DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VRUĆE-HLADNO? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VRUĆE-HLADNO? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VRUĆE-HLADNO?

Ići dole 
+3
Oci-ANDJELA
Astra
Danubius
7 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyČet Dec 11, 2008 6:23 pm

.....Razgovaram neki dan sa prijateljicom koja je nakon nekog vremena ponovo u vezi... I posto je ona mojih godina, mislila sam da su te decje bolesti razno-raznih musko zenskih igara odavno iza nas (tipa ko ce koga prvi nazvati i sl...)

Ali njoj izgleda predstavljaju problem. Kaze da je kada je sa njim sve prelepo...da je pazljiv, nezan, da joj posvecuje punu paznju...a onda posle jednog takvog prelepog vikenda provedenog zajedno... u stanju je da se ne javi uopste 3-4 dana, a onda je nazove kao da su pre 5 min zavrsili razgovor, sa istim neznostima i sl...

Upitala ga je zasto se nije javljao 3-4 dana, a on je odgovorio da je bio jako zauzet poslom, da nisu klinci da se celo vreme drze za ruke i naravno...da nije ni ona zvala..

E sada... pitanje kako da se ona postavi? Ja sam uvek mislila da je otvoren razgovor o svemu najbolje resenje, ali posle ovih njenih prica o njihovom "vruce-hladnom" odnosu (ovo je samo sazeta verzija...)... nisam pametna pravo da vam kazem... Da se ne radi o meni jako bliskoj prijateljici nasmejala bih se... jer nekako u nasim godinama to - zasto se ne javljas... nisi ni ti... mi je bas neozbiljno. Pa valjda smo svi dovoljno zreli i ozbiljni kada predjemo 40-e da znamo i otvoreno da kazemo sta hocemo a sta necemo... ili..???


Šta vi mislite o ovom tekstu? Da li se radi o običnoj nepažnji, zauzetosti svakodnevnicom , drugačijim shvatanjima veze ? Da li i vi znate ovako da reagujete , tipa: što se nisi javio, nekada si svaki dan, imaš sigurno drugu, nešto mi tu nije u redu....ili smatrate da ovakve stvari ništa ne znače?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyČet Dec 11, 2008 6:45 pm

E pa ovdje ima materijala za roman.
Normalno da zelim paznju i nekim obicnim danom.
Jeste mi krivo kad za sve drugo ima vremena a za mene nema,jer kao ja cu ga jedina razumjeti.kao sto lubav ne poznaje granice,tako ni drzanje za rucicu nije vezano za godine.Zar nije slatko kad vidite neke stare parove kako se drze za rucicu,pa niko nece pomisliti kako su glupi nego ce svima biti bas slatki jer se i poslije 50 vole.
Posebno muskarci ne shvataju da mi zene ne zelimo biti predmet pozude,da lijepo je kad mu se dize na mene pri prvom pogledu,ali je lijepo i da mi zeli cuti glas,da zeli samo pitati kako sam,da ga zanima i kako sam provela dan.
Biti samo lutka za drkanje(izvinjavam se na izrazu,ne znam adekvatan) je ponizavajuce za svaku zenu,a saznanje da je bas ta lutka,stvarno boli iako vi muskarci mislite opet da treba da je na sedmom nebu jer je zaboga pozeljna macka.
nastavicu ja............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 10:25 pm

Ne javljanje ne prihvatam, ma koliko da je zauzet za jedan sms moze naci vremena ako hoce..Polazim od sebe... koliko god da sam u guzvi napisacu poruku makar iz vc-a..ali javicu se!
Ne opravdavam muskarce koji se ne javljaju i govore kako nisu mogli jer su bili prezauzeti poslom, to gledam kao ne azurnost ili ne zainteresovanost, i ne trudim se da bilo sta menjam kod njega vec se samo udaljim i svoje javljanje svedem na minimum..Ako mu nesto znacim naci ce vremena da me potrazi i dokaze...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 10:31 pm

Ja nemam šta da dodam na gornja zapažanja .
Ako se to dešava- da taj "neko" nema vremena za vas , a ima za druge stvari-o čemu pričamo ?
Što pre se to shvati, to bolje , i ne treba trošiti vreme i energiju na to "zašto i kako , pa možda nije tako ,pa....."
Jeste-uvek je tako, ma kakva bila "opravdanja"

Ako se bar sa vremena na vreme ljubav nekim gestom NE DOKAZE -ništa od toga . Ako je "vruće" samo kada mu "trebate" ....što pre prekinuti mučenje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 10:35 pm

Danubius ::
Ja nemam šta da dodam na gornja zapažanja .
Ako se to dešava- da taj "neko" nema vremena za vas , a ima za druge stvari-o čemu pričamo ?
Što pre se to shvati, to bolje , i ne treba trošiti vreme i energiju na to "zašto i kako , pa možda nije tako ,pa....."
Jeste-uvek je tako, ma kakva bila "opravdanja"

Ako se bar sa vremena na vreme ljubav nekim gestom NE DOKAZE -ništa od toga . Ako je "vruće" samo kada mu "trebate" ....što pre prekinuti mučenje.
Ti možeš reći sve.Fakat koja bi tebi zabranila.U stvari ti se potrudiš da sve sam saznaš bilo tačno ili ne.Ali  važnije je ono što ti misliš,nego što je istina..Tako sam te ja doživela.Tvoj odnos sa ženama..Poštenije je pitaj,pa će ti se reći..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 11:15 pm

Kijara-brm ::



Ti možeš reći sve.Fakat koja bi tebi zabranila.U stvari ti se potrudiš da sve sam saznaš bilo tačno ili ne.Ali važnije je ono što ti misliš,nego što je istina..Tako sam te ja doživela.Tvoj odnos sa ženama..Poštenije je pitaj,pa će ti se reći..


Aiiiii, što ovo volim da tumačim -pa još profesionaki .
Prvo -na osnovu INDICIJA , postoji OSNOVANA SUMNJA.
Onda se sprovedu ISTRAŽNE RADNJE . Naravno da se OSUMNJIČENI ne obavesti o tome, nego je istraga tajna (opservacija, praćenje, skupljanje podataka, doušnici) -zbog mogućeg uticaja na tok istrage i svedoke(Pitaj pa će ti se reći??)
Na kraju se dodje do IZJAVA SVEDOKA I MATERIJALNIH DOKAZA-i tek onda dolazi OPTUŽNICA.
Još uvek osumnjičeni nije kriv, i ima šansu da se brani .

Odoh sa teme -ali nisam mogao da odolim. Svako nelogično ponašanje budi sumnju , (toplo -hladno) i onda se dešava što se dešava. No pošto je tema "ljubavni odnosi" to ima jednu specifičnost -teško nam je da priznamo očigledno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 11:20 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::



Ti možeš reći sve.Fakat koja bi tebi zabranila.U stvari ti se potrudiš da sve sam saznaš bilo tačno ili ne.Ali važnije je ono što ti misliš,nego što je istina..Tako sam te ja doživela.Tvoj odnos sa ženama..Poštenije je pitaj,pa će ti se reći..


Aiiiii, što ovo volim da tumačim -pa još profesionaki .
Prvo -na osnovu INDICIJA , postoji OSNOVANA SUMNJA.
Onda se sprovedu ISTRAŽNE RADNJE . Naravno da se OSUMNJIČENI ne obavesti o tome, nego je istraga tajna (opservacija, praćenje, skupljanje podataka, doušnici) -zbog mogućeg uticaja na tok istrage i svedoke(Pitaj pa će ti se reći??)
Na kraju se dodje do IZJAVA SVEDOKA I MATERIJALNIH DOKAZA-i tek onda dolazi OPTUŽNICA.
Još uvek osumnjičeni nije kriv, i ima šansu da se brani .

Odoh sa teme -ali nisam mogao da odolim. Svako nelogično ponašanje budi sumnju , (toplo -hladno) i onda se dešava što se dešava. No pošto je tema "ljubavni odnosi" to ima jednu specifičnost -teško nam je da priznamo očigledno .
Svi smo nevini dok se ne dokaže suprotno..Ja još nisam videla ni jedan dokaz...Hladno brate-da hladnije ne može biti...Nema tajni,nema prevare,ako je nekome stalo..dokazaće sam.Tolko vremena se ima..DOKAZ..
Malo šifrirano,ali razumeo si jer vezano za temu,i kako sam ja tebe videla u svemu.Ali ti si genije pa rastumači:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 11:31 pm

Ja samo znam ,ako sam napravila nesto sto ne treba da necu priznati...pa ko je budala da prizna i snosi posljedice i zato,PITAJ RECU TI,nije ni malo povoljno rjesenje.
ne znam koliko smo u temi s ovom pricom,ali ako postoji sumnja,treba da se ispita,da bi se razlucilo istina od neistine i nastavilo dalje kako treba.Ako je neosnovana sumnja onda se jako naljutim,tacnije uvrijedim i ne ubjedjujem nikoga u suprotno,neka trazi dokaze,mozda mu postane zivot zanimljiviji.

@minut vremena se uvijek moze naci,makar to znacilo i taj minut kasdnije otisli u krevet,na rucak ili pod tus,opravdanja nema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyUto Jan 12, 2010 11:37 pm

[quote="Astra"]Ja samo znam ,ako sam napravila nesto sto ne treba da necu priznati...pa ko je budala da prizna i snosi posljedice i zato,PITAJ RECU TI,nije ni malo povoljno rjesenje.
ne znam koliko smo u temi s ovom pricom,ali ako postoji sumnja,treba da se ispita,da bi se razlucilo istina od neistine i nastavilo dalje kako treba.Ako je neosnovana sumnja onda se jako naljutim,tacnije uvrijedim i ne ubjedjujem nikoga u suprotno,neka trazi dokaze,mozda mu postane zivot zanimljiviji.

Ja sam se pre trudila,priče rekla /kazala.Razni logovi.Ma smorilo me nisam ovo/ono.Posle *be se meni više.Ako je nekome zanimljivo,da da u pravu si,tako je..Samo traži još...Poštenije je pitaj pa ću ti reći šta te zania,.er ako negde nešto pišeš,drugčije izgleda svakome sa strane ko čita i nije u toku,nego nama koji smo tu.Pa sve ispadne drugčije.Ma tako me boli uvce..više...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyČet Feb 11, 2010 8:27 pm

Ovo vruće-hladno je karakteristika "veza" koje to u stvari i nisu , bilo da se radi o nedozrelosti , bilo da se radi o vezi u kojoj jedan od protagonista vuče konce .
Ima tu nešto i samozavaravanja , i manipulacije, svačega.
Prava veza ne moze da ima takve intervale "hladnog" -znači da u stvari , jedina emocija koja je održava je povremena strast.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyČet Feb 11, 2010 10:59 pm

Danubius ::
Ovo vruće-hladno je karakteristika "veza" koje to u stvari i nisu , bilo da se radi o nedozrelosti , bilo da se radi o vezi u kojoj jedan od protagonista vuče konce .
Ima tu nešto i samozavaravanja , i manipulacije, svačega.
Prava veza ne moze da ima takve intervale "hladnog" -znači da u stvari , jedina emocija koja je održava je povremena strast.

Gde si ti skrenuo sa teme?Šta ti sad reče..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyČet Feb 11, 2010 11:02 pm

idealno za manipulaciju , kad je cura neodluchna, mozesh tako do mile volje drzati je na pola gasa
[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyČet Feb 11, 2010 11:08 pm

TO JE OPROSTIVO KAD TI JE 16,PA KAO NECES DA ZOVES A CRKAVAS,A ON NECE DA NE MISLI NEKO DA JE ZALJUBLJEN,ALI KAD SE TO DESAVA U NEKIM ZRELIM GODINAMA ZA LJUBAV,A TO JE VEC POSLIJE 25,ONDA JE TO PROPALA VEZA,NESTO IMA IZA TOGA NEJAVLJANJA,JER KAO STO ON ZELI PAR MINUTA PAZNJE TAKO I JA I SVAKO,ZNACI NEMA OPRAVDANJA ZA NEJAVLJANJE I NIJE GLUPO OCEKIVATI DA SE SVAKI DAN JAVI,TO NIJE TESKO POSEBNO ONOME KO VOLI.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyPet Feb 12, 2010 12:03 am

Kijara-brm ::
Gde si ti skrenuo sa teme?Šta ti sad reče..
Nigde ja nisam skrenuo sa teme .Imas dva posta dole od ljudi koji su razumeli i nadovezali se .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptyPon Mar 08, 2010 11:23 pm

Danubius ::
.
Ali njoj izgleda predstavljaju problem. Kaze da je kada je sa njim sve prelepo...da je pazljiv, nezan, da joj posvecuje punu paznju...a onda posle jednog takvog prelepog vikenda provedenog zajedno...
Ako sam dobro shvatila, ovo dvoje su vikend par? Nemamo elemenata da bi analizirali problematiku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptySub Mar 20, 2010 10:22 pm

Danubius ::
.....Razgovaram neki dan sa prijateljicom koja je nakon nekog vremena ponovo u vezi... I posto je ona mojih godina, mislila sam da su te decje bolesti razno-raznih musko zenskih igara odavno iza nas (tipa ko ce koga prvi nazvati i sl...)

Ali njoj izgleda predstavljaju problem. Kaze da je kada je sa njim sve prelepo...da je pazljiv, nezan, da joj posvecuje punu paznju...a onda posle jednog takvog prelepog vikenda provedenog zajedno... u stanju je da se ne javi uopste 3-4 dana, a onda je nazove kao da su pre 5 min zavrsili razgovor, sa istim neznostima i sl...

Upitala ga je zasto se nije javljao 3-4 dana, a on je odgovorio da je bio jako zauzet poslom, da nisu klinci da se celo vreme drze za ruke i naravno...da nije ni ona zvala..

E sada... pitanje kako da se ona postavi? Ja sam uvek mislila da je otvoren razgovor o svemu najbolje resenje, ali posle ovih njenih prica o njihovom "vruce-hladnom" odnosu (ovo je samo sazeta verzija...)... nisam pametna pravo da vam kazem... Da se ne radi o meni jako bliskoj prijateljici nasmejala bih se... jer nekako u nasim godinama to - zasto se ne javljas... nisi ni ti... mi je bas neozbiljno. Pa valjda smo svi dovoljno zreli i ozbiljni kada predjemo 40-e da znamo i otvoreno da kazemo sta hocemo a sta necemo... ili..???


Šta vi mislite o ovom tekstu? Da li se radi o običnoj nepažnji, zauzetosti svakodnevnicom , drugačijim shvatanjima veze ? Da li i vi znate ovako da reagujete , tipa: što se nisi javio, nekada si svaki dan, imaš sigurno drugu, nešto mi tu nije u redu....ili smatrate da ovakve stvari ništa ne znače?

Ne mislim da se radi o obično nepažnji , niti zauzetosti svakodnevicom ... Niti drugačijim shvaćanjem veze ...
Radi se najvjerojatnije o jednoj neobaveznoj i bezemocionalnoj vezi . U suprotnom , muškarac se vrlo nezrelo ponaša . Ako nastavi ovako nemarno pokazivati osjećaje , mogao bi zauvijek ostati sam .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptySub Mar 20, 2010 10:44 pm

determinanta ::
Nemamo elemenata da bi analizirali problematiku.
Nema šta mnogo da se ni analizira . To "vruće-hladno "nije teško nazvati ni pravim imenom.
Treba mu (njoj ) kada mu se (njoj ) "digne" Inače , ima drugog posla . Jasno da jasnije ne može biti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? EmptySub Mar 20, 2010 11:34 pm

Danubius ::
determinanta ::
Nemamo elemenata da bi analizirali problematiku.
Jasno da jasnije ne može biti .
Onda nek' se *ebu, pa ko ume bolje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Sponsored content





VRUĆE-HLADNO? Empty
PočaljiNaslov: Re: VRUĆE-HLADNO?   VRUĆE-HLADNO? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VRUĆE-HLADNO?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: