DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?

Ići dole 
+12
Lakota
promaja
zoran1970
MayaMau
dusicaa
determinanta
Klosarka
bosankaa
Aurora Borealis
sonia
Amisela
Danubius
16 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 9:50 pm

Srećemo se svaki dan sa ovim fenomenom , jer našu mediji niti imaju sklupula , niti ih sudovi kažnjavaju . Isto tako, političari sa svakodnevno kleveću , no dok stigne demanti-šteta je već učinjena .
Kleveta je sredstvo da se neistinitim tvrdnjama nanese nekome duševna bol, materijalna ili svaka druga vrsta štete , kaljanje ličnosti itd...ne moram posebno obajašnjavati, svi znamo šta je to .

Da li ste nekada bili oklevetani , da ste sami morali "posetiti"
[You must be registered and logged in to see this image.] "glasonošu" , ili ste možda morali potražiti pravdu i na sudu ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 9:52 pm

Nisam,ali nikad se ne zna... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 9:59 pm

Evo ovdje na forumu,na primjer,znam osobe koje su mi rekle da su dosle ne znajuci ko je Astra,ali su culi sve najgore o njoj,ali sreca,ljudi pisu,citaju,razgovaraju i vide da su bili zrtve klevete.
Tako da niti dokazujem ikome ista,niti se trudim da ikoga uvjerim u suprotno....klevete se razotkriju same.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 10:06 pm

A na forum.Pih ,ništa novo.Gledam ko mi kaže,a ne šta kaže...

Samo par kojima verujem..Ostalima ni reč više...Dokazali su se svojim postupcima. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 10:09 pm

Desava se ,ali ne reagujem mnogo.Obicno nema koristi.JER.......Ako me neko gadja blatom, sto vise pokusavam da ga skinem postajem blatnjavija.Sacekam da se osusi i otpadne.A onaj ko je gadjao i dalje ima ruke pune blata,jer bira novu metu!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 10:20 pm

Klevetanja ima na netu koliko volite -jer se vesti brzo šire -a nema ni puno načina da se demantuju . Tako da verujem da je svako već svašta čuo za sebe -pa i ja . I za druge , naravno .
No ima kleveta koje su stajale i života , više sam na to mislio .Setite se samo onih silnih klevetničkih tekstova za pokojnog Zorana Djindjića .
Lično...kao i svako , par puta su me oženili , "videli" sa ovom ili onom , ali nikada nisam hvatao za vrat "izvor" . Slažem se sa Amiselom -što se više čovek brani , postaje sve "sumnjiviji" pa je bolje uopšte ne reagovati .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 10:22 pm

Amisela ::
Desava se ,ali ne reagujem mnogo.Obicno nema koristi.JER.......Ako me neko gadja blatom, sto vise pokusavam da ga skinem postajem blatnjavija.Sacekam da se osusi i otpadne.A onaj ko je gadjao i dalje ima ruke pune blata,jer bira novu metu!


Tako je draga moja...Ima boga.Ponekad je jako brz..
Nosve se to samo vrati.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 10:29 pm

Ima Boga ali se ne bavi klevetama,valjda ima vaznijeg posla,a za dobrim konjem se prasina dize,stara je poslovica.....mada i da zivis kao casna sestra,neko ce da nadje temu za klevetu,to je u ljudima,zloba ,i nema nista Bog s tim,obicno sami sebe zeznu bas ti koji podvaljuju klevete.Nikad se nisam osvratala na to,jer sam prvo gledala uvijek od koga dolazi i kad shvatite da su to uglavnom osobe mnogo losije od vas,onda vidite i da nema potrebe za bilo kakve demante,a te osobe su obicno i opstepoznate po tome,i malo ko im i vjeruje....samo sebe spusta jos nize.
U svacijem zivotu ima takvih osoba,u komsiluku,familiji,medju "prijateljima",radnim kolegama....nista alarmantno,sve je to sastavni dio zivota.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Mar 31, 2010 10:34 pm

Ne verujem u boga.To se tako kaže...!!!!!!!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 5:35 pm

Danubius ::
Srećemo se svaki dan sa ovim fenomenom , jer našu mediji niti imaju sklupula , niti ih sudovi kažnjavaju . Isto tako, političari sa svakodnevno kleveću , no dok stigne demanti-šteta je već učinjena .
Kleveta je sredstvo da se neistinitim tvrdnjama nanese nekome duševna bol, materijalna ili svaka druga vrsta štete , kaljanje ličnosti itd...ne moram posebno obajašnjavati, svi znamo šta je to .

Da li ste nekada bili oklevetani , da ste sami morali "posetiti"
[You must be registered and logged in to see this image.] "glasonošu" , ili ste možda morali potražiti pravdu i na sudu ?


Ako dodje do takve situacije, uvek prvo procenim, da li je osoba uopste dostojna razgovora, ili je bolje jednostavno preskociti ''iz mesta''.
Nisam svadjalica , ali ako neko pokusa da direktno ugrozi , odreagovacu, opet napominjem, do granice gde utvrdjujem da suprotna strana nije vise vredna moje paznje. To moze biti iz dva razloga, procenjujem da li je zaista glup/a da ne shvata,ili bezobrazna pa ne zeli da chuje, i zavisno od toga zavrsavam polemiku na jedan od dva nacina.
Potrebu da dokazujem da je nesto kleveta mogu da dobijem jedino u slucaju da mi osoba koja me klevece nesto znaci u zivotu.
Mada bi mogla da odreagujem i kao Zidan ako neko zaista pretera.
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 5:41 pm

naravno da jesam....ali davno sam prestala na to da se osvrcem....klevetaju samo osobe koje... ili mi zavide... ili jednostavno nemaju druga posla....takve osobe mogu samo da zalim...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 6:23 pm

sonia ::

Mada bi mogla da odreagujem i kao Zidan ako neko zaista pretera.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Eh, lako tebi ....onda bi dotični jadnik dobio takav udarac u solarni pleksus da bi se na mestu onesvestio od nedostatka vazduha -jer si kao i svaka žena , "tvrdoglava "
Opet ...da nekome padne na pamet da tebi uradi isto......odbio bi se 5 metara -od "odbojnika"
Jel sad ja pričam istinu -ili klevetam ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 6:51 pm

Bila tri puta i sve tri puta od trane zene.
Skoro sam cula neku pricu o sebi da sam prvo bila sokirana,pa je bijes proradio u meni.Jedina osoba koja je lupetanjem uspjela da me izbaci iz takta.Sreca,u meni je vrlo brzo proradio glas razuma i odlucila sam da se suzdrzim i da ne reagujem...za sada!
Indirektno sam joj pokazala da znam za njene price,ali sam na njih,bar za nju,ostala mrtva-hladna.
Bitno je da u svojim zlim namjerama nije uspjela,sto joj je i najteze palo.
E da!Zaboravih reci,dvije zene su me klevetale na netu.Zene koje i nisu direktno kucale sa mnom.Ali eto,vjerovase tamo nekim(opet zene),pa su se bacile u razne price,nakon cega su mi se dugo izvinjavale.Valjda kad su shvatile ko im je dao povod za takve price.A te net klevete su mi bas smijesne.Slatko im se nasmijem,jer na netu me zna svega par ljudi.Pa ostale valjda boli sto tako malo znaju o meni,pa pokusavaju da sami plasiraju pricu ko sam,sta sam i kakva sam :)











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka


Location : Planeth Earth
Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 8:12 pm

Jesam, oklevetao me sef ovog foruma da imam dupli nick. spite

A i tema o "misterioznim forumasicama" mi je nesto sumnjiva ... 55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 8:24 pm

Klosarka ::
Jesam, oklevetao me sef ovog foruma da imam dupli nick. spite

A i tema o "misterioznim forumasicama" mi je nesto sumnjiva ... 55555
Tačno -i pogrešio . No , nije bilo bez osnove -ali tačno -nisam bio u pravu .
A za ovo o "misterioznim" sam u pravu . Navikao sam da "znam" svakoga sa foruma .Sad ima par nepoznanica [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 8:30 pm

Pa je li dobro ili nije sto nekog ne znas Dany?Mislim dobro ili ne za forum :P
A gdje vam je ta tema o "misterioznim forumasicama"











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 8:47 pm

bosankaa ::
Pa je li dobro ili nije sto nekog ne znas Dany?Mislim dobro ili ne za forum :P
A gdje vam je ta tema o "misterioznim forumasicama"
Ma zezamo se ....
Ali ozbiljno -ranije sam "znao" svakoga -ko je , odakle , kako izgleda i sl ...
Sad zaista ima nekoliko ljudi čiji identitet mi nije poznat . To je naravno svačije pravo -a i ja ne treba da zabijam nos u sve . Ma šalim se sa Klošarkom -pa valjda su žene misteriozne po defaultu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 8:57 pm

Meni ste svi misteriozni,mada imam utisak da sam vas par sretala negdje. [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyPet Apr 09, 2010 9:48 pm

bosankaa ::
Meni ste svi misteriozni,mada imam utisak da sam vas par sretala negdje. [You must be registered and logged in to see this image.]

Moguće pod drugim nikom... [You must be registered and logged in to see this image.] .Moj je Angeo sa greškom.Svima poznat već... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySub Apr 10, 2010 6:40 am

Bila sam oklevetana na poslu, što me je, zamalo, koštalo radnog mesta. Za sudski proces nisam imala "vremena", ali sam par meseci, nezasluženo, bila izložena kritikama. Iskoristila sam svoju krajnju iskrenost i osećaj za diplomatiju, pa se sve ispravilo, ali gorčina ostaje. Nikada mi neće biti jasno s kojim motivom ljudi tako bezočno lažu, ako već nije u pitanju lični interes?!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySub Apr 10, 2010 10:22 am

determinanta ::
. Nikada mi neće biti jasno s kojim motivom ljudi tako bezočno lažu, ako već nije u pitanju lični interes?!
Lista je podugačka :
-zavist
-glupost
-površna tumačenja nečega što načuju
-dosada u sopstvenom životu
-želja za senzacijom u kojoj će učestvovati
-lešinarenje (moj izraz ) -ako neko napadne , pridruži se

....i na kraju , ono najčešće ,što ne znam kako nazvati , sem "da komšiji crkne krava"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySub Apr 10, 2010 12:00 pm

Moram istaći da od navedenog, jedino glupost može, donekle, da opravda idiote. Jer svojom klevetom (ne običnim tračem) mogu neverovatno ugroziti nekoga, od egzistencije do neke ozbiljnije bolesti usled stresa. Čoveče, jedva sam preživela, bukvalno, jer me je napala ona nemoguća bolest herpes zoster.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 11:09 am

O da jesam i to nedavno.
Na klevete ( pogotovu takvog tipa) ne reagujem.
Psi laju karavani prolaze.
Ne mogu ja ljudima bez sopstvenog zivota, nadoknaditi ono sto nemaju.
Ostaje mi da ih zalim. Koga zalim toga ne postujem. Koga ne postujem, ne zasluzuje moju paznju pa ni u vidu demanta.
Ono sam sto jesam. U RL me znaju, ko ne zna upozna, a do net sveta i kleveta na istom, mi je kao i do proslogodisnjeg snega.
A kad cujem klevetu o nekom, prvo se pozabavim karakterom bas tog koji iznosi klevete i obicno se ispostavi da upravo ta osoba poseduje ove osobine koje Dany navodi.


Danubius ::

-zavist
-glupost
-površna tumačenja nečega što načuju
-dosada u sopstvenom životu
-želja za senzacijom u kojoj će učestvovati
-lešinarenje (moj izraz ) -ako neko napadne , pridruži se

....i na kraju , ono najčešće ,što ne znam kako nazvati , sem "da komšiji crkne krava"
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 12:12 pm

Danubius ::
,,,,, ili ste možda morali potražiti pravdu i na sudu ? [/b]

Pa popularna jesam, ali nisam toliko trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 12:16 pm

AstrinaKomsinica ::
Danubius ::
,,,,, ili ste možda morali potražiti pravdu i na sudu ? [/b]

Pa popularna jesam, ali nisam toliko [You must be registered and logged in to see this image.]
stigla spamerka... [You must be registered and logged in to see this image.]...
kakav sud.mi smo zakon... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 12:21 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Danubius ::
,,,,, ili ste možda morali potražiti pravdu i na sudu ? [/b]

Pa popularna jesam, ali nisam toliko [You must be registered and logged in to see this image.]
stigla spamerka... [You must be registered and logged in to see this image.]...
kakav sud.mi smo zakon... [You must be registered and logged in to see this image.]

;))))))

Imam obicaj da kazem: kad zavrsim s tobom, neces znat sta te trefnulo.
I tako i bude:) Ako me se kogod ne daj Boze nadoveze, bas ovo sto Kijara kaze ispliva kI tsunami: ubijem ga spamom, i smijehom hahahahahahaha
Predpostavljam da je sve usko vezano za: da li nas pogadja sta neko drugi kaze (misli) o nama,,,,,Zato se ja "kunem" u DILLIGAF smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

I ova se tema opet usko veze sa nekim drugim temama o kojima je Nut bas jucer pisala:) Ako smo svjesno sebe, i svoje okoline, stvarno ne postoji razlog, nikakav, da "padamo" na sitne malogradjanske fore, i da se zamajavamo time:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 12:24 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Danubius ::
,,,,, ili ste možda morali potražiti pravdu i na sudu ? [/b]

Pa popularna jesam, ali nisam toliko [You must be registered and logged in to see this image.]
stigla spamerka... [You must be registered and logged in to see this image.]...
kakav sud.mi smo zakon... [You must be registered and logged in to see this image.]

;))))))

Imam obicaj da kazem: kad zavrsim s tobom, neces znat sta te trefnulo.
I tako i bude:) Ako me se kogod ne daj Boze nadoveze, bas ovo sto Kijara kaze ispliva kI tsunami: ubijem ga spamom, i smijehom hahahahahahaha

Predpostavljam da je sve usko vezano za: da li nas pogadja sta neko drugi kaze (misli) o nama,,,,,Zato se ja "kunem" u DILLIGAF [You must be registered and logged in to see this image.]

I ova se tema opet usko veze sa nekim drugim temama o kojima je Nut bas jucer pisala:) Ako smo svjesno sebe, i svoje okoline, stvarno ne postoji razlog, nikakav, da "padamo" na sitne malogradjanske fore, i da se zamajavamo time:)

trefnula te nagazna... [You must be registered and logged in to see this image.]...
hebeš takve sitne duše..zaobiđem ih..ili me sami zaobiđu...za svoje dobro...aww...jesam opasna..ko leptirić... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 12:26 pm

Pa uvijek je tako: ako je covjek imalo drugaciji od "mase", postaje predmet olajavanja, smrdanja, i slicnih mirisnih radnji.
Oprostite narodu, ono sto ne razumiju - mrze i ogovaraju;)
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 12:31 pm

[quote="AstrinaKomsinica"][b]Ako smo svjesno sebe, i svoje okoline, stvarno ne postoji razlog, nikakav, da "padamo" na sitne malogradjanske fore, i da se zamajavamo time:)

AstrinaKomsinica ::
Pa uvijek je tako: ako je covjek imalo drugaciji od "mase", postaje predmet olajavanja, smrdanja, i slicnih mirisnih radnji.
Oprostite narodu, ono sto ne razumiju - mrze i ogovaraju;)
U centar kono !!! jakog
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 1:26 pm

Da ono sto klevetaju o meni uzmem kao cinjenice,nikad sa sobom ne bih ni stala ni progovorila,a kamoli zivela :rlol: :rlol:

Naravno da sam bila zrtva klevete.Najteze je kad to radi neko ko ti je blizak.Zato sam ja zatvorila vrata "prijateljstvima"davno.

Sem toga,bilo je situacija da su ljudi koji su lajali o meni,kasnije dolazili traziti pomoc. Jedna zena,koja je bas svasta pricala o meni,godinama kasnije,morala je doci kod mene po lek za njenog unuka. Tog leka nije bilo nigde u apotekama,bas nigde u to vreme,a meni je ostala citava flasica. Mislim da nema gore kazne kad moras da se obratis osobi o kojoj si svasta pricao,radi bilo cega.
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 1:49 pm

ma ko ih ebe neka klevetaju ,dok nekome cinis dobro najbolji si mu prijatelj,samo jedamput mu nemoj izici u susret ,postajes najgori i najlosiji na svetu.i uvek krako i jasno kazem ma neka mi p... prijatelji zle duse,ali pod uslovom ako im dozvolim pisss
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 1:56 pm

[quote="dusicaa"]
AstrinaKomsinica ::
[b]Ako smo svjesno sebe, i svoje okoline, stvarno ne postoji razlog, nikakav, da "padamo" na sitne malogradjanske fore, i da se zamajavamo time:)

AstrinaKomsinica ::
Pa uvijek je tako: ako je covjek imalo drugaciji od "mase", postaje predmet olajavanja, smrdanja, i slicnih mirisnih radnji.
Oprostite narodu, ono sto ne razumiju - mrze i ogovaraju;)
U centar kono !!! jakog

Vjerojatno i ti nadjes to zanimljivo; pazljivo slusas, pa onda malo promislis odakle dolazi, pa onda lijepo jos "nadodas" hahahahaha Radi svaki put hahahahahahaha

Moja mama je jako pametna zena: "Nikad se ne pravdaj nikome. Ako znas ko si, nemas razloga."
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyČet Maj 16, 2013 1:57 pm

Najbolji lek je --prvi takvima uvek kažem -čujem da pričaš to i to o meni ,jel istina,ajd da čujem razlog toga...i klevetanja više nisu aktuelna.Dok ti čekaš da ti takvi nadodju ,bogme kleveta zaživi i teško je se posle otarasiti,ovako odma skratiš priču i idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Jul 17, 2013 11:27 am

Jednom,dok sam bila jako mala,da sam nekome probusila gumu na bicikli.Danima sam plakala i bilo mi tesko,i nikad nisam uspela da dokazem da nisam :jezzz: ,ostalo prepricavano u mojoj porodici kao-cuvaj je se,kad se naljuti-.I kad god bih probala da negiram bilo je,hajde,hajde priznaj vec jednom..
Iskustvo tako steceno,zapisalo je smernice mog ponasanje,dakle,i dan danas ne negiram nevazne stvari koje drugi u svojoj glavi iskonstruisu,i kako samo umeju da ih lepo sloze :ooo77: ,sama ne bih bolje.Inace,verujem da sam imala srece pa  se sa vecim klevetama srela nisam..verujem,nisam dovoljno zanimljiva...booored 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Jul 17, 2013 12:12 pm

promaja ::
Najbolji lek je --prvi takvima uvek kažem -čujem da pričaš to i to o meni ,jel istina,ajd da čujem razlog toga...i klevetanja više nisu aktuelna.Dok ti čekaš da ti takvi nadodju ,bogme kleveta zaživi i teško je se posle otarasiti,ovako odma skratiš priču i idemo dalje.

Pa sta I kad zazivi!? Je'l ti stvarno to oduzima san!?
E ovdje sad sjeda Dilligaf ko Kecia na 10;)))))))

Iskreno I genuinely " I don't give a flying fuck what people think about me;))))))) u prevodu: nije mi stalo ( da ne kazem boil me ova fajn zadnjica;)))))))) hahahahhahahahahahahaha

Ljudi olajavaju sve sto je "drugacije". Ponajvise Ono sto ne razumiju, ili be zeljeli da budu. Tezak je to zivot, biti svjestan svojom prosjecnosti. Imam milosti I uglavnom takvima pomognem,,,,,,da budu jos svjesniji muahahahahhahahhahahaah
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptyUto Maj 27, 2014 9:24 pm

AstrinaKomsinica ::


Iskreno I genuinely " I don't give a flying fuck what people think about me;))))))) u prevodu: nije mi stalo ( da ne kazem boil me ova fajn zadnjica;)))))))) hahahahhahahahahahahaha

Ljudi olajavaju sve sto je "drugacije". Ponajvise Ono sto ne razumiju, ili be zeljeli da budu. Tezak je to zivot,  biti svjestan svojom prosjecnosti. Imam milosti I uglavnom takvima pomognem,,,,,,da budu jos svjesniji muahahahahhahahhahahaah
Kono CARICE! Boldovala sam ti ovu rečenicu, ali bih naglasila i overila, sve tvoje ovde, pa i ovo "muahahahahahaaah"  smehsmeh 


Na priče, ne dajem "ni prebijene", onog ko ih prenosi, počnem polako da zaobilazim u širokom luku, a ako ima posledica, objašnjavam samo nekolicini, kojih se to tiče, ako se "šteta" može popraviti. 
Ono što je mnogo gore, a na žalost i to sam doživela, to su klevete da sam počinila nešto van zakona, što me je odvelo do istražnih organa i svih mogućih maltretiranja, koja uz to idu -3 sata inspektorskog ispitivanja u stanici policije i to u nekoliko navrata... To mi se dogodilo na poslu, davno je bilo, uvek zapamćeno - ne ponovilo se... Smicalice i klevete na radnom mestu, nisam imala samo ja, a kada je firma "pukla" sva su g..na isplivala na površinu. Pravda je spora, ali dostižna, ako imaš sreće, Bog dozvoli da to vidiš.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Maj 28, 2014 12:12 am

aurora0405 ::
AstrinaKomsinica ::


Iskreno I genuinely " I don't give a flying fuck what people think about me;))))))) u prevodu: nije mi stalo ( da ne kazem boil me ova fajn zadnjica;)))))))) hahahahhahahahahahahaha

Ljudi olajavaju sve sto je "drugacije". Ponajvise Ono sto ne razumiju, ili be zeljeli da budu. Tezak je to zivot,  biti svjestan svojom prosjecnosti. Imam milosti I uglavnom takvima pomognem,,,,,,da budu jos svjesniji muahahahahhahahhahahaah
Kono CARICE! Boldovala sam ti ovu rečenicu, ali bih naglasila i overila, sve tvoje ovde, pa i ovo "muahahahahahaaah"  smehsmeh 


Na priče, ne dajem "ni prebijene", onog ko ih prenosi, počnem polako da zaobilazim u širokom luku, a ako ima posledica, objašnjavam samo nekolicini, kojih se to tiče, ako se "šteta" može popraviti. 
Ono što je mnogo gore, a na žalost i to sam doživela, to su klevete da sam počinila nešto van zakona, što me je odvelo do istražnih organa i svih mogućih maltretiranja, koja uz to idu -3 sata inspektorskog ispitivanja u stanici policije i to u nekoliko navrata... To mi se dogodilo na poslu, davno je bilo, uvek zapamćeno - ne ponovilo se... Smicalice i klevete na radnom mestu, nisam imala samo ja, a kada je firma "pukla" sva su g..na isplivala na površinu. Pravda je spora, ali dostižna, ako imaš sreće, Bog dozvoli da to vidiš.


Eeeeee moja ti, debelo iskustvo "za ledjima" progovara:)

Evo ovaj nekidan sjedim u sobi i slusam kako i mene i Sarenog oni u susjednoj olajavaju  trtrr  Nisu znali da sam u sobi muahahahahahahaahah

Ljudi su ljubomorni na sve. Ako si uspjesan, mora da ljubis dupeta, ako si sretan u vezi/ braku, izmisljas, to je samo za javnost, ako imas divnu porodicu, ko zna ko je otac, i slicne idejice:))))

A pametan covjek moze toliko toga da skuzi o ljudima samo iz tog nacina poimanja drugih;) I onda da se poigra samo tako;)

Poznata sam recimo kao "bitch" (like that's a bad thing;)))))))), sto s ponosom nosim, jer sta da radis ljudima koji uporno vode tvoj zivot, kojima je nos vazda u tvojoj straznjici, koji nemaju drugog zivota do klevetanja tudjeg. Nista, zabavis se fajn, dignes im secer na milijardu, i onda lagano odes dalje;)

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Maj 28, 2014 12:52 am

Ljudi su ljubomorni na sve. Ako si uspjesan, mora da ljubis dupeta, ako si sretan u vezi/ braku, izmisljas, to je samo za javnost, ako imas divnu porodicu, ko zna ko je otac, i slicne idejice:))))


imaš ispunjen i uspešan život 100%. I NOW .(čista zavist,što je žalosno..sve više koristim tu reč,ali je tako...)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Maj 28, 2014 1:50 am

Kijara-brm ::
Ljudi su ljubomorni na sve. Ako si uspjesan, mora da ljubis dupeta, ako si sretan u vezi/ braku, izmisljas, to je samo za javnost, ako imas divnu porodicu, ko zna ko je otac, i slicne idejice:))))


imaš ispunjen i uspešan život 100%. I NOW .(čista zavist,što je žalosno..sve više koristim tu reč,ali je tako...)

Zavist mila, zavist:) Al nikad nikog nije izdobrila, tako da je tacno za zaljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Maj 28, 2014 1:59 am

Kijara-brm ::
Ljudi su ljubomorni na sve. Ako si uspjesan, mora da ljubis dupeta, ako si sretan u vezi/ braku, izmisljas, to je samo za javnost, ako imas divnu porodicu, ko zna ko je otac, i slicne idejice:))))


imaš ispunjen i uspešan život 100%. I NOW .(čista zavist,što je žalosno..sve više koristim tu reč,ali je tako...)

Ma i da mi je zivot haos,sta je koga briga ...nego ljudi se hrane i tudjom mukom,pa jos nastuklaju da pokazu da su informisani.U svakom slucaju,takvi lajanjem prave kineski zid oko sebe,da njih ko ne bi sta upitao,pa eto belaja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? EmptySre Maj 28, 2014 2:20 am

Astra ::
Kijara-brm ::
Ljudi su ljubomorni na sve. Ako si uspjesan, mora da ljubis dupeta, ako si sretan u vezi/ braku, izmisljas, to je samo za javnost, ako imas divnu porodicu, ko zna ko je otac, i slicne idejice:))))


imaš ispunjen i uspešan život 100%. I NOW .(čista zavist,što je žalosno..sve više koristim tu reč,ali je tako...)

Ma i da mi je zivot haos,sta je koga briga ...nego ljudi se hrane i tudjom mukom,pa jos nastuklaju da pokazu da su informisani.U svakom slucaju,takvi lajanjem prave kineski zid oko sebe,da njih ko ne bi sta upitao,pa eto belaja.
e baš tako.slažem se i sa tobom  migg  i konom  migg ...-sve je to opet kažem žalosno...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty
PočaljiNaslov: Re: KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?   KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KLEVETA -da li ste nekada bili oklevetani ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DAN MLADOSTI (ex Yu) ....bilo nekada .....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: