DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Svi na brod,pa da krenemo -:)))

Ići dole 
+22
Zana
Astra
podbarac
debilko
zirafa
Vanja vaa
brunolino
tasana065
Helena Trojanska
determinanta
cojle
lollypop
slatkicass
Lily
bosankaa
bokki78
AstrinaKomsinica
Danubius
Kijara-brm
lane
promaja
komunikativn@
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptySre Apr 06, 2011 8:47 pm

First topic message reminder :

Imamo brod al nemamo kapetana,kormilara,,,posadu.
Svi dobrovoljci koji zele da plove i dobro zabave da se prikljuce nasoj plovidbi kroz pisanje.

Evo ja se prijavljujem da budem kapetanova desna ruka -:))) i svako jutro da brishem palubu.... :joint:

..[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
tvrtko
Učenik škole života



Datum upisa : 12.12.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:06 am

Danubius ::
tvrtko ::
aj nek zazvizdi da krenemo ,ja cu krmarim,,,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
A ne neeeee Ti si mi viđen za vezistu .Telegrafista [You must be registered and logged in to see this image.]
Facebook ,javi se ,prijem ...žvickanje ,ponavljam ,žvickanje počelo ... AjCad, joreleieiieiii ,ima koga on line ...[You must be registered and logged in to see this image.]

hhaaa ko zna sta ti tamo kod mene bobujes zavuko se pa cuti moram ja tebe na rengen malo ,ce unajmim jednu te prati,,,,,,,,,,hhaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:07 am

E jos i Orao Javi se
Orao Pao.....hahha Tvrle aj treniraj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
tvrtko
Učenik škole života



Datum upisa : 12.12.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:10 am

Astra ::
E jos i Orao Javi se
Orao Pao.....hahha Tvrle aj treniraj
cek kako ce tobzije ce bude mirko pazi metak ,,fala slavko ,,,,,,,jb bolji ovaj moj onda poso,,,,,,hhaa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:10 am

tvrtko ::

hhaaa ko zna sta ti tamo kod mene bobujes zavuko se pa cuti moram ja tebe na rengen malo ,ce unajmim jednu te prati,,,,,,,,,,hhaaaa
Evo se Okana javlja na dužnost ,za noćnu službu osmatranja i praćenja

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
tvrtko
Učenik škole života



Datum upisa : 12.12.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:24 am

Danubius ::
tvrtko ::

hhaaa ko zna sta ti tamo kod mene bobujes zavuko se pa cuti moram ja tebe na rengen malo ,ce unajmim jednu te prati,,,,,,,,,,hhaaaa
Evo se Okana javlja na dužnost ,za noćnu službu osmatranja i praćenja

[You must be registered and logged in to see this image.]
aj daj joj durbin da razvuce pa nek pristupi duznosti :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:27 am

Tvrle, ti si stjuart :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:30 am

AstrinaKomsinica ::
Tvrle, ti si stjuart [You must be registered and logged in to see this image.]

ja maznula ovu sliku ..lepa aljinica... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tvrtko
Učenik škole života



Datum upisa : 12.12.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:38 am

AstrinaKomsinica ::
Tvrle, ti si stjuart :zubi3:
ma neece mi otvori sliku aj sutra cu pristupim,a vi na cucaljku pa samoposluga smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:40 am

tvrtko ::
AstrinaKomsinica ::
Tvrle, ti si stjuart :zubi3:
ma neece mi otvori sliku aj sutra cu pristupim,a vi na cucaljku pa samoposluga smehsmeh

Aman nece da ti otvori!? Ja sma ti iskopirala sve one "tamo", kaze debi da nije zasticeno autorskim pravima smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 12:43 am

AstrinaKomsinica ::
tvrtko ::
AstrinaKomsinica ::
Tvrle, ti si stjuart :zubi3:
ma neece mi otvori sliku aj sutra cu pristupim,a vi na cucaljku pa samoposluga smehsmeh

Aman nece da ti otvori!? Ja sma ti iskopirala sve one "tamo", kaze debi da nije zasticeno autorskim pravima smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

pa vis nemoj i turas i ode pa di cu bezim bokte sa zenom aj napolje s njima :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:53 am

a ja mislim da Trile preuzima za veceras ja slepa po noci ko krtica ne vredi da se nasucemo negde .Odo kapke da pogledam iznutra laku noc i ujutro nek me kafa ceka inace nema posla ahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:56 am

Okano ::
a ja mislim da Trile preuzima za veceras ja slepa po noci ko krtica ne vredi da se nasucemo negde .Odo kapke da pogledam iznutra laku noc i ujutro nek me kafa ceka inace nema posla ahahahahah

koji Trile? [You must be registered and logged in to see this image.]

zamenila ga s nekim... [You must be registered and logged in to see this image.]..lalaš:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 11:18 am

Ko je video mornare -bez tetovaža ?
[You must be registered and logged in to see this image.]

A ko je kod nas kvalifikovan za tako nešto ?
Pa Tatoo ....naravno ,javlja se na dužnost .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 11:19 am

Koliko vidim -i Sibila pristigla .Ukrcavanje !
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaustavite brod, vidim "trebu" na otoku, jadna, da nije Kona?! :rlol: smehsmeh Tarzan je ostavio gladnu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:09 pm

Samo ne dovodi Petka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:25 pm

Dolinac ::


Zaustavite brod, vidim "trebu" na otoku, jadna, da nije Kona?! [You must be registered and logged in to see this image.] Tarzan je ostavio gladnu.
Možda Tarzan doneo banane ,nego šta znaš šta je Kona sa njima radila ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Astra ::
Samo ne dovodi Petka
Kona nema ništa protiv swarcera ,nemoj tako . [You must be registered and logged in to see this image.]
Evo i baba Slatka stigla .
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:52 pm

Evo me ovde negde na pravom gusarenju..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 1:59 pm

Tattoo ::
Evo me ovde negde na pravom gusarenju..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jeste breee ,baš se odlično vidiš -sedmi čamac u petom redu, treća od deset u crvenoj majici . Rafting ,aaaa ?
E odlično....zadužena za čamce za spasavanje ,održavanje i veslanje ,ako ne daj bože zatreba .
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:03 pm

Ja sam bre rodjeni gusar, rabadzijko dete.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:03 pm

Odbrana i bezbednost od gusara -Sonia ,Cojle je obučavao . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:11 pm

Tattoo ::
Ja sam bre rodjeni gusar, rabadzijko dete.
Ma nemojjj....pa zar "rabadžija" nije "prevoznik" ,izvorno oni što su rentirali volovske zaprege i kola ? To bi danas bilo -auto prevoznik ?
Ili ti kao žensko ,"izrabiš" kakvog muškog ? E to jeste gusarski [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:15 pm

Spustala su se drva do reke, a onda otpremala dalje tim tokom...Djavolski tezak posao..Trebala je i snaga i spretnost.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:29 pm

Dolinac ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zaustavite brod, vidim "trebu" na otoku, jadna, da nije Kona?! :rlol: smehsmeh Tarzan je ostavio gladnu.

U sta gledas bleso, kona prva zauzela busiju,,,,Brine me samo Robin mi opasno sanja banane smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:29 pm

Tattoo ::
Spustala su se drva do reke, a onda otpremala dalje tim tokom...Djavolski tezak posao..Trebala je i snaga i spretnost.
E to znam ,pisao sam o tome ,ali o tegljenju barki na Dunavu ,između ostalog išla i drva Imas to u knjizi "Tija Voda" ,edicija Istorija poljoprivrede ,salaša i sela ,1995 .To se zvalo ovde "kopitaranje ",đavolski teško ,kao oni burlaci na Volgi .

Konooooo....*oćeš više ofarbati taj jarbol, šta si se natakla na njega kao da je.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:32 pm

Svidja mi se velicina, nesvakidasnja smehsmeh :rlol:

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:38 pm

AstrinaKomsinica ::
Svidja mi se velicina, nesvakidasnja [You must be registered and logged in to see this image.]

A zatoooooo ti ovako gledaš Džona ,stjuarta ? Zbog "veličini nesvakidašnje "? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:39 pm

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::
Svidja mi se velicina, nesvakidasnja [You must be registered and logged in to see this image.]

A zatoooooo ti ovako gledaš Džona ,stjuarta ? Zbog "veličini nesvakidašnje "? [You must be registered and logged in to see this image.]

Eye candy smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

A primjeti se?! Pa kaze meni narod da znam bit nezgodna smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:47 pm

AstrinaKomsinica ::


A primjeti se?! Pa kaze meni narod da znam bit nezgodna [You must be registered and logged in to see this image.]
Kako se ne primeti-samo što ga "proždrnula " nisi .
Doli i Monte

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 2:49 pm

A evo i Leone ....[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 5:01 pm

AstrinaKomsinica ::
Svidja mi se velicina, nesvakidasnja [You must be registered and logged in to see this image.]

a takoc...muvaš se i na brodu... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyNed Dec 30, 2012 8:46 pm

Kijara-brm ::
Okano ::
a ja mislim da Trile preuzima za veceras ja slepa po noci ko krtica ne vredi da se nasucemo negde .Odo kapke da pogledam iznutra laku noc i ujutro nek me kafa ceka inace nema posla ahahahahah

koji Trile? [You must be registered and logged in to see this image.]

zamenila ga s nekim... [You must be registered and logged in to see this image.]..lalaš:D

Tvrle(Tvrtko) jesi brezobrazna dok se ti bacakas dole ovde ljudi se ubijaju od posla isuse boze Kijara , daj se lati zeno posla , jer ako mi trokiramo izginucemo svi s tobom zajedno ....

twister9 catfight
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:23 am

Sta je,sta buljite svi, skolni se da pridjemo, a jes ovi Aferim od Kone dosadjuju, nije na brodu, dolazimo po Jaguar, treba Astra-i :rlol: Begaj ustranu sada smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:29 am

Okano ::
Kijara-brm ::
Okano ::
a ja mislim da Trile preuzima za veceras ja slepa po noci ko krtica ne vredi da se nasucemo negde .Odo kapke da pogledam iznutra laku noc i ujutro nek me kafa ceka inace nema posla ahahahahah

koji Trile? [You must be registered and logged in to see this image.]

zamenila ga s nekim... [You must be registered and logged in to see this image.]..lalaš:D

Tvrle(Tvrtko) jesi brezobrazna dok se ti bacakas dole ovde ljudi se ubijaju od posla isuse boze Kijara , daj se lati zeno posla , jer ako mi trokiramo izginucemo svi s tobom zajedno ....

[You must be registered and logged in to see this image.]
..odmaram....ne ometaj... [You must be registered and logged in to see this image.]

Doli..diži sidro... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:40 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


Trebalo mi je vise od 3 minute, pa su me svezali na jarobol. smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:40 am

šta su ti radili,kad si se tako izbečio? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:41 am

Jedu banane smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:42 am

Kijara-brm ::
šta su ti radili,kad si se tako izbečio? [You must be registered and logged in to see this image.]

Zapeo jarbol,,,gdje ne treba smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:43 am

Dolinac ::
Jedu banane [You must be registered and logged in to see this image.]
..sram te bilo....
misliš ko i svaki majmunčić...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:45 am

Jedna sumljva, da nije Konaaaaa, trecu vec jede :rlol: :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:47 am

Dolinac ::
Jedna sumljva, da nije Konaaaaa, trecu vec jede :rlol: :rlol: smehsmeh

A sanjas me vec godinu smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: Doli, "ne" znaci ne, kako god da ti okrences i obrces smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:48 am

Cekaj dok izvadim jos kilu banana, bice "Da" garatno :rlol: :rlol :rlol: :rlol: :rlol: :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:49 am

Dolinac ::
Cekaj dok izvadim jos kilu banana, bice "Da" garatno :rlol: :rlol :rlol: :rlol: :rlol: :

Smatras?! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: Macane smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:49 am

Dolinac ::
Cekaj dok izvadim jos kilu banana, bice "Da" garatno [You must be registered and logged in to see this image.] :rlol [You must be registered and logged in to see this image.] :

sumnjivi ste.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:52 am

Os i ti bananu Kijaro? : smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:54 am

Ok, let's play :ajdeeeea5:

Daj bananu, here and now, javno, da mi osmotrimo cime ti to baratas :zubi3: :zubi3: Ako se sramis, hajde na trio skype, necemo mi nikom reci sta smo vidjele smehsmeh :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:55 am

Pa da dobijete sok! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:56 am

Ljudi...pa ostade nam Kona na kopnu,pomoc domacem zivlju...ja plemenite dusice

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:58 am

Dolinac ::
Os i ti bananu Kijaro? : [You must be registered and logged in to see this image.]
...gužva je... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 12:59 am

hahahahahahahaha Lova iznad svega smehsmeh :rlol: :rlol:

pardon, htjedoh rec "love" hahahahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:01 am

AstrinaKomsinica ::
hahahahahahahaha Lova iznad svega [You must be registered and logged in to see this image.]

pardon, htjedoh rec "love" hahahahahahahahahahah

mogu ja sa tobom.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:02 am

Nesto razmisljam curice moje, mi furamo a zastave nema na jarobol Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 900975

Koju cemo?! 55555
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:03 am

Dolinac ::
Pa da dobijete sok! smehsmeh

Sokiraj nas Doli moliiiim te! hahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:05 am

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Pa da dobijete sok! smehsmeh

Sokiraj nas Doli moliiiim te! hahahahahahahahahaha



Kad budnes rekal"Da" onda smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:07 am

da da da da da da da.....da da da da
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:10 am

A trebao bi bas, rijesio bi se Koneeeee onda, imala bi respect od mene i klecela bi :agree:



:rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:12 am

Dje Tvrle da ovo prevede....ahhahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:12 am

hahahahahahahahahahahaha
E pa vala ako sad ne uradis neces nikad smehsmeh :rlol:

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 EmptyPon Dec 31, 2012 1:14 am

Ma hajde, pa da moram jos placati onda psiholoske ljekare i terapije. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svi na brod,pa da krenemo -:)))   Svi na brod,pa da krenemo -:))) - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svi na brod,pa da krenemo -:)))
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Bosanski Brod
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: