DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Muškarci su, zapravo, prilično romantični...

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica

Godina : 64
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2012 10:50 am

First topic message reminder :

Pripadnici jačeg pola se brže zaljubljuju, a u najvećem broju slučajeva oni su ti koji će prvi reći partnerki da je vole.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dve male reči u korenu svake ozbiljne veze... Godinama se veruje da ženama lakše pada da izgovore ono prvo "volim te", posle kojeg stvari odjednom postaju malo ozbiljnije i, ako imate sreće, mnogo bolje, ali izgleda da smo svi živeli u zabludi.

Međutim, pored toga što se brže zaljubljuju, ispostavilo se da muškarci to lakše i "priznaju".

U Americi je sprovedena anketa na tu temu, a rezultati su pokazali da prvo "volim te" u vezi tri puta češće izgovaraju pripadnici jačeg pola. Ovakvi podaci su pomalo iznenađujući jer je ustaljeno mišljenje da su žene romantične i da lakše verbalizuju emocije, dok ih muškarci "kriju" i po definiciji "preziru" romantiku.

Realnost je drugačija, prema istraživanju dr Marise Harison, profesora psihologije sa Pensilvanijskog univerziteta žene su mnogo obazrivije od muškaraca kada su romantika i emocije u pitanju.

Ona je intervjuisala 172 studenata, koji su odgovarali na pitanja u vezi sa zaljubljivanjem, iskazivanjem emocija i odnosima sa partnerom. Jedno od pitanja ticalo se i trenutka u kojem su prvi put izgovorili "volim te".

Rezultati objavljeni u Žurnalu socijalne psihologije pokazali su da se muškarci češće zalčjubljuju u roku od nekoliko nedeljha, dok je većina žena izjavila da im je, da bi se zaljubile, potrebno nekoliko meseci.

Muškarci takođe, kako su pokazali rezultati ankete, češće prvi izgovaraju "volim te", i to mnogo ranije nego njihove partnerke.

"Muškarci 'volim te' izgovaraju prvi čak tri puta češće nego žene", kaže dr Harison. "Rezultati sugerišu da su žene pragmatičnije kad je reč o ljubavi nego što se to obično misli."

Ova anketa tako je razvejala teoriju o tome da su "žene romantične, a muškarci zatvoreni", ali je zato potvrdila verovanje da su muškarci spremni da se upuste u seksualne odnose već posle nekoliko nedelja (a po mogućstvu, najverovatnije i ranije), dok većina žena ipak želi da sačeka par meseci.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm

AutorPoruka
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 10:58 am

John Doe ::
... al' po nekada i ja puknem pa oberem sve zvezde sa neba  a onda najčešće, nastupa totalni mrak... tjah...

rasta

Svi imamo svoje trenutke, i one svijetle i one druge.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:30 am

justicija ::
Naravno da jesu, zašto ne bi bili? Mada, što se mene tiče, ne moraju to biti, ali senzitivni da, to je već nešto!
Onda ovako .
Imate rođendan ,tamo je vaša žena (devojka ) i dolazi ono  "Duni u svećice ,zamisli želju" .
Uputite dubok pogled ravno u oči "dotičnoj" ,da svi vide ,i samo kažete
"Ja nemam više želja ,sve su mi se ispunile " -i ne dunete .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:37 am

Danubius ::

Onda ovako .
Imate rođendan ,tamo je vaša žena (devojka ) i dolazi ono  "Duni u svećice ,zamisli želju" .
Da se kladimo ,da će vas smatrati najvećim romantikom/senzitivcem na svetu?  spite  :ccc3:

Zato što zaista misli i osjeća to što je izgovorio ili zbog ovog "da svi vide"?
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:41 am

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona na krovu sveta. :smy :
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:53 am

Zato što zaista misli i osjeća to što je izgovorio ili zbog ovog "da svi vide"?
Na ženi je da to i utvrdi ,ako sumnja .  tongue 
dusicaa ::

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona  na krovu sveta. :smy :
Još jedna "sumnjičava" ?
Cccc...i kako onda biti romantičan ?  :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 11:56 am

Ma neeee...nisam ja sumnjicava, samo sam se svega nagledala i naslusala.
Znam muskarca koji *seni* pred zenom, pa sve srce, sreco, duso, a kad ona okrene ledja ( ili nije tu) *ladno kaze -ona moja krampaca-
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 12:07 pm

Cccc...i kako onda biti romantičan ?  :durise3:

Onaj ko je odlučio ili poželio biti romantičan na njemu je da nađe način  tongue 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 2:22 pm

Je'l ovo sarkazam?! Pa koja pada na ovako nesto kruha ti?! iJaooooooooooooooo

Po temi: naravno da su muskarci romanticni:) Moj dragi je tako specificno romantican, obozavam te divne stvari koje zna da mi prijaju, i sam ih inicira, bez glumim budalu i podsjecam ga, sto opet kakva sam ja, nikad ne bih:)

I svaki od tih trenutaka je samo nas, niti jedan nije za public. E sad sto nas nekad uhvate, ebi ga;)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPet Feb 14, 2014 2:43 pm

... možda smo mi veći romantici, no što žene umeju da prepoznaju...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyPet Feb 14, 2014 3:18 pm

...izem ti romantiku ako moram da razbijam glavu da prokljuvim jel .. 55555 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 10:58 am

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona  na krovu sveta.
Pa muškarci i očekuju dela ,posle takvih izjava .

Ne misliš valjda da trućaju bez veze ?  tongue  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:00 am

Lakota ::
...izem ti romantiku ako moram da razbijam glavu da prokljuvim jel .. 55555 

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Nazad na vrh Ići dole
Veronika*

Veronika*

Datum upisa : 01.04.2014

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:01 am

John Doe ::
... možda smo mi veći romantici, no što žene umeju da prepoznaju...

rasta

aplauseee 

Верујем да јесте, само што је не показујете на "ружичасти-женски" начин.. На шта би то личило?!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 11:09 am

AstrinaKomsinica ::

Je'l ovo sarkazam?! Pa koja pada na ovako nesto kruha ti?! iJaooooooooooooooo

Po temi: naravno da su muskarci romanticni:) Moj dragi je tako specificno romantican, obozavam te divne stvari koje zna da mi prijaju, i sam ih inicira, bez glumim budalu i podsjecam ga, sto opet kakva sam ja, nikad ne bih:)

I svaki od tih trenutaka je samo nas, niti jedan nije za public. E sad sto nas nekad uhvate, ebi ga;)))))))))

Pa bolje i da ne duva neg da puse stalno...hahhaha
Zena zna u svome muskarcu prepoznati sta je laskanje,sta iskreno,sta ozbiljno misli a sta mu je alatka da dodje do cilja ili neke slike u javnosti.Tako da zavisi i od koga i kada dolazi ta romantika.Neko moze da se pati sa stihovima,cvjeticima,izjavama na kojima bi mu i Sekspir pozavidio,ostaje bez reakcije....a neko moze samo da u jednoj rijeci...ma koja rijec...samo kad mi kaze Astro moja....da probudi vise romantike nego da klekne i zaprosi me.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 5:25 pm

Ravnoteža ... sve je u ravnoteži ... muškarci su veći romantici jer rade stvari koje su ženama romantične ... omiljeno jelo na stolu, hladno pivo i grickalice sredom uveče (Liga šampiona) a i deca poslata na spavanje da ne smetaju ... koji muškarac ne bi cenio ovakvu romantiku + manje "glavobolje" kad je sex u pitanju ... sve je u ravnoteži kažem vam.

Inače nama Jarčevima sveće i cveće nisu ni najmanje romantiš ako je račun za struju neplaćen.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 6:39 pm

AstrinaKomsinica ::

I svaki od tih trenutaka je samo nas, niti jedan nije za public.
Misliš na ovakve ,romantične gestove ? Jest hadžija ..... tongue  spite 

A u stvari....muškarci jesu romantični.
Samo se ne umeju lepo izraziti  smehsmeh 

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 8:43 pm

Naravno da ce takva izjava razneziti svaku zenu. Ako jos reci prate i dela, tj. ako ona zna da je to zaista tako, onda je ona  na krovu sveta.
Pa muškarci i očekuju dela ,posle takvih izjava .

Ne misliš valjda da trućaju bez veze ?  tongue  :zubi3:
Citiram post bez slike...jer bi mi pozlilo.
Dany ne ubija romantiku takvim slikama aman covece!  vrag 
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 8:51 pm

Dušice, naš Dani je romantičan, samo na neki malo "drugačiji" način  migg 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 8:56 pm

Dušice, naš Dani je romantičan, samo na neki malo "drugačiji" način  migg 

Romantican je on na nacin kao svaki muskarac,samo malo koji voli da prizna...ne znam sad tacan naziv teme,ali price sa neta mnogo govore o Danijevoj romantici....on je radio stvari koje nije bas svako,da bi pokazao zeni da mu je stalo....,kao izmedju ostalog,sviranje gitare i pjevanje na web...da ne nabrajam,ima negdje napisano na forumu,sjetit ce se stariji clanovi.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:03 pm

Ne sumnjam Astra u to, zato i jesam napisala to što si citirala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:05 pm

Citiram post bez slike...jer bi mi pozlilo.
Evo ti jedne romantičnije onda .
Svaki muškarac bi je smatrao romantičnom ,zar ne ?  :prolece : 

Astra ::

Romantican je on na nacin kao svaki muskarac,samo malo koji voli da prizna...ne znam sad tacan naziv teme,ali price sa neta mnogo govore o Danijevoj romantici....on je radio stvari koje  nije bas svako,da bi pokazao zeni da mu je stalo....,kao izmedju ostalog,sviranje gitare  i pjevanje na web...da ne nabrajam,ima negdje napisano  na forumu,sjetit ce se stariji clanovi.
Tačno ,tačno ,ne sporim ...... trtrr  99i  :zubi3: 
A i jeste bila čista romantika ,ko ne bi bio romantičan .... :zubi3:  ldoc

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:07 pm

Evo verovacu Astri i justiciji  smehsmeh 
Malo se salim ja. Verujem da je Dany zaista romantican.
Uostalom, moze li momak sa gitarom biti drugaciji ? Sigurno da ne...
Dany, ne zameri, salim se  s40 :ccc3: 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:21 pm

Evo verovacu Astri i justiciji  smehsmeh 
Malo se salim ja. Verujem da je Dany zaista romantican.
Uostalom, moze li momak sa gitarom biti drugaciji ? Sigurno da ne...
Dany, ne zameri, salim se  s40 :ccc3: 
Nisam vam ja kriv što nemate razumevanja za mušku romantiku .Pa ne izmišljam ja to ....evo ljudi vapaje stavljaju da shvatite .koliko smo romatični  migg

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 9:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Sudeći po ovoj sa sjekirom biće da sam i ja romantična  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 EmptyNed Apr 13, 2014 10:53 pm

em romantično..em korisno...  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Muškarci su, zapravo, prilično romantični...   Muškarci su, zapravo, prilično romantični... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci su, zapravo, prilično romantični...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: