DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Televizija Pink

Ići dole 
+11
Samouka
Kijara-brm
Lily
Blebetalo
podbarac
promaja
dusicaa
ZoxZoja
Danubius
Kica/Praja
MadamX
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2015 6:21 pm

First topic message reminder :

Znam da postoje teme o slobodi medija, o cenzuri u medijima, i tema o vladajućoj stranci koja itekako ima veze sa medijima.
Ali, ne vidim temu o TV Pinku. Ako postoji, molim vas, spojite.

Televizija PINK je nastala par godina posle osnivanja radija PINK koji je emitovao narodnjake, tačnije turbo folk.

Na svom početku TV Pink je bila uglavnom muzička televizija, pod patronatom Mire Marković i JUL-a. Posle svake muzičke numere vrtela se reklama "JUL je KUL". U različitim verzijama.
Sopstvenu produkciju gotovo da nisu imali.

Direktor Željko Mitrović je u to vreme bio član JUL-a.

Vremena su se menjala, došao je i taj peti oktobar i svi mi koji smo se borili za dolazak demokratije u Srbiju, verovali smo da će TV Pink biti ugašena, tj da neće dobiti novu dozvolu od RRA.
Ali, tadašnji premijer Zoran Đinđić je o Pinku, između ostalog i rekao " da ne može da ga ukine jer njegova kćerka gleda serije na Pinku".

TV Pink je od nekada male televizije postao velika kompanija. Emitovali su sada i svoj program, kupovali nove serije i filmove.

Željko Mitrović je postao TV magnat, proširio je svoje tržište i u ex yu republikama, a preko kablovske i satelitske televizije programe TV Pinka gleda ceo svet.

Demokratska vlast je smenjena, došao je SNS..A TV Pink je opstala.

Danas je TV Pink lična televizija premijera Vučića. Informativna redakcija služi samo njemu.

Šta se dešava u TV Pinku? Dugovi za porez, komunalije i plate zaposlenih rastu.
Reality show tipa Farma ili Parovi, finansiraju se od sponzora, a pobednici tih reality-a svoje nagrade traže preko suda.

Sin Željka Mitrovića nije odgovarao za smrt jedne devojke.

Sam Željko Mitrović gomila dugove a televizija mu nije u bankrotu.

O sadržajima i kvalitetu programa ove televizije sa nacionalnom frekvencijom u narednom postu.

Šta vi mislite o ovoj televiziji i o njenom vlasniku? Molim bez copy paste iz štampe..i što manje o vladajućoj stranci jer postoji tema za nju.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2019 10:34 am

Danubius ::

Ali je tragično da i  pored toga ipak imaju "milionsku gledanost" .


Za koga tragično? Za mene nije...i ne razmišljam o njihovoj gledanosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2019 8:49 pm

Blebetalo ::
Danubius ::

Ali je tragično da i  pored toga ipak imaju "milionsku gledanost" .


Za koga tragično? Za mene nije...i ne razmišljam o njihovoj gledanosti.

Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Maj 13, 2019 7:09 am

Eugen Grafvajer ::


Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Pa i ti si ovde "turio" Staniju ?

E pa ,dotična je gost TV na temu "ekonomija Srbije" . (jer je ona dipl.ecc.)



Zemljo ,otvori se .

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Maj 13, 2019 11:43 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::


Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Pa i ti si ovde "turio" Staniju ?

E pa ,dotična je gost TV na temu "ekonomija Srbije" . (jer je ona dipl.ecc.)



Zemljo ,otvori se .

Ne pratim dešavanja u Srbiji, nemam stomak za to mada, sve "bitne" informacije nalazum ovde. Hvala ti za sav sadržaj. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Jul 13, 2019 8:53 pm

Eugen Grafvajer ::



Ne pratim dešavanja u Srbiji, nemam stomak za to mada, sve "bitne" informacije nalazum ovde. Hvala ti za sav sadržaj. zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
....i Zadruga i Željko Mitrović.

zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Okt 21, 2019 10:55 am

Ovo je za Riplija .
Verovali ili ne,u "političku emisiju" koja bi po zamisli kokainske televizije trebala da bude panan "Utisku nedelje " Olje Bećković ,doveli su nikoga drugoga ,nego -Kiju Kockar ,da daje stručno mišljenje o EU i Kosovu ?
I to samo par dana nakon što je nožem napala bivšeg muža ,te je na njegov poziv policija smestila prvo u "Lazu" pa poslali na trežnjenje ,jer je bila pijana kao zver?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle ,svašta se videlo na "Pinku" ,ali ovo ?
Šta je sledeće ,Mimi Oro na nacionalnom dnevniku?

Ovakvo sprdanje naroda i otvoreno pokazivanje da ga smatraju maloumnim nije zableženo nigde i nikada . Iskreno se nadam da će "ružičasta" biti jednog dana ukinuta zbog sveg zla koje je nanela ovom narodu ,i to generacijama mladih .
A iskreno se nadam da će biti i katrana ,baklji i perja .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Nov 04, 2019 10:34 am

JEZIVO
HITNO UKLJUČENJE U NACIONALNI DNEVNIK! Scene užasa ispred kuće poznate pevačice!

Danas se Mladen Mijatović uključio u Nacionalni dnevnik televizije Pink i saopštio vest koja je odjeknula poput bombe.

Naime, poznatoj pevačici Goci Božinovskoj zapaljen je automobi .
---
Pri tome ,poznatoj mafijaškoj ljubavnici nije zapaljen automobil ,nego je došlo do samozapaljenja instalacije. Sami su za par minuta ugasili vatru .

Ali je to vest za NACIONALNI DNEVNIK ?

Pri tome -nedavno je pronađen slupan i zapaljen automobil "registrovan na pevačicu" ,i nikakve istrage ni publiciteta nije bilo ?

povraćka povraćka povraćka
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Dec 08, 2019 8:34 am

Odvojte dva minuta pa pogledajte ovo :

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Jan 11, 2020 7:51 pm

Biće da voditeljke "Pinka" imaju primanja kao vladike ...jer se danas desio već drugi slučaj eksplozije džipa od 50 000 eura .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dušica Jakovljević ,voditeljka "Zadruge" 

[You must be registered and logged in to see this image.]

I niko se i dalje ne pita-odakle ,bre ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2020 9:03 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Više puta sam ovde pominjao kako su ljigavu,režimski ,rasadnik prostota ,itd itd .
Ali ..upalim TV jutros ,i vrteći kanale ,ravno na Pink-Sarapa i Dea ,najvaljuju goste :
Mladen Šarčević ,ministar prosvete ( onaj što je svoju privatnu školu zatvorio, a drugima pretio kažnjavanjem )
Nebojša Čović (onaj što su ga "zemunci" pominjali oko ubistva Điniđića ,nakrao se na pomoći Kosovu...)
I za kraj -Veljko Ražnjatović ???
Oni će da nam tumače koronu ,i edukuju nas u ponašanju ?
Ma bojkot bre,sekunde "šera" od mene više neće dobiti ,ni u prolazu .Delete.

Eugene ,u pravu si milion posto. Televizija Pink - Page 3 153448
I to zajedno sa Lepim Mićom ,Mitrovićem, Krletom, Šešeljem ,Lunom, Kijom,Miljanom Kulić i svim ostalim spodobama koje tamo obitavaju .
Samo Televizija Pink - Page 3 153448
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Mar 27, 2020 8:58 pm

Kad god se pomisli da Mitrović i kokainska režimska TV ne može da bude bljutavija -oni uspeju da još dublje odu od dna .
Dok svetom korona virus uzima desetine hiljada života ,a narod u Srbiji ne može da dođe ni do najobičnije papirne maske ,ovaj gad je našao za shodno da nam predstavi "dezinfekcioni sistem na bazi ozona" ,koji je ,slušajte -sam dizajnirao ?
Svako ko uđe u njegovo carstvo prolazi kroz ozomsku kupku ,pa na više nego raskošno pranje ruku ,pa su tu rukavice ,maska i na kraju -vizir (za kojeg kaže narator tokom prezentacije da ga je sam Mitrović "smislio" ? Inače -takav vizir nose ,pored medicinskog osoblja u srećnijim zemljama recimo i kasirke u "Lidlu" )
Dakle, stepen bljuvotine ovog imbecila je neverovatan ,a ja zaista ne shvatam kako to pišanje po narodu ne izazove bes,nego i dalje bulje u njegovu idiotsku režimsku propagandu i one kurve i ološe koje je tamo sakupio ???
A evo ko daje "stručna mišljenja" -naduvana narkomančina ,nije li očigledno ?
OVO ide na "nacionalnu frekvenciju" i "najgledaniju TV " ?

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Apr 04, 2020 9:59 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


,,,,mada mi se čini da sličnu stvar koriste i radnici na farbanju automobila .
Ko bi to više znao.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Apr 05, 2020 11:25 am

Gebelsovska kokainska TV ne posustaje u količini bljuvotina . 
Najnoviji genijalni potez pišanja po građanima je prikazivanje starog snimka kao primera kako Beograđani ne poštuju mere zabrane okupljanja ? 
Onu nečuvenu "žurku" Đanija, Mitra Milića ,fudbalera i ostalih "estradnih veličina" (njih 20 tak ) jedva i pomenuše? 
Da ne pominjemo sulude teorije vlasnika koje plasira po svojim medijima ,kao samozvani ekspert za korona virus ?
Pitam se ,hoće li ikada odgovarati za sve ovo ,zaključno sa brojnim kršenjima zakona ,pa i ovih iz "vanrednog stanja" ,daljim emitovanjem "Zadruge","Amidži šoua" ,i emisije one Sanje Marinković ,gde se estradni pousvet uglavnom hvalio u koje privatne škole im deca idu  ? 
Sve bez osnovnog poštovanja svih mera ? 
Pa osnovna etika bi nalagala ,da kada ljudi umiru ,ukine prikazivanje uživanja onih klošara i kurvetina u "Zadruzi" ,kojih se ama baš ništa ne tiče šta se dešava "napolju" ? 
Ispada da ovi ološi imaju najbolju moguću zaštitu i tretman u ovoj zemlji ? 
No, da li je kosmička pravda stigla i na prokleti "Pink" ?
Jer....Luna Đogani ima temperaturu već par dana ....a "produkcija" ignoriše vapaje za lekarskim pregledom ?  tongue
Korona vas sve izjela ,dabogda (što će biti nova srpska "babska kletva " ) zubic

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Apr 07, 2020 11:32 pm

ONI HEROJI U ŽARIŠTU KORONE, RIZIKUJU SVOJ ŽIVOT, ZAŠTIĆENI KAO KOSMONAUTI, ZA RAZLIKU OD MEDICINSKOG OSOBLJA KOJE NOSI OBIČNU OPREMU I KINESKE ZELENE MASKE. IMA LI VEĆEG PONIŽENJA I RUGANJA SVIMA KOJI OVDE RADE?
Fotografija Milana Charlie.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Kako najbrže uništiti 5 dragocenih kompleta zaštitne opreme u opštoj nestašici?

- Dozvoliš ekipi TV Pink da uđe na intenzivno odeljenje infektivne klinike. Obuku se, slikaju i bace.


I onda na svojoj TV objave kako "svega ima" ,ko drukčije kaže ,kleveće i laže .
Kao ona novinarka koja je objavila šta se dešava na KBC Vojvodine .

Pa kako su onda zarazili svi ti silni medicinski radnici -kad su tako "obezbeđeni" ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Apr 14, 2020 9:51 pm

Gledajte govno narkomansko (koje je "otkupilo" kompletnu proizvodnju vizira) kako se obraća lekarima kojima donosi "milostinju" .Kao da su zajedno ovce čuvali ?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Govnar ovo emituje deset puta na dan na svojim "kanalima" . I to nije kraj ...taj propali basista ,dupelizac svih režima ,skotina koja truje našu omladinu decenijama ,ne odgovara za krivična dela ni utaju poreza ,ispira mozak naciji "epohalinim otkrićem" ,lampom sa UV zracima koja "ubija koronu" ?
Pa šta su lekari i naučnici ,moroni?
Onda bi par minuta u solarijumu rešilo sve probleme .
Neverovatan stepen gluposti dotičnog,koji ovim vrši krivično delo (još jedno, od mnogih drugih) i nikom ništa ?
Nadam se da će jednom goreti zajedno sa svojom televizijom (i neka me slobodnio tuži za "pretnju" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Apr 27, 2020 9:28 am

Nema dna na koje TV Pink neće otići ,dubine te kloake su čisti bezdan. 
U jučerašnjoj emisiji "Hit Tvit" ,gost ,pored kontraverznog dr Nestorovića ,bio je niko drugi-nego Aca Lukas ? Teme ,kao ozbiljne -korona i posledice korone ,izbori itd. 
A još veće dno (i stvar za državnog tužioca ,a ako neće on(i neće) onda treba neko od građana da podnese krivičnu prijavu) je sletanje privatnog helikoptera Željka Mitrovića na vojni aerodrom u Pazaru ?
Ovako suludu "dozvolu" je mogao da odobri jedino još veći ludak -Vulin. 
Albanci su bili pametniji -medicinski materijal su pustili na Kosovo ,a Mitrovića nisu .
Da i tamo ne zagađuje prostor.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Apr 29, 2020 12:05 am

Ljudi moji, udjoh na ovu temu.. ne znam ni ja zasto..

Mozda da kazem da ja zaista ne znam sta se desava na toj tv, srecom ni ne saradjujem sa njima.
Kod mene daljinski sve resava.. Bogu Hvala na kablovskoj.. tako da mi dusa osta izvan svega sto dopire iz te produkcije.

Ne mogu izbeci naslove u novinama, ali ne citam takve tekstove.. nemam vremena za smaranje!

A i skontah jednu istinu..

Dok im dajemo na znacaju, oni prolaze.. znaci, gledam i pratim samo onaj program koji mi je negde zanimljiv.. poucan.. ostalo SIC! cherry kafa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Maj 02, 2020 8:49 pm

Ovo nije dno dna-ovo je kloaka Srbije.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 03, 2020 11:00 pm

Gledala sam deo emisije .Volim ih obojicu kao "pevače " (muzičare),a kao osobe mi baš nisu simpatični .
Kakav maler prati Davida.Čovek preboleo Coronu i pre par dana slomio nogu. Žao mi je svakoga ali su mi nekako nadobudni obojica .David je dobio šansu preko Z.G. da povrati svoju karijeru .Koliko će uspešno biti  - sumnjam . Hejtuju ih ? Pa šta su očekivali? "Narod se podelio" . Imam osećaj da nekako uživaju u tome .To im dođe kao neka reklama.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Maj 09, 2020 12:04 am

Najava: U ozbiljnoj emisiji HIT TVIT, ozbiljni gosti: Željko Mitrović, Svetlana Ceca Ražnatović, Čeda Jovanović i dr Darija Kisić. Bravo doktorka, hajde sad selfi i sa ostatkom odabrane grupe.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 31, 2020 9:15 pm

Sada ,emija "Hit Shit" 
Uvek od goreg ima gore -gosti ,Šizoje ,onaj ludak dr Nestorović i ona slina Milomir Marić.
Dno dna . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Jun 09, 2020 10:13 am

I pored "ozoniranja" i ostalih budalaština dr Mitovića ,voditeljka Dušica Jakovljević (Zadruga) je pozitivna na koronu .Kao takva je bila gošća na "babinama" kod SrBske Maike .I njen "pratilac" ,beogradski advokat Miša Petrovski (mafijaški konsiljere ,advokat udove Ražnjatović) je takođe pozitivan, te je frka među našom "političkom i estradnom elitom" kojima je bila čast da svedoče dolasku svete bebe na svet .
Trka sa testiranjem -a ne izostaju i osude gospođi Jakovljević da je "ugrozila" prisutne (iako žena nije ni znala)
Što se mene tiče ,obzirom na meni omiljene prisutne -nadam se da su "fasovali" u što većem broju .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Jun 12, 2020 8:53 am

Danubius ::
I pored "ozoniranja" i ostalih budalaština dr Mitovića ,voditeljka Dušica Jakovljević (Zadruga)  je pozitivna na koronu .Kao takva je bila gošća na "babinama" kod SrBske Maike .I njen "pratilac" ,beogradski advokat Miša Petrovski (mafijaški konsiljere ,advokat udove Ražnjatović) je takođe pozitivan, te je frka među našom "političkom i estradnom  elitom" kojima je bila čast da svedoče dolasku svete bebe na svet .
Trka sa testiranjem -a ne izostaju i osude gospođi Jakovljević da je "ugrozila" prisutne (iako žena nije ni znala)
Što se mene tiče ,obzirom na meni omiljene prisutne -nadam se da su "fasovali" u što većem broju .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Radi tačnosti informisanja šireg forumaštva bile su dve žurke povodom rođenja dece. Prva povodom rođenja unuke vlasnika Pinka a druga kod srBske babe. Društvo je manje više bilo isto.

Među pozitivnim na SarsCov-2 su i vlasnik Pinka, njegova deca, srBska baba i otac novorođenog Željka. Što se ostalih tiče zaboli me ali koliko je Fanta podrigator uradio na urušavanju svesti o preventivi i opasnosti od pandemije ne bi mi bilo žao da crkne u najvećim mukama.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Jun 12, 2020 10:46 am

Jaoooooooooooo , naucnik!!! Ruzicasti Ikar..mora da je promenio dilera, oce covek u nauku posto poto.
Sto se tice njegovog politickog poligona- televizije i radionice za idealizovanje prostitcije, narkomanije i kostapleraja... odavno ne gledam. Kad preletim daljinskim i slucajno mi iskoci Sarapa uzimam kontrolik a on nije bas tako jeftin.
Ja prosto ne mogu da verujem da ljudi gledaju te budalastine, ne mogu ili ne zelim... istina je negde izmedju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Jun 12, 2020 6:20 pm

Priznajem, gledam pink al' isključivo filmske kanale. Jedino, filmski kanal sa domaćim filmovima,preskačem. Ostale pinkove sam "izbacio" iz TV prijemnika. Ne postoji ni dvojka jer idu vesti na minut-dva sa vučićem u glavnoj ulozi. Sci-fi nabode poneki dobar film a i western ima svojih par mnuta.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Jun 14, 2020 10:14 pm

Eugen Grafvajer ::
Priznajem, gledam pink al' isključivo filmske kanale. Jedino, filmski kanal sa domaćim filmovima,preskačem. Ostale pinkove sam "izbacio" iz TV prijemnika. Ne postoji ni dvojka jer idu vesti na minut-dva sa vučićem u glavnoj ulozi. Sci-fi nabode poneki dobar film a i western ima svojih par mnuta.
Pinkov glavni kanal bi se mogao zvati "Horor Pink" .
Trenutno "Hit Tvit" -gosti ratni zločinac Šešelj ,lopov Bogoljub Karić i Gordana Čomić.
Pa onaj nesrećnik ružni, Bjelicin ...pa "Zadruga" ...pa vlasnikovo baljezganje o svojim "dostignućima" iz medicine i drugih grana nauke....
Horor ,čisti.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Jun 16, 2020 8:18 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Priznajem, gledam pink al' isključivo filmske kanale. Jedino, filmski kanal sa domaćim filmovima,preskačem. Ostale pinkove sam "izbacio" iz TV prijemnika. Ne postoji ni dvojka jer idu vesti na minut-dva sa vučićem u glavnoj ulozi. Sci-fi nabode poneki dobar film a i western ima svojih par mnuta.
Pinkov glavni kanal bi se mogao zvati "Horor Pink" .
Trenutno "Hit Tvit" -gosti ratni zločinac Šešelj ,lopov Bogoljub Karić i Gordana Čomić.
Pa onaj nesrećnik ružni, Bjelicin ...pa "Zadruga" ...pa vlasnikovo baljezganje o svojim "dostignućima" iz medicine i drugih grana nauke....
Horor ,čisti.

Od sinoć, gomila filmova sa Vil Smitom i njemu sličnom (po boji tena). Bogati, zaposleni na visokim funkcijama, policajci i kapetani policije i svih ostalih delatnosti... Jebote, svaka nacija ima svoje crnce pa bi svi mogli snimati filmove, kako je našim crncima do jaja. S' druge strane, nemire u USA su proizveli sami jer u poslednje vreme im je uskraćeno da negde na drugom kraju sveta ne mogu silom da uvale američki san i američku demokratiju a svi dobro znamo šta se dešava tom prilikom. Navkli na uništavanje, uništavaju to što im je pod nosom. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2020 10:32 pm

U emisiji koju ja volim zvati "Twit Shit " (inače se zove "Hit Tvit ") gosti su dr Darija Kisić Tepavčević i Milorad Dodik, zvani "Mile Kent" .

Bez obzira šro se priča o "kriznom štabu" ,ovakav par je toliko groteskan ,da čak ni ne mogu da nađem poređenje.
Recimo ....dr Kon i Dara Bubamara .
povraćka povraćka povraćka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 11:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 6:34 pm

Taj Pink ce nam doci glave. Sto ova stoka od naroda to gleda, sto ne preskace taj kanal, sta ima zanimljivo tamo osim otrova i to onog jeftinog pacovskog.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 6:58 pm

Samouka ::
Taj Pink ce nam doci glave. Sto ova stoka od naroda to gleda, sto ne preskace taj kanal, sta ima zanimljivo tamo osim otrova i to onog jeftinog pacovskog.
Jedini koji pomeraju dupe Mitoviću su Tviteraši.
Seljačina i stoka ne ume da odgovori ,nego mu je odgovor tipa (parafraziram) -"Ja jedem najskuplji kavijar i pijem najskuplji šampanj .Vi se hvalite da jedete čvarke i ajvar .Vi ste stoka ,ja letim iznad vas kao soko "

Možda ja ne dočekam ,ali bih zaista voleo videti dan kada se taj naš narod probudi ,i u njemu pokrene gnev .Ne želim mu smrt ,ili bilo šta slično ,ali bih voleo da vidim kako "imperija" gori ,a da njega uz šut u dupe ,upakuju u privatni avion ,pa neka ide u 3LPM.

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 7:12 pm

Jao... preseo mu taj ajvar. Smrkadzija skupih droga, majmun neobrazovani i nevaspitani. Ali narod je kriv, on mu omogucava da maze kavijar i mlati bananama. Sin ubija na pesackom prelazu a kondom Mire Markovic manipulise polusvetom i bogati se. Da Bog da da leti u tri p.m... ispracen usranim motkama. Cuj on leti kao soko.... oce to , samo zavisi od dilera.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Okt 09, 2020 2:38 pm

Peđa B. Đurović
3 ч.  ·
Opet su mu sipali neko piće u drogu? Je li taj kavijar jela i Iva Bodrožić, u Hajatu? Oh, wait, ona je tu umrla od loše droge, nije trošila kavijar. Pogrešio Žeks paketić?
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Okt 09, 2020 4:51 pm

Danubius ::
.... .Ne želim mu smrt ,ili bilo šta slično ,ali bih voleo da vidim kako "imperija" gori ,a da njega uz šut u dupe ,upakuju u privatni avion ,pa neka ide u 3LPM.

Dotičnom ne treba omogućiti da "odleti" bilo gde. Sem u zatvorsku bolnicu. Ako ne mogu da mu "napakuju" bilo šta od onog što svi vidimo (đirenje mržnje prema svima ko ne misli kao njegov trenutni zaštitnik, podsticanja na ubistvo, Iva Bodrožić ...) onda bih podsetila tužilaštvo i Sud da je i Al Kapone dopao zatvora zaradi neplaćanja poreza.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Feb 25, 2021 4:06 pm

Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) odlučio je da obustavi postupak protiv Televizije „Pink“ zbog emitovanja pretnji ubistvom učesnika „Zadruge“ u programu uživo, u septembru prošle godine, objavilo je Udruženje novinara Srbije.

Kristijan Golubović, jedan od učesnika rijaliti programa „Zadruga“, 16. septembra 2020, javno je uputio pretnje ubistvom starleti Staniji Dobrojević. Golubović je uživo u programu rekao: „Ubiću Staniju Dobrojević lično ili preko mojih ljudi, ako mi se iskreno ne izvini za ono što mi je uvredila decu. I ubiću svakog u životu ko mi bude spomenuo dete“.
Neposredno posle ovih pretnji, REM je podneo Osnovnom javnom tužilaštvu u Rumi krivičnu prijavu zbog ugrožavanja sigurnosti protiv Golubovića i pokrenuo postupak za izricanje mere Televiziji „Pink“, koji je Savet Regulatora juče obustavio.

Na sajtu REM-a je objavljeno da su članovi obavešteni kako je nadležno tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu oštećene Stanije Dobrojević zbog pretnji, uz obrazloženje da to nije delo koje se goni po službenoj dužnosti, već po privatnoj tužbi. Stavu tužilaštva se pridružila i većina članova REM-a.
---
Zabole mene i za Staniju i Kristijana (čija se pretnja mora ozbiljno uzeti -jer je višestruki robijaš -pov ratnik) ali...postoje zakoni valjda ,i državni tužilac koji bi morao reagovati po službenoj dužnosti ?
Ma jok ...kada je Mitrović i Pink u pitanju ,zakoni ne važe ni za ubistva ,a kamoli pretnje ubistvom . povraćka pljuc










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Feb 25, 2021 6:05 pm

Sve mislim da je narod najveci krivac.. Trebalo bi svi da otkazu taj Pink pa nek se kokeros bavi naucnim radom-letecim cilimima i krimosima.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Mar 16, 2021 10:59 pm

Za samo 15 dana marta -"Pink" je Šešelju dao veću minutažu od Vučića (?) i to za čitavih 64 minuta ?
Ovaj je predsednik minorne (srećom) fašističke stranke ,i u čemu je onda tajna ?
Pa Šizoje je "Vojvodin" đak, sa sada je "vojvoda" njegov glasnogovornik .Referent za pljuvanje po svima koji su "protiv vlasti" i za iznošenje najsuludijih laži ,u koje niko sa bar jednom zdravom sivom ćelijom ne može da poveruje .
A ima i gore ...Siniša Mali (ministar finansija -afera "24 stana u Bugarskoj ") i Vulin (ministar policije ,afera "stan (čitaj -palata") od "tetke iz Kanade ,i još jedna ženska individua večeras u "specijalnoj emisji" mahali papirima kako je Đilas neke silne milione pokrao i odneo u "Deustche Bank" na Mauricijusu .
Sa dva klika na Google -videćete da ta banka tamo ne postoji od 2018 . A oni se "pozivaju" na "najnovija saznanja" ?

Ni Tv Bastilja (RTS u vreme Miloševića) nije bio ovakav medijski glib kao "ružičasta" .Iskreno se nadam da će je tokom nekog novog "5 oktobra" neko spaliti do temelja .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Mar 17, 2021 12:27 pm

Danubius ::
Za samo 15 dana marta -"Pink" je Šešelju dao veću minutažu od Vučića (?) i to za čitavih 64 minuta ?
Ovaj je  predsednik minorne (srećom) fašističke stranke ,i u čemu je onda tajna ?
Pa Šizoje je "Vojvodin" đak, sa sada je "vojvoda" njegov glasnogovornik .Referent za pljuvanje po svima koji su "protiv vlasti" i za iznošenje najsuludijih laži ,u koje niko sa bar jednom zdravom sivom ćelijom ne može da poveruje .
A ima i gore ...Siniša Mali (ministar finansija -afera "24 stana u Bugarskoj ") i Vulin (ministar policije ,afera "stan (čitaj -palata") od "tetke iz Kanade ,i još jedna ženska individua večeras u "specijalnoj emisji" mahali papirima kako je Đilas neke silne milione pokrao i odneo u "Deustche Bank" na Mauricijusu .
Sa dva klika na Google -videćete da ta banka tamo ne postoji od 2018 . A oni se "pozivaju" na "najnovija saznanja" ?


Ni Tv Bastilja (RTS u vreme Miloševića)  nije bio ovakav medijski glib kao "ružičasta" .Iskreno se nadam da će je tokom nekog novog "5 oktobra" neko spaliti do temelja .

Da je Hitler imao Pink i AV kao ministra informisanja, IIWW bi se završio drugačije.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Mar 19, 2021 9:42 pm

Danubius ::
Za samo 15 dana marta -"Pink" je Šešelju dao veću minutažu od Vučića (?) i to za čitavih 64 minuta ?
Ovaj je  predsednik minorne (srećom) fašističke stranke ,i u čemu je onda tajna ?
Pa Šizoje je "Vojvodin" đak, sa sada je "vojvoda" njegov glasnogovornik .Referent za pljuvanje po svima koji su "protiv vlasti" i za iznošenje najsuludijih laži ,u koje niko sa bar jednom zdravom sivom ćelijom ne može da poveruje .
A ima i gore ...Siniša Mali (ministar finansija -afera "24 stana u Bugarskoj ") i Vulin (ministar policije ,afera "stan (čitaj -palata") od "tetke iz Kanade ,i još jedna ženska individua večeras u "specijalnoj emisji" mahali papirima kako je Đilas neke silne milione pokrao i odneo u "Deustche Bank" na Mauricijusu .
Sa dva klika na Google -videćete da ta banka tamo ne postoji od 2018 . A oni se "pozivaju" na "najnovija saznanja" ?

Ni Tv Bastilja (RTS u vreme Miloševića)  nije bio ovakav medijski glib kao "ružičasta" .Iskreno se nadam da će je tokom nekog novog "5 oktobra" neko spaliti do temelja .
Da je manje prepametnih, a više pametnih, ne bi budale dolazile do izražaja .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Jun 01, 2021 11:33 pm

Uvek kada se misli da kokainska "ružičasta" ne može niže pasti (Žika ("Seljak" ) Šarenica ,Sarapa ,Maca ,Vučićeva žena nr 1 i da ne nabrajam sve te priproste individue koje sebe zovu "novinarima " i "voditeljima" -Pink "dovodi" bivšu "voditeljku " sa "Hepija " -Jovanu Jeremić ?
Za "transfer" dobija stan u "BG na vodi" ?
Pa ,ako postoji iritantnija ,gluplja ,duvatorka ,prostakuša i seljančura u srpskim medijima -to je zaista ona ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta ćeš ti pa da "vodiš" ,sestro slatka ? Jutarnji program -gde svako jutro mesecima vrtiš pet istih "gostiju" (kao ne Hepiju ) od kojih su "najistaknutiji" Šešelj i kapetan Dragan (dva osuđena ratna zločinca ? )

Svakome preporučujem da sa TV obrišu "Pink" (i "Hepi" ) ali vas to neće poštedeti mentalne dijareje i povraćka ...jer srpske dnevne novine svakodnevno "izveštavaju" o "događajima" sa "najgledanije TV" .
Nadam se da će bar moj unuk (ako ga budem imao ) doživeti da ova kloaka nacije bude sravnjena sa zemljom .
A deda će mu iz pakla dobaciti baklju -da lično zapali . Televizija Pink - Page 3 153448 Televizija Pink - Page 3 153448 Televizija Pink - Page 3 153448















[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Jun 02, 2021 8:54 am

Danubius ::
....

Nadam se da će bar moj unuk (ako ga budem imao ) doživeti da ova kloaka nacije bude sravnjena sa zemljom .
A deda će mu iz pakla dobaciti baklju -da lično zapali . Televizija Pink - Page 3 153448  Televizija Pink - Page 3 153448  Televizija Pink - Page 3 153448






Po novom zakonu trebalo bi da koristiš rodno senzitivan oblik u pisanju dakleM unuk/unuka. Šta ga znaš može i žemsko unuče da povuče na dedu pa da bude revolucionarno smehsmeh

Što se tiče te bakljade da citiram Marka Porcija Katona Starijeg - Ceterum censeo Carthaginam delendam esse. Posle bakljade sve poravnati i posoliti baš kao što su Rimljani učinili sa Kartaginom.

Ako bude živa tad već baba-Zoxy će da vitla štapom i da viče - To deco! Tako se dedi pali sveća za dušu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Jun 02, 2021 9:21 pm

Sve ste napisali sto bih i ja. Meni ostaje samo da potrazim kontrolok u kutiji za lekove, da ne bih povratila od pomenutih televizija i aktera.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Avg 16, 2021 10:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Studio ? povraćka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Sep 02, 2021 10:07 pm

Jedna od "perjanica" TV Pinka (a i "partije i bratije ") jer su njeni "prilozi" uvek afirminativni za "vlast" i potpuno puni mržnje za "opoziciju" ,izvesna Gordana Uzelac ,dobija svakog meseca po 1000 eu od Opštine Grocka ,kao "savetnica" ?
Iako je sasvim stupidna bilo kakva veza sa "novinarkom" Pinka i prigradskom opštinom BG -vest je apsolutno potvrđena .
Pobogu ...pa dokle idu "pipci" kokainske TV i "vladajuće "SNS ,kada je ovo moguće ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Nov 02, 2021 10:18 am

Od goreg ima uvek gore .
Najnovija "perjanica" TV Pinka (Jovana Jeremić ,bivša "voditeljka" TV Hepi ,poznata po lupetanjima ,pristrasnosti ,"ugošćavanju" raznih individua ,i skandaloznom (neukusnom ) oblačenju za jednu nacionalnu TV -ima i posebnu (svakodnevnu )  "rubriku" u pisanim medijima ,pod nazivom "Jedna je Jovana" ?
Što se više ta seljančura i primitivka više "eksponira" -to je više "slave" ?
Mi smo zaista kao nacija ,maloumni.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Nov 15, 2021 12:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čega se pametan stidi - time se budala hvali .
Jb*o te Legija ,i Šešelj -koga svako jutro dovodiš u "jutarnji" .
Dno dna -a u Srbiji i najgori medijski  glib ima dodatne nivoe "nadole" .

A može i ovo -u sred bela dana ,ako si Željko Mitović .

[You must be registered and logged in to see this image.]
A može i ovo .Nasilje ? Koje nasilje ? Sem što ova mršava ludakinja ostala bez pola kose kad je debela ludakinja zgrabila .Skoro pa je ""skalpirala " .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma nema poblema "produkcija" odmah angažovala frizera za "nadogradnje "










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Nov 20, 2021 3:52 pm

Ovako izgleda "voditeljka" Jutarnjeg programa (po pravilu ,najvažnije vesti i sl)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Cirkus ,čerga ? Šta je ovo (taman bila u pitanju i TV Pink ?)
I ova ima (navodno ) najveći "šer" ?
Pa koji moron moraš biti da "ovo" pratiš?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Dec 05, 2021 1:04 pm

Vučićeva "garda"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovi su "javljali" kako 20-30 ljudi "blokira Beograd" .
Treba imati obraza ,pa biti takav arhilažov ?
Ovi obraza nemaju -pa ipak su svaki dan na "nacionalnoj frekvenciji" ?
Čak i Šešelj se ućutao kao pi...čka -dok ne smisli šta da kaže ,a ne zameri se "gazdi" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Dec 06, 2021 9:57 pm

Lepo Mitrović kaže-i u pravu je. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Jan 03, 2022 10:26 am

Samo se na Tv Pink može  desiti da su "uvaženi gosti" -bivši šef odseka za krvne delikte ,Žarko Popović ,i dugogodišnji kriminalac i robijaš -Kristijan Golubović ?
Pri tome ...ovaj prvi vređa oca mučki silovane i ubijene devojčice od 15 godina -Tijane Jurić ?
Čak i jedan Kristijan Golubović je "pognuo glavu" ?
No...GDE NA SVETU ima ,da su "gosti jutarnjeg programa" .-višestruko osuđivani kriminalci ,osuđeni ratni zločinci ,osobe koje su privođene i suđene zbog prostitucije -i to skoro svaki dan ?
Eto pa ima ..."napredna Srbija" ,"najgledanija" Tv stanica ,"nacionalna frekvencija"
Spirala zla nema kraja u ovoj "državi" .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Jan 03, 2022 12:22 pm

Pink definitivno treba spaliti do temelja. Kristijan je najmanje loš u celom studiju.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Jan 05, 2022 9:44 pm

Kica/Praja ::
Pink definitivno treba spaliti do temelja. Kristijan je najmanje loš u celom studiju.
Kako mi drago da se slažemo ?
Tačno da me najmanje nervira recimo ono od pre neke noći -kad su direktno prenosili live (bez cenzure ) onaj koitus između neke Slovenke Denis Dejm (umetničko ime ,žena priznala da se bavi prostitucijom ) i tamo nekoga .
Ali -ukupna slika ?
Od "jutarnjeg" (Jovana Jeremić ) pa "Dea i Sarapa" ,pa svih onih daljih bljuvotina od "Dnevnika" (gde se bave isključivo Đilas -Šolak ) pljuvanjem (99% naroda Srbije ni ne zna ko je taj "Šolak " ,ne znam ni ja ? ) Pa da program "nacionalne frekvencije" ide 24 sata ,da bi videli u "eksulzivi" koju maloletnu *ebe Era Ojdanić (Paparazoo ) ili koje opskurne persone sakuplja onaj Amidžić (Amidži Šou ?)
Prekinuto samo sa nekim petorazrednim "Malim nevestama" i sličnim serijama ?
I moj prvi poriv je "spaliti " (kao šteta što nije spaljen RTS (simbolično ) ,ili (jeste ) uništena "Šilerova" .
Više sam da se unište svi "dokazi postojanja" a da se sama zgrada upotrebi za Dom za decu bez roditelja .
A naravno-DJ Jexu oduzeti svu imovinu ,naplatiti porez ,i ponovo pokrenuti procese i protiv njega i naslednika .
Jer se očigledno radi o dva ubistva .I nikako ne dozvoliti da "ispare" (kao porodica Milošević i drugi zločinci )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Jan 06, 2022 12:27 am

A šta kažete o onoj lujki od metar-dvadeset sa majmunskom usnom u jutarnjem programu?
Ja, pa ja, fakultet. Na pitanje ko je napisao Mrtve duše, odgovor, nikad čula.
E, ćale ima birtiju na magistrali, prasići, jagnjići i eto fakulteta, zar ne? lalal ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Jan 08, 2022 5:58 pm

Đole ::
A šta kažete o onoj lujki od metar-dvadeset sa majmunskom usnom u jutarnjem programu?
Ja, pa ja, fakultet. Na pitanje ko je napisao Mrtve duše, odgovor, nikad čula.
E, ćale ima birtiju na magistrali, prasići, jagnjići i eto fakulteta, zar ne? lalal ludismeh
Tačno ,Đole .
Tragično je da ne treba biti psihijatar ,pa videti da žena pati od više psihičkih poremećaja ?
A druga tragedija -što je nakaradnija ,i što se više "neuračinjljivo" ponaša (jutarnji program ,nacionalna TV ) jedan dnevni list to glorifikuje -ima redovnu kolumnu pod nazivom "Jedna je Jovana" ?
Da ne kažem da u tom "jutarnjem programu" -ozbiljni "analitičari" su 5-6 ljudi koji se tamo "vrte" iz dana u dan-Šešelj ,Krle ,J.Vučičević ,onaj rošavi Vuk ,Palma , pa za dodatak Brnaba,Vulin i Dačić ?
I  kad završe na "ružičastoj" onda trk kod Marića na "srećnu" TV ,da drobe isto (hvalospev Vučiću i kompaniji )?

SVAKI JEBENI DAN . jbt

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Jan 12, 2022 8:05 pm

Pored svakodnevnog kršenja zakona (rijaliti "Zadruga" -a o degutantnosti iste ,da se i ne priča ) i dovođenja one ludakinje Jovane Jeremić za voditeljku ,TV Pink "prebacuje granice" .
Elem -neki dan je emitovao "dokumentarac" izvesnog lika (Tomislav Lovreković) koji je inače poznat kao narkoman i osoba koja je bacila kokošku na Mariniku Tepić ) koji otvoreno proglašava "izdajnicima i stranim plaćenicima" sve novinare ,opozicionare i javne ličnosti koje ne "podržavaju vlast" ?
Bez ijednog argumenta ?
Podsetimo -neposredno pre ubistva Olivera Ivanovića je takođe prikazano slično smeće koje ga bukvalno ,targetiralo .
Nakon opravdanog zgražanja i besa javnosti -Mitrović je objavio da će ga emitovati još 10 puta ?
Iako se radi o otvorenom kršenju Zakona Republike Srbije (najmanje -govor mržnje ) ?
Nadležne institucije (REM , državni tužlac -ni muktajet ?)
Inače je taj Lovrenković (individua bez zanimanja ) sem navedenog ,bio poznat kao osoba koja šeta gradom u majici "Vučiću, pederu" ???
Biće da ga režim kupio -i to jeftino ?(tipa Sime Spasića )
Ali i to nije kraj ...
TV Pink je pokrenuo i novi kanal ,pod imenom RED -gde su "voditelji" bivši učesnici rijalitija ?
Bora "Santana" (seoski muzičar iz Borče ,Rom , poznat po najgnusnijim psovkama ) Filip Đukić (osoba bez zanimanja ,tetovirani majmun ,višestruki učesnik rijalitija ,poznat po akutnim pijanstvima i uriniranjem i defeciranjem "usred programa" ?Ova dvojica su "pojačana" i sa dve "voditeljke" (učesnice rijaltija ) koje su bez sumnje i detaljno ,u samom rijalitiju ,prozvane kao osobe koje se bave prostitucijom (što je i dokazano ? )

Nadam se da će "ružičasta " jednog dana biti srušena do temelja (kao i "Šilerova" ) a vlasnik i sin mu odgovarati za više krivičnih dela ,od kojih je najbitnije "ubistvo" i "umešanost u ubistvo" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Mar 29, 2022 10:15 pm

Tv Pink "pomera sve standarde " .
Nakon što su doveli onu kalašturu Jeremić kao "voditeljku jutarnjeg progama" (žena najmanje bi morala da ima psihijatrijsku dijagnozu,a o "poseljačenju" samog programa da se i ne priča-(samo što gola ne dolazi ,a i ono što obuče je na nivou pevaljke pod šatrom ) i gomile "politikanskih " smradova ,koji se tamo gledaju svako jutro (Šešelj redovan ) ,i pored "režimskih " novinara i "analitičara" (takođe iste njuške -svako jutro ) -otišli su i korak dalje ?
Sada dovode "astrologe" ,"magove" ,proročice " (opet sve poznate njuške ,koje su se mogle gledati 90 tih -neki su bili kasnije i uhapšeni zbog prevara ) ,dakle -u punom sjaju zaglupljivanja naroda -opet ?
Vlaška magija ,kletve ,"začaravanje" ,"predskazanja" -na nacionalnoj frekvenciji -jutarnji program koji treba da sadrži najnovije vesti iz zemlje i sveta ?
Pri tome se svakodnevno krše svi mogući zakoni Republike Srbije -i ništa ?
Ja zaista to ne gledam -ali kada "motam programe " i "zadržim " se tamo na pet minuta ...zaista se iskreno nadam da će to jednog dana goreti -zajedno sa "velikim šefom" .
Takva trovačnica medijskog prostora i naroda nije zabeležena ni u nacističkoj Nemačkoj .
I oni su ipak imali neke "standarde" .

ps .ko mi ne veruje -neka sam pogleda bar 10 minuta .Neće verovati svojim očima . Pametni ljudi su jednostavno to smeće "obrisali" sa menija TV .
Pa (izvinjavam se na prostakluku )*ebem ja one koji ovima daju "šer" i da se kotira kao "najgledanija televizija" ?
Ako je to zaista istina -Adolfe ,vrati se -pa malo to "proredi" . dm5










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Apr 16, 2022 12:50 pm

JOVANA JEREMIĆ JUTROS VODI PROGRAM GOTOVO SKROZ GOLA: Šok fotke!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nacionalna frekvencija "najgledanija TV" .

Studio?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Apr 23, 2022 2:55 am

Ćerka Željka Mitrovića je poručila ovo naciji -ja se vozim samo avionom ,i jedem hranu koju vi u životu nećete videti .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tata Željko je takođe poručio naciji : Da vi niste tako glupi -ja ne bih imao takav rejting .
Pa ,u pravu su.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Apr 30, 2022 7:14 am

Jutarnji program ...Jovana Jeremić (seljandura ,kurvetina ) + "gosti" -Kapetan Dragan , Dragoslav Bokan (kao "režiser" -vođa paravojne formacije "Beli Orlovi" (optuženi za niz zločina )
To može samo u Srbiji .Da ne veruješ rođenim očima .
Šešelj (kao stalni gost ) danas izostaje .

povraćka povraćka povraćka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Televizija Pink
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 5 faza braka po emisijama sa srpskih televizija :)))
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: