DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ormari,plakari,komode BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ormari,plakari,komode BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ormari,plakari,komode

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ormari,plakari,komode Empty
PočaljiNaslov: ormari,plakari,komode   ormari,plakari,komode EmptySub Jul 07, 2012 5:25 pm

k
Kako stavljate stvari u ormare,imate li mjesta dovoljno ili je uvijek malo?
...hahah,ja imam tacno plan u svim tim pregradama i fiokama..

Na vrh idu farmerice,a sada i bermude.ispod dodju djemperi i majice dugih rukava,e u srednjoj,koja je na dohvat ruke su ljetne majice i dole su trenerke.
U dijelu gdje su vjesalice,idu opet redom jakne kosulje hlace,a ispod u muzevom ormaru su njegova radna odijela i deke,prekrivaci,a u mom je ispod posteljina i peskiri.
Sica kao gace carape i grudnjaci su po fiokama.

I taj red mora da se postuje,da se u svakom momentu zna gdje je sta i naravno,svako svoj ormar sprema...nema onog fazona...ide na tusiranje...daj zeno cist ves i slicne gluposti.

E sad,mjesta je uvijek malo...u proljece sam odlucila da potrpam vecinu toga u kutije i dignem na tavan,pa mi se desilo da ne mogu da nadjem, zavjese,a i zahladni u Ch,pa aj na tavan po stvari.
Inace u kuci imam 3 velika ormara za garderobu...svakome svoj.....nemo se mjesamo pa se ne zna ko je kome kriv za rusvaj.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

ormari,plakari,komode Empty
PočaljiNaslov: Re: ormari,plakari,komode   ormari,plakari,komode EmptySub Jul 07, 2012 5:33 pm

..na sretju se pojavishe one kese,sa vakumom..inache pored moje dece ni josh jedna soba da se pretvori u plakar ne bi pomogla da bude red..sada yimsko koknem u te kese,pa u plakar..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ormari,plakari,komode Empty
PočaljiNaslov: Re: ormari,plakari,komode   ormari,plakari,komode EmptySub Jul 07, 2012 5:38 pm

Zanimljivo -stan može da mi bude svinjac -ali je garderoba uvek složena .Sistem letnje /zimsko odvojeno ,i sve po "specifikaciji ".
Ja sam veliki ljubitelj plakara . Imao sam planove da pregradne zidove (li bar deo) pretvorim u plakare "od poda do tavanice " .
Imam dovoljnu debljinu zidova -50,60 ,80 cm ,kako koji ,te bi to bilo vrlo izvodljivo ...no uvek nedostaje novac za takve ideje ,jer ako se radi -onda to treba da se uradi da liči na nešto . A ispada da rad i materijal-košta koliko i neka gotova varijanta. Onaj "regal" sistem nikada nisam voleo ,i dao sam moj "od zida do zida" sestri -i dan danas ga koristi ,i gotovo je "glavno skladište "4 -člane porodice od koje su tri žene .
Za mene i klinju je dovoljno 3 ormara -sve stane .Jedva -ali stane .
Jednom će valjda biti i to što sam zamislio
Ovako nešto -ali "u zidu " sasvim .
ormari,plakari,komode 11_152










ormari,plakari,komode 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





ormari,plakari,komode Empty
PočaljiNaslov: Re: ormari,plakari,komode   ormari,plakari,komode Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ormari,plakari,komode
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: