DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pesma Evrovizije - Eurosong

Ići dole 
+13
debilko
Lily
Kijara-brm
Okano
podbarac
Danubius
Astra
Gothic
daljinski
ZoxZoja
Kica/Praja
el_vibrador
sonia
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Maj 10, 2016 9:47 pm

First topic message reminder :

Kako fejsbuk korisnici izveštavaju u toku je Pesma Evrovizije. Ja nemam pojma ni ko učestvuje od naših (bilo kojih naših), ni koje pesme pevaju ni koje su im šanse na kladionici. Jedino bih po zastavi rekla da se održava u ŠvedCke ... plava zastava, žuti krst?

Dakle tema o kojoj pojma nemam al' ću rado da diskutujem.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Feb 22, 2018 11:38 am

podbarac ::
Majko mila dm5

[You must be registered and logged in to see this image.]


Pored svih skandala koji su pratili "Beosong" ,od kojih se izdvajaju replike "gubitnika" ,da je kao i obično "sve namešteno" ,pa do voditelja i "stručnog žirija" (što sve jeste prilično upitno ) najbolja replika je ona oko samog naziva .
Šta da se ovo veče održalo u Novom Sadu, Kragujevcu ili Nišu ? 
Da li bi se manifestacija zvala "Nišsong "? Malo teže ....To dovoljno govori o tome gde se odlučuje ,o svemu, i šta je jedino bitno u zemlji Srbiji .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Feb 22, 2018 9:55 pm

Najbolja fora ,koju je neko primetio na "Tviteru" 

[You must be registered and logged in to see this image.]

E, to je bio i "Beosong" -obična sprdačina .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2018 8:50 pm

Da ova tema ne bi potonula u zaborav potrudili su se komšije Hrvati. Da se nešto značajno događa sam obaveštena u grupi koja vezu s muzikom nema. Ali nama omiljeni pacijent, tiganjac, zvani i Inspektor Nagib se postarao da vest o ovome ne prođe nezapaženo

[You must be registered and logged in to see this image.]

Novinski članak u Blicu je još konfuzniji od Inspektor Nagiba pa kome se čita evo mu linka

Eurosong - Hrvatska - Skandal link

Dakle neko je prodao istu pesmu Rumunima, Hrvatima i Albancima. Ili je kompozitor negde pokrao (kao i ostali nabrojani) ili ... da Eurosong ne prođe baš bez skandala pobrinuće se Lole sa Balkana smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Za Danubius Foruma o pripremamam za Lisabon
Zoxy the na licinom mestu
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2018 11:17 pm

ZoxZoja ::


Eurosong - Hrvatska - Skandal link

Dakle neko je prodao istu pesmu Rumunima, Hrvatima i Albancima. Ili je kompozitor negde pokrao (kao i ostali nabrojani) ili ... da Eurosong ne prođe baš bez skandala pobrinuće se Lole sa Balkana smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Za Danubius Foruma o pripremamam za Lisabon
Zoxy the na licinom mestu
Hrvatska ispala (kao i Makedonija ) ,Albanija ide u finale . Predstavnica Hrvatske -lepa devojka ,čak prelepa , ali je toliko afektirala i glumatala ,da nije čudo da nije ostavila neki utisak . Pesma ....pa kao da su je producirali "Vaya con Dios" ,apsolutno njihov "zvuk" .No ,nije pevala Dani Klajn (kojoj ne treba glumatanje ,ni glamur )  pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 111827
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 10:40 pm

Domaći mediji su ushićeni nastupom srpskog predstavnika na Eurosongu. 



Poznavajući "objektivnost" domaćih medija ,naslov "Balkanika zapalila Eurosong" ima istu težinu koliko i "Anastasija Ražnjatović zapalila Instagram" .
Ali, neka bude da sam ja zloban i grešim.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 11:14 pm

Eto,ispalo da sam zloban i grešim . Srbija je prva "prozvana" za finale . Lepo ,i *ajd objektivno -potpuno neočekivano . aplauseee
No, pored sve euforije -samo smo jedni od 20 finalista ,i nikakvih iznenađenja za finale nije bilo .Svi redovni učesnici i redovni finalisti su "prošli" .
E sad su na redu oni što se raduju najviše što smo "mi" prošli" -a Hrvatska nije . To za nas verovatno znači ,u svetlu trenutnih odnosa ,da ne možemo da računamo na 10-12 bodova od "komšija" .
No neka i dalje bude da sam ja zloban ,grešim i pesimista .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 11:18 pm

Evo sad slusam prvi put i nije losa pjesma i fini glasovi....fazon je pogoditi zicu za tu godinu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Maj 13, 2018 12:09 pm

Eto ,verovatno jesam ispao "zloban" ,ali nisam pogrešio .

Srbija je bila 19 ta (najgori rezultat u finalu ikada )

Bodove smo dobili  od Azerbejdžana (10) Makedonije (8) ,San Marina (3) ,Grka (2) i Crnogoraca (12) -što je izazvalo talas negodovanja publike (što nije ništa čudno ,jer i kod drugih zemalja se unapred zna ko će kome dati najviši broj bodova )
Da bi i dalje bio "zloban" -braća Rusi su nam i ovaj put pokazali "srednji prst" -0 bodova ?
Stoti put -ne može se više  puta sa "etno" foliranjem dobiti dobar rezultat (Željko sa "Lanetom" ) ,potrebno je imati ,pre svega -dobru pesmu (kao što je imala Marija Šerifović )
A i inače ,ako zamemarimo politizaciju "Eurosonga" ,i ozbiljne bezbednosne propuste (u čega se može uračunati ,kao "blag" i ono da je sve vreme iznad zvaničnih spikera neko naguravao srpsku zastavu u kadar,čemu ?) ,moj je utisak da se se sve to pretvorilo u jedan "bizar festival" .Ko ubode dovoljnu količinu bizarnosti ,a ne pretera ,ima šanse da pobedi -kao i ova Izrealka sa onim "kokošarenjem" .
I to je "hit "? Pa taj "tekst" ni ona ne može da ponovi .  trtrr

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Maj 13, 2018 6:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Maj 13, 2018 12:29 pm

E song   je postao rijaliti.Glasački rijaliti.Ne zna se ko koga,i kome i zašto.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Maj 14, 2018 10:02 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Usput..."Balkanika" je izgleda izvela pesmu staru 2 godine (što je suprotno pravilima i donosi automatsku diskvalifikaciju ) jer  na snimku sa You Tube kanala Dušice Krstić (pevačica "Balkanike" ,ona kojoj je na Beoviziji pao mikrofon ,a ona se i dalje "čula" ) postoji video zapis sa Guče 2016 gde ona peva "Novu decu" . 
A što se tiče pobednice ,upravo gledam izvedbu neke alternativne pop grupe od pre par godina (na RTS ) ,gde je melodija apsolutno ista ,čak i u istom tonalitetu ,samo što je aranžman bez kokodakanja i elektonike ,čist "gitarski" .Nema sumnje -čist plagijat .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Maj 14, 2018 6:13 pm

Od svega sam gledao prvih 10 sekundi pobedničje pesme , dalje nisam mogao, stomak mi se okreno.
Pa kakvi su kokošari ostali bili kad je ova pobedila sunce ti jebem.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Maj 15, 2018 11:12 am

podbarac ::
Od svega sam gledao prvih 10 sekundi pobedničje pesme , dalje nisam mogao, stomak mi se okreno.
Pa kakvi su kokošari ostali bili kad je ova pobedila sunce ti jebem.
Između ostalih ,novinar britanskog "Dejli Mejla" je uspostavio "hejtersku" listu u nekoliko kategorija ,i Srbija je "pobedila" u tri . Okomili su se na flautistu "Balkanike" (dedica koji glumi Ajnštajna koji duva u panovu frulu ) ,pevača (snagator koji izgleda kao satanista ) i na kraju "najgori trikovi na bini " (gde poznati kolumnista tvrdi da je "Balkanika" pokušala da kopira smisao spota "Bohemian Rapsody" od Kvina ) 
Jeste malo preterano ,ako se uzme u obzir kakve smo sve spodobe videli na bini . 
No ,glavni zaključak bi mogao da bude sledeći :
malim zemljama je "Eurosong" zaista stvar "nacionalnog ponosa" ,pa i "politike" ,pa se trude ,a UK se sa ovim takmičenjem uglavnom -sprda . 
Jer,nije logično ,da zemlja koja je "izmislila" pop i rock ,i dala tolike velikane savremene muzike (da ne nabrajamo ) ,šalje ovakve egzemplare ,iz godine u godinu na ovo takmičenje ,uopšte se ne potresajući što su uglavnom na dnu tabele ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedini logični zaključak je da se -sprdaju .

ps.zaboravih u predhodnim postovima napisati da je Srbija dobila od "neprijateljske" nam Albanije 3 poena .Nije mnogo,ali je puno više od "prijateljskih " i" bratskih" koji su nam dali "smajlikojipokazujesrednjiprst"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySre Feb 27, 2019 12:00 am

I opet su aktuelne "kvalifikacije" za Eurosong ,i opet imamo potpuno anonimne "kandidate" i opet imamo  očigledno amaterski pristup tom takmičenju ,sa domaćim očiglednim "nameštaljkama" .
Kao da ništa nismo naučili od ,recimo 1991 ,kada nas je predstavljala Bebi Dol .
Daleko od toga da ona nije odličan izvođač ,daleko  od toga da nisu angažovane sve "domaće snage" .Verovatno se ne zna da su prateće vokale pevale sestre Kovač ,a jedan od spotova režirao lično Kusturica ? Pa smo opet imali najgori plasman u istoriji -21 vo mesto, samo jedan bod od Malte .Zašto ? Jer je menjan tekst ,promo spotovi itd ,Marketing je vodila "država" ,a ne oni koji trebaju.

Dakle -muzički je sve bilo ok ,zakazalo je sve drugo,a iza svega toga je stajala "država" .
Tako da me ne bi uopšte iznenadilo da pošalju  kakav "Amadeus",ili "Leksinton"  ili sličan "Pink" bend ,kao "režimske "ljubimce" ,koji su zanimljivi jedino u Svilajncu .

Iako je logično da je  ona luda Karleuša daleko više "svetska" ,ili ako se sećate "Ludog letnjeg plesa" Flamingosa ,koji je svakako mogao da pristojno "prođe" ,pa je "država" ipak poslala nek tunjave Crnogorce .I ovoga puta biće tako, te skoro da nemamo zbog čega da polemišemo na temi.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySre Feb 27, 2019 6:58 pm

Danubius ::
... te skoro da nemamo zbog čega da polemišemo na temi.

Idi bre Šefe u peršun. A ko još pa gleda Beoviziju ili Evroviziju nadajući se nekim plasmanima ili dobroj pesmi? To se gleda da bi mogli da tračamo i komentarišemo. Mada ja komentarišem i bez gledanja i slušanjaa već godinama ludismeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Feb 28, 2019 10:54 pm

ZoxZoja ::
Danubius ::
... te skoro da nemamo zbog čega da polemišemo na temi.

Idi bre Šefe u peršun. A ko još pa gleda Beoviziju ili Evroviziju nadajući se nekim plasmanima ili dobroj pesmi? To se gleda da bi mogli da tračamo i komentarišemo. Mada ja komentarišem i bez gledanja i slušanjaa već godinama ludismeh
Nisam zaista pratio ova "polufinala" ili šta je već bilo ?

Ali sam ovlaš gledajući dnevne novine ukapirao da su "kandidati" -Ekstra Nena ,Čipi i "Osvajači" ,i sl -a to su i "najveća imena " ?

Možda je ova anketa koju videh ,opet u nekom "dnevnom listu" dobar pokazatelj :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je dovoljno realno ,šta znači "Evrovizija" i šta mi možemo da "ponudimo" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySub Mar 02, 2019 10:42 pm

Verovatno ovo niste znali ,a nisam ni ja .

Sabahudin Kurt bio je jugoslovenski i bosanskohercegovački pop i folk pevač koji je predstavljao Jugoslaviju na “Evroviziji“ 1964. godine i tada je naša zemlja imala najgori plasman ikada.


Sabahudin Kurt je na tadašnjoj “Jugoviziji“ koja je održana u slovenačkom Trbovlju izabran s kompozicijom “Život je sklopio krug“. 
Na Pesmi Evrovizije 1964. održanoj u Kopenhagenu jugoslovenski predstavnici su podelili poslednje mesto bez osvojenog boda. Uprkos neuspehu, njegova karijera je krenula uzlaznom putanjom i usledili su brojni nastupi u inostranstvu, a među njima se posebno izdvaja čak 17 turneja po Sovjetskom Savezu. Njemu je učestvovanje na “Evroviziji“ očigledno bila velika prekretnica u životu.
Kao mladić igrao je fudbal u redovima sarajevske FK Romanije, jedno vreme je radio i kao bankarski službenik, a učestvovao je i u organizaciji Zimskih olimpijskih igara 1984. čiji domaćin je bio grad Sarajevo. 
Imao je i epizodne uloge u humorističnim televizijskim serijama Karađoz (1969) i Šest svečanih pozivnica (1964. godine).

Sa muzičke scene se povukao 2007. nakon što je preživeo srčani udar. Bio je oženjen Ismetom Kurt sa kojom je imao dva sina, Damira i Almira. 
Umro je prošle godine, 30.marta.



----

Sve mi se čini(iako nisam pratio "Beosong" ) da ćemo opet imati nekog "Sabahudina" smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 03, 2019 10:25 pm

Ako sam ja dobro shvatila nas će da pretstavlja neko ko se zove Dženan? A opšti utisak (hvala twitteru jer FB nije zainteresovan za Jurosong) nije pesma već scenski nastup u kom neka baba štrika nešto? I čiju ulogu tu na bini niko ne shvata? Sem ako nije zbog zaradi zbunjivanja potencijalnog agresora. Moram ovo da podelim sa tviteraškim narodom biće to nemerljiv doprinos rešavanju ove misterije.


Zoxy the zbunjena










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 03, 2019 11:44 pm

Pa nece Dzenan nego Nevena ...ko god ni jedna pesma mi se nije dopala , ova histerise za sve pare ...
svake godine sve me vise nervira ... tako da necu vise da komentarisem na ovoj temi da sebi ne dizem zivac bespotreno
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 03, 2019 11:48 pm

Niko ne spominje tu Nevenu sem kao zbirnu činjenicu da su pesme listom bile loše. Ali je zato baba koja štrika glavni hit u pričama.

Ti Okce ni ne treba da gledaš a još manje slušaš sve to (vidi mene godinama ne gledam a komentarišem sve u šesnaJest) A još manje razloga imaš da sebi kidaš živce zbog gluposti.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 03, 2019 11:51 pm

U sustini n egledam ali geldaju ukucani pa neizbezno da povremeno bacim oko , no imam slusalice u usima pa nek krešte kako hoce .... suppp ko smo vec svugde propali zasto bi ovo bilo neki izuzetak ? smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 04, 2019 12:50 am

ZoxZoja ::
Ako sam ja dobro shvatila nas će da pretstavlja neko ko se zove Dženan? 
Ni meni nij jasno .Dženan je državljanin BiH ,beše ? 
Okano ::
Pa nece Dzenan nego Nevena ...ko god ni jedna pesma mi se nije dopala , ova histerise za sve pare ...
svake godine sve me vise nervira ... tako da necu vise da komentarisem na ovoj temi da sebi ne dizem zivac bespotreno
O toj Neveni znamo samo da je  sa Kosova . 
To je izgleda dovoljno da opet pošaljemo kakvog anonimusa ,za koga nisu čuli ni u rođenoj zemlji .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 04, 2019 1:02 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Ako sam ja dobro shvatila nas će da pretstavlja neko ko se zove Dženan? 
Ni meni nij jasno .Dženan je državljanin BiH ,beše ? 
Okano ::
Pa nece Dzenan nego Nevena ...ko god ni jedna pesma mi se nije dopala , ova histerise za sve pare ...
svake godine sve me vise nervira ... tako da necu vise da komentarisem na ovoj temi da sebi ne dizem zivac bespotreno
O toj Neveni znamo samo da je  sa Kosova . 
To je izgleda dovoljno da opet pošaljemo kakvog anonimusa ,za koga nisu čuli ni u rođenoj zemlji .

Ako sam dobro videla neke komentare učestvovala je i Kaliopi i to pevala na makedonskom.

Uostalom pre neku godinu (ili beše lane) je naš predstavnik bila devojka koja živi u Ameriki a pevala je na engleskom.

A to pevanje na engleskom i ako nisi Englez je trend tamo. Što je glupo. Ako je takmičenje gde učestvuješ kao predstavnik neke Države red je da pevaš na maternjem (zvaničnom) jeziku te zemlje. Što bi ja uvela kao uslov za učešće. Kad bi ta manifestacija uopšte nečemu služila. Veću vrednost ima neki međunarodni skup folkloraša gde učesnici znaju šta rade.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Mar 05, 2019 12:06 pm

Najluđi šou će svakako imati Island .Da li će im to nešto pomoći -videćemo .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Mar 05, 2019 7:53 pm

Nevena Božović i nije tako nepoznata. Doduše, nema nekih ispada koliko sam upoznata, pa možda zato i ne upada u oči.
Osim što je rođena u Kosovskoj Mitrovici, bila je zapažena u emisiji "Prvi glas Srbije" koja je išla na TV Prva.
Bila je već na Eurosongu, sa Sarom Jo i još jednom djevojkom. Cura ima odličan glas i pjeva fantastično. Ne znam kakvi su ostali, ni nju čestito nisam čula, ali se sjećam kako je pjevala u toj emisiji.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySre Maj 15, 2019 11:32 am

Nevena Božović je (čak kao treća ) prošla u finalno veče . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nemam pojma ...meni ceo taj cirkus izgleda kao "Love Parade" ,pre nego neki ozbiljni festival.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 01, 2020 12:18 am

Iako tkzv "Beovizija" još nije završena ,i očigledno se pokušava i sa etno fazonom ,biće da su favoriti "Hurricane" .Pošto ja baš ne kapiram uopšte koncepciju Eurosonga ,vidim ovde samo tri zgodne ribe ,a kako mi se čini -to smo već pokušali ,bez uspeha ?











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Mar 03, 2020 11:17 am

I kao što je sve namešteno u Srbiji -tako je o "Hariken" (o kakvog li iznenađenja ) naš predstavnik na Eurosongu .
Toliko je bilo napeto ,da je većina učesnika napustilo studio pre kraja ,a pobednicama je čestitala voditeljka -i niko od kolega .
Ima da se provedu kao bose po trnju -jer sad ni "bratska" Crna Gora im neće dati 10-12 bodova . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Mar 05, 2020 9:40 pm

Nula bodova.Otpevano školski.Mala Mia je bila bolja.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySre Apr 29, 2020 1:57 am

"Beovizija 2020 završila se pobednom grupe "Hurricane" sa pesmom "Hasta la vista", kojom će njene članice predstavljati Srbiju na Evrosongu.


Ženski bend su 2017. godine osnovale pevačice Sanja Vučić, Ksenija Knežević i plesačica Ivana Nikolić.

Nakon četiri snimljene pesme na engleskom prošle godine su snimile pesmu "Favorito", na srpskom jeziku, i za desetak dana skupile su šest miliona pregleda, a dugo su bile u trendingu na Jutjubu.

Pesma je privlačila pažnju i zbog seksi scena u spotu, međutim...

Ko su ove tri atraktivne devojke?

Sanja Vučić (26) je već predstavljala Srbiju na Evroviziji 2016., a tada su se mediji raspisali o skandalu koji je navodno izazvala na takmičenju.

Britanski "The Sun" je tada objavio kako je Sanja pokušala da zavede britanskog predstavnika Džoa Vulforda i da je pokušala da ga nagovori da dođe u njenu hotelsku sobu, što je on odbio. Mediji su o ovom događaju danima pisali.


Ksenija Knežević je lepa ćerka srpskog pevača Nenada Kneževića Kneza, a na Beoviziji se oprobala 2013. godine, kao sedamnaestogodišnjakinja.

Nastupila je s prijateljicama Anđelom Vujović i Danom Gašić, ali nisu postigle veliki uspeh. Neko vreme Ksenija je bila članica grupe "Sevdah Baby", nakon što je Đurđina Radić Djixx napustila bend. Međutim, ubrzo je postala jedna od 3 članice "Hurricane-a".


Treća članica grupe, Ivana Nikolić (24), u središte pažnje je došla prošlog februara kada je na društvenim mrežama objavila fotografiju s glumcem Džonijem Depom (56), koji je tada boravio u Beogradu.

S njim je na kraju, kako je rekla, razmenila i mejlove.

Ona se pre pevanja bavila plesom, a mnogi komentarišu da je dosta izmenila svoj fizički izgled."



Izvor: Telegraf
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySre Apr 29, 2020 2:05 am

Volim Eurosong, pratim ga redovno..
Beoviziju ili vec kako to osmisle i izreziraju.. odgledam..

Mnogo je kopiranja, buladastina, ali bude i lepih iznenadjenja.. neke pesme postanu hitovi, a neke premda i pobednicke brzo padnu u zaborav.

Definitivno nasa Marija je zestoko osvetlala obraz i jos uvek to cini.. bez obzira na sve, pesma, stajling, scenski nastup.. sve je uradjeno vrhunski!

Od lepih pesama tu su mi Lane moje.. koga sam imala cast da upoznam na Evroviziji kad je bilo u Beogradu, i to u njegovoj svlacionici, tada je bio u ulozi voditelja programa.. moji prijatelji su mi rekli :" Ne, nemoguce je i uci u bekstejdz pored tolikog obezbedjenja, a kamoli do njega".. Ja sam rekla:" Meni kazete nemoguce?!" zvala ih da idu sa mnom, nisu verovali.. i donela im dokaz, slikao nas producent. Vise je to bio moj bunt, nego sto sam fan tog cike, al za Lane moje, skidam mu kapu..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPet Maj 15, 2020 11:47 am



Komplet .Hurricanke su na 24.11 .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 20, 2021 1:13 pm

Šef je opravdano zauzet, Oki opravdano odsutna pa ja moram da izvršim reanimaciju ove teme za ovu godinu. Tradicionalno nisam gledala i nemam pojma ni gde je održano finale, ni ko je predstavljao Srbiju i košiluk joj.
Da moja neinformisanost ne ostane trajna pobrinuo se FB kao i prethodnih godina. Ono malo informacija koje su dostupne (nisam luda da googlam za više) kažu da je Cipranka izazvala najveću pozornost ove godiine. Peva o tome da je zaljubljena u Đavola. Ujedinila je hrišćanski svet ako ništa drugo. Čak su organizovane i demonstracije protiv nje i pozivaju je na pokajanje ... Sve u svemu ove godine mršavo da mršavije ne može biti što se tiče zainteresovanosti za ovu manifestaciju. Najveću senzaciju bi napravila da se samoukine smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Zoxy the Evrovizijski neinformisana










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 20, 2021 1:28 pm

Neverovatno kako ja propuštam ovakve događaje. Pogledao sam neke snimke preko YT i nisam naročito impresioniran. YT sam pogledao zbog raznoraznih naslova, podeljenih na Twitteru, skandal Albanke, poziv da Milanović reši ispadanje 'rvaCke iz daljeg takmičenja.
Po mom mišljenju, Evrovizija je go kurac. Moraš intenzivno pratiti Farmu i Parove da bi stekao mentalitet gledača Evrovizije.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 20, 2021 1:55 pm

Eugen Grafvajer ::
Neverovatno kako ja propuštam ovakve događaje. Pogledao sam neke snimke preko YT i nisam naročito impresioniran. YT sam pogledao zbog raznoraznih naslova, podeljenih na Twitteru, skandal Albanke, poziv da Milanović reši ispadanje 'rvaCke iz daljeg takmičenja.
Po mom mišljenju, Evrovizija je go kurac. Moraš intenzivno pratiti Farmu i Parove da bi stekao mentalitet gledača Evrovizije.

Evgenije pa ti si bolje informisan od mene. Ja ovo za Albanku (šta je bilo) nisam čula. A nepoznat mi i ovaj poziv na diplomaCko rešavanje ispadanja predstavnika 'rvaCke. Mada kao kroz maglu se sećam da je pre par nedelja bilo neko svađanje oko garderobe koje su preStavnice Srbije trebale da nose na ovoj značajnoj manifestaciji koja propagira dobar ukus u modi & muzici.

Zoxy the zainteresovana za tračove










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 20, 2021 4:32 pm

RAMSC, močaj po sirotinji!



Meni se sviđa😂😂😂


Poslednji izmenio Eugen Grafvajer dana Pet Maj 21, 2021 9:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Maj 20, 2021 9:17 pm

Dno dnoOva!
Do cega dodje onakav festival?!
Pola ucesnika ne da ne bi pustila da pjevaju, nwgo da ni gledaju. Nisam ja to gledala, tek ponesto kad naletim. Ja iskreno nisam veliki fan Marije Serifovic ili Zeljka Joksimovica jer mi nekako zao sto taj Marijin glas ne odjekne cist ko staklo u nekoj stvarno jakoj pjesmi, s druge strane ne mislim da Zeljko moze bas sve otpjevati, ali dovoljno je pametan da zna gdje su mu limiti
Ali!!! Ljudi moji, njih dvoje doktori nauka za ove Uraganke. Pa ovo je strasno! Btw, taj opus Jala brat itakoto, mi je fuj.
Boze, Eurosong je dao "Volare", "Waterloo" i da ne nabrajam. Ma o'slo sve u ocin!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySub Maj 22, 2021 7:14 pm

Fejzbukovski narod nije zainteresovan za Eurovizijska dešavanja (bar onaj sa kojim se ja družim) ali zato Tviter gori. Došli su dotle da nisi patriota ako TO ne gledaš i ako ne navijaš za naše. Čak se merom patriotizma naziva i to da treba novce da trošiš glasajući za te tri u dresovima Srbije. Jedino što mene buni je činjenica da ranije nisi mogao da glasaš za predstavnika svoje zemlje. U svakom slučaju neću glasati baš kao što novce ne bacam ni za Parove/Zadruge i slična njesra.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySub Maj 22, 2021 8:25 pm

Upravo na youtube, počinje stream radio sa muzikom iz 60-ih. Gre'ota propustiti. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Maj 24, 2021 8:32 pm

Prođe još jedan Eurosong ,i sada postaje jasno da se to pretvorilo u Barnumov cirkus nakaza .
Pobednik -Italija .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Što se tiče naših "Harikenki" ,i njihovog izvrsnog 15 -tog mesta ....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo je glupo misliti da ove tri kopije Šakire (sve sa nadogradnjama kose, silikonima ,botoksima i sexy garderobom )a da se ne kaže i pesmom (Loco ) ) su nešto na čega će Evropa pasti na teme -jer su sve to milion puta videli. Šakira ,Džej Lo ,Madona i XY anonimnih izvođača sa MTV -"Hariken "je delovao samo kao deža vi kopija ,nažalost.











[You must be registered and logged in to see this image.]

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Mar 03, 2022 3:41 pm

Zemljo ,otvori se .
Večeras je prvo veče kvalifikacija predstavnika Srbije za Eurosong ,a favorit za pobedu je -Aca Šmrkas ?(po kladioncama )
Siguran sam da bi to bio pravi izbor -poslati masnog narkosa da nas predstavlja ?
Za bolje i nismo -on jeste slika i prilika današnje Srbije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Mar 03, 2022 9:53 pm

Ta će ga Srbija i izglasati za predstavniKa E.S .
Ako ne de on kojim slučaem tu su Sara Jo ili Angelina ili Anđelina .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Mar 03, 2022 10:37 pm

Kijara-brm ::

Ako ne de on kojim slučaem tu su Sara Jo ili Angelina ili Anđelina .
A ko su te persone ? Ja nikada čuo ?
To je nivo "Kija Kockar" ,"Luna Đogani" i slične "autotjunerke " ?(deo progama Q Base ,gde svako od nas može da "otpeva" šta hoće -program "ispravi" sve greške a po "bojama" klikom na miša ,možete "zvučati" kao bilo koja svetska zvezda ?Program radi sve )
Čudi me što u "konkurenciji" nisu Ceca ,JK ,ili Dara Bubamara ?
Pa one su "poznate pevačice " em "silikonuše" ?
Evropa si sigurno "pala na dupe" ? ludismeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Mar 03, 2022 10:50 pm




Sara yo -neki etno ali ne dopada mi se .

Angellina -pesma ništa .Često peva live u AMG show.
Sve u svemu  tri favorita a nijedna pesma nije za E.S.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Mar 03, 2022 11:09 pm

Kijara-brm ::



Sara yo -neki etno ali ne dopada mi se .

Angellina -pesma ništa .Često peva live u AMG show.
Sve u svemu  tri favorita a nijedna pesma nije za E.S.


Koliko ja vidim-isti frizer ,stajlista ,šminker ,zubar ,"plastičar" ?
Ove dve -kao klonovi ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 06, 2022 7:32 am

Što bi rekao drug Lenjin -u zdravom telu zdrav duh.Tako da nas na Eurosongu predstavlja izvesna "Konstrakta" sa nekim polu -repom ,koji govori o zdravoj jetri ,slezini ...



Sve je bolje nego da ide Šmrkas .Pesma je dovoljno bizarna ,možda čak i dobro prođe .

Ali da se ne lažemo.Pobediće Ukrajina -ma kakvu pesmu imali .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyNed Mar 06, 2022 10:58 pm

Džaba se Aca  nadao. Zakazali glasači .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2022 1:40 pm

Fejzbuk narod ove godine više nego nezainteresovan za ovu manifestaciju od suštinske važnosti za opstanak čovečanstva. Ali zato epidemiolozi i vojno-politički analitičari sa tvitera više nego upućeni u dotična dešavanja marke izbor pesme koja će Srbiju pretstavljati u Italiji.
Daklem saznala sam sledeće

- Neka Sara Jo je bila glavni favorit (zbog shacke valjda)
- Aca Šmrkas je vidno nezadovoljan svojim neplasmanom
- Smatranje da je pesma od pobednice angažovana i da je više nego dobra

Glavna rasprava povodom Eurosonga se vodila na temu da li umetnici mogu da imaju zdravstveno osiguranje tj zdravstvenu knjižicu u Srbiji.

I dalje ne gleda i ne sluša ali obaveštena Zoxy










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2022 7:17 pm

Meni je pjesma sasvim ok, voljela bih cuti i tu Lukasovu, da neko postavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2022 8:29 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2022 8:37 pm

Hvala Kijaro ❤

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2022 9:17 pm

Astra ::
Hvala Kijaro ❤
Preslušao sam ovu "Konstraktu" više puta .
Pesma je bizarna -ali i "zarazna" ."Drugačija" od svega što smo slali na Eurosong ,a "bizarno" tamo obično dobro prođe .
Ima i vrhunsko zezanje apropo pesme .
Kraljica Elizabeta se "pita " šta je tajna kose Megan Markl ?

LINK   smehsmeh

Za sada nema nekih velikih "procena" ,na kladionicama je "Korpore Sano" tek negde 27-ma ,ali je "trejdovana" u 17 zemalja i ima milionski pregled na YTube .
Ko zna ...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2022 11:53 pm

Neće jezik -nego pravo (a još kada inteligencija nije jača strana ..)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Razočarani Šmrkas je upotrebio čak dve floskule vladjuće SNS (tj ,Vučićeve )
I dalje će da peva za "našu decu" .
A "zajedno možemo sve" -što je Šizoje koliko juče upotrebio tokom pijenja vina sa sinom Danilom .
Ma ,jel* moguće da postoji i jedna stvar u Srbiji -koja nije pod "kontrolom stranke" ,i "njihovi ljudi" ne mogu da to "srede" ??? jbt










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2022 10:35 am

"Konstrakta" je napravila šou u Tel Avivu .
I to bez "koreografije" ?
Pogledajte sami ?











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2022 8:10 pm

Danubius ::
"Konstrakta" je napravila šou u Tel Avivu .
I to bez "koreografije" ?
Pogledajte sami ?


Jos je imala i tehnicke probleme.

Ali ono "imam sapun" smehsmeh

Jako mi se dopada liebe
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyPet Apr 08, 2022 9:18 pm

Meni se ova gospa nikako ne dopada .

Više harizme bi imali Đognijevi zubic .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySub Apr 09, 2022 1:18 pm

Nakon bradatih dečaka u haljinicama (boje lila), Abramovićke i njene okularne konverzacije sa magarcem ili dudlanjem erektiranih i poluerektiranih penisa, svet je ogrezao u bizarnosti pa Corpe sana ima smisla u pogledu Dalijevog expresionizma. Ars i estetika je pala na najniže grane i ne verujem da će se popeti na višlje. Elem, Konstrakta mi se dopada i OK je poslati pesmu takve vrste na Eurosong.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyUto Apr 12, 2022 11:07 pm

По мени је ово најлепша наша песма на евровизији од када учествујемо.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptyČet Apr 14, 2022 10:54 am

Eugen Grafvajer ::
Nakon bradatih dečaka u haljinicama (boje lila), Abramovićke i njene okularne konverzacije sa magarcem ili dudlanjem erektiranih i poluerektiranih penisa, svet je ogrezao u bizarnosti pa Corpe sana ima smisla u pogledu Dalijevog expresionizma. Ars i estetika je pala na najniže grane i ne verujem da će se popeti na višlje. Elem, Konstrakta mi se dopada i OK je poslati pesmu takve vrste na Eurosong.

debilko ::
По мени је ово најлепша наша песма на евровизији од када учествујемо.

Jednom pa ne idemo sa "etno" ,ili na "sex ribe" ili na tralala pesmicu.
Ovo je bizarno ,i drugačije .
Nadam se da ćemo dobro proći (recimo ,treće mesto )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 EmptySub Apr 23, 2022 11:59 am

Pesma "In corpore sano" kojom Konstrakta predstavlja Srbiju na „Pesmi Evrovizije“ nalazi se među šest nominovanih za najbolji tekst ovogodišnjeg takmičenja, objavio je portal Eurostory.nl.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pesma Evrovizije - Eurosong   pesma - Pesma Evrovizije - Eurosong - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pesma Evrovizije - Eurosong
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Koja vas pesma podseti na mladost
» Da li postoji neka pesma....
» EPSKA narodna pesma
» Lirsko - epska pesma ,BALADA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MUZIKA MILIONA :: MUZIČKE TEME (RAZNO)-
Skoči na: