DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Posetila(o) bih..... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Posetila(o) bih..... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Posetila(o) bih.....

Ići dole 
+19
el_vibrador
savo
brdjanin
Sibila_
bosankaa
dusicaa
Lakota
Ladyintheblack
cojle
sonia
Krupljanka
Astra
Lily
Trojanka
sanjalica.ns
zirafa
debilko
Kijara-brm
Danubius
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Dec 04, 2010 5:08 pm

First topic message reminder :

Izaberite tri mesta koja biste voleli da posetite.




Evo ja, za pocetak- Maču Pikču- Peru
                        - Maldive ( pre nego potonu sasvim)
                        - Mostar










Posetila(o) bih..... - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Maj 08, 2014 7:07 pm

Island
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Maj 08, 2014 9:01 pm

Jerusalim,Izrael mi je bas zanimljiv i odavno me kopka..
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Maj 08, 2014 10:13 pm

Imam ogromnu zelju da posetim Maroko. Nadam se da cu je ostvariti.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 5:47 pm

Paris
Madrid
Venecija
Prag

Paris... planira se vec duze vrijeme, ali ne znam da li ce doci na red u narednih godinu dana.
Madrid planiran za februar ili mart.
Venecija i Prag... ako nista, bar za vikend da se skokne Posetila(o) bih..... - Page 2 669322
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 5:51 pm

E...valjalo bi i Beč! zlz
Nikada nisam bio...
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 5:52 pm

Lista je tako duga...ali na prvom mestu mojih želja je Firenca.

Mada, kako stvari stoje, prvo će biti Kalgari, što i nije tako loše s obzirom da je jedan od pet najlepših gradova za život... kažu bar...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 5:53 pm

Sibila_ ::
Lista je tako duga...ali na prvom mestu mojih želja je Firenca.


Za ovo rekosmo...samo ako sam ti ja vodič, zar ne? jakog
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 5:55 pm



Nisam zaboravila...count on you wsmile
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 5:57 pm

Sad ideš sa predznanjem...i sve bi gledala drugim očima.
(za one sa maštom mislim na romansiranu biografiju o Mikelandjelu "Agonija i ekstaza") zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 6:00 pm

brdjanin ::
Sad ideš sa predznanjem...i sve  bi gledala drugim očima.
(za one sa maštom mislim na romansiranu biografiju o Mikelandjelu "Agonija i ekstaza") zlz

A jel smem da pipnem Davida? :zubi3:










coni
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 6:01 pm

Mislim da je Mojsije muževniji za pipanje! zlz
I više je prekriven...za domaštavanje... lu6777










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Posetila(o) bih..... - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 6:11 pm


Zato ti ideš samnom, da me uputiš zlz










coni
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Okt 21, 2014 6:24 pm

A onda bi se slikali na reci Arno (i zaključali katanac na mostu iznad nje-odatle je prvo krenula ideja o tim katancima na mostovim...)










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Posetila(o) bih..... - Page 2 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Jul 04, 2015 12:20 am

...veceras Apatin...ako nista ono zbog Dzenana zubbb , ali...Radno, jbg  :gliser: zlz










Posetila(o) bih..... - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Jul 04, 2015 8:06 am

Medjugorje :ventilator:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Jul 04, 2015 8:37 am

sonia ::
...veceras Apatin...ako nista ono zbog Dzenana zubbb , ali...Radno, jbg  :gliser: zlz
Pa ,posetilo se ....

Posetila(o) bih..... - Page 2 11695945_818063038292739_5660805870971345138_nPosetila(o) bih..... - Page 2 11695385_818063444959365_5092659164344381947_n

Valjda ima i boljih u Apatinu od tog Dženana ,aaa ?  Posetila(o) bih..... - Page 2 98966










Posetila(o) bih..... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Jul 04, 2015 1:08 pm

Dolinac ::
Medjugorje :ventilator:

smehsmeh Doli ako ti se ukaže nešto neću ti verovati:p

Provansu,ali ne sama.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Jul 04, 2015 11:18 pm

Danubius ::
sonia ::
...veceras Apatin...ako nista ono zbog Dzenana zubbb , ali...Radno, jbg  :gliser: zlz
Pa ,posetilo se ....


Valjda ima i boljih u Apatinu od tog Dženana ,aaa ?  Posetila(o) bih..... - Page 2 98966

To bilo sinoc, Dzenan i nije iz Apatina, valjda  :guma:
A sto se tice Apatinaca, pa kush ...ne znam ko...Smiljko ginekolog?  beljenje Na koju foru- Zajecarsko a nase?   ironic3










Posetila(o) bih..... - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyPet Apr 29, 2016 9:32 am

Neko ostrvo u Pacifiku... Ne cepidlacim, bilo koje  :brdski2:










Posetila(o) bih..... - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySub Apr 30, 2016 9:47 pm

sonia ::
Neko ostrvo u Pacifiku... Ne cepidlacim, bilo koje  :brdski2:

Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. .. Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyPon Maj 02, 2016 10:25 am

Toskana.

sto se tice ostrovlja u Pacifiku, imam utisak da posle par dana tam postaje dostadno. Ali, nikada nisam bio, mozda se varam
Nazad na vrh Ići dole
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyPon Maj 02, 2016 8:05 pm

savo ::
Toskana.

sto se tice ostrovlja u Pacifiku, imam utisak da posle par dana tam postaje dostadno. Ali, nikada nisam bio, mozda se varam

U krivu si.Otoci, te otocne drzave, tipa Vanuatu, Nova Gvineja, Tonga,Kiribati, Solomonovi otoci, su mozda korak od kamenog doba, sa zivopisnim urodjenicima, i na zalost, teskim tropskim bolestima, ali ako volis avanture, to je pravo mesto.Proveo sam par godina na Juznome Pacifiku, i uvek se rado vracam
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyPon Maj 02, 2016 8:42 pm

Eto zelja mi da odem u Andaluziju....to sam mastala kao klinka od 15,16....a kao destinaciju bih izabrala Arubu.(aj dobro i Kubu)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyPon Maj 02, 2016 8:50 pm

Iskreno posetila bih i mnogo šta po Srbiji. Ono što do sad nisam ili ona mesta koja kad sam tamo bila nisu bila interesantna kao druženje u busu što je iz đačkog ugla i suština ekskurzije a ne muzeji, ruševine i priroda :brdski2:










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 8:53 am

A bre, ono o ostrvima, napisah posetila bih, sto ne znaci da cu, ali u pravu je el_vibrador, zanimljivo je.
Jedaan moj kolega se upravo vratio sa jednog malog ostrva. Ziveo je tamo godinu dana, radeci kao nastavnik matematike ( kod nas radi kao ispomoc, a inace studira medicinu, ne pitajte me nista, moguce je). Sto on kaze, bio je siromah tamo, plata dovoljna samo za osnovne potrebstine, ali nigde mirnije i srecnije se ne zivi. 
Za posetu preporucuje,  nije skupo kako zvuci, ali za zivot ne.

Ono sto mi sada pada na pamet, posetila bih...bilo koje mesto gde ima sunca, OMG, ne mogu vise ovu kisu!










Posetila(o) bih..... - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 9:36 am

bosankaa ::



Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. ..  Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..
Pa  i ti si skromna .Krems je jedna varošica koja nema ama baš ništa zanimljivo ,sem očuvanog gradskog jezgra (a to nije previše veliko ni spektakularno ,par baroknih građevina i nešto kaldrme ) 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 2 98966










Posetila(o) bih..... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 10:17 am

Danubius ::
 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 2 98966

I nadje tebe u pidzami
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 10:26 am

Ma, ne znam sta da kazem, taj Krems nisam videla  :brdski2: doduse Dunav jesam  :brdski2: ali ipak cu da ostanem neutralna, ja sam dosla biciklom ovde   :brdski2:










Posetila(o) bih..... - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 1:31 pm

Danubius ::
bosankaa ::



Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. ..  Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..
Pa  i ti si skromna .Krems je jedna varošica koja nema ama baš ništa zanimljivo ,sem očuvanog gradskog jezgra (a to nije previše veliko ni spektakularno ,par baroknih građevina i nešto kaldrme ) 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 2 98966

To je ono što ja kažem da bi i mnogo šta u Srbiji još posetila. za mene je recimo Kikinda bila obična, svakidašnja, moja Varoš. Onda sam u par meseci bila u prilici da dva puta budem "turistički vodič" kroz nju. I shvatila da je baš zanimljiva. Staro gradsko jezgro, mamutica Kika, muzej u Kuriji, Suvača ... Jednodnevni izleti u nekom krugu od 50-100 km mogu da donesu neočekivana iznenađenja. Ako im pružimo šansu naravno.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 4:11 pm

Danubius ::
bosankaa ::



Skromna zena top88

Vec dugo se kanim da posjetim neke od gradova u Austriji(koje jos nisam), ali nikako...

Krems an der Donau je jedan od njih. ..  Planiram krajem mjeseca, ako se sta ne promijeni. ..
Pa  i ti si skromna .Krems je jedna varošica koja nema ama baš ništa zanimljivo ,sem očuvanog gradskog jezgra (a to nije previše veliko ni spektakularno ,par baroknih građevina i nešto kaldrme ) 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 2 98966

Cuj sefe. ..posebnu car daje i to sto tamo putujem brodom,pa muzika  (zna covjek sta da mi / nam svira) ... A varosice volim. ..ta nisam ti ja dosla iz grada, no iz varosice   migg
A Apathin an der Donau. .. pa cuj. ..u Sombor dolazim sigurno, a ako se ne varam, ni Apatin nije daleko ...  :njami:

Astra ::
Danubius ::
 
Po toj logici bolje da posetiš Apathin an der Donau .  tongue Posetila(o) bih..... - Page 2 98966

I nadje tebe u pidzami

Kazi mu Astra.
Mis'im. ..nije u redu. Aj pidzamu jos i da mu oprostim, ali bradu nikako  brijanje  zubbb

sonia ::
Ma, ne znam sta da kazem, taj Krems nisam videla  :brdski2: doduse Dunav jesam  :brdski2: ali ipak cu da ostanem neutralna, ja sam dosla biciklom ovde   :brdski2:

Lako cemo za Krems. Idem ja da provjerim kako je pa ti kazem vrijedi li da ides  :) ...
A o Dunavu. ..ces mi kazes gdje je najljepsi? lu6777











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Maj 03, 2016 4:16 pm

bosankaa ::
...
A o Dunavu. ..ces mi kazes gdje je najljepsi? lu6777

A svašta od tebe ženo. Pa zna se da je Dunav najlepši kod Novoga Sada.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySre Jul 20, 2016 10:56 pm

bosankaa ::
Paris
Madrid
Venecija
Prag

Paris... planira se vec duze vrijeme, ali ne znam da li ce doci na red u narednih godinu dana.
Madrid planiran za februar ili mart.
Venecija i Prag... ako nista, bar za vikend da se skokne Posetila(o) bih..... - Page 2 669322

Madrid. ..precrtan...
Venecija. .. dosla na red. .. ovaj vikend wsmile
Prag. .. do septembra...valjda cu uhvatiti neki vikend. ..onaj izmedju odlaska da vidim djecu, svadbi, gostiju i jos jedne sedmice godisnjeg. .. 55555  tesko, ali potrudicu se :948208144:
A Pariz. .. morace jos da saceka. .. cherry











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Jul 21, 2016 1:10 pm

Kaže mi jedna prijateljica da joj se ostvario san da vidi Maldive. Ona, muž i dva sina bili su 10 dana i pukli oko 10 iljada evrića. Sve je bilo kao u bajci prvi i pola drugog dana. Imali su svoj mali zaliv i nikog u krugu od kilometar. Noću su talasi udarali o obližnji greben, danju je pesak cvrčao od sunčevih udara. Momci nisu ni hteli da izlaze iz sobe. Igrali su igrice i svađali se kao da su u zatvorskoj ćeliji. Posle par dana i njoj je postalo smrtno dosadno. Čekala je da uhvati net vezu i pošalje nekoliko slika na forum i fb. Muž je ronio i njemu je bilo odlično dok nije zaradio upalu uha.
Jedva su čekali povratak Kaže ona da ni snovi nisu ono što su bili.

Ja nisam bio u Piteru, ni na Meteorima, a voleo bih da vidim nešto od obe Amerike pre nego bacim kašiku.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Jul 21, 2016 8:25 pm

bosankaa ::



Madrid. ..precrtan...
Venecija. .. dosla na red. .. ovaj vikend wsmile
Prag. .. do septembra...valjda cu uhvatiti neki vikend. ..onaj izmedju odlaska da vidim djecu, svadbi, gostiju i jos jedne sedmice godisnjeg. .. 55555  tesko, ali potrudicu se :948208144:
A Pariz. .. morace jos da saceka. .. cherry
...ako se doda da živiš u Beču ,slučajno su to baš "najromantičniji" gradovi u Evropi ,tamo idu parovi u velikoj ljubavi na "romantični vikend" ,ili oni koji pokušavaju da ponovo "raspale vatru" . žval Smatra se da celokupna atmosfera ovih gradova mnogo doprinosi tome . tongue Moja ti je dalja preporuka,po tom pitanju  -Budimpešta ,zimi .
Nekada sam želeo da vidim Indiju ,najviše plažu Goa (smatra se jedinim preostalim pravim hipi -mestom u svetu ) ali me prošlo . 
Posetila(o) bih..... - Page 2 Goa(1)
Ne bih baš da zapatim razne crevne parazite i ostalu egzotiku koja se "pokupi" u Indiji .










Posetila(o) bih..... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Jul 21, 2016 9:23 pm

Eto ti sad!
Kako moj muz nije lud za cjelodnevnim hodanjem, obilascima. ..pa jos i slikanje. ..i ide samo kad je moranje. ..ja cu ipak te romanticne gradove posjetiti sa rodicom koja mi je inace i najbolja prijateljica. ...tako da ce romantika izostati. ..ali sigurna sam da cemo uzivati obe. ..a i muz se ne buni sto ima slobodan vikend :948208144:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Feb 02, 2017 10:34 pm

Ne znam koliko je dobro pratiti neke stranice na fb. ..
Svakodnevno mi bude zelju za putovanjem. .. raz
Trenutno mi u mislima Prag, Rim, Barselona, Amsterdam. ..huuuhhh Posetila(o) bih..... - Page 2 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Feb 02, 2017 10:51 pm

Definitivno idem u Bratislavu ovo proleće.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Feb 02, 2017 10:57 pm

ZoxZoja ::
Definitivno idem u Bratislavu ovo proleće.

A cuj, kad vec budes u Bratislavi, za pola sata si i u Becu Posetila(o) bih..... - Page 2 527949











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyČet Feb 02, 2017 11:04 pm

bosankaa ::
ZoxZoja ::
Definitivno idem u Bratislavu ovo proleće.

A cuj, kad vec budes u Bratislavi, za pola sata si i u Becu Posetila(o) bih..... - Page 2 527949

Ako Bog da terebalo bi tamo da budem tri meseca pa se dogovorimo. Išli su neki moji i sad zimus tamo na izlet.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyNed Feb 12, 2017 7:05 pm

Posetila bi Provansu.

Inspiracija je upravo Loksitan (kozmetika) ,polja lavandi,Imortele smilje i "cela priča" koje me je zaintrigirala posetom jedne gosođe koja je imala  priliku da vidi sve to jer je jedna od šefica u Loksitanu.
Za mnoge je to smaranje,a na odmor,a ja bi baš sve to volela da vidim i doživim.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Jul 18, 2017 10:11 pm

Ne znam kud bih prije... mislima sam čas u Dominikanische...čas u Amsterdamu...Lisabon mi danima ne izbiva iz glave...
Taman prestanem i da mislim o Parizu...ono poziv...
Rado bih ja to sve obisla...da se primire misli...ili da bude jos zelja....

Nedostaje mi vremena...dobro i para smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Jul 18, 2017 10:44 pm

Nema neko odredjeno mesto , u glavnom meni je zanimljivo svako mesto gde jos nisam bila a pruzi se mogucnost da odem. Bilo neko selo u Srbiji ili van Srbije ... jedini san koji sanjam oduvek da odem negde gde plivaju delfini i da doidrnem jednog uzivo .... ostalo mi tako ne bitno :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Jul 18, 2017 10:49 pm

Ovo mesto sa Portal-a . Uz odgovarajuće društvo,naravno .
Bez toga me džabe poslati i na Maldiwe .










Posetila(o) bih..... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Jul 18, 2017 10:51 pm

Tamo gde nije gužva.
Gledajući ove salaše -posetila bi neki na par dana.
To bi nekako bilo po mom ukusu.
Nisam više za gužve ,pa mi i more(koje me tek čeka) teško pada.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptyUto Jul 18, 2017 11:28 pm

Cuba je jedna od destinacija,Arubu cu sanjati dok zivim jer mog gospodin nece da cuje za americki kontinent....a ovo blize mi je Spanija (Andaluzija) u planu....nisam za krajeve koji su divni za oko,a vriju od zmija i drugih gadnih zivotinja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Thabit

Thabit


Datum upisa : 13.02.2017

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 1:47 am

Rodno mesto,dodje tako ponekad ali brzo prodje..od ostalog Kubu dok je jos nisu upropastili i naravno neko pusto ostrvo.
Nazad na vrh Ići dole
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 12:08 pm

Izrael
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Posetila(o) bih.....   Posetila(o) bih..... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Posetila(o) bih.....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: