DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?

Ići dole 
+8
Astra
brdjanin
pesma
brunolino
Kijara-brm
Danubius
ZoxZoja
AstrinaKomsinica
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 4:18 pm

U vreme praznika,mnogi poznati sportisti, glumci ,javne ličnosti daju pristanak i snimaju manje ili više obnažene fotografije za kalendare ,od prodaje kojih sav prihod ide u dobrotvorne svrhe (a njihova imena garantuju dobru prodaju) 
To je praksa uglavnom u zapadnim zemljama ,koja polako dolazi i kod nas .
Evo najsvežijeg primera -Tamara Todeska ,poznata makedonska pevačica (inače sestra naše pevačice Tijane Dapčević) 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle -da li bi to uradili ,ako znate da ste time učinili dobro delo ,i da će neki novac doći bolesnoj deci ,ili uopšte nekome kome to znači život?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Dec 30, 2014 5:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 4:23 pm

Prva slika je grozna....ta nece prodat kalendar...a malo erotike,sjene i detalja bi bio pun pogodak....a da sam stvarno zgodna,bi...onako da se ne vidi bas sve na izvolte,da se naslucuje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 4:26 pm

Druga slika je super..
Ne ..Ne bi se slikala..Radije bi dala novac lično...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 4:34 pm

Full Monty! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:05 pm

AstrinaKomsinica ::
Full Monty! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Znam da si isprintala my ass i da print držiš u buđelaru.
Pohotnice
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:06 pm

Tema je naravno ,hipotetička ,jer niko od nas nije slavan ili šire poznat ,a taško da imamo i telesne karakteristike potrebne za tako nešto (čast izuzecima ,naravno,kojih svakako imamo ovde ) 
Što se mene tiče ,ako bi moje golo shacke obezbedilo bar kutiju tableta protiv bolova nekome kome je potrebno ublažiti -bez razmišljanja ,i ni najmanje me se ne bi ticalo šta neka "okolina" misli o tome .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:09 pm

Danubius ::
Tema je naravno ,hipotetička ,jer niko od nas nije slavan ili šire poznat ,a taško da imamo i telesne karakteristike potrebne za tako nešto (čast izuzecima ,naravno,kojih svakako imamo ovde ) 
Što se mene tiče ,ako bi moje golo shacke obezbedilo bar kutiju tableta protiv bolova nekome kome je potrebno ublažiti -bez razmišljanja ,i ni najmanje me se ne bi ticalo šta neka "okolina" misli o tome .

Je li šinko, lečiš ti i šuljeve?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:21 pm

Danubius ::
Tema je naravno ,hipotetička ,jer niko od nas nije slavan ili šire poznat ,a taško da imamo i telesne karakteristike potrebne za tako nešto (čast izuzecima ,naravno,kojih svakako imamo ovde ) 
Što se mene tiče ,ako bi moje golo shacke obezbedilo bar kutiju tableta protiv bolova nekome kome je potrebno ublažiti -bez razmišljanja ,i ni najmanje me se ne bi ticalo šta neka "okolina" misli o tome .

Da te imam u vidu..za nedaj bože? Vidim mnogo si human.. 55555










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:23 pm

John Doe ::
AstrinaKomsinica ::
Full Monty! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Znam da si isprintala my ass i da print držiš u buđelaru.
Pohotnice
rasta

Kojem bolan budzelaru?! Zalijepila na zid preko puta radnog stola! hahahahahhahaha Justy sorry, morala sam hahahahahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:27 pm

Sefe,priznaj da nisi ocekivao da se ovoliko pale na tvoje dupe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:38 pm

Kijara-brm ::

Da te imam u vidu..za nedaj bože? Vidim mnogo si human.. 55555
Kao što rekoh -sumnjam da bi nekoga zanimala moja mešina debeli ,ali ,da u takvu svrhu ,uvek.
No, ti baš imaš što je potrebno ,i čudi me da, kao mlada osoba ,ne bi pokazala humanost? oioi99
Ako su se na tako nešto odlučili ljudi od kojih se to najmanje očekuje ,a apsolutno im nije potrebna takva vrsta "reklame" ,dakle ,čak i oni koje obnažene nismo videli ni u filmu ,onda to nešto govori .
Nedavno smo imali žensku odbojkašku reprezenataciju (ne sećam se koje zemlje ) koje su se listom skinule za kalendar od koga je prihod išao za bolesnu decu .
Rade to i njujorški vatrogasci i mnogi drugi ,i ne vide nikakav "blam" u tome . Ako se ikome time može pomoći ,zašto da ne ,erotika se uvek dobro prodaje ,pa ako neko potrebit ima koristi od toga -ja bih svakako .
Čak i ako od toga neko gladan dobije tanjir supe -i onda vredi .
Uostalom ...eto tu Kone ,pošto živi u Americi ,svakako joj su poznate takve akcije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:47 pm

Danubius ::
...eto tu Kone ,pošto živi u Americi ,svakako joj su poznate takve akcije .

Bankrotiram na kalendare sa vatrogascima, policajcima, drvosjecama, i tako :D hahahahaahahahahahahahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:51 pm

Generalno ne volim da budem objekat fotografisanja. Ali što Astra reče ako bi to uradio fotograf koji ume da uradi kvalitetan akt i ako bi neko pristao da mene gleda mesec dana na svom zidu verovatno bih uradila to.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:52 pm

John Doe ::


Je li šinko, lečiš ti i šuljeve?
Džoni, vadi onu sliku "iz kuhinje" (koju smo ,u afektivnom trenutku ,uz one druge ,obrisali)
Treba ilustracija za ovu temu -Todevska im nije dovoljno ubedljiva,pa daj ti -iz humanitarnih razloga .  smehsmeh
Možda ovo malo pomogne(baš sam zaprepašćen padanjem u trans od ovakve teme ,kada se na sličnoj pola foruma izjasnilo da bi snimilo xxx film ako bi im bio potreban novac za dete ) ?


Komentari: Ragbisti Lovćena se slikali nagi za humanitarne ...


Penzići" se slikali goli u humanitarne svrhe


Pogledajte: Pravoslavni sveštenici pozirali goli za kalendar (VIDEO)


Hrvatske hokejašice snimile seksi kalendar da sakupe novac za SP! (VIDEO)

[You must be registered and logged in to see this image.]

HUMANITARNI KALENDAR: Ragbijašice Oxforda skinule se gole u humanitarne svrhe (FOTO)


[You must be registered and logged in to see this image.]

FOTO: Slikale se gole zbog svoje djece


 [You must be registered and logged in to see this image.]
Majke iz Španije uspjele su da skupe dovoljno novca za prevoz svoje djece do škole, i to prodajom erotskog kalendara, za koji su pozirale gole. Žene su skupile potrebnih 3.120 eura za svaki mjesec do kraja školske godine u junu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 5:55 pm

Ovaj decembar 2014 bi odradila odmah....prije u takve dobrotvorne svrhe,nego za licnu zaradu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 6:01 pm

Šefe postoji razlika ipak. Za svoje dete ili u mom slučaju za ono troje bratovih mi ne bi ni film bilo teško snimiti. Verujem da i ostali tako misle. Ali zbog hajde da kažemo "obične" humanosti ipak bih imala neke zadrške. Recimo fotografije koje su majke iz Španije snimile su mi nešto dokle bih ja išla.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 6:47 pm

AstrinaKomsinica ::
John Doe ::
AstrinaKomsinica ::
Full Monty! smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Znam da si isprintala my ass i da print držiš u buđelaru.
Pohotnice
rasta

Kojem bolan budzelaru?! Zalijepila na zid preko puta radnog stola! hahahahahhahaha Justy sorry, morala sam hahahahahahahahahahahah

Neka te bona Kono, sad možeš i aukciju praviti. Vidiš da je nema više na forumu. smehsmeh

Kad malo bolje razmislim, možeš negdje i u humanitarne svrhe da je iskoristiš, toliko iz naše kuće. Kad sam ja u pitanju, jedino da me slikaju pa postave sliku na mjesta gdje kidišu miševi i ostala gamad, i to je na neki način humano, nije lako riješiti se toga :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 7:50 pm

Vidi, vidi...tema je mac sa dve ostrice smehsmeh
Ako kazemo da, slikale bi smo se....ne gine nam epitet -ku*vetina-
Ako kazemo ne, ne nikako... ne gine nam epitet- neosecajna kucketina.
I sta sad da odgovorim ?
A sad ozbiljno.
Ako bi uopste neko za to bio zainteresovan, da pristala bih da profesionalac nacini akt.
Moralo bi se voditi racuna da ima mere i ukusa.
Nedaj Boze da se borim za zivot ili lek nekog meni bitnog, ne pitam *sta kosta*!
Pristala bih na sve samo da ga spasem.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 8:13 pm

justicija ::


Neka te bona Kono, sad možeš i aukciju praviti. Vidiš da je nema više na forumu. smehsmeh


Kud je ne sacuvah! Mogla sam pare zaradit hahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyUto Dec 30, 2014 11:12 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Da te imam u vidu..za nedaj bože? Vidim mnogo si human.. 55555
Kao što rekoh -sumnjam da bi nekoga zanimala moja mešina debeli ,ali ,da u takvu svrhu ,uvek.
No, ti baš imaš što je potrebno ,i čudi me da, kao mlada osoba ,ne bi pokazala humanost? oioi99
Ako su se na tako nešto odlučili ljudi od kojih se to najmanje očekuje ,a apsolutno im nije potrebna takva vrsta "reklame" ,dakle ,čak i oni koje obnažene nismo videli ni u filmu ,onda to nešto govori .
Nedavno smo imali žensku odbojkašku reprezenataciju (ne sećam se koje zemlje ) koje su se listom skinule za kalendar od koga je prihod išao za bolesnu decu .
Rade to i njujorški vatrogasci i mnogi drugi ,i ne vide nikakav "blam" u tome . Ako se ikome time može pomoći ,zašto da ne ,erotika se uvek dobro prodaje ,pa ako neko potrebit ima koristi od toga -ja bih svakako .
Čak i ako od toga neko gladan dobije tanjir supe -i onda vredi .
Uostalom ...eto tu Kone ,pošto živi u Americi ,svakako joj su poznate takve akcije .
A kao da bi nekoga zanimalo moje telo?  :lonac:

Samo u slučaju da je potrebno nekome od mojih najbližih.Prodala bi i dušu đavolu.
Ostalo-teško..da ne kažem nemoguće... (jer onda slede etikete-da li je humanost u pitanju ili za lični interes i svoj džep)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptySre Feb 18, 2015 12:30 am

Kijara-brm ::

A kao da bi nekoga zanimalo moje telo?  :lonac:

pa i nije riječ o Tvom tijelu, nego humanoj akciji...slikaš se za dobro djelo, a ne da Te tko lajka... migg

sad ako i lajkaju pojedini, njihov problem...Ti si učinila dobro djelo i amen...


osobno ne znam da li bih se skinuo...ono je 50:50%...ima i za ZA i NE...ali recimo ako je za spas djece da....mada sam nekad ranije bio model na likovnoj...ali to je bilo davno i nešto drugo... migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptySre Feb 18, 2015 12:47 am

Razumela Bruno.Samo da je ne daj BOŽE potrebno za nekoga moga -odmah.
Inače ne.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptySre Feb 18, 2015 12:50 am

Kijara-brm ::
Razumela Bruno.Samo da je ne daj BOŽE potrebno za nekoga moga -odmah.
Inače ne.

pa znam da se ne bi skidala "nako" i da treba ono baš jak razlog...nisi Ti taj lik... :948208144:

ali ko što rekoh, za djecu i spas nečijeg života da...ali akt da je slikan samo s leđa...nisam za egzibicije prednje strane... :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptySre Feb 18, 2015 11:34 am

Bih. Što da ne. ererere

Ček, ček da još jednom razmislim... :auuu: parfem mjuza
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:37 pm

Odbojkašice Kana su to već ove godine uradile .
Između ostalih ,tu su i tri naše igračice . 



Pa pošto je sezona ,ponavljam pitanje sa početka teme ? 
Da li bi i vi -u humanitarne svrhe ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:41 pm

Ne!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:49 pm

Možda je humanije da se ne skinem smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:51 pm

Pa mrzelo me da opsirnije pisem, zato se ni ja ne bih skinula :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:51 pm

Pa vidi...ako bi neko smatrao da je moje skidanje dovoljno vredno za humanitarno :brdski2: to bih doživeo kao sjajan kompliment. Naravno, ne dibidus!
E sad, šta bi me još "nagovorilo". To sigurno ne bi bile neke "jeftine"fotografije, nego bi "gadjale" moje kvalitete. :brdski2:
Em bih se pravio važan u stilu "i to sam probao", em bi sigurno bio više sanjan! A sve u humane svrhe! :brdski2:

Malo li je? smehsmeh










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:54 pm

justicija ::
Možda je humanije da se ne skinem smehsmeh smehsmeh smehsmeh

dusicaa ::
Pa mrzelo me da opsirnije pisem, zato se ni ja ne bih skinula :rlol:
Ok ,malo smo se zezali .
A sad ozbiljno .....da možete da time spasite ovo dete ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]
BI OBE -ja da vam kažem . Potpisujem .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 4:57 pm

Na predhodnoj strani sam napisala post i stojim iza toga.
Da, bih se slikala da znam da cu to dete sigurno spasiti.
No posto nista nije sigurno...nema ni slikanja brdski
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 5:01 pm

dusicaa ::
Na predhodnoj strani sam napisala post i stojim iza toga.
Da, bih se slikala da znam da cu to dete sigurno spasiti.
No posto nista nije sigurno...nema ni slikanja brdski
Nisam čitao predhodnu stranu -ali sam u suštini ipak u pravu .  DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  363104
Brdski i ja smo humanisti bez "ali"  mascdance debeli  DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  98966 DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  98966 DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 5:05 pm

Aj ozbiljno: za život djeteta, nekog bliskog pa naravno da bi!
Nije po temi, ali baš danas sam izjavila: ako će mojoj drugarici biti bolje, koja je ostala bez kose poslije druge hemoterapije, šišam se na nulu, samo da ozdravi!
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyNed Dec 06, 2015 5:08 pm

Danubius ::

Nisam čitao predhodnu stranu -ali sam u suštini ipak u pravu .  DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  363104

Lencugo, evo ti pa citaj :rlol: :rlol: :rlol:

dusicaa ::
Vidi, vidi...tema je mac sa dve ostrice smehsmeh
Ako kazemo da, slikale bi smo se....ne gine nam epitet -ku*vetina-
Ako kazemo ne, ne nikako... ne gine nam epitet- neosecajna kucketina.
I sta sad da odgovorim ?
A sad ozbiljno.
Ako bi uopste neko za to bio zainteresovan, da pristala bih da profesionalac nacini akt.
Moralo bi se voditi racuna da ima mere i ukusa.
Nedaj Boze da se borim za zivot ili lek nekog meni bitnog, ne pitam *sta kosta*!
Pristala bih na sve samo da ga spasem.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 3:57 pm

Za sve dame na forumu : 

Francuski vatrogasci ,za kalendar u humanitarne svrhe .
Iiiiiii,  gospođe ?  ldoc ldoc ldoc

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 4:06 pm

Šta Iiiii??? Da si neki Šef ti bi naručio par komaTa i podelio nam. Zbog humanitarnih razloga naravno smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 4:34 pm

ZoxZoja ::
Šta Iiiii??? Da si neki Šef ti bi naručio par komaTa i podelio nam. Zbog humanitarnih razloga naravno smehsmeh
Ma nemojjjjj ? 
Pa ja vam živog vatrogasca -profesionalca doveo ,nezahvalnice jedne  DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  98966

Dj ZezaM ,član Vatrogasne jedinice Apatin (odnedavno u penziji ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 4:44 pm

Danubius ::

Iiiiiii,  gospođe ?  ldoc ldoc ldoc

Šta ti nama "iiiiiiii", ličimo li ti mi na manekenke...?! rasta smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 5:28 pm

Ma kako te zenice ne ispletu vestice ili ne sasiju kaputice te daju u dobrotvorne svrhe...neg se nasle skidat gole....opet leba bez motike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 5:50 pm

lollypop ::
Danubius ::

Iiiiiii,  gospođe ?  ldoc ldoc ldoc

Šta ti nama "iiiiiiii", ličimo li ti mi na manekenke...?! rasta smehsmeh

Za dobrotvorne svrhe nemoras biti manakenka lollypop! Mozes imati 120kg ili 55kg naklon
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 6:02 pm

Dolinac ::

Za dobrotvorne svrhe nemoras biti manakenka lollypop! Mozes imati 120kg ili 55kg naklon

Ma nemoj, a ko će onda da kupi kalendar...?! pacov :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 6:06 pm

lollypop ::
Dolinac ::

Za dobrotvorne svrhe nemoras biti manakenka lollypop! Mozes imati 120kg ili 55kg naklon

Ma nemoj, a ko će onda da kupi kalendar...?! pacov :rlol: :rlol:


Onaj koji dobrotvorne svrhe jako cijeni, taj i kupuje. naklon
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 6:09 pm

Dolinac ::

Onaj koji dobrotvorne svrhe jako cijeni, taj i  kupuje. naklon

Možda, a onda kalendarom založi vatru. rasta :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 6:12 pm

lollypop ::
Dolinac ::

Onaj koji dobrotvorne svrhe jako cijeni, taj i  kupuje. naklon

Možda, a onda kalendarom založi vatru. rasta :rlol: :rlol:

Pa ako je kalendar odsluzio svoje tj. svoje dobrotvorne svrhe ispunio, moze se zaloziti, sto ne,ali nemora.
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 6:14 pm

Doli, ti si pravi čovek za mene, pored tebe mi nikada ne bi bilo dosadno! smehsmeh jakog
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 6:17 pm

lollypop ::
Doli, ti si pravi čovek za mene, pored tebe mi nikada ne bi bilo dosadno! smehsmeh jakog


Nisam pravi ili savrsen mozda ali jedan veliki bod imam, pod kraj mene nije ti dosadno. brdski
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 7:39 pm

ZoxZoja ::
Šta Iiiii??? Da si neki Šef ti bi naručio par komaTa i podelio nam. Zbog humanitarnih razloga naravno smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne mora par komaTa, neka posalje ovog, a mi cemo ga na ravne casti koristiti. :sunce11:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 7:57 pm

dusicaa ::




[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne mora par komaTa, neka posalje ovog, a mi cemo ga na ravne casti koristiti. :sunce11:
Taj ti je pljunuti naš kaskader Uroš Ćertić,koga možeš za džabe da gledaš svaki dan na TV . 


[You must be registered and logged in to see this image.]

A da bude zanimljivije -Uroš zaista učestvuje u raznim humanitarnim akcijama stalno (preko 20 do sada )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 7:59 pm

Ej Dani, ne bih ja da gledam... smehsmeh a verujem ni ostale forumasice.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  EmptyČet Dec 10, 2015 8:03 pm

dusicaa ::
Ej Dani, ne bih ja da gledam... smehsmeh  a verujem ni ostale forumasice.
Pa ni Uki ne "gleda" . 
Redom -Ava Karabatić ,Slađana Perušić , Tijana Ajfon ,itd  ....sve on to "overio" .  :brdski2:

Tako da verujem da bi se telom u dušom uključio i u vaš "humanitarni projekat" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sponsored content





DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?    DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DA LI BI SE "SKINULI" za KALENDAR -u dobrotvorne svrhe?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: