DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pobeda opozicije- deset godina posle? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pobeda opozicije- deset godina posle? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pobeda opozicije- deset godina posle?

Ići dole 
+5
Danubius
promaja
determinanta
popovac
sonia
9 posters
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Sep 24, 2010 5:33 pm

Pre tačno 10 godina održani su istorijski izbori, koji su označili odlazak sa vlasti tadašnjeg predsednika Savezne Republike Jugoslavije Slobodana Miloševića.



[You must be registered and logged in to see this image.]



Gde je Srbija danas, deset godina posle?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Sep 24, 2010 5:34 pm

Na izborima 24. septembra, koji su bili predsednički, ali ujedno i lokalni izbori i parlamentarni izbori za oba veća Skupštine SRJ, Koštunica je osvojio blizu dva i po miliona, a Milošević nešto više od milion i osamsto hiljada glasova birača. DOS je odneo ubedljivu pobedu u skoro svim gradovima Srbije.

Nakon objavljivanja rezultata tih izbora, tada vladajući SPS odbijao je da prizna poraz, tvrdeći da Milošević i Koštunica idu u drugi krug.

Nezadovoljni DOS, koji je vodio Zoran Đinđić, organizovao je blokadu gotovo čitave Srbije, koja je dovela do protesta 5. oktobra, kada su u sukobima zapaljene i zgrade Savezne skupštine i Radio-televizije Srbije.

Danas, SPS je opet na vlasti i to u koaliciji sa Demokratskom strankom. Zoran Đinđić je ubijen u atentatu 12. marta 2003. godine. Slobodan Milošević je umro od infarkta 11. marta 2006. u pritvoru u Hagu, gde mu se sudilo za ratne zločine. Vojislav Koštunica je predsednik opozicione Demokratske stranke Srbije i retko se pojavljuje u javnosti.
Beta










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Sep 24, 2010 5:56 pm

Na postavljeno pitanje najadekvatniji je odgovor "među šlivama "
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 8:58 am

Popovac reče među šljivama, ja bih rekla "staćemo pod jednu krušku" ako ovako nastavimo.
Život nam je, i posle 10 godina, loš, nekima mnogo lošiji nego ranije. Opšta besposlica, a i oni koji rade dobijaju milostinju. I iskreno-jebe mi se za svetsku krizu, naša je vlast tata-mata za navedenu! Dok narod nema 'leba, oni se vozikaju aviJonima, voze Q8, primaju enormne svote novca (neću ih nazivate plate!) za farbanje neba. Shvatam siromaštvo države, ali, moliću fino, neka vlast bude prva koja "steže kaiš". Svojim šepurenjem navlače gnev naroda na sebe, posle će im đavo biti kriv kad popiju štirku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 10:00 am

E sad da vidimo koliko firmi radi ,koliko imamo nezaposlenih i koliko još treba da trpimo da bi nam konačno bilo bolje.Da li još imate mišljenje ko i 2000 godine,da li je tada rečeno da više nikad nećemo smeti pogledati u nebo jer trebamo ceo život sad da idemo pognute glave .Da li mislite da je to rešenje i za našu decu koja već sada osećaju da nisu ko i druga u okruženju ...Da li se ceni čovek koji ima svoje ja ili onaj što je rob ceo život.Dobili smo ,nego šta,da mrzi brat brata zbog rata ....i gle čuda ,samo mi volimo rat i ratove ....Zima ide ,videćemo kako je lepo gledati i dalje serije sa svakakvim lepotama i lepo biti smireni i siti u toplim domovima i redovima na kazanima---ukidaju se --pitaćemo deda mraza ko smo mi uopšte ,,,,
ŽIVELA REVOLUCIJA--samo neznam koja,stomak ima uzbunu neku.....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 12:21 pm

Srbija je nigde .

"Revolucija " je pojela svoju decu,sada su na vlasti neki anonimusi , "velike demokrate " za koje nismo ni znali da postoje . Oni koji su sve u stvari izneli, nema ih nigde .
Nismo ni korak blize Evropi , u vladi i na visokim funkcijama sede isti oni protiv kojih smo se borili ???
Tranzicija se sprovodi na najgori moguci nacin po običnog čoveka , tajkuni su gde su i bili ,a i kriminalci....samo su sada oni "biznismeni" .

Opozicija nije nista drugo od onoga sta je bila -desničari , antievropljani,šovino/nacionalisti , ma kako se "ušminkali " , nisu se oni ništa promenili , malo-malo pa se vidi .

Spoljna politika je katastrofa, unutrašnja još gora , a ekonomija-nikada gora. I gde je izlaz , novi izbori ?
Srbija nije spremna da prihvati bilo koji oblik socijaldemokratije niti realnih odnosa u svetu-a dok je tako , nema ni promena nabolje.
A mojoj generaciji prodje zivot u ratovima, inflacijama, tranzicijama , "reformama" koje to nisu .
I razočarenjima.....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 1:11 pm

Jedan divni covek rece da je politika kurva i da nece da se bavi njome o svom trosku ne bih ni ja -samo cu reci-Dzaba je kreceno...
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 1:29 pm

NEKO JE REKO --POSLE HEBANJA NEMA KAJANJA-ja bih reko ovi sad h*ebu , rade već 10 godina a nevade nikako, pa stičem utisak da ovako h*ebanje nemože da nam škodi ,trajaće ova sapunica ko ,,DINASTIJA,,
Sad posle onolikog duvanja došla braća da vrate duvanje .....Dany,ja mislim da su i dan danas ovde oni što ti kažeš da ih nema,svako ima svoju partiju,a DOS nikad nije nesto ,možda fali ĐŽO Bagerista i par naivnih ali pitaj sad ĐŽOA kolko ceni svoje saborce,isto kolko i ja koji sam bez posla i socijalnog .. :čisti: :čisti:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 3:37 pm

Ja sam uvek bio u privm redovima i ovako nešto sam i očekivao.
Ipak,uporedite sve sa stanjem pre 5 oktobra 2000,videćete napredak.
Mislim da je onaj period sa Koštunicom na vlasti malo zakočio,ali se ide najbrže što je moguće,naravno bez Đinđića.Da je on živ,bilo bi još malo bolje i to je maximum.
Moramo plaćati ceh za neodlučnost.Dok su ostali svoje kretene komunističke skidali za jedan dan,nama je trebalo deset godina,a celu okolinu pa i sami sebe smo zavili za to vreme u crno.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 5:25 pm

Debilko,nisam baš video neki napredak zadnjih 10 godina--tehnoloških viškova more,fabrike zatvorene,kazana više nego 90-ih,propadanja i pljačkanja na svakom ćošku ,otimačina od građana....šta je to bolje ,što svaki dan se dešavaju nenormalne stvari poput pedofilije ,narkomanije ,pljački ,ubistava....Koga smo mi to skinuli i koga smo doveli na vlast,svi su bili na istim spiskovima kod Slobe ko što su sad kod nekog drugog.....Dokle ćemo da lažemo sami sebe ,kakva revolucija i za koga ....za ove danas nazovi tajkune,njima smo vodili revoluciju,jel pišeš o demokratiji i o prosperitetu sa onolikim platama i silnim beneficijama,jesi zato video boljitak i napredak ovih deset godina..Koliko je potrošačka plata danas 15-20 hiljada
to su rekli kad su došli pre 10 godina ,plata 200-300 evra.evo je zacementirana,samo njihove su mi nekako na klimavim nogama pa će moratzi da se pojačaju opet...Šta misliš o tom napretku i kako ti se čini da ćeš da plaćaš kaznu i ako zgaziš mrava a čoveka ...hebi ga par godina i sloboda ,za mrava i bubu ćeš da se hebeš malo više...Samo ja mislim da je kriv neko iz Obrenovićevog doba ,nije više Sloba zanimljiv,narednih 10 bi mogao biti kriv neko iz tog vremena....a karavani i dalje prolaze.... :blimky:
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySre Sep 29, 2010 8:21 pm

Kakve bre opozicije? Da li to uopšte postoji u ovoj "državi" ! Na vlasti su trenutno deca najokorelijih komunjara, a šta od njih da očekujemo!
Da li još uvek verujemo da neko razmišlja o narodu? To mi deluje kao verovanje u deda Mraza (i taj termin datira iz vremena komunizma), s'tim što je verovati u deda Mraza mnogo lepše!
Šta je to uopšte DEMOKRATIJA o kojoj nam non stop TUPE?
Ja bih to nazvao DEMOQRATIJA! Došli smo (bar velika većina od nas) u situaciju da moraju raditi i muž i žena, plus da eventualno neko od njih radi još neki dodatni posao da bi se iole normalno živelo!
Potrošačka korpa u Srbiju 80000 (tako su javili pre nekoliko dana)!
Gde je tu boljitak? Možda samo u glavama nekih ljudi koji više veruju onome što čuju ili pročitaju u medijima, nego sopstvenom džepu i koži!
Treba samo uzeti "oplemenjene" motke i razjuriti sve ove sadašnje (mislim i na vlast i na "opoziciju"), i dovesti nove ljude. Kako? *ebemiga nemam pojma ali bi trebalo!
Ovako će od Srbije da "otpada" slovo po slovo dok ne ostane samo S, a i ono će se istopiti!

affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySub Okt 02, 2010 12:55 am

debilko ::
Ja sam uvek bio u privm redovima i ovako nešto sam i očekivao.
Ipak,uporedite sve sa stanjem pre 5 oktobra 2000,videćete napredak.
Mislim da je onaj period sa Koštunicom na vlasti malo zakočio,ali se ide najbrže što je moguće,naravno bez Đinđića.Da je on živ,bilo bi još malo bolje i to je maximum.
Moramo plaćati ceh za neodlučnost.Dok su ostali svoje kretene komunističke skidali za jedan dan,nama je trebalo deset godina,a celu okolinu pa i sami sebe smo zavili za to vreme u crno.
Naravno...to je bio koban kompromis po Srbiju . Koštunica je trebao biti "Trojanski konj " koji bi privukao SPS /radikalske glasače sa tendencijom demokratizacije u tom trenutku , no ko bi se mogao nadati da će tunjavi Voja odjednom dobiti izliv vlasti u mozak ? Pa DSS je onda bio skoro pa ništa od partije , DOS ga je stvorio i omasovio , računajući, nema veze, svi smo u istom bloku.
No onda se tamo sakupio sav mogući preletački šljam , nesto DB ovaca,nešto iz Vojne kontraobaveštajne,ceo JSO , nešto od militantnog sveštenstva , nešto tajkuna, nešto krimosa...da ne pričam o vajnim DSS ministrima koji su stigli i Kosovo kojih im behu puna usta da popljačkaju i postave u lokalnu vlast najgore ljude .Šurovali su sa svim i svakim .Pa još onda su zvali Koštunicu "Šešeljem u fraku" -koliko je trebalo da se to pokaže svakome ko ima malo mozga ?
To je koštalo Srbiju opet tapkanja u mestu i još decenije udaljavanja od EU .Pa ni Toma Nikolić im nije dovoljno "nacionalno svestan " kako se vidi ovih dana ???
Uostalom....DSS i društvo su imali veliku ulogu u ubistvu Zorana Djindjića , i to se moralo terati do kraja ,a ne zataškati. SABLJA je morala da seče ...ovako, sve to društvo i dalje mirno šeta bez obzira šta su radili i samo podrivaju svaki napor pametnijeg dela Srbije ,čekajući opet nekih svojih 5 minuta u priželjkivanim (opet) mutnim vremenima .
NIJE SE SMELO ići ni u kakav "pragmatični kompromis " -a to je boljka i sadašnje garniture .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptySub Okt 02, 2010 10:49 am


Pitate me šta sam učinio za Srbiju ? Ne odgovaram bez prisustva advokata !!
Citat :
DA SE ZNA!

- Pogledajte samo šta pišu današnje no­vi­ne: "Sprega političara i kriminalaca“, "Pod­zem­lje se stopilo sa državnim vrhom“, "Ma­fi­ja u vlasti i vlast u mafiji“! "Javna veza funkcionera i žestokih momaka“. Već mesecima ista priča! Pitam se samo; dok­le?! – besneo je gospodin Petrović u ka­bi­ne­tu, pred saradnicima koji su ga po­smat­rali sa strahopoštovanjem. – Vi znate da ja nisam plašljiv čovek, ali sad me je strah da ujutro otvorim novine!
- Da li ste vi svesni kakvu nam to štetu nanosi i koliko nas ovakvi naslovi kom­pro­mi­tu­ju u očima običnog, poštenog sveta? – siktao je Petrović dok je nervozno šetao pored velikog prozora na čijem krajevima su bili brokatni zastori u boji purpura.
- Politika je mnogo ozbiljna stvar, ali vi to­ga, izgleda, niste svesni. Idu uskoro i iz­bori. Šta će prosečan građanin - paor iz Ta­van­ku­ta, zanatlija iz Vlasotinca, ili pro­fe­sor sa Vračara da misli o nama kada nas u svim medijima povezuju sa najgorim lju­di­ma, spremnim da prodaju majku, lažu, oti­ma­ju, pljačkaju, premlaćuju, gaze po leševima?! Odlučio sam – Petrović je stre­ljao pogledom ljude koji su sedeli za du­gač­kim stolom od orahovog drveta - da sva­ko­ga od vas, za koga utvrdim da je povezan sa tim ljudskim ološem, žestoko kaznim! Hoću da dignute glave idem Knez Mihailovom ulicom, a ne da me se sin i kćerka stide! Zarad istine i moje lične i porodične časti, hoću da se zna da ja je­sam kriminalac, ali da s političarima ne­mam ništa zajedničko!
Mislim da sam bio dovoljno jasan..... Na sledećim izborima neću se kabndidirati ,ali sigurno pobjeđujem.... računam na vašu lojalnost ..!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyČet Feb 03, 2011 10:05 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
drdoktor

drdoktor


Datum upisa : 03.01.2011

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyČet Feb 03, 2011 10:17 pm

Danubius ::

Naravno...to je bio koban kompromis po Srbiju . Koštunica je trebao biti "Trojanski konj " koji bi privukao SPS /radikalske glasače sa tendencijom demokratizacije u tom trenutku , no ko bi se mogao nadati da će tunjavi Voja odjednom dobiti izliv vlasti u mozak ? Pa DSS je onda bio skoro pa ništa od partije , DOS ga je stvorio i omasovio , računajući, nema veze, svi smo u istom bloku.
No onda se tamo sakupio sav mogući preletački šljam , nesto DB ovaca,nešto iz Vojne kontraobaveštajne,ceo JSO , nešto od militantnog sveštenstva , nešto tajkuna, nešto krimosa...da ne pričam o vajnim DSS ministrima koji su stigli i Kosovo kojih im behu puna usta da popljačkaju i postave u lokalnu vlast najgore ljude .Šurovali su sa svim i svakim .Pa još onda su zvali Koštunicu "Šešeljem u fraku" -koliko je trebalo da se to pokaže svakome ko ima malo mozga ?
To je koštalo Srbiju opet tapkanja u mestu i još decenije udaljavanja od EU .Pa ni Toma Nikolić im nije dovoljno "nacionalno svestan " kako se vidi ovih dana ???
Uostalom....DSS i društvo su imali veliku ulogu u ubistvu Zorana Djindjića , i to se moralo terati do kraja ,a ne zataškati. SABLJA je morala da seče ...ovako, sve to društvo i dalje mirno šeta bez obzira šta su radili i samo podrivaju svaki napor pametnijeg dela Srbije ,čekajući opet nekih svojih 5 minuta u priželjkivanim (opet) mutnim vremenima .
NIJE SE SMELO ići ni u kakav "pragmatični kompromis " -a to je boljka i sadašnje garniture .

Danubiuse, da nije bilo Kostunice DOS ne bi ni dosao na vlast, jer jedini nije bio kompromitovan od strane Slobe. Nemojmo zaboraviti da su svi surovali sa njim.

Pragmaticni kompromis nije ni postojao, jer svi su oni bili tvorevina istog DB protiv koga su se posle borili. Treba malo razmisliti zasto se ne otvaraju dosijei.

Djindjica su ubili njegovi, a ne Kostunica. Beba Popovic je dobio otkaz, Cedi se spremao, a ovaj nije izlazio od mafijasa i jos mnogima drugim, samo nije znao sta ce da radi. Postoje njegova gostovanja i to sest meseci pred njegovu smrt koja sve to potvrdjuju, kao i pisanje u novinama.

Na zalost takvi smo, da samo funkcionisemo kada imamo neku cizmu koja nas pritiska.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Feb 04, 2011 12:54 am

drdoktor ::


Danubiuse, da nije bilo Kostunice DOS ne bi ni dosao na vlast, jer jedini nije bio kompromitovan od strane Slobe. Nemojmo zaboraviti da su svi surovali sa njim.

Pragmaticni kompromis nije ni postojao, jer svi su oni bili tvorevina istog DB protiv koga su se posle borili. Treba malo razmisliti zasto se ne otvaraju dosijei.

Djindjica su ubili njegovi, a ne Kostunica. Beba Popovic je dobio otkaz, Cedi se spremao, a ovaj nije izlazio od mafijasa i jos mnogima drugim, samo nije znao sta ce da radi. Postoje njegova gostovanja i to sest meseci pred njegovu smrt koja sve to potvrdjuju, kao i pisanje u novinama.

Na zalost takvi smo, da samo funkcionisemo kada imamo neku cizmu koja nas pritiska.

Polovično se slažemo .
Koštunica je bio logičan izbor -umereni nacionalista , dokazani demokrata . No on jedini nije bio satanizovan od strane DB i medija -jer su ga smatrali tunjavim i bezopasnim ,a nije baš ni puno podmetao dupe -pod batinu i metke , zar ne , za razliku od drugih , od Vuka do pokojnog Zorana .Njega su za uši dovukli iz kabineta , ko je mislio da će ubrzo dobiti Napoleonovski sindrom ?

Zorana je ubila JSO zajedno sa Zemuncima. E sad...nikada nije dokazano ko je sve učestvovao u zaveri -i moguće je da je tu bio i neko iz vrha DS . No ovi su dokazano ubili mnoge ljude -za pare i za interese DB .Za Čedu mi nije logično -jer danas Čeda jedini nastavlja na istoj liniji koju je Zoran zacrtao. A dosijei...pa lično Koštunica je dozvolio ,a njegovi ljudi Rade Marković , Nalić, Jočić su sproveli uništavanje arhiva ...tu ni Vikiliks ne moze vise nista da isčeprka ,dok neko ne progovori .

Svakako smo očekivali mnogo više od demokratskih reformi ,pre svega se nastavilo pljačkanje zemlje , ovoga puta sa izmenjenim igračima -no ja ne mislim da bi dovodjenje dojučerašnjih radikala na vlast donelo išta dobro .Naročito me oduševe ovi što kažu -ajde da vidimo i njih ,oni još nisu bili Vlast " Bili su....ne mogu da verujem da ljudi toliko ne pamte ????











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Feb 04, 2011 1:01 am

Ova tema mi se svidja.Isto je kod nas ko je na vlasti apsolutno je to svedno.Svi su isti bez razlike,a da se ja pitam ja bih doveo jednog Japanca za predsjednika i bilo bi sigurno bolje.Ili cak sta vise najbolji bi bio komunizam.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Feb 04, 2011 1:22 am

drdoktor ::

Danubiuse, da nije bilo Kostunice DOS ne bi ni dosao na vlast, jer jedini nije bio kompromitovan od strane Slobe. Nemojmo zaboraviti da su svi surovali sa njim.
Auuuu,sad ispada da je narodu bilo važno ko je šurovao sa Slobom pa zbog toga se ipak odlučivao da ne glasa za njega nego za samog slobu.Možda si hteo reći nije bio ispljuvan.To je tačno,jer se držao po strani kao milioni anonimaca.
Da nije bilo Đinđića da shvati potrebu za nekim neispljuvanim političarem,od kandidature Koštunice ne bi bilo ništa.To je najbolje dokazao Vuk,kandidujući se desetak puta.Jedin je Đinđić shvatio svoju nepopularnost zbog laži koja je išla,pa nije želeo da dokazuje ispravnost već je posegao za pragmatičnim rešenjem.

Citat :
Pragmaticni kompromis nije ni postojao, jer svi su oni bili tvorevina istog DB protiv koga su se posle borili. Treba malo razmisliti zasto se ne otvaraju dosijei.
Da naravno,niko nije mogao ući u politiku bez ulaznice iz DB.Isto važi i za Koštunicu.Svima su roditelji bili ulaznica.Koštuničin otac je čak morao da ode iz rođenog mesta i promeni prezime,jer je poznat po potkazivanju u posleratnim godinama četničkih simpatizera.I stan gde je živeo je samo dokaz njegovoj pripadnosti UDBI.

Citat :
Djindjica su ubili njegovi, a ne Kostunica. Beba Popovic je dobio otkaz, Cedi se spremao, a ovaj nije izlazio od mafijasa i jos mnogima drugim, samo nije znao sta ce da radi. Postoje njegova gostovanja i to sest meseci pred njegovu smrt koja sve to potvrdjuju, kao i pisanje u novinama.
Ovo je namerno lansirano jer je Đinđić upravo suprotan kriminalu i jedini nije bio okružen kriminalcima dok je bio opozicija.Onda je počeo da zamisao DB ispunjava Amfilohije,inače ujak koštunicine žene,pa svi ostali.A ko tog Bebu Popovića napada.Zar bi Koštuničinom DSS bio trn u oku da je on organizovao ubistvo Đinđića.
O Čedi nemam komentar.Mislim da jedini i dan danas više voli Zorana nego samoga sebe.

Citat :
Na zalost takvi smo, da samo funkcionisemo kada imamo neku cizmu koja nas pritiska.
Na žalost tačno.Zato i ne odgovara lider poput Zorana i Čede,već neko ko za sobom vuče gomile telohranitelja i kriminalaca.













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? EmptyPet Feb 04, 2011 1:53 am

debilko ::

Na žalost tačno.Zato i ne odgovara lider poput Zorana i Čede,već neko ko za sobom vuče gomile telohranitelja i kriminalaca.
Meni samo jedno nije jasno. Kako Aleksandar Tijanić -posle svega -može da i dalje bude direktor Nacionalne TV ?
Razumeo sam u Koštunicino vreme ....razumeo sam i čiji je on "igrač" bio i ostao....No dopustiti takvom čoveku da bude na čelu još i sada najvažnijeg medija, je kao da date buzdovan nekome u ruke i nactate krst na glavi -da ne promaši.
Tijanić nije pucao u Djindjića , ali ga je "namestio" da onaj ne promaši .Sve u dimu Amfilohijevog tamjana i šampanjac u sedištu DSS posle .
Gotovo da bih voleo da jednoga dana Šešelj progovori -ali da jednom kaže i istinu .Svi ovi su još tu -Zorana nema , a Srbija je tamo gde je . A moglo je bolje...što bi rekao Brega u onoj pesmi.













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pobeda opozicije- deset godina posle?   Pobeda opozicije- deset godina posle? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pobeda opozicije- deset godina posle?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Deset forumskih zapovesti !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: