DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Mini testerisanja - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Mini testerisanja - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mini testerisanja

Ići dole 
+9
PJER
bosankaa
slatkicass
Ivana_258
zirafa
Danubius
sonia
popovac
determinanta
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Jul 18, 2010 3:50 am

First topic message reminder :

tj. Mini testiranja. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zamislite u pustinji 4 predmeta:

kocku
merdevine
kaktus
konja


Opišite ih na način kako ste ih prvo zamislili. Od čega su, boja i veličina.

Kada mi budete vas nekoliko odgovorilo (a nadam da će vas biti mnogo), postaviću vam još jedno pitanje, a onda će uslediti "razrešenje" testa, odnosno delimično će to biti vaš psihološki profil.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta

AutorPoruka
Ivana_258
Seven of nine



Datum upisa : 27.06.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 8:38 am

Ma, pretvar'o se, ne pretvar'o se nikad se ništa ne zna.
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči



Datum upisa : 29.03.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 9:00 am

A šta se ondak zna,ako se ništa ne zna....
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine



Datum upisa : 27.06.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 9:47 am

Zna se ono što meni odgovara da znam!
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči



Datum upisa : 29.03.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 10:40 am

Al mi,to jes ja ne znam šta treba da znam...Misim ,onako,čisto drugarski...to...što ti odgovara....Misim,šta je tu čudno što bi i ostali teli da znaju....
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 12:32 pm

Jel' ide dalje ovo testiranje?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 12:37 pm

determinanta ::
Nut ::
[Determinanta..zahvaljujem se mnogo,ali ovo nema veze samnom..ama bas nista... [You must be registered and logged in to see this image.] ...
Nisi ti ni u čemu odmogla. Upravo jer jeste suprotno, zabavno je, zar ne? Ili možda ta suprotnost ipak ima neke "pozadinske" veze? [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.] ..determinanta,opasnice jedna...vidi ti nje...pa dabome...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer



Datum upisa : 12.10.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 3:22 pm

Kocka- ogromna od stakla ili nekog vanzemaljskog kristala svetlo plave boje boje neba/
...

Merdevine- braon i visoke..do meseca :)

Kaktus-...svetlo zelen..sa crvenim plodovima na vrhu...

Konj-Crn ko djavo...Dugacka Griva,velik,i u kasu leti po Marokanskoj plazi..:)
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 5:24 pm

bosankaa ::
Jel' ide dalje ovo testiranje?
Ide, naravno, sve je zabava :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 5:25 pm

PJER ::
Zamolila bih te da napišeš šta se dešava sa svim tim predmetima kada naiđe pustinjska oluja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 12.10.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 5:29 pm

Kad naidje oluja,,,,,kocku pesak prekrije....merdevine padnu....kaktusu otpadnu bodlje i plodovi...jedino konj uspeva da pobegne od oluje :)
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 5:45 pm

PJER ::
Kocka- ogromna od stakla ili nekog vanzemaljskog kristala svetlo plave boje boje neba/
Merdevine- braon i visoke..do meseca :)
Kaktus-...svetlo zelen..sa crvenim plodovima na vrhu...
Konj-Crn ko djavo...Dugacka Griva,velik,i u kasu leti po Marokanskoj plazi..:)
Osoba si koja voli voli imati sve pod kontrolom, međutim, nemaš uvek snage da ideš do kraja. Ti si osoba koju veoma cene prijatelji, a tvoj odnos prema njima je "večna vernost". Deca su ti prava životna radost i vaspitanje prepuštaš "drugoj strani". Tvoja partnerka mora biti "crna k'o đavo", dakle neko izuzetno jakog karaktera, neukrotiva...
Kada naiđu životne oluje, važne odluke prepuštaš partneru, jer smatraš da ona ima tu silinu koja je tebi "nedostajuća", tj. teško se odlučuješ da presečeš ili da načiniš neki radikalan potez.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 12.10.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 6:01 pm

determinanta ::
PJER ::
Kocka- ogromna od stakla ili nekog vanzemaljskog kristala svetlo plave boje boje neba/
Merdevine- braon i visoke..do meseca :)
Kaktus-...svetlo zelen..sa crvenim plodovima na vrhu...
Konj-Crn ko djavo...Dugacka Griva,velik,i u kasu leti po Marokanskoj plazi..:)
Osoba si koja voli voli imati sve pod kontrolom, međutim, nemaš uvek snage da ideš do kraja. Ti si osoba koju veoma cene prijatelji, a tvoj odnos prema njima je "večna vernost". Deca su ti prava životna radost i vaspitanje prepuštaš "drugoj strani". Tvoja partnerka mora biti "crna k'o đavo", dakle neko izuzetno jakog karaktera, neukrotiva...
Kada naiđu životne oluje, važne odluke prepuštaš partneru, jer smatraš da ona ima tu silinu koja je tebi "nedostajuća", tj. teško se odlučuješ da presečeš ili da načiniš neki radikalan potez.

fino..skoro pa sve tacno.. [You must be registered and logged in to see this image.]

hvala... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Jul 28, 2010 6:02 pm

determinanta ::
bosankaa ::
Jel' ide dalje ovo testiranje?
Ide, naravno, sve je zabava :)

E odlicno...Pa da se jos malo zabavimo :))

Kocka - Velika,od zutog supljikavog kamena(lici na sedru)
Blago zaobljenih ivica i strasno vrela

Merdevine - Drvene...sasvim izblijedile od sunca,ali reklo bi se dovoljno cvrste...

Kaktus - Veliki...koji krece kao stablo i izdanci se racvaju i tim podsjecaju na ruku...

Konj - Braon boje...kratke i sjajne dlake.Pored lijevog oka ima manju bijelu fleku.Gledajuci ga...Ni uzasna vrucina nije uspjela da promijeni njegov bistar pogled.

Nakon pustinjske oluje...

Kocka je tu i vidi se pijesak koji se zadrzao i dobrim dijelom popunio supljine kamena.

Merdevine su samim vrhom naslonjene na kocku,a negdje do prvog gazista su zatrpane u pijesak.

Kaktus je dobio samo nesto svijetliju boju i dalje podsjecajuci na ruku.

Konj kao da se igra u pijesku.Samo mu dlaka vise nije sjajna,pa je i on dosao nekako dosta svijetliji.A u pogledu...ni trunke straha,uznemirenosti...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyČet Jul 29, 2010 4:08 am

bosankaa ::
Kocka - Velika,od zutog supljikavog kamena(lici na sedru) Blago zaobljenih ivica i strasno vrela
Merdevine - Drvene...sasvim izblijedile od sunca,ali reklo bi se dovoljno cvrste...
Kaktus - Veliki...koji krece kao stablo i izdanci se racvaju i tim podsjecaju na ruku...
Konj - Braon boje...kratke i sjajne dlake.Pored lijevog oka ima manju bijelu fleku.Gledajuci ga...Ni uzasna vrucina nije uspjela da promijeni njegov bistar pogled.
Nakon pustinjske oluje...
Kocka je tu i vidi se pijesak koji se zadrzao i dobrim dijelom popunio supljine kamena.
Merdevine su samim vrhom naslonjene na kocku,a negdje do prvog gazista su zatrpane u pijesak.
Kaktus je dobio samo nesto svijetliju boju i dalje podsjecajuci na ruku.
Konj kao da se igra u pijesku.Samo mu dlaka vise nije sjajna,pa je i on dosao nekako dosta svijetliji.A u pogledu...ni trunke straha,uznemirenosti...

U, bre, bre, ti si baš temperamentna osoba, nepredvidiva, ali postojana. Rekla bih, oprečna ponekad. Prijatelje si stekla u ranoj mladosti (izbledele od sunca), kao da ti nisu uvek baš "pri ruci", što može predstavljati i daljinu. Voliš kada su deca tu negde blizu, ali dozvoljavaš im slobodu, no, voliš da "zaviruješ" šta i kako rade. Tvoj partner je jake konstitucije? Kako god, preferiraš jake i odlučne muškarce, štaviše, voliš kada se po nekoj fizičkoj osobini razlikuju od većine.
Životne (ne)prilike te samo ojačavaju ("popunio šupljine kamena"). Veliki si borac. U određenim momentima rado potražiš pomoć prijatelja i, na svu sreću, dobijaš je. Decu, takođe, učiš da je "život borba". Sa svojim partnerom zajednički krčiš put, s tim da on ulaže manje napora i ne shvata, baš, sve tako ozbiljno kao ti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyČet Jul 29, 2010 5:09 am

Pa determinanta recimo da si i kroz zabavu dosta,dosta rekla o meni.Za prijatelje i djecu u potpunosti tacno.Vjerujem u prijateljstvo steceno u ranoj mladosti,ali daljina nam predstavlja veliku barijeru kada smo potrebni jedni drugima.
Sto se djece tice volim da su mi tu pred okom.
Istina je i da me zivotne neprilike samo ojacavaju,jer na njih gledam kao dio zivotnog bremena za koje znam da moram iznijeti do kraja.I nakon takvih tezih situacija onaj drugi dio puta cini mi se mnogo laksi.
A i ne kaze se badava...ono sto nas ne ubije,cini nas jacim ;)
Voljela bih da i moja djeca gledaju na zivot kao sto ja gledam...da ne kazem da gledaju mojim ocima.
Sa partnerom zajedno krcim put,valjda sto i jesmo u zajednici,a potpuno je tacno da on ulaze daleko manje napora i sve shvata onako...olako.
Uvijek sam gledala da se partner po bilo cemu razlikuje od drugih,sto se ispostavilo da i nije tako dobro.

Hvala ti na ovom testiranju koje je mnogo zanimljivo i zabavno.
[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 1:53 pm

slatkicass ::
Jel mogu i ja, jel mogu i ja!!?? [You must be registered and logged in to see this image.]

Kocka-
Drvena, pošto je u pustinji, ogromna a u njoj jedna mala Rubikova kocka u 6 boja, sa kojom bih se zabavljala dok traje dnevna žega (mada je posložim začas..)

Merdevine- Od debelog kanapa,žute boje, ispletene mornarskim čvorovima, lelujave ali i stabilne. Zakačene izmedju dva ogromna kaktusa...

Kaktus- Zeleni,dugackih jakih bodlji, koje bi mogle držati merdevine sa par cvetova jarko crvene i nežno ljubičaste boje.

Konj
- Snažan, bele boje, sa jako izraženim mišićima, sa tamno-zelenim očima, guste, svilene grive koja se vijori na pustinjskom vetru.

Peščana oluja ne može prekriti ni kocku, ni merdevine, ni kaktus, ni konja. Samo je protutnjla i ljutito produžila dalja videvši da su oni okruženi nevidljivom, pozitivnom Aurom;)))

[You must be registered and logged in to see this image.] Ne znam da li je ovo preskakanje slučajno ili namerno, ali nije ni važno. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 01, 2010 6:13 pm

slatkicass ::

Kocka- Drvena, pošto je u pustinji, ogromna a u njoj jedna mala Rubikova kocka u 6 boja, sa kojom bih se zabavljala dok traje dnevna žega (mada je posložim začas..)

Merdevine- Od debelog kanapa,žute boje, ispletene mornarskim čvorovima, lelujave ali i stabilne. Zakačene izmedju dva ogromna kaktusa...

Kaktus- Zeleni,dugackih jakih bodlji, koje bi mogle držati merdevine sa par cvetova jarko crvene i nežno ljubičaste boje.

Konj
- Snažan, bele boje, sa jako izraženim mišićima, sa tamno-zelenim očima, guste, svilene grive koja se vijori na pustinjskom vetru.

Peščana oluja ne može prekriti ni kocku, ni merdevine, ni kaktus, ni konja. Samo je protutnjla i ljutito produžila dalja videvši da su oni okruženi nevidljivom, pozitivnom Aurom;)))
[You must be registered and logged in to see this image.] Ne znam da li je ovo preskakanje slučajno ili namerno, ali nije ni važno. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jooooooooj, sorry! Slučajno!

Na prvu loptu ljudi te procenjuju kao sasvim običnu i jednostavnu osobu. Međutim...pravi si analitičar i izbegavaš slučajnosti. Sve ima svoj uzrok i svoju posledicu, a ti ne želiš ništa prepustiti slučaju. Za tebe nije bitan društveni status prijatelja, već njegova interesovanja. Voliš oko sebe da imaš ljude sa interesovanjima sličnim tvojima. Osim što decu učiš da moraju naučiti kako da budu jaki u životu, sklona si da utičeš na njihov izbor prijatelja-ako je potrebno i zabranom. O svom izabraniku si stvorila sliku još dok se niste sreli, zapravo mi izgleda kao da si tražila baš takvog i imala sreću da ga nađeš.

Sve gore napisano umeš, i direktno primenjuješ u svakom momentu života, pa shodno tome i uspevaš da se izvučeš (izvučete) iz neprilika sa najmanje mogućim "gubicima".
Tvoj analitički i pozitivan duh je prosto "zarazan". [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyPon Avg 02, 2010 5:39 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sve je rečeno....
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyPon Avg 02, 2010 6:18 am

Hajd' još malko sačekamo, pa kreće drugo "testerisanje". [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyPon Avg 02, 2010 8:36 am

Ajd' opet. Obožavam da me analiziraju!
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 2:04 am

Zamislite vrata u ovim bojama:

bela
plava
narandžasta
crna


Recite prvu asocijaciju i obavezno napišite šta mislite da se iza tih vrata nalazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 3:15 am

Bela : Medicinska sestra izvanrednih oblina ,spremna na razgovor !

Plava :Ulaz u pumpna postrojenja terminala ,sa monitorima na kojima se vide parametri procesa .

Narandžasta : Srestva protu požarne zaštite terminala .

Crna : Komandni pult ,sa kompjuterskim sistemom vođenje ,četiri monitora ,bezbroj pisača ,kamere ,četiri telefona ,i jedan usamljenik koji to sve nadzire ,i luta po netu .
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 5:23 am

determinanta ::
Zamislite vrata u ovim bojama:

bela
plava
narandžasta
crna


Recite prvu asocijaciju i obavezno napišite šta mislite da se iza tih vrata nalazi.

Bijela - Moji roditelji ...Vec zamisljam onu toplinu doma...mir,harmoniju... Ambijent...bijeli zidovi koje krasi jedna jedina ikona. Nevjerovatno koliko je i ona sjajna.Namjestaj u lijepoj braon boji i cvijece koje mi izaziva osjecaj divljenja kad god ga pogledam...Par sakisja cvijeca sa velikim,snaznim,sjajnim modro zelenim listovima...

Plava - Pomislih na djecake i na brdo razbacanih igracaka iza vrata...U sobi vlada sarenilo...kao da se poigravaju plava i zuta boja...Sobom odzvanja djeciji smijeh...

Narandzasta - Moj dom... iza je mnostvo detalja u kombinaciji zelene i narandzaste boje...Slike su u svim tonovima narandzaste.
Ovim bojama sam cini mi se najbliza prirodi.Ja u svom cosetu...djeca kao i obicno traze svoje zanimacije...

Crna - Ozbiljnost,elegancija - Tamni namjestaj...zidovi bijeli.Na njima slike sa istaknutim crnim detaljima.Sve je "pod konac" ... kao da niko ne stanuje tu...Iako djeluje strogo...osjecam nekimir unutra...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 5:41 am

bela - čistoća. Velika, mirna dnevna soba.
plava - nebo. Horizonti, vrhovi planina.
narandžasta - veselo. Poljana sa šarenim cvećem.
crna - ozbiljnost. Kancelarijski nameštaj u prostranoj prostoriji.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 8:35 am

Samo budite strpljivi, malko da nam se pridruži još neko, pa da se istesterišemo. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 8:38 am

determinanta ::
Samo budite strpljivi, malko da nam se pridruži još neko, pa da se istesterišemo. [You must be registered and logged in to see this image.]

haha a ja vec postala nervozna sto te nema,a ona ... "budite strpljivi" [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 2:09 pm

determinanta ::
Zamislite vrata u ovim bojama:

bela
plava
narandžasta
crna


Recite prvu asocijaciju i obavezno napišite šta mislite da se iza tih vrata nalazi.


Bela - bolnica ( iza vrata- pacijenti, mir i tisina, svez vazduh, svece kraj otvorenog prozora)
Plava - nebo i more ( iza vrata plaza, palme, hladovina, blag vetric)
Narandzasta- pomorandza ( iza vrata deca se igraju, galama, vriska, ali veselost)
Crna - haljina ( iza vrata, party, puno ljudi, muzika, svecana atmosfera)

P.S. Mene li ste cekali? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:06 pm

popovac ::

Bela vrata-odnos prema zdravlju i smrti: Ne vodiš mnogo računa o svom zdravlju, ali nakon što već dospeš tamo gde ne treba, sam sebi daješ obećanje da ćeš promeniti neke svoje navike, međutim, ništa od toga. O smrti nimalo ne razmišljaš. Sorry, ne znam da li si religiozan, ali mi se čini da veruješ u raj.

Plava vrata-detinjstvo
: Sve mi se čini da ti je otac bio neki majstor, inženjer..., uglavnom tehnika je u tvom detinjstvu imala značajno mesto i ulogu, štaviše, možda te opredelila za profesiju? Imao si, rekla bih, sasvim obično, prosečno detinjstvo, ali moguće da si menjao mesto boravišta?

Narandžasta vrata-posao: S poslom počinješ i s njim završavaš dan. Neverovatno izražena odgovornost i strast prema poslu koji obavljaš.

Crna vrata-odnos prema seksu: Voliš znati na čemu si i ne voliš nasumično vođenje ljubavi. Rad si držati sve pod kontrolom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:15 pm

bosankaa ::

Bijela - Tradicionalne vrednosti u tvom životu zauzimaju 1. mesto i smatraš da ono što pružaš na "ovom svetu", vratiće ti se "na onom". O smrti razmišljaš kao o spokoju, moguće da to radiš češće nego drugi ljudi.

Plava - Imaš li braću ili sestre? Tvoje je detinjstvo bilo veselo i bezbrižno i za njega te vežu samo radosni trenuci.

Narandzasta - Ne znam kojim se poslom baviš, ali sam sigurna da bi volela da budeš sam svoj gazda i da bi ti najviše odgovaralo nešto što se tiče, možda, hortikulture, uzgoj biljaka, dekoracije...

Crna - Citiraću te, jer ćeš sama moći iščitati sebe što se tiče odnosa prema seksu: "Ozbiljnost,elegancija - Tamni namjestaj...zidovi bijeli.Na njima slike sa istaknutim crnim detaljima.Sve je "pod konac" ... kao da niko ne stanuje tu...Iako djeluje strogo...osjecam nekimir unutra...". Iako je sve "pod konac" voliš uvoditi novine, nešto što je neobično (onaj kontrast belih zidova i crnih detalja).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:19 pm

Draga determinanta,bila zabava ili ne...prosto obozavam ova tvoja testiranja...Sve gore sto si rekla,"poklopilo" se u potpunosti [You must be registered and logged in to see this image.]

Hvala ti. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jedva cekam sledece testiranje :))











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:32 pm

@determinanta Iskren ću biti Taj tvoj test je vjerodostojan . Pogodila si tačno sve kao da si samnom rasla .Dosad sam bio vrlo skeptičan u razna testiranja ,ali ovo mini testerisanje ispade da je vrlo pouzdano .
Iskrdeno hvala na trudu !
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:38 pm

Ivana_258 ::

Bela-Umereno vodiš računa o svom zdravlju, iako si svesna da neki poroci mogu znatno da ga pogoršaju. O smrti IČ ne razmišljaš.

Plava-U detinjstvu si težila ka nezavisnosti i stalno si imala neke svoje "fiks ideje", i čudila se što te okolina ne razume.

Narandžasta-Tvoj posao mora, ili je vezan za kreativnost. Ne voliš klišee, čini mi se da se još nisi u potpunosti iskazala na tom planu. Još uvek tragaš za "parčetom" svog poslovnog neba.

Crna-U intimnije odnose se, nikako, ne upuštaš iz razdoznalosti niti na prečac. "To" kod tebe mora biti isplanirano željom, ljubavlju...i da sve bude "na svom mestu".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:41 pm

@bosankaa
@popovac

Jeste zabava, ali ako i sami pokušate biti analitičar, uvidećete koliko to i nije teško, zar ne? Drago mi je da vam se dopada. :) I nemoj da bi neko pomislio da o vama imam neke "tajne" dojave, tj. podatke. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:44 pm

determinanta ::
Zamislite vrata u ovim bojama:

bela
plava
narandžasta
crna


Recite prvu asocijaciju i obavezno napišite šta mislite da se iza tih vrata nalazi.

Bela:Procvetale bele ruze.
Plava:Kolica sa bebom pokrivenom plavim cebencetom
Narandzasta:Zrele pomorandze.
Crna: crni konj bez sedla.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:51 pm

sonia ::


Bela - Može biti da si imala zdravstvenih problema, ali si ih uspešno prevazišla. U tim periodima si pomišljala i o onom najgorem, ali tvoja pozitiva (cveće) nadvladava crne misli.
Plava - Jesi li, u detinjstvu, živela negde blizu vode...mora? Kao dete si morala "plivati", bila si borbena, ali si i dobijala sve "bitke".
Narandzasta-Posao koji radiš je tvoje "voće" (narandža), dakle uživaš u njemu i potpuno si predana onome što radiš-do perfekcije. Ti, zaista, nemaš potrebu, niti želju, da ga menjaš.
Crna - Na intimnom planu voliš "party" (haha, ja sam iza crnih vrata smestila bioskop i neki akcioni film), tj. ne voliš kliše i biraš takvog partnera koji nije konvencionalan, već maštovit, baš kao i ti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Cutim... Namerno cutim..

(P.S. Morava je moje more)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 4:58 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.] Cutim... Namerno cutim..

(P.S. Morava je moje more)

A bila si i baraba... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptySre Avg 04, 2010 5:00 pm

Amisela ::

Bela-Krhkog si zdravlja i bitno je da preventivno vodiš računa o njemu, tada će biti sve ok. Ti, čak, i o tuđem zdravlju vodiš brigu. Strah te je bolesti, a ponekad ti se javlja i strah od smrti, no, sreća što tome ne pridaješ veću važnost, jer bi mogla zapasti u zamku zvanu "fobija".

Plava-Imaš li brata? Ako ga imaš, on je bio glavni junak tvog detinjstva, kao da se sve vrtelo oko njega. Ako ga, pak, nemaš, ti si u detinjstvu bila muškobanjasta, birala dečake za društvo i sve je bilo "na pesnice". Detinjstvo ima veliki uticaj na formiranje tvoje ličnosti.

Narandžasta-Tvoji su poslovi "rajski vrtovi" i baš uživaš u svemu što radiš. Mislim da si u potpunosti zadovoljena na poslovnom planu.

Crna-"Crni konj bez sedla". Ne voliš da ti intimni život "režira" partner, naprotiv. Ti si ta koja dominira. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 2:05 am

Odgovorite na sledeća pitanja, bez mnogo razmišljanja:

-Vozite automobil, kakav je krajolik i put?
-Zaustavljate se na putu da se odmorite i prilazi vam jedan pas, kakav je?
-Pas očigledno pokazuje interesovanje za vas, šta će te uraditi?
-Kada bi gradili kuću, ili kupovali stan, gde bi to bilo?
-Opišite ulazna vrata, bravu na njima i prozore na kući/stanu.
-U dnevnom boravku se nalazi jedna vaza koja vam je posebno draga, gde biste je postavili i kako ona izgleda?
-Dogodilo se da je vaza pala i odlomio se manji deo, šta biste radili s njom nakon toga?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 2:42 am

- Vozim se kroz prelepu prirodu gde je sve zeleno.
- Veliki, sa dragim očima.
- Obavezno ću ga pomaziti i dati mu nešto da jede ako imam.
- Negde u predgrađu gde mogu brzo da stignem do grada a opet da budem u prirodi izdvojena u miru i tišini.
- Vrata su od masivnog drveta okovana gvožđem sa starinskim ključem dosta velikim. Ovo bi bila ulazna vrata na kapuju, a na kući su PVC vrata sa normalnom bravom i ključem. Prozori su obavezno PVC i to dosta veliki da propuštaju mnogo svetlosti.
- Ako mi je jako draga obavezno se nalazi na stolu i okruglog je oblika a staklo je tako urađeno da izgleda ko da je izlomljeno. Vrlo je jednostavna ali efektna.
- Ako može da se zalepi uvek je tu "smrt lepak", ali ako ne može sa velikom tugom bi je bacila u đubre i pod hitno pokušala da kupim istu takvu.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 3:45 am

determinanta ::
Odgovorite na sledeća pitanja, bez mnogo razmišljanja:

-Vozite automobil, kakav je krajolik i put?
-Zaustavljate se na putu da se odmorite i prilazi vam jedan pas, kakav je?
-Pas očigledno pokazuje interesovanje za vas, šta će te uraditi?
-Kada bi gradili kuću, ili kupovali stan, gde bi to bilo?
-Opišite ulazna vrata, bravu na njima i prozore na kući/stanu.
-U dnevnom boravku se nalazi jedna vaza koja vam je posebno draga, gde biste je postavili i kako ona izgleda?
-Dogodilo se da je vaza pala i odlomio se manji deo, šta biste radili s njom nakon toga?
Kako sam već konstatovala, često mi je post poslednji na stranici i ostaje neprimećen. Obzirom da je testiranje u pitanju, moram samu sebe citirati. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 4:05 am

-Put je ravan, sa obe strane drvored kroz koji se vide polja i brda u daljini.
- Narandžast-braon, duge dlake, s' pedigreom, maše veselo repom.
-Pomaziću ga, pitati ga otkud on...
-Visoravan, sa pogledom na more.
-Velika, masivna, drvena, izrezbarena. Kvaka takođe masivna boje sarog zlata. Prozori ogromni.
-Stavila bih je pored kamina, gde se lepo vidi a na bezbednom je mestu, jer je velika, šarena. Kao one iz dinastije Ming.
-Vazu bi podigla, deo zalepila i vratila je tamo gde je bila.
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 4:43 am

- Kanjonom Neretve ,sve oklo zenelilo i kamen ,a Neretva plava kao nebo .Put je ravan sa dosta krivina i ograničenja .
-Sasvim mali bjeli duže kovrđave dlake ,neznam sortu ali oko vrata nosi ogrrlicu sa markicom .
-Pokušao sam ga na hraniti postavljajući sengvić što bliže meni da bi ga dohvatio . Nije se dao preveriti .
-Na istom mjestu gde je imam i sada .
-Drvena masivna vrata ,boje oraha ,sa kvakom od kovanog željeza ,rađena po naružbi .Prozori su dvokrilni ,drveni ,boje oraha ,sa izo staklom .
- Nemam vaze ,a ako bi je imao našao bi joj prigodno mjesto ,morala bi biti od tamno zernog stakla ,po prilične debljine ,i izlivena u obliku gondole .
- Rekao sam da nemam vazu ,ali ako bi je i imao ,oštećenu nebi čuvao na mjestu gde je bila ,već bi je postavio gde se to nebi moglo ponovit .
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 7:03 am

determinanta ::
Odgovorite na sledeća pitanja, bez mnogo razmišljanja:

-Vozite automobil, kakav je krajolik i put?
-Zaustavljate se na putu da se odmorite i prilazi vam jedan pas, kakav je?
-Pas očigledno pokazuje interesovanje za vas, šta će te uraditi?
-Kada bi gradili kuću, ili kupovali stan, gde bi to bilo?
-Opišite ulazna vrata, bravu na njima i prozore na kući/stanu.
-U dnevnom boravku se nalazi jedna vaza koja vam je posebno draga, gde biste je postavili i kako ona izgleda?
-Dogodilo se da je vaza pala i odlomio se manji deo, šta biste radili s njom nakon toga?

Put ni malo nije ugodan...Krivina jedna na drugoj.Ali od posmatranja okoline zastaje dah u grlu.Divim se PRIRODI.Samo ona se moze poigrati i vodom,sumom,stijenama,da bi izgledali ovako savrseno.
Sa lijeve strane mi je kanjon Vrbasa.Nad njim se nadvija gusto rastinje,koje postepeno prerasta u sumu i to ne bilo kakvu sumu,vec onu sto svako drvo privlaci paznju i svojim oblikom i modro zelenom bojom.
Sa desne strane su stijene,koje nekom izazivaju strah,a ja im se svaki put divim iz nova.Jer cini mi se svaka od njih ima poseban oblik koji me podsjeca na nesto.

Pas je seoski ovcar,prelijepog i veselog pogleda,crno bijele dlake.Pokazuje zelju za igrom i razdragano je i zapocinje.

Iako se plasim psa,ovom ne mogu odoliti.Igracu se sa njim,a kao nagradu za igru...podijelicemo ono sto imam za jelo.Kad vec trebam krenuti,bacim pogled ne bih li gdje vidjela vlasnika.U daljini,na livadi vidim stado ovaca i djecu koja se igraju.I bi mi lakse jer sam vjerovala da ce otici njima i nastaviti igru,kojoj su ga djeca i naucila.

Ako bi se radilo o stanu,izabrala bih mjesto sto blize metrou [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako bi se radilo o kuci,bilo bi to negdje na periferiji grada...gdje cu biti izdvojena od gradske buke,a ipak autoputem povezana sa gradom kojim sam za tili cas biti tamo gdje trebam.

Ulazna vrata su od punog drveta,rekla bih hrast.Dosta teska i masivna.Brava je rucni rad poznatog kovaclije Rote [You must be registered and logged in to see this image.] I ona izgleda masivna.


Vazu uvijek gledam da je u cosku,a sto blize prozoru,tako i da se ova vaza(vise cup) izradjena od gline,ofarbana mat bojama...nijanse narandzaste,braon i po negdje se provlaci zelenkasta boja,nalazi u cosku najblizem prozoru.Tu je relativno zasticena od "udara" ...

Podici cu vazu i staviti je na mjesto gdje je i bila,a dio na kojem je slomljena,okrenucu u cosak da nije upadljivo.Otpali komadic,ostavicu negdje sa strane,ali necu ga lijepiti.Neka ostane prirodna...cak mi izgleda jos i privlacnije sa tim sto je malo "okrnjena" a opet tako lijepa i podsjeca me na jesen...prirodu...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 9:14 am


-Vozite automobil, kakav je krajolik i put?

Ravnica ,,,,
-Zaustavljate se na putu da se odmorite i prilazi vam jedan pas, kakav je?
Običan seoski džukac ,,,
-Pas očigledno pokazuje interesovanje za vas, šta će te uraditi?
Daću mu nesto da jede ...
-Kada bi gradili kuću, ili kupovali stan, gde bi to bilo?
Na selu...par kilometara od grada ...
-Opišite ulazna vrata, bravu na njima i prozore na kući/stanu.
Obična slolarija ,ništa kitnjasto....
-U dnevnom boravku se nalazi jedna vaza koja vam je posebno draga, gde biste je postavili i kako ona izgleda?
Negde gde ne smeta , svakako ne nasred stola...
-Dogodilo se da je vaza pala i odlomio se manji deo, šta biste radili s njom nakon toga?
Zalepio da se ne primeti ...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 9:29 am

determinanta ::
Amisela ::

Bela-Krhkog si zdravlja i bitno je da preventivno vodiš računa o njemu, tada će biti sve ok. Ti, čak, i o tuđem zdravlju vodiš brigu. Strah te je bolesti, a ponekad ti se javlja i strah od smrti, no, sreća što tome ne pridaješ veću važnost, jer bi mogla zapasti u zamku zvanu "fobija".

Plava-Imaš li brata? Ako ga imaš, on je bio glavni junak tvog detinjstva, kao da se sve vrtelo oko njega. Ako ga, pak, nemaš, ti si u detinjstvu bila muškobanjasta, birala dečake za društvo i sve je bilo "na pesnice". Detinjstvo ima veliki uticaj na formiranje tvoje ličnosti.

Narandžasta-Tvoji su poslovi "rajski vrtovi" i baš uživaš u svemu što radiš. Mislim da si u potpunosti zadovoljena na poslovnom planu.

Crna-"Crni konj bez sedla". Ne voliš da ti intimni život "režira" partner, naprotiv. Ti si ta koja dominira. [You must be registered and logged in to see this image.]

Iznenadjena sam, sve je takoreci tacno. Posebno plava boja i brat ,Imam tri brata ali jedan jeste bio glavni junak mog detinjstva. On je bio moj uzor u svemu a to je i danas, Jos uvek smo vrlo vezani.
Zaista vrlo zanimljivo i istinito.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 11:06 am

rouzvel ::
Tvoj život je, uglavnom bez većih previranja. Pored sebe voliš imati muškarca koji je drag i umiljat. Spremna si sve podeliti sa njim. Odabir lokacije kuće govori mi da svoju porodicu voliš držati "podalje" o radoznalaca i da živite skladnim mirnim životom. U tvoju kuću su dobrodošli samo oni ljudi koji su kod tebe "prošli zeleno svetlo", a onda si voljna sa njima deliti i svoje male tajne. Tvoj izabranik je centralni deo tvoje porodice, iako ne po zaslugama, već iz razloga tvoje ogromne ljubavi prema njemu. Ako se s njegove strane dogodi prevara, voljna si oprostiti, ali pod uslovom da je to bila samo neka avantura, u suprotnom (ako bi se to ponovilo), spremna si na razlaz, tj. "svako sebi".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 11:16 am

Ivana_258 ::

Male poteškoće u mladosti su te izbrusile i sada kroz život ideš tačno osmišljenom rutom, ne prepuštaš ništa slučaju, već, detaljno sve planiraš unapred. Nisi osoba koja u kontaktu sa suprotnim polom prva činiš korak. On ti mora staviti do znanja da mu se ti dopadaš, tek onda prihvataš "relaciju". Kako cenim, brak ti se dogodio kao grom iz vedra neba, jer..."otkud on?". Porodicu potpuno izdvajaš i ne dozvoljavaš da bilo ko utiče na vaše odnose ili planove, i ako pokušaja ima. Prijatelji koje biraš su, uglavnom, ljudi koji vole umetnost zaljubljenici estetike. Ako su takvi, onda su zaista dobrodošli. Tvoj suprug je bitna, ali ne centralna figura tvog života. Bila bi spremna oprostiti mu greh (kako god ti tumačila ovu reč), jer On je, ipak, "iz dinastije Ming". [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 11:18 am

A ja ...a jaaaaaaaaaaaaaaaa ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 11:18 am

Danubius ::
A ja ...a jaaaaaaaaaaaaaaaa ?
Aaaaaaaaaaaaaaa, pa čekaj red, a i neću sve odjednom, psihički se iscrpim! [You must be registered and logged in to see this image.]
Bosankaa i popovac su pre tebe!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 3:55 pm

popovac ::
Živiš život koji ti je, delimično, nametnut, ali iz svega pokušavaš izvući pozitivnost. Žene koje tebe zanimaju moraju imati neku vrstu "pedigrea" (ne mislim na rodoslovni), već na nešto po čemu će se razlikovati od ostalih. Klasičan si tip udvarača i ne voliš ako se žena nameće. Ne težiš promenama što se tiče trenutnog statusa (ne znam gde ti se nalazi kuća!). Mali broj odabranih prijatelja ti ulazi u kuću, ali ni oni ne znaju baš sve tvoje tajne. I opet...nije mi poznato da li trenutno imaš suprugu (uporno odbijaš da imaš vazu), pa ispada kao da i nisi bio najsigurniji da si pravilno postupio kada si (i ako si) rešio da stupiš u brak. Ako, pak, saputnica načini neku prevaru, oprostićeš joj, ali ćeš uvesti neke "reperkusije".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 4:04 pm

bosankaa ::
Tvoj život je priča koja bi se mogla preneti na film. Sa dosta poteškoća i "potresa" si dostigla trenutno blagostanje, ali negde u uglu tvoje duše kao da čuči neka "žal"...za nečim davno izgubljenim. Sklona si muškarcima koji su vesele naravi i očekuješ da oni načine prvi korak, posebno kod njih ceniš uspornost. Porodici želiš priuštiti najbolje moguće, a posebno se trudiš da sve bude funkcionalno i praktično. Prijatelji su ti "rad poznatog kovaclije Rote", dakle, izuzetno odabrani, ali ne dozvoljavaš im da imaju bilo kakav uticaj na tvoju porodicu. Životni saputnik mora biti stamen, pravi oslonac, ali pod uslovom tvoje "komandne palice". Njegova prevara bi te povredila, ali ne toliko da ga u potpunosti odstraniš iz svog života, štaviše, sklona si potpunom oprostu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 4:14 pm

Danubius ::
Tvoj život je ima ravnu putanju, bez mnogo potresa, sasvim "laganica". Što se tiče žena, ispada kao da nisi baš pametno birao (čuj: "običan seoski džukac"!), pa ti se tako svašta i zalomilo. Tebi nije bitno ko čini "prvi korak". Što se tiče porodice, živiš običnim životom, bez nekih većih tajni, uglavnom, ljudi koji su ti prijatelji znaju o tebi sve. Iznad svega prezireš pomodarce i njih nema u tvom krugu prijatelja. Tvoja životna saputnica treba da bude "neprimetna", da igra po tvojim pravilima,ako joj se desi "kiks", voljan si preći preko toga, ali bi to isto od nje očekivao.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 4:51 pm

determinanta ::
popovac ::
Živiš život koji ti je, delimično, nametnut, ali iz svega pokušavaš izvući pozitivnost. Žene koje tebe zanimaju moraju imati neku vrstu "pedigrea" (ne mislim na rodoslovni), već na nešto po čemu će se razlikovati od ostalih. Klasičan si tip udvarača i ne voliš ako se žena nameće. Ne težiš promenama što se tiče trenutnog statusa (ne znam gde ti se nalazi kuća!). Mali broj odabranih prijatelja ti ulazi u kuću, ali ni oni ne znaju baš sve tvoje tajne. I opet...nije mi poznato da li trenutno imaš suprugu (uporno odbijaš da imaš vazu), pa ispada kao da i nisi bio najsigurniji da si pravilno postupio kada si (i ako si) rešio da stupiš u brak. Ako, pak, saputnica načini neku prevaru, oprostićeš joj, ali ćeš uvesti neke "reperkusije".

Iskrenu zahvalnost za uloženi trud ,i veliko hvala .Uspješno si me dijagnosticirala kao da sam bio u ispovjedaonici . Ima u tome nešto ,što je meni kao običnom smrtniku ne dokučivo .
Hvala još jednom! :thb:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 5:08 pm

determinanta ::
Danubius ::
Tvoj život je ima ravnu putanju, bez mnogo potresa, sasvim "laganica". Što se tiče žena, ispada kao da nisi baš pametno birao (čuj: "običan seoski džukac"!), pa ti se tako svašta i zalomilo. Tebi nije bitno ko čini "prvi korak". Što se tiče porodice, živiš običnim životom, bez nekih većih tajni, uglavnom, ljudi koji su ti prijatelji znaju o tebi sve. Iznad svega prezireš pomodarce i njih nema u tvom krugu prijatelja. Tvoja životna saputnica treba da bude "neprimetna", da igra po tvojim pravilima,ako joj se desi "kiks", voljan si preći preko toga, ali bi to isto od nje očekivao.
Svaka ti zlatna ....samo ova "neprimetna" ...toliko je neprimetna , da je ni ja ne vidim [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 5:33 pm

Tvoj život je priča koja bi se mogla preneti na film.I to kakav film! Sa dosta poteškoća i "potresa" si dostigla trenutno blagostanje, ali negde u uglu tvoje duše kao da čuči neka "žal"...za nečim davno izgubljenim. Da...zal za zivotom prije izbjeglistva...zal za rodbinom i prijateljima...Sklona si muškarcima koji su vesele naravi i očekuješ da oni načine prvi korak, posebno kod njih ceniš uspornost. Porodici želiš priuštiti najbolje moguće, a posebno se trudiš da sve bude funkcionalno i praktično. Uvijek!Prijatelji su ti "rad poznatog kovaclije Rote", dakle, izuzetno odabrani, ali ne dozvoljavaš im da imaju bilo kakav uticaj na tvoju porodicu.Da...dobra sam sa mnogo ljudi,ali samo odabrane smatram prijateljima i naravno da nemaju uticaja ni na bilo koji nacin vezano za porodicu:)) Životni saputnik mora biti stamen, pravi oslonac, ali pod uslovom tvoje "komandne palice". Njegova prevara bi te povredila, ali ne toliko da ga u potpunosti odstraniš iz svog života, štaviše, sklona si potpunom oprostu.Istina...

Ostalo je jos da ti se zahvalim [You must be registered and logged in to see this image.]
Mnogo mi se svidja ovo testiranje [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 6:45 pm

Joj, pa izgleda da sam vas dobro "istesterisala". Baš mi je drago. Imam još jedan, samo da osmislim kako, jer je grafički.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyPet Okt 22, 2010 6:56 am

Aj' postavljaj!!! :blimky: :hhhhhh:
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 EmptyPon Jan 17, 2011 7:25 am

I šta bi dalje???? 55555
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mini testerisanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mini testerisanja   Mini testerisanja - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mini testerisanja
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Mini vrtovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: