DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 GDE "stambeno "pripadate ? :)))

Ići dole 
+22
EAGLE
popovac
determinanta
Lajra
sanjalica.ns
montoya
Alisa
PJER
Amisela
sonia
cojle
Zvončić
Krupljanka
doctorr67
Andjelika
Lily
Storm_z
Sanjalica
slatkicass
komunikativn@
Silvy
Astra
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptySre Avg 13, 2008 2:48 pm

First topic message reminder :

HOME SWEET HOME:....no ipak pogledajte,,,,, http://www.bzk.com/en/?n=cs beljenje


Poslednji izmenio danubius dana Pon Avg 10, 2009 11:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyČet Feb 25, 2010 9:34 pm

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 356467 GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 965545 GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 492702
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyČet Feb 25, 2010 11:24 pm

Moj dom je tamo gde stanuje draga! :mafiav6:
Nazad na vrh Ići dole
Lajra




Datum upisa : 01.08.2009

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:27 pm

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Im018
GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 460727
Nazad na vrh Ići dole
http://kristal.serbianforum.info/
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyČet Apr 29, 2010 6:55 am

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Im023
Pih, baš i nisam ljubitelj života na talasima. Ne volim ništa što se mrda. migg
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
popovac




Datum upisa : 26.04.2010

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyČet Apr 29, 2010 10:02 am

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 DSCN1038
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyČet Apr 29, 2010 10:27 am

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Durm%2Bnatural%2Bpark

:thb:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyČet Apr 29, 2010 10:35 am

QQ.. izadje mi neki junk.. GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Lol
.. ta samo opusteno.. ihh.. milina.. gledajuc s vedrije strane, nemoram ni zakljucavat kucu.. GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 944472

.. i za kraj sta da vam velim.. ocekujte goscu.. ce se uvalim kod svakog minimum na nedelju dana.. ak' mi se svidne i vise.. et'.. GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 58460
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE




Datum upisa : 04.08.2010

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptySre Okt 27, 2010 9:38 am

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 ?ui=2&ik=5c85ecb7db&view=att&th=12bec8a6674d8a07&attid=0
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyUto Feb 22, 2011 7:51 pm

Stambeno pitanje?


Živim u svom stanu
41.4%


Živim kod roditelja
36.4%


Podstanar sam
22%

Današnja anketa iz novina . (tačna i porazna ) Izgleda da stambeno pripadamo tamo gde možemo i moramo biti -nema izbora .
(Ali zato možemo da se malo poigramo na ovoj temi.....meni baš lepo "odmerili" , kamo sreće.....)
ISPRAVKA -link više nije aktivan Ništa od palata i penthausa , ni u šali.....ali zato možemo ozbiljno na ovu temu .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyUto Mar 01, 2011 10:02 pm

Stari automobil dom paru iz Gornjeg Milanovca


Bračni par koji živi u „trabantu“: "Nama je najvažnije što se volimo"


Vladimir Nikitović | 01. 03. 2011. - 13:00h | Komentara: 51

GORNJI MILANOVAC - Ponos automobilske industrije nekadašnje Istočne Nemačke “trabant” odavno je vozilo čiju nostalgičnu vrednost prepoznaju samo pasionirani kolekcionari oldtajmera. Međutim, Stevanu Antiću (21) i Dani Marković (19), romskom paru koji se iz Lajkovca pre mesec dana preselio u Gornji Milanovac, ovaj automobil je i krov nad glavom.

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 120832_cacak03-trabant_f

Ciča zima u naselju pored gornjomilanovačke stočne pijace u led i sneg okovala je “trabant” karakteristično plave boje. Dok se približavamo plastičnom vozilu, kroz prozor primećujemo nasmejana lica domaćina ove kuće na točkovima. Zvali bi nas da uđemo, ali se izvinjavaju, kažu, nema mesta, jedva staju i njih dvoje. Na podu i sedištima čitavo pokućstvo - ćebad, nekoliko šolja, tanjiri, čizme...


- Sedam godina sam radio za jednog čoveka u Lajkovcu, ali me je retko kad plaćao. Na tom poslu povredio sam desnu ruku i ostao invalid. Pošto nisam imao kuću niti stalno mesto gde sam živeo, nekoliko puta sam se obraćao opštini Lajkovac da mi pronađu neku kućicu gde bih mogao da se smestim. Dali su mi smeštaj u romskoj koloniji, ali me tamo nisu prihvatili. Razbijali su mi prozore, maltretirali me, prozivali, pa sam morao da se iselim. U to vreme upoznao sam i Danu i zajedno smo odlučili da se trbuhom za kruhom preselimo u Gornji Milanovac - priča Stevan Antić.

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 120834_cacak04-trabant_hs
Sa nešto stvari koje su poneli na stočnoj pijaci u ovom gradu napravili su improvizovani dom od najlona koji su postavili preko četiri šipke. Međutim, kako im je vetar često odnosio konstrukciju, zbog čega noćima nisu mogli da spavaju, Stevan i Dana odlučuju da uslove života poboljšaju kupovinom “trabanta”.


- Od jednog čoveka kupili smo “trabant” za 5.500 dinara. Tu smo se koliko-toliko skućili. Jeste hladno, ali makar smo zaštićeni od vetra. Ovde nam je baza, a preko dana idemo po gradu i skupljamo sekundarne sirovine koje kasnije prodajemo. Nekad očistimo nečiji podrum ako nas neko zovne, iscepamo drva, prebiramo krompir. Skupi se neki dinar, ali nedovoljno da bismo imali siguran obrok svakog dana. Srećom, ljudi su nas ovde lepo prihvatili, donose nam čaj, ćebad, hranu. Najviše nam pomaže gazda obližnjeg bifea gospodin Ljubivoje, koji nam pored hrane ponekad da i novac - kaže Stevan i naglašava da bi on i njegova devojka pre umrli od gladi nego što bi se odlučili da prose. Upravo je to ono što komšije kod Stevana i Dane najviše i cene.


- I pored toga što žive na točkovima u bukvalno dva kvadratna metra, uvek su vedri i nasmejani. Svako jutro kulturno se jave i odu da rade. Vraćaju se tek uveče sa punim rukama raznih stvari - pričaju komšije koje žive u blizini stočne pijace.
GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 120833_cacak01-trabant_hs

“Trabant” će i dalje biti njihova kuća sve dok, kako ističu, ne skupe malo novca i pronađu drugo stambeno rešenje.


- Nama je najvažnije to što se volimo. Tako lakše podnosimo i to što se istrošio akumulator, pa u kolima nema grejanja. Zato moramo čvršće da se pribijemo jedno uz drugo, tako da nas greje ljubav. Zasada decu ne planiramo, ali će i ona doći na red kada se malo bolje skućimo. Ali ja se ni sada mnogo ne žalim - kroz osmeh kaže Valjevka Dana Marković.


Hehehe...nisam ni znao da imam još jednu "kuću" ? Još samo da se javi neka koja će da se useli samnom (kad me jednog dana sin šupira )










GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyUto Mar 01, 2011 10:24 pm

Ovi su gore još super..:)
Kako nas država pljačka ,uskoro ću da virim ko ciganče iz kontejnera... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyPet Mar 04, 2011 9:39 am

Pogledajte: Sandra Melničenko dobila stan od 12,2 miliona dolara
Z. N. | 04. 03. 2011. - 09:18h |
GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 122042_12947694_f


Manekenka i bivša "Modelsica" Sandra Melničenko od supruga Andreja dobila je luksuzan pentahus u Njujorku plaćen 12,2 miliona dolara.

Luksuzni dupleks od 260 kvadratnih metara ruski milijarder je pazario prošle nedelje, a stan u blizini Central Parka ima veliku terasu (80 kvadratnih metara), dve luksuzne spavaće sobe, i tri kupatila.



Stan se nalazi pokraj Central parka

Koštao je 12,2 miliona dolara

Koštao je 12,2 miliona dolara
Penthaus je na vrhu zgrade od 28 spratova

Penthaus je na vrhu zgrade od 28 spratova
Ima dve spavaće sobe i tri kupatila

Ima dve spavaće sobe i tri kupatila
Početna cena stana bila je gotovo 15 miliona dolara

Početna cena stana bila je gotovo 15 miliona dolara
Predivan pogled na srce Menhetna

Predivan pogled na srce Menhetna

* Stan se nalazi pokraj Central parka
* Koštao je 12,2 miliona dolara
* Penthaus je na vrhu zgrade od 28 spratova
* Ima dve spavaće sobe i tri kupatila
* Početna cena stana bila je gotovo 15 miliona dolara
*
* Predivan pogled na srce Menhetna


Stan je bio u prodaji od maja prošle godine, a početna cena mu je bila 15 miliona dolara.

RAZGLEDAJTE STANČIĆ OVDE :zimski :










GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GDE "stambeno "pripadate ? :)))   GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 EmptyUto Jul 12, 2011 11:31 am

Želite kuću iz animiranog filma "Up?"

Firma
"Bangerter Houms" iz Jute (SAD) svojim mušterijama nudi kupovinu kuće
koja će biti replika one iz popularnog "Diznijevog" crtaća.


Kuća iz filma "Up" ima oko [b]260 kvadrata i košta oko 280.000 evra


GDE "stambeno "pripadate ? :))) - Page 2 158205_up-02_f

Scena iz filma "Up"





"Gledao sam film i pomislio: 'Mi pravimo kuće kao što je ova'", kaže Bler Bangerter, jedan od trojice braće koji vode ovaj porodični biznis.


Braća su od kompanije "Dizni" dobila dozvolu da prave kuće koje
će ličiti na onu iz crtaća "Up", uz slobodu da prave i određene promene.



Kuća je ofarbana veselim bojama, baš kao u filmu, a tu je i
poštansko sanduče na kojem su ispisana imena likova crtaća Karla i Eli.





Budući da se zakoni graditeljstva malo razlikuju od zakona crtanih
filmova, braća Bangerter su morala da naprave neke izmene, pa tako kuća
nema oblik kvadrata nego užeg pravougaonika.



Unutrašnjost je takođe prilagođena filmu: tu su i stolica za
ljuljanje, kamin, slika izmišljenog Rajskog vodopada, mural koji je Eli
naslikala...



Braća još jedino moraju da smisle način na koji će kuću moći da ponesu baloni u vis...



"Pravili smo neke eskperimente sa našom kancelarijom... Uspećemo nekako i u tome", kaže Adam Bangerter.


National Geographic uspeo da balonima podigne kuću


Nedavno je kanal "National Geographic" za potrebe emisije
"How Hard Can It Be" napravio svoju repliku kuće iz crtaća "Up", koju
je zaista uspeo da vine u vazduh.

Pogledajte video: