DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Rodni list  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Rodni list  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Rodni list

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Rodni list  Empty
PočaljiNaslov: Rodni list    Rodni list  EmptyNed Okt 09, 2011 2:12 pm

Desi nam se svima da upoznamo nekoga, udjemo u razgovor, pa dodje i do pitanja "odakle ste".
Specijalan fenomen ex Juge je da velika vecina za neki razlog voli da malo iskarikira odgovor. Recimo kad mi neko kaze "iz Banjaluke sam", pa krenemo dalje u pricu, odakle, iz kog dijela, koje prezime, a ono se ispostavi da je covjek "od" Banjaluke, iz sela koje je jedno 50 km udaljeno. Sto je sasvim u redu, ali cemu onda prisvajanje!? Stidi li se, zasto?!
Ili prisvajanje pripadnosti nekom selu, gradu, pa cak i cijelim drzavama.
Recimo, iz Bosne covjek, odselio u Kanadu, i dopusteno primio drzavljanstvo, i tvrdi da je Kanadjanin. Da li je?! Zasto izbjegava ono sto jeste?!

Licno, ne razumijem tako nesto. Kako neko u cijem rodnom listu pise "Smoljana" moze biti Banjalucanin, ili neko rodjen u Banjaluci moze biti Amerikanac.

Kako se odnosimo prema takvim stvarima, da li ih vidimo kao slabost, ili nesto drugo?!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Rodni list  Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodni list    Rodni list  EmptyNed Okt 09, 2011 2:53 pm

Aj ti to objasni prvo meni,da mogu ja svom sinu...on je najbolji...trebali bi ga na forum...cas je Hrvat,cas Srbin,pa Svicer,a ako ganja porijeklo....ojha...ali zaista i ja kad ga pitam ko si ti,ne zna.

Malo sale,ali neki se vode odakle im otac,neki gdje su rodjeni,a neki cije papire imaju.....sta je najispravniji kriterij za "svrstavanje" cherry
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
 
Rodni list
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: