DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muškarci su, zapravo, prilično romantični...

Ići dole 
+26
sanjalica.ns
podbarac
Blebetalo
el_vibrador
rouzvel
brdjanin
carpathia
Kica/Praja
pesma
sonia
srculence
promaja
ZoxZoja
Veronika*
montoya
Lakota
dusicaa
Gothic
Astra
cojle
emanuella
Nut
brunolino
AstrinaKomsinica
allure
jutarnja izmaglica
30 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2012 10:50 am

First topic message reminder :

Pripadnici jačeg pola se brže zaljubljuju, a u najvećem broju slučajeva oni su ti koji će prvi reći partnerki da je vole.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dve male reči u korenu svake ozbiljne veze... Godinama se veruje da ženama lakše pada da izgovore ono prvo "volim te", posle kojeg stvari odjednom postaju malo ozbiljnije i, ako imate sreće, mnogo bolje, ali izgleda da smo svi živeli u zabludi.

Međutim, pored toga što se brže zaljubljuju, ispostavilo se da muškarci to lakše i "priznaju".

U Americi je sprovedena anketa na tu temu, a rezultati su pokazali da prvo "volim te" u vezi tri puta češće izgovaraju pripadnici jačeg pola. Ovakvi podaci su pomalo iznenađujući jer je ustaljeno mišljenje da su žene romantične i da lakše verbalizuju emocije, dok ih muškarci "kriju" i po definiciji "preziru" romantiku.

Realnost je drugačija, prema istraživanju dr Marise Harison, profesora psihologije sa Pensilvanijskog univerziteta žene su mnogo obazrivije od muškaraca kada su romantika i emocije u pitanju.

Ona je intervjuisala 172 studenata, koji su odgovarali na pitanja u vezi sa zaljubljivanjem, iskazivanjem emocija i odnosima sa partnerom. Jedno od pitanja ticalo se i trenutka u kojem su prvi put izgovorili "volim te".

Rezultati objavljeni u Žurnalu socijalne psihologije pokazali su da se muškarci češće zalčjubljuju u roku od nekoliko nedeljha, dok je većina žena izjavila da im je, da bi se zaljubile, potrebno nekoliko meseci.

Muškarci takođe, kako su pokazali rezultati ankete, češće prvi izgovaraju "volim te", i to mnogo ranije nego njihove partnerke.

"Muškarci 'volim te' izgovaraju prvi čak tri puta češće nego žene", kaže dr Harison. "Rezultati sugerišu da su žene pragmatičnije kad je reč o ljubavi nego što se to obično misli."

Ova anketa tako je razvejala teoriju o tome da su "žene romantične, a muškarci zatvoreni", ali je zato potvrdila verovanje da su muškarci spremni da se upuste u seksualne odnose već posle nekoliko nedelja (a po mogućstvu, najverovatnije i ranije), dok većina žena ipak želi da sačeka par meseci.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm

AutorPoruka
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 08, 2012 9:47 pm

Nut ::


Mislim,da s e tvoja persona nikako ne slaze sa tvojom senkom..a najmanje sa
tvojim pravim selfom..No..ti to verovatno i ne znas,kao i vecina ljudi... :eee:

pa mozda si u pravu , mada ja bas stvarno ne dijelim neko poz. misljenje o svojoj romanticnosti , sad veliko je pitanje sto je ona...jer shvata je svatko drugacije...netkome je romantika poljubac , a netkome je samo pogled ili jedna rijec , ali tu ne mislim na one sablonske rijeci...romantika je veliko podrucje duse...mada postoje ljudi koji je nemaju...u to sam ubijedjen , sad ne spadam u te , ali ne i u one koji je vise imaju... migg mada o romantici necijoj moze samo da kaze druga strana ,ti meni npr. ne mogu ja napisati da sam romantican ili itd. mozes misliti da si i mozda znati , ali samac ne moze reci ja sam romantican , mozda prema stvarima i predmetima , ali treba potvrda druge strane... migg
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 08, 2012 9:52 pm

brunolino ::
ali treba potvrda druge strane... migg



:yeeessss:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 08, 2012 9:53 pm

Ovo napred i moze,ali ono sa ''usima,alkoholom..drogom''..tesko da ima veze sa romantizmom...pre sa nekim 'zrtvovanjem''..ili sadomazohizmom...i da bi se sebi neke stvari dokazale..a,ne drugima..''Ja sada pijem..da bih sta dokazao..''..bilo bo dobro to objasniti..romantizam je nesto drugo...

....Novalisovi stihovi,po zavrsetku prve himne:''Prozderi mi telo s avetinjskim zarom da se ,vazdusast,prisnije pomesam sa tobom i da onda vecno traje svadbena noc'',podsecaju na stihove koji ce sto godine kasnije napisati Laza Kostic u jednoj od najlepsih pesama srpske poezije,''Santa Maria della Salute''.

U stihovima obojice pesnika,upucenim''mrtvoj dragoj'',postignut je cudesan spoj nagonsko-culnog nase zemaljske prirode,sa ''mysterium coniun ctionis'' i vizijom bozanske Sofije ,viseznacnim simbolom o kome se nadahnuto pisalo,sve od vremena luteranskog mistickog teozofa Jakoba Bemea,pa do pravoslavnih antropologa naseg vremena,Nikolaja Berdjajeva i Sergeja Bulgakova.''...

Ja i nisam rekla da su zene romanticnije...istina je da nisu..muskarci su ti..ali ne kroz odsecanje usiju...ili droge...mada je zivot veoma kompleksan i sve je moguce objasniti s a koje god zelimo strane...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Dec 31, 2012 12:07 pm

Da da....fali mi faza i nula(ne treba uzemljenje),da ga spojim u slucaju da mi dodje s ovakvom korpom smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2013 6:54 pm

Jesu ,nego šta su nego romantični ....
A možda bolje biti malo više pragamatičan ,bolje se prođe ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Feb 24, 2013 7:00 pm

Ma ubismo se od Romantike,a one traze savrsenog,opet neznam mozda nadju nekog sa Beckom skolom... :rlol:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 10:32 am

Zapravo, da ,i prava žena će to da prepozna -čak i kada se muškarac rogobatno izrazi . 
Recimo ...dođe vam žena u krevet ,kao da je pobegla iz kabuki pozorišta ("noćna krema" ,vikleri )
Možete mirno da se i ovako izrazilte : 

Ne trebaju tebi ta sranja ,prelepa si i bez toga . 

Mislite da neće to i tako izgovoreno smatrati divnom i romantičnom izjavom ?
Hoće .
Ne morate uvek da recitujete Jesenjina ,malo (ulepšane ) istine ima isti efekat .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 10:45 am

Naravno da jesu, zašto ne bi bili? Mada, što se mene tiče, ne moraju to biti, ali senzitivni da, to je već nešto!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 10:54 am

... muškarci su romantični, barem oni, koje ja poznajem... sebe svrstavam u umerene romantike al' po nekada i ja puknem pa oberem sve zvezde sa neba  a onda najčešće, nastupa totalni mrak... tjah...

rasta


Poslednji izmenio John Doe dana Sub Feb 08, 2014 11:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 10:58 am

John Doe ::
... al' po nekada i ja puknem pa oberem sve zvezde sa neba  a onda najčešće, nastupa totalni mrak... tjah...

rasta

Svi imamo svoje trenutke, i one svijetle i one druge.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:30 am

justicija ::
Naravno da jesu, zašto ne bi bili? Mada, što se mene tiče, ne moraju to biti, ali senzitivni da, to je već nešto!
Onda ovako .
Imate rođendan ,tamo je vaša žena (devojka ) i dolazi ono  "Duni u svećice ,zamisli želju" .
Uputite dubok pogled ravno u oči "dotičnoj" ,da svi vide ,i samo kažete
"Ja nemam više želja ,sve su mi se ispunile " -i ne dunete .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:37 am

Danubius ::

Onda ovako .
Imate rođendan ,tamo je vaša žena (devojka ) i dolazi ono  "Duni u svećice ,zamisli želju" .
Uputite dubok pogled ravno u oči "dotičnoj" ,da svi vide ,i samo kažete
"Ja nemam više želja ,sve su mi se ispunile " -i ne dunete .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:

Zato što zaista misli i osjeća to što je izgovorio ili zbog ovog "da svi vide"?
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:41 am

Danubius ::
"Ja nemam više želja ,sve su mi se ispunile " -i ne dunete .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:
Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona na krovu sveta. :smy :
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:53 am

justicija ::


Zato što zaista misli i osjeća to što je izgovorio ili zbog ovog "da svi vide"?
Na ženi je da to i utvrdi ,ako sumnja .  tongue 
dusicaa ::

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona  na krovu sveta. :smy :
Još jedna "sumnjičava" ?
Cccc...i kako onda biti romantičan ?  :durise3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:56 am

Ma neeee...nisam ja sumnjicava, samo sam se svega nagledala i naslusala.
Znam muskarca koji *seni* pred zenom, pa sve srce, sreco, duso, a kad ona okrene ledja ( ili nije tu) *ladno kaze -ona moja krampaca-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 12:07 pm

Danubius ::

Cccc...i kako onda biti romantičan ?  :durise3:

Onaj ko je odlučio ili poželio biti romantičan na njemu je da nađe način  tongue 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 2:22 pm

Danubius ::

Imate rođendan ,tamo je vaša žena (devojka ) i dolazi ono  "Duni u svećice ,zamisli želju" .
Uputite dubok pogled ravno u oči "dotičnoj" ,da svi vide ,i samo kažete
"Ja nemam više želja ,sve su mi se ispunile " -i ne dunete .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:

Je'l ovo sarkazam?! Pa koja pada na ovako nesto kruha ti?! iJaooooooooooooooo

Po temi: naravno da su muskarci romanticni:) Moj dragi je tako specificno romantican, obozavam te divne stvari koje zna da mi prijaju, i sam ih inicira, bez glumim budalu i podsjecam ga, sto opet kakva sam ja, nikad ne bih:)

I svaki od tih trenutaka je samo nas, niti jedan nije za public. E sad sto nas nekad uhvate, ebi ga;)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPet Feb 14, 2014 2:43 pm

... možda smo mi veći romantici, no što žene umeju da prepoznaju...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPet Feb 14, 2014 3:18 pm

...izem ti romantiku ako moram da razbijam glavu da prokljuvim jel .. 55555 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 10:58 am

dusicaa ::

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona  na krovu sveta.
Pa muškarci i očekuju dela ,posle takvih izjava .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne misliš valjda da trućaju bez veze ?  tongue  :zubi3:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:00 am

Lakota ::
...izem ti romantiku ako moram da razbijam glavu da prokljuvim jel .. 55555 











Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Veronika*

Veronika*


Datum upisa : 01.04.2014

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:01 am

John Doe ::
... možda smo mi veći romantici, no što žene umeju da prepoznaju...

rasta


 aplauseee 

Верујем да јесте, само што је не показујете на "ружичасти-женски" начин.. На шта би то личило?!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:09 am

AstrinaKomsinica ::
Danubius ::

Imate rođendan ,tamo je vaša žena (devojka ) i dolazi ono  "Duni u svećice ,zamisli želju" .
Uputite dubok pogled ravno u oči "dotičnoj" ,da svi vide ,i samo kažete
"Ja nemam više želja ,sve su mi se ispunile " -i ne dunete .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:

Je'l ovo sarkazam?! Pa koja pada na ovako nesto kruha ti?! iJaooooooooooooooo

Po temi: naravno da su muskarci romanticni:) Moj dragi je tako specificno romantican, obozavam te divne stvari koje zna da mi prijaju, i sam ih inicira, bez glumim budalu i podsjecam ga, sto opet kakva sam ja, nikad ne bih:)

I svaki od tih trenutaka je samo nas, niti jedan nije za public. E sad sto nas nekad uhvate, ebi ga;)))))))))

Pa bolje i da ne duva neg da puse stalno...hahhaha
Zena zna u svome muskarcu prepoznati sta je laskanje,sta iskreno,sta ozbiljno misli a sta mu je alatka da dodje do cilja ili neke slike u javnosti.Tako da zavisi i od koga i kada dolazi ta romantika.Neko moze da se pati sa stihovima,cvjeticima,izjavama na kojima bi mu i Sekspir pozavidio,ostaje bez reakcije....a neko moze samo da u jednoj rijeci...ma koja rijec...samo kad mi kaze Astro moja....da probudi vise romantike nego da klekne i zaprosi me.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 5:25 pm

Ravnoteža ... sve je u ravnoteži ... muškarci su veći romantici jer rade stvari koje su ženama romantične ... omiljeno jelo na stolu, hladno pivo i grickalice sredom uveče (Liga šampiona) a i deca poslata na spavanje da ne smetaju ... koji muškarac ne bi cenio ovakvu romantiku + manje "glavobolje" kad je sex u pitanju ... sve je u ravnoteži kažem vam.

Inače nama Jarčevima sveće i cveće nisu ni najmanje romantiš ako je račun za struju neplaćen.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 6:39 pm

AstrinaKomsinica ::




Po temi: naravno da su muskarci romanticni:) Moj dragi je tako specificno romantican, obozavam te divne stvari koje zna da mi prijaju, i sam ih inicira, bez glumim budalu i podsjecam ga, sto opet kakva sam ja, nikad ne bih:)

I svaki od tih trenutaka je samo nas, niti jedan nije za public.
Misliš na ovakve ,romantične gestove ? Jest hadžija ..... tongue  spite 

[You must be registered and logged in to see this image.]
A u stvari....muškarci jesu romantični.
Samo se ne umeju lepo izraziti  smehsmeh 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 8:43 pm

Danubius ::
dusicaa ::

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona  na krovu sveta.
Pa muškarci i očekuju dela ,posle takvih izjava .



Ne misliš valjda da trućaju bez veze ?  tongue  :zubi3:
Citiram post bez slike...jer bi mi pozlilo.
Dany ne ubija romantiku takvim slikama aman covece!  vrag 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 8:51 pm

dusicaa ::

Dany ne ubija romantiku takvim slikama aman covece!  vrag 

Dušice, naš Dani je romantičan, samo na neki malo "drugačiji" način  migg 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 8:56 pm

justicija ::
dusicaa ::

Dany ne ubija romantiku takvim slikama aman covece!  vrag 

Dušice, naš Dani je romantičan, samo na neki malo "drugačiji" način  migg 

Romantican je on na nacin kao svaki muskarac,samo malo koji voli da prizna...ne znam sad tacan naziv teme,ali price sa neta mnogo govore o Danijevoj romantici....on je radio stvari koje nije bas svako,da bi pokazao zeni da mu je stalo....,kao izmedju ostalog,sviranje gitare i pjevanje na web...da ne nabrajam,ima negdje napisano na forumu,sjetit ce se stariji clanovi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:03 pm

Ne sumnjam Astra u to, zato i jesam napisala to što si citirala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:05 pm

dusicaa ::

Citiram post bez slike...jer bi mi pozlilo.
Dany ne ubija romantiku takvim slikama aman covece!  vrag 
Evo ti jedne romantičnije onda .
Svaki muškarac bi je smatrao romantičnom ,zar ne ?  :prolece : 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Astra ::


Romantican je on na nacin kao svaki muskarac,samo malo koji voli da prizna...ne znam sad tacan naziv teme,ali price sa neta mnogo govore o Danijevoj romantici....on je radio stvari koje  nije bas svako,da bi pokazao zeni da mu je stalo....,kao izmedju ostalog,sviranje gitare  i pjevanje na web...da ne nabrajam,ima negdje napisano  na forumu,sjetit ce se stariji clanovi.
Tačno ,tačno ,ne sporim ...... trtrr  99i  :zubi3: 
A i jeste bila čista romantika ,ko ne bi bio romantičan .... :zubi3:  ldoc

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:07 pm

Evo verovacu Astri i justiciji  smehsmeh 
Malo se salim ja. Verujem da je Dany zaista romantican.
Uostalom, moze li momak sa gitarom biti drugaciji ? Sigurno da ne...
Dany, ne zameri, salim se  s40 :ccc3: 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:21 pm

dusicaa ::
Evo verovacu Astri i justiciji  smehsmeh 
Malo se salim ja. Verujem da je Dany zaista romantican.
Uostalom, moze li momak sa gitarom biti drugaciji ? Sigurno da ne...
Dany, ne zameri, salim se  s40 :ccc3: 
Nisam vam ja kriv što nemate razumevanja za mušku romantiku .Pa ne izmišljam ja to ....evo ljudi vapaje stavljaju da shvatite .koliko smo romatični  migg

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:29 pm

Danubius ::


[You must be registered and logged in to see this image.]


Sudeći po ovoj sa sjekirom biće da sam i ja romantična  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 10:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
em romantično..em korisno...  :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:13 pm

Šta možemo ,nismo svi isti ,muškarci i žene ,u suštini se ne razlikujemo -samo u detaljima .

Ženska verzija romantike

Večera uz sveće, sa nežnim notama u pozadini, posle napornog dana na poslu. Puna kada tople vode koja čeka samo njih dvoje. Dve čaše šampanjca, masaža i krevet prekriven laticama ruža. 

Muška verzija romantike

Pivo, pica i jedanom na brzaka na poluvremenu utakmice.

A ima i jedna istina :

Romantika -glavna karakteristika siromaštva.

"Draga ,hajde da šetamo po parku na mesečini ...."

Oni drugi romantični činovi (gomila ruža ,romatična večera , razna iznenađenja ....) nekako su slučajno u  proporciji sa količinom novca uloženoj u performans .
(ove mudrosti su uzete iz  premudre knjige starostavne "Vukajlije " )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:33 pm

Sve ovo gore je lepo.Naravno da svako ima drugčiji pristup romantici.
Neko voli čisto da se pokaže.Skupi restoran,sveće,sveće...
Nekome opet prijaju takve stvari.

Mislim da se muškarac najbolje pokaže :"Kako biti romantičan ,kad se nema luksuza"..
A onaj koji to ume,pravi je romantik:)











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2014 1:24 pm

Danubius ::


Pivo, pica i jedanom na brzaka na poluvremenu utakmice.


Na brzaka vise nema ni u stare babe  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2014 2:18 pm

AstrinaKomsinica ::
Danubius ::


Pivo, pica i jedanom na brzaka na poluvremenu utakmice.


Na brzaka vise nema ni u stare babe  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
ti i romantika ste na VI...  smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2014 2:34 pm

Kijara-brm ::

ti i romantika ste na VI...  smehsmeh 

Bez svastike nema romantike.... smehsmeh :rlol: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2014 3:02 pm

montoya ::
Kijara-brm ::

ti i romantika ste na VI...  smehsmeh 

Bez svastike nema romantike.... smehsmeh :rlol: 

Pu, pu, jezik pregriz'o!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Apr 14, 2014 3:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


da vidis brale romantike ♥
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyUto Apr 15, 2014 1:54 am

Sav sam se dao u romantiku
pa predjok greškom na svastiku
kad je žena shvatila poetu u meni 
sad nas evo sudija deli... cherry  :durise3:  :tomato:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:02 pm

promaja ::
Sav sam se dao u romantiku
pa predjok greškom na svastiku
kad je žena shvatila poetu u meni 
sad nas evo sudija deli... cherry  :durise3:  :tomato:
Možeš ti da pričaš šta hoćeš ,od muških si najveći romantik ovde .
A ko se to "seti" ostaviti damama ponešto na "blog" ,pa ko se seti (opet dama ) kojih neko vreme nema ovde ,pa opet -da se stavi  neka ruža ,da znaju da nisu zaboravljene ,pa ko pušta onu muziku tamo na DF ,za ženska srca ?
Svakako te stvari ne radi monty ,brdski,debi , Johny , Zoki 70 ili ja .....nego gosn Promaja .
A bogami i Podbarac zna osvetlati obraz u smislu romantičnih istupa photoshopskih prema damama .  top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:07 pm

Da, da...ne bi bilo lose da se malko ugledate na promaju  55555 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:09 pm

dusicaa ::
Da, da...ne bi bilo lose da se malko ugledate na promaju  55555 

Dusice haj na radio da cujes romantike  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:14 pm

Cke dok izadjem u dvoriste u ladu cempresa, pa da me pukne romant*ka zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:15 pm

Nemoj, lezi kraj bazena  lu6777 zlz 

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:17 pm

Boze, pa te dve lepote Bog ne odvaja  lu6777 
Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence


Godina : 44
Datum upisa : 25.06.2014

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:21 pm

Mozda su i romanticni , samo ih ja takve nisam srela u mom zivotu hmm  :329340: trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:25 pm

Srculence, dodji da te upoznam s coJekom hahahahahahahhahahahaha

Tako je Duska, ponesi i komp, treca sreca hahahahahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:36 pm

AstrinaKomsinica ::


Tako je Duska, ponesi i komp, treca sreca hahahahahahahahahahahah
A kako mislis da vas slusam a da nemam komp?
Hos* i sliku da ti turim ?  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence


Godina : 44
Datum upisa : 25.06.2014

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:38 pm

AstrinaKomsinica ::
Srculence, dodji da te upoznam s coJekom hahahahahahahhahahahaha

Tako je Duska, ponesi i komp, treca sreca hahahahahahahahahahahah
stizem komsinka
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:41 pm

turi joj kad je navalila tako  dm2 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:43 pm

dusicaa ::
AstrinaKomsinica ::


Tako je Duska, ponesi i komp, treca sreca hahahahahahahahahahahah
A kako mislis da vas slusam a da nemam komp?
Hos* i sliku da ti turim ?  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

DedeR, mi volimo fotkice od bazena  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

A vid promaHe sto se slepa, volE i ona da mu se turi  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:56 pm

vrag pa  :jediri : sliku sas bazen bre da ti turi fiju  jane
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 1:58 pm

promaja ::
vrag pa  :jediri : sliku sas bazen bre da ti turi fiju  jane

A sta si ti mislio da kazem?! ccccccc perverznjakU jedan!  dm5 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 3:23 pm

Danubius ::

Svakako te stvari ne radi monty ,brdski,debi , Johny , Zoki 70 ili ja

I eto...sad ja ispadoh neromantičan...  :zubi3: kao kolateralna šteta!  :zubi3: 

A opet se postavlja pitanje šta je romantika. poznajući žene, one ni tu ne mogu da se dogovore!  smehsmeh 
Što je jednoj romantično, to je drugoj bljak! zlz I obrnuto!

Ali da je Promajina želja da im učini dan lepšim za svaki  respect jeste!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 3:58 pm

Promaja čak i pevuši na radiju kad ima neka lepa pesma ... kao za sebe to radi ali da ga slušateljke čuju ... i moram da naglasim da ima baš lep glas.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Jun 28, 2014 4:46 pm

Samo vi ne nasedajte na njene mine ,sjebaće vas a da niste to ni poželeli ...tako je i Sašu bacila medj noge ...i čoek nesto jbt dm2 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muškarci su, zapravo, prilično romantični...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: