DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dinkicu dodješ nam 980 evra! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dinkicu dodješ nam 980 evra! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dinkicu dodješ nam 980 evra!

Ići dole 
+4
slatkicass
EAGLE
Danubius
sonia
8 posters
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Apr 09, 2010 5:06 pm

Na društvenoj mreži „Fejsbuk" osnovana je grupa pod imenom „Dinkiću, dođeš nam još po 980 evra", koja je za deset dana, koliko postoji, stigla do skoro 70.000 članova!s1
[You must be registered and logged in to see this image.]

Traže mu pare... Mlađan Dinkić


Građani koji smatraju da su obmanuti Dinkićevom pričom o 1.000 evra od besplatnih akcija podsećaju na ovaj način ministra ekonomije da neće zaboraviti njegovo obećanje.
Naime, grupa „Dinkiću, dođeš nam još po 980 evra", osnovana je 9. januara, tri dana nakon što je građanima koji su upisali pravo na akcije isplaćeno po 1.700 dinara. Za 24 sata, prema podacima administratora, grupa je već imala 4.500 članova dok je juče, u vreme pisanja ovog teksta, imala 68.789 pristalica.


Ovaj covek zasluzuje posebnu temu. Ekspert ili..?
Licnost godine- I ja stedim u nasim bankama?
Koje su vase impresije vezane za TRENUTNOG ministra ekonomije i regionalnog razvoja? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Apr 09, 2010 5:25 pm

Protiv Mladjana Dinkića je vodjena takva negativna kampanja , da je to strašno . Dnevni "list" "Kurir" (glasilo desničarske Srbije , vlasništvo "Rodić" kompanije -vlasnik trenutno u pritvoru zbog milonske utaje poreza ) se mesecima bavio samo njime -isto kao što se pre bavio likom bivše ministarke poljoprivrede , isto članom G 17 + .Tu se štampala gomila najbesmislenijih bljuvotina , koje su epilog dobile na sudu , i naravno sa plaćenim odštetama -no džaba . Ako te neko popljuje u Srbiji -ne može te nikakav demanti više oprati .
No, o temi .Jeste Dinkić obećao onih 1000 Eu-ali to je bilo PRE nego što je NIS poklonjen u bescenje Rusima , i PRE globalne svetske ekonomske krize . Odakle onda da izvadi tu lovu ?
Kalkulacije su bile sasvim drugačije -i Dinkić je po funkciji samo žrtveni ovan , dok se drugo društvo lagano povuklo sa gromoglasnim najavama istog iz medija -ali ne iz Upravnih odbora gde su očerupali sve što je moglo iz firmi koje su trebale da donesu glavnicu tog novca .
Problem je što ovde ekonomiju vode političari -a od ekonomista prave budale koje isture da daju izjave i najave -a posle se prave blesavi .
E pa zato je guverner Jelašić dao ostavku , zato je Boža Djelić bio "Boza derikoza" i zato je sada Dinkić bitanga koja je slagala za 1000 eu po glavi.
Što neko ne pita gde su auto putevi Velja Ilića , ili mostovi Milutina Mrkonjića ,ili milioni evra dati za Kosovo ? Sa tim Dinkić nema ništa....e pa , bolje je onda prašiti oko Dinkića , da se ne bi ko dosetio da pita .
Dinkić lično nije prodao ni jedno preduzeće , niti je kupio neko -za razliku od mnogih iz ove zemlje. A zna se ko je uvek najglasniji i upire prstom .Ko o čemu -kurva o poštenju . Samo treba pratiti KO pokazuje prstom na Dinkića , i sve će biti jasno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Apr 09, 2010 5:47 pm

Danubius ::
Što neko ne pita gde su auto putevi Velja Ilića , ili mostovi Milutina Mrkonjića ,ili milioni evra dati za Kosovo ? Sa tim Dinkić nema ništa....e pa , bolje je onda prašiti oko Dinkića , da se ne bi ko dosetio da pita .
Dinkić lično nije prodao ni jedno preduzeće , niti je kupio neko -za razliku od mnogih iz ove zemlje. A zna se ko je uvek najglasniji i upire prstom .Ko o čemu -kurva o poštenju . Samo treba pratiti KO pokazuje prstom na Dinkića , i sve će biti jasno .


Sta ima da se pita, to se vidi, svi novi putevi su od Beograda pa navise! Sto se mostova tice, opet nesto slicno, ja se secam koliko je godina moralo da prodje da se napravi jedan most preko Nisave, a za nesto vece i da ne pricamo. Generacije su prosle zaobilazeci kilometre da stignu iz jednog sela u drugo, ili prelazile LADJAMA, ako sever jos pamti sta je to, da bi do tamo stigli..
Nije bitno ko iz Skupstine upire na Dinkica, mnogo je bitnije sto NAROD pokazuje! Ali, ko jos gleda gladnog i napacenog seljaka, ili radnika neke propale fabrike sa juga zemlje, kad seljaci na severu voze traktore koji jug vidi samo na tv-u!? Kaze moj komsija: da ja imam onakav traktor sa klimom , isao bi u diskoteku sa njim! Na severu seljaci samo sto ne nose kravate na imanja, dok na jugu jos nosaju POPKE! Kud oni da pokazuju na Dinkica, dok se onako preplanuo spusta sa Kopaonika, gde je u potrazi za resenjem krize nase drzave koja krupnim koracima ide ka Evropi!?
Skini taj provocirajuci osmeh zadovoljstva sa lica, Dinkicu [You must be registered and logged in to see this image.] ne stoji ti uopste...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyČet Jun 10, 2010 3:26 pm

26. maj 2010. Izvor: Beta

Kragujevac -- Ujedinjeni regioni Srbije na jesen će izaći sa političkom platfomom koja će sadržati model političke i suštinske decentralizacije Srbije, kaže Mlađan Dinkić.
Lider Ujedinjenih regiona Srbije kaže da će taj politički savez predložiti model prenošenja vlasti sa centralnih organa na regionalne i lokalne organe vlasti.

"To će proizaći, s jedne strane, iz razgovora sa građanima a, s druge strane, iz konsultacija koje ćemo ovih meseci voditi sa stručnjacima iz zemlje i inostranstva“, rekao je Dinkić u Kragujevcu.

Na konstitutivnoj sednici uprave URS-a u Kragujevcu, koja je samo u prvom delu bila otvorena za medije, predsednik tog političkog saveza Mlađan Dinkić je rekao da je predsedništvo Ujedinjenih regiona donelo odluku da krene u obilazak Srbije i razgovara sa građanima u narednim mesecima, posle čega će izaći sa novom platformom.

On je objasnio da je suština da se uvede novi model ponašanja, da ljudi koji su rođeni u određenim opštinama i gradovima, dobiju na značaju i predlažu rešavanje lokalnih problema, kao i da se uspostavi politički sistem da se njihov glas čuje u Beogradu.

Prema Dinkićevim rečima, Ujedinjeni regioni Srbije imaju cilj da zapostavljene regione, mesne zajednice dobiju prioritet i da ljudi koji imaju uporište u narodu dobiju šansu da rešavaju ne samo lokalne nego i nacionalne probleme.

"Onaj ko je sposoban da reši problem u svojoj mesnoj zajednici, opštini, gradu, sasvim sigurno ima mnogo veće predispozicije da reši i ma koji nacionalni problem", rekao je Dinkić.



Veruje li jos neko u ove price? Beograd trazi decentralizaciju? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptySub Feb 12, 2011 10:26 pm

G17: Tražimo od DS da smeni Cvetkovića

Nećemo da budemo taoci loših poteza DS i ako Boris Tadić odluči da ne menja premijera, mi ćemo napadati svaku odluku Vlade za koju smatramo da je loša. Smatramo da je premijer nesposoban i da ne može da nastavi da vodi Vladu. Ako DS ipak odluči da smeni Cvetkovića i promeni ministre koji ne rade dobro, daćemo punu podršku novoizabranom timu. Što se tiče treće mogućnosti, a to je raspisivanje vanrednih izbora, mi to nećemo tražiti jer ne želimo da po treći put budemo optuženi za rušenje Vlade. Izbora će biti samo u slučaju da se DS odluči na taj korak - kažu u vrhu G17 plus za “Blic nedelje”.

Lider te stranke, dodaju, neće podneti ostavku na ministarsko mesto u Vladi, a u Skupštini će se stranka ponašati kao deo koalicije i podržavati sve dobre odluke Vlade, kažu u ovoj stranci i negiraju da su oni izvor najnovijih svađa i problema u koaliciji. Insistiraju da je izvor sukoba odbijanje da se “priznaju slabosti u radu Vlade i činjenica da premijer nije sposoban da vodi Vladu”.

- Svesni smo da je to mesto koje pripada DS, ali ne želimo da snosimo odgovornost za loše poteze, kao što je loš zakon o planiranju i izgradnji koji je zaustavio kompletnu građevinsku delatnost, za to što je zakočen rast BDP, za nestašicu hrane, za nesposobnost ministarke finansija i premijera, koji nisu u stanju da zaustave štrajkove u javnom sektoru... Najveća primedba EU odnosi se na reformu pravosuđa - navode primedbe na rad koalicionih partnera u vrhu G17 plus.

U ovoj stranci, koja je odgovorna za vanredno rušenje dve prethodne vlade, ponovo iskaču iz uobičajenog, partnerskog načina ponašanja u koalicijama i iznose u javnost optužbe, iako ih iz SPS i DS zovu da to reše na zajedničkim sastancima. Međutim, kako “Blicu” tvrde u vrhu G17 plus, Mlađan Dinkić zaista je prvo sve te zamerke izneo Borisu Tadiću, a njih dvojica su na “nekoliko sastanaka u poslednjih mesec dana” razgovarali o mogućim rešenjima. Kada je Dinkić video da od sastanaka nema efekta, izašao je u javnost, a njegova glavna ideja je da “rekonstrukcija bez promene premijera nema smisla”, kažu u ovoj stranci.

- Poslednja kap koja je prelila čašu bio je istup Slobodana Ilića oko investicije u Zaječaru. Smatramo da iza toga stoji premijer Cvetković, koji ga je sve vreme podržavao - kažu nezvanično u G17 plus za “Blic nedelje” i naglašavaju da “DS može iz inata da ostavi premijera. Mi ćemo to poštovati jer je to njihov resor, ali sigurno nećemo poštovati premijera jer on nije taj koji donosi odluke.”

Visoki funkcioneri DS sa kojima je “Blic nedelje” juče razgovarao bili su veoma začuđeni time da Dinkić, kao manji koalicioni partner, traži promenu premijera i ucenjuje koalicione partnere promenom mesta koja nisu u njegovom resoru i dodaju “mogli bismo i mi da tražimo njegovu smenu jer se ni nama ne sviđa da sa nama sedi u Vladi”.
Blic


Pustimo na stranu da li zaista treba smeniti celu vladu, ili premijera, ali ovo sto radi Dinkic, a nije mu prvi put, je cista izdaja! Ovaj bi rodjenu majku prodao za fotelju.. Osetio da se drma stolica vladi, i sad poceo da peva - oni nesposobni, da se ja ogradim, za sledece koji dodju , lele! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPon Feb 14, 2011 7:05 pm

Динкић: Прихватам одлуку премијера, Г17 остаје у влади


Председник Г17 плус Млађан Динкић изјавио је вечерас да ће та странка остати у влади и радити најбоље што може у ресорима које је задужила.
Динкић је рекао да прихвата одлуку премијера да изађе из владе, али да стоји иза сваке речи коју је изрекао последњих дана, односно да је стање у друштву лоше и да су нужне промене.
Он је додао да ће предложири замену за место министра економије.
„Жао ми је ако се председнику Борису Тадићу није допала истина, али је истина да је стање у друштву лоше и да су нужне промене”, рекао је Динкић на конференцији за новинаре у Београду после седнице Председништва Г17 плус.
Динкић је рекао да је Борис Тадић формирао владу и да је он меродаван да оцени њен рад.
Премијер Србије Мирко Цветковић покренуо је данас поступак за разрешење са дужности министра економије Млађана Динкића и државног секретара у Министарству финансија Слободана Илића.
Г17 плус у влади има шест ресора и осам државних секретара...
Tanjug










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPon Feb 14, 2011 7:13 pm

Mlađa ima leđa "k'o država"!I tu ne mislim samo na tetka Mirosinku...
Dugo je tu i još će duuugo biti ...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPon Feb 14, 2011 7:20 pm

EAGLE ::
Mlađa ima leđa "k'o država"!I tu ne mislim samo na tetka Mirosinku...
Dugo je tu i još će duuugo biti ...


Motka u GRBINU, rekli bi u mom selu, za njega treba, kad je '' k'o drzava''! Vidi ga samo kako napusta brod koji tone! Prevejan je kao niko...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPon Feb 14, 2011 7:58 pm

sonia ::
EAGLE ::
Mlađa ima leđa "k'o država"!I tu ne mislim samo na tetka Mirosinku...
Dugo je tu i još će duuugo biti ...


Motka u GRBINU, rekli bi u mom selu, za njega treba, kad je '' k'o drzava''! Vidi ga samo kako napusta brod koji tone! Prevejan je kao niko...

Da.... prevejan ko niko...

Dinkiću dodješ mi radno mesto za sinove, dodješ mi mnogo toga što si obećao na mitingu u Boru. Dodješ mi i novu Tipionicu od koje nema ni temelja. Pripremate Borski rudnik za svoj džep. Očerupali što se moglo pa sad neka gradjani Bora crknu ko ih *ebe oni su istočno od Bg., vlasi.....
Moreeee...... dodje mi da ih sve dignem u vazduh kad su u skupštini, ko Jovanka Orleanka pa nek krene ispočetka. Svi se samo vrte u krug, s jedne fotelje predju u drugu!!!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPon Feb 14, 2011 11:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nisam se plašio ni Amerikanaca, ni Rusa, pa se ne plašim bogami
ni Borisa Tadića, a da ne govorim o Mirku Cvetkoviću! "


"Stojim iza svake reči koje sam poslednjih dana izgovorio. Žao
mi je ako se predsedniku Borisu Tadiću nije dopala istina, a istina je
da stanje u državi nije dobro, da u našem društvu ima zaista ozbiljnih
problema, da su promene nužne i da je Srbiji potreban preokret.

Naravno, Vlada nije vođena na dobar način, ali nije na meni da o tome
sudim, jer je Tadić taj koji je i formirao ovu Vladu, pa je on jedini
merodavan da oceni rezultate njenog rada. Naravno, tu su i građani, pa
će vreme reći svoje."


Lažne optužbe i podmetačine

"Postoje
brojne lažne optužbe na moj račun. Ja sam, zajedno sa kolegama iz
partije, odlučio da više ne želim da ćutim, da ne želim da trpim napade,
da ne želim da prihvatam odgovornost za nešto za šta nisam kriv.

Najprostije rečeno, nekima je sve dozvoljeno, a meni je sve zabranjeno!
Ako uradim nešto dobro za ovu zemlju, dovedem investitore, potpišem
ugovor o dovođenju „Fiata“, „Benetona“, „Gorenja“, „Panasonika“, „Jure“ i
drugih, nekima smeta zašto ja to promovišem. Napali su me, ne
državni sekretar Slobodan Ilić jer je on bio glasnogovornik Tadićeve
stranke, da navodno zloupotrebljavam državni novac u svrhu političke
promocije. Ako je to tačno, zašto Tadić nije prozvao svog ministra
građevine kada se slika i otvara neke stanove koje je država izgradila?
Zašto nije pitao ministra poljoprivrede da li od svojih para daje novac
poljoprivrednicima ili je to državni novac za agrarni budžet?

Sve to su, naravno, najobičnije podmetačine,

jer državni novac treba da se koristi u opštem interesu. Ako ljudi
dobiju posao u ma kom gradu u zemlji, nije važno da li je to Zaječar,
Valjevo, Prokuplje, Niš, Leksovac, Subotica, onda je to dobro ne samo za
građane tih gradova već za građane čitave zemlje."

Ljubomorni su na mene

"Ja
nikada nisam bio ljubomoran kada je, na primer, Dragan Šutanovac
podigao našu vojnu industriju, kada je obezbedio ovoliki izvozni priliv.
Otvoreno sam mu čestitao i rekao: „Svaka čast, majstore!“. Nikada nisam
bio ljubomoran na Milicu Delević, kada je uradila posao koji je vezan
za naše pridruživanje Evropskoj uniji. A njima je sve smetalo!
I kada me „Fiat“ hvali za odnos Ministarstva ekonomije prema
investitorima, i kada dovedemo investitora da otvori tri fabrike u našoj
zemlji kao što su „Gorenje“, „Golden Lejdi“, „Pompea“... Kad dovedemo
„Beneton“, nekome smeta zašto sam to baš ja uradio!"

Ne plašim se nikoga!

"Mi
smo došli dotle da ta luda ljubomora dođe do tih mera da smetaju oni
koji štrče, koji nešto rade, a dobri su oni koji slušaju i koji su
poltroni. E pa, dosta je više toga bilo, što se mene lično tiče! Ovaj
odlazak primam sa priličnim olakšanjem! Ako će moj odlazak doprineti
jačem jedinstvu u Vladi, potpuno je o-kej. Ja nisam uvek bio ministar,
ne moram ni da budem ministar, ali ću uvek biti čovek i svakome ću
govoriti istinu, nikoga se neću plašiti. Nisam se plašio ni
Amerikanaca, ni Rusa, pa se ne plašim bogami ni Borisa Tadića, a da ne
govorim o Mirku Cvetkoviću! "

Borise, zapitaj se da li si pogrešio

"Demokratama
je smetalo kad sam bio guverner Narodne banke Srbije; tad su govorili
da koristim Narodnu banku da bih bio popularan. Smetalo im je kad sam
bio ministar finansija; govorili su da Ministarstvo finansija garantuje
popularnost. Kad sam postao ministar ekonomije, i to im smeta. Da su me
stavili za ministra vera, verovatno je da bi im i to jednoga dana
zasmetalo. Mi smo uvereni da ćemo imati dobar rezultat na izborima, a neka se Boris Tadić zapita da li je danas napravio dobar potez ili ne!











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
bucic

bucic


Datum upisa : 14.02.2011

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPon Feb 14, 2011 11:44 pm

ovaj covek se ne plasi nicega ,pa posaljimo ga u Hag affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyUto Feb 15, 2011 12:08 am

Mladja je genije ....kad nešto ne valja , *ajde da se ruši vlada....u kojoj sutra opet on osvane ? Hajde što on....nego odmah i još par ministara -iz njegove stranke , iako izborni rezultat nikako ne odgovara tom reciprotetu?
Setimo se samo Davinića , pa Tomice ....
Mora da ima "nešto "čime drži u šahu ove ....Za ove akcije zaista nije kriv, ko se nadao da će se prodati u bescenje , ali bih ga rado zapitao -a gde su one Kiprske milijarde, što ih je "pronašao" ? Bar istine radi da kaže -ko je to i za čega "makao" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyUto Feb 15, 2011 12:33 am

Još pre šest godina sam stekao slavu savetnika seljačkog pokreta otpora Valjevskog kraja kao i krojača "dobrodošlice" šifrovanoj mafiji.

Mlađo i Dulićka mu zaglaviše niz džadu obasuti mućkovima i trulim paradajzom i više se ne povratiše... još tada je u računicama "stručnjaka" valjevski kraj postao nerentabilan.

Sva kasnija dešavanja nas nisu baš mogla iznenaditi a kamo li investiranja po Donjem Međurovu... Mezgraji i slčnim silicijumskim dolinama.
Ipak... danas me nešto preseče.
Eto, javljaju se ti nekadašnji prvoborci seljačkog pokreta otpora i vidno ožalošćeni zavapiše...
Aman, zar je moralo tako biti?


Dobri ljudi... pomagajte... Bota il Mlađo, pitanje je sad? [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyUto Feb 15, 2011 10:03 am

cojle ::


Mlađo i Dulićka mu zaglaviše niz džadu obasuti mućkovima i trulim paradajzom i više se ne povratiše... još tada je u računicama "stručnjaka" valjevski kraj postao nerentabilan.

Bože Cojle , šta se čudiš ? Bili ljudi da snime stanje -a stanje je bilo :Obilje, ovi imaju jaja i paradajza za bacanje .
Ovi drugi su verovatno dočekali tradicionalno -s *leba i soli (pa šta sledi dalje ...) i zaključiše da je njima pomoć u razvoju nužno potrebna .(prasići bez masti,jagnjad mršava...)
Kako ne bi bili nerentabilni -kad ste vi tamo za G 17 + glasali ? Nikad bre....nego ....nismo ni mi ovde ? (nekako se uvek ubace u neku "listu" -i eto Mladje blizu kinte )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyUto Feb 15, 2011 10:48 am

Mladjo.. stari prevaraNt!!! spite
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyUto Feb 15, 2011 6:33 pm

REKAPITULACIJA:

Od guvernera do "rušitelja" dve vlade

* Dinkić je rođen 20.decembra 1964. godine.Diplomirao je na Ekonomskom fakultetu u Beogradu 1988. gde je i magistrirao 1993.Na tom fakultetu je radio do 2000. kao asistentna predmetu Teorija i planiranje privrednog razvoja.
* Neposredno posle demokratskih promena u zemlji,Dinkić je,od jeseni 2000. do 2003. godine bio guverner Narodne banke Jugoslavije,odnosno Narodne banke Srbije.
* Pošto je smenjen "srušio" je Vladu Zorana Živkovića otkrivši javnosti aferu "Bodrum" i aferu "Janjušević-Kolesar".
* Na funkciju predsednika G-17 plus došao je septembra 2006. kao jedini kandidat za to mesto,posle razlaza sa dotadašnjim liderom Miroljubom Labusom.
* Bio je ministar finansija u Vladi Vojislava Koštunice (od 3. marta do oktobra 2006.),iz koje je izašao nezadovoljan brzinom evropskih integracija.Nakon prekida pregovora o pridruživanju Srbije Evropskoj uniji,Dinkić i još nekoliko ministira G-17 plus je potpisalo blanko ostavke koje bi bile aktivirane ako se do oktobra iste godine ne nastave pregovori.Kako pregovori nisu nastavljeni,Dinkić je podneo ostavku,a ostavke je parlament konstatovao 9. novembra 2006.
* Dinkić je za potpredsednika Vlade,a ujedno i ministra ekonomije i regionalnog razvoja izabran 7. jula 2008. godine.
* Mlađan po drugi put ne dočekuje kraj mandata u Nemanjinoj 11,ali,ovaj put-ne po sopstvenom izboru.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyUto Feb 15, 2011 9:01 pm

Da li je istina da je Dinkić otkrio aferu "Bodrum"? Istina.
Da li je istina da je Dinkić tvrdio da sa Koštuničinom vladom samo kaskamo i da nećemo stići nigde? Istina.
Da li je istina da je jedini bio koji je glasno lajao za NIS? Istina.
Da li je istina da je obećao 1000 e građanima? Istina, kao što je istina da nije bilo ovog prethodnog moglo bi se i ostvariti.
Da li je istina da se sve vreme bavi svojom strukom i da je najmanje od svih nam poznatih političar? Istina.
Da li je istina ovo što sada tvrdi? Ubrzo ćemo i za to saznati da je istina.
Mlađan Dinkić svakako nije "moja ciljna grupa" što se tiče glasanja, štaviše, ali pokušajmo biti objektivni.
Uostalom, dobro neko reče "Bolje bi bilo Cvetkoviću da je sam sebi uručio ostavku". Ovakvog truta Srbija nije imala. Čak je i... "Koštunica je bio bolji" .
Iskreno se nadam da je Dinkić prevelik zalogaj za Tadića i da se na ovom neće završiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptySre Feb 16, 2011 5:52 am

Mama Mirosinki je devojačko prezime...- ma to znate.Ona je bila siva eminencija i u Slobino vreme ...
Još ćemo se mi družiti s Mlađom ... muncat
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptySre Feb 16, 2011 1:51 pm

.. velim vam ja.. Stara je to skola!!! spite
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptySre Feb 16, 2011 7:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


O Ujedinjenim regionima ćemo,takođe,još čuti.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyČet Feb 17, 2011 9:32 am

Jest, on se izvuce.. a sta sad mi da radimo s podelom???
Kako sad da znam, koliko je moje??? 55555

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Feb 18, 2011 9:05 am

Imamo li mi na forumu dipl. ekonomistu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Feb 18, 2011 10:33 am

Lily ::
Jest, on se izvuce.. a sta sad mi da radimo s podelom???
Kako sad da znam, koliko je moje??? 55555

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ovo nisu tvoji prstići,komšinice-znači nisu ni novci!Prema tome uzmi koliko hoćeš.I slobodno reci da sam ti ja dozvolio. rukuju se
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Feb 18, 2011 10:43 am

zubbb
.. sve znas!!! migg

.. ondak.. da podelimo.. znas ono, bratCki.. jadna novcanica tebi, druga meni, opet jedna meni, pa ispocetka.. jedna meni, jedna tebi.. :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyPet Feb 18, 2011 12:15 pm

determinanta ::
Imamo li mi na forumu dipl. ekonomistu?
Čak nekoliko . Slatka je šef računovodstva, Silvy finansijski direktor ...imamo stručnjake -para nemamo . spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptySre Mar 21, 2012 9:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ono kad Dinkic deli akcije...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyNed Apr 01, 2012 10:23 pm





Bogoljub Ivković, funkcioner URS i Niške regije priznao je da su u Direkciji za javni prevoz u Nišu zapošljeni članovi stranke.
Detaljnije na [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! EmptyNed Apr 08, 2012 6:03 pm

Kandidat za gradonačelnika Niša svečano otvorio kesicu grisina





DONJE VLASE, 29. mart 2012, (Njuz) – Branislav Jovanović, kandidat URS za gradonačelnika Niša, svečano je danas otvorio kesicu grisina u mestu Donje Vlase, u prisustvu velikog broja zvaničnika, novinara i građana ove opštine.

Nakon otvaranja kesice, Jovanović se obratio okupljenim građanima rečima “Oće neko malo?”, da bi završio izlaganje sa “ostalo na dnu ono slano, pa ako neko voli.”

Prilikom otvaranja ovog objekta, došlo je i do simpatične situacije kada kandidat za gradonačelnika nije mogao da pronađe jezičak koji započinje otvaranje kesice. Jedno dete koje je bilo među okupljenima je priskočilo u pomoć, što je izazvalo osmehe i aplauz okupljenih građana.

- Verujemo da će u narednim mesecima doći do velikog broja otvaranja ovakvih objekata – rekao je Branislav Jovanović novinarima – pripadnici naše stranke otvoriće na stotine grisina, kiselih voda, smokija, čokolada, i svega onog što naši ljudi mogu da otvore čak i u ovim teškim vremenima – dodao je Jovanović.

Istok Pavlović



Read more: [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dinkicu dodješ nam 980 evra!   Dinkicu dodješ nam 980 evra! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dinkicu dodješ nam 980 evra!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Virus H1N1 i mutacije (SVINJSKI i druge vrste )
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: