DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))

Ići dole 
+10
Diplomirani Duduk
sonia
fantom®
MadamX
Astra
dusicaa
AstrinaKomsinica
podbarac
Marea
Kijara-brm
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySre Okt 08, 2014 9:09 pm

First topic message reminder :

Pošto ovde imamo prave eksperte za Facebook ,a i sasvim neupućene ,a videh na drugoj temi da imamo razna pitanja -postavimo ih ovde .
Dakle ....ko ima neko pitanje oko opcija i mogućnosti FB ,ili neke nedoumice -neka pita ovde .
Kao i kod svih drugih pitanja koja su postavljena na forumu -neko zna i odgovor .
-----
Ja prvi ....ako te neko "obriše" ,i upotrebi izvesnu opciju ,koliko čuh -više uopšte ga ne možeš "pronaći" na FB ?
Tačno ili ne ?










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Nov 27, 2014 9:59 pm

Danubius ::
Biće da vi mene ovde zaj....?
Nikada ništa drugo ni ne gledam na Fb sem "zida" . Nisam nikada reči napisao ,niti stavio "status" ,ne lajkujem ,niko mi se ne "nudi za prijateljstvo" , čak se ni ne zadržavam tamo ,sem koliko da uzmem neku sličicu koju je neko od vas objavio -a meni izašlo na zidu. 
Ok, verovatno ste u pravu ( a budala sam što uopšte pitam vas "iskusne" )

Aj bolan sta puhkas odmah...pozeljela se malo nasmijati,tvoj ili moj racun,sveèdno,moze i Kijarin....olabavi...i de ako se javi kakav tipa Banderas,ima opcija preporuci prijatelje,pa misli na mene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Nov 27, 2014 10:02 pm

Danubius ::
Biće da vi mene ovde zaj....?
Nikada ništa drugo ni ne gledam na Fb sem "zida" . Nisam nikada reči napisao ,niti stavio "status" ,ne lajkujem ,niko mi se ne "nudi za prijateljstvo" , čak se ni ne zadržavam tamo ,sem koliko da uzmem neku sličicu koju je neko od vas objavio -a meni izašlo na zidu. 
Ok, verovatno ste u pravu ( a budala sam što uopšte pitam vas "iskusne" )
Ma što bi te zaj.
Ako stvarno ne gledaš ništa.Možda izlaze predlozi šta tvoji prijatelji prate..

Ja ne pratim životinje,ali neko prati čim mi izlaze stranice o životinjama..
Ovo mi je izašlo kao predlog

https://www.facebook.com/VeterinarSubotica?ft[tn (ali iznad ti piše ko prati-meni  piše naša dermi)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Nov 30, 2014 10:49 pm

Kijara-brm ::

Ma što bi te zaj.
Ako stvarno ne gledaš ništa.Možda izlaze predlozi šta tvoji prijatelji prate..

Ja ne pratim životinje,ali neko prati čim mi izlaze stranice o životinjama..
Ovo mi je izašlo kao predlog

https://www.facebook.com/VeterinarSubotica?ft[tn  (ali iznad ti piše ko prati-meni  piše naša dermi)
Možda ,ali bi onda valjda trebalo da izlazi po nekoj logici ,valjda bi ja trebao da "pratim" te prijatelje ?
A baš ove koji se pominju ,apsolutno ne pratim ,sumnjam da sam ikada i otvorio "profil" ili kako se već zove .
Niti šta kupujem ili prodajem ,a najmanje me zanima "druženje sa transicama " ,*bem ih u predloge .

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 2vkdzyq
Ne razumem . muncat
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Nov 30, 2014 10:54 pm

Ne pratim ni ja Esmu(dermi),ni jednog forumaša.
Mislim da fb sam izbacuje šta se najviše prati.(a iznad piše koliko tvojih prijatelja je lajkalo tu stranicu ili prati)
Očito je to samo predlog.Inače i meni izlaze stranice iz Srbije kao ona gore veterinar.
Vidiš da ti piše iznad stranice da jednu prati Astra,drugu Krupljanka.
To očito automatski fb sam nameće..
Nema druge.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Dec 02, 2014 2:26 pm

Evo ovako Šefe. Kako nećeš da čitaš i shvatiš pročitano da ti "nacrtam".

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Umtd7zj

Pod rednim brojem 1. su predlozi da se učlaniš u grupe ili da pratiš stranice gde su članovi/pratioci tvoji prijatelji. Na ovom drugom predlogu se lepo vidi Astra. Što više prijatelja i što su oni u više grupa ili prate više stranica to tebi više raznoraznih predloga. Uvek ti je plavo (link do profila) prijatelja koji je već tamo.

Pod rednim brojem 2. je ono što sam ti rekla. Pretraživao si takve stvari da bi nam dokazao da je FB leglo nemorala i razvrata a oni shvatili da to tebe interesuje pa ti sad daju još takvih stvari na uvid.

Pod rednim brojem 3. ništa čudno da iskaču takve kupujem-prodajem stvari. Možda si nekad kliknuo. Ili je klinac s tvog profila nekad gledao jer reče negde da igra igrice s tvog profila nekad.

Pod rednim brojem 4. kratko i jasno geografija kao prvo jer verovatno na profilu imaš Apatin kao mesto stanovanja. A kao drugo reče da pratiš neke apatinske strane pa ti predlažu još.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Dec 05, 2014 10:26 pm

ZoxZoja ::




Pod rednim brojem 1. su predlozi da se učlaniš u grupe ili da pratiš stranice gde su članovi/pratioci tvoji prijatelji.
A tuj smo ....znači neko od "prijatelja" je tamo (ili traži)
Jer mi je nr 1 predloga za danas ovo:

Предложене групе

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 14408_1382833175341238_2372169264857842472_nFACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 1907645_1403840613235378_8232111397540406233_nFACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 1533935_1509032536035749_5411079005892622869_nFACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 10369987_1484831788441371_2223203806876653999_n


Par traži solo ženu

466 чланова

Što  meni ne predlažu recimo .....

Dve super-sexy žene traže muškarca
______________
Tu bi se već javio . smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Dec 05, 2014 10:37 pm

Pa pogledaj ko ti je od prijatelja tamo. Imaš na slici obeleženo kako se to vidi. Možeš i da uđeš u grupu, ne da se učlaniš, samo otvoriš i ako je grupa zatvorena videćeš samo spisak ljudi koji su tamo. Prvo tvoje prijatelje, pa admine grupe i na kraju ostale članove. Ako je javna onda odeš na opciju članovi pa vidiš koga tamo ima. U slučaju da ne nađeš nikog od onih sa tvoje liste onda ti FB to predlaže zbog tvojih ranijih interesovanja o čemu smo već razglabali ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Dec 05, 2014 10:40 pm

Samo Biljana, Radmila Miladinovic и још 15 корисника кажу да им се свиђа Domaci Kuhar.
Свиђа ми се страница

Domaci Kuhar
Спонзорисано ·

Vala kod mene svaki dan iskače ovaj Kuvar lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Dec 07, 2014 5:51 pm

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Ip2hde
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Dec 13, 2014 1:09 pm

Ovih dana citamo o novim pravilima za FB koja pocinju da vaze od januara.

FB eksperti prate odlicno trendove, znaju da se broj mladih osipa sa mreze, i da su razlozi razliciti ( pisali smo o njima na vise tema).
Kao odgovor na nedostatak privatnosti, FB odgovor je otvorio mogucnost anonimnog postovanja ( recimo u medijima, a sa fb sajta, sada moze i preko nicka ) .
Hteli mi to ili ne, FB ima nase ime i prezime, adresu, telefon i jos puno toga, i sve je to dostupno svima...Anonimnim postovanjem sprecava se direktna izlozenost svih inf. javnosti, cak i kad se samo surfuje po socijalnim medijima ( registruju nas  i kad nismo na fb, dovoljno je samo imati nalog, bez da smo ulogovani)
Drugo je da se sad mogu kreirati bukvalno chat sobice sa odredjenim interesovanjima ( nekad su takve postojale na Yahoo chat ) gde se moze sasvim anonimno pisati pod odredjenim nickom.

Ovim novitetima, a ima ih jos,  jedan od ciljeva je povratak mladjih generacija na ovu mrezu, posto je njihovo osipanje postalo drasticno, narocito od kada i '' babe i dede'' imaju naloge...

Postoji mobil app za ove novine.










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Jan 15, 2015 12:45 pm

Lansiran je novi FB.
 Epost, interna komunikacija, podela dokumenata, diskusije, grupe-  Facebook at work...



FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 978x










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Jul 11, 2015 12:48 pm

Novost za neupucene....kako radi ono sa strane,sto nam predlazu....hahah

Društvena mreža Facebook ažurirala je novi način pregledanja vaše naslovne strane (news feed). Kompanija je počela da prati koliko vremena provedete gledajući tuđe komentare, postove i fotografije.

Ukoliko se ipak zadržavate na određenim “postovima”, bez lajkovanja, komentarisanja ili šerovanja, on će to shvatiti kao da ste zainteresovani, i nudiće vam vesti slične tematike.

Ranije se Facebook uglavnom fokusirao na ono što se lajkuje i komentariše. Istraživanjem kompanije došlo se do zaključka da ljudi prate ozbiljne događaje, ali bez želje da komentarišu, tako da će od sada pažnja biti obraćena na “klik” pored komentara.

Sada naime ukoliko previše vremena odvajate na ono što postuje vaš bivši partner, češće se se dešavati da vam na glavnoj stranici izlazi više vesti o tome.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Jul 11, 2015 12:53 pm

Astra ::
Novost za neupucene....kako radi ono sa strane,sto nam predlazu....hahah

Društvena mreža Facebook ažurirala je novi način pregledanja vaše naslovne strane (news feed). Kompanija je počela da prati koliko vremena provedete gledajući tuđe komentare, postove i fotografije.

Ukoliko se ipak zadržavate na određenim “postovima”, bez lajkovanja, komentarisanja ili šerovanja, on će to shvatiti kao da ste zainteresovani, i nudiće vam vesti slične tematike.

Sad mi je jasno odakle tolike reklame na mom "zidu" . To mu je isto kao kad vam na nekoj stranici uvale "kukija" pa  vas zatrpaju spam mailovima sa reklamama . Jedan naš zubar razgledao četkice za zube -pa mu stiglo 20 000 mailova na tu temu . 
Od mene se Facebook neće *leba najesti ,no primetih da mi stižu "neželjena obaveštenja" ,to li je ...










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Jul 11, 2015 12:56 pm

vise ne smijes ni pogledati nesto a da ne budes veliki fan lika i ne divis se djelima...ahahahah

Evo,ja sam se pitala zaista kako FB zna da trazim na aukcijama traktor za Liu....sa strane mi ispadaju sve traktori,sad znam za novi feed.
Znaci nije vezano samo za FB...ako trazis ljetovanje na turistickim ponudama...eto ih na FB ......kako ne izbace nas forum onda da mi je znati....tu sam najvise.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Jul 11, 2015 1:00 pm

Astra ::
vise ne smijes ni pogledati nesto a da ne budes veliki fan lika i ne divis se djelima...ahahahah

Evo,ja sam se pitala zaista kako FB zna da trazim na aukcijama traktor za Liu....sa strane mi ispadaju sve traktori,sad znam za novi feed.
Znaci nije vezano samo za FB...ako trazis ljetovanje na turistickim ponudama...eto ih na FB ......kako ne izbace nas forum onda da mi je znati....tu sam najvise.
Kakav traktor za dete iz takve familije ? 
Ovo je za nju 

Auto na akumulator sa daljinskim !!! Ispravan dečiji automobil sa daljinskim malo korišten kombinacija roze belo. Dete upravlja samo ili roditelj preko daljinskog. Mi smo ga prerasli a nekom će dobro doći. 
Cena: 9.000,00 din tel 065-827-165-4


FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 11071720_569332899872832_7708243233713009968_n

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 11165315_569332989872823_6479812333782231005_n

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 11182090_569333023206153_6052374807768365826_n

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 11218717_569333076539481_9215322639476239651_n

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 20306_569333126539476_6077315979307136411_n

Свиђа ми се · 
Подели










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Jul 11, 2015 1:03 pm

Astra ::
Novost za neupucene....kako radi ono sa strane,sto nam predlazu....hahah

Društvena mreža Facebook ažurirala je novi način pregledanja vaše naslovne strane (news feed). Kompanija je počela da prati koliko vremena provedete gledajući tuđe komentare, postove i fotografije.

Joj sto ce biti razocarani. Ne posecujem tudje profile. Lajkujem samo ono sto mi se svidja a izadje na mom zidu.
Ali zato imam milion predloga za igrice grmi
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptySub Jul 11, 2015 1:10 pm

OFF
Ima pezoa,kupila baka....ali zalijepi se za traktor u prodavnici...hahahha za ne vjerovati....

Nekad mi takvi prijedlozi doro dodju,stvarno,eto bas te aukcije,ne ulazim na stranu ricarda ili ebeya,oni mi salju novosti,ali nekad kao neke dnevne novine me ubise komentarima i prijedlozima tekstova.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Avg 07, 2015 12:03 am

Procitam danas u novinama- Uskoro ce facebook odlucivati o tome da li ces dobiti kredit u banci ili ne. 
Naime, na osnovu toga ko su ti prijatelji, i vec cega, bices kotiran a i da ne znas to. 
Izmedju ostalog- Facebook moze da vas vidi...
Sacuvao bog...










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Avg 07, 2015 12:12 am

Valja znaci slikati nekretnine....nek su i tudje....ako zatreba kredit...ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Avg 07, 2015 12:15 am

Ja ću dobiti neograničen kredit onda. Pola prijatelja mi budući radno aktivni žiranti hahahahhaha










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Avg 13, 2015 9:04 pm

I dalje ne razumem kriterijume po kojima se "predlažu" razne FB grupe ,jer to ni slučajno nisu neke koje su u domenu mog interesovanja . 
Ali ovoj sam se sa zadovoljstvom pridružio (ko god mi poslao ,hvala )  spite

Stop veronauci i indoktrinaciji dece link










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Avg 13, 2015 9:10 pm

Hajde da ponovimo lekciju. Predlažu ti grupe po nekim tvojim ranijim interesovanjima (pretraživanja fejsa a možda i googlovanja), zato što je neko od tvojih prijatelja već u nekoj grupi i po geografskoj lokaciji (recimo meni predlažu grupu Stop parking servisu u Kikindi, kao i neke u vezi bioskopa u istoj). Posebna kategorija su grupe vezane za neku igricu.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Avg 13, 2015 9:11 pm

Ako imas medju prijateljima njih par u nekoj grupi,odmah i tebi predlazu da se uclanis....ignorises i cao...meni je gore sto sam u nekim grupama,pojma i neznam da sam u njima...ubacuju te i ne pitaju.
Koliko ja brisem,toliko se one kote...ahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Avg 13, 2015 9:13 pm

Astra 'oćeš da te upoznam s mojom teta-Smiljkom. Ako mi je računica tačna do sad me je ubacila bar u 20 grupa "šala, komika, smeh i razonoda"? Uredno pri izlasku čekiram da ne može da me ubaci bez da me pita jel 'oću tamo.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Avg 13, 2015 9:17 pm

reko bi covjek onu Corbinu
Bog te ebo al me vole

e sad ako nisi pocetnik kao gazda,onda znas da vole imati brojku clanstva....ebe im se za mnom,posebno ako sma neaktivna u grupi.
Neka te Zoya....i ja cekiram isto...al nicu ko pecurke....mada se i pokaju kad me ubace.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2015 9:26 pm

Evo Šefu korpus delikates o predlozima za grupu. Reče gore da se učlanio u neku grupu. FB zna da se družimo pa eto i meni nudi da se pridružim toj grupi

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Hqbjnwt










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2015 9:29 pm

ZoxZoja ::
Evo Šefu korpus delikates o predlozima za grupu. Reče gore da se učlanio u neku grupu. FB zna da se družimo pa eto i meni nudi da se pridružim toj grupi

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Hqbjnwt
Aaa, tako to funkcioniše ? 
*Će dobiješ onda i "Jugosloveni u srcu" od danas  mahmah










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 1:07 pm

Da ne bi tražili   smehsmeh ....ima FB stranica na kojoj zgodne devojke same traže sex .
Stranica je češka ,a zove se Přiznání nymfomanek   link
Mislim da ne treba prevoditi ?  gorepost

Evo i male ilustracije "članica" 

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Ceske-ninfomanke-fejsbuk-620x350










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 1:10 pm

Nadam se da ih meni nece predloziti ako si se ti uclanio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 1:42 pm

Astra ::
Nadam se da ih meni nece predloziti ako si se ti uclanio.
Nisam  :rlol: ......još .  like smehsmeh










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 2:21 pm

Danubius ::
Astra ::
Nadam se da ih meni nece predloziti ako si se ti uclanio.
Nisam  :rlol: ......još .  like smehsmeh

Op trt gewessen sein....ahahahahhah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 4:30 pm

Astra ::



Op trt gewessen sein....ahahahahhah
Evo, našao sam i tebi jednu FB grupu : 
"Geile Priester" smehsmeh

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Media_xl_1057925










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 5:06 pm

Daj link smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 5:13 pm

Astra ::
Daj link smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
bischofmiteinemgroßenwerkzeug@facebook .com

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 98966










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Sep 13, 2015 5:16 pm

Tema FB zaglupljuje je druga levo. Ovo je kurs za neupućene fikkk










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 6:39 pm

Kako da vratim FB nalog ako ga deaktiviram?










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 7:11 pm

jednostavno upises mail i lozinku i tamo si opet.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 9:22 pm

Kao amater za Facebook ali posmatrač društvenih kretanja zapazih jednu stvar na Facebooku ,koju mogu da podelim kao savet još manje upućenima  . 

Kako da utvrdite ko je oženjen /udat a možda vam to nije rekao (ili se pretstavlja kao osoba koja i pored "obaveze" ima apsolutnu "slobodu" )  . 

Vrlo lako .......do tada vrlo aktivna osoba  odjednom će ispariti ,neće se više "zeleniti" na chatu ,jedva da će išta i lajkovati ili komentarisati -živom se neće činiti (bar javno,za "poruke" ne mogu da znam  )Samo ćete primetiti da je odjednom "nedostupna" u inače uobičajenim terminima ? 
 
Budite sigurni da su muž/žena promenili smenu ,vratili se sa puta ,ili se iz drugih razloga duže zadržavaju kod kuće (a možda i "bave" svojim partnerom )  . 

I budite sigurni da ovo ne vadim iz malog prsta -nego na osnovu promatranja i očiglednih dokaza . 
Nije nešto naročito važno za one koji imaju normalan odnos sa svojim partnerima ,ali mislim da je jako korisno za one (recimo slobodne ,ili "emocionalno zainteresovane" )  koji se eventualno "vežu" za osobe sa FB za koje mislite da ih poznajete na osnovu onoga što vam kažu . 

Dok mačka nije kod kuće ,miševi kolo igraju ,ne kaže džabe narodna mudrost , ali kad jeste .....pripazite malo na ovo što kažem ,i biće vam jasno (i možda korisno,da se poštedite zabluda i razočarenja ) .










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 9:35 pm

Gresis Dani. Ja nikad nisam *zelena* zbog pojedinih smaraca. Onaj ko me dovoljno poznaje zna da sam tu i ako me ne vidi. Ima dana, pa i nedelja da ne lajkujem nikog. Lajkujem samo ako mi se nesto zaista dopadne. Dosta vremena provodim na Fb a opet ima dana kad se ne dopisujem bas ni sa kim.
Igram tri igrice i sve slobodno vreme im posvecujem :)))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 9:39 pm

dusicaa ::
Gresis Dani. Ja nikad nisam *zelena* zbog pojedinih smaraca. Onaj ko me dovoljno poznaje zna da sam tu i ako me ne vidi. Ima dana, pa i nedelja da ne lajkujem nikog. Lajkujem samo ako mi se nesto zaista dopadne. Dosta vremena provodim na Fb a opet ima dana kad se ne dopisujem bas ni sa kim.
Igram tri igrice i sve slobodno vreme im posvecujem :)))))
Citat samog sebe : 

Nije nešto naročito važno za one koji imaju normalan odnos sa svojim partnerima ,ali mislim da je jako korisno za one (recimo slobodne ,ili "emocionalno zainteresovane" )  koji se eventualno "vežu" za osobe sa FB za koje mislite da ih poznajete na osnovu onoga što vam kažu . 
Citat samog sebe završen .  spite 99i

Tebe nikako ne ubrajam u "ciljnu grupu" -precizirao sam situaciju . 
Ja baš malo vremena provodim tamo ,nisam "aktivan" -ali dobro zapažam i umem sabrati dva i dva . 
A kao "slobodan" i počešće "emocionalno zainteresovan" naučio sam da "tumačim znake" ,te napisah ovo za one manje iskusne na "mreži" uopšte . 










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 9:43 pm

Dani, kod nas se kaže "guja se u glavu tuče". Fino se spremiš pa "objektu" na vrata. Mani se chata na fb. Ja to tako i sa Dušicom uradila. Šta ona meni tu igrice, ovo, ono wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 9:43 pm

A ja sam za vraga uvijek zelena....i kad je ugasen komp...mobilni je aktivan,ali samo u smislu signala...sa njega skoro nikako ne ulazim na FB....e bas ako je nesto bitno....pa jadna ja,svi misle da ne silazim s NJEGA 24 sata.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Okt 20, 2015 10:24 am

Još jedan od "alata" (pored onih "blokada" ,"nevidljivosti" i drugih ) ako hoćete da obmanete nekoga na Facebooku ,da li ste ili niste prisutni ,i pričate li ili ne . 
Elem ...ako želite da sagovornik ne vidi da li ste pročitali poruku ("Seen") ili da li u tom trenutku kucate odgovor ("Is typing..."), a koristite pri tom Google chrome, onda je ovo ekstenzija za vas. 
Pa ako vam tako šta treba ,iz*volte .


FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 IChnEfDSH79J9_3gUUYhova1J34GQQ-1QlXXSzGrRW86tw2uozwUaVZUaeOtLvLS4pKxgx2qcVQ=s640-h400-e365-rw
A biće da treba ....... like  spite










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 7:48 pm

Kako da podelim "uspomene" sa Fejsa..s kim sam prijatelj x godina, šta je bilo pre 3 godine i sl.

Pokušavam ali ne znam da objavim to kao status.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 7:50 pm

S kim si se sprijateljila ne mozes da podijelis a sve ostalo ima opcija dijeli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 9:10 pm

Ali vidim da postavljaju prijatelji statuse

pet godina x prijatelj sa y

Da li idu na opciju- dodaj životni događaj?










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 9:14 pm

Ima opcija da ti komplet ide na zid,kao evociranje uspomene...moguce da onda izadje i to s kim se prijateljis....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 10:13 pm

MUJO SE LOGIRAO NA FACEBOOK...


Upišite vaš password


sarma
Žao nam je, password mora da sadrži više od 8 znakova


kuhana sarma
žao nam je, password mora da sadrži bar jednu brojku


1 kuhana sarma
žao nam je, password ne smije sadržavati razmake


5jeb….kuhanihsarmi
žao nam je, password mora sadržavati bar jedno veliko slovo



5jeb…..KUHANIHsarmi
žao nam je, password ne smije sadržavati više od jednog velikog slova uzastopce


5jeb….Kuhanihsarmi, i da se nosiš u pi… mat….. govno jedno!!!
žao nam je, password ne smije sadržavati interpunkcijske znakove



5jeb…..KUHANIHsarmi nabijem te na k…. i tebe i tvoj password mamicu ti je… kretenčino
žao nam je, taj password se već koristi.


sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 10:17 pm

Kažem ja, sarma je čudo smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
fantom®

fantom®


Godina : 59
Location : Banja Luka od 65-te
Datum upisa : 16.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 10:21 pm

..i to neviđeno ruza
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 11:14 pm

Astra ::
Ima opcija da ti komplet ide na zid,kao evociranje uspomene...moguce da onda izadje i to s kim se prijateljis....

A gde to da podesim?

Dosadna sam, znam..










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyČet Okt 29, 2015 11:20 pm

to cu ti pokazati kad meni ispadne na zid....napamet ne znam jer me nije zanimalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyPet Okt 30, 2015 8:48 pm

Astra ::
A ja sam za vraga uvijek zelena....i kad je ugasen komp...mobilni je aktivan,ali samo u smislu signala...sa njega skoro nikako ne ulazim na FB....e bas ako je nesto bitno....pa jadna ja,svi misle da ne silazim s NJEGA 24 sata.
Pa ok ,moguće je i to . Neko "chat" ni ne gasi ,neko ga nikada ne "pali" (kao ja ,recimo) 
Ali ....nije teško sabrati 2 i 2 ,niko nije glup . Običnim površnim zapaženjem ,ako nam je baš stalo da "ispratimo" ,nije moguće da su dve osobe (recimo) baš uvek u isto vreme "prisutne" i gotovo istovetno u trajanju "zelene" . 
Još ako nešto znate o "opserviranima" ,u smislu nekih "ličnih" uslova (bračno stanje ,kada rade ,  itd) nije teško sklopiti sliku. 
Slučajnost koja se suviše često ponavlja -nije slučajnost. 
A dokoni kao ja , i sa višegodišnjim iskustvom ,još lakše "ukapiraju" . 
Ovo ,ponavljam ,pišem samo zato što je mene poštedelo mnogih razočarenja , i što sam shvatio sa "kim imam posla" na osnovu jednostavnog testa ,kao i zato što smo skloni da suviše verujemo osobama koje su nam drage ,čak i da ih "uzdižemo" -dok se ne uverimo sami da smo se prevarili u proceni karaktera . 
Pa ,preventive radi ....ne škodi otvoriti oči ,bolje nego  pnao...










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Nov 17, 2015 6:13 pm

Za neupucene ( nemoj opet ovi profi da mi se nakace), ponavljam, putniku namerniku  ;)   - onog momenta kad pozelite da se udaljite od FB gungule, postoji opcija za deaktiviranje profila
 ( koristila sam je i kad putujem ponekad, za slucaj da mi se nesto desi- zamisli, proslo 40 dana, bliznji te oplakali, a tek na zidu ti stize- srecan rodjendan, sto te nema   fejs  misli o tome, videla ja takve slucajeve )

Napominjem, kad se deaktivira profil, izgleda kao da ste obrisani, ali niste...Obicno ukucavanje email adrese i sifre i opet ste tu, ako ikad pozelite...neograniceno traje...odgovorno tvrdim ;)










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyNed Jan 10, 2016 10:50 pm

Ako zelite u svakom trenutku da znate sta ste pisali na danasnji dan ,svake godine unazad,ukucajte link

www.facebook.com/onthisday

i dobicete sve vase stare objave na taj dan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Jan 12, 2016 4:41 pm

Zanima vas ko vam gleda profil!
Da bi ste saznali ne trebate ništa skidati,lajkovati i ko zna šta... !

Instrukcije:
- Uloguj se na svoj Facebook profil
- Pritisni CTRL + U
- Kada se otvorila nova strana pritisni CTRL + F
- Sada u pretrazi ukucaj {"list":
....ostalo je lako !



Mene licno ne zanima....znam ko me prati,ali mozda neko iskoristi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Jan 12, 2016 4:57 pm

Astra ::
Zanima vas ko vam gleda profil!
Zanima ,zanima ....Možda dolazi stalno Seve ,Pamela itd ,a ja pojma nemam ?  :brdski2:
A imaju šta i videti ........ mascdance like










FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Jan 12, 2016 5:04 pm

Ma ja znam ko mi gleda profil i bez da provjeravam. smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 EmptyUto Jan 12, 2016 5:32 pm

bosankaa ::
Ma ja znam ko mi gleda profil i bez da provjeravam. smehsmeh

To ti kazem sestro....a uradi bilo koji od onih testova...uvijek izadje onaj ko ti visi na profilu....hahhahah

Tetka mi ostala bez neta,a vec smo bile na putu da mi bude i partner u ovoj godini,vjecno tajno zaljubljeni obozavaoc i andjeo cuvar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Vicevi Facebook
» Facebook prijateljstva
» Facebook ili Skype ?
» Sta vas nervira na Facebook-u
» IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: