DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible )  'n ' - ti deo  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible )  'n ' - ti deo  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible ) 'n ' - ti deo

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Petrapan9

Petrapan9


Datum upisa : 17.07.2012

Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible )  'n ' - ti deo  Empty
PočaljiNaslov: Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible ) 'n ' - ti deo    Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible )  'n ' - ti deo  EmptyUto Jul 17, 2012 1:37 pm

sve češće se u raznim delovima grada pojavljuju tzv " sakupljači sekundarnih sirovina "
u kombijima , pik- upovima , kamionetima , gde po barem 3 " firme " DNEVNO ,
( nevidljivim mastilom napisane na tim prevoznim sredstvima- znači NEPOSTOJEĆE ) )
SVE S MEGAFONIMA , I U DOMA MIRA I ODMORA OD 14- 17 h ,
(a od negde 9 h do 18 h , ponekad )
bilo da imaju nasnimljen tekst , pa ga puštaju s kasete ,
ili direktno urlaju , mumlaju , zavisno od inspiracije :
" čistimo dvorišta , podrume , odnosimo nepotrebne stvari ,
stare akumulatore , frižidere , veš mašine , ..."

Za svaki posao postoje PRAVILA njegovog obavljanja ,
AKO JE GRAD IZDAO OVAKVE DOZVOLE ,
svaka čast , gradjanstvo , za njih ne zna ,
jer bi svi oglasi u sredstvima informisanja ( novine , tv , radio , internet ) - POSTALI BESPOTREBNI ,
pa bi kako kome padne na pamet , S MEGAFONOM , PO GRADU , GDE GOD KOME ODGOVARA ,
MOŽDA TAMO GDE NEMAAAAAA KOMUNALNE POLICIJE , krenuo da se dere na megafon šta nudi !!! ???
LOGIČNO ?

Tako da bi se približili kvalitetu življenja Kalkute , afričkih sela , ...

Ovo šaljemo s Lekinog brda , opština Voždovac , gde je većina nas kupila nove stanove , U NOVIM ZGRADAMA ,
razmišljajući da se selimo u mirnu ulicu , ali gde vlada " DIVLJI ZAPAD " ?

Da li je ovo područje van dejstva Komunalne policije , koju smo zvali i koja traži sve naše podatke , kao da smo mi što prijavljujemo -prestupnici , em traži da patrola ne izadje uzalud , nego da ciljamo i vreme kada oni tu treba da su , ... BESMISAO !?

Ovo se čujemo dogadja i oko Zvezdinog stadiona( na Topčideru ) i na Senjaku dr. da ne nabrajamo gde sve treba da se deluje , ...
Registracije vozila možemo da Vam dostavimo , uglavnom su Bg - ske , ali bile su i Zr - ska registracija u ulici , pa Vl ( Vlasotince ) , SD (Smederevo ) , ...
Da stvarno imaju namere da iznesu otpad , onda ne bi tako brzo otišli , da niko ne može da ih stigne i da zapiše registraciju , ...

Najlepše Vas molimo da reagujete na pravi način i da ovo maltretiranje , koje sigurno nije po zakonu - prestane .

Pouzdano znamo da ih nema na Vračaru , jer smo se odatle preselili , znamo da tamo živi i gradonačenlnik , čija deca imaju mir za spavanje u toku dana , za razliku od naše dece , koja su ' kažnjena , što NISU na Vračaru ,...

Unapred zahvalni gradjani .
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible )  'n ' - ti deo  Empty
PočaljiNaslov: Re: Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible ) 'n ' - ti deo    Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible )  'n ' - ti deo  EmptyUto Jul 17, 2012 1:56 pm

Petrapan9 ::
sve češće se u raznim delovima grada pojavljuju tzv " sakupljači sekundarnih sirovina "
u kombijima , pik- upovima , kamionetima , gde po barem 3 " firme " DNEVNO ,
( nevidljivim mastilom napisane na tim prevoznim sredstvima- znači NEPOSTOJEĆE ) )
SVE S MEGAFONIMA , I U DOMA MIRA I ODMORA OD 14- 17 h ,
(a od negde 9 h do 18 h , ponekad )
bilo da imaju nasnimljen tekst , pa ga puštaju s kasete ,
ili direktno urlaju , mumlaju , zavisno od inspiracije :
" čistimo dvorišta , podrume , odnosimo nepotrebne stvari ,
stare akumulatore , frižidere , veš mašine , ..."

Za svaki posao postoje PRAVILA njegovog obavljanja ,
AKO JE GRAD IZDAO OVAKVE DOZVOLE ,
svaka čast , gradjanstvo , za njih ne zna ,
jer bi svi oglasi u sredstvima informisanja ( novine , tv , radio , internet ) - POSTALI BESPOTREBNI ,
pa bi kako kome padne na pamet , S MEGAFONOM , PO GRADU , GDE GOD KOME ODGOVARA ,
MOŽDA TAMO GDE NEMAAAAAA KOMUNALNE POLICIJE , krenuo da se dere na megafon šta nudi !!! ???
LOGIČNO ?

Tako da bi se približili kvalitetu življenja Kalkute , afričkih sela , ...

Ovo šaljemo s Lekinog brda , opština Voždovac , gde je većina nas kupila nove stanove , U NOVIM ZGRADAMA ,
razmišljajući da se selimo u mirnu ulicu , ali gde vlada " DIVLJI ZAPAD " ?

Da li je ovo područje van dejstva Komunalne policije , koju smo zvali i koja traži sve naše podatke , kao da smo mi što prijavljujemo -prestupnici , em traži da patrola ne izadje uzalud , nego da ciljamo i vreme kada oni tu treba da su , ... BESMISAO !?

Ovo se čujemo dogadja i oko Zvezdinog stadiona( na Topčideru ) i na Senjaku dr. da ne nabrajamo gde sve treba da se deluje , ...
Registracije vozila možemo da Vam dostavimo , uglavnom su Bg - ske , ali bile su i Zr - ska registracija u ulici , pa Vl ( Vlasotince ) , SD (Smederevo ) , ...
Da stvarno imaju namere da iznesu otpad , onda ne bi tako brzo otišli , da niko ne može da ih stigne i da zapiše registraciju , ...

Najlepše Vas molimo da reagujete na pravi način i da ovo maltretiranje , koje sigurno nije po zakonu - prestane .

Pouzdano znamo da ih nema na Vračaru , jer smo se odatle preselili , znamo da tamo živi i gradonačenlnik , čija deca imaju mir za spavanje u toku dana , za razliku od naše dece , koja su ' kažnjena , što NISU na Vračaru ,...

Unapred zahvalni gradjani .
ahahhah ,ovako je i u Zemunu..po vasceli dan se dernjaju
Nazad na vrh Ići dole
 
Beogradizacija Beograda - MI( mission inpossible ) 'n ' - ti deo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Beograd
» Srpska posla :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: