DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako izlazimo na kraj sa problemima?

Ići dole 
+14
debilko
Rara Avis
Kijara-brm
Nut
AstrinaKomsinica
Lakota
dusicaa
determinanta
Amisela
bosankaa
Danubius
Draganna
cojle
Astra
18 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Feb 23, 2010 10:51 pm

Svako od nas drugacije gleda na problem,drugacije mu pristupa i rjesava ga.
Neko je ucviljen kad mu krepa hrcak u kavezu,a neko tjera dalje i kad je na samom dnu,ne pokazujuci da mu je lose.
Neko se uspanici i ne zna odreagovati i danima dolazi sebi,a neko savjesno napravi raspored i polako bez uznemiravanja pocne da rjesava.
Kakvi ste vi kad dobijete ogroman racun koji ne mozete platiti,dijete vam se razboli,pokvari se sporet ili ves masina,ne mozete da stignete vremenski da uradite sta ste trebali...kako rjesavate probleme?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Feb 23, 2010 11:25 pm

Ne bežite od problema ... odmah ga zgrabite! spite











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 9:07 pm

Astra ::
Svako od nas drugacije gleda na problem,drugacije mu pristupa i rjesava ga.
Neko je ucviljen kad mu krepa hrcak u kavezu,a neko tjera dalje i kad je na samom dnu,ne pokazujuci da mu je lose.
Neko se uspanici i ne zna odreagovati i danima dolazi sebi,a neko savjesno napravi raspored i polako bez uznemiravanja pocne da rjesava.
Kakvi ste vi kad dobijete ogroman racun koji ne mozete platiti,dijete vam se razboli,pokvari se sporet ili ves masina,ne mozete da stignete vremenski da uradite sta ste trebali...kako rjesavate probleme?

Problemi su sastavni dio života . Svi ovi koje si navela zapravo i nisu problemi . Bar ih ja ne smatram takvima .
Vjerujem da za sve poteškoće , postoji rješenje i na taj način pristupam svakoj prepreci . Ne paničarim i ne likujem .
Dogodio mi se i ogroman račun i pokvareni kuhinjski uređaj ... Ali , ništa strašno ...
Samo jedna situacija u životu može čovjeku stvoriti poteškoću . A to je bolest i nemogućnost vlastitoga djelovanja u vezi s tim ...
Dok je čovjek zdrav , svemu postoji riješenje ... I ne treba klonuti nad istim ...
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 9:13 pm

Presudan je čvrst stav! spite











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 9:20 pm

Obično eksplodiram u trenutku -pa onda gledam šta mi je činiti .
Spadam u one , kada im se pokvari auto -onda ga psuju i šutiraju. Ili komp, ili tv-tresnem po njemu (kao da to pomaže ili ga "boli" )
Tako se valjda ispraznim na brzaka -pa onda mogu razumno da razmišljam , šta dalje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 9:34 pm

Za svaki problem mora da postoji rjesenje.I svakom problemu treba prici na pravi nacin...bez straha i panike,jer nam isti ne dozvoljavaju da razmsljamo trezveno.Bez obzira o cemu se radi,od problema ne treba bjezati i odugovlaciti u rjesavanju istog.
Kako Draganna rece najprece nam je zdravlje,a ostalo se sve da rijesiti.
Inace nikad ne panicim kad imam neki problem,osim kada se radi o djeci.Kao i svakoj majci,djeca su mi najslabija tacka i cesto bez potrebe pocnem da panicim,iako znam gdje je rjesenje.
Sto se svih ostalih problema tice,sjednem...razislim...nekad pitam za savjet i tezim ka tome da ga rijesim.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 9:46 pm

Danubius ::
Obično eksplodiram u trenutku -pa onda gledam šta mi je činiti .
Spadam u one , kada im se pokvari auto -onda ga psuju i šutiraju. Ili komp, ili tv-tresnem po njemu (kao da to pomaže ili ga "boli" )
Tako se valjda ispraznim na brzaka -pa onda mogu razumno da razmišljam , šta dalje .

Ovo mi lici na vec vidjeno,ma gde to videh samo se pitam???

Ipak da se malo uozbiljim.Ne spadam u osobe koje brzo planu,naprotiv, nekada ostajem i previse hladna,ili se bar trudim da tako izgleda,ali sigurno znam da se nijedan problem ne resava na brzinu,jer nije ni nastao na brzinu.
Ako su problemi na koje mogu uticati onda gledam da to sto bezbolnije sredim.Ali postoje problemi na koje ne mozemo neposredno uticati.Onda je bolje ne nervirati se,nego pokusati u svemu naci neko resenje i iz svega loseg pokusati izvuci makar jednu iskricu dobrog.Ko zna za cega je sta dobro.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 10:03 pm

Jesam temperamentna i brzo planem, ali obično je to zbog nekih sitnica, dugog čekanja u redovima, čekaonicama, crvenom svetlu na semaforu, itd. Stvarne probleme rešavam racionalno i uvek se trudim da imam rešenje A i B.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 10, 2010 10:34 pm

Ja za svako rijesenje imam problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Dec 16, 2013 5:32 pm

Sve sto se novcem moze kupiti nije problem koji se ne moze resiti. To ne znaci da zelim reci -ma zabole me kupicu drugo- ne, hocu reci da su to samo stvari i da ce problem biti resen, danas, sutra, prekosutra.
Postavljam prioritete i resavam jedno po jedno.
Ne panicim, ne histerisem, ne padam u depresiju.
Resavam mic po mic.
Problem je kad shavtis da si nemocan da ucinis bilo sta da se problem resi. Problem je kad shvatis da problem ne zavisi od tebe.
To su uglavnom zdravstveni problemi vezani za meni jako bitne ljude.
Posle neminovnog soka, ipak delam. Uradim sve sto mogu da sutra ne zazalim i ne prebacim sebi -nisi ovo pokusala- Onda nastupa faza mirenja sa sudbinom.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Dec 16, 2013 5:43 pm

Naucila sam da ne brzam,dobro razmislim,ponekad se cini nekome sa strane da sam ga gurnula-ispod tepiha-.Ali,nije ako,ume da me muci danima,dok odjednom ne krene da mi se razvija film sta raditi.Probleme tipa pokvaren uredjaj naucila sam da je najbolje zvati majstora,ne dozvoljavati ni slucajno onima sto bi -da probaju- da ga rese.Probleme sa decom sam uvek resavala hladno,brzo i nekako iskljuceno,kao automat.Tek naknadno stizala me je panika,ili slutnja sta je moglo biti,ili strah..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Dec 16, 2013 8:19 pm

Da ne znam koji problem dolazi ili imam, uvjek ga rijesim na svoj nacin. Vise me muci briznost koju vidim da dolazi.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Dec 16, 2013 8:34 pm

cojle ::
Ne bežite od problema ... odmah ga zgrabite! spite

Ja svoje prebacim Kijari............salim se,Astrologu.
Cini mi se kako znam za sebe da rjesavam probleme,vrlo uspjesno,nekad sa pricekom,ali uvijek se docekam na noge.
E tako pola vijeka prodje,sad neko drugi nek uzme kormilo,mozda zna bolje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Dec 16, 2013 9:04 pm

Jedva nekako ,jer ima i sve manje objektivnih mogućnosti ,a i sve manje živaca .
Naročito kada problem nije vaš ,nego "opšti" i taman se javno spalio ,ne možeš ga rešiti .
Mene čudi opšti optimizam ,spretnost i entuzijazam u rešavanju problema ,koji čitam ovde -kao da ne živimo u istoj zemlji ? 
No možda sam ja prestar ,previše pesimističan ,itd ....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Dec 17, 2013 2:40 am

Danubius ::

No možda sam ja prestar ,previše pesimističan ,itd ....

Mozda?! Da si mi rod, ili prijatelj u realu, organizovala bih "Intervention" za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySub Feb 07, 2015 10:13 pm

Problemi su dobri, zamislite da ih nemamo?

Kako ih savladati? Plan trebas imati i strpljenja, gdi ulaz ima ima i izlaz.
Najbolje je napraviti vise Scenario, tako da imas vise nacina rijesiti problem. Ako nema izlaza, napravis sam izlaz ali uvjek legalnim putem.

Ako niti tad nema izlaza, problem stavite u fioku jednu za jedno izvrsno vrijeme, sve dok nedobijete jednu ideju je rijesiti.

Ima problema koji se nemogu rijesiti, pat pozicija. Onda preporucujem svima da posteno ustanete i cestitate pobjedniku sah partije.

Proplemi sa posljedicama su jako neugodne i bolne mogu biti. No u svakodnevnom zivotu se nemoze uvjek pobjediti.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyNed Feb 08, 2015 4:30 am

..Zna se kako s e izlazi sa  problemima na kraj..ali ih prvo treba ''izolovati''..pruziti im ruku.''lepo se ispricati sa njima pa onda i po'rvati  do kraja'' dok se  ne ispliva...Ponekad tonemo i tonemo..problem za problemom.i cini nam se  da su ''neprijatelji svuda oko nas''..Jedino kada se ''opasno razbolimo''onda vidimo jasnije stvari..Cesto pravimo ''frku'' i tamo gde joj nije mesto..Medjutim ,ne zavise stvari samo  od nas..jer smo drustvena bica,dakle zivimo u zajednicama nekakvim,znaci u drustvu ,a ne na drvetu, ili pustom ostrvu..Mocnici imaju zadatke,zapravo, namecu pravila igre,koja nas cesto puta guraju u provaliju koja  iznedri hrpu  problema,znaci,problema, za koje nismo bas licno odgovorni.. e sada nasa umesnost,i znanja,pamet i zrelost.pa i sreca mogu pomoci da stvari svedemo na manju meru..Nekada je to nemoguce..i to je onda lose..to su onda rane i oziljci..ponekad za ceo zivot..

Dakle,licno  ulazim u problem.koracam kroz njega,bude tesko,neprijatno,ali plivam...nekako..resavam ih..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyNed Feb 08, 2015 2:25 pm

cojle ::
Ne bežite od problema ... odmah ga zgrabite! spite
Upravo to.Nema zatrpavanja..gomilanja.
Još uvek ih uspešno rešavam.. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Feb 09, 2015 9:35 am

Kijara-brm ::

Nema zatrpavanja..gomilanja.

Ma, znamo. rasta

Probleme rešavam, jedan po jedan.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Feb 09, 2015 9:39 am

John Doe ::
Kijara-brm ::

Nema zatrpavanja..gomilanja.

Ma, znamo. rasta

Probleme rešavam, jedan po jedan.

Blago tebi kad ih imas malo...ja moram dva po dva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Mar 10, 2015 9:02 pm

Astra ::
John Doe ::
Kijara-brm ::

Nema zatrpavanja..gomilanja.



Ma, znamo. rasta

Probleme rešavam, jedan po jedan.

Blago tebi kad ih imas malo...ja moram dva po dva.


Astra, pokusaj probleme u susret izaci. Tako da neispanu neplanjeno ili iznenada. Najavljene problemi se daju lakse rijesiti. Za to sto si vorbereitet.
Nazad na vrh Ići dole
Rara Avis
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Rara Avis


Datum upisa : 03.11.2012

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Mar 10, 2015 9:21 pm

Sasvim ok , doteram ih do kraja pa ih utučem jedan po jedan isti dan rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Mar 10, 2015 9:36 pm

Dolinac ::
Astra ::


Probleme rešavam, jedan po jedan.

Blago tebi kad ih imas malo...ja moram dva po dva.


Astra, pokusaj probleme u susret izaci. Tako da neispanu neplanjeno ili iznenada. Najavljene problemi se daju lakse rijesiti. Za to sto si vorbereitet.[/quote]

Malo se salim....ja sam najsigurnija kad je problem u mojim rukama,pod mojim distriktom,pa onda znam na cemu sam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyUto Mar 10, 2015 10:26 pm

Ja ne volim ništa da rešavam, sve guram pod tepih, da zastare trtrr










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySre Mar 11, 2015 12:23 am

Ja sam neviđeni paničar ako imam mogući problem. Kad se stvarno pojavi nema staloženije i hladnokrvnije osobe od mene. Samo treba preživeti onaj prvi period.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPet Apr 03, 2015 11:37 pm

debilko ::
Ja ne volim ništa da rešavam, sve guram pod tepih, da zastare trtrr
Maslo morgen će da zastare.Pa taman to bili i računi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptySub Apr 04, 2015 11:44 am

Sve probleme rešavam pararelno, koliko god da ih ima, tako mi uvek izgleda da se stvari kreću na bolje, jer neki samo što nisam rešila, drugi stoji, treći je rešen, četvrti nerešiv, peti preskačem... Maaa..., generalno gledano nemam probleme, nego zastoje dok se krećem ka cilju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyNed Apr 19, 2015 11:50 am

pesma ::
Sve probleme rešavam pararelno, koliko god da ih ima, tako mi uvek izgleda da se stvari kreću na bolje, jer neki samo što nisam rešila, drugi stoji, treći je rešen, četvrti nerešiv, peti preskačem... Maaa..., generalno gledano nemam probleme, nego zastoje dok se krećem ka cilju.

Ovo sad ne kontam?

..drugi stoji, cetvrti neresiv,peti preskacem????? Problemi ostaju nisu rijeseni.

A pises rijesavas ich paralelno.

Ma ja sam sigurno jos pijan od sinoc, pa ne kontam nista. trtrr
Nazad na vrh Ići dole
carpathia

carpathia


Datum upisa : 11.04.2015

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyNed Apr 19, 2015 4:12 pm

Reč Problem me odmah ukoči i osuše mi se usta. Samo mi nemoj reći da postoji neki Problem!
Bolje da se upotrebi druga reč ili neka pantomima, eventualno. Ili, da mi se kaže: "Jeste Problem, ali nije tvoj problem!"
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyNed Apr 19, 2015 4:28 pm

Postoje razni Problemi koji se resavaju ovako ili onako...Brzo ili polako. :948208144:

Najveci Problem je kada se neki Problem uopste ne razume  booored
E onda moze svasta da nastane... kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? 900975
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? EmptyPon Apr 20, 2015 8:20 pm

Gothic ::
Postoje razni Problemi koji se resavaju ovako ili onako...Brzo ili polako. :948208144:

Najveci Problem je kada se neki Problem uopste ne razume  booored
E onda moze svasta da nastane... kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? 900975

Mislis one nevidljive probleme? E o tome mogu knjigu pisati. trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izlazimo na kraj sa problemima?   kako - Kako izlazimo na kraj sa problemima? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako izlazimo na kraj sa problemima?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Blizi li se kraj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: