DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........

Ići dole 
+49
Black Wizard
Okano
debilko
Kica/Praja
el_vibrador
sanjalica.ns
Gothic
bosankaa
dusicaa
brdjanin
MadamX
sonia
zoran1970
Auror@
montoya
Nut
Danubius
Astra
AstrinaKomsinica
Lakota
Samouka
Yvonne76
podbarac
Kijara-brm
Najda M.
Čupka
cojle
bokki78
Lena **
anklebiter
doctorr67
tvrtko
Ivana_258
brunolino
Zana
MM007
Helena Trojanska
nada.nada
malena debeljuca
zirafa
determinanta
Tea
rouzvel
Amisela
Lily
komunikativn@
Storm_z
Luckasta
slatkicass
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jun 04, 2008 4:38 pm

First topic message reminder :

Idete li negde na letovanje , sa kim, koja destinacija , gde bi ste voleli da letujete da možete  ???

Par korisnih linkova : Turističke agencije

http://www.putovanja.co.yu/

http://www.putovanja.info/

Grčka :  http://www.vipleto.info/

                      http://www.zim-tours.com/

                        http://www.fantast.co.yu/

Bugarska:  http://www.kosmopolit.co.yu/
 
Španija :     http://www.collegium-yu.com/?id_kategorija=8&id=574&action=podrobno
:sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 16962210










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 13, 2010 1:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jul 13, 2020 9:53 pm

Godišnji je planiran za polovinu oktobra....smislićemo nešto za zabavu zubic
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 14, 2020 9:30 pm

Odgodjeno aprilsko, pa i julsko ferije.
Licno se ne bojim virusa, bojim se promjene zakona, mogla sam otuci, a ko mi moze garantovati da cu 28 moci da se vratim ili me nece zakaciti karantena, sto meni licno ne bi tesko palo, ali povlaci muza, kcer i tako dalje....odlucih da mi je pametnije ostati kod kuce nego se brckati u moru a stalno misliti sta ce biti, buduci da se obavjesti o stanju i zakonima skoro svakodnevno mjenjaju.
Juce sam bila na Titisee u Schwarzwaldu cijeli dan.....znaci, moze se i ovdje lijepo organizovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 14, 2020 10:25 pm

Astra ::

Juce sam bila na Titisee u Schwarzwaldu cijeli dan.....znaci, moze se i ovdje lijepo organizovati.
Ako se malo upotrebi deminutiv i sleng ,a grudi (srpski ,sise ,nemački Titten) ,zanemari reč "See" što znači more ,a upotrebljava se i za jezero ,ispada da si bila na "jezeru sisa" ?
*oćem i ja tamo na godišnji ! sssss sssss sssss ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jul 15, 2020 8:00 am

Taman sredio auto, na razdaljinu od 1,5km, raspiči do 150 al' se ne smem uputiti preko grane. Ustvari, ne mogu si priuštiti. Mere za prelazak u odlasku i povratku se mogu promeniti u roku od 15". 14 dana karatina u odlasku pa 14 dana karantina u povratku sa mogućnošću da sam pozitivan (bez simptoma) i da nekoga od bliže familije da zaraim, ne, ne treba mi to. GREKOS, Grčki tip jogurta, pizza, gulaš na H način, šopska, srpska salata mi zadovoljavaju potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 8:51 pm

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 109454299_3293110870728780_7134575132547258876_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=nb94vx-SW0oAX-wyRJA&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Eto,,,baš sam ove godine hteo da vidim Goa plažu ,Katmandu ,Thitczen Icu...ali ne mogu ,korona.

I da dodam:
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 109682056_3183210075059072_6058618406244675257_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=C57_WzhDGNgAX-c_1Q8&_nc_ht=scontent.fiev1-1

A vi sirotinjo (90 % građana Srbije ) kako ste ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 9:11 pm

Zbog trenutne situacije, umjesto 3 sedmice,  uzela sam samo jednu sedmicu odmora,  koji smo proveli u Makarskoj.
I bilo je bukvalno nikad blize...tj. tako blizu, a tako daleko od mojih u Micigenu,  ali eto... nisam mogla u BiH.
Drugi dio odmora sam pomjerila za zadnje dvije sedmice u avgustu.
Negdje sam se nadala da cu ipak otici kod mojih...medjutim,  kako je BiH i dalje medju 18 najrizicnijih zemalja,  tj. nalazi se u 6. iliti najvisoj (ili ipak najnizoj ?) grupi...ministarstvo je dozvolilo putovanja u te zemlje, ali po povratku je obavezno ili uraditi test ili karantin 14 dana.
Danas sam dobila pismo od firme da ukoliko idem u zemlje 5. I 6. grupe,  to i prijavim,  a po dolasku da donesem test ne stariji od 4 dana i naraFski negativan.
Ukoliko se odlucim za karantin,  isti mi nije placen...ili ako se i razbolim,  a da sam bila u rizicnim zemljama,  firma nije duzna da mi plati bolovanje,  a ima i potpuna prava da me ne vrate na posao.
Eto toliko...
Da li ce se nesto promijeniti do polovine avgusta cemo tek da vidimo...Ako nista, bice opet Hrvatska (ako i ona iz trenutne 4. grupe,  ne ode u 5. ili cak 6.)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 9:40 pm

bosankaa ::

Eto toliko...
Da li ce se nesto promijeniti do polovine avgusta cemo tek da vidimo...Ako nista, bice opet Hrvatska (ako i ona iz trenutne 4. grupe,  ne ode u 5. ili cak 6.)
WTF ? A *đe patriotizam ,srBstvo, takoreći? 
Prelepa Srbija ,sa svojim planinama ,rekama ,jezerima ,raftingom na Tari ,Zlatiborom i Divčibarama,Kustendorfom ,Mokrom Gorom, Pešterom  o Vojvodini da se i ne priča ,ništa ? 
Opet *rvatska ?
A u Srbiju možeš kako *oćeš ,bez karantina ,testova ,sa ličnom kartom,takoreći ? 
Nije to lepo ,cccc.... zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPet Jul 17, 2020 9:54 pm

U Srbiju...ista stvar kao sa Bosnom...mogu kako 'ocu, ali isto me ceka kad se vratim.
Nemoj misliti da ste nesto bolji od moje Bosne...  zubic
Austrijanci nas stavili na crnu listu cherry


Ma i da ne odem nigdje...samo nek smo mi svi zivi i zdravi...biće odmora wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jul 18, 2020 9:14 am

Zbog sebe pratim, tako da od ponedjeljka EU brise sa liste rizicnih zemalja 12 zemalja, medju njima i Hrvatsku, Srbija sigurno ostaje na listi rizicnih i dalje.Evo, sad ce i taj 20.7. pa da vidimo.
U svakom slucaju usrali su s tim toliko da se covjek ne usudi ici, ne od straha od virusa negovod sankcija i promjene zakona preko noci.
Evo , zanosim se da od ponedjeljka krenem barvjednu sedmicu u Hrvatsku, ali nema ni radosti ni opustenosti, pa nesto i ne vidim poentu takvog odmora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySub Jul 18, 2020 3:29 pm

JA ZNAM GDE ĆU ...
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 G1j7th11
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 1:15 am

Nas (Balkan ) posprdno nazivaju "paradajz turistima" )
Ja bih se lično pre preklao -nego da mi ko od "domaćina" dodeli taj "epitet" .
Ja sam navikao da kada idem -idem u "dobrom društvu " i ne "razmišljam" hoću li "sesti negde" ili ne .
Mada -ništa ne zameram i "paradajz turistima" (nisam "blaziran" )ali ...verovatno u nekim godinama kada se podrazumeva neki "konformizam" (verovatno zato i ne idem nigde -jer nedostaje bar jedan od osnovna dva "pravila" )
Ali me ovo baš nasmejalo .

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 289784220_1315681879345731_4220064757207038639_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oC0STx9IP2kAX_Anfk2&tn=rsjufuisxPMsFfZE&_nc_ht=scontent-vie1-1










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:01 am

Nakon par godina, zajedno ću provesti GO sa Džasti i idemo za Suboticu.OK, klinci i unuci su mi tamo al' mislimo i na ostale bližnje. Sinoć, Džasti DiDžejiše na Yutubu i u nekom momentu izvali da joj fale diskoteke iz '80-ih. U momentu se setih jednog lokala u SU sa takvom ili sličnom vrstom muzike i pronađemo na fejsbuku grupu obožavalaca toh Disko kluba. Još uvek rade pa mi bi toplo oko srca. Setih se da sam bio jednom (u najboljoj fazi parenja) ali mi se nije dopao inventar gostiju 50+. Opao mi je libido a i ja sam u fazi ali 60+ pa smatram da sam stasao za diskoteku. Sve u svemu, ćem je vodim na Saturday night fire. Ko preživi, pričaće. zubic zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 8:56 pm

Godisnji odmor? -Hoću!
Kada? - od petka pa do 24.07.
Kuda? - Gdje me nadje?! Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Trebalo je nas troje (Zvrk, muž  i ja)  da idemo prvu sedmicu na more, drugu u Bosnu...Prvenče Bosna, pa sa društvom na Kipar.
U petak me zove i kaze;"Imamo problem! Upravo sam htjela da rezervisem kartu za BL, da bi mi M. rekla da joj se vise ide za Bosnu nego na more."
Dolazim kući...prica sa Zvrkom...samo Bosna dolazi u obzir.
I bilo kako bilo...sinoc ih odvezemo na aerodrom. I otisle gospodjice za Bosnu.
Nas dvoje matorih ostadosmo sami. Rezervisali nigdje nista nismo.  Odem danas u dvije agencije...bukvalno dvije ponude Mallorca i dvije Kreta...Problem su letovi iz Beca. Nista od ponudjenog mi se ne svidja...tako da, ukoliko sutra ne nadjem nesto, za vikend idemo djeci i vjerovatno im poremetimo planove zubic
Kao neko ko voli i ko se uvijek raduje godisnjem odmoru i moreTU, ove godine apsolutno nemam osjecaj da idem na odmor.
Sve me nesto mrzi ...
I eto...bukvalno pet do dvanaest trazim gdje bi mogli otici.  Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Kazu da obicno tako neplanirani odmori budu i najbolji...pa 'ajde da vidimo kakav ce da bude.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:03 pm

bosankaa ::
Godisnji odmor? -Hoću!
Kada? - od petka pa do 24.07.
Kuda? - Gdje me nadje?! Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Trebalo je nas troje (Zvrk, muž  i ja)  da idemo prvu sedmicu na more, drugu u Bosnu...Prvenče Bosna, pa sa društvom na Kipar.
U petak me zove i kaze;"Imamo problem! Upravo sam htjela da rezervisem kartu za BL, da bi mi M. rekla da joj se vise ide za Bosnu nego na more."
Dolazim kući...prica sa Zvrkom...samo Bosna dolazi u obzir.
I bilo kako bilo...sinoc ih odvezemo na aerodrom. I otisle gospodjice za Bosnu.
Nas dvoje matorih ostadosmo sami. Rezervisali nigdje nista nismo.  Odem danas u dvije agencije...bukvalno dvije ponude Mallorca i dvije Kreta...Problem su letovi iz Beca. Nista od ponudjenog mi se ne svidja...tako da, ukoliko sutra ne nadjem nesto, za vikend idemo djeci i vjerovatno im poremetimo planove zubic
Kao neko ko voli i ko se uvijek raduje godisnjem odmoru i moreTU, ove godine apsolutno nemam osjecaj da idem na odmor.
Sve me nesto mrzi ...
I eto...bukvalno pet do dvanaest trazim gdje bi mogli otici.  Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 900975
Kazu da obicno tako neplanirani odmori budu i najbolji...pa 'ajde da vidimo kakav ce da bude.

Ma muke su to teške .  smehsmeh
Gospođice su sumnjive ...Mičigen ,od celog sveta ?
Da nisu kak*e simpatije -ili devojke neće da opelješe "kućni budžet" ? (moguće -dobra su deca )
Aprpopo...upravo sam otvorio temu "Destinacija -Vojvodina" .
Ima i tu svašta  brdski  tongue

ps .i nije Kreta -nego Krit (srpska jezika ) zubic










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:18 pm

Bili u Opatiji za vikend .Zadar i Hvar još obavezno a dalje će vidimo .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:36 pm

Danubius ::


Ma muke su to teške .  smehsmeh
Gospođice su sumnjive ...Mičigen ,od celog sveta ?
Da nisu kak*e simpatije -ili devojke neće da opelješe "kućni budžet" ? (moguće -dobra su deca )
Aprpopo...upravo sam otvorio temu "Destinacija -Vojvodina" .
Ima i tu svašta  brdski  tongue

ps .i nije Kreta -nego Krit (srpska jezika ) zubic

Zvrk najvise voli u Micigenu provesti ljeto,  jer tada dolaze sva djeca "sa strane"  i ulice su ljeti pune djece.
Njoj je more "moranje" smehsmeh
A Prvenče? Ona je prvo opeljesila roditelje...rezervisala odmor na Kipru...pa otisla sad dvije sedmice za Bosnu, vraca se... pa kako ona kaze "ide na odmor" ... a poslije "odmora" ce sa drustvom u Bosnu...

Sefe,  ja bih rado krenula kolima i da obilazimo, ali tek koliko su me ledja "popustila" ...ne bih bas da rizikujem i da se vozim dugo.
Plasim se i puta do Micigena.

Oprosti na "Kreti" ...sta cu... k'o prava "Gastarbajterka"  smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 9:50 pm

bosankaa ::


Zvrk najvise voli u Micigenu provesti ljeto,  jer tada dolaze sva djeca "sa strane"  i ulice su ljeti pune djece.
Njoj je more "moranje" smehsmeh
A Prvenče? Ona je prvo opeljesila roditelje...rezervisala odmor na Kipru...pa otisla sad dvije sedmice za Bosnu, vraca se... pa kako ona kaze "ide na odmor" ... a poslije "odmora" ce sa drustvom u Bosnu...

Sefe,  ja bih rado krenula kolima i da obilazimo, ali tek koliko su me ledja "popustila" ...ne bih bas da rizikujem i da se vozim dugo.
Plasim se i puta do Micigena.

Oprosti na "Kreti" ...sta cu... k'o prava "Gastarbajterka"  smehsmeh
Zvrkić je dobro dete . top88
A "Prvenče" -k*o Anastasija Ražnjatović ? Veći deo godine se "odmara" ?(od čega ? ) zubic
(možda grešim dušu -možda devojka i "radi" -ne znam )  trtrr

A jes* teško ove godine ...ajkule jedu žene u Hurgadi .Nije se lako "rešiti"  ludismeh

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 290144438_5631230820302420_7817443546084653223_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HbW3SvZ_2rEAX86Ogwn&_nc_ht=scontent-vie1-1










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 11:01 pm

Eugen Grafvajer ::
Nakon par godina, zajedno ću provesti GO sa Džasti i idemo za Suboticu.OK, klinci i unuci su mi tamo al' mislimo i na ostale bližnje. Sinoć, Džasti DiDžejiše na Yutubu i u nekom momentu izvali da joj fale diskoteke iz '80-ih. U momentu se setih jednog lokala u SU sa takvom ili sličnom vrstom muzike i pronađemo na fejsbuku grupu obožavalaca toh Disko kluba. Još uvek rade pa mi bi toplo oko srca. Setih se da sam bio jednom (u najboljoj fazi parenja) ali mi se nije dopao inventar gostiju 50+. Opao mi je libido a i ja sam u fazi ali 60+ pa smatram da sam stasao za diskoteku. Sve u svemu, ćem je vodim na Saturday night fire. Ko preživi, pričaće. zubic zubic zubic zubic

I sve to tek od druge polovine avgusta. Odmor tradicionalno Subotica, Panonska jezera i Brusnica ranch. Aj, dobro je, samo da se na posao ne ide.


Ijaoooo diskoooo! Radujem se ko malo dijete. Samo da se ne ušikam smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 11:03 pm

Eugen Grafvajer ::
[Setih se da sam bio jednom (u najboljoj fazi parenja) ali mi se nije dopao inventar gostiju 50+. Opao mi je libido a i ja sam u fazi ali 60+ pa smatram da sam stasao za diskoteku. Sve u svemu, ćem je vodim na Saturday night fire. Ko preživi, pričaće.[/b] zubic zubic zubic zubic


Što bi rek'o Đuro :"GROHOTOM SE SMIJEM" smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jul 05, 2022 11:32 pm

justicija ::
Aj, dobro je, samo da se na posao ne ide.

Tako je ,Just draga .Sve je bolje od "robije" . liebe










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptySre Jun 07, 2023 12:58 pm

Pravo vreme za podizanje ove teme .
Dakle-ima li planova ,već određenih destinacija ?










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 3:01 pm

Po prognozama za leto -biće ispunjeno kišom .U julu prognoziraju bar 15-20 dana sa manjim ili većim padavinama ,a ni august nije bolji .
To važi za "region" .
Oni koji se spremaju za Egipat ,Tunis, Dubai,Bahu ,Maldiwe ,Tahiti ....njih neće to pogoditi .










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 9:01 pm

Hvar ,Zadar ...ostalo će vidimo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 9:03 pm

Kijara-brm ::
Hvar ,Zadar ...ostalo će vidimo.
Bez zlobne namere .Ali sam zaista čitao prognozu za "region ".
Biće da ćeš opet morati na MAldiwe ? zubic










Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyPon Jun 19, 2023 9:07 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Hvar ,Zadar ...ostalo će vidimo.
Bez zlobne namere .Ali sam zaista čitao prognozu za "region ".
Biće da ćeš opet morati na MAldiwe ? zubic
Šta nam teško.Može i Hurgada spite










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 EmptyUto Jun 20, 2023 4:17 pm

Mislim da bi mi u ovom momentu jedino godisnji odmor mogao pomoci, ali od toga nista  cherry
Za nekih mjesec dana ako se "uklopimo" sa obavezama i naravno, ako "nahvatam" sta, a da ne kosta ne znam koliko, mozda i vidim moreTA. Ako ne...dobro ce doci i Micigen par dana ererere











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...

Danubius likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» TOP 10 NAJSIGURNIJIH DESTINACIJA za odmor
» Mesto za odmor......
» KUDA IDE SRBIJA ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: