DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LDP - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LDP - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 LDP

Ići dole 
+15
Helena Trojanska
cojle
popovac
ona
zirafa
determinanta
Gowinda
Kica/Praja
debilko
doctorr67
njushkalo_
Danubius
Kijara-brm
sonia
Vangelis
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: LDP   LDP - Page 2 EmptySub Okt 24, 2009 7:39 pm

First topic message reminder :

Da vas cujem... Za,protiv i razlozi tome...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 9:49 pm

Nut ::

Ja reko da nisi kazao''onaj usmrkani DS...da Zoran ustane ...''pola bi ih sa sobom poveo nazad''.....LDP..sam narocito zavolela onda kada su ovde po kraju jurili cure koje bi da lobiraju za homo i lezbo prava(narocito one ...maljavije i muskobanjaste..)... [You must be registered and logged in to see this image.]


Pa i gejovi su ljudi , zar ne , i oni imaju gradjanska prava....bar nisu bezbolkama razbijali glave ni njima , ni onima koji lepe plakate suprotne političke opcije...
Za razliku od onih što "šmrkaju" -ovi drugi to prodaju ...na malo i veliko .A oni su i pravi muškarci, patrote ...nažderu se piva , pa idu u čoporu da traže koga bi pretukli, pa i do smrti.
Kad si čula za nekog člana LDP da je palio, rušio, tukao, silovao ?
Da je osudjivan ?
Ali za članove, simpatizere i pristalice "ovih pravih patriota" se čulo i videlo, ne jedamput.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ona




Datum upisa : 09.06.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ;;   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 10:25 pm

Danubius ::
ona ::

Ma, volimo mi vas ! [You must be registered and logged in to see this image.] I niko više nesme da vas bije [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa tukli su nas oni od onoga što "ne da da se bije " , zar ne ? A pištolj je vadio onaj drugi što ne zna da kaže "r" , tačno?
A Beograd nisu razbijali "Čedisti" , onomad , kad napraviše "Kosovo za patike" -nego opet oni što ne mogu da prežale prvog i drugopomenutog, a Grobar i Mali Vuk su usvilenili , pa im nisu dovoljno ekstremni, pa nema ko da im pokazuje prstom unutrašnje i spoljašnje neprijatelje.
Nije bitno da li je Čeda -ideja liberalne demokratije je bitna. Dok god su na vlasti ili oko vlasti desničarski ultranacionalisti ni od "libere" ni od "demokratije " ništa , ma kako se premaskirali u Evropljane i ma sa kime kolabirali zarad ostajanja na vlasti i ličnih interesa.
Nije puno bolji ni ovaj ušminkani DS . Da Zoran ustane , pola bi ih motkom najurio odande . Zato treba LDP -neko ko nije izdao, prodao i predao -kao ovi drugi što se busaju u grudi , a ima mooda da narodu kaže istinu .
Čak i onda kada je neprijatna , i kada , po našem običaju ne želimo da je čujemo.

To već imasmo! Mislim na temu !
Inače, onomad je trebalo tući još žešće. I to onom motkom.
A ti šefe samo opušteno i .....ćuti! Pametnije je jer,
kao što već rekosmo ....SVI SU TI ,, ZORANI ,, ISTI !!!!!!!
Ne busaj se bespotrebno za drugog u grudi !
Sve je to, PRVORAZREDNA banda.I oni i ovi ....
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči



Datum upisa : 29.03.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 10:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] De sam bio do sad...Eve,sedim pored ring i očlekujem dalji razvoj na događaji....Ja samo mislim da za pojam "sramota"mnogi nisu ni čuli od rođenja pa zato rade sve i svašta gde i kako stignu...I to sve za rad ubeđenja drugih...Blago nama...Srbija se nikada ujediniti neće jer nam za to fali:
-Mnogo para
-Da ih svi imamo isto
-I da svi možemo da odlučujemo...
Čak i kada bi se ovi uslovi ispunili, mislim da bi se ujedinili teškom mukom jer nam priroda svima nije dala istu dužinu....(Neka mi dame oproste,njih ne računam u političare).
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 11:12 pm

zirafa ::
[You must be registered and logged in to see this image.] De sam bio do sad...Eve,sedim pored ring i ....(Neka mi dame oproste,njih ne računam u političare).
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči



Datum upisa : 29.03.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 11:15 pm

Pa el sam ovo zaslužio....Pravo da vi kažem imao sam dojavu,da će da u Jagodinu dođe čika Ivica...Pa sam morao da gledam kiks-boks...
Nazad na vrh Ići dole
ona




Datum upisa : 09.06.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 11:17 pm

Nut ::
zirafa ::
[You must be registered and logged in to see this image.] De sam bio do sad...Eve,sedim pored ring i ....(Neka mi dame oproste,njih ne računam u političare).


Udri to ....ruka ti se pozlazila [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 11:21 pm

ona ::
....SVI SU TI ,, ZORANI ,, ISTI !!!!!!!
...
Sem Zorana Radmilovića ....on je jedinstven. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 11:39 pm

ona ::
Nut ::
zirafa ::
[You must be registered and logged in to see this image.] De sam bio do sad...Eve,sedim pored ring i ....(Neka mi dame oproste,njih ne računam u političare).


Udri to ....ruka ti se pozlazila [You must be registered and logged in to see this image.]

E,takoc...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči



Datum upisa : 29.03.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 08, 2010 11:43 pm

Šta je bre ovo...Jes da ruka tu negde u blizine treba da bude,al za ovaj stil u voljenje još nisam čuo...El ovako čedinica,sredila čedu...
Nazad na vrh Ići dole
ona

ona


Datum upisa : 09.06.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 12:22 am

Danubius ::
ona ::
....SVI SU TI ,, ZORANI ,, ISTI !!!!!!!
...
Sem Zorana Radmilovića ....on je jedinstven. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne diraj mi familiju ....to beše NAJPAMETNIJE stvorenje na svetu.Bio je MUŠKA KORIFEA .... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam mislila na ona druga dva- tri zorana!Na ona ortodoksna krimosa = bakija i onog nišliju što mu ,, istomišljenici,, popališe onolike - demokratske dlanove .Ostale bolje ni da ne pominjem .Pogotovo NE onog poglavicu .... da se ne zamerimo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 12:32 am

ona ::


Ne diraj mi familiju ....to beše NAJPAMETNIJE stvorenje na svetu.Bio je MUŠKA KORIFEA .... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ja sam mislila na ona druga dva- tri zorana!Na ona ortodoksna krimosa = bakija i onog nišliju što mu ,, istomišljenici,, popališe onolike - demokratske dlanove .Ostale bolje ni da ne pominjem .Pogotovo NE onog poglavicu .... da se ne zamerimo [You must be registered and logged in to see this image.]

Aaaa , pa imali smo mi dosta Zozona ....

Zorana Sokolovića -ministra policije , što je poprimao svakog živog u uniformu , a bio je u stanju dovesti sve u Bgd....da bi obezbedio Voždovu [You must be registered and logged in to see this image.]
Zorana Lilića ...premijera.....ili ličnog Voždovog lutka na kanapu


...ali Zoki -Baki je apsolutna legenda....od šefa samousluge iz vukojebine , do šefa poslaničke grupe u Skupštini .
Izgleda da nije ni tako loše zvati se Zoran ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gowinda

Gowinda


Godina : 56
Location : Niš
Datum upisa : 02.07.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 5:00 pm

migg Ima ljudi koji misle da samo nasiljem, pretnjama i ucenama mogu nešto postići. Oni koji su propagirali takvu politiku, doveli su nas na ivicu propasti, po svim pitanjima a još imaju obraza da krive drugog za situaciju u koju su nas svojim egoizmom, pohlepom i željom za funkcijama doveli do kolapsa.
Još je poraznije što takva politika ima puno pristalica ali demokratija dozvoljava razna mišljenja, stavove, pa i one agresivne, ratno-huščačke grupe. Sve je to deo mentaliteta naroda, ratničke tradicije koja podrazumeva sukob sa svima koji nemaju mišljenje istovetno njihovom. Neki žale što se nisu jače bili oni koji su bili pre za pregovore no za besmislene ratove.
Ne shvatam ljude koji misle da je samo njihovo mišljenje ispravno. To, jednostavno, nema logike, ali u Srbiji malo šta ima logike.
Zato - Mir, brate, mir, manje pucaj, više *ucaj...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 5:35 pm

Dany@
Citat :
Kad si čula za nekog člana LDP da je palio,
rušio, tukao, silovao ?
Da je osudjivan ?
...

Pa zar nije njihov gazda ,posecivao u zatvoru neke ''opasne momke''..pa o tome se javno pricalo...a,Silerova,bazeni,''lepotinje''...i sve''pride sto uz to ide''...pocev od pivomanije ,preko narkotika,orgija svih vrsta...i ostalih sitnica ...Jaoooooooooooj Boze.!...pa taj isti je hodao iscepan(terao modu nesto ranije....ugledavsi se na zapad...)...a danas i on i njegovi satrapi... polomise se '' braneci celi svet od Srba''...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gowinda

Gowinda


Godina : 56
Location : Niš
Datum upisa : 02.07.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 5:44 pm

migg Poznat je "patriotski" potencijal Press-a, koji proziva sve one koje se "usude" da prozivaju tzv. patriote, zbog milion pogrešnih stvari. Napad je najbolja odbrana.
Možda pročitaš neki dan "Danas", za promenu.
Mada, nešto se stalno pričalo i o Nikolićevom stanu, pa o raznim mahinacijama u vezi poslovnih i stambenih prostora u Zemunu, dok su izvesni čelnici nekad jake stranke bili tamo na vlasti. Nećemo o marginalnim stvarima, imamo mi važnije političke, goruće teme.
Ipak, oni koji žive u Bg bolje poznaju situaciju na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 6:01 pm

Gowinda ::
migg Poznat je "patriotski" potencijal Press-a, koji proziva sve one koje se "usude" da prozivaju tzv. patriote, zbog milion pogrešnih stvari. Napad je najbolja odbrana.
Možda pročitaš neki dan "Danas", za promenu.
Mada, nešto se stalno pričalo i o Nikolićevom stanu, pa o raznim mahinacijama u vezi poslovnih i stambenih prostora u Zemunu, dok su izvesni čelnici nekad jake stranke bili tamo na vlasti. Nećemo o marginalnim stvarima, imamo mi važnije političke, goruće teme.
Ipak, oni koji žive u Bg bolje poznaju situaciju na terenu.

Ne citam nikakvu stampu i potpuno sam apoliticna..i bas me briga za sve njih..ali LDP....mi je posebno ''odvratna stranka'' kada sam videla njen sastav i par njih cula kako i o cemu govore.....i za koga sve lobiraju...a onog cija visina glasa,kada pocinje da govori, krece od mezopiana,preko forte i mezoforte do-forte i fortisima(cesto i do fortissima possibila)..sam primetila kao nekog ,koga bih mogla proucavati...da ne kazem neku tezu rec...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 6:09 pm

Svi apolitični?! Malo juče!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Gowinda

Gowinda


Godina : 56
Location : Niš
Datum upisa : 02.07.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 6:10 pm

migg Ne znam zog čega ali termin "odvratna stranka" mi smeta. Ja ni za jednu stranku ne bih rekao da je "odvratna" zbog nekih njenih istaknutih članova. Izabrao bih neki pristojniji izraz, recimo, odbojni su mi ili tako nešto. Koliko tu mržnje ima prema njima? Pa još spominjanje psihološkog profila pojedinih članova LDP-a, zaključivanje o njihovom psihičkom stanju na osnovu fizičkih karakteristika.
Sve razumem, da je LDP bio na vlasti pa da je odgovoran za stanje u zemlji, ali nije. Zna se ko je sve bio na vlasti, pa opet, to retko ko spominje, kao da su amnestirani.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 6:36 pm

Gowinda ::
migg Ne znam zog čega ali termin "odvratna stranka" mi smeta. Ja ni za jednu stranku ne bih rekao da je "odvratna" zbog nekih njenih istaknutih članova. Izabrao bih neki pristojniji izraz, recimo, odbojni su mi ili tako nešto. Koliko tu mržnje ima prema njima? Pa još spominjanje psihološkog profila pojedinih članova LDP-a, zaključivanje o njihovom psihičkom stanju na osnovu fizičkih karakteristika.
Sve razumem, da je LDP bio na vlasti pa da je odgovoran za stanje u zemlji, ali nije. Zna se ko je sve bio na vlasti, pa opet, to retko ko spominje, kao da su amnestirani.

E,pa vidis ja nisam dvolicna .nego iskrena a,vi u toj vasoj stranci biste to trebali da cenite...Ja sebi dajem za pravo da kazem ono sto mislim...o vama i uopste mnogim strankama narod misli mnogo gore...ali mozda ne zeli javno da kaze..nego ''svoje nezadovoljstvo demonstrira tako sto se hrani ''svojim delicima tela'',da pokaze kako mu je divno...
A,,sta si se ti ''navrzo'' na mene i moje misljenje ..jer to po zadatku...'drugovi'' moramo se odbraniti''!...
Osim toga moje misjenje je nevazno...sta ja mislim, ja napisem i to je to...a inace sto se tice pristojnosti...o cemu ti pricas....nikada ne govorim ,kao vecina..onako, uvijeno u oblandu,mada bi trebalo,jel da!...po tebi bi svakako trebala Nut biti pristojnija...

Hajde ti malo mene zaobidji i nadji ''pristojnije sagovornike''-ti koji si od toliko stranaka ''bas ovu prepoznao'' kao svoju drugu kucu...pravu..ali ne samo ti..tu nam je jos njih..ali ok..samo napred...to je tvoje pravo...samo nemoj mene da analiziras..ne bih ti preporucila i da mi lepis etikete koje ne stoje..

.Licno..nikoga ne mrzim..ja sam samo zgranuta ''ljudskom gluposcu'',koja svoje potencijale poklanja drugima na pogresnoj razini...kao da ima tri zivota...Danas se baviti politikom...to je kao ''zavestati svoje organe daleko pre vremena''... [You must be registered and logged in to see this image.]

Vise mi nisi drugar....otpusten si...posto sam ja nepristojna... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 6:44 pm

Gowinda ::
migg
Sve razumem, da je LDP bio na vlasti pa da je odgovoran za stanje u zemlji, ali nije. Zna se ko je sve bio na vlasti, pa opet, to retko ko spominje, kao da su amnestirani.

To je dobar početak. Važno je da zazumiješ ,a posle će sve sa vremenom doći samo od sebe ! Ti nećeš dočekat da LDP bude na vlasti ,čak ni kao prirepak nekim drugim strankama ,sa bilo kakvim uticajem na politiku ,ako isključimo skandale
Nazad na vrh Ići dole
Gowinda

Gowinda


Godina : 56
Location : Niš
Datum upisa : 02.07.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 6:50 pm

migg Nisi merodavna da procenjuješ ljude po njihovom političkom opredeljenju. Do juče sam bio OK ali čim si videla kojoj stranci pripadam, "pogrešnoj strani", odmah si zgranuta "ljudskom glupošću".
Eto koliko realno procenjuješ ljude na osnovu nekih stvari koje smatraš nebitnima.
Ja sam reagovao zbog toga što se lično ne slažem sa tvojim mišljenjem i načinom na koji to demonstriraš, a ne zbog neke "direktive". Nisi ni prva , ni poslednja sa kojom imam ( ili sam imao ) sukob mišljenja.
No, da ovo ne bi prešlo u neki lični "obračun", na mestu koje nije za to predviđeno, nije problem da prekinemo svaku komunikaciju. Vreme će pokazati koliko grešiš.
Ja mogu samo da ti poželim sve najbolje. :peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 68
Datum upisa : 29.03.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 7:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Za diskusiju....
A ovo je za našu današnju dobru politiku,koja nam govori da smo izašli iz krize a fabrike nam zarasle u korov [You must be registered and logged in to see this image.] ....
Ovo je za moje prijatelje odavde [You must be registered and logged in to see this image.] sam, [You must be registered and logged in to see this image.] sam al volim da živim...
Izbacite politiku odavde.Još mi nismo zreli za nju kao gosn Smiljanić bivši predsednik sindikata.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 7:05 pm

Mislila sam da vise ne odgovaram ali..

Gowinda@
Citat :
Nisi merodavna da procenjuješ ljude po njihovom političkom
opredeljenju.
...


Ti ovde procenjujes ,a,ne ja...ti si rekao da sam '' nepristojna''...i dalje mi ''lepis'' ono sto mi ne pripada...i zato...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 7:09 pm

zirafa ::
[You must be registered and logged in to see this image.] Za diskusiju....
A ovo je za našu današnju dobru politiku,koja nam govori da smo izašli iz krize a fabrike nam zarasle u korov [You must be registered and logged in to see this image.] ....
Ovo je za moje prijatelje odavde [You must be registered and logged in to see this image.] sam, [You must be registered and logged in to see this image.] sam al volim da živim...
Izbacite politiku odavde.Još mi nismo zreli za nju kao gosn Smiljanić bivši predsednik sindikata.... [You must be registered and logged in to see this image.]
...hajde reci..jesi li skoro ubio nekoga zmaja??? [You must be registered and logged in to see this image.] ..
ja ne raspravljam o politici..nego me onaj Gowinda spopao... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Jul 09, 2010 9:31 pm

Nut ::

Pa zar nije njihov gazda ,posecivao u zatvoru neke ''opasne momke''..pa o tome se javno pricalo...a,Silerova,bazeni,''lepotinje''...i sve''pride sto uz to ide''...pocev od pivomanije ,preko narkotika,orgija svih vrsta...i ostalih sitnica ...Jaoooooooooooj Boze.!...pa taj isti je hodao iscepan(terao modu nesto ranije....ugledavsi se na zapad...)...a danas i on i njegovi satrapi... polomise se '' braneci celi svet od Srba''...


Press, PRAVDA ; Glas Javnosti i još neka glasila....pa zar osoba tvoje inteligencije ne primeti isključivo protiv koga pišu ? Pa treba samo sabrati 2+2 -tj, pogledati ime vlasnika,i sve će biti jasno.
Takvi listovi ne spadaju u žutu štampu, nego u onu koja ostane žuta posle upotrebe. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali u vezi Šilerovih i ostalih...ko je iz Zemunskog klana potvrdio da je Čeda tamo zalazio ? Molim ime i izvor -a da nisu neki od ova, hajde da bude ,samo ta tri lista . Ti bi napisali i da je spavao sa svojom babom .


No SVI se slažu -a Zemunci, DB , policija i potvrdili- da je Šešelj tamo igrao šah, da je general Aca Tomić dolazio počešće , pa Koštunicin savetnik Nalić , pa mnogi drugi , da ne nabrajam.Šta se sa tim-zakon ćutanja ?
Čeda i Beba Popović su morali da odrade prljavi deo posla pre 9 oktobra -da ne bi došlo do krvoprolića , a to što su takvi imali legitimacije DB i pripadali "elitnoj" jedinici (JSO ) ne ide na njegovu dušu -nego na dušu onih čije su to "udarne pesnice " bili.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptySub Jan 29, 2011 9:07 am


NIKOLA ROKVIĆ KOD ČEDE

t Petak, 28. Januar, 2011.| Autor: Gordana Raković
Zvezda „Granda“ u usponu i jedan od učesnika „Survajvera“ sprema se da pojača redove Jovanovićeve Liberalno-demokratske partije


[You must be registered and logged in to see this image.]


BEOGRAD - Marinkov sin u Čedinoj stranci?!
Popularni mladi pevač „Granda“ Nikola Rokvić, prema nezvaničnim saznanjima Kurira, uskoro će postati član LDP. Posle estradne karijere i učešća u rijaliti programu „Survajver“, gde mu je društvo pravila i Biljana Cincarević, slikarka i istaknuta članica LDP, Rokvić je izgleda odlučio da se i politički angažuje. Da li je upravo druženje sa ovom umetnicom na dalekim Filipinima uticalo na izbor stranke, nismo uspeli da saznamo.

Sve što je Nikola Rokvić imao da kaže bilo je:
- Trenutno sam u Meksiku i planiram da se ovde politički aktiviram!

S druge strane, portparol LDP Mladen Bašić najpre se raspitivao odakle nam informacija, a zatim odgovorio da prvi put čuje za to.
- Iskreno, nemam takvu informaciju pa ne mogu da potvrdim, ali ni da demantujem - rekao nam je ljubazno Bašić.

Oca mladog Rokvića Marinka iznenadile su političke ambicije njegovog sina.
- On je u Americi, zato je nedostupan - rekao nam je Marinko i dodao:
- Zaista nemam pojma da želi da postane član LDP. Mislim da to neće ni učiniti. Zašto bi?! Ne samo LDP, nego bilo koje stranke. Pa, ima svoj posao, uspešan je u tome, ne vidim zašto bi se učlanio u neku stranku - naglasio je Rokvić senior.

Na pitanje da li bi imao nešto protiv da se njegov sin politički angažuje, on je odgovorio:
- Da, imao bih! Evo, ja sam tolike godine na estradi i nikada nisam bio član nijedne stranke. Zašto bi on to radio - zaključio je ovaj pevač.

Podsetimo, pored uspešne muzičke karijere i učešća u „Survajveru“, gde je upoznao i svoju novu ljubav, nekadašnju članicu grupa Models Bojanu Barović.
Koliko je javnosti zasad poznato, pevačica Snežana - Sneki Babić član je LDP, a Jelena Karleuša je javno podržala rad ove stranke, kao i njenog lidera.


Kreću u kampanju s Milojkom Pantićem

Prema saznanjima Kurira, Liberalno-demokratska stranka već krajem ovog meseca krenuće u kampanju za naredne izbore. Liberali će tada predstaviti i nova stranačka pojačanja poput nedavno pristiglih Marka Karadžića i Milojka Pantića. Kako smo nezvanično saznali, LDP je prethodnih dana imao razgovore sa DS o eventualnoj zajedničkoj saradnji.
- Načelno je dogovoreno da LDP, DS, SPS i neke manjinske stranke čine sledeću vladu. Liberali će već krenuti u kampanju, a uskoro će se videti i da li je ta računica dobra. U svakom slučaju, Dinkićevi regioni su ispali iz kombinacije - rekao je izvor Kurira.


Da li je LDP shvatio da u zemlji sa populističkom politikom moraju imati i neka "imena " sa one "druge strane " , ako žele više od cenzusa ? Do sada su se orijentisali na elitnija umetnička imena ...Ili je došla i neka druga generacija "Pinkovaca " kojima nije životna želja (domet ) pevati na izbornom mitingu najveće ili vladajuće stranke , nego imaju i šire ambicije , pa se nadaju da bi preko neke proevropske stranke u Srbiji na vlasti mogli to i ostvariti ? Neki kompromis ili politički eksperiment je u toku...











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPon Mar 28, 2011 9:47 am

ČEDA SE KAJE ZBOG RASISTIČKE IZJAVE?

Ponedeljak, 28. Mart, 2011.| Autor: Jelena Velinović
Čedomir Jovanović pokušao da se ogradi od izjave u Skupštini u kojoj je Afrikance nazvao kanibalima. Kaže da u njoj nema nikakvog rasizma
[You must be registered and logged in to see this image.]

BEOGRAD - Pokušavao da poliže što je pljunuo.
Lider LDP Čedomir Jovanović iskoristio je juče na sednici Glavnog odbora stranke priliku da se ogradi od svoje izjave da ministar Vuk Jeremić „ima samo razumevanja za susrete s kanibalima po Africi“. Doduše, o tome je progovorio indirektno.

- Nema nikakvog rasizma u pitanju ministru spoljnih poslova i predsedniku Vlade: Šta radite u trenutku najveće spoljnopolitičke krize u svetu? - rekao je Jovanović, kritikujući spoljnu politiku Srbije, koja, kako je rekao, mora biti radikalno promenjena. Međutim, on ni ovog puta nije objasnio koga je nazvao kanibalima, niti se izvinio afričkim narodima.

A predsednica Skupštine Slavica Đukić-Dejanović kaže za Kurir da nije čula kada je Čedomir Jovanović to izgovorio.
- Zaista to nisam čula, a da jesam, sigurno bih odreagovala. Uvek reagujem na takav govor u Skupštini - kazala je ona.

Inače, Jovanović je na jučerašnjoj sednici članovima GO stranke predstavio program „Dogovor za preokret“, priznajući da se radi o „naučnoj fantastici“.
- Definisali smo taj dogovor kao izbornu platformu LDP, ali ovo je sajens fikšn, naučna fantastika, bez spremnosti ljudi da tome daju neophodni doprinos. Ovo je manje konkretno od „Odiseje u svemiru“ od pre 40 godina - iskreno će Jovanović.

Lider LDP konstatovao je da bi vanredni izbori mogli biti raspisani odmah posle dobijanja pozitivnog mišljenja Evropske komisije o kandidaturi Srbije za EU, sredinom oktobra.
- Niko ne treba da bude iznenađen ni ukoliko budu raspisani za 60 dana, jer vladajuća koalicija od svakog novog dana na vlasti ima samo štetu - rekao je Jovanović.

On je ponovio stav svoje stranke o ulasku naše zemlje u NATO.
- Članstvo u NATO ne bi predstavljalo pretnju za Rusiju niti bi uticalo na odnose s tom zemljom, jer Srbija ne bi bila parking ni za čije rakete - kazao je Jovanović.
Najveći deo vremena, međutim, on je posvetio kritikama Vlade i rekonstrukcije, koja je, po njemu, loša i neuspešna.

Šta i da sam se kupao u Šilerovoj?

Čedomir Jovanović osvrnuo se juče i na Vojislava Koštunicu.
- Šta je sporno u najavi tužioca da će razgovarati s njim? Šta je on uradio kad se toliko plaši tog razgovora? Nijedna njegova reč u medijima o nama nije tačna! Ali, čak i da je tačna, da sam se kupao u Šilerovoj u bazenu viskija, da sam svaki dan počinjao sa džakom kokaina, da sam ja pucao, a ne Zvezdan Jovanović, šta je on uradio kad se plaši odlaska na sud? - upitao je Jovanović.


Više invalida nego u Kongu!

Jovanović je kazao da je laž da su penzioneri najveći gubitnici tranzicije!
- Zajedno s penzionerima treba da zavedemo red u Penzionom fondu, da ga iščupamo iz partijskog plena. Takođe, 25 odsto penzija se isplaćuje po osnovu invaliditeta, što ne postoji nigde u svetu. U Kongu, u kojem je u poslednjih nekoliko godina ubijeno 5,5 miliona ljudi, nema toliko invalida - rekao je Jovanović.



Ako je rekao -najmanje što može je da se izvini, jer upravo se LDP zalaže da u Skupštini Srbije rečnik bude primeren mestu. No to ne menja činjenicu da je Vuk Jeremic najlošiji ministar spoljnih poslova još od Vladimira Jovanovića ,i da nam je spoljna politika bez ikakve čvrste vizije (ma šta se pričalo ) Samo još Koštunica je davao ovako štetne izjave svaki put kada smo nešto uspeli isposlovati u svetu ili Evropi.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyUto Apr 19, 2011 4:21 pm


Rijaliti Srbija
ČEDA VRBUJE FIRČIJA ZA LDP!

Utorak, 19. April, 2011.|
Predsednik LDP Čedomir Jovanović uvodi Ivana Fecea u političke vode. Ako LDP pređe cenzus, ovaj bubnjar lako može da postane poslanik!

[You must be registered and logged in to see this image.]

BEOGRAD - S Dvora u parlament!
Ivan Fece Firči uskoro će postati aktivan član LDP, saznaje Kurir! Lider te stranke Čedomir Jovanović i novosadski muzičar zbližili su se do te mere da će do juče potpuno apolitičan bubnjar uskoro stati u prve redove Čedine partije - kaže naš izvor i dodaje:
- Druženje traje već mesecima, a skapirali su se na prvu loptu. Ivan je poznat po svojim kontrapolitičkim stavovima, ali Čedomir ga je omekšao i vrbovao za svoju stranku. Iako Firčija ne bije dobar glas, Jovanović misli da i kao takav treba da uđe u njegove redove jer s njim dobija koliko-toliko glasačkog tela Srbije.

Angažovaće ga za izbornu kampanju, a ako pređu koncenzus, Firči bi se mogao naći i za skupštinskom govornicom.
Firči nije želeo da odgovori na pitanja Kurira, a u LDP kažu da njihov lider zna Firčija veoma dugo.
- Verovatno mislite na njihov nedavni razgovor ispred Doma omladine? To nije bilo ni mesto ni vreme da se razgovara o politici i strankama - kazali su nam u LDP.

Dobar potez ....em , kako stvari stoje , uskoro će nam opet zatrebati ulični bubnjari -pa bar da imamo najbolje ! (pogotovu kada sad ovi Tomini dobošari lupaju po ulicama -da se vidi razlika )
Em bi bilo jako zgodno da Firči bude ministar kulture....taj bi se časkom obračunao sa Grandom, Pinkom, i ostalim sličnim pojavama u društvu beljenje :rlol:
Em se čovek razume u rijalitije.....a gde ima veći, nego u političkom životu Srbije ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptySub Nov 26, 2011 7:23 pm

Zašto sam potpisala “Apel-Preokret-Srbiju u Evropu-Evropu u Srbiju”?



Zato što je jedan od krajnjih dometa sadašnje politike, statički i
dinamički nemoguće na duge staze, i polovična reforma sektora
bezbednosti. A bez sveobuhvatne reforme sektora bezbednosti,
insitucionalne i personalne, nema ni istinske evropeizacije Srbije,
regionalne saradnje, suočavanja sa prošlošću i sveobuhvatne tranzicione
pravde. Ona podrazumeva, između ostalog, i demokratsku insitucionalnu
kontrolu nad sektorom, a ne kabinetsko –partijsko- individualno
odmervanje snaga. Centri opstrukcije preokretu u ovoj oblasti ili imaju
prećutnu saglasnost, ili su dovoljno jaki da mogu da odbijaju naređenja
sadašnjih formalnih nosilaca vlasti. To rezultira nestabilnim i
kontradiktornim politikama u skoro svom drugim oblastima. Otuda je i
domet svih reformi koje se sporadično sprovode u sektoru bezbednosti
vrlo ograničen i nesiguran.





Ljudi i stranke okupljeni oko “Preokreta” pokazali su da imaju ne
samo hrabrosti da se retorički suprotstave zlu koje je kreirao
monstruozni sektor bezbednosti Miloševićevog režima, već i operativne
snage i državničkog ponašanja da, dok su pripremali petooktobarski
preokret i dok su učestovali u vlasti, bitne poluge tog sitema i
demontiraju na miran način. Bez obzor da li je to donoslio ili odnosilo
glasove. Imali su snage da nastave da se bore za daljnju
evropeizaciju Srbije i onda kada im je taj monstrum ubijao najbliže, i
kada je ubio premijera Đinđića, i kad su ih provlačili po blatu i
sudovima, i kad su ih medijski satanizovali. To nisu radili samo ostatci
Miloševićevog režima u strukturama sistema bezbednosti već i
kvazievropejci koji su s njima dragovoljno sarađivali. Pokretači
“Preokreta” su i pored toga uspeli da se nametnu kao legitimni
politički akteri. Uspeli su da nateraju vast da neke od politika i
vrednosti koje zagovaraju, traljavo i sporo doduše, počnu da sprovode i
usvajaju i sami, pre svega dublje suočavanje sa ratnozločinačkim
nasleđem, nastavak saradnje sa Hagom, borbu protiv diskriminacije i
regionalu saradju. Upravo su ovo oblasti koje su nas suštinski vodile
do sadašnje situacije, pozitivnog mišljenja Evropske komisije o
kandidaturi za članstvo u EU, koje nikako ne smemo prokockati.





Istovremeno, ljudi i stranke oko “Preokreta” pokazali su kvalitet
da razdvoje moguće od želejnog, da operišu u realnom vremenu i
okolnostima, izvlačeči maksimum iz raspoloživih resursa, balansirajući
svim aspektima političkog života, neretko po cenu velikih kompromisa. To
predstavlja suštinsku razliku imeđu političkih stranka i pokreta sa
jedne i organizacija civilnog društva sa druge strane. Bili su pioniri
podrške nezavisnim regulatornim telima, ukidanju blanko ostavki,
depolitizacije upravljačkih funkcija i solidan partner u podršci
usvajaju evropskog zakonodavstva. Bez nepotrebnih istorijskih
pomirenja, sa preko potrebnom, ma kako bolnom, prihvatanjem realnosti
koji demokratski proces dolaska na vlast podrazumeva.





Potpisala sam apel za “Preokret” zato što verujem da će sa
njegovim akterima u vlasti država Srbija konačno dati odgovore na neka
ključna pitanja koja zanimaju mene i organizaciju na čijem sam čelu, a
koja smatramo bitnim i za u nastavak sveobuhvatne reforme sektora
bezbednosti. Od toga ko je odgovoran a ko kriv za ubistva vojnika na
odsluženju mirnodopskog redovnog vojog roka po kasarnama u Srbiji,
preko toga ko je sve kriv za stradanje civila u NATO bombardovanju
zgrade RTS, do toga kako je moguće da su haški begunci toliko dugo
uspevali da se skrivaju po Srbiji. Potpisala sam “Preokret” zato što se
nadam da će sa nejgovim čelnicima u vlasti Srbija brže uskladiti svoju
spoljnu i bezbednosnu politiku sa EU.


Autor:
Jelena Milic

KO JE JOŠ POTPISAO -od ljudi od integriteta [You must be registered and logged in to see this image.]

Program PREOKRETA [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:28 pm

Геј парадa на равној гори подржава тероризам

[You must be registered and logged in to see this image.]


Београд, који бритким хумором може лако да порази и моћне и уображене, је на овај начин прокоментарисао склапање коалиције Чеде и Вука.
Ова двојица су се као два очајника ухватили један другог, да би заједно прешли цензус и прогласили су то за Преокрет.
Позвали су председника Тадића да преокрене политику «пузајућег признања реалности независног Косова» у политику експресног признања и прихватања сецесије јужне српске покрајине.
На тај начин, ова накарадна коалиција квазимонархиста и искрених пронатовских анархолиберала, се представила српској политичкој јавности као једина која јавно прихвата сецесију, лобира да се она прихвати и то зову преокретом.

Рече човек – ово је за мене преокрет и скочи с моста у ладну реку.

Но деструкцији и бизарностима српске политичке сцене као да нема краја.
Осим старог Вука и млађаног Чеде за прво место најдеструктивнијег српског политичара се боре још и Чанак и Динкић.
Ови јахачи српске политичке апокалипсе као да се такмиче ко ће својим потезима или изјавама учинити већу морални или материјалну штету овом народу и овој држави.

Таман кад човек помисли да ипак испред њих свих предњачи "војвођански фирер" Чанак (који је волео да се слика у хитлеровским позама) са предлогом протеривањем руског амбасадора Конузина, који по њему влада Србијом (а амерички и енглески се ето јадни ништа не питају), ту се појави Динкић са својом регионалистичком ујдурмом у којој се предвиђа растакање Србије на регионе и нови ниво корупције власти, а све у истом трошку.
Па кад чујемо Вука Драшковића како гусла пронатовске ставове и како иде и даље од Чеде у прихватању «реалности» илити признању сецесије Косова онда помислимо да их је он све надмашио.

»Хуманисти» промовишу позиве на тероризам и антисрпску хистерију

Но ипак је све њих далеко превазишао Чеда Јовановић са својим расистичким испадима када је летос представнике афричких земаља називао «канибалима», а у служби подршке америчког пројекта «арапско пролеће», у коме су бројне државе порушене или дестабилизоване.
Но ипак врхунац безобразлука и екстремизма је Чедина подршка или саглашавање са оним антисрпским памфлетистом грчког презимена из Црне горе који је уз то и саветник тамошњег председника скупштине.
Не би смо овде понављали какве је поред подстрекавања на тероризам и на убиство политичких лидера Србије и Републике Српске све расистичке и антисрпске ставове у том памфету износио «савјетник» председника црногорске скупштине.

То је пре свега велика гомила пропагандних лажи којих би се сада постидели и усташки кругови – од «геноцидне творевине Републике Српске» па до сличних оптужби на рачун Србије.

При томе је скандалозно што се председник скупштине Црне горе није око овог питања ни огласио, а камоли да је сменио саветника који је подстрекавањем на атентате и гомилом увреда и лажи према Србима пореметио односе две земље.

[You must be registered and logged in to see this image.]

На све је то неки анонимни форум писаца из Београда, припадника Антисрбије дао подршку овом шовинистичком и србофобичном испаду од стране «саветника и писца».
И она шта се десило – десило се да ја кап прелила чашу фрустрација и мазохизма Србије и реаговали су неки медији и људи против тога.
На ту подршку позиву на насиље и тероризам према свом председнику и патријарху су са огорчењем реаговали и грађани и бројни коментатори.
Са правом је тражена оставка Угричића који је покушао да се правда да је он «неопрезно» подржао подршку промоције тероризма и проглашавања Срба за геноцидни народ - најгори на планети.
Ето он јадан није знао шта ће се десити, а да је знао да ће једном и Србија реаговати он вероватни и не би то потписао.
Жалосно и љигаво.
Нигде ни речи попут – погрешио сам или нисам ни прочитао текст, сад схватам да нисам смео то потписати јер је текст позив на тероризам и на антисрпску хистерију.
Не он се бранио овако – нисам знао да немам слободу мишљења.
Па наравно, свако иоле писмен би му одговорио: наравно да немаш слободу ако се том слободом и мишљењем крши закон или цивилизоване норме понашања.

Можемо се само питати колико још Угричића имамо у Србији на кључним местима у култури и медијима.
Угричића који је да подсетимо био оптужен од угледних књижевних критичара Дунђерина и Владушића да је правио у Народној библиотеци посебну полицу са црногорском књижевношћу у коју је сврстао Његоша, а то значи да га је избацио из српске књижевности.
Кад је видео да се ту преиграо повукао је овакав скандалозан и штеточински потез и провукао се некажњено.
Но сада није могао повући потез на петицију да се заштити опскурни памфлетиста.
Сад је морао под притиском јавности и неких чланова владе да се повуче са места директора Народне библиотеке Србије.
Коначно да и код нас неко буде одстрањен са јавне функције под притиском медија због скандалозног понашања.

Угричићи владају српском културом и медијима

Е те и такве николаидисе и угричиће који су посејани по готово свим српским културним, научним и медијским институцијама је стао да брани несретни Чеда Јовановић за шта је са правом био оптужен да подржава оне који промовишу тероризам и то против председника и патријарха Србије и премијера Републике Српске.
А оно што се заборавља у тој медијској оптужници је то да се исто тако даје подршка и антисрпској пропаганди о «геноцидности Срба», која је нова врста нацистичког сврставања Срба у «нижу расу» која мора да се клања вишим и да носи вечни жиг срама.

Зато слободно можемо николаидисе назвати постмодерним нацистима који у име људских прави, а и слободе речи, брутално сатанизују народе и промовишуа тероризам који би за њих био «цивилизацијски искорак».

Угричићи и чедомири су они који колаборирају са постмодерним фашизмом који је као и онај класични осудио Србе за све могуће и немогуће историјске кривице и злочине, да би могао да му пресуђује.

Дакле нема никакве суштинске разлике између фашистичке, нацистичке и усташке пропаганде од порука које нам шаљу николаидиси и они који их подржавају у демонизацији Срба са обе стране Дрине.
Оно што фасцинира је да су се и саме «оптужбе» толико мало промениле за све ове деценије.

Како је могао Чеда Јовановић, који није глуп човек, да оде тако далеко да подржи нешто што нико у цивилизованом свету, на који се она само на речима позива, не би ни помислио да оправда?

Прво морамо схватити да то није нимало случајно.
Форум писаца и разни угричићи и николаидиси са Чедином ЛДП-ом и НВО сценом предсетављају једно глобалистичко братство које има задатак да сузбија «српски национализам и хегемонизам» и да Србима непрекидно натура историјску кривицу и «историјску пресуду за геноцид» да би наш народ то на крају прихватио и деценијама се посипао пепелом по глави.

Циљ тог пронатовског лобија је пацификација Срба кроз прихватање историјске одговорности за све лоше што се десило на овим просторима у протекле две деценије, те да Србин мора да ћути и трпи понижења и ћушке свих «из региона».

Пре свега да прихвати да се заувек одрекне Косова, да се одриче Срба из Црне горе, Босне, Хрватске и Македоније.
Док год постоји и мали отпор тој «новокомпонованој историји» Србима ће резни чедомири, угричићи и николаидиси испирати мозак и проглашавати их за геноцидне монструме.

Зато су угричићи са форума «морали» подржати николаидиса, и зато су чедомири морали стати њима у одбрану и подржати геноцидну тезу о геноцидности Срба и Републике Српске.
Они су заједно и не могу се дистанцирати једни од других без обзира какве је огавштине неко од њих рекао или написао.

Да се разумемо овако нешто не би могло да се деси ни у једној европској или западној држави.
Замислимо неког америчког сенатора коме је симпатичан текст који позива на убиство америчког председника.
Он би у тренутку био одуван са политичке сцене медијским тајфуном једногласне осуде и ако не би отишао у затвор сигурно би се морао повући из јавности до краја живота.
Дакле подршка промотерима терористичких аката према својим представницима и подршка онима који брутално блате земљу и народ који су те "поставили ту где јеси" би запечатила каријеру сваког политичара у свету.
Свугде осим у Србији где је то могуће јер је то што Чеда чини – са благословом Запада.
Нико нема што Србин имаде.

Ко нам је сместио николаидисе

Чеда је дакле «морао» да подржи друге чланове хашког и пронатовског лобија у Србији и Црној гори иако је свестан да би тиме могао ризиковати и пролазак цензуса.
Но ипак се чини да сви они нису очекивали тако оштру реакцију српске јавности која је изгледала потпуно контузовано и слуђено од вишегодишњег испирања мозга и систематичног неговања спрског мазохизма.
Верујемо да би се и Чеда добро размислио као и неки угричићи да су знали да ће ова отровна кап мржње и деструкције коначно прелити чашу фрустрација и пробудити и разљутити српску јавност која је пословично толерантна и трпељива.

Није далеко од памети да је то била и специјална психолошка операција да се загаде односи Србије, Црне горе и Републике Српске.
Наиме једним оспкурним текстом човека који има јавну функцију саветника председника скупштине Црне горе, који је призивао атентат на политичке вође Србије и Републике Српске, као и на присутног Патријарха и народ, се постигао вишеструки ефекат.
Брутално је сатанизована Репбулика Српска баш на њену двадесетогодишњицу и то не из антисрпских кругова Сарајева или Загреба већ у управо из Подгорице.
На тај начин се добио ефекат антицирногосрког расположења и у Бања луци и у Београду.
А затим кроз контра реакцију се и у црногорској јавности генеришу антисрпски ставови и ојачава анимозитет према Србији и Републици Српској (ето још једног доказа "српског хегемонизма").

Свако ко не жели да икада у будућности ове три земље буду заједно или барем да се приближе је остварио пун погодак.

На крају као закључак можемо рећи да ако је због нечага добро што се ово десило то је да се домаћа јавност пробудила из пронатовске анестезије у којој је држе медији више од једне деценије.
Исто тако су коначно пале маске са угричића који владају добрим делом наше културне интелектуалне и медијске сцене.
И на крају истерана је на чистац и деструктивна политика Чеде Јовановића који је у позицији да брани небрањиво и да покушава да изврда користећи медијске ресурсе Антисрбије.

Ово је и прилика да државотворне странке покрену процес изопштавања из политичког живота онога ко крши готово сва правила цивилизоване политике.
Ко има разумевања за промоцију тероризма и атентата не може да се бави политиком.
Додуше готово сигурни смо да ће га његови западни ментори опет спасити, али би кроз тај процес «опозива» он био демаскиран и компромитован те вероватно не би прешао цензус на предсеојећим изборима.

А српска политичка сцена би без Чеде Јовановића ипак била за нијансу нормалнија и здравија.
Можда не изгледа много, али се од нечега мора поћи.


Бранко Радун











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 11:22 pm

Ne dopada mi se LDP,pogotovo ne u koaliciji sa SPO-m.
Deluju mi neprirodno,lažno i suviše frizirano! :vampire:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 12:00 am

Ne dopada se meni ni jedna kombinacija, nema tu velike sreće za nas.
A LDP mi ne uliva ni malo optimizma, s kim god da su u koaliciji, čak se malo ježim od pomisli da bi oni mogli da budu kreatori naše budućnosti, mada, zaista ne vidim ništa dobro na našoj političkoj sceni, samo je pitanje koje je zlo manje?!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 12:04 am

nemoguca kombinacija...metro i retro
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 12:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 1:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Čedomir Jovanović


Zoran je ubijen i zbog svog osmeha, a smejao se uprkos svemu. To danas ima novu snagu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Danas je istina o Zoranu živa više nego ikad [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 7:39 pm

..nekako ne mogu da chitam vishe kako je Djindjic bio nash heroj..jadna moja Srbijo kada se nadash u koaliciju jednog Chede i Vuka..obojica su prdnuli u chabar odavno..
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 9:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 9:40 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čičak il različak? 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 10:20 pm

cojle ::



Čičak il različak? [You must be registered and logged in to see this image.]
Preokret i ISTINA .Ta biljka slabo uspeva u Srbiji . [You must be registered and logged in to see this image.]

Ove različke , kukute ,i smrdljevke smo već videli na vlasti . [You must be registered and logged in to see this image.]












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 11:01 pm

Danubius ::
cojle ::




Čičak il različak? [You must be registered and logged in to see this image.]
Preokret i ISTINA .Ta biljka slabo uspeva u Srbiji . [You must be registered and logged in to see this image.]

Ove različke , kukute ,i smrdljevke smo već videli na vlasti . [You must be registered and logged in to see this image.]







[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 11:11 pm

sonia ::

[You must be registered and logged in to see this image.]

Narkoman ostavio tablete na stolu u kuhinji...baba pomislila njene i popije.
Kaze on...gde su tablete?
A baba kaze sad cu... samo da ubijem ovog zmaja. gorepost











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 11:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyNed Apr 08, 2012 6:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čedomir Jovanović vežba izraz lica za izborne rezultate

Read more: [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 5:58 pm

Treba zabraniti ovu stranku.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 EmptyNed Nov 04, 2012 10:21 pm

Lideri niškog LDP napustili partiju


Autor Predrag Blagojević Izvor Južne vesti | Niš

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vrh niškog LDP - Sanja Jefić, Predrag Jelenković i Nebojša Ranđelović; arhivska fotografija

Na večerašnjoj sednici Gradskog odbora niškog LDP 6 visokih funkcionera te partije podnelo je ostavke i napustilo stranku.

Liberalnog demokratsku partiju napustili su potpredsednik Prof. dr Nebojša Ranđelović, predsednik Gradskog odbora dr Predrag Jelenković, članovi Glavnog odbora partije dr Marina Jovanović, Miloš Grozdanović, doc. dr Miodrag Zdravković i šef gradskog izbornog štaba Miloš Bojović.

Vredi pomenuti da su Jelenković, Ranđelović i Grozdanović odbornici LDP u Skupštini Grada.

Za sada nisu poznati razlozi za ovu njihovu odluku.

Kako je Južnim vestima potvrđeno, za ponedeljak prepodne zakazana je vanredna konferencija za novinare u niškom LDP.

Za sada nema reakcije centrale partije.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





LDP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LDP   LDP - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
LDP
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: