DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyNed Sep 14, 2008 9:19 pm

First topic message reminder :

Verovatno najromatičniji trenutak u životu jedne (udate ) žene Da li je bilo romantično, da li je taj čin ispunio vaša očekivanja,kako bi vi želeli da to bude (za neudate/neoženjene) da li ste bile iznenadjene ? Naravno , ovo je tema za sve , dakle , važi i za muški svet .Prisetitite se uspomena , upotrebite maštu , podelite taj trenutak sa nama ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySub Avg 24, 2013 10:37 am

Samo neka mi neko još kaže kako muškarci nisu romantični ?
Momak sve uradio ,i evo kako je prošao !

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyNed Avg 25, 2013 12:14 pm

Kakva neugodnostVIDEO: Zaprosio je pred svima pa dobio po glavi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Da ideja o javnoj prosidbi nije uvijek najbolja na svojoj koži otkrio je mladić iz sljedećeg videa.
Video u kojem mladić od bijesne djevojke umjesto ruke dobije ukulele po glavi ipak je samo reklama za tvornicu čokolade Cadbury, no bez obzira na to snimka je postala hit.

Svakako pogledajte i sami urnebesni video koji se proširio internetom brzinom munje.

smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh  tupppppppp... trtrr
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPon Avg 26, 2013 8:42 pm

Kod mene ije bilo zvaniscne prosidbe,nekako smo cas ja kod njega bila dva tri dana,cas on kod mene..i tako jedno vece njegovi krenu da nas propituju kad mi mislimo da se vise ne setamo tamo,ovamo..i mi se pogledamo,on pita hoces,ja klimnem glavom i to je to..Posto smo se vodali smehsmeh kako su nasi to govorili dosta dugo,i moji i njegovi su bili sretni da konacno nas privencaju,pa su posle toga zdusno krenuli s pravljenjem planova za vencanje.Totalno neromanticno 55555 

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPon Avg 26, 2013 9:30 pm

Lakota ::
Totalno neromanticno 55555 

Ali i realno ,a biće i da traje .
Danas prave cirkuse od veridbi i venčanja ,samo što simfonijski orkestri ne sviraju i 50 devica ne prate "mladu" ,kadilaci i vatrometi,misliš,Romeo i Julija ,bedni amateri  -a razvedu se za tren oka .
Život nije romantičan ,za život ne treba princ/princeza ,nego osoba u koju se možeš pouzdati.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPon Avg 26, 2013 11:15 pm

Danubius ::

Život nije romantičan ,za život ne treba princ/princeza ,nego osoba u koju se možeš pouzdati.
Ma po tebi brate ne treba ni to. OMG man! ja sam makar romanticna prema bureku, al ti ni to! :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySub Avg 31, 2013 7:56 pm

Evo ,može i on line . cyber 
Ovde je posredovao dnevnik.hr -i Delila je rekla -da .

VIDEO Pogledajte kako je izgledalo kad je Delila rekla - DA!

link
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258

Godina : 49
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySub Avg 31, 2013 8:06 pm

-Dal' da se venčamo?
-Pa 'ajde!
-'aj' važi!

...posle mesec dana bilo je kasno za razmišljanje.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPon Feb 17, 2014 12:20 pm

Izgleda da javni romantični spektakl i nije najbolja ideja ?  laje 

BLAMOVI: 10 prosidbi koje su se završile katastrofalno

link
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPon Feb 17, 2014 1:56 pm

Ja sam omašila u životu tu Romantiku. Ali bila sam svedok jedne proševine. Sedimo u restoranu nas četiri drugarice i momak od jedne. Mislim da je bio baš njen rođendan. U jednom momentu M. uzima paket, ne baš nešto lepo spakovan. Vidi se da se sam mučio, neuspešno naravno.

Otpakuje moja LJ. paket kad ono PAPUČE. Kinezi nemaju onako kič šarene i šljokičaste kakve je ona tad dobila. Zabezeknuta faca, već kreće da gunđa a ON je ubeđuje da ih proba. Lude kako nas Bog dao i nas tri se pridružujemo zahtevu. U levoj papuči je kutija. S prstenom. Smeh, suze, nova tura piće i moja LJ. je isprošena.

Posle tog je išlo "sve po redu" sa proševinom, svadbom i ostalim kako Bog zapoveda i običaji nalažu. Danas im je stariji sin već momak za ženidbu i nadam se da je nasledio ćaćin smisao za romantiku br malo.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPet Feb 21, 2014 11:08 pm

Kijara-brm ::

Nisam impresionirana prsten u šampanjcu
...koji se lako i proguta .....a onda prosidba postaje manje romantična  wc  jbt
Treba i nositi prsten koji je izašao iz  shacke  respect
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySub Feb 22, 2014 4:03 am

...koji se lako i proguta .....a onda prosidba postaje manje romantična  wc  jbt
O Bože...  :zubi3: ..
Čuj ,ako je prsten pravi(procenim),mislim momak.Ma idi...Oprala i na srednjaka ga stavila ako treba... (  flipp )  ironic3 ...
Kak sam bedasta.  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySub Feb 22, 2014 9:14 am

O Bože...  :zubi3: ..
Čuj ,ako je prsten pravi(procenim),mislim momak.Ma idi...Oprala i na srednjaka ga stavila ako treba... (  flipp )  ironic3 ...
Kak sam bedasta.  :zubi3:

... kako možete da se ložite na holivudski kič??? kak' je to bedasto...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyUto Avg 19, 2014 11:27 pm

Tako omladino -nećete valjda da zaprosite devojku uz Daru Bubamaru ,ili Eru Ojdanića?  top88 

--------

Veridba za kraj Bir festa

Maja Jovanović | 19. 08. 2014. - 22:35h [You must be registered and logged in to see this image.] 23:11h | Foto: P. Marković |
Jedan mladi par odlučio je da se obaveže na večnu ljubav već uz prve taktove „YU grupe“.

Jovan Nedeljkov iz Beograda zaprosio je dugogodišnju devojku Nedu na poslednjoj večeri Bir festa. Iako je trava na Ušću bila mokra od kiše, Jovan, ponesen emocijama, kleknuo je ispred svoje drage, rekao da je voli već pet godina i pitao je da mu bude supruga. Neda je oduševljeno prihvatila, a zatim je usledio dug poljubac, što je naša ekipa zabeležila.

- Nisam planirao da uradim ovo večeras, ali toliko me je emocija preplavilo da sam shvatio da je Neda žena mog života. Spontano sam odlučio da je ovo pravi trenutak, skupio sam hrabrost i zaprosio je - rekao nam je Jovan, dok Neda nije skidala osmeh s lica.
Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence

Datum upisa : 25.06.2014

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySre Avg 20, 2014 6:57 am

JA sam bogami zaprosena veoma profesionalno, putem sms-a.
To je bio prvi deo, posle su svekar i svekrva dolazili da pogledaju snajku da li im se svidja i da se 'poprijatelje'
I onda kada sam presla da zivim kod dragod dobila sam i prsten ......
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack

Godina : 28
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySre Avg 20, 2014 9:56 pm

Jos nisam....A cekam ja vec dugo  dm5 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySre Avg 20, 2014 10:02 pm

Ladyintheblack ::
Ne zuri dete. Ima vremena za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySre Avg 20, 2014 10:08 pm

Zaprosi ti njga pa 21 vek je  :baba: 

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySre Avg 20, 2014 11:08 pm

ZoxZoja ::

Zaprosi ti njga pa 21 vek je  :baba: 

Pa moracu,nista mi drugo ne preostaje  dm2 
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptySre Avg 20, 2014 11:17 pm

Mlada sestro po metli preostaje ti samo jedan način. Onaj koji su još naše prapra pretkinje koristile. Toljagu u glavu i vuci ga u pećinu. Provereno radi.

Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyČet Avg 21, 2014 6:36 am

Mlada sestro po metli preostaje ti samo jedan način. Onaj koji su još naše prapra pretkinje koristile. Toljagu u glavu i vuci ga u pećinu. Provereno radi.

ovaj metod se moze koristiti i kasnije u druge svrhe, ali da ne spamujemo temu, od srca preporucujem Zojinu metodu  smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyČet Avg 21, 2014 2:20 pm

Nema mu druge,dovescu ga pred svrsen cin....Nece moc odbit  jakog 
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyČet Avg 21, 2014 10:37 pm

... rezimiramo Džasti i ja, gde i kada... da l' je bilo u službi za strance il' pre? ... za sada, ništ' od rezimea, odosmo na spavanje mirne savesti... možda se i setimo za koju godinu al' za sada, ništa...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyČet Avg 21, 2014 10:53 pm

srculence ::
To je bio prvi deo, posle su svekar i svekrva dolazili da pogledaju snajku da li im se svidja i da se 'poprijatelje'
Romantično baš i  nije bilo (dobro ti nisu tražili  zdravstveni karton ,kopiju porodičnog stabla ,autobiografiju i CV )
Ali je bilo uspešno -vidi se po ona dva anđelka .
Dakle ...nije ni bitno kako se počne ,nego kako se završi .
Neka te zaprosi "po propisu" za srebrnu svadbu . :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyPet Avg 22, 2014 7:00 am

srculence ::
Romantično baš i  nije bilo (dobro ti nisu tražili  zdravstveni karton ,kopiju porodičnog stabla ,autobiografiju i CV )
Ali je bilo uspešno -vidi se po ona dva anđelka .
Dakle ...nije ni bitno kako se počne ,nego kako se završi .
Neka te zaprosi "po propisu" za srebrnu svadbu . :zubi3:
Hm to ti i nije losa ideja, ako bude jos uvek pri svom izboru  smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 EmptyUto Sep 23, 2014 11:01 pm

Uvek se misli da za taj čin treba neka posebna romantika .
E ,pa ne mora -evo vam istinite priče .
Moj nekadašnji bubnjar (iz nekadašnjeg benda ) ,vrlo originalan i kežual lik ,živeo je po sistemu "Open Home " . Naime ,kod njega si mogao kad želiš ,da sediš, cirkaš ,duvaš ,sexas se -nikakav problem ,u bilo koje doba dana ili noći . Stara kuća sa puno soba ,pa nije tesno .
Dešavalo se da dođemo ujutru sa svirke ,a po sobama zateknemo ukomirane likove koje ni on ne poznaje ,zaostale od predhodne noći.
Elem ,jedne noći neki njegov ortak doveo neku ribu na kres -ništa čudno .
Odobreno ,idi u spavaću ,prijatan provod ,a domaćin gleda svoja posla .
Ujutru (oko 12 ) ipak otišao u obilazak parohije ,čisto da vidi brojno stanje ,ima li "žrtava" i tako to.
Uđe u spavaću sobu ,neka devojka spava .Kaže da je odmah zapazio dugačku kosu (do dupeta )
Zna čovek reda ,domaćin ,skuvao kafu ,pa je probudio .
Reč po reč ,cigareta po cigareta i....

Pita on nju "O*š ostati ?"

"*Oću" . 
To je bila cela "prosidba" . 

Od tada ,živeli su skoro 30 godina u braku ,imaju dvoje dece .
Juče je jadnica umrla ,zato sam se i ovoga setio.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole

KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: