DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?

Ići dole 
+19
daljinski
Danubius
dusicaa
brdjanin
Samouka
promaja
sonia
podbarac
bosankaa
Kijara-brm
doctorr67
Astra
Tattoo
AstrinaKomsinica
vasko1
tok tuk tok
debilko
Xenaa
Gothic
23 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 8:40 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]


Na ovoj temi se bavimo predviđanjima i analizama utakmica "visokog rizika" [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio promaja dana Čet Mar 21, 2013 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:07 pm

Ja ću ipak biti malo bezobrazan pa nekima odgovoriti na ono Psihići :329340:
-Ne pobedjuje uvek bolji već smireniji i bolje psihički pripremljen
-nisu svi psihići ako vole svoju zemlju i očekuju pobedu iste...
-11 na terenu protiv 11,--rutina ,iskustvo i moranje protiv mladosti ,inata i želje :pušač: :329340: videćemo
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:08 pm

doctorr67 ::
Kijara-brm ::
Napravili nam samo sranje i kolaps u gradu.
Došao je Siniša.... [You must be registered and logged in to see this image.]
'I tada sam se dobro osjećao'Mihajlović: 'Što je, večera vam je malo? Mogu vam dati i pare!'




[You must be registered and logged in to see this image.]


Dan uoči velikog dvoboja Hrvatske i Srbije pred pred novinare je u Zagrebu stao izbornik Orlova Siniša Mihajlović, koji je sa sobom poveo Branislava Ivanovića i Aleksandra Kolarova.

"U
Zagrebu je lijepo i ugodno. Nadam se da će tako sutra biti i na
Maksimiru. Zadnji put sam na Maksimiru bio 1999. i tada sam se dobro
osjećao. Sličan osjećaj imam i danas. Nadam se da neće biti rasizma jer
zagrebačka publika je dovoljno [You must be registered and logged in to see this link.] da ne radi takve stvari", istaknuo je Mihajlović te nadodao kako je svojim igračima zabranio pomisao na bilo kakav incident.


"Ako netko od mojih igrača zaradi nepotreban crveni karton ili se ne bude ponašao sportski, taj više neće zaigrati za Srbiju."


Miha nije htio otkriti sastav već je sve okrenuo na šalu.


"Svima sam rekao da napišete sastave i da ću onom tko pogodi [You must be registered and logged in to see this link.]
večeru. Gledam te vaše papire, pogodili tko je izbornik, ali nitko nije
momčad koja će igrati. Što je, večera vam je malo? Mogu vam dati i
pare."


Mihajlović je sa sobom ponio neke darove koje je pripremio za izbornika Vatrenih, Igora Štimaca.



"Igoru sam donio džem, rakiju i ajvar."


GLEDALA SAM GA VEČERAS...:)))
BOMBARDER SA MARAKANE.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:09 pm

promaja ::
nisu svi psihići ako vole svoju zemlju i očekuju pobedu iste...
-11 na terenu protiv 11,--rutina ,iskustvo i moranje protiv mladosti ,inata i želje :pušač: :329340: videćemo

tako je... top88
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:14 pm

U svakom slucaju kupicu par paketa maramica za vas. smehsmeh

Pivo ja castim! migg
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:15 pm

Filozofira Sinisa...Srbija moze samo Nemacku da pobedi i nikog vise... lol!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:16 pm

Gothic ::
Filozofira Sinisa...Srbija moze samo Nemacku da pobedi i nikog vise... lol!

Da iz slobodnog udarca..... smehsmeh :329340: :rlol: :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:24 pm

Sad kad se zakuva-Makedonci pobede Belgiju a mi komšije :329340: al će biti frke ,jaooooooooooo spite rukuju se
Nazad na vrh Ići dole
Xenaa
Unique



Datum upisa : 03.03.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyČet Mar 21, 2013 10:27 pm

ma kakva utakmica to je više od obične tekme to je.... to je...pitanje časti obraza dostojanstva čojstva etc.. etc...ko gubi a ko dobija rat :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 6:50 am

Utakmica je poslužila da se jave kojekave Hrvatske Stranke Prava i razni drugi ekstremni anonimusi koji u tome nađoše šansu da "patriotišu" ,pošto ih niko ne zarezuje više nizašta ,i nije uopšte isključeno da je neće iskoristiti za razna verbalna sr..... Tema je totalno deplasirana ,klubovi igraju normalno u ABA i Jadranskoj ligi ,sreću se reprezentacije po raznim takmičenjima ,gostuju klubovi na prijateljskim utakmicama (veterani splitskog "Hajduka" su bili u Apatinu nedavno, super utakmica bila ) i nema problema .
Problemi trebaju "domoljubima" i "patriotama" iz desničarskog miljea ,nikome drugom ,ti pokušavaju izazvati "nacionalnu "histeriju .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:38 am

Ko u Srbiji prati fudbal, gleda Jelen supr ligu.A sad ko se uključje u komentare, a nema ga tamo, to su niske strasti. E zbog njih uživam kada reprezentacija izgubi.
A iskreno, nikad nisam ni navijao za reprezanticuju, rekao sam sto puta, nije mi jasan pojam reprezentacije Srbije?
Priznajem da se prave nacionalne reprezantacije, pa svi Srbi u jednoj ekipi, bez obzira da li su Srpski, Hrvatski, Bosanski, Slovenački, Australijski državljani.
Ovako, to je ekipa, kojoj je zajedničko da su poreski obveznici iste države i ništa više. Ne mogu nekoga doživljavati kao svog zato što plaćamo isti pdv. Ma glupost. Kakva država, Država me ne intresuje, ma kako se zvala.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:42 am

A i da se nacionalna reprezentacija napravi, uvek mi je ljubav prema klubu ispred toga. Neće mi poturiti neko da nekog volim ili mrzim zato što je od rođenja takav.
Priznajem klupsku pripadnost, tu se čovek svesno opredeljuje, to je ljubav. Samo mi je to merodavno.
Šta god da se desi, za Zvezdinog ni jednog igrača neću navijati nikada. Tačno da mi od rezultata život zavisi.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:43 am

debilko ::
Ko u Srbiji prati fudbal, gleda Jelen supr ligu.A sad ko se uključje u komentare, a nema ga tamo, to su niske strasti. E zbog njih uživam kada reprezentacija izgubi.
A iskreno, nikad nisam ni navijao za reprezanticuju, rekao sam sto puta, nije mi jasan pojam reprezentacije Srbije?
Priznajem da se prave nacionalne reprezantacije, pa svi Srbi u jednoj ekipi, bez obzira da li su Srpski, Hrvatski, Bosanski, Slovenački, Australijski državljani.
Ovako, to je ekipa, kojoj je zajedničko da su poreski obveznici iste države i ništa više. Ne mogu nekoga doživljavati kao svog zato što plaćamo isti pdv. Ma glupost. Kakva država, Država me ne intresuje, ma kako se zvala.

...a ja mislio, debilko uzeo nik iz fazona.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:48 am

tok tuk tok ::
debilko ::
Ko u Srbiji prati fudbal, gleda Jelen supr ligu.A sad ko se uključje u komentare, a nema ga tamo, to su niske strasti. E zbog njih uživam kada reprezentacija izgubi.
A iskreno, nikad nisam ni navijao za reprezanticuju, rekao sam sto puta, nije mi jasan pojam reprezentacije Srbije?
Priznajem da se prave nacionalne reprezantacije, pa svi Srbi u jednoj ekipi, bez obzira da li su Srpski, Hrvatski, Bosanski, Slovenački, Australijski državljani.
Ovako, to je ekipa, kojoj je zajedničko da su poreski obveznici iste države i ništa više. Ne mogu nekoga doživljavati kao svog zato što plaćamo isti pdv. Ma glupost. Kakva država, Država me ne intresuje, ma kako se zvala.

...a ja mislio, debilko uzeo nik iz fazona.

Ne breeeee, šta ti je rasta
Moja genijalnost prelazi u ludilo smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:55 am

A sad neko iz Brisela da proturi vest, da ako pobedimo, nećemo dobiti datum pregovora.
Odmah svi ti koji će biti za vreme utakmice u predinfarktnom stanju bi se povukli, i pomirili sa porazom. E toliko o tom patriotizmu.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
vasko1

vasko1


Datum upisa : 02.01.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:13 am

Da je nešto više od utakmice...jeste ! Više je i od ravnopravnosti Ćirilice ,i od pretučenih Bogoslova ,i od nacionalnih manjina ,pa i od gostiju koji žive u hrvatskoj vjekovima. Više je od dnevno političkih tema i dilema,ali je manje od ponosa koji čovjek nosi u sebi koji je dobio rođenjem što je Srbin i što se toga ne odriče .Znam da će nam danas prebrojavati i krvna zrnca ,ali nemogu nas sprečiti da na Maksimiru navijamo za Srbiju ,iako je zabranjen dolazak gostujućim navijačima !Ako smo po novoj terminologiji "gosti"koji žive u Hrvatskoj ,neka im bude i tako ,ali i to je za ljude !Hteli su da to bude više od igre ,i bit će !!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:17 am

Navijao bih i ja da sam na Maksimiru za Srbiju, isto kao što bih u Džamahiriji u Ljutice Bogdana navijao za Hrvatsku.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:21 am

Odvratan mi je ambijent, kada se nacionalni interes pojavi na stadionu. I onda vidim ljude koji ne znaju pravila fudbala a dolaze.
Uhvatio sam sebe, da nisam mogao da navijam za Partizan protiv Croacije 1997-e, došao na stadion, 50000 ljudi bi klali protivnika. I umesto da su tako odlučno išli na Miloševićevu vilu kad ih je prodavao, sada hoće na stadionu da isopravljaju neke stvari.
A ja sam išao i dao sve od sebe kad je trabalo da se pokuša, da se spreči scenario Oluje. E tada su oni koji su kasnije direkntno postradali bili protiv nas i držali se svog Slobe.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 11:44 am

ccccccccc A gdje ono: neka bolji pobijedi?! Come on narode, sport je da spaja narod, a ne razdvaja:)
Nazad na vrh Ići dole
vasko1

vasko1


Datum upisa : 02.01.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 1:10 pm

AstrinaKomsinica ::
ccccccccc A gdje ono: neka bolji pobijedi?! Come on narode, sport je da spaja narod, a ne razdvaja:)

Bolji će pobediti neovoisno o našim željama...ali ja tražim da kao navijač imam pravo reči sasvim glasno da navijam za Srbiju bez obzira što se utakmica igra u Maksimiru ! Ali meni je kao "gostujućem navijaču" zabranjeno da dođem,ali ja ipak idem na svoj rizik sa još četiri prijatelja što dođoše iz Beograda . Zato je ovo više od igre.....
pa neka tako i bude !
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 1:30 pm

vasko1 ::


Bolji će pobediti neovoisno o našim željama...ali ja tražim da kao navijač imam pravo reči sasvim glasno da navijam za Srbiju bez obzira što se utakmica igra u Maksimiru ! Ali meni je kao "gostujućem navijaču" zabranjeno da dođem,ali ja ipak idem na svoj rizik sa još četiri prijatelja što dođoše iz Beograda . Zato je ovo više od igre.....
pa neka tako i bude !

Care jakog
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 1:47 pm

Naravno Vasko, tako ja u sred Bograda na sva usta govorim da navijam za Hrvatsku. Kao navijač, valjda imam pravo na to.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 1:57 pm

Uvek je nesto vise, jedino od koga boli poraz je od Hrvatske i ciju pobedu vise volim da odnesemo je isto od Hrvatske. Ostali su za mene nebitni.
Isto tako i HR razmislja.
Ja svu ovu famu oko ovoga kapiram.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 2:22 pm

debilko ::
Ko u Srbiji prati fudbal, gleda Jelen supr ligu.A sad ko se uključje u komentare, a nema ga tamo, to su niske strasti. E zbog njih uživam kada reprezentacija izgubi.
A iskreno, nikad nisam ni navijao za reprezanticuju, rekao sam sto puta, nije mi jasan pojam reprezentacije Srbije?
Priznajem da se prave nacionalne reprezantacije, pa svi Srbi u jednoj ekipi, bez obzira da li su Srpski, Hrvatski, Bosanski, Slovenački, Australijski državljani.
Ovako, to je ekipa, kojoj je zajedničko da su poreski obveznici iste države i ništa više. Ne mogu nekoga doživljavati kao svog zato što plaćamo isti pdv. Ma glupost. Kakva država, Država me ne intresuje, ma kako se zvala.

Kuku,pa Svica ima samo 2 prava Svicarca u reprezentaciji,ipak ih sve volim...a zalosno je da se mrznja siri na stadionima...nek pobjedi bolji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 4:14 pm


I TO SE DOGODILO

Aplauz za „orlove“
na „Maksimiru“!


Autor: Petar Milovanović | 22.03.2013 - 11:18:00h |


Verovali ili ne - srpski reprezentativci dočekani su aplauzom kada
su istrčali na teren „Maksimira“ pred prvi i ujedno poslednji trening
pred večerašnji „meč decenije“ sa Hrvatima.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Prvih 15 minuta treninga posmatralo je oko 200 novinara i
fotoreportera, što srpskih što hrvatskih, uz zvanice Fudbalskog saveza
Srbije


Srpski fudbaleri na sinoćnjem treningu su se mogli upoznati sa atmosferom koja ih večeras očekuje na „Maksimiru“ | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Istina, dlanom o dlan lupali su srpski novinari i fotoreporteri, kao i
zvanice Fudbalskog saveza Srbije, među kojima su bili funkcioneri iz
srpskog fudbala, Raša Babić i Miodrag Žuća Janković, ali i Marko
Pantelić, doskorašnji reprezentativac.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ništa još nije gotovo, Brazil je i dalje dostižan | Foto: Aleksandar Dimitrijević


Prvi je na travnati tepih najvećeg hrvatskog stadiona kročio kapiten
„orlova“ Bane Ivanović. Nakon što je gurnuo loptu i istrčao kratak
sprint, okrenuo se prisutnima, nekoliko puta udario desnom rukom u levu
stranu grudi i tom gestikulacijom dao do znanja svima da će on i njegovi
drugari ostaviti srce na terenu u možda i najvažnijoj utakmici u
njihovim karijerama!



[You must be registered and logged in to see this image.]


Oni će biti naši najbučniji navijači: Janković, Pantelić i Babić | Foto: Aleksandar Dimitrijević


Srpski fudbaleri su trening počeli lakim zagrevanjem i trčanjem, zatim
su krenuli da rade sa loptom. Radilo se na uvežbavanju kontranapada, dok
su Kolarov, Ivanović i Tošić vredno trenirali izvođenje slobodnih
udaraca.

Nakon toga su okupljeni oko terena morali da napuste stadion. Podsetimo,

selektor Srbije Siniša Mihajlović želeo je da ceo trening bude otvoren
kako za novinare, tako i za ostale „ljubitelje fudbala“, ali je to
zabranila zagrebačka policija zbog bezbednosti.
_____________
Pomiritelj: Miha se slikao sa hrvatskim ministrom branitelja!



Autor: P. M. | 22.03.2013 - 15:23:00h |


Sinišu Mihajlovića ovog puta gledamo u ulozi pomiritelja!

Srpski selektor potografisao se sa hrvatskim ministrom branitelja Predragom Matićem.
Fotografiju je na "tviter" okačio Bojan Glavašević, pomoćnik ministra branitelja i sin legendarnog vukovarskog novinara Siniše Glavaševića.

- Ratna priča je iza nas. Budućnost pišemo na sportskim borilištima - napisao je Glavašević uz fotografiju.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Miha sa ministrom Matićem | Foto: Bojan Glavašević/Twitter
__________
Budala ima ,policija za sada radi svoj posao :



[You must be registered and logged in to see this image.]

Uhapšeni navijači zbog skandiranja "Ubij Srbina, 'ajmo ustaše"!Video
[You must be registered and logged in to see this image.]



_________________

Neka pobedi bolji ,a pobediće onaj ko bude "hladnije glave "

Ništa na "juriš" ,razvući Hrvatsku po terenu ,i ići na brzu kontru-to je šansa Srbije u ovom meču .

Srećno ,Orlovi ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:30 pm

HRVATSKA - SRBIJA


Ofenzivna Hrvatska s Kovačićem na Srbiju





[You must be registered and logged in to see this image.]



Vrijeme iščekivanja je
završilo. Prepune tribine maksimirskog stadiona dočekale su toliko
željeni ogled kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo između Hrvatske i
Srbije
Hrvatska nogometna reprezentacija plovi jako dobro u kvalifikacijama za
Svjetsko prvenstvo što će se 2014. godine održati u Brazilu. Ždrijeb je
htio da se izabranici Igora Štimca nađu u istoj skupini sa Srbijom, a
nakon dugog iščekivanja došao je trenutak da ugostimo svoje istočne
susjede.

Nevjerojatan je bio interes za utakmicu, zato i ne čudi što su tribine
maksimirskog stadiona ispunjene do posljednjeg mjesta. No, nakon
'verbalnih' igrica jednog i drugog izbornika, sada sve ostaje na
igračima na terenu. Tekstualni [You must be registered and logged in to see this link.] pratite na tportalu.

Hrvatska - Srbija 0:0

HRVATSKA: Pletikosa - Srna, Šimunić, Ćorluka, Strinić - Kovačić, Modrić, Rakitić, Kranjčar - Mandžukić, Olić.
SRBIJA: Brkić - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Radovanović, Ignjovski, Stevanović, Tošić - Đuričić, Šćepović.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:33 pm

ŠTO U TO VRIJEME


Kako izbjeći utakmicu Hrvatska-Srbija?





[You must be registered and logged in to see this image.]



Ako niste od onih koji su
uzeli slobodan petak kako bi se dobro pripremili za utakmicu i ne trese
vas nogometna groznica od utakmice stoljeća, napravili smo vodič za one
koji žele izbjeći ovu epidemiju silnih razmjera
IDITE NA KAVU s prijateljicama, ali prije toga se raspitajte gleda li se
tekma u tom kafiću. Nemojte se previše iznenaditi bijelo-crvenim
navijačima koji iz sveg grla bodre svoje Vatrene, a vi niste čuli
vrhunac trača iz firme.

IZBJEGAVAJTE MAKSIMIR
Preskočite odlazak u ZOO ili šetnju parkom Maksimir. Potrudite se
izbjeći taj dio grada. Na Trgu bana Jelačića organizira se veliko
gledanje utakmice, tako da morate izbjegavati i šetnju špicom.

IDITE U ŠOPING. Uđete u shopping centar, a nema gužve. Ako vam se da, među policama možete raditi piruete.

POGLEDAJTE NEKI DOBAR FILM
Netko vam je preporučio dobar film. Sad je vrijeme da ga izvučete iz
mračnog dijela ladice i zbrišete u neki sasvim drukčiji scenariji.

AKO SE OSLANJATE NA TV, na pladnju vam se nudi 'Exkluziv TV', 'Krv nije
voda', 'Kako vrijeme prolazi', 'Kazalište u kući', 'Svi vole Raymonda' i
'Rubi ili Mala nevjesta'.

ISKLJUČITE SE UZ DOBRU KNJIGU. To ostavljamo vama na volju. Može i ljubić, Žuži Jelinek ili neka preskočena lektira.

BJEŽ'TE NA NASIP. Zamislite. Nema ljudi, gužve, šetate nasipom bez
biciklista, šetača pasa i strastvenih trkača, staza je samo vaša.

MEDITIRAJTE. Sjednite, zatvorite oči i pobjegnite u neki svoj zen gdje nitko ne treba ići u boj.

SPAVAJTE SNOM PRAVEDNIKA. Zamračite sobu, nariktajte jastuk i spavajte.

KINO/KAZALIŠTE. U kinu se nude 'Pad Olimpa', 'Pijev život', 'Ana
Karenjina' i 'Zagonetni dječak'. U Kerempuhu se nudi 'Krletka', u
Gavelli 'Push up', a u Zagrebačkom kazalištu lutaka 'Tri praščića'.
ili DOĐTE NA DANUBIUS FORUM... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:50 pm

Zna li ko -dolaze li ove da navijaju danas ? [You must be registered and logged in to see this image.]?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 5:58 pm

aha i ja sa njima.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 6:00 pm












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 6:28 pm

HRVATSKA - SRBIJA 1:0


Mandžukić donio slavlje i prednost Hrvatskoj! [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 6:42 pm

HRVATSKA - SRBIJA 2:0


Mandžukić načeo Srbiju, Olić povećao vodstvo [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 7:04 pm

booored booored booored











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 7:09 pm

Kijara-brm ::
HRVATSKA - SRBIJA 2:0


Mandžukić načeo Srbiju, Olić povećao vodstvo [You must be registered and logged in to see this image.]
Mandžukiću je Kolarov dao loptu na tacni ,moja pokojna baba bi dala gol, a Olića je lopta pogodila u stomak .
Utakmica je za sada ,prilično nikakva ,pimplanje
Srbija udaraca na gol -0 .
Hrvatska -3 ,od toga dva se nekako uvukla ,čista sreća .
Ništa slabija Srbija nije ,samo hladnu glavu i nije uopšte Hrvatska tako "silna ", da joj se ne može dati gol .
Najvažnije -korektna atmosfera ,igra se oštro ,ali se ne krlja . Čak je Hrvatska grublja ,ako ćemo objektivno .
Ništa ...ima još celo poluvreme . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 7:27 pm

Jel a ko igra ?










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 7:33 pm

Upute građanima'Od 15 do 21 sat izbjegavajte područje oko Maksimira' [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 7:43 pm

Iznenadjujuce ,ja se nasmijah na ovoj temi....hahah Monty super
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:07 pm

Zaslužena pobjeda Hrvatske aplauseee











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:18 pm

Ma nema tu šta ...Hrvatska drugo poluvreme nije ni igrala (60 % posed lopte Srbija ) Mandžukić ,Olić ,i Modrić,dakle .najbolji napadači , su stigli igrati i "čistače" ? Pa stigli ...kad mi nemamo vezni red ni napadača . Golman Brkić -sve i jednu loptu je ispustio ,sreća što nisu ni šutirali ozbiljnije .
NAJVAŽNIJE : potpuno fer i korektna utakmica u svakom pogledu ,veliko bravo za igrače oba tima ,ponašali su se vrhunski fer plej ,pozitivna atmosfera , gotovo prijateljska utakmica .
Policija je očigledno uradila svoj posao , 17 privedenih , 102 hrvatska huligana sprečena da uopšte dođu do stadiona ,isto kao i nekolicina naših -koje su zadržani na granici . Znači-kad se hoće,može se bez problema obračunati sa huliganima ,samo policija treba da radi svoj posao . Hrvatska ,sa 4 srpska operativca je svoj zasad uradila ,ako noćas ne bude "slavljenja" ,što je već njihov problem . Na potezu je Beograd -da obezbedi isto to .
I da ....u pitanju je bila SAMO UTAKMICA . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:40 pm

Zaslužena pobeda iskusnijeg tima ovaj put.Očigledno da mi nemamo igrača koji može da reši utakmicu dok su oni imali nadahnutog Olića i radilicu Srnu ..čestitam,al dok postoji nada ja ću se nadati ,ako ništa da im vratimo u BG-u :elpivo: pljuc
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

smehsmeh :rlol: Dobili Srbi po repu,hashahhaha


Croatia for ever and ever! :zurka :
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:51 pm

Dolinac ::
[You must be registered and logged in to see this image.] Dobili Srbi po repu,hashahhaha


Croatia for ever and ever! [You must be registered and logged in to see this image.]

ma nek si ti nama srećan... [You must be registered and logged in to see this image.].
vidimo se u Bg... [You must be registered and logged in to see this image.]..onda ćete dobiti gde stignete... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:53 pm

Kijara-brm ::
Dolinac ::
[You must be registered and logged in to see this image.] Dobili Srbi po repu,hashahhaha


Croatia for ever and ever! [You must be registered and logged in to see this image.]

ma nek si ti nama srećan... [You must be registered and logged in to see this image.].
vidimo se u Bg... [You must be registered and logged in to see this image.]..onda ćete dobiti gde stignete... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nema veze kako ispadne igra u Beogradu, ispali ste vec sada. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 8:59 pm

pobedili su bolji.ajde nećemo se sad naslađivati...
važno je da do kraja večeri ne bude nereda ,i tuče po gradu,jer huligani koriste svaku priliku za divljanje...
recpect...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:04 pm

Kijara-brm ::
pobedili su bolji.ajde nećemo se sad naslađivati...
važno je da do kraja večeri ne bude nereda ,i tuče po gradu,jer huligani koriste svaku priliku za divljanje...
recpect...:)

To se nemoze nigdje garantirati, budala i hooligana ima svugdje Kijara. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:13 pm

Pošteno je pobedila reprezentacija Hrvatske, dobrom igrom i iskustvom.
Šta reći , sem pohvala na dobroj igri... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:16 pm

Astra ::
Iznenadjujuce ,ja se nasmijah na ovoj temi....hahah Monty super

Želje su jedno...a realnost na terenu nešto drugo... :329340: :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:22 pm

Da bili su bolji, casno su pobjedili, bio je fer-play. UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 550414


Iduce godine kad Hrvatska budne igrala u finale protiv Brazila, pravim party, bice prasetine i jagnjetine. UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 419607
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:23 pm

Pa gospođe....evo uputstvo Utakmica gotova ,noć je još mlada .... [You must be registered and logged in to see this image.]
___________________

PETAK, DAN ZA METAK: Kako večeras do seksa?


S obzirom na to da se danas igra fudbalska
utakmica između Srbije i Hrvatske, mnogima je seks poslednja stvar na
pameti. Ipak, to ne mora da bude tako!


[You must be registered and logged in to see this image.]Foto-ilustracija: FreeDigitalPhotos/imagerymajestic

Čitava zemlja ovog petka je u euforiji zbog sudbonosnog balkanskog derbija! Testosterona je u vazduhu koliko hoćete. Bez obzira na ishod utakmice, šteta bi bilo ne iskoristiti sav taj energetski naboj i za malo vruće akcije u krevetu.

Ono što predstavlja najveću prepreku za seks večeras jeste pivo, koje će se točiti u hektolitrima tokom samog meča, ali i nakon njega, bilo da se magičnim napitkom nazdravlja u čast pobede ili u njemu utapa tuga zbog poraza. Sve u svemu, potencija muškog dela nacije najbolje će proći ukoliko bude nerešeno.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto-ilustracija: FreeDigitalPhotos/marin

Žene koje su u braku ili dugoj vezi vrlo dobro znaju da baš i ne mogu da računaju na svog dragog u ovako važnom sportskom trenutku. Singl devojkama isto nije lako. Koliko god da su sređene i seksi, u tih ključnih 90 minuta teško da će ih iko primetiti
u kafiću krcatom hordi divljaka koji urlaju, psuju i fizički svoj bes
iskaljuju na prisutnom inventaru. Zato, drage dame, bolje vam je da
ništa ne pokušavate dok sve ne bude gotovo.

Ipak, ne treba gubiti nadu! Ako vam je večeras do vođenja ljubavi, samo budite strpljive. Navijajte, nervirajte se zajedno s njima, a onda im dajte barem još sat-dva fore da s drugarima izanaliziraju
sve moguće situacije iz meča, da li je suđenje bilo fer ili ne, da li
su treneri donosili mudre odluke, pa sve do tirade o fantastičnim
fintama ili katastrofalnim potezima prvotimaca na terenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto-ilustracija: FreeDigitalPhotos/digitalart

Konačno stiže trenutak kada vi stupate na scenu! Vreme je da zajašete taj testosteronski talas. Ako je tekma izgubljena, dokažite svom depresivnom izabraniku da je on za vas mačo bez obzira na tim za koji je navijao. Ukoliko je pobeda, pridružite se sveopštoj terevenci i priuštite mu ekstra bonus koji je i te kako zaslužio. Jedina prepreka na putu do cilja biće dilema kako da se otarasite bagre njegovih nesnosnih prijatelja, ali verujemo da ćete se i sami dosetiti koje su to prave reči koje treba da mu šapnete na uvo da bi, već od 22h pa sve do ujutro, bio samo vaš.

[You must be registered and logged in to see this image.]Foto-ilustracija: FreeDigitalPhotos/marin

Ako ne podnosite fudbal i sve ovo vam ide na živce,
preostaje vam samo da se bacite u potragu za nekom kafanom u kojoj
televizora nema. Ako unutra zateknete muškarca, on je sigurno ili
stranac ili ga stvarno “zabole ćošak” za najvažniju sporednu stvar na
svetu. To što je u ovakvom trenutku ipak smogao snage da izađe u grad,
znak je samo jednog. Spreman je da svu svoju pažnju usmeri samo i isključivo na vas!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:31 pm

Bolji prijedlog...na Orla,pa da letimo zajedno...bar ovaj petak
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Tattoo

Tattoo


Datum upisa : 24.10.2011

UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:45 pm

Gleda moja majka utakmicu i neko je malo potkacio Duska Tosica, elem ce ti moja majka, " Nemoj njega, bezi od njega, ganjace te Karleusa po BG kad dodjes, a to ce ti biti gore nego cela Srbija za vratom".
:rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 EmptyPet Mar 22, 2013 9:50 pm

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?    UTAKMICA ILI  NEŠTO VIŠE ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UTAKMICA ILI NEŠTO VIŠE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: