DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PAD KABALE! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PAD KABALE! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PAD KABALE!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptySre Maj 20, 2020 1:46 pm



Tema za razmišljanje. Nekome može da pojasni neke stvari. Film postoji i u više delova pa je odluka na Vama. Uz ovaj film, toplo preporučujem i "Težinu lanaca" I, II, III od Boris Malagurskog. Kome nije jasno, neka poseti psihijatra!


Poslednji izmenio Eugen Grafvajer dana Čet Maj 21, 2020 12:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptySre Maj 20, 2020 9:50 pm

Gledao (a znam da je i Astra )No ,hoću da pogledam još koji put -pre nego što razvezemo "dijalog"
PS Svaka čast za temu . gib5










PAD KABALE! 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptySre Maj 20, 2020 11:59 pm

Ja sam uznemirena jako, na to se navezuju jos grozomorniji video zapisi, jednostavno ne mogu vise da gledam te strahote i sve vise sam uvjerena u tacnost iznesenog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyČet Maj 21, 2020 8:29 am

https://www.facebook.com/Protiv.Novog.Svetskog.Poretka/videos/177929593321391/?d=null&vh=e
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyČet Maj 21, 2020 12:40 pm

LM, vezano-nevezano za temu. Negde sam pročitao da su se za vreme COVID19,bogati, obogatili za 308 miliona ili milijarde $$$$, dok je par miliona ljudi svedeno na golu egstintenciju. Da je i jebeni dinar u pitanju, što je mnogo-mnogo je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyČet Maj 21, 2020 1:01 pm

Film sam odgledao u nastavcima a kasnije ceo. U neke stvari mogu da poverujem (a ne moram) a što se tiče drugih stvari, moj mozak ne može da svari takve, možda, "činjenice" . Jednostavno, ne mogu da poverujem u ispijanje krvi i gozbu dečjim telima mada, se u istoriji dešavalo i to. Bog ili Satana, nisu pobeđeni zdravim razumom. Nevernik u meni se dobro odupire u postojanje "viših sila".
Iz moje percepcije: "nešto (mora) da postoji", ne postoji, i svakoga koji misli da "nešto(mora)da postoji" ne prihvatam za etalon sopstvenog razuma. Zaista sam liberalnih shvatanja ali ne kupujem robu od Kineza, koji je prave za zemlje trećeg sveta. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptySub Maj 23, 2020 10:18 am

Eugen Grafvajer ::
Film sam odgledao u nastavcima a kasnije ceo. U neke stvari mogu da poverujem (a ne moram) a što se tiče drugih stvari, moj mozak ne može da svari takve, možda, "činjenice" . Jednostavno, ne mogu da poverujem u ispijanje krvi i gozbu dečjim telima mada, se u istoriji dešavalo i to. Bog ili Satana, nisu pobeđeni zdravim razumom. Nevernik u meni se dobro odupire u postojanje "viših sila".
Iz moje percepcije: "nešto (mora) da postoji", ne postoji, i svakoga koji misli da "nešto(mora)da postoji" ne prihvatam za etalon sopstvenog razuma. Zaista sam liberalnih shvatanja ali ne kupujem robu od Kineza, koji je prave za zemlje trećeg sveta. zubic  zubic zubic
Upravo sam i ja došao do istog zaključka .Film ima mnogo tvrdnji ,ali premalo ili nimalo validnih dokaza za to.
Nije da ne verujem u mnoge stvari ,no, ako nema dokaza ,onda je sve to samo hipoteza .I jeste činjenica da su mnogi profitirali na "kovid krizi" -najviše braća Kinezi ,od kojih je i "krenulo" .
Ono što je malo iritantno -sve teorije o svetskoj zaveri ,vladarima sveta ,tajnim društvima ,uvek se vezuju isključivo za "zapad" ,iako je potpuno logično da je nemoguće da iz cele priče budu isključeni i neki drugi moćni ljudi i zemlje ,sa ogromnim resursima,vojnom silom i diktatorskim režimima ?
Po čemu se razlikuju američki milijarderi i ruski oligarsi ,arapski šeici ,i predsednici manjih država koji su u njima kraljevi ,a strateški su važne ,makar kao poligoni ?
A što se tiče religijske konotacije -pa ,vekovima se čine masovni zločini u ime "vere" ,Satana je tu sasvim nezaposlen ,njegovi protivnici odrađuju posao . brdski
Aptopo "Težine lanaca" Malagurskog -autor je ponudio RTS potpuno besplatno da emituju treći nastavak ,i ne samo njima-svim režimskim televizijama .Od svih je dobio isti odgovor - flipp
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptySub Maj 23, 2020 5:02 pm

Mene više brine mozak koji je izmislio sve te priče o "deci koju uzgajaju u podzemnim tunelima". Ono što me navodi na pomisao da je u pitanju bolestan, jako bolestan um je to što Trampa predstavljaju kao nekog spasioca čovečanstva. Ma šta mi mislili o njemu Tramp uopšte nije "čovek iz naroda". Naprotiv. Druga generacija američkih bogataša. Ako mi pamćenje nije nešto pomešalo otac mu je udario temelje imperije muljajući nešto sa izgradnjom socijalnih stanova. Donald je samo nastavio započeti posao i razvio ga u multimilionerski.

Iskreno pun mi je kurac više svih mogućih teorija zavera, iluminata, masona, sveCkih vlada i vladara iz senke. A imam i prilično loše mišljenje o njima ako stvarno postoje. Bem ti sveCke vladare koji dopuštaju da ih otkrije svaka Slavica iz Bajmoka.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyNed Maj 24, 2020 1:37 pm

https://www.novi-svjetski-poredak.com/2017/11/06/katy-perry-ljudsko-meso-je-najbolje-meso/?fbclid=IwAR0saOlC5Z2CHYAgEU_y-oOwN8FYQ2zKXtxvqXv1yfs9kALNMYKlaSVWG4Y


Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyNed Maj 24, 2020 8:51 pm

ZoxZoja ::
Mene više brine mozak koji je izmislio sve te priče o "deci koju uzgajaju u podzemnim tunelima". Ono što me navodi na pomisao da je u pitanju bolestan, jako bolestan um je to što Trampa predstavljaju kao nekog spasioca čovečanstva. Ma šta mi mislili o njemu Tramp uopšte nije "čovek iz naroda". Naprotiv. Druga generacija američkih bogataša. Ako mi pamćenje nije nešto pomešalo otac mu je udario temelje imperije muljajući nešto sa izgradnjom socijalnih stanova. Donald je samo nastavio započeti posao i razvio ga u multimilionerski.

Iskreno pun mi je kurac više svih mogućih teorija zavera, iluminata, masona, sveCkih vlada i vladara iz senke. A imam i prilično loše mišljenje o njima ako stvarno postoje. Bem ti sveCke vladare koji dopuštaju da ih otkrije svaka Slavica iz Bajmoka.


A šta to Tramp toliko loše radi u odnosu na ostale predsjednike USA?
Što se tiče Slavice iz Bajmoka, i Tesla je rođen u Smiljanu, tako da...
I na kraju, film nije pravio niko od naših ljudi, a ponajmanje Slavica iz Bajmoka nego Dženet Osbard, holandska novinarka, upravo iz tog razvijenog svijeta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyPon Maj 25, 2020 9:20 am

Uopšte me ne čudi verovanje u bilo šta. Nema veze da l' je Bog, vučić, milošević, holandska novinarka, Tramp, Putin... verovanje u nekoga ili u nešto, mora da se zasluži. Ove što sam nabrojao, nisu ničime zaslužili da im verujem na reč. za mene su samo zabavljači, širokih narodnih masa. Verujem svojoj ženi i mislim da je tu kraj mojeg verovanja. Sve ostalo je pod znakom pitanja i pod lupom.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! EmptyPon Maj 25, 2020 10:40 pm

Eugen Grafvajer ::
Uopšte me ne čudi verovanje u bilo šta. Nema veze da l' je Bog, vučić, milošević, holandska novinarka, Tramp, Putin... verovanje u nekoga ili u nešto, mora da se zasluži. Ove što sam nabrojao, nisu ničime zaslužili da im verujem na reč. za mene su samo zabavljači, širokih narodnih masa. Verujem svojoj ženi i mislim da je tu kraj mojeg verovanja. Sve ostalo je pod znakom pitanja i pod lupom.
Jedino što na ovo imam da kažem je naklon naklon naklon

I ne grešiš ! Tvoju ženu znam samo jedan dan,ali ... naklon naklon naklon
Toliko do mene .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





PAD KABALE! Empty
PočaljiNaslov: Re: PAD KABALE!   PAD KABALE! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PAD KABALE!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: VRUĆI KROMPIRI :: GDE JE ISTINA?-
Skoči na: