DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FARMA 5 ( i šta je bilo posle)

Ići dole 
+14
Lily
dusicaa
ZoxZoja
Lakota
Blebetalo
Kijara-brm
tok tuk tok
Astra
Hestija
Gothic
Danubius
bosankaa
Srdjan92
Samouka
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Avg 10, 2013 5:57 pm

First topic message reminder :

Farma 5 Najava - Mira Škorić ulazi u Farmu

 Pevačica privodi kraju pregovore sa TV Pink o učešću u rijalitiju, u kojem će biti i Dragan Stojković Bosanac i njegova ćerka Aleksandra.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Mira-skoric-1374442570-342507-20130722084936
Pregovori s potencijalnim učesnicima „Farme 5“ bliže se kraju.
Prema našim saznanjima, jedno od najvećih imena na imanju u Lisoviću u septembru biće Mira Škorić. Pevačica se u načelu dogovorila s produkcijom televizije Pink, ostalo je još da se utanače detalji koje pevačica zahteva da budu ispunjeni. Njoj sigurno neće biti teško da se snađe pred kamerama koje snimaju 24 sata jer je već učestvovala u „Velikom bratu“. A i sama je rekla, posle posete imanju tokom prošlog serijala, da bi rado prihvatila učešće.

- Fascinirana sam izgledom farme jer je imanje ogromno i mnogo bolje izgleda uživo nego na televiziji. Sad kad sam videla sve ovo, ukoliko bih dobila poziv, ušla bih bez razmišljanja. Volim izazove, volim životinje, jedino ne znam da muzem, ali bih i to naučila - rekla je tada Mira.

U seoskim poslovima Škorićevoj će se pridružiti Dragan Stojković Bosanac i njegova ćerka Aleksandra Džidža, koja se takmičila u poslednjoj sezoni „Zvezda Granda“.
- Njih dvoje su već postigli ugovor, a Mira će, ako sve bude kako treba, to učiniti sredinom nedelje. Sigurno je učešće i Suzane Mančić, koja će u Lisović stići s odmora u Grčkoj - kaže naš sagovornik blizak produkciji.
Pozvali smo Miru, ali nam se ona nije javljala na telefon.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Mira-skoric-farma-5-farma-1374442606-342509-20130722084936 Oštar na jeziku... Bosanac


I ovde će biti veselo...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji izmenio Kijara-brm dana Sub Jan 04, 2014 6:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 11:08 am

Srdjan92 ::
Moze da padne sex izmedju Goce i njenog ,,Bivseg", treba izdrzati 2/3 meseca bez sexa.:trava :
Ova postava "farmera" je izgleda krenula sa taktikom da će u "paru" ,a dao bog iz uz malo sexa biti zanimljivi gledaocima ,pa se tako "nametnuti ".Očigledno je da nema tu nikakvih emocija ,i da žene tu više kalkulišu.
Malo je prebrzo da se "izdvoji" već toliko "parova" ?
Videće se ....a zanimljivosti radi ,par ranih radova najvećeg smora na Farmi (i možda najvećeg ženskog smora kojeg sam ikada video ) Jelene Golubović FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 734773-jelena-golubovic03-beta-foto-strFARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 734826-jelena-golubovic04-beta-foto-str

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 734807-zjelena-g2FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 734819-zjelena-g1FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 734824-jelena-golubovic02-ras-foto-str-andrej-isakovic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 11:17 am

Luda žurka noćas..
Ivan smara Saru.Daje joj sugestije oko  ponašanja..Fifi broj 2.Gde ona,tu i on..
Ona jadnica ima momka napolju,ali joj paše i on,i mnogo njih..Čak i mali Aki koji je došao kao gost..Igračica..:)
Čupavi je zabio nos u dekolte Jelene G..Na kraju su završili u slami..Neki su ih videli..Što znači ,pao je seks...Ne zna se ko je odvratniji od nih dvoje..
Ima tu još parova.:zubi3: .Biće svega..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 2:24 pm

Kijara-brm ::
Luda žurka noćas..
Ivan smara Saru.Daje joj sugestije oko  ponašanja..Fifi broj 2.Gde ona,tu i on..
Ona jadnica ima momka napolju,ali joj paše i on,i mnogo njih..
Mislis ima Bivseg momka ...:zubi3: 

A za Ivana nemoj tako on se javno Deklarisao da je usao kao Bivsi Muz poznate Pevacice...Nije to mala stvar ... Sam ih je sve pitao da li ima jos neko Bivsi od poznate Pevacice...Posto se niko nije javio znaci on je glavni i sada fura samo na mladu piletinu...:329340:
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan92
Početnik
Početnik



Datum upisa : 19.09.2013

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 3:12 pm

,,Mlada piletina" na farmi sve ce uraditi samo da opstanu i zarade sto vise novca.rasta 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 6:23 pm

Ona predstava je ispala sasvim simpatično (mada se svela bukvalno na jedan polu-skeč bez nekog naročitog smisla ili sadržaja ) a publika je bila u najmanju ruku -nezainterosvana ,na čelu sa Prokom .
Miki ga je sasvim dobro "skinuo" -biće da se još i uvredio ?

Sve bi bilo ok ,da posle toga nisu nastupili nervni slomovi ,psovačina i otimačina oko hrane ,kao da 5 dana nisu ništa jeli .
No glavna stvar je ,koliko se moglo zaključiti ,da je ona luda Golubovićka izvršila pretnju ,i "istovarila" se između dva "toaleta" ? wc jbt 

Neverovatno .krsti se
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Srdjan92
Početnik
Početnik



Datum upisa : 19.09.2013

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 6:51 pm

Izmedju dva toaleta?:trtrr :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 21, 2013 10:09 pm

Nikad kraja..23 štapića je dobila Jelena Golubović:D
U duel ide seraljka Jelena i Vanja(za koju sam se iznenadila)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPon Sep 23, 2013 1:48 am

FARMA IZBACIVANJE: Vanja pobedila u kvizu znanja, publika glasala za Jelenu!
Vanja Mijatović napustila je imanje u Lisovićima iako je pobedila u kvizu znanja i glasovi su joj duplirani
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Vanja-mijatovic-1379881417-370103
Vanja Mijatović napustila je imanje u Lisovićima.
Ona je pobedila u kvizu znanja i odgovorila je na sva pitanja tačno, i iako su joj glasovi duplirani, nije uspela da ostane na Farmi. Pevačica je pre dupliranja glasova imala 17, 14 odsto glasova, dok je Jelena imala 82, 86 odsto.
Jelena i Vanja našle su se u areni tako što su farmeri izabrali rediteljku kao prvog duelistu, dok publika nije glasala za Vanju i ona je postala drugi duelista. Devojke su dan provele u izolaciji, učeći za kviz znanja. Takođe, obe su izjavile da bi volele da ostanu na imanju.
23.41 Vanja Mijatović je stigla u studio.
22.17 Ognjen je saoptštio rezultate glasanja nakon dupliranja. Vanja napušta imanje.
Pre dupliranja glasova, Jelena je imala 82,86, a Vanja 17,14 odsto glasova, a posle dupliranja Jelena je imala 70,73 a Vanja 29,27 odsto glasova.
"Ne mogu da verujem da je neko glasao za tebe", dobacio je Miki rediteljki nakon što je Ognjen otkrio kakvi su procenti.
22.16 Vanja je pobedila u duelu, njoj se dupliraju glasovi. Vanjin tata je rekao da je odlično završila školu i da nikada nije imao problema sa njom.
20.11 Ognjen je u areni sa Vanjom i Jelenom, počinje kviz znanja.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Jelena-i-vanja-1379880871-370093
22.03 Vanjin tata je u studiju.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Vanjin-tata-1379880412-370091
On je rekao da je Vanja ista kod kuće i na Farmi. "Ona ima neki svoj svet, i uvek je tako malo povučena, ali kad uzme mikrofon i kad je sa muzičarima, potpuno je drugačija.", rekao je Vanjin tata i dodao da bi voleo, kao i ona da ostane na imanju.
Jelenina mama je rekla da je Vanja divna devojka i da je potpuna suprotnost Jeleni. Dok Vanjin tata smatra da baš on liči na Jelenu, a Vanja je na majku.
21.56 Gosti kod Aleksandre u studiju su Jelenina mama, Svetlana Golubović.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Jelenina-mama-1379879963-370089
Jelenina mama kaže da se rediteljka dobro snašla na Farmi i da ona konflikte ne vidi kao nešto loše "Ona je tu igru rešila da igra u ovom šou i ja sam zadovoljna. Mislim da se prikazala onako kako je želela. Sve se vrti oko nje i dobila je šta je htela. Jelena nije mnogo konfliktna u kući.", branila je Jelenu mama.
Svetlana je rekla da ne poznaje Divnu i da ne zna kako bi se ponašala da je u njenoj situaciji. "Svako ima pravo na svoje mišljenje, tako da me to ne bi dotaklo".
Što se tiče čuvene konzerve, Svetlana misli da je priča preterana.
Jelenina mama misli da je preterala što je vršila nuždu između dve kuće i da će joj, sve reći ako izađe večeras. "Ja bih volela da se Jelena vrati kući".
Što se Čupe tiče, ona je rekla da Jeleni sigurno prija podrška, ali smatra da nije njen tip. "Ona je spontana, videćemo šta će biti."
21.44 Edin i Igor Starović pričaju sa Ognjenom o predstavi
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Igor-edin-1379879186-370087
Edin je rekao da nisu isključili Jelenu Golubović iz predstave, nego da su joj dali ulogu kritičara, a Ognjen je  konstatovao kako su to namerno uradili jer je ne vole.

"Najteže je bilo raditi sa Jelenom Golubović jer je imala hiljadu ideja, i mi nijednu nismo uslovili. Bila je fora da radimo predstavu mi koji nikad nismo radili to. Neke njene ideje su bile dobre, ali se nisu uklapale u našu viziju.", rekao je Edin.
21.41 Divna se požalila Ognjenu da se uplašila veoma kokoške.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Divna-1379879046-370085
"Zorica kaže da mi nije ubacila u krevet kokošku, ali ja znam nju, sigurno je znala da se plašim.", rekla je Divna i dodala da ju je kao malu jurio gusan da je kljucne i da se plaši sve.
Divna je dodala da ima loše iskustvo sa Zoricom iz prethodnog rijalitija i da zna na šta je sve spremna i da voli da se igra. "Sumnjam na sve koji su bili budni".
21.40 Vanjin tata i Jelenina mama su u sutdiju.
21.35 Ivan Marinković je sa Ognjenom na imanju.
"Očekivao sam Gocin ulazak na Farmu. Drago mi je da sam je video, samo što sam mislio da će biti drugačije, da će biti bolja prema meni, ali eto.", rekao je Ivan povodom Gocinog ulaska.
Što se Sare tiče, rekao je da je priča kompleksna. "Rekao sam da mi se Sara sviđa i da sam se zaljubio, a stvar koja me i dalje drži pored nje je to što znam kakav je njen odnos sa mnom i sa ostalim muškarcima u kući. U suprotnom bih se odmah povukao. Naš odnos se menja iz dana u dan.", priznao je Ivan.
Rekao je da je njen susret sa Akijem sumnjiv i da ne zna šta su radili. "Bez obzira, ja vidim da se tu nešto dešava, ali mi je sumnjivo sve i neću ništa da je pitam .", rekao je Marinković.
21.26 Sa gazdaricom Jelenom Jovanović priča Ognjen.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Jelena-1379878155-370083
Jelena je rekla kako je mnogo teško biti gazda. "Imam privilegije razne, međutim, sve mene svi pitaju, jedva čekam da prođe ovaj dan.", rekla je Jelena.
Rekla je da joj Edin mnogo pomaže, i da je imala noćne posete od Edina. "Veoma mi prija, i mislim da ćemo biti baš dobri prijatelji kada izađemo".
21.21 Ognjen je na imanju sa Romanom, pričaju o njenom odnosu sa Divnom.
Pričaju o njenom odnosu sa Divnom "Pričala je o meni kako sam ja branitelj Jelenin. Ona je imala sukob sa Jelenom, i onda joj je zametalo što sam ja stala jednom na Jeleninu stranu", rekla je Romana. Ognjen je saopštio Romani da je Divna rekla da pevačica loše peva čim je uhvatila mikrofon na žurci. "Ja samo joj direktno rekla da ne želim da mi neko nameće mišljenje i da ko god pokušava da mi nametne mišljenje, ja ću uvek reći svoj stav. Takva sam i privatno.", rekla je pevačica.
Osim sa Divnom, imala je mali sukob sa Simonidom, ali kaže da je sada sve u redu.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Romana-1379877942-370081
21.08 Aleksandra je podsetila gledaoce na žurku koju su farmeri imali u petak i na ljubavni trouga Aki, Sara i Ivan.
21.03 Ognjen je na imanju razrešava "aferu koka". Sa njim su Marko Vanila i Zorica Marković, Kaća i Vajs. Oni su rešili da jure kokoške i da ih ubacuju u spavaću sobu. Divna Karleuša se inače plaši kokošaka, ali oni tvrde da to nisu znali i stavili su kokošku na njen krevet.
Divna nije znala da je Zorica ubacila kokošku kod nje u krevet, ali je prvi Miki probio led. Zorica je rekla da su svi toliko hrkali da nije moglo da se spava u sobi i da su oni zato morali da razbiju monotoniju.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Kaca-i-marko-1379876762-370073
21.02 Izbacivanje je počelo. 
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Aleksandra-1379876615-370071
Aleksandra je podsetila dodelu štapića i da su kod Edina završila samo 3 štapića, a da je Jelena dobila ostatak.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPon Sep 23, 2013 9:26 pm

Marko Vukotić novi gazda na Farmi!
  


Vanja Mijatović sinoć je izbačena sa Farme 5 i jutros je stiglo pismo u kome pevačica bira novog gazdu, a ovu titulu dodelila je manekenu Marku Vukotiću.
Vanja je u pismu ponovila ono što je rekla i sinoć u studiju - da joj je bitno da je sa Farme izašla čistog obraza. Zatim je prešla na odabir gazde i odlučila se za Marka Vukotića jer je "beskrajno simpatičan i dobar momak". Sada... »


Ode on kod Sare: Aki večeras ulazi na "Farmu"!
Alo pre 20 minuta  
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 7202868nwaedx
Večeras u 21.20 biće vanredno uključenje u Farmu, a na imanje će ući pevač Aki.
Ivan će da poludi: Andrija Aki Marković On će imati specijalan zadatak koji će morati da ispuni u određenom vremenskom periodu. Izgleda da je zadruga baš rešila da zamrsi konce između Ivana Marinkovića i Sare Trajanović. Bivši... »

smehsmeh počinje drama..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 2:08 am

Farma 5: Zorica Marković u bolnici!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246831380
Pevačica Zorica Marković hitno je prebačena u bolnicu nakon što joj je skočio pritisak, a nakon hospitalizacije joj je urađen EKG pregled.
26. septembar 2013. 20:16

Farma 5: Farmeri padali po podu, Zorica Marković najgore prošla! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246809545
Posle nekoliko incidenata na Farmi ukućani su dobili zadatak od Zadruge da se zabave i razonode, a nadležni su naložili da odigraju limbo-dens.
26. septembar 2013. 14:12

Farma 5: Divna Karleuša podvaljuje mast farmerima koji jedu samo hranu kuvanu na ulju! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246805027
Divna Karleuša od početka je zadužena za kuhinju na Farmi i uglavnom ona i Miki Đuričić svima pripremaju hranu, a zbog zdravstvenih problema nisu svi u mogućnosti da jedu istu hranu.
26. septembar 2013. 12:57

Farma 5: Aki Marković predložio Marku Vanili da bude žigolo!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246799621
DJ Marko Vanila podelio je sa ostalim farmerima svoja iskustva o žurkama na kojima je radio, što je mladom pevaču Andriji Akiju Markoviću dalo zanimljivu ideju, te je predložio Marku da promeni zanimanje.
26. septembar 2013. 11:27

Farma 5: Aki Marković ne želi da brza sa Sarom - Ako je ona prava, desiće se!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246793415
Andrija Aki Marković stigao je do finala u prošloj Farmi, a u novu sezonu ušao je tri nedelje kasnije i to sa tajnim zadatkom koji će mu omogućiti nastavak takmičenja.
26. septembar 2013. 09:43

Farma 5: Marko Vanila i Marko Vukotić bacili oko na Zuzi Zu!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246754993
Posle 25 dana na Farmi 5 većina farmera već je razvila određene odnose, što ljubavne, što prijateljske, a naravno i neprijateljske, međutim dva Marka, Vukotić i Vanila ostali su "praznih šaka".
25. septembar 2013. 23:03

Farma 5: Aki Marković ljubomoran na Ivana, uloge se obrnule!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246750198
Sara Trajanović razgovarala je sa Akijem i pričala mu o sebi i njenoj navodnoj vezi sa Farme sa Ivanom Marinkovićem.
25. septembar 2013. 21:43

Farma 5: Boris Stamenković i Katarina Grujić simulirali seks na sred dvorišta!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246746604
Boris Stamenković i Katarina Grujić svoju vezu počeli su da zvanično konzumiraju ispred kamera pa su tako iskoristili sunčani dan da na klupi u dvorištu zadovolje svoje potrebe.
25. septembar 2013. 20:43

Farma 5: Miki Đuričić gađao Jelenu Golubović ciglom! Opšti haos i rasulo među farmerima!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246724602
Jelena Golubović sedela je u sobi sa Zoricom Marković i plakala zbog incidenta koji se odigrao sa Mikijem Đuričićem koji ju je uprkos pravilima Farme gađao ciglom.
25. septembar 2013. 14:36

Farma 5: Sara Trajanović se stidi veze sa Ivanom, on još uvek zaljubljen u nju i ljubomoran na Akija!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246718790
Ivan Marinković je tek prekjuče saznao da se Sara na žurci prošlog petka ljubila sa pevačem Andrijom Akijem Markovićem i pritom prokomentarisao da je to učinila samo zbog publiciteta.
25. septembar 2013. 12:59

Farma 5: Miki Đuričić tužno priznao - Džidža i ja smo dva različita sveta!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246708148
Miki Đuričić je od početka Farme zaljubljen u Aleksandru Stojković Džidžu, ali je svestan da se među njima ništa neće dogoditi.
25. septembar 2013. 10:02

Farma 5: Ivan Marinković otkrio - Goca još uvek nosi moje prezime!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246666814
Ivan Marinković, bivši suprug Goce Tržan i sadašnji dečko Sare Trajanović, otkrio je svojoj devojci da Goca još uvek nosi njegovo prezime.
24. septembar 2013. 22:33

Farma 5: Lepi Mića i Sara Trajanović izabrani za sluge, Mića odbija ovu ulogu!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246665790
Gazda koji je juče postavljen, Marko Vukotić, odlučio je da za sluge postavi Lepog Miću i manekenku Saru Trajanović, a pevač je počeo da histeriše.
24. septembar 2013. 22:16

Farma 5: Suzana Perović napala Čupu! Jelena Golubović ga branila!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246661452
Suzana Perović i Čupo Kalač upustili su se u raspravu o ulju i hlebu koja se završila gadnim uvredama i opštom histerijom.
24. septembar 2013. 21:04

Farma 5: Zorica Marković i Divna Karleuša se obračunale! Došlo do fizičkog kontakta!?
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246641611
Zorica Marković i Divna Karleuša verbalno su se obračunale 23. dana Farme na imanju u Lisovićima, iako su još juče pravile zajednički spisak za pijacu.
24. septembar 2013. 15:33

Farma 5: Seks i dalje najjače oružje za ostanak!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246636677
Da je seks najjači adut za ostanak u "Farmi" videli smo i na slučaju Jelene Golubović, koja je, nakon što se sa Čupom valjala u štali, glasovima publike zadržana na imanju.
24. septembar 2013. 14:11

Farma 5: Divna Karleuša brani zavodnicu Saru Trajanović od ostalih farmera!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246627782
Divna Karleuša stala je u odbranu Sare Trajanović kada ju je nekoliko farmera ogovaralo zbog zbrke koju je napravila sa Ivanom Marinkovićem i Akijem Markovićem.
24. septembar 2013. 11:43

Farma 5: Andrija Aki Marković ušao sa tajnim zadatkom!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246624327
Zvezda "Granda" Andrija Aki Marković ušao je sinoć na najpopularnije imanje u regionu i u slučaju da ispuni svoj tajni zadatak, postaće ravnopravni takmičar za pobedu na Farmi 5.
24. septembar 2013. 10:45

Era Ojdanić odbio ulazak u Farmu 5: Neću da dosadim narodu kao Zorica Marković!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=246619540
Era Ojdanić dobio je ponudu od Dragana Mladenovića Proke da učestvuje u petoj sezoni rijalitija "Farma".
24. septembar 2013. 09:25










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 4:44 pm

Nešto mi govori da će večerašnja žurka biti skroz interesantna :))

Ne bih je propustila nikako :trava : 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 5:00 pm

bosankaa ::
Nešto mi govori da će večerašnja žurka biti skroz interesantna :))

Ne bih je propustila nikako :trava : 
Biće da si bolje obaveštena ? Stiže onaj Zmaj od Šipova ?
Evo baš ide na TV ,a prelistao sam i novine -ne vidim ništa "indikativno" ?
Uobičajene psovačine , svađe ,nešto "zaletanja" jednih na druge ,oni "parovi" se vuku okolo......
Pa ,videćemo ,*će se gleda .

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 747022-zorica










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 5:35 pm

:rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Pa ti misliš da meni samo zmaj zanimljiv?M? smehsmeh 

Ne znam šta je sa zmajOm,nema ga pa ga nema...biće da nema kome da ostavi svoju farmu :trava : 

Napisala sam to jer svaki dan viđamo "opuštenije" farmere jel'te,a na žurkama se raskalaše ali totalno.

Ovaj Aki me malo razočarao...očekivala sam mnogo više... cola 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 7:07 pm

Boske daj bar sliku od zmajka... :zubi3: .
Moram večeras gvirnuti...nisam u toku.Šteta... :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 7:14 pm

bosankaa ::
Ovaj Aki me malo razočarao...očekivala sam mnogo više... cola 
E i mene je bas razocarao...:durise3:  i ja sam ocekivao od njega mnogo vise pogotovo sto zna kakav ima tajni zadatak...Ne treba nista mnogo da se trudi samo da uhvati onu Saru za ruku i odvede je u seno :zubi3: ... Nista lakse sa osobom kao sto je ona...:329340:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 7:19 pm

Joooooj Kijara,zmaj je UNIKAT bona! smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh 













Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 7:23 pm

hahahahahahaha bem ti čudo..pa gde njega pronađoše...
taman za FARMU... smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 7:35 pm

Taj čovjek je toliko prost da prostiji ne može biti.A to na farmi izgleda ima prođu?!
Već ga vidim sa Golubovićevom smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Šta će biti do kraja...da li će zmaj da uđe na farmu... cherry 

A pazi...












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2013 7:46 pm

Odgledah i ovo.Pa jeste čovek je baš prost i nije materijalista.Samo je željan popularnosti..
Ako uđe..biće različitih pogleda i mišljenja.Nekome će biti zanimljivi,a neke će smarati.Ipak oni tamo su kao neki VIP...(samo za pojedine ne znam po čemu).

hahaha..volela bi da uđe..da malo unese nemir..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 28, 2013 9:06 pm

bosankaa ::
Nešto mi govori da će večerašnja žurka biti skroz interesantna :))

Ne bih je propustila nikako :trava : 
Boske ,veštice .:zubi3: 
Upravo tako i bi. Ona Golubovićka prolupala sasvim , ona Kaća se osvinjila kao zver ....dobro si "predosetila" krsti se
Koga to nije dotuklo ,dotukla ga ona "Hopa Cupa" .
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 749214-19FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 749732-farma2










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 28, 2013 9:19 pm

Aha...zato bosankaa noćas nije spavala :rlol: :rlol: :rlol: 

Osvanula sam uz Farmu...ispratila muža na posao i zaspala...valjda kad i farmeri trtrr 

Mis'iiiiiim bilo je svega i svačega,ali nemam vremena da vam pričam (čeka sarma) :zubi3: 

Elem...pilo se kao i obično,neko manje,neko više...Kaća je cugnula nijansu više od ostalih (ili samo lošije podnosi alkohol nego drugi?) Mazno se uvijala za sve farmere,a naročito Borisu koji nije odolio...morao je da je pored obraza,vrata...poljubi i u usta....
Aki i Sara?Ma oni su prava priča.Meni su skroz slatki...Kao neće "ništa" ,a samo kradu trenutak kad je slobodno kupatilo pa se zavuku tamo (nije mi jasno što nemaju kam i tamo :durise3: ) Pred kamerama su se malo grlili,šaputali i gutali pogledima...
Golubovićeva???
Auuuuuu...otela se kontroli skroz! I siroti Čupo počeo da je izbjegava.
Ali ona nije gubila vrijeme,te je našla novu žrtvu.Gostujućeg pjevača (zaboravih mu ime)...Toliko je plesala sa njim...opustila se... da je na kraju njena noga završila na njegovom ramenu... E nisam baš sve pohvatala,ali mislim da mu je pokidala i dugmiće na košulji,pa je siroma obukao jaknu i zakopčao se do grla i tako proveo ostatak večeri...

Uh...ne mogu više... kao što sam i predpostavila... raspojasali se bre...i svaki petak će biti gori i gori kad ti kažem zlz 

Ali ja navijam za Saru i Akija...mLogo su mi slatki bre...'nako mladi,puni života,željni ljubavi i svašta nešto... ma nek se voledU bre.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 28, 2013 9:33 pm

Boske i ja gledala do kraja... trtrr 
Malo forum..pa farma....
Znači ima nas još koji noću gledamo...,jutrom osvanemo .. :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Sep 28, 2013 11:41 pm

Farma 5: Sara Trajanović i Dragan Krstić Crni idu u duel!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 247011004
28. septembar 2013. 22:10
Veče pred duel na Farmi došlo je vreme za davanje štapića i odabir duelista, a odlukom farmera i publike sutra će se u Areni naći Sara Trajanović i Dragan Krstić Crni.

U početku je situacija bila manje-više izjednačena, ali je poslednjih 10-ak farmera štapić dalo Sari. Kao što to obično biva kada se biraju duelisti farmeri su se pravdali time da nemaju neki određeni razlog već nisu mogli da izaberu, ili im je Mića bolji prijatelj.

Sara je stoički podnela veliki broj štapića i ništa nije komentarisala, a na kraju je rekla da nikome ne zamera i zaplakala zbog Divninih reči koje su je dirnule. Publika je odlučila da joj se u izolaciji pridruži Dragan Krstić Crni.


QQ-kud Sara.. booored 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Sep 29, 2013 12:03 pm

bosankaa ::


Ali ja navijam za Saru i Akija...mLogo su mi slatki bre...'nako mladi,puni života,željni ljubavi i svašta nešto... ma nek se voledU bre.
To bi trebali da budu novi Fifi i Fufi . Međutim.....jeste ova mala Sara zaista lepa ,ali gledala si -mala je manipulator ,ovak KAki joj je ,mislim, treći sa kojim je "u ljubavi" za manje od 30 dana ?
Ta bi i sa Mikijem iz Kupinova  se "sigrala" ako joj to donosi poene kod publike i zadržava je na Farmi .
Onaj Tržankin je bio pogrešna procena ,na Kakija je išla svesno.










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 29, 2013 11:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Sep 29, 2013 10:08 pm

Izbačen sa Farme 5: Jelena Golubović vanredno izbačena!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 247090989
29. septembar 2013. 20:23
Ognjen Amidžić je došao na Farmu i rekao da je Zadruga poručila kako farmeri jako loše funkcionišu kao kolektiv, a zatim je usledilo vanredno izbacivanje.

Svi farmeri morali su nekome da daju štapić uz kratko obrazloženje, a prvi je počeo Marko Vukotić. Jedan po jedan farmeri su delili štapiće, a iako je očekivano da će u početku najviše štapića pobrati Jelena Golubović, veliki broj farmera odlučio se za Divnu Karleušu jer je izjavila da želi da ide kući.

Ipak, i Jelena je uglavnom bila ta za koju svi smatraju da se ne uklapa u kolektiv i imala je dva minuta da napusti imanje i izađe sa Farme nakon što je dobila najviše štapića. Dok je Jelena napuštala imanje ispratili su je Marko Vukotić, Romana i Zorica Marković koja je rekla: "Jelena, volim te, javi se!".

Kada je krenula ka kapiji, Ognjen je poručio gazdi da se farmeri skupe oko stola jer sledi još jedno vanredno izbacivanje, a večeras bi trebalo da bude izbačen i jedan farmer, ali na  regularan način.

Međutim, nakon što je Jelena preživela prvi šok i ispričala se sa Ognjenom, on joj je rekao da je ovo bio samo način da Zadruga proveri koga bi farmeri izbacili i vratio je na imanje, a Jelena će biti nagrađena. 

Inače, Golubovićka je rekla da će farmere za ovo ponašanje kazniti svojim osmehom, jer će ih to najviše zaboleti.


UŽIVO LAŽNO IZBACIVANJE: Farmeri izglasali Jelenu Golubović!
Jelenu Golubović su ukućani izbacili sa Farme, ali samo privremeno. Oni su u vanrednom glasanju izabrali Jelenu kao farmerku koju ne žele više da gledaju na imanju u Lisovićima. Ono što oni nisu znali, to je da je izbacivanje bilo lažno.
Ognjen je došao na imanje sa zadatkom za farmere. Oni su morali da izglasaju nekog farmera koji će momentalno napustiti imanje, i većina je glasala za Jelenu Golubović.
Farmeri su redom delili štapiće.
Jelenu su poželeli da izbace: Edin, Vajs, Katarina, Boris, Svetlana, Divna, Ivan, Zuzi i Slobodan.
Divni su dali štapić: Marko Vanila, Čupo i Šeki.
Mikija ne žele više na Farmi: Jelena Jovanović i Suzana Perović.
Mis Svetlana je dobila jedan štapić i to od Akija, kao i Zorica Marković kojoj je Miki dao štapić. Jelena Golubović je svoj štapić dala Vajsu.
Mahom su svi dali isto obrazloženje za Jelenu Golubović, rekavši da je nepodnošljiva i da su imali konflikt sa njom. Divna je u toku dana izjavila da želi da ide kući, tako da je to bilo obrazloženje trojice farmera, dok su Suzana i Jelena Jovanović rekle da Miki voli da se šali na tuđ, ali ne na svoj račun i zato treba da ide napolje.
Jelena je na kraju imala devet štapića, Divna 5, a Miki 2.
Jelena je spakovala svoje stvari i krenula sa Ognjenom, ali samo do arene, gde je voditelj popričao sa njom.
Farmeri su se opet okupili oko stola, ali im je Ognjen rekao da će im svakako trebati štapići, kao i da će se Jelena vratiti. Marko Vukotić je rekao da posumnjao u celu situaciju, ali da nije ništa hteo da kaže.
Kad se Jelena vratila, farmeri nisu bili oduševljeni.

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Jelena-1380479832-373557
:zubi3: :zubi3: :zubi3: :zubi3: -NEUNIŠTIVA...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Sep 29, 2013 11:42 pm

Crni je večeras napustio imanje. On je izgubio u duelu, a dobio je i manji broj glasova pubblike
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Crni-farma-5-1380441903-373287
Pevač Dragan Krstić Crni napustio je večeras imanje. Naime, Sara je pokazala bolje znanje u duelu, te su joj duplirani glasovi, a dobila je i veći broj glasova publike
Ovonedeljni duelisti bili su Sara Trajanović i Dragan Krstić Crni. Farmeri su najviše štapića dali Sari pa je ona postala prvi duelista, dok je publika najmanje glasova dala Crnom. 

"Pravedna sam i ne ljutim se ni na koga", rekla je Sara i dodala je da je pretpostavljala da će biti ovako. Većina farmera je štapiće dala misici, obrazlažući da su svi dobri i sa njom i Mićom, ali su se ipak odlučili za nju da dobije i da je pošalju u arenu.
Večeras će se Crni i Sara naći u areni, a imanje će napustiti onaj farmer koji bude imao najmanje glasova publike.
FARMU UŽIVO MOŽETE PRATITI OVDE
23.20- Draganov sin Marko
"To je on. Što se tiče Jelene Golubović mi smo prvo razmišljali da li tako treba da reaguje, a onda smo shvatili da ona provocira i da mora tako", rekao je Marko i dodao da je njegov tata dobro postupio.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Marko-dragan-krstic-sin-1380489866-373653



23.16 - Sarina mama Rosita i Draganov sin Marko su u studiju
"Sara i ja smo kao drugarice, ali zna se ipak ko je mama", rekla je Sarina mama i dodala da je Sara ima dečka kad je ušla.
"Ne znam da li ga sada ima. Ona je nekad temperamentna, ali ne ovako. Nekad je ne prepoznajem, ali ona je moje dete", kaže. Aleksandra je pitala za Ivana

"Nemam komentar", rekla je najpre a onda dodala da je on dobar dečko i da je štiti. Za Akija smatra da je namešteno sve.
"Namerno ste ga uveli", kaže Sarina mama.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Rosita-sarina-mama-1380489866-373655



23.11 - Farmu napušta Crni sa 18, 12 odsto glasova, dok Sara ima  81,88odsto
23.05 - Sara je pokazala bolje znanje u duelu i njoj će glasovi biti duplirani

22.57 - Duelisti su u areni
Sara je kaže da nije bilo puno hladno noćas i da je učila.
"Danas smo se smorili u izolaciji, pa kad sam došao ovde malo sam se oraspoložio. Učio sam samo kad sam tanjir pasulja spuštao papire", našalio se Crni.

22.47 - Ognjen je sa Akijem
"Nije mi teško palo što sam dobio štapić, prošao sam već kroz sve to", rekao je i dodao da se dobro snalazi sa tajnim zadatkom i da se nada da će uspeti.
Što se tiče Sare kaže da je sve super, ali da ima vremena i da će videti šta će tu još biti.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Aki-ognjen-1380487788-373623



22.41 - Ognjen je sa Markom Vukotićem.
"Utisci su dobri, šta znam, očistili smo sve što smo mogli. Nismao bili gladni, nije nam bilo hladno. Sve u svemu sam zadovoljan", rekao je gazda i dodao da mu je bilo teško.
"Teško mi je palo jer me svako malo cimaju, a i izbor sluga. Malo su se uvredili kad sam iskreno izneo činjenice", kaže i objašnjava zašto je večeras u lažnom izbacivanju dao Akiju štapić.
"Zatekli ste nas, sa njim sam najmanje vremena proveo, ali on je dobar dečko i znam da se ne bi ljutio". Što se tiče duelista kaže da bi voleo da ostane Crni, jer je sa Sarom imao manjih rasprava.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Ognjen-markovukotic-1380487594-373619



22.26 - Vajsu je danas rođendan, Ognjen je doneo poklone koje je reper dobio od porodice
Vajs je dobio pismo od porodice i dok je čitao rasplakao se.
Iako je Vajs juče od porodice tražio da mu pošalju hranu i piće, reper je dobio samo tortu, čini se da mu nije baš prijatno.

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Vajs-1380486526-373615



22.20 Ognjen je sa Lepim Mićom, ima za njega tajni zadatak
"Ostava je pod kontrolom, hrane nema baš, ali ovde nema nikog"
On je dobio tajni zadatak da ne opsuje nijednom do srede - to je bila šala. Pravi zadatak je da ubedi Katarinu Grujić da pokloni cipele Jeleni Golubović.

22.04 - Ognjen je sa Markom Vanilom
Voditelj je rekao da je sve zaintrigirao Markov odnos sa životinjama, a di-džej je objasnio o čemu se radi

"Nikad me nisu zanimale životinje, nisam se susretao sa njima i zato ništa nisam znao o tome. Morka, Tetreb i Kos su koze", kaže Marko i dodaje da nije sramota to što ne zna. Ognjen je rekao da se nada će naučiti i da ga potpuno razume.
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Ognjen-marko-vanila-1380485293-373589











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPon Sep 30, 2013 8:25 pm

Meni više ništa nije jasno.Onu ludakinju juče kao izbace -pa se vrati za pola sata .
Ovo je od danas -ja sad gledam ,ova sedi u kući i vodi glavnu reč ?
Sve mi se čini da su Lepi Mića ,Miki i Golubovićka "zaštićeni" kao Ekrem ?
_____________________

UŽIVO PREGLED JELENA KAŽNJENA: Polila Čupu vrelom kafom po licu!

Stars 20:01, 30.09.2013.
Autor: Press online
Jelena se iznervirala jer je Čupo masirao Divnu i polila ga vrelom kafom po licu. Zbog fizičkog kontakta kažnjena je izolacijom

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Cupo-1380562099-373979
Jelena Golubović polila je Čupu vrelom kafom po licu. On je zadobio lakše opekotine, a Jelena je kažnjena izolacijom bez kontakta sa ostatkom farmera. Gazda će joj donositi hranu piće i ona će do daljnjeg ostati u izolaciji.
Jelena se iznervirala jer je Čupo masirao Divnu, koja je ove nedelje gazdarica na Farmi. "Njoj treba dijagnoza! Ne možeš pobeći od nje! Ona će nekoga napasti", govorio je Čupo, koji je zadobio opekotinu na licu.
Rediteljka je otišla u sobu i legla, a onda joj je prišao Šeki govoreći da nije normalna i da bi je on nokautirao da je njemu to uradila.
"On je meni tražio da ja njega masiram. Onda mu je toliko dobro da on masira Divnu! I to Divnu koja mi je rekla da smrdim", histerisala je Jelena.
"Ovo mora da se izbaci napolje, pa nije ona Sveto Pismo pa da je trpimo! Ne može više ovako! Ona ne preza! Vrelom kafom po licu", pričali su Šeki Turković i Mis Svetlana.
Čupo smatra da je Jelena spremna da na spavanju nekome nešto uradi. Jelena je poludela jer je Čupo masirao Divnu, koja je ove nedelje gazdarica na Farmi.
Podsetimo, Zadruga je ranije ovakve okršaje procenila kao fizički kontakt.










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPon Sep 30, 2013 8:33 pm

Gori su  nego prošli farmer..a i opasni  život...affraid .
Ova ludara Jelena je očito zaštićena..kao i dvojica dotičnih..
Iz ljubomore prosuti vrelu kafu čoveku u lice..a upoznala ga  na farmi..?
Produkcija radi ogromne propuste...
Puna farma agresivaca... booored










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyUto Okt 01, 2013 8:18 pm

Farma 5: Vajs završio u štali zbog Jelene Golubović! Još jedna kazna zadruge!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247249030
Danimir Vajs završio je u štali jer je sinoć prekršio pravila. Iako je hteo da ispadne fer i odnese Jeleni Golubović čokoladice i drva, Zadruga ga je kaznila.
1. oktobar 2013. 16:17

Farma 5: Edin Škorić i Jelena Jovanović u krevetu - ljubav ili drugarstvo? (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247246001
Edin Škorić i Jelena Jovanović od početka su meta govorkanja na Farmi da se među njima rađa nešto više od prijateljstva.
1. oktobar 2013. 15:26

Farma 5: Sara i Aki se pipkali ispod jorgana! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247231149
Sara Trajanović i Andrija Aki Marković ljubili su se na Farmi kada je pre dve nedelje održana žurka, a iako je manekenka taj poljubac demantovala, ove neće moći.
1. oktobar 2013. 11:19




pipka se pipka... :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySre Okt 02, 2013 8:39 pm

Opet sam zalegla na farmi do skoro 04 ujutro..
Sve je više mogućnosti da će se opet potući na farmi..po ko zna koji put.
Dobili su zadatak IGRA ISTINE-na farmi
hahaha..užas..tek se onda videlo koliko radi sujeta kod nekih.Iznenadio me Šeki Turković koji je bio razočaran što ga je Divna izabrala za slugu.Uopšte je palo mnogo ružnih reči..,ali od strane svih farmera.
I za uspešno obavljen zadatak dobili su suhomesnate proizvode i kekse.E tu je tek nastala panika.Toliko psovki,borbe..ko je u pravu..
Najglasniji Miki iz Kupinova,Lepi Mića..Suzana Perović,Vajs,Romana..Zorica Marković
Čak je lujka Golubovićka bila mirna.. :zubi3: 
Žalosno je to kad je došlo i do psovanja majke....
Simonidi izmicanje stolice...
Šta će biti do kraja kad su sad toliko agresivni...
Farma 4 je ništa na spram ovog serijala.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySre Okt 02, 2013 9:35 pm

Onaj Crnogorac napravio neke Tegove od panjeva za vezbanje i vezba ,tamo kao nesto dize,a Miki iz Kupinova sedi pored njega i jede i samo ga pogleda po neki put...smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 9:34 pm

Farma 5: Jezdimir Vasiljević - Gazda Jezda ušao na Farmu!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247440588
Prošlo je više od mesec dana od kako je rijaliti Farma 5 počeo, a produkcija je od tada farmerima priredila samo nekoliko iznenađenja. Večeras je na red došlo na jedno, a vanredno je na Farmu ubačen Jezdimir Vasiljević poznatiji kao Gazda Jezda.
3. oktobar 2013. 21:29

Farma 5: Jelena Golubović plakala, Lepi Mića je smirivao!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247439854
Jelenu Golubović su na Farmi već mnogo puta povredili i napadali, a kada je "pukla" smirivao ju je onaj od koga bi to najmanje očekivala - Lepi Mića.
3. oktobar 2013. 21:17

Farma 5: Jelena Golubović i Čupo ponovo u krevetu! Pali poljupci pomirenja! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247437441
Jelena Golubović i Čupo su po svemu sudeći zaboravili nedavnu svađu i incident na Farmi kada ga je rediteljka polila vrelom kafom, pa su pali i prvi poljupci pomirenja.
3. oktobar 2013. 20:37

Farma 5: Divna Karleuša kažnjena! Mora da brine o kokošinjcu, a plaši se kokošaka!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247421922
Ovonedeljna gazdarica na Farmi Divna Karleuša dobila je kaznu od Zadruge da brine o kokošinjcu, a kazna nije mogla biti gora jer se Divna plaši kokoški.
3. oktobar 2013. 16:18



Farma 5: Marko Vanila navalio na Zoricu Marković na patosu! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247420067
Zorica Marković, koja je nedavno rekla da joj je jedino Marko Vanila privlačan na Farmi, dočekala je da je poznati didžej dobro propusti kroz šake!
3. oktobar 2013. 15:47

Farma 5: Jelena Jovanović pokušala da poljubi Suzanu Perović u usta! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247417836
Pored već zvaničnih i onih "u najavi" ljubavnih parova, na Farmi je, možda, na pomolu još jedan, sasvim neočekivan: Jelena Jovanović i Suzana Perović.
3. oktobar 2013. 15:10

Farma 5: Ivan Marinković još uvek zaljubljen u Saru, manekenka ga ne primećuje!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247405767
Bivši suprug Goce Tržan ušao je na Farmu kao i svaki drugi farmer, ali se među prvima zaljubio i upustio u romansu sa Sarom Trajanović.
3. oktobar 2013. 11:49

Farma 5: Simonida optužila Romanu da joj zavidi na njenom Jutjub uspehu!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247401106
Jutjub zvezda Simonida Ačević sukobila se sa Romanom Pavić oko pranja sudova, te je pevačicu optužila da je ljubomorna na nju zbog njenog Jutjub hita "Hopa-cupa".
3. oktobar 2013. 10:31

Farma 5: Aki i Sara u akciji! Seks pod jorganom?!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247398836
Da li je peta sezona Farme obeležena još jednim seksom, koji je izgleda sve popularnija tehnika za ostajanje u rijalitiju? Andrija Aki Marković i Sara Trajanović se definitivno vode tom tehnikom!
3. oktobar 2013. 09:53


AU ,SVE SAM OVO PROPUSTILA... smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 9:36 pm

Ma ko je taj Jezda???

Uh i ja mnogo propustih u ova dva dana :rlol: 

Ali zato sutra ništa ne propuštam!!! wsmile wsmile wsmile 

Sara i Aki do jorgana...ovaj do pobjede :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 9:41 pm

bosankaa ::
Ma ko je taj Jezda???

Uh i ja mnogo propustih u ova dva dana :rlol: 

Ali zato sutra ništa ne propuštam!!! wsmile wsmile wsmile 

Sara i Aki do jorgana...ovaj do pobjede :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5:
Bome ću noćas ..msm do jutra da gledam... :zubi3: ..
Jezda je onaj što je oštetio mnoge za lovu...JOGOSKANDIK -(sad vidim)Čula sam za njega,kao i za Dafinu...
:zubi3: .Sve lopovi i opaljenici na farmi.Jezdi nije bilo dosta što je pokrao silne novce...
 došao na odmor..od odmora.(pride koju kintu da uzme).mislim ZATVORA... :zubi3: 

Još samo Zmajček da uđe... smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 10:15 pm

Jezda je veliki Prevarant ovi ostali su male Bebe za njega...Uze on Crnogorcima jednom celi Sveti Stefan, Pa dovede i onog Sahistu Bobi Fisera pa sa Bankom ojadi onoliki narod...booored 

A jel ste videli kada je Simonida Zajasila Mikija...smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 10:23 pm

bosankaa ::
Ma ko je taj Jezda???

Lopovčina koji je uz pomoć Miloševićevog režima opljačkao Srbiju sistemom piramidalne štednje .Pravosnažno osuđen na 5 godina ,dugo bio u bekstvu ,pa na kraju mu se "uračunao" pritvor i "loše zdravlje " i umesto da trune u zatvoru -eto ga na Farmi ,reklamira se čovek , treba da sad ispadne pametan i simpatičan?
Necuveno .Da je običan varalica ,hajde ok ,ali dovesti jednog od zlikovaca iz 90 tih ,koja je to onda poruka za ovaj narod ?
Nije bilo dosta političkog ološa iz tog miljea (Raka ,Paroški ,Rističević) sad i ovaj ? Pa dovedite i Kleo Patru ,Legiju ,Amfilohija Radovića ,Vidovitu Zorku ,Baju Knindžu ,Frenkija Simatovića ,Kariće ?
Ovo je prst u oko svima koji po zlu pamte 90 te -dajmo Jezdi priliku da opet uzme pare ,sevap je .
Robijaši su VIP ?
Ovaj se tereti za proneverenih 29 miliona evra + 190 milona nemačkih maraka ,masovnu prevaru a o utaji poreza da se i ne priča .
Pa glasajte za "novog" farmera ,da se što duže zadrži ,ovo je Srbija ,sve je moguće .krsti se FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 900975










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 10:24 pm

E taj će da mi upropasti sve!

Ja glasam za Akija i Saru i dalje :))











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyČet Okt 03, 2013 10:27 pm

bosankaa ::
E taj će da mi upropasti sve!

Ja glasam za Akija i Saru i dalje :))
hahahaha..ma neće..biće zanimljivo... trtrr 
nemam još favorita...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Okt 04, 2013 8:14 am

Danubius ::


Lopovčina koji je uz pomoć Miloševićevog režima opljačkao Srbiju sistemom piramidalne štednje .Pravosnažno osuđen na 5 godina ,dugo bio u bekstvu ,pa na kraju mu se "uračunao" pritvor i "loše zdravlje " i umesto da trune u zatvoru -eto ga na Farmi ,reklamira se čovek , treba da sad ispadne pametan i simpatičan?
Necuveno .Da je običan varalica ,hajde ok ,ali dovesti jednog od zlikovaca iz 90 tih ,koja je to onda poruka za ovaj narod ?
Nije bilo dosta političkog ološa iz tog miljea (Raka ,Paroški ,Rističević) sad i ovaj ? Pa dovedite i Kleo Patru ,Legiju ,Amfilohija Radovića ,Vidovitu Zorku ,Baju Knindžu ,Frenkija Simatovića ,Kariće ?
Ovo je prst u oko svima koji po zlu pamte 90 te -dajmo Jezdi priliku da opet uzme pare ,sevap je .
Robijaši su VIP ?
Ovaj se tereti za proneverenih 29 miliona evra + 190 milona nemačkih maraka ,masovnu prevaru a o utaji poreza da se i ne priča .
Pa glasajte za "novog" farmera ,da se što duže zadrži ,ovo je Srbija ,sve je moguće .krsti se FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 900975
aplauseee aplauseee aplauseee 

Bravo Dani! Nedeljno ce dobijati pare,a pokrao je toliki narod. Bitanga! On ce da prosipa mudrosti i da prica o svom zivotu,robijaš! Koga to jos zanima! Fuuuuuj! Bruka i sramota!
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Okt 04, 2013 11:14 am

Pazi da me ne registruje Pinkov piplmer...da su najgledanija televizija. Pink je dno-dna, kloaka Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Okt 04, 2013 12:31 pm

OVO JE ZAISTA GROZNO.UVESTI U FARMU COVEKA KOJI JE POKUPIO NARODU I ZADNJU BANKU.
DA VAS PODSETIM, 1990 I NEKE GODINE OTVORENE SU DVE BANKE "KOD GAZNA JEZDE" I "DAFIMENT BANKA" KOJU JE OTVORILA DAFINA MILANOVIC.
MALO VECIM KAMATAMA PRIVUKLI SU NAROD I ODNELI MNOGO NOVCA.NEKI SU CAK I STANOVE PRODAVALI I ULAGALI A DA NE PRICAMO O SITNIJIM STVARIMA.SVE SE PRODAVALO I OD KAMATE ZIVELO.TO JE BILO DOBA KAD SU PLATE POCINJALE SA JEDINICOM I ZAVRSAVALE SVAKI MESEC SA MNOGO VISE NULA...PERIOD INFLACIJE I KRIZE, JEDAN OD TEZIH PERIODA U SRBIJI.RADNJE PUSTE, RAFOVI PRAZNI....NE PONOVILO SE.
I TOG COVEKA UBACITI U FARMU DA IRITIRA MNOGE KOJIMA JE NANEO ZLO I CIJE FATALNE GRESKE NE MOGU DA OROSTE SEBI.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Okt 04, 2013 1:49 pm

Dafina se obesila,a ovaj još jezdi okolo.Potrošilo se...Mora se namiriti..,a Mitrović je široke ruke...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Okt 04, 2013 4:08 pm

Farma 5: Gazda Jezda priznao da je bio u vezi sa Vendi i Andrijanom Dabetić Anči!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 247499328
4. oktobar 2013. 13:48
Jezdimir Vasiljević, koji je od sinoć novi učesnik rijalitija Farma, odmah je po ulasku podelio sa farmerima neke od pikantnih detalja iz svog života, a pre svega da je bio u emotivnoj vezi sa pevačicama Vesnom Vukelić Vendi i Andrijanom Dabetić Anči.

Kontroverzni biznismen i bivši robijaš, kojeg je gazda Proka predstavio kao čoveka koje se razume u štednju, farmerima je po ulasku na imanje poručio da hoće da ih nauči kako da zgrnu novac, i to brzo i lako

"Hoću da vas učim kako se prave velike pare na lak način. Treba biti jako uporan i nikada se ne predati. Nemam nameru da stanem i da se penzionišem", rekao je Vasiljević, poznatiji kao gazda Jezda, i dodao da voli društvo i šalu, i da želi da funkcionišu kao jedna velika porodica.

Gazda Jezdu srdačno je, pre svih, dočekala Zorica Marković koja mu je odmah rekla da sedne na čelo stola, a što je Jezda prokomentarisao: "Pa da, na čelo, kao i svi mafijaši!"

Zoricu Marković je dolazak novog farmera veoma obradovao i prilično uzbudio, pa je gazda Jezdi odmah rekla da ga mnogo voli i upitala ga da li je trenutno oženjen. S obzirom da je odgovor bio negativan, pretpostavljamo da je Zorica bila zadovoljna.

Autor: T.I.


STIŽE IM I ZORICA BRUNCLIK NA FARMU... :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPet Okt 04, 2013 4:19 pm

Ova Golubović toliko laže ,manipuliše i glumi budalu ,da je to već otužno .
Onaj Ekrem je bio malouman ,ova nije ,iako se tako ponaša ,to je čisti bezobrazluk .
Na" poštedi",pa divlja celu noć,pa "na lekovima" -a onda loče na to ,mesec dana je tamo a nije makla ništa ,jede i ser.....(bukvalno ,i ustima )
Kome je to duhovito i zanimljivo -svaka čast. 
I neka mi neko objasni -šta će im one čarape na glavi ,i tamne naočare u prostoriji ?
Niti je hladno ,niti sunčano ,izgledaju kao idioti .

Pogledajte: Jelena Golubović krije lekove, opsovala Edina! 

link 

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 762103-44959-bscap0006-af










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Okt 05, 2013 12:57 am

Vesti

Farma 5: Jelena Golubović počupala Divnu! Direktno nominovana! (Video)
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247530110
Fizički okršaji na Farmi postali su svakodnevica, a u poslednjim sezonama izgleda da su žene mnogo agresivnije od muškaraca, pa je ovog puta Jelena Golubović napala Divnu Karleušu.
4. oktobar 2013. 22:21
Farma 5: Edin Škorić napao Jelenu Golubović pa pozvao Čupu u pomoć - Odvedi je iza sena da se smiri!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247529356
Sinoć su se na Farmi odigrala suđenja, a Edin Škorić uputio je tužbu Jeleni Jovanović i rekao da je ona osramotila njegov lik jer menja raspoloženje iz toplog u hladno i obrnuto.
4. oktobar 2013. 22:09
Farma 5: Jelena Golubović i Divna Karleuša u novom okršaju! Jedna smrdi, druga debela?!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Imgres.asp?img=247527650
Jelena Golubović i gazdarica Farme Divna Karleuša ponovo su se posvađale. Iako je dolovalo kao da su sklopile primirje, to nije dugo trajalo pa su pale uvrede o higijeni i kilaži.
4. oktobar 2013. 21:40

ŽURKA SVE U 16-EST.. :zubi3: ..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Okt 05, 2013 9:14 am

Čega se pametan stidi -time se budala hvali . jbt 
Kao da je jedini, te je kresnuo svako ko je imao nešto evrića u džepu .

Mada ,nisam siguran da mis Svetlana neće istražiti da li mu je ostalo kinte ,pa shodno tome ....jeeee 


_____________

GAZDA JEZDINE RECKE: Spavao sam sa Vendi i Anči!

Stars 20:13, 03.10.2013. editirano: 12:33, 04.10.2013.
Autor: EPK
Novi takmičar na Farmi je Gazda Jezda koji je poznat po tome što je bio je osuđen na pet godina zatvora zbog toga što je oštetio veliki broj štediša "Jugoskandik banke", a čim je ušao na Farmu, pohvalio se svojim ljubavnim pustolovinama
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Gazda-jezda-1380828704-375605
Gazda Jezda je novi takmičar rijaliti šou programa Farma! On se odmah pohvalio svojim ljubavnim pustolovinama rekavši da je bio u vezi sa Vendi i Anči Dabetić.


FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Anci-v


FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Vendi-v%20gole%20dude










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Okt 05, 2013 2:18 pm

Farma 5: Divna Karleuša napustila imanje?! Dosta joj je svega!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 247580314
5. oktobar 2013. 12:18
Nakon incidenta koji se dogodio između Divne Karleuše i Jelene Golubović, novinarka je izgleda odlučila da napusti Farmu.


Naime, jutors je Lepi Mića vikao na Jelenu Golubović kako je ona kriva što je Divna otišla: "Divna je zbog tebe otišla kući, zar nemaš nimalo savseti?!".

Jelena je pričala sa Zoricom i pitala se da li je Divna zaista otišla kući, a pevačica je ubeđena da je u pitanju samo foliranje i da će se Divna vratiti sa kapije. Sem toga, pevačica je shvatila koju igru igra Divna. "To je namerno uradila, išlo joj se kući, ali je htela prvo da isprovocira Jelenu Golubović da bi bila diskvalifikovana", rekla je Zorica.

Podsećanja radi, juče je Divna uzela veš Jelene Golubović i bacila u šporet, posle čega ju je rediteljka počupala. Zadruge je zaključila da je Jelena bila iziritirana pa ju je direktno nominovala umesto izbacivanja, a Divna je bila šokirana ovom odlukom i bunila se jer je čupanje fizički napad, pa je čak pretila i advokatima.

Ipak, novinarka je ostala na imanju, a njen pokušaj odlaska je bila samo drama koja je vrlo brzo prošla.

:zubi3: lujke...



Zorica Brunclik sinoć je posetila imanje u Lisovićima gde je u sklopu žurke koja se svakog petka organizuje na Farmi zapevala svim trakmičarima i ulepšala im veče.

Žurka je protekla uz puno pesme i igranja, a mladi parovi nisu propustili sjajnu atmosferu da bi se ljubili, grlili i mazili.

Sem Zorice, zapevala je i Džidža koju je posetio bivši dečko Miloš Brkić, s obzirom da je nastupao na Farmi zajedno sa Zoricom, Jelenom Gerbec, Slobodanom Vasićem i Jadrankom Barjaktarević.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptySub Okt 05, 2013 11:03 pm

Ukućani su izabrali Šekija za duelistu, dok je publika najmanje glasova dala Zuzi Zu
Šeki Turković i Zuzi Zu su ovonedeljni duelisti, dok je Jelena Golubović direktno nominovana jer je počupala Divnu Karleušu.
Većina farmera odlučila je da da štapiće Šekiju Turkoviću jer je u toku dana zamolio farmere da njega izaberu za duelistu umesto Katarine Grujić jer mu mnogo nedostaju unučići. Pevač je veoma zamerio Divni Karleuši i optužio je da je sve planski uradila.
"Pozdravio bih moju porodicu, prijatelje. Jasno je ko dan da je Divna ovo planski uradila i hvala joj. Reći ću jednu stvar, nijednog farmera nisam izdvojio, nisam nikoga opsovao, zakačio se sa njim ili ga nisam ispoštovao. Ja sam najverovatnije trebao da uzmem Jelenu Golubović i da je išutiram ovde ili mog prijatelja Čupka. Hvala što farmeri misle da nisam dvoličan. Ako da bog sreće i zdravlja ja sam sutra kući", rekao je Šeki pošto su većina farmera odlučili da ode u arenu.
Najmanje glasova publike imala je Zuzi Zu pa će se pevačica zajedno sa Šekijem i Golubovićevom naći u areni.
Pravo da daju štapić nisu imali Jelena Golubović, koja je direktno nominovana, i Gazda Jezda koji je u četvrtak ušao na imanje.
Šekiju Turkoviću je veoma teško palo što je Divna Karleuša, ovonedeljni gazda, za muškog slugu postavila baš njega.
"Nisam ovo očekivao, ali drago mi je što me je izabrala, jer je pokazala da je dvolična", bio je uvređen pevač.
Katarina nije bila ljuta ni iznenađena jer je za nju rijaliti Farma igra. "Svi ćemo biti sluge, drago mi je da sam Divni sluga, jer sam dobra sa njom".










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 12:19 pm

Ovi farmeri su zaista taoci jedne ludakinje -mislim na onu Golubovićku .
Zaista ,ne treba biti psihijatar pa uočiti manični tip ponašanja -nema tu nikakve glume ,ili "igre" ili inteligencije -žena je jednostavno klinički luda .
Jasno je da je "Farma" zamišljena kao psihološki eksperiment ,i jasno je da je i moralo da se skupi na jedno mesto gomila "mentalno nestašnih" ,ali mi nije jasan onaj socijalni momenat ?
Rehabilitacija Gazda Jezde -koji "napolju" živi u bedi ,pošto mu sud uzeo dobar deo opljačkanog ?
Edin Škorić isto propao finansijski ,gazdarica ga izbacila iz stana .
Golubovićka dužna desetine hiljada evra banci ,jure je .
Miki prokockao sve što je stekao ,go k*o pištolj .
Vajs živi u "kolibi" (sojenici ) na Dunavu u siromaštvu . 
Tržankin muž -bez zanimanja i prihoda ,od kada ostao bez "zlatne koke"
Razumem ove mlade pevače i manekene ,njima je Farma šansa da ih publika zapamti ,razumem i one matore ,kojima treba omogućiti da uzmu još koji dinar ,jer su na zalasku .
Ali šta je poruka ljudima sa ovim ološima -da možeš da budeš kvarnjak celog života -i da će uvek "nešto " da se desi, da dođeš do para na lak način ,i nastaviš po starom ?
A opet ,da oni obrazovani i dobri u svom poslu ,pri tome i vredni i korektni ,kao Zuzi Zu recimo ,lete napolje brzo i nemaju nikakve šanse sa ludacima i pokvarenjacima ?
Kome može biti zanimljiv Lepi Mića ,koji psuje i vređa sve ostale na najprimitivniji način ,dobija nervne napade svaki čas ,i apsolutno ništa ne radi na mestu gde je zajednički rad suština igre ? 
Ne razumem te kriterijume -ali ja nisam ni "narod" ni "glasač" 
Po toj logici ,sledeći koji bi (opet ) ušli bi bili Gagi Đogani ,Goca Bijelica (koji su  u buli) ili Vendi (kojoj je najveći uspeh u životu što je kresao ,pored svih drugih -i Vojislav Šešelj ,po sopstvenom priznanju ) ili Maja Nikolić -ako bi kojim čudom sklonili ovu ludakinju ,da ima jedna na broju ,ili ...po "Pink" receptu neki Mećava ,Brzi ,Kuki ,Muki ,Cica , Mica ,Jami, Sami - sa one gomile muzičkog šljama koji imaju ,a "ušli" bi za burek i jogurt ? 
Po kojoj logici je došao i šta predstavlja tamo onaj Čupa ,šta je pa on i ko su njegovi "fanovi "? 
Koga možemo da očekujemo -Kleo Patru ,Bokija 13 , Karamelu -jer treba i jedna kreatura tamo ,da bi publika "uživala" ?
To što ja ispratim ,i nije neko čudo ,"pregled" sam gledao i na ranijim farmama ,a izgleda da sam pomalo i mazohista ,ali slušajući po firmi -ova Farma se prati manje nego ikada među ženama .
Ko su onda svi oni ljudi koji obezbeđuju najveću gledanost ikada ,koji glasaju i koji prate 24 h ?

ps ideja i izvedba u sklopu humanitarne  "predstave" Farmeri za Lanu " grupe 2 (Miki ,Romana ,Džidža ,Vanila i Mića ) je stvarno bila genijalna .Lindzi Kemp ,Pajtoni ,avangardni pozorišni minimalizam ,burleska -sve je bilo tu ,za razliku od ostalih koji su bili na nivou "Kursadžija" ,sve sa "rediteljkom" na čelu ,osmislila ga ,ubilo se . Nije loša bila ni ideja grupe pet ,sa Slobom ,omaž na "Ko to tamo peva" -ali sem toga ,ostatak je bio nula .











FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 1:04 pm

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 19

Šišaj Mitroviću dok imaš koga!!! A ničija nije do zore gorela, pa neće ni tvoja.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 1:14 pm

Samouka ::
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 19

Šišaj Mitroviću dok imaš koga!!! A ničija nije do zore gorela, pa neće ni tvoja.
:zubi3: al smo lepi...na tv-juhuuu smehsmeh smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 9:16 pm

Ljubavna drama na Farmi ,kamen da proplače .
K(Aki) izlazi jer nije izvršio "zadatak" .affraid 
Ucveljena Sara u suzama ......vjerna ljuba u korotu pada .
U studiju se klade za koliko dana će je i ko "utešiti" .
Prognoza  je -2 dana . smehsmeh










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Okt 06, 2013 9:36 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 9:23 pm

Danubius ::
Ljubavna drama na Farmi ,kamen da proplače .
K(Aki) izlazi jer nije izvršio "zadatak" .affraid 
Ucveljena Sara u suzama ......vjerna ljuba u korotu pada .
U studiju se klade za koliko dana će je i ko "utešiti" .
Prognoza  je -2 dana .smehsmeh
Ivan...:zubi3: ali ulazi pojačanje...  spite 

Marijana Leontijević ,micica i balerina..21 godina..Šta će ona tamo? :zubi3: 

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Marijana-Leontijevic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 9:38 pm

I ta je bivša? jbt .Oni će se tamo poubijati :zubi3: 
Šta ovaj PINK radi... :lonac:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 9:39 pm

Kijara-brm ::

Ivan...:zubi3: ali ulazi pojačanje...  spite 

Marijana Leontijević ,micica i balerina..21 godina..Šta će ona tamo? :zubi3: 

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Marijana-Leontijevic
Da izbaci onu Kaću sa dve leve noge iz cipela -to je ex cura onog Borisa .
A usput i da skine rejting Sari, Džidži,Jeleni  i ostalim "ljepoticama"
Neće to proći tek tako ni kod muškog dela .tongue spite










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 9:46 pm

Sad će tek perje da leti...:zubi3: ...

Vrhunac će biti žurka u petak... spite 


Šta će Čupo da  cenzura .....ako izađe Jelena.Ne zna se ko je smešniji od njih dvoje kao "pojava".










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyNed Okt 06, 2013 11:01 pm

Razočarenje..booored 
Zuzi Zu pobedila u kvizu..duplirani joj glasovi..i džaba.NAPUŠTA FARMU..
Šeki Turković I Jelena Golubović -OSTALI..
Namešteno..
Ova ludara Jelena ostala  da pravi i dalje šou..,a Šeki da uzvrati što su ga izglasali..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPon Okt 07, 2013 8:54 pm

Farma 5: Jelena Golubović nova gazdarica!
FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 247749343
7. oktobar 2013. 11:15
Došao je ponedeljak i pismo od Zuzi Zu koja je izabrala novog gazdu, odnsono gazdaricu Jelenu Golubović.


Zuzi je počela pismo sa "Vozdra raja, gazda Jelena Golubović", a zatim nastavila: "Ako ne može ona, onda Miki". Zuzi nije dužila u svom pismu i samo je tražila da na svakoj žurci bude puštena njena pesma "Vatra".

Divna je predala svoj tron Jeleni Golubović, a rediteljka je bila oduševljena i odmah je rekla da neće zloupotrebiti svoju ulogu. Čupu je postavila za svog portparola, a Zoricu Marković je oslobodila rada zbog tri baj-pasa.

Divna je sinoć izjavila da kada Jelena postane gazda ona neće raditi ništa kako bi joj vratila, a dok je Jelena organizovala kuvarice Divna je rekla da prima injekcije i da ona ne može ništa da radi.



:zubi3:  Ne mogu da verujem.. da je ovo čudo gazdarica...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 EmptyPon Okt 07, 2013 9:01 pm

Ova Farma zaista postaje ludara ,i svakako je u rangu neke španske serije .
Ona luda Golubovićka se sunča u kupaćem -u oktobru ?
Pa ono Sarino padanje u trans ,kao da K(Aki ) ide u Siriju u rat ,a ne "napolje" (a za očekivati je da "gledaoci vrate " ,sve za ljubav ) povraćka 

Pa ona misica ,koja izveštaćena srdačnost ,kao da grama mozga nema ...neverovatno .
Kruna svega - još ludakinju postave za gazdaricu ?
Kako onda da se to ne gleda ???










FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA 5 ( i šta je bilo posle)   FARMA 5 ( i šta je bilo posle) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FARMA 5 ( i šta je bilo posle)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Farma Pilica Panovo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: