DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Oglas za bračnu vezu ❣

Ići dole 
+20
Lily
bokki78
Gagica78
doctorr67
Lena **
promaja
Čupka
zoran1970
Sikret
Astra
Zana
bosankaa
Gothic
AstrinaKomsinica
montoya
sanjalica.ns
MonteGirl
debilko
Okano
Leona ;)
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Dec 27, 2012 10:55 pm

First topic message reminder :

Trazim jednu curu ili zenu ma moze i baba sa lovom ako ima, pa cu zazmuriti.

Ovako, nemora biti Pamela a ni baba roga, samo neka je vrijedna,kod mene kazu celjadna.

Bez nekog siki-mikia, noktice i stiklice cile mile itd.

Da zna da pomuze kravu, sredi stalu, kolace i tijesto da zamjesi, to treba da umije.

Hajde pa mi se javi buduca draga.


Cekam te pod kruskom  mascdance
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Čupka
Bledska Namiguša



Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:17 pm

Astra ::
I?
Jel da spremam darove?

Za koga?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:21 pm

Čupka ::
Doli to spremanje po stanu to je sitnica...a to sto je svaka subota radna..., ma ne brini....
E, nekada je bilo nekada, vremena se menjaju.Nisu svi skromni kao ja i ti.Eto ti nisi Cloony, a ja nisam mercedez...Mislim da te shavcam sasvim.a sta ces takva nam sudbina.



E vala je sudbina :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:22 pm

Čupka ::
Astra ::
I?
Jel da spremam darove?

Za koga?


Ma Astri se samo slavi, tanca i pjevusa, Kona bi uletjela za EU samo da pojede nesto. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša



Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:24 pm

Doli, evo ti jedna pesma od jednog pevaca koga ti slusas a i ja migg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:30 pm

musketar Hvala @Cupka, da uzvratim



[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sikret




Datum upisa : 02.08.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:33 pm

Posto sam izvisila kao mlada.Jel mogu da budem kuma? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:34 pm

Sikret ::
Posto sam izvisila kao mlada.Jel mogu da budem kuma? [You must be registered and logged in to see this image.]


Ako si pusac? Svakako da mozes. spite
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:37 pm

Dolinac ::
Čupka ::
Astra ::
I?
Jel da spremam darove?

Za koga?


Ma Astri se samo slavi, tanca i pjevusa, Kona bi uletjela za EU samo da pojede nesto. :rlol:

Ja ocekivala,sljedeci potez,prosidba...ahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:44 pm

Astra ::
Dolinac ::
Čupka ::
Astra ::
I?
Jel da spremam darove?

Za koga?


Ma Astri se samo slavi, tanca i pjevusa, Kona bi uletjela za EU samo da pojede nesto. :rlol:

Ja ocekivala,sljedeci potez,prosidba...ahha


Pa mi smo ferndovi Cupka i ja, nema smisla nesto poceti. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:45 pm

Dolinac ::



Pa mi smo ferndovi Cupka i ja, nema smisla nesto poceti. :329340:

Pa da frendi jakog
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:50 pm

Onda nista od kumstva? :(((
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Jan 31, 2013 7:54 pm

A tko to zna, vrijeme ce pokazati svoje, u vezi kumstva. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 8:58 am

Čupka ::
Ja bi da spojim Dolija i Žiku u jednu osobu, pa bi onda da se javim na oglas lu6777

Zasto mene i Dolija da spajas...koliko sam video po tvojim postovima i ti si slobodna ali izgleda ne volis selo, ali Doli je vec objasnio zasto devojke ne vole selo,nije mi bas jasna ova prica oko nekih viza,koliko znam vize nisu potrebne i mozes da odes gde hoces,samo neznam zasto bih negde otisao,sta to ima lepo da se vidi u taj Beli Svet.Ja ne bih izasao iz mog sela,meni je i ovde lepo. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 9:10 am

tztztz,prva sam se javila ali nema vajde :pušač: ni odgovora
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 12:55 pm

Zika Zeneva ::
Čupka ::
Ja bi da spojim Dolija i Žiku u jednu osobu, pa bi onda da se javim na oglas lu6777

Zasto mene i Dolija da spajas...koliko sam video po tvojim postovima i ti si slobodna ali izgleda ne volis selo, ali Doli je vec objasnio zasto devojke ne vole selo,nije mi bas jasna ova prica oko nekih viza,koliko znam vize nisu potrebne i mozes da odes gde hoces,samo neznam zasto bih negde otisao,sta to ima lepo da se vidi u taj Beli Svet.Ja ne bih izasao iz mog sela,meni je i ovde lepo. :329340:

Žiko nemoj da se ljutis...Ja volim selo, dok sam bila manja uvek sam odlazila kod deke i bake na selo i provodila celo leto tamo.To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... jakog
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:17 pm

Čupka ::
To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem što obojica žive u velikim gradovima -ne bi ti taj spoj bio loš Čupava .Čitam ja obojicu ,pomalo upoznaš afinitete ....ne bi tu falilo ni "para ni igara" ,a Doli ti je jedan veliki džentlmen ,veruj .
Jedino ,velika kola vole da ganjaju obojica ,to je i opasno ,a i ne bi išlo uz mirno seoce .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:20 pm

Danubius ::
Čupka ::
To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem što obojica žive u velikim gradovima -ne bi ti taj spoj bio loš Čupava .Čitam ja obojicu ,pomalo upoznaš afinitete ....ne bi tu falilo ni "para ni igara" ,a Doli ti je jedan veliki džentlmen ,veruj .
Jedino ,velika kola vole da ganjaju obojica ,to je i opasno ,a i ne bi išlo uz mirno seoce .

..da se podelimo,nek Chupka uzme Dolija a ja cu Ziku sliku i svi mirni jakog
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:21 pm

Danubius ::
Čupka ::
To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem što obojica žive u velikim gradovima -ne bi ti taj spoj bio loš Čupava .Čitam ja obojicu ,pomalo upoznaš afinitete ....ne bi tu falilo ni "para ni igara" ,a Doli ti je jedan veliki džentlmen ,veruj .
Jedino ,velika kola vole da ganjaju obojica ,to je i opasno ,a i ne bi išlo uz mirno seoce .

Vidis Dani ti razmisljas kao ja jakog
ali ja ne volim tu neku brzu voznju i velika kola...
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:22 pm

Zana ::
Danubius ::
Čupka ::
To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem što obojica žive u velikim gradovima -ne bi ti taj spoj bio loš Čupava .Čitam ja obojicu ,pomalo upoznaš afinitete ....ne bi tu falilo ni "para ni igara" ,a Doli ti je jedan veliki džentlmen ,veruj .
Jedino ,velika kola vole da ganjaju obojica ,to je i opasno ,a i ne bi išlo uz mirno seoce .

..da se podelimo,nek Chupka uzme Dolija a ja cu Ziku sliku i svi mirni jakog

smehsmeh Zana dogovorit cemo se.Samo spremi jednu knjigu za Slovenku jakog
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:22 pm

.. gorepost ovo samo ako Chupka pristane..mushki se ne pitaju :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:23 pm

Čupka ::
Zana ::
Danubius ::
Čupka ::
To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem što obojica žive u velikim gradovima -ne bi ti taj spoj bio loš Čupava .Čitam ja obojicu ,pomalo upoznaš afinitete ....ne bi tu falilo ni "para ni igara" ,a Doli ti je jedan veliki džentlmen ,veruj .
Jedino ,velika kola vole da ganjaju obojica ,to je i opasno ,a i ne bi išlo uz mirno seoce .

..da se podelimo,nek Chupka uzme Dolija a ja cu Ziku sliku i svi mirni jakog

smehsmeh Zana dogovorit cemo se.Samo spremi jednu knjigu za Slovenku jakog

..knjigu obecavam..
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 1:24 pm

Zana ::
Čupka ::
Zana ::
Danubius ::
Čupka ::
To je bila sala...Da bi ja oboje spojila... [You must be registered and logged in to see this image.]
Sem što obojica žive u velikim gradovima -ne bi ti taj spoj bio loš Čupava .Čitam ja obojicu ,pomalo upoznaš afinitete ....ne bi tu falilo ni "para ni igara" ,a Doli ti je jedan veliki džentlmen ,veruj .
Jedino ,velika kola vole da ganjaju obojica ,to je i opasno ,a i ne bi išlo uz mirno seoce .

..da se podelimo,nek Chupka uzme Dolija a ja cu Ziku sliku i svi mirni jakog

smehsmeh Zana dogovorit cemo se.Samo spremi jednu knjigu za Slovenku jakog

..knjigu obecavam..

Ti si veliko srce jakog
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 4:52 pm

E, ja jesam u vezi al nisam ono 100% jos zauzet, oglas i dalje vazi. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:22 pm

Dolinac ::
E, ja jesam u vezi al nisam ono 100% jos zauzet, oglas i dalje vazi. :zubi3:

znaci nista od tebe
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:28 pm

Doli,ne pustaj ju na Forum i daje si slobodan :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:31 pm

Dolinac ::
E, ja jesam u vezi al nisam ono 100% jos zauzet, oglas i dalje vazi. :zubi3:
:rlol: :rlol: :rlol: :rlol:


Znas kako ide ona reklama ili jesi ili nisi .... :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:33 pm

Hoće li kod Dolija više zazvoniti svadbena zvona...pa da se forumaši smire :rlol:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:35 pm

Dok on hoce da svrlja na dve strane, nema nista od svatova smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:36 pm

Jes vala...on bi jednim shacke na dvije ili više stolica...Hodaćeš ti i dalje da ne kažem kako...sex će ti biti samo na forumu smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:38 pm

Tako je sestro jakog
Neka vec jednom pregrmi i okane se svalercije
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:40 pm

bosankaa ::
Hoće li kod Dolija više zazvoniti svadbena zvona...pa da se forumaši smire :rlol:



Ma necu ja jos, kazem ako onda samo u Las Vegas. :329340: Prvo dok ja to popipam i testiram, necu ja sta bilo.

Ono kao kad vozis auto, uvjek trazi idealnu liniju. tongue
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:41 pm

E Doli, Doli...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:43 pm

Čupka ::
E Doli, Doli...


Ma to se ja od vas nagledao, vi kad trazite isto tako radite, sta je sada? Naucio se od vas! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:44 pm

Od mene nisi gorepost
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:48 pm

bosankaa ::
Hoće li kod Dolija više zazvoniti svadbena zvona...pa da se forumaši smire [You must be registered and logged in to see this image.]
Kod Dolija očigledno nešto "zvoni ". [You must be registered and logged in to see this image.]
Da "to" nazovemo parom "praporaca" ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:51 pm

Oooo, Dani hello :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:51 pm

Ma uglavnom imaju dame jos sanse, nije kobasica jos prodana! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:53 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh ja sam iz srbije,trazim devojku za brak iz dijaspore svajcarske nemacke, ne mora da bude lepa, bitno mi je da je okej osoba i da je normalna, da me voli i postuje kao i ja nju, da mi rodi dete,da ore,kopa,hrani svinje,i još neke sitne poslove da odradi :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:54 pm

Doli sve dok budes se svalerisao nema nista... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:54 pm

zoran1970 ::
smehsmeh smehsmeh smehsmeh ja sam iz srbije,trazim devojku za brak iz dijaspore svajcarske nemacke, ne mora da bude lepa, bitno mi je da je okej osoba i da je normalna, da me voli i postuje kao i ja nju, da mi rodi dete,da ore,kopa,hrani svinje,i još neke sitne poslove da odradi :rlol: :rlol: :rlol:

Ja se javljam jakog
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:54 pm

Doli, ne javljaj se smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:55 pm

Danubius ::
bosankaa ::
Hoće li kod Dolija više zazvoniti svadbena zvona...pa da se forumaši smire [You must be registered and logged in to see this image.]
Kod Dolija očigledno nešto "zvoni ". [You must be registered and logged in to see this image.]
Da "to" nazovemo parom "praporaca" ? [You must be registered and logged in to see this image.]

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Odakle se samo sjeti praporaca :rlol: :rlol: :rlol:

Sad mi svašta pada na pamet smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 7:59 pm

bosankaa ::
Danubius ::
bosankaa ::
Hoće li kod Dolija više zazvoniti svadbena zvona...pa da se forumaši smire [You must be registered and logged in to see this image.]
Kod Dolija očigledno nešto "zvoni ". [You must be registered and logged in to see this image.]
Da "to" nazovemo parom "praporaca" ? [You must be registered and logged in to see this image.]

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Odakle se samo sjeti praporaca :rlol: :rlol: :rlol:

Sad mi svašta pada na pamet smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh


I meni :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyNed Feb 17, 2013 6:39 pm

Ukidam "Oglas" u vezi mene. Netrazim vise neku osobu za bracnu vezu, ova Talijanka mi dosta.Bas super njoj i meni, ona sebi ja sebi i cist racun.

U stare dane se zeniti ili udavati nije fun kao kad si mlad.Moze se i u vezi biti bez bracnog ugovora, manje stresa i glavobolja. A u ostalome, brak kosta novaca a razvod jos vise.

Ovako je fino, ko je uopce izmislio brak? Pitam se, zbog drustva?Naroda? pihhh..boli me uho za to. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Feb 21, 2013 7:51 pm

Trazim muskrac visine 180cm, jakih ruku i dobrih butina...
Neka se javi Čupki, povodom ciscenja snega oko kuce...
I neka ponese lopatu smehsmeh

Kada prodje zima, sledi poracun rada :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Feb 21, 2013 8:09 pm

Čupka ::
Trazim muskrac visine 180cm, jakih ruku i dobrih butina...
Neka se javi Čupki, povodom ciscenja snega oko kuce...
I neka ponese lopatu [You must be registered and logged in to see this image.]

Kada prodje zima, sledi poracun rada [You must be registered and logged in to see this image.]

Ćao Ćupka !
Ja se zovem Ramadan ,i visok kao oni crnci košarkaši ..Imam svoju ljopatu ,i a znam i da testerim drva .Navijam za "Maribor" .Zovi me na mobiljni 0423993232 da se dogovoriš oko sve .
Vita jela zelen bor ,čekam brzi odgovor . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Feb 21, 2013 8:11 pm

smehsmeh Dani super...Samo mnogo je daleko taj Ramadan smehsmeh
dok on dodje do mene da ocisti sneg,moze mene da zatrpa do krova smehsmeh


p.s.
morala sam nesto da napisem, da se malo salimo
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Feb 21, 2013 8:12 pm

Čupka ::
Trazim muskrac visine 180cm, jakih ruku i dobrih butina...
Neka se javi Čupki, povodom ciscenja snega oko kuce...
I neka ponese lopatu smehsmeh

Kada prodje zima, sledi poracun rada :mahhh:
[You must be registered and logged in to see this image.]

stižem..... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Feb 21, 2013 8:14 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Same jake kategorije
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyČet Feb 21, 2013 8:15 pm

Čupka ::
smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Same jake kategorije

[You must be registered and logged in to see this image.]
sediš a ideš... :329340: :mahhh: smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 3:37 am

Jaoooooo Ramadan je zakon hahahahahahaha Ebes grtalicu smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 8:19 am

Fikret danju i noću...0-24h... :329340:
i[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 9:36 pm

Moze neko i sutra da dodje sa grtalicom? smehsmeh Ovde sneg ne prestaje da pada nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 9:41 pm

Čupka ::
Moze neko i sutra da dodje sa grtalicom? [You must be registered and logged in to see this image.] Ovde sneg ne prestaje da pada [You must be registered and logged in to see this image.]
Krećem Dok ne stignem -nema ti druge ,nego Ramadan i ljopata .
Ili Iztok ,Janez ,Borut -sa lopatama . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 9:44 pm

Danubius ::
Čupka ::
Moze neko i sutra da dodje sa grtalicom? [You must be registered and logged in to see this image.] Ovde sneg ne prestaje da pada [You must be registered and logged in to see this image.]
Krećem Dok ne stignem -nema ti druge ,nego Ramadan i ljopata .
Ili Iztok ,Janez ,Borut -sa lopatama . [You must be registered and logged in to see this image.]

Dani, ti mora da mene volis bezgranicno smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Lena **
BG Woman
Lena **


Godina : 38
Location : Beograd
Datum upisa : 15.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 10:13 pm

Da li i dalje vaze bracne ponude?
1.Nemam para
2.Nisam Pamela,nisam ni baba
3.Ne znam da kuvam
4.Cesto sam dosadna sama sebi
5.Trazim dlaku u jajetu

Za pocetak je mislim dovoljno,da se ne hvalim previse.Sutra cu napisati nesto lose o sebi. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 10:22 pm

Lena2 ::
Da li i dalje vaze bracne ponude?
1.Nemam para
2.Nisam Pamela,nisam ni baba
3.Ne znam da kuvam
4.Cesto sam dosadna sama sebi
5.Trazim dlaku u jajetu

Za pocetak je mislim dovoljno,da se ne hvalim previse.Sutra cu napisati nesto lose o sebi. [You must be registered and logged in to see this image.]
Konačno jedna srodna duša ?
1.siromah koji *lebac zarađuje u državnom zdravstvu [You must be registered and logged in to see this image.]
2.nisam Mel Gipson -ali ni Marti Feldman
3.znam da kuvam ,ali treba imati šta (sve skupo)
4.ne samo dosadan sam sebi -nego i drugima
5. ima dlaka koliko hoćeš.....tamo gde pomenu . [You must be registered and logged in to see this image.]
Idealni jedno za drugo ,srodna dušo [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lena **
BG Woman
Lena **


Godina : 38
Location : Beograd
Datum upisa : 15.01.2013

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 10:33 pm

Danubius ::
Lena2 ::
Da li i dalje vaze bracne ponude?
1.Nemam para
2.Nisam Pamela,nisam ni baba
3.Ne znam da kuvam
4.Cesto sam dosadna sama sebi
5.Trazim dlaku u jajetu

Za pocetak je mislim dovoljno,da se ne hvalim previse.Sutra cu napisati nesto lose o sebi. [You must be registered and logged in to see this image.]
Konačno jedna srodna duša ?
1.siromah koji *lebac zarađuje u državnom zdravstvu [You must be registered and logged in to see this image.]
2.nisam Mel Gipson -ali ni Marti Feldman
3.znam da kuvam ,ali treba imati šta (sve skupo)
4.ne samo dosadan sam sebi -nego i drugima
5. ima dlaka koliko hoćeš.....tamo gde pomenu . [You must be registered and logged in to see this image.]
Idealni jedno za drugo ,srodna dušo [You must be registered and logged in to see this image.]

Da li to znaci da pocinju iskrice medju nama? :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 EmptyPet Feb 22, 2013 10:41 pm

Lena2 ::
Da li to znaci da pocinju iskrice medju nama? [You must be registered and logged in to see this image.]
Šta iskrice ? Munje ,bre ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oglas za bračnu vezu ❣   Oglas za bračnu vezu  ❣ - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Oglas za bračnu vezu ❣
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Koji horoskopski znaci su najbolji za ozbiljnu vezu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: