DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Televizija Pink

Ići dole 
+11
Samouka
Kijara-brm
Lily
Blebetalo
podbarac
promaja
dusicaa
ZoxZoja
Danubius
Kica/Praja
MadamX
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Avg 16, 2015 6:21 pm

Znam da postoje teme o slobodi medija, o cenzuri u medijima, i tema o vladajućoj stranci koja itekako ima veze sa medijima.
Ali, ne vidim temu o TV Pinku. Ako postoji, molim vas, spojite.

Televizija PINK je nastala par godina posle osnivanja radija PINK koji je emitovao narodnjake, tačnije turbo folk.

Na svom početku TV Pink je bila uglavnom muzička televizija, pod patronatom Mire Marković i JUL-a. Posle svake muzičke numere vrtela se reklama "JUL je KUL". U različitim verzijama.
Sopstvenu produkciju gotovo da nisu imali.

Direktor Željko Mitrović je u to vreme bio član JUL-a.

Vremena su se menjala, došao je i taj peti oktobar i svi mi koji smo se borili za dolazak demokratije u Srbiju, verovali smo da će TV Pink biti ugašena, tj da neće dobiti novu dozvolu od RRA.
Ali, tadašnji premijer Zoran Đinđić je o Pinku, između ostalog i rekao " da ne može da ga ukine jer njegova kćerka gleda serije na Pinku".

TV Pink je od nekada male televizije postao velika kompanija. Emitovali su sada i svoj program, kupovali nove serije i filmove.

Željko Mitrović je postao TV magnat, proširio je svoje tržište i u ex yu republikama, a preko kablovske i satelitske televizije programe TV Pinka gleda ceo svet.

Demokratska vlast je smenjena, došao je SNS..A TV Pink je opstala.

Danas je TV Pink lična televizija premijera Vučića. Informativna redakcija služi samo njemu.

Šta se dešava u TV Pinku? Dugovi za porez, komunalije i plate zaposlenih rastu.
Reality show tipa Farma ili Parovi, finansiraju se od sponzora, a pobednici tih reality-a svoje nagrade traže preko suda.

Sin Željka Mitrovića nije odgovarao za smrt jedne devojke.

Sam Željko Mitrović gomila dugove a televizija mu nije u bankrotu.

O sadržajima i kvalitetu programa ove televizije sa nacionalnom frekvencijom u narednom postu.

Šta vi mislite o ovoj televiziji i o njenom vlasniku? Molim bez copy paste iz štampe..i što manje o vladajućoj stranci jer postoji tema za nju.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Avg 16, 2015 6:32 pm

DakleM, isto k'o i razni rijalitiji. Ne zanima me ni Mitrović, ni informativne emisije. Prilikom memorisanja kanala, Pink1, 2 ,3... , BN, Aljazira, FTV i da ne nabrajam, turio sam posle Pink erotike i Pink krmećaka. Pink Movie, Classic, Sci-Fi, Action, Western, Family, Thriler, Premier, R&R... su posle History, Discovery... Fala Pinku na filmskim kanalima. Čim u ove kanale ubace vesti, idu na začelje.
Biram TV kanale bez vesti. Opet, stvar izbora.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Avg 16, 2015 6:53 pm

TV Pink je za mene bila i ostala najveća trovačnica srpske javnosti ,naročito mladih .
Neću tupiti u detalje ,svi smo to mogli da vidimo ,bila u pitanju politika ili estrada ,ispod svake granice novinarske profesije ,fabrika laži ,uvek u službi režima .Ono što su uradili 90 tih promocijom najgoreg taloga društva ,rade i danas (primer -emisija "Teška reč" ) 
Šešelj ,Arkan ,Kristijan Golubović i njima slični su bili tamo dragi gosti ,da ne pričam o "KleoPatrama " i raznim drugim "Tarotima",sve sa turbo folk estradni ološem ,  kojih bi se stidela svaka normalna televizija . 
Džabe im 50 kanala ,"ružičasto" ja  ne gledam . Uvek će mi biti žao ,što 5 oktobra ,uz RTS nisu prošetali i do drugog bastiona laži, i zauvek zatvorili (nisu trebali spaliti) taj trulež srpskog društva .
Jedino dobro što su ikada uradili su "Pinkove zvezdice" ,ali to nema veze sa njima ,nego sa talentovanom decom (i nisam siguran da i njih neće zatrovati i pokvariti ) 
Dok god postoje takvi "Mitrovići"  "Vučičevići" i slični ,"Pinkovi" i "Hepi" ,medijska slika Srbije će biti takva -ružičasta ,da se ne vidi sav odvratni talog ispod .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPon Avg 17, 2015 12:13 am

Ne dopada mi se informativni a ni zabavni program TV Pink, ali gledam njihove filmske kanale, kad god mogu. Imaju ok filmsku ponudu.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPon Avg 17, 2015 6:56 pm

Ja se početaka TV Pink sećam po piratskim kopijama filmova. Forest Gamp sam na istoj gledala pre nego je stigao (pirat naravno) u lokalni video klub. Tu praksu su nastavili tokom čitavog trajanja "ničim izazvanim sankcijama". Dakle "imperija" je nastala na klasičnoj pirateriji tj na otimačini.

O Mitroviću i današnjem Pinku ne želim da trošim tastaturu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPon Avg 17, 2015 8:37 pm

MadamX ::
Ne dopada mi se informativni a ni zabavni program TV Pink, ali gledam njihove filmske kanale, kad god mogu. Imaju ok filmsku ponudu.
Filmska ponuda je ok ,ne kažem ,i ne ulazim u to kako i odakle . Nekada je urednik bio Robert Nemeček (bivši basista beogradskog benda iz 70 tih Pop Mašina ) u čiji ukus i znanje ne treba sumnjati ,no primetno je da je ponuda filmova razmena sa HTV . 
Mi koji možemo gledati HTV ,tačno znamo koji film će za tri dana biti na Pinku .Menjaju i serije međusobno ,i neka . 
Ali....zvati "Kursadžije" zabavnim programom je pljuvanje u lice prosečnom gledaocu .To je tolika seljana i prizeman humor ,da je sramota za bilo koju TV . 
A onaj lažov ,Dragan J Vučičević je sramota za novinarsku profesiju . U normalnoj zemlji ,posle toliko laži ,ne bi mogao ni da čita prognozu vremena u jutarnjem programu . Na Pinku mirno vodi udarne političke emisije i dalje ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPon Avg 17, 2015 11:01 pm

Ja imam tri kanala HRT-a, i gledam ih ponekad, ali nisam obratila pažnju da se isti filmovi daju posle na Pinku.
Kursadžije i Vučićevića da ne pominjem, alergična sam na njih.

U celoj priči oko Pinka mene zanima da li je AV AV kupio prvi njihov kanal, jer je non stop tu? Možda ćemo to saznati kad ovi odu sa vlasti.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPon Avg 17, 2015 11:39 pm

Danas na "Pink Classic", F.I.S.T. sa Staloneovom najboljom ulogom do sada... da i "Zemlja policajaca". Ja sam filmofil i ne zanima me politika neke TV stanice, sve dok filmove ne prekidaju reklamama.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Nov 08, 2015 5:31 pm

Današnji program "Rušenje Vučića" pokazalo nam je i dokazalo koliko ima prodanih duša među novinarima, i koliko ima neobrazovanih novinara- voditeljka programa.

Pitam se šta je iza kulisa? Ovaj "rat" između Kurira, Pinka i Informera postaje bljutav i služi da se ljudi okrenu na tu stranu, dok se nešto drugo dešava iza kulisa.

Nova poskupljenja, otkazi...a ti narode gledaj "Rušenje Vučića"..

Gadi mi se TV Pink. Konkretno informativna redakcija Pinka.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Nov 08, 2015 6:02 pm

MadamX ::
Današnji program "Rušenje Vučića" pokazalo nam je i dokazalo koliko ima prodanih duša među novinarima, i koliko ima neobrazovanih novinara- voditeljka programa.

Pitam se šta je iza kulisa? Ovaj "rat" između Kurira, Pinka i Informera postaje bljutav i služi da se ljudi okrenu na tu stranu, dok se nešto drugo dešava iza kulisa.

Nova poskupljenja, otkazi...a ti narode gledaj "Rušenje Vučića"..

Gadi mi se TV Pink. Konkretno informativna redakcija Pinka.
Čak sam i ja preskočio da ovo komentarišem ,mada me svrbeli prsti . 
No dovesti Miroslava Bogičevića (tajkun koji je opljačkao skoro 40 milijardi dinara ) ,osobu koja nosi "nanogicu" da "svedoči" (i to kome ,onoj ljigi Draganu J Vučićeviću ?) a onda dodati i policijski poligraf kao "krunski dokaz" ,pa Rodiće satanizovati po medijima -bez optužnice ,dokaza ,policije tužilaštva ,suda ,dakle bez ijednog pravnog osnova -to je identično vremenu Slobe i Mire ,Tv Bastilje i vremenu kada je ministar informisanja bio Aleksandar Vučić. 
Ne branim ni "Kurir" ni Rodiće (jer su oni isto to radili drugim ljudima ,da se ja pitam, ni jedni ni drugi ne bi postojali ) ali je više nego jasno da iza svega stoji -Srpska Napredna Stranka ,i niko drugi -van svakog zakona i granice ljudskosti  . 
U Srbiji mediji kleveću ljude bez ikakvih skrupula i kazne ,što je nemoguće u bilo kojoj zemlji sveta . 
Ako to narod ne vidi i ne reaguje -ni ne zaslužuje bolje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Nov 08, 2015 6:40 pm

Ne branim ni ja Rodiće, ali mene ovo podseća na događaje pre ubistva Slavka Ćuruvije.

I sve mi je jako bljutavo, gledala sam onaj deo kad ljigavko Vučićević razgovara sa gospodinom nanogicom- kome je to skinuto pre neki dan, da bi mogao da podnese prijavu!

Bljutavo je videti Jovana Palavestru i još neke novinare koji su bili slobodni dok nisu prešli na Pink.











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Nov 08, 2015 6:59 pm

Film - Ko to tamo peva
Premium - Ali Dži u parlamentu
Movies - Ljubavna priča Bobija Longa
Romance - Ja volim svog dečka
SciFi - Noć kometa
Action - Ptičja pesma
Thriller - U lancima strasti
Family -Edžemont
World - Otvoreni studio plus
Crime &Mistery - Savršeno bekstvo
Westwrn - Visoki jahač
Classic - Sadist

Milina jedna. Volim Pink.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Nov 13, 2015 6:23 pm

Svaka čast ,Crnogorci . 
Danas je grupa građana ostavila smeće ispred tamnošnje filijale "Pinka" .
Poruka je jasna . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako se mi nismo setili nečega tako kreativnog ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Nov 13, 2015 6:28 pm

Danubius ::
Svaka čast ,Crnogorci . 
Danas je grupa građana ostavila smeće ispred tamnošnje filijale "Pinka" .
Poruka je jasna . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako se mi nismo setili nečega tako kreativnog ?

Ovo je zbog sramnog izveštavanja crnogorskog pinka sa političkih protesta u Podgorici, nije zbog rijalitija.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Nov 13, 2015 8:59 pm

Kica/Praja ::



Ovo je zbog sramnog izveštavanja crnogorskog pinka sa političkih protesta u Podgorici, nije zbog rijalitija.
Znammmmmm ..."Pink" i čedo mu lažljivo "Informer" se stavili u "Milovu službu" (po "Kuriru" ,takođe lažovčine ) 
Nismo bili tamo pa ne znamo šta se dešavalo ,ali po onome što se videlo na svetskim televizijama ...
Niti je to bio neki "masovni narodni ustanak" ,niti je režim "izveo tenkove na narod" -istine radi. 

Ja apriori mrzim "Pink" ,ali ne može se ignorisati onaj deo koji JD navede .U moru kanala ,filmski ,serijski i delimično muzički bi se mogli zadržati ,što jeste jeste . "Informisanje" je ala "Tv Bastilja" ,a uvlačenje u dupe vlastima ......vala ni Miri i Arkanu se nisu toliko "vazelinisali" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Dec 18, 2015 4:16 pm

Pored svih bljuvotina koje gledamo na "ružičastoj" ,eto nama "nove" /stare emisije . 
Lea Kiš i njeno "Nedeljno popodne" opet jašu ? 
Ako se niste nagledali "Kursadžija" ,trećerazrednih pevaljki i pevača ,i "rijaliti zvezda" -gledaćete mesecima dok ne umrete od povraćanja ili izliva gluposti u mozak . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Dec 18, 2015 4:40 pm

Danubius ::
Pored svih bljuvotina koje gledamo na "ružičastoj" ,eto nama "nove" /stare emisije . 
Lea Kiš i njeno "Nedeljno popodne" opet jašu ? 
Ako se niste nagledali "Kursadžija" ,trećerazrednih pevaljki i pevača ,i "rijaliti zvezda" -gledaćete mesecima dok ne umrete od povraćanja ili izliva gluposti u mozak . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Izbrisati povraćka iz memorije malog ekrana TV prijemnika. Doći na Forum i odmoriti mozak pa dal' čitajući teme il' pričajući na chatu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Dec 18, 2015 9:14 pm

ZoxZoja ::


Izbrisati povraćka  iz memorije malog ekrana TV prijemnika. Doći na Forum i odmoriti mozak pa dal' čitajući teme il' pričajući na chatu.
Ne brisati petkom u 21h!
Gledam *Zvezdice* kad god stignem i preslatki su i pretalntovana su nam deca!
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Dec 18, 2015 9:39 pm

cherry ja nic ne razumem,mozda je i bolje  Televizija Pink 111827
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Mar 22, 2016 9:03 am

Bivši basista a sada medijski tajkun ,uvek blizak "režimu" (što znači da im uvek obezbeđuje termine i neku slinu od novinara ,koja se "gostu" ulizuje na toliko neprimeren način da je to za  povraćka) ,na sve (doduše ,mlake )kritike ,odgovara da je njegova televizija pre svega fokusirana na muzičko -zabavni program . 
Vrhunac tog i takvog zabavnog programa je svakako "rijaliti" Farma ,gde se više i ne trude da dovedu neke nove ološe ,nego mirno serviraju već "proverene" . Ne mogu da razumem narod koji može da gleda satima najbljutavije psovke ,pijančenje , nasilje ,i  ponašanje kakvo bi se zgadilo  i najprimitivnijem gledaocu ? 


Ovo su "omiljeni farmeri" i "najveći šou na Balkanu" ? 
Francuzi nam se smeju ,snimili su dokumentarac u kome analiziraju kakvi ljudi mogu ovo da gledaju ,i da im se sviđa ? 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyČet Jun 30, 2016 1:27 pm

Upotrebiću Peđin tekst kome nemam da dodam ništa -sem da ovaj medijski zločinac nije sam ,i godinama to radi uz dozvolu (možda i sugestiju ) aktuelnih vlasti .
----------

Peđa B. Đurović
4 h · 

Možete vi da tvrdite kako Željko Mitrović sprovodi mentalni i kulturni genocid nad stanovništvom Srbije, i ja ću se tu složiti. Nije jedini, ali je najmoćniji zločinac te vrste. I to je nešto sa čime treba da se raskrsti, sistemski. O tome se može pričati onog dana kada RRA, tj. REM, bude regulatorno telo koje ne radi po diktatu i za potrebe fašističkog režima, već za dobrobit društva.
Ne mogu, ipak, da se ne osvrnem na Micu Trofrtaljku i na njene lascivne (možda čak i skaradne) pesmice, koje su servirane ovom istom narodu pre više decenija. Biće da na ovom podneblju ima nečeg zbog čega se taj kič jako lako zapati. Možda je ipak do nas koji konzumiramo sadržaje te vrste, a ne do onih koji ih nameću? Ne želim ovim da aboliram emitere i odgovorne za kulturu, naprotiv, njihova odgovornost ostaje, ali neće biti da je samo do njih.
Sve dok postoje gledaoci koji se smeju na trule viceve Kursadžija, dok postoje konzumenti reality programa i raznih Grand, Pink & ostalih parada, sve dok postoje ljudi koji umesto da čitaju knjigu gledaju Paparazzo lov, sve dok očevi i majke guraju decu na TV da se takmiče (i tako dođu do nekih para), nama nema spasa. Jeste, treba ugasiti Pink i slične medije (cenzura, pa šta?), i odgovorni za mentalni genocid treba da snose neku vrstu odgovornosti, ali nemojmo da se zavaravamo, nisu oni jedini krivci. Koliko je do njih, toliko je i do nas samih. Oni samo vešto plasiraju ono za šta znaju da će biti konzumirano.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySub Avg 20, 2016 10:32 am

Trojni Pakt "Mitrović/Vučičević /Vučić " ,po starom radikalskom receptu je iskopao novog "državnog neprijatelja nr 1 " koji ispunjava sve uslove za novačenje "stranih plaćenika i domaćih izdajnika" .
Niko drugi ,nego Miloševićeva babaroga iz naftalina -Džordž Soroš . 
Toliko je potresao ova dva domaća Gebelsa ,da su posvetili sate svog dragocenog medijskog prostora ,nauštrb promocije starleta i verskog programa zvanog "Sveti Aleksandar Vučić Srbski i apostoli" ,dakle -stvar je ozbiljna . 
Detaljna analiza je malčice različita u pogledu finansijskog plana . 
Po Mitroviću ,Soroš ruši Vučića sa samo 4 $ dolara ,i čisto je uvređen što Soroš misli da je u Srbiji lako naći toliko izdajnika za tako male pare ? 
Po Vučičeviću ,cifra je daleko veća ,preko 300 $ dolara .
Bivši basista (koji inače duguje milionski porez državi Srbiji ,i krši zakone svakog dana svojim "emitovanjem" ,a opet je dobio "kredit" od iste te države ,u većem iznosu nego što je Soroš odvojio za projekat "državni udar" ) je dobio nadahnuće da se lično obrati "otvorenim pismom" američkom milijarderu ,u kojem raskirnkava njegove "prljave igre" . 
Mogućnost da je Džordž Soroš pročitao otvoreno pismo je isto tolika koliko je moguće da je organizovao glasanje za Staniju na "Farmi" . 
No ,ima ljudi koji su sve to lepše opisali ,Draža Petrović ,pa pročitajte 

Soroš,Stanija i Soraja   link

Ludnica je kanda otvorena ,što bi rekao Đoka (Balašević) samo nema ko da proveri ,i pritvori ove manijake ,










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Okt 02, 2016 10:44 am

Znam da me na ovoj temi niste baš očekivali ali trtrr  Pinkove zvezde nova sezona počela sinoć i ja se malo zagledao , hteo sam da vidim žiri i uporedim sa predhodnim . Majko mila pa to je bogu plakati . Jedino Aleksandra Radović što je plus a ovo sve ostalo može se poređati na lotre , od Šabana pa niz lotre  do one guske sssss . Uspela je svojom glupošću čak i Milana da dovede do ivice pristojnosti . Nekoliko puta nije digla stolicu a kao razlog je navela da joj se pesma nije svidela. Milanov komentar - Daro ovde ne ocenjujemo pesmu nego izvođača . Koja guska jbt
Elem da dalje neb tupio kanda nismo još dotakli dno , uvek kad pomislim da je kraj nešto me razuveri , ima još mesta .
Kupi mi majko top... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Okt 02, 2016 11:02 am

podbarac ::
Znam da me na ovoj temi niste baš očekivali ali trtrr  Pinkove zvezde nova sezona počela sinoć i ja se malo zagledao , hteo sam da vidim žiri i uporedim sa predhodnim . Majko mila pa to je bogu plakati . Jedino Aleksandra Radović što je plus a ovo sve ostalo može se poređati na lotre , od Šabana pa niz lotre  do one guske sssss . Uspela je svojom glupošću čak i Milana da dovede do ivice pristojnosti . Nekoliko puta nije digla stolicu a kao razlog je navela da joj se pesma nije svidela. Milanov komentar - Daro ovde ne ocenjujemo pesmu nego izvođača . Koja guska jbt
Elem da dalje neb tupio kanda nismo još dotakli dno , uvek kad pomislim da je kraj nešto me razuveri , ima još mesta .
Kupi mi majko top... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije to ništa .Trebao si da vidiš glamur na gala proslavi  povodom  22 godine rada TV "Pink" . 
Sve sama "elita" -proslavu su, između ostalih, "uveličali "Bora Đorđević, Ceca Ražnatović sa sinom Veljkom, Katarina Grujić, Nataša Bekvalac, Dara Bubamara, Soraja, Jelena Tomašević, Lea Kiš...
Uživali su i Radoš Bajić, Bojana Marović, Ana Kokić, Ognjen Amidžić sa suprugom, Milan Stanković, Tanja Savić... 
Pa Dačić ,Mrka , Vulin ,Antić........
Svi ološi ove zemlje na jednom mestu ,to je očekivano ,ali u zemlji gde narod živi tako bedno, bahatiti se toaletama od više hiljada eura ,i automobilima od više desetina i stotina hiljada eura -e to je već van svake pameti . 
I još je bilo "tematsko veče " -Veliki Getsbi ? 
Goreće i ovo nekog "oktobra" kao što je gorela TV Bastilja ,možda mi to nećemo dočekati ,ali da će se desiti -hoće . 
Sve ima svoj kraj . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySub Apr 29, 2017 9:23 am

Zrenjaninska Filharmonija je dobila 0 dinara na konkursu Ministarstva kulture .
TV Pink je dobio 3,9 000 000 dinara .

Očigledno je šta se u Srbiji podrazumeva pod "kultura" .

[You must be registered and logged in to see this image.]












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySub Apr 29, 2017 4:14 pm

Danubius ::
Zrenjaninska Filharmonija je dobila 0 dinara na konkursu Ministarstva kulture .
TV Pink je dobio 3,9 000 000 dinara .

Očigledno je šta se u Srbiji podrazumeva pod "kultura" .

[You must be registered and logged in to see this image.]



pogubili smo se načisto , 'bem ti vaku zemlju










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Jul 07, 2017 6:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Jul 07, 2017 6:52 pm

Portret: Željko Mitrović, predsednik Pink internešenel kompani
Ružičasta senka svake vlasti
Sve je lepo objasnila Mira Marković: „Bila sam mu politički najbliža, a onda je jednog jesenjeg dana 2000. uveče nazvao demokratijom ono što je tog istog dana ujutru zvao izdajom“
Kum Aleksandra Vulina. Ljubimac Mire Marković. Stajao je, grčevito držeći pištolj tik iza Slobodana Miloševića 24. decembra 1996. na kontramitingu na Terazijama. Vlasnik Pink internešenel kompani. Megalomanskih snova. Pohlepan, često na ivici poslovne propasti. Ružičasta senka svake vlasti koja ga održava na površini da mu se poslovi ne uguše u dugovima.
Često dužan i samoj državi velike iznose poreskih obaveza, ne preza da drži pridike, blati, primitivno se obrušavajući na sve koji ga prozovu. Brutalno koristi svoje medije za bespoštednu, medijski neravnopravnu kukavičku borbu čak i sa profesorima univerziteta. Napada državne institucije i opozicione političare, sveti se svakome za reč kritike, pa i članovima Saveta za borbu protiv korupcije. Svaka vlast, njemu dobro - nekoliko nacionalnih frekvencija, bezbroj digitalnih kanala. Hrvatska, Bosna, Slovenija, njegovi ružičasti snovi daleko su doprli. U Hrvatskoj ga nisu hteli. Slovenci se nisu primili. Kada ovaj tajkun kaže da sada radi isto sati koliko i Vučić, neki to vide kao njegovu hipokriziju koja nema granice, poigravanje s predsednikom ili sa nama svima uvlačeći nas u ružičastu frustraciju zemlje potonule u najdublje siromaštvo. Zacrtao je naš moralni kraj, plasirajući svoj program povlađivanja najnižim strastima naše kolektivne nesreće koje jedno društvo može da podnese, u kojem su etičke granice zbrisane.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Jul 07, 2017 7:02 pm

Da se i ja pridružim , odvratan mi je do bola . Pošto je tekst malo duži nek čita ko hoće preko linka.



[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Jul 07, 2017 7:20 pm

Već smo pričali ne drugoj temi o uzaludnosti "peticija" ,ali je ipak porazno ,da juče pokrenuta "Oduzmimo nacionalnu frekvenciju TV Pink" ima do sada samo nešto preko 2 300 potpisa . 

[You must be registered and logged in to see this link.]


I da ima 500 000 ,verovatno niko ništa ne bi preduzeo (mislim na one UNS ,NUNS , a naročito na REM) ,

no ovo  govori o potpunoj inertnosti ovoga naroda ,kukavlčluku ,zastrašenosti ...nemam pojma .
Možda i mazohizmu ? 
Ili zaista postoji "većina" koja sve ovo odobrava ,i "obožava" TV Pink ? 
Moguće je i to . 
Nadam se da ću dočekati da vidim Pink kao TV Bastilju onomad .  Televizija Pink 153448










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPet Jul 07, 2017 7:28 pm

Po mom mišljenju, ako nema kupaca, artikal može biti i 10 para. Revolt prema proizvođaču, uništava proizvođača.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySre Jul 19, 2017 3:22 pm

Hajde što Pink slavi "rođendan" i što su se tamo sakupili svi ološi ,od politike do estrade ,hajde što Mitrović kao "specijalnog gosta" tretira i Veljka Cecinog Ražnjatovića ,ali što predsednik države ,taj mrzitelj kriminalaca i uzoran po svemu ,ugodno ćaska sa jedva punoletnim Arkanovim sinom (srcem Cecinim ,uzornim  studentom (usred ispitnog roka )  koji puši ,pije alkohol i voda "novu " starletu) eeee ,to baš nije jasno .
Sem možda ako logično razmišljamo ,da je celo "vođstvo" države jedan veliki mafijaški klan ? 
E,onda je jasno . 
E pa narode ,gledaj svoju elitu . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySub Jul 29, 2017 4:43 pm

Peticiju za ukidanje nacionalne frekvencije tv Pink je ipak potpisalo 150 000 punoletnih građana Srbije . 
Da imamo neke narodne poslanike ,ovo bi se već davno našlo na Skupštini ,ovako ....SNS kojima je to glavno medijsko oružje i dalje mirno nastavlja sa nečuvenim ,nekažnjenim iznošenjem laži i blaćenjem ljudi ,a Mitović na krilima Vučića još bezobraznije poručuje : Farma 8 će trajati godinu dana . 
Već su poznati i neki od "farmera" : Zorica Marković , Saška Karan , Maca Diskrecija ,Ava Karabatić ,Ljuba Pantović ,Vendi ,Lepi Mića ....dakle,sve provereni ološi ,pljuvanja ,psovanja i prostakluka ,kao i tuče neće nedostajati . 
Tako se degenerisanje srpske omladine i dalje nastavlja ,sa blagoslovom "vlasti" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySub Jul 29, 2017 6:42 pm

Meni nije jasno da sve institucije koje mogu uticati na ukidanje tog zla ćute.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySub Jul 29, 2017 11:54 pm

podbarac ::
Meni nije jasno da sve institucije koje mogu uticati na ukidanje tog zla ćute.
Verovatno imaju koristi. DIL.

Malo sutra da farma traje godinu dana-poubijali bi sve životinje i zapalili imanje.Sve sami razvratnici.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Sep 12, 2017 11:02 am

Srpska napredna stranka je "nakoštrije osudila" skandalozne napade lidera "Dveri" Boška Obradovića na tv Pink .
"Posebno smo zaprepašćeni glasnim ćutanjem svih medijskih udruženja, svih nevladinih udruženja, svih opozicionih stranaka, pa i mnogih vladajućih stranaka, kao i celokupne javnosti, i pitamo ih da li to oni svojim ćutanjem u stvari podržavaju primitivne napade Boška Obradovića na privatnu RTV Pink, njene urednike, novinare, i sve zaposlene", piše u saopštenju SNS.

Ta stranka smatra da je "zastrašujuće to što sva novinarska udruženja ćute dok Boško Obradović najavljuje čak i proteste protiv ove privatne televizije" i pita šta mora da se desi da bi se oni oglasili i osudili ovaj skandalozni pritisak na medije i slobodu izveštavanja u Srbiji.
----
Dotični desničar meni nije nimalo simpatičan ,ali čovek traži zabranu rijalitija i  uzimanje nacionalne frekvencije "Tv Pink" a još gore -poziva građane da se okupe oko zgrade Tv Pink i podrže inicijativu ?
Skadalozno ,zaista . affraid
Pri tome -nimalo skandalozan nije "odgovor" Željka Mitrovića koji se danima vrti po Pinku i izlazi u "Informeru" .

LINK

A ovo je samo skraćeni odgovor i cenzurisan rečnik -ono što se čita na tv Pink je daleko  ogavnije . 
Dok god ovaj i ovakvi ima medijsku reč u Srbiji ,potpuno slobodan da vređa ,kleveta ,laže -nikada države od Srbije .
Prostakluk ,nasilje ,primitivizam -to je "kula svetilja" programske šeme tv Pink ,a "država" tome ne staje na kraj -jer "vladajućima" Mitrović -treba ,kao srpski Gebels .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Sep 12, 2017 12:42 pm

Malo sam vrteo po listovima da vidim komentare , pa oni sami pišu komentare jbt , nigde podrške Obradoviću . Sve režimski listovi.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Sep 17, 2017 10:47 pm

Ovaj lud.
Recite ne drogama.  











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Sep 17, 2017 11:14 pm

podbarac ::
Malo sam vrteo po listovima da vidim komentare , pa oni sami pišu komentare jbt , nigde podrške Obradoviću . Sve režimski listovi.
Naravno .Vučić je sada uspeo ono što ni za vreme Miloševića nije mogao kao "ministar informisanja" ,da svi mediji u Srbiji služe isključivo njemu i njegovima ,služeći se slobodno lažima ,demagogijom ,širenjem mržnje ,satanizovanjem -bez ikakvih ograničenja i sankcija .
A "perjanica" je nekadašnji sluga JUL-a ,Mitrović i "Pink" .

Kijara-brm ::
Ovaj lud.
Recite ne drogama.  

Nije lud-bahat .Može da radi šta god hoće ,za njega i familiju zakoni ne važe . Mogu i da ubiju -i da za to ne odgovaraju . Može da zgrće pare ne plaćajući porez ,može da emituje šta god želi ,takođe nijedan zakon ,etika ili bilo šta za njega ne važi .
Što se onda ne bi i bahatio ,i smatrao (i nazivao )druge majmunima ?
Samo...ničija nije gorela do zore ,naći će se već neko da povede narod i na ovu "TV Bastilju" ,no ne sumnjam da će i onda da se izvuče sa svojim milionima ,i mirno sedi u Moskvi kao njegova "učiteljica" .










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Sep 18, 2017 11:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Sep 17, 2017 11:35 pm

Juče na Pinkov 23. rođendan lično sam po jakom suncu skoro puna dva sata dirigovao moju omiljenu operu svim okupljenima ispred Pinka!
- Računajuci da budemo dobri domaćini, svim demonstrantima sam ponudio muzičku alternativu misleći da oni ne vole rijaliti. Ispostavilo se da operu vole još manje, pa na operu, hranu i vodu koje im ponudiše naše devojke u narodim nošnjama, oni odgovoriše brutalnim prebijanjem naših novinarki i to u trenutku kad se opera završila i kad sam  ja ušao u zgradu, krajnje kukavički i podmuklo.
-------------------------------------------------------------
Da čovek ne poveruje dole ide njegov bezobrazluk.Nije mi jasno kako njega još niko nije zaskočio.
Koliki taj "pozadinu" zaleđinu ima iza sebe kad se ovako sprda sa narodom.Nadam se da će mu neko stati na kraj pre nego zbriše u Moskvu.
Čovek hobotnica.Pustio krakove na sve strane.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Sep 19, 2017 12:10 am

"Prebijena "i "teško povređena" novinarka .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta je sestro ,dobila si 500 eu bonusa za glumu ,i dva plaćena slobodna dana što si "odležala" u Urgentnom od "Boga"  ?
Kako većina Srba ima kratko pamćenje da se podsetimo samo da je na kontramitingu protiv Slobodana Miloševića 25. decembra 1996. godine ovaj isti Željko Mitrović na demonstrante mahao napunjenim i otkočenim heklerom, da je novinarki „Politike“ uperio hekler u slepoočnicu (postoji video zapis i slika).
Da je 1997. jurio novinare sa batinašima u crnim džipovima a neke je i gepekovao (postoje svedoci). Da je udario 1996. novinarku koja je pisala feljton o Miri Marković (novinarka je i danas živa i u penziji).
Da je Dadu Vujasinović (ubijenu novinarku „Duge“) nazivao javno „kurvom“.
Da je za Ćuruviju u više navrata i u nastavcima pisao i govorio da je zaslužio metak. Nikada niko ga za to nije niti osudio niti kaznio.
Danas on i njegovi novinari glume „simbol“ novinarstva. Iscenirati i izazvati namerno događaj a zatim jakom medijskom propagandom to sve dići na viši nivo, u čemu će učestvovati i najviši državni zvaničnici je Gebelsova metoda ranije, a Titova kasnije, Vučićeva danas.
Ništa se nije promenilo. Komunizam i fašizam u državi Srbiji je danas.
A milioni Srba su poginuli braneći otadžbinu od fašizma, na stotine hiljada nas je ubio komunizam i to posle rata.
Izvor/Foto: Infozurnal, Predrag Protić










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Sep 19, 2017 3:07 pm

Verovatno smaram ,ali pogledajte ? 
Ne mogu da verujem da je moguće tako besramno lagati i smatrati svakoga ko ima vid i zdrav razum malumnom budalom koju je lako ubediti ???
Opasno u svemu tome je da u celoj loše odrađenoj predstavi učestvuje "vlast" sa svim resursima i mediji koji navodno imaju najveću gledanost /čitanost . 
Moglo bi nam se opet desiti da "Srbija nije u ratu" ,a nas i našu decu masovno mobilišu i šalju u neke Škabrnje ,Zubine Potoke i Prevlake da tamo ginemo ili ostanemo bogalji .
 Što da ne ,isti sistem ,isti lažovi ,ista demagogija . 
Pogledajte usporeni snimak -pa uporedite sa Pink /Vučić i "vučićevi" verzijom .
Đubradi lažljiva ,smatrate nas moronima ?  
[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptySre Sep 20, 2017 9:33 pm

Danubius ::
Verovatno smaram ,ali pogledajte ? 
Ne mogu da verujem da je moguće tako besramno lagati i smatrati svakoga ko ima vid i zdrav razum malumnom budalom koju je lako ubediti ???
Opasno u svemu tome je da u celoj loše odrađenoj predstavi učestvuje "vlast" sa svim resursima i mediji koji navodno imaju najveću gledanost /čitanost . 
Moglo bi nam se opet desiti da "Srbija nije u ratu" ,a nas i našu decu masovno mobilišu i šalju u neke Škabrnje ,Zubine Potoke i Prevlake da tamo ginemo ili ostanemo bogalji .
 Što da ne ,isti sistem ,isti lažovi ,ista demagogija . 
Pogledajte usporeni snimak -pa uporedite sa Pink /Vučić i "vučićevi" verzijom .
Đubradi lažljiva ,smatrate nas moronima ?  
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne spominji mi rat.I ovde se svaki dan samo o tome priča.
Ubiše se preko medija ko će koga više ispljuvati i o raznoraznim istinama.
Čitam i ne verujem.Plenkovići,Todorići,pravaši,Jasenovac-za to im služe mediji.Istinaaaaaa??? Ma koja istina ,čija više istina???Koliko mržnje ,i ne došlo do rata ponovo.

Samo neka ovaj majmun diriguje.Na kraju će ga umlatiti "njegovi".










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyPon Dec 11, 2017 10:17 am

Kokainska televizija u pokušaju da se dodovore SNS je pokrenula novu emisiju "Kontravizija" ,koja bi trebala da bude pandan odličnim emisijama Ivana Ivanovića ili Kesića ,fol kao "politička satira" .
Za "voditelja" su doveli nikoga drugoga ,nego Lava Pajkića (sinčića poznatih salonskih fašista Isidore Bijelice i Nebojše Pajkića ) koji je krajnje nesimpatičan ,neduhovit ,prizeman ,i koji na tako ružno populistički i maloumni način pokušava da ismeva srpsku opoziciju ,da je to neviđeno čak i na TV Pink .
"Kursadžije" ,"Zadruga" i "Popodne sa Leom Kiš" su obrazovni program za ovo .
Mitroviću ,ubij se ,ako ne umeš bolje .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Dec 26, 2017 10:34 am

I pored protesta dela javnosti ,i krivičnih prijava protiv TV Pink i Lava Pajkića ,gorepomenuta emisija se i dalje emituje ,uz sve gori govor mržnje ,prostačkiji rečnik ,i sve "indikativnije" goste . Poslednji je Miša Vacić ,deklarisani srpski fašista ,a emisija se bavila novom beogradskom nezavisnom novinom " Beogradski glas" i mogućim kandidatima za gradonačelnika iz redova "opozicije" .
Bilo je više nego ogavno ,a najbolji komentar je dala Vesna Pešić :

Fašizam nije smešan ,a mali je degenerik  .

Ja se apsolutno slažem .
Tačnije,mislim da je dovoljno pogledati "porodičnu fotografiju" pa reč "degenerik" uopšte nije uvreda ,nego tačan opis mentalnog i fizičkog sklopa ovih  ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

I nije Vesna jedina koja je na ovaj način brutalno "ocenila" mlađanog Lava Grigorija Pajkića .

Jedan bloger ga je usput podsetio da izdašno javno pljuje ljude koji su novčano pomogli upravo njegovoj majci ,kao recimo Vlado Georigijev .Koje je to "vaspitanje" i "obraz" ?

Najbolja opaska potiče od još jednog blogera ,koji konstatuje da Lav želi da postane ,u stvari -Dragan J. Vučičević .
E dakle ....od toga ,niže nema .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Dec 26, 2017 11:52 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Jan 23, 2018 5:30 am

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyUto Jan 23, 2018 10:14 am

Meni se čini da Drecun , Lazanjski ,Karić ,Vučičević , Miroljub Petrović i slični satrapi ,uz "dežurnog" iz SNS i spavaju u studiju "Pinka" ,da bi bili spremni i orni za "jutarnji program" .
"Nezavisni novinar" (voditelj) je tu kao šaptač i edukator ,ukoliko "zapnu" na "temi" .
Tako svako pre podne ,a svaki drugi dan "gostuju" kod Marića po istim temama i u istom terminu .
Pogledajte sami i sada ta dva kanala  ,nećete verovati svojim očima ?
U međuvremenu -emituje se i reemituje ili "Vučić na Kosovu" ili "Vučić u "Ćirilici" (što je takođe presedan ,da jedna televizija tako izdašno koristi snimke druge ,i to u afirmitivnom smislu ?)
Čak ni Mitrović nema potrebe da piše "otvorena pisma" ,odrade njegovi to sve za radno vreme ,besprekorno .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Jan 28, 2018 9:44 am

Tv Pink je dobila od AOFI (zvanična izvozno-kreditna agencija Srbije, osnovana sa ciljem da pomogne domaća preduzeća kroz osiguranje ) u martu 2017 3,2 miliona eura "kredita" .
Nije moguće dobiti podatak na osnovu čega ,šta to "Pink" izvozi ,"Zadrugu" ???
I to nije prvi put .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Usput ...nedostupna je i informacija da li je "Tv Pink" ,tj Mitrović ikada platio milionski porez državi koji duguje ? Jer kokainska TV je bila jedan od najvećih poreskih dužnika ,a jedini dostupan podatak je da su tražili "produženje roka" i "isplatu na rate" negde 2014 ?
Poverenik građana Rodoljub Šabić je od Vlade tražio u više navrata ove podatke ,a Vlada mu je pokazala flipp .
Biće da je Mitrović osoba od najveće važnosti za režim-čim je ovako nešto moguće ,da neko bude iznad zakona . No ne treba se čuditi ,u Vučićevoj Srbiji nije on jedini takav .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink EmptyNed Jan 28, 2018 10:46 am

Mitrović deli nagrade šakom i kapom.Očito se ima,a zvanično "Zadruga" traje do 31.05.
Prvo mesto 50 hiljada evra,drugi treće mesto   auto,ostalo putovanja i  šta već ne.Prvih 7 dobija.
Mitrović se uhlebio i nema toga ko će da ga makne.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Televizija Pink Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Televizija Pink
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 5 faza braka po emisijama sa srpskih televizija :)))
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: