DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/

Ići dole 
+11
podbarac
Lakota
brdjanin
Sibila_
ZoxZoja
Nut
Samouka
doctorr67
cojle
Danubius
sonia
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyNed Sep 16, 2012 10:40 pm

First topic message reminder :

ljudi se, jebote, stide sranja! Crvene u licu zbog sopstvenog govneta, pokušavaju da sakriju da rade ono što rade i svi drugi ljudi na svetu koji imaju debelo crevo i normalnu probavu! Mislio si da si faca ako ne sereš i trpiš nalet svog braon produkta ka anusu ili ako sereš potajno i brzo? E pa nisi, čak si se pristojno zajebao, evo i zašto:

Trpljenje i blokiranje govneta koje, težeći slobodi, pritiska rč – đavolja je rabota. Prvo, ako se predugo drži u debelom crevu, govno se isušuje i, kada konačno rešiš da ga pustiš napolje, sranje može biti bolno i krvavo po šuljeve. Drugo, stalnim potiskivanjem slabe se mišići stomaka koji ti drže jetru i ostale organe, tako da mojne da se čudiš kada prve godine penzije provedeš na raspaloj klupici u hodniku bolnice, čekajući da internista Đorđević nađe vremena za pacijenta bez mita.

I treće, stalnim trpljenjem možeš olenjiti svoj stomak – tad si ga ugasio. Lenji stomak ne zvuči kao nešto zajebano, ali kada znaš da to ima i petosložni naziv na latinskom (gastroparesis) kontaš da i nije baš naivno. Radi se o hroničnom zatvoru, više nemoš da kenjaš kad hoćeš, bolovi u stomaku su ubitačni, a pasulja sa kobajom možeš samo da se prisećaš jer će se tvoja ishrana sastojati od kuvanog pirinča sa malo riže http://www.tarzanija.com/

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Diarrhea1-600-x-450










Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:17 pm

Jebi ga bratac usro si temu .
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:18 pm

podbarac ::
Jebi ga bratac usro si temu .

tema "usrano" glasi..ko pre stigne neka se spasi...... :mraz: :dmmase: 
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:20 pm

Ovo ti vise ide u zabava slike , u sranju nema zabave .
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:24 pm

podbarac ::
Ovo ti vise ide u zabava slike , u sranju nema zabave .

ovo bi sad shvatio kao: "kenjaš mi o mom postovanju na temi".... smehsmeh :rlol: :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:27 pm

montoya ::
podbarac ::
Ovo ti vise ide u zabava slike , u sranju nema zabave .

ovo bi sad shvatio kao: "kenjaš  mi o mom postovanju na temi".... smehsmeh :rlol: :329340: 

Monty u želji da budeš duhovit "Usro si i šefa i stanicu". Ovo je inače lokalni izraz za ponašanje slično tvom.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:27 pm

podbarac ::
Jebi ga bratac usro si temu .

Ta mani ga....hahahah,ne razumijes se u moderni dizajn govedine.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:29 pm

E jeste mob!

Ne barkajte Montija, covjek je mislio da je "sranje" sto nema njega na onoj slikici medju curicama!

A vi ko koBci, jedva docekali! cccccccccc

 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:31 pm

ZoxZoja ::

Monty u želji da budeš duhovit "Usro si i šefa i stanicu". Ovo je inače lokalni izraz za ponašanje slično tvom.

Hvala na sugestiji,  :ziveli1:  na "lokalnom izazu", samo ne moj govoriti u šefovo ime , reći će on to kad proceni.... :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:35 pm

montoya ::
podbarac ::
Ovo ti vise ide u zabava slike , u sranju nema zabave .

ovo bi sad shvatio kao: "kenjaš  mi o mom postovanju na temi".... smehsmeh :rlol: :329340: 

ma svati kako oces ebe mi se al tim slikama nije tu mesto
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 10:49 pm

podbarac ::


ma svati kako oces ebe mi se al tim slikama nije tu mesto

OK..nastavi gde si stao, ili *ebi ili piši...samo budi malo tiši.... trtrr :zubi3: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 1:35 am

Iskrena da budem ja sam isto kao i ovde verovatno 99,9% ljudi zavirila na ovaj post( i ako neki se prave fini pa nece da priznaju) , procitala sam sve upise. Cak sam ostala iznenadjena na sprdnju ili podsmeh i ako se procita uvodni post vidi se da tema nije za zajebanciju....
Onaj ko ima stomacnih tegoba ili ne moze da se*e ili ima proliv u opste se ne smeje . Sve sto imam da dodam da sam imala prilike (ne dao dragi Bog nikom ko dosad nije imao) da dozivim Tantalove muke na wc-u. Nije mojom krivicom ili ishranom , prosto medicinski objasnjeno laickim recnikom da i ja razumem imam lenja creva oduvek.To u sustini znaci da budem sad fina, creva mi se ne prazne svaki dan. Nazalost ili na moju radost ne znam vise ni sama -nemam tvrdu stolicu ali to zadrzavanje otpada u crevima stvara nadutost, grceve u stomaku,gasova , punocu i nelagodu i da ne nabrajam ostalo jer ima toga jos , ko se bavi medicinom znace i razumece da ni malo nije bezazleno sve to .

A s druge strane opet bez moje kontrole , kad se nanerviram i ako to ponekad ni sama ne osecam zove se stomacna nervoza ili kako god vec dobijem proliv . Pa ajde sad ...sta je tu normalno , pogotovo ako recimo nadjes se negde gde ne postoji toalet gde bi otisla? ...dok tako stiskas u sebi pozelenis em od muke em od straha da se ipak ne daj boze ti omane.....

I sad samo da dodam na ovu temu : ima nas mnogo koji pozelimo da seremo pomalo ali redovito kao sav normalan svet!

Nadam se da sam s ovim zavrsila na ovoj temi .
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 1:46 am

Oki hvala za post i što si temu vratila na ono što i treba da bude. Tegobe koje imaš imala je moja drugarica iz detinjstva a stvarnu veličinu problema sam shvatila kad smo kao studentkinje bile cimerke. Lenja creva tako je i ona definisala svoj problem. I ni najmanje joj nije bilo do smeha mada je znala da napravi i šalu na račun toga tipa da će Rimsko pravo spremiti na wc šolji.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 2:09 am

... dojahao indijanac kod belog vrača i kaže mu:
- Big Chief, no shit-
... lekar mu da neke purgative, indijanac plati zlatom i žurno odjaha...
... nakon par dana opet indijanac dolazi kod lekara i kaže:
- Big Chief, no shit-
... lekar smuti novu kombinaciju purgativa, indijanac plati i ode...
... evo ti opet indijanac dolazi i besno kaže:
- Big Chief, no shit-
... sad, apotekar pokupi sve moguće purgative, izdrobi ih, izmeša i bojažljivo da indijancu, ovaj opet platii ode...
... nakon dva sata dolazi indijanac i uplašeno kaže lekaru:
- big shit, no Chief-


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 4:07 am

Nut ::
Zamolila bih administraciju,da  konacno ogranicini (,ili opomene ili skrene paznju..ili..ili.)vokabular pojedinih ljudi ovde ,jer forum ''vrvi'' od vulgarnosti,prostakluka i ulicarstva..
Smetaju spameri,njih se opominje,a na  psovke,''gadosti''..koje se ovde javno iznose gleda se blagonaklono..Znam,admin ce kazati..  reci su delo individualne odgovornosti  u pisanom izrazavanju i stvar  domaceg vaspitanja,ali  zaista se preteruje..

Dodjes na forum veseo,naidjes na postove ''o fekalijama''..i zgadi ti se sve..hm..ljudi su cudo!!!!!!!!!!!??


Potpuno si u pravu. Da li je nedostatak vaspitanja ili ogranicenje vokabulara, to ne znam ali obicno se u takvim situacijama poteze takva terminologija.
Tema jeste korisna i vrlo zanimljiva ali ne znaci da je i kao citirana morala da se tako saopsti.


Kad se hoce, to se isto moze reci jasno i pristojno i na drugi nacin.


Sibila_ ::
Lično mislim da razgovarati o defekaciji  ima svrhe zbog svih onih koji pate od opstipacije, a i onih sa dijarejom kojima to predstavlja ozbiljan problem.
No, kada krene pritisak iz donjeg abdomena kroz intestinum crassum na rectum i anus, onda je prirodno da faeces bude oslobođen.
Ne samo prirodno, nego i poželjno. Izgled i konzistentnost faecesa je važno pratiti jer se po njemu mogu prepoznati i ozbiljni znaci poremećaja u organizmu.
Toliko od mene :)

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 7:51 am

Edukacija edukatora. Lepo je čitati salonske pesnike i visoke intelektualce na forumu. Ne znam zašto ih ne prepoznah na nekom od stručnih sajtova i foruma????

No, da ne širimo milozvučne misli, odoh ja ipak da slušam Borodina. Tako mi nalaže organizam posle prve jutarnje kafe.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 8:10 am

Samouka ::

No, da ne širimo milozvučne misli, odoh ja ipak da slušam Borodina. Tako mi nalaže organizam posle prve jutarnje kafe.


blago tebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 8:24 am

Astra ::
Samouka ::

No, da ne širimo milozvučne misli, odoh ja ipak da slušam Borodina. Tako mi nalaže organizam posle prve jutarnje kafe.


blago tebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Eee, ja sam prisustvovala stručnim seminarima  smehsmeh  jeste da nisam uzimala učešće u diskusiji ali ostalo znanje  smehsmeh  Ako baš nešto i zaboravim tu su Borodin i forum pa mi olakšaju.

 hugi5 :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 9:03 am

.. šta si srao da sam ja kenj'o , kako je Pera jeo govna...
rasta
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 11:49 am

Samouka ::
Edukacija edukatora. Lepo je čitati salonske pesnike i visoke intelektualce na forumu. Ne znam zašto ih ne prepoznah na nekom od stručnih sajtova i foruma????

Zato sto su na "strucnim" chatovima  trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 12:17 pm

Naslov teme ne odgovara rubrici u kojoj se nalazi.S obzirom da se nalazi u rubrici "Lekarska ordinacija", ipak naslov bi trebao biti vezan za "Gastroenterologiju " i tad ne bi bilo sprdnje.Forum pre svega je šaljivog karaktera-kao i sam naslov ove teme, međutim da bi se ozbiljnost ispoštovala naslov mora biti u skladu sa samom temom.....










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 EmptyČet Jan 30, 2014 12:47 pm

[img]Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Hqrv [/img]

 :snego: 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/   Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/ - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kenjaj ponosno, uvek i svuda :/
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Uvek se nasmejem?
» Robovi- postoje li jos uvek?
» Selfie svuda...?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: