DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)

Ići dole 
+30
Okano
dsz
PJER
MayaMau
bosankaa
Gothic
promaja
Zana
Sibila_
Astra
jkostic
AstrinaKomsinica
Bokssha
cojle
milankatic
EAGLE
Zlatkost
popovac
determinanta
sonia
Kijara-brm
Silvy
babyblue
Crna_ovca
Lily
montoya
doctorr67
Smiljan
Oci-ANDJELA
Danubius
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyPon Feb 16, 2009 2:43 pm

First topic message reminder :

Možda izgleda glupo, ali neka imamo i ovakvu temu. Verovali ili ne , na onom nasem Lemondo sajtu(Srpski e-bay ) nema šta nema ,i što se ne prodaje i kupuje , a nekada nam zaista zatreba nešto , što možda baš neko od nas ima. Dakle, ovde sve što prodajemo, tražimo, menjamo........










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10


Poslednji izmenio danubius dana Pon Mar 30, 2009 10:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 1:59 pm

Odlično..Ubila sam dvije muhe,jednim udarcem.. 689
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 2:02 pm

Kijara-brm ::
Odlično..Ubila sam dvije muhe,jednim udarcem.. 689

Da mi nisi podvalila? Moraću dooooooooooooobro da ih skeniram. Ko zna šta će mi stići u paketu? :neznam:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 2:05 pm

Nisam draga..Stižu preko westerna... :55721:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 2:06 pm

Kijara-brm ::
Odlično..Ubila sam dvije muhe,jednim udarcem.. 689

Nismo mi muhe....mi smo stršljeni Rilicu (žaoku?) imamo NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 419607
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 2:08 pm

danubius ::
Kijara-brm ::
Odlično..Ubila sam dvije muhe,jednim udarcem.. 689

Nismo mi muhe....mi smo stršljeni Rilicu (žaoku?) imamo NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 419607


Imate vi šipak... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 3:08 pm

Kijara-brm ::


Imate vi šipak... smehsmeh

Prodajem "CIARA DE LUXE" , Croatia tablice, plave boje , 80 to godište.

Malo vožena, kao nova , u odličnom stanju. Full oprema, odlični odbojnici i donji trap . Atestirano , prilažem potvrdu MUP-a Zagreb kao garanciju o stanju tehničke ispravnosti.

ponude na :https://danubius.forumsr.com , za : Danubius , primus inter pares .
Ponude slati u zatvorenoj koverti , do 10. 08 2009.
Rezultat licitacije biće objavljen u Službenom listu Danubius foruma , najkasnije za 7 dana po transakciji. Kupac snosi troškove prepisa i ponovne registracije .


Poslednji izmenio danubius dana Ned Jul 26, 2009 8:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 5:37 pm

menjam ovaj forum (sa svim clanovima pride)- za malo slobode... sminka
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySub Jul 17, 2010 8:35 pm

Kisu za malo sunca NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 900975
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 18, 2010 4:26 am

Menjam "Revlon" masku za lice, za jednu venecijansku masku.

Šifra: život je maskenbal
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Jul 18, 2010 7:44 am

Mjenjam trenutke istine ,za malo servirane laži .

šifraČ: neme prevare
Nazad na vrh Ići dole
Zlatkost

Zlatkost


Location : Zrenjanin
Datum upisa : 15.04.2009

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySub Dec 04, 2010 12:59 pm

Pozdrav svima, vidim da ovde ima saljivih oglasa.
Ja bih postavio tri u jedan.

1. Kupujem NE ispravna HI-FI pojacala samo ako su fizicki spolja ocuvana.

2. Kupujem NE ispravne zvucnike.

3. Kupujem prazne tonere. vise informacija na sajtu
www.toneri.magic-blue.net
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toneri.magic-blue.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySub Dec 04, 2010 6:54 pm

Zlatkost ::
Pozdrav svima, vidim da ovde ima saljivih oglasa.
Ja bih postavio tri u jedan.

1. Kupujem NE ispravna HI-FI pojacala samo ako su fizicki spolja ocuvana.

2. Kupujem NE ispravne zvucnike.

3. Kupujem prazne tonere. vise informacija na sajtu
www.toneri.magic-blue.net
Nije namera du budu neozbiljni...no ima i zezanja , šta se može .
No moja koleginica ima baš problem sa tonerom (skup štampač,deca ga se dočepala )toner prazan-a ima neka caka sa punjenjem-ne može na "špric i odlepiš kod pa vratiš "metodu .
Više informacija ću dati u ponedeljak -možda je ovde rešenje .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Dec 12, 2010 4:33 pm

Dvoiposoban + garsonjera, ukupno 80 m2, uknjižen, veoma svetao, četvorostran, u ulici Gavrila Principa, kod Zagrebačke, na 5 spratu..
Dvoiposoban stan (57 m2) sastoji se od velike i male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i velikog kupatia. Garsonjeru (17 m2) čini soba sa čajnom kuhinjom i malo kupatilo. Stan i garsonjeru povezuje predsoblje (6 m2) . Stepenice (3 m2) i niše (4 m2) nisu uključene u kvadraturu.
Terasa (15 m2) ne pripada stanu, ali na nju se moze izaci jedino iz stana (moguć dogovor o pripajanju terase).
Cena 112.000 evra.
Placanje u dve rate: 100.000 pri potpisivanju ugovora, 12.000 po ugradnji lifta (rok 6 meseci).
Moguca i kupovina samo dvosobnog stana (87.000 evra - 80.000 po potpisivanju ugovora, 7.000 po ugradnji lifta).


SLIKE STANA

Oglas je savim ozbiljan , stan prodaje nas StJepan !!!!!

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 157433_100000447008296_6025763_n










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Dec 12, 2010 8:07 pm

Menjam taštu za relevizor!-OZBILJAN SAM!!
Ne mora da ima daljinski,samo da može da se UGASI.
Nazad na vrh Ići dole
milankatic

milankatic


Datum upisa : 12.07.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Olovke kupujem   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Jul 12, 2011 11:20 pm

Ako neko ima nesto, zna nekoga ko ima ili moze da nabavi nesto od olovaka, neka se javi na mail: milankatic@yahoo.com hvalaa
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Big-682889_Olovke-kupoujem-prodajem-Kupujemprodajem
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jul 13, 2011 12:06 am

milankatic ::
Ako neko ima nesto, zna nekoga ko ima ili moze da nabavi nesto od olovaka, neka se javi na mail: milankatic@yahoo.com hvalaa
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Big-682889_Olovke-kupoujem-prodajem-Kupujemprodajem


OLOVKE RAZNE -berza NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 601923926

Kad sam uvećao sliku vidim da se radi o tehničkim olovkama ? Samo te te zanimaju,ili.......?










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zlatkost

Zlatkost


Location : Zrenjanin
Datum upisa : 15.04.2009

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jul 13, 2011 12:35 pm

Danubius ::
milankatic ::
Ako neko ima nesto, zna nekoga ko ima ili moze da nabavi nesto od olovaka, neka se javi na mail: milankatic@yahoo.com hvalaa
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Big-682889_Olovke-kupoujem-prodajem-Kupujemprodajem


OLOVKE RAZNE -berza NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 601923926

Kad sam uvećao sliku vidim da se radi o tehničkim olovkama ? Samo te te zanimaju,ili.......?

Sto se tice olovaka
I stampanja po njima mozrete pogledati kod firme GPC Beograd
Mozda Vam mogu pomoci oko kupovine ako ne zelite stampu.
Sa kojom saradjujem i moja preporuka za njih.
Sajt http://www.gpc.rs
Adresa: GPC d.o.o. Partizanske vode 8a 11000 Beograd 011/25 00 699

A za punjenje tonera radim samo za laserske (sve vrste) 2. god. Garancija
Za licnu upotrebu imamo akciju - Stampaj Bez Ogranicenja -
Vise inaformacija na sajtu:
www.toneri.magic-blue.net/akcija.html
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Stampaj-bez-ogranicenja
Za clanove foruma popust 5%
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toneri.magic-blue.net
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jul 13, 2011 1:37 pm

Zlatkost ::

Za clanove foruma popust 5%

A za nas što smo se više puta registrovali? 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Zlatkost

Zlatkost


Location : Zrenjanin
Datum upisa : 15.04.2009

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jul 13, 2011 1:50 pm

cojle ::
Zlatkost ::

Za clanove foruma popust 5%

A za nas što smo se više puta registrovali? 55555

Ja sam iz matematike jedva imao keca (u osnovnoj) a dalje su me pustali (samo da me ne gledaju)
Tako da po mojoj matematici ako si se registrovao vise od 20 puta trebas ti meni odmah platiti a da ti i ne radim. To nije lose, o tome nisam razmisljao. Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toneri.magic-blue.net
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jul 13, 2011 2:06 pm

Zlatkost ::

Ja sam iz matematike jedva imao keca (u osnovnoj) a dalje su me pustali (samo da me ne gledaju)
Tako da po mojoj matematici ako si se registrovao vise od 20 puta trebas ti meni odmah platiti a da ti i ne radim.
To nije lose, o tome nisam razmisljao.
Hvala.

Nema na čemu...
i drugi put. NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 599

Sleduje i honorar za doprinos retkosti i različitosti na Forumu. smehsmeh :rlol: :rlol:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySub Sep 17, 2011 12:59 pm

Hoce neko kucu ?

Zenka , 4 meseca , mesanac staforda...
Cipovana i vakcinisana...


NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 212
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 112
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Slika010
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySub Sep 17, 2011 1:14 pm

Oh mila, tako je slatka! Da si samo blize....
ruza
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2012 11:13 am

Kupujem ISPRAVAN polovni (manji ) hard disc ATA sistema (40 ,80 ,120 GB )

Ponude na pp .

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Z










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
jkostic

jkostic


Datum upisa : 12.07.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 12:32 pm

Hajde da u duhu teme malo izreklamiram ovlasceno mesto na netu za ovakve stvari ( u svom potpisu) A sto se mog predmeta tice nudim ovaj acces point za bilo sta od tehnike. Ponude na pp

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 F7jw8z35y4
Nazad na vrh Ići dole
http://www.trampi.rs
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 12:38 pm

http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeuge/autos/limousine/opel-vectra-gts-2-2-elegance/w/an685547904/

Mozda ima zainteresovanih,popust clanovima foruma lu6777
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 12:54 pm

Astra ::
http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeuge/autos/limousine/opel-vectra-gts-2-2-elegance/w/an685547904/

Mozda ima zainteresovanih,popust clanovima foruma NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 588796014
Pa ja bi bio ...samo mi se nešto felne ne sviđaju NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 10444 ,inače mi cena odgovara , baška "sofort kaufen" 8000 EU . Ako ćeš ga i dovesti -kupljeno . NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 893675










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 1:37 pm

jeftinije...sofort kaufen 8000 Franaka...cijene u Chf
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 3:02 pm

Astra ::
jeftinije...sofort kaufen 8000 Franaka...cijene u Chf
Chf,Euro, dolar,funta ....ta svejedno je to meni ,ne pravim pitanje .
Čak razmišljam da uzmem tog tvog "Opela" eto, za "po gradu" ,nek se nađe? . NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 98966 NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 279207
Ja se zevzečim ...ali uopšte nije isključeno da ga prodaš nekome od forumaša . Već su se takva "čuda " dešavala ,zar ne ?










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 3:46 pm

Lako bi ja nju prodala u Srbiji,recimo da nije 2,2....kod vas je skupa registracija,kako se to vec zove za jaci auto,ali eto,navrate i Njemci ovdje,pa ne trazi leba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 4:28 pm

Astra ::
Lako bi ja nju prodala u Srbiji,recimo da nije 2,2....kod vas je skupa registracija,kako se to vec zove za jaci auto,ali eto,navrate i Njemci ovdje,pa ne trazi leba.

Ako ne uspete prodati ja ću ovo prihvatiti kao poklon da vam ne smeta a za registraciju ću se nekako snaći.

Još ako ima policu za burek :yeeessss:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 5:00 pm

Rekoh li možda već?!

Menjam bogato životno iskustvo, za manje materijalno bogatsvo!

rasta










coni
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 5:14 pm

Tico...bil i oklagiju pride.... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Avg 07, 2012 5:16 pm

ozbiljno....

Imam na prodaju staru (oko 80-100 god)Violinu sve sa gudalom i koferom u odličnom stanju(poreklo Bavarska ili Češka)...sem štimovanja nema ulaganja.
Zainteresovani mogu me kontaktirati na PP.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Avg 08, 2012 12:31 pm

Astra ::
Tico...bil i oklagiju pride.... smehsmeh

Ako je to osnovna oprema ...

Ili je to bio tvoj posebni zahtev pri kupovini ? nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Avg 08, 2012 1:00 pm

Pa mora covjek...mislim zena,jadna i nemocna imati neku odbrambenu alatku pri ruci.
Znaci uz auto ide gratis burek,oklagija,a moz i recept.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Avg 08, 2012 1:20 pm

Je'l ovo stvarno radi?!

Prodajem 30tak (najmanje) raznoraznih receivers, zvucnike, gramofone, cijele "stubove", od Marantza do Sansui!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Avg 08, 2012 1:38 pm

AstrinaKomsinica ::
Je'l ovo stvarno radi?!

Prodajem 30tak (najmanje) raznoraznih receivers, zvucnike, gramofone, cijele "stubove", od Marantza do Sansui!
jel to iz garage?..mora da Shareni nije kod kuce:))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Avg 08, 2012 1:54 pm

Zana ::
AstrinaKomsinica ::
Je'l ovo stvarno radi?!

Prodajem 30tak (najmanje) raznoraznih receivers, zvucnike, gramofone, cijele "stubove", od Marantza do Sansui!
jel to iz garage?..mora da Shareni nije kod kuce:))

ahahahahah Nije trenutno, ali zna da sam na rubu,,,ide sve, ili ide on hahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Avg 08, 2012 2:37 pm

Evo za Sansui, ima ovakav, a i jos neka 4,,,,

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Sansui_G-8700DB
Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySub Jan 19, 2013 3:25 am


Heeejjjjjjjj....da!

Ja zelim da kupim neki cool dzepni sat!
Sa nekom lepom,zanimljivom, gravurom,ne zlatne i ne srebrne boje,neka boja
starog ili prljavog zlata dolazi u obzir...ili bronza...ili tako nesto...
Ako neko ima,ili naidje na nesto,neka mi javi...Da nije nesto preskupo,
ne zanimaju me marke i starost.Mada,ako je star a funkcionalan onda super...


lu6777
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jan 23, 2013 8:58 pm

Ako neko zeli da kupi divnu kucu...(psa) migg ili da pomogne i samo prosledi
oglas dalje, bice super... U pitanju je finansijska pomoc devojci sa bebom, koja tesko zivi...

http://www.halooglasi.com/kucni-ljubimci/psi/stenci-ruskog-samojeda.o-316035.128.html
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jan 23, 2013 9:27 pm

Bokssha ::
Ako neko zeli da kupi divnu kucu...(psa) migg ili da pomogne i samo prosledi
oglas dalje, bice super... U pitanju je finansijska pomoc devojci sa bebom, koja tesko zivi...

http://www.halooglasi.com/kucni-ljubimci/psi/stenci-ruskog-samojeda.o-316035.128.html

Jao preslatki su,ja bi rado da imam kud....razbolih se sad od muke sto ne mogu da uzmem bar jedno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Jan 23, 2013 9:39 pm

Bokssha ::

Heeejjjjjjjj....da!

Ja zelim da kupim neki cool dzepni sat!
Sa nekom lepom,zanimljivom, gravurom,ne zlatne i ne srebrne boje,neka boja
starog ili prljavog zlata dolazi u obzir...ili bronza...ili tako nesto...
Ako neko ima,ili naidje na nesto,neka mi javi...Da nije nesto preskupo,
ne zanimaju me marke i starost.Mada,ako je star a funkcionalan onda super...


NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 588796014
Imaš ovde koliko hoćeš
DŽEPNI SATOVI NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 601923926
Povoljan ti je trenutak ,ljudi prodaju sve iz kuće ,možeš i po buvljacima naći. Malo pročitaj o markama i slično -nikada se ne zna šta može da naleti .
U antikvarnicama i kod sajdžija ne troši novce -preskupo je, ne vredi toga .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 12:59 pm

Prodajem sunsai receiver. Ako je dobra ponuda, dajem i coJeka pride smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 1:02 pm

Ti dok ga pošalješ ,kupac završio u staračkom domu smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 1:31 pm

Mislis Sarenog?! smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 1:33 pm

ma i njega smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 1:35 pm

Pa sta cu, treba mi malo golemiji paket smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 10:04 pm

E pa dajte da i ja nešto prodam!

Ozbiljno...
Imam klavir "Lexow" iz 1923. ...razumije li se ko...ima li to kakvu vrijednost?

(da se bosankaa opari) 689











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 10:15 pm

sama godina mu pravi cijenu Boske
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyUto Apr 09, 2013 10:29 pm

Vidjećemo Astra..što se mene tiče ja bih to prodala prvom koji je došao vidjeti,ali neće čoJek...kaže nije hića,a ne razumije da su ženama pare uvijek hitno i prijeko potrebne trtrr











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Apr 10, 2013 4:35 pm

bosankaa ::
E pa dajte da i ja nešto prodam!
Ozbiljno...
Imam klavir "Lexow" iz 1923. ...razumije li se ko...ima li to kakvu vrijednost?(da se bosankaa opari) 689

Sve zavisi u kakvom je trenutnom stanju taj Klavir...ako je dosta ocuvan onda 4000-5000€...ako je u losijem a ispravnom stanju onda mozes da trazis 2500€ a prodas ga za 2000€...moras da znas da trgujes i pogadjas se za cenu a ona zavisi od:marke,proizvodjaca,godine starosti i stanja u kakvom je trenutnom...cene mozes da pogledas ovde: http://www.dieklaviermachermeister.at/einstiegsinstrumente.php?gclid=CN7t9Z-fwLYCFUJf3godmRwASg

Najbolje je da das oglas preko interneta za polovne stvari...i stavis tamo sliku tog Klavira i broj telefona samo nemoj tvoj broj vec kupi naprimer neku sim karticu sa novim brojem i kreditom za 10€ koju ces kasnije da bacis...a oglas besplatan mozes da stavis ovde:
http://www.willhaben.at/iad
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Apr 10, 2013 8:37 pm

bosankaa ::
E pa dajte da i ja nešto prodam!

Ozbiljno...
Imam klavir "Lexow" iz 1923. ...razumije li se ko...ima li to kakvu vrijednost?

(da se bosankaa opari) NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 686790

Nisam siguran ali proveriću ,daj malo preciznije .Da li je baš klavir ili pijanino -to je važno . Klavir može da bude "polukoncertni" i koncertni-i to je važno .
Što se "Lexow" -a tiče ,to nije marka klavira ,nego verovatno marka proizvođača mehanike klavira iz Berlina .
I to nije šoder marka -nego među najboljima na svetu ,osnovana je 1854.
Koliko su poznati kvalitetom ,evo ti poređenja .Recimo ,pravili su se razni automobili po Evropi ,Dachia i slično -ali se obavezno navodilo da imaju "Volkswagen" motor .Tako je koliko se sećam i sa "Lexow" mehanikom -marka klavira može biti "slabija" ali ako ima njihovu mehaniku...kao ruski foto aparat sa "zeiss" optikom ,to mu daje vrednost.
Tj,,,,tu nisam siguran .Lexow je pravio klavire i pianina ,ali je njihova mehanika ugrađivana i najbolje marke klavira ,u "Behsteine" obavezno ,a bavili su se i restauracijom klavira .
Otvori poklopac ,i pogledaj šta piše na mehanici klavira ,tu treba i da je serijski broj . Još bolje ,slikaj klavir i sve natpise -spolja i iznutra . Obrati pažnju da li je "ram" koji drži žice -drven ili metalni .
Ako sam u pravu ,ako je "Lexow" ipak marka ,ili ima njegovu mehaniku-a klavir je druge marke ,ili je samo "Lexow" restarurirao -imaš pravi dragulj i dobićeš lepe pare za njega . Ne bih da licitiram ...ali lepe pare .Naravno ...ne žuri sa prodajom ,dobro proveri ,ovo što si navela ,zvuči jako dobro . Ima vrednost ,i "oparićeš" se sigurno .
Dobro bi bilo da znaš i nešto o poreklu ,gde si ga i od koga nabavila itd .










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Apr 10, 2013 10:12 pm

E šefe...evo koliko ja znam...

Riječ je o klaviru i to "Lexow" ....godina proizvodnje 1923. ....kupljen u Albin Förstl ... ljudi koji su do sada dolazili da pogledaju klavir,rekli su da ima 616 primjeraka tog tipa klavira u svijetu.
Inače...klavir je bio u vlasništvu prof. Grete Hinterhofer...nakon njene smrti pripao njenom sinu Erichu Werkneru...koji je umro i slučajno je klavir došao do nas.Uz klavir smo dobili i gomilu knjiga sa notama...tačnije 260 komada.
E sada...ljudi dolaze i daju ponude...krenuli su od 1000€...poslednji je ponudio 3000€,ali obzirom da ni sami ne znamo vrijednost...sačekaćemo još malo.
U petak dolazi tzv. "ekspert" za klavire iz Hamburga da procijeni klavir.
Ako znaš šta piši...da se ne zeznem :)

E još i ovo...klavir je relativno prašinjav,i paučine ima unutra :zubi3: i tri tipke su "izlizane" ,ali su u funkciji.I par njih što je pogledalo klavir su rekli da se ni slučajno ne diraju niti tipke,niti da se briše iznutra.

Eto toliko o iznenadnom "naslijedstvu" :)











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Apr 10, 2013 10:17 pm

..iz Hamburga, to moj partner, bice Bahamas na racun bosanke smehsmeh


Tipp od mene! Auf einer Auktion versteigern lassen. :329340: (Kunst Auktion)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Apr 10, 2013 11:33 pm

bosankaa ::
E šefe...evo koliko ja znam...

Riječ je o klaviru i to "Lexow" ....godina proizvodnje 1923. ....kupljen u Albin Förstl ... ljudi koji su do sada dolazili da pogledaju klavir,rekli su da ima 616 primjeraka tog tipa klavira u svijetu.
Inače...klavir je bio u vlasništvu prof. Grete Hinterhofer...nakon njene smrti pripao njenom sinu Erichu Werkneru...koji je umro i slučajno je klavir došao do nas.Uz klavir smo dobili i gomilu knjiga sa notama...tačnije 260 komada.
E sada...ljudi dolaze i daju ponude...krenuli su od 1000€...poslednji je ponudio 3000€,ali obzirom da ni sami ne znamo vrijednost...sačekaćemo još malo.
U petak dolazi tzv. "ekspert" za klavire iz Hamburga da procijeni klavir.
Ako znaš šta piši...da se ne zeznem :)

E još i ovo...klavir je relativno prašinjav,i paučine ima unutra NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 1763570027 i tri tipke su "izlizane" ,ali su u funkciji.I par njih što je pogledalo klavir su rekli da se ni slučajno ne diraju niti tipke,niti da se briše iznutra.

Eto toliko o iznenadnom "naslijedstvu" :)
Sve to odlično zvuči .Ne dirati ama baš ništa ,dobro su ti rekli .
Kupljen je na odličnom mestu ,elitna prodavnica klavira sa tradicijom od 1884 (sumnjam da još postoji račun ,ali ima sigurno njihova "nalepinica " negde unutra )
Ovi sa tim cenama su jajare koje misle da ne znaš šta imaš .Kakvi 1000-3000 eu ,toliko košta novi "Petrof" pijanino ,ovde se radi pre svega o antikvitetu ,o brendu .
Mogla bi biti i tačna cifra proizvedenih modela ,jer se slaže serijski broj ,dakle apsolutno je autentičan .
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Image051


Ad. LEXOW,
Berlin, Action Makers





1890~ #147,700 1891~ #186,100 1892~ #209,700
1894~ #216,500



1896~ #229,800 1896~ #226,400 1899~ #293,500 1905~
#319,900



1909~ #470,000 1914~ #552,000 1914~ #555,900
1920~ #578,000



1922~ #607,000 1923~ #616,400 1923~ #618,100
1924~ #625,300



1925~ #630,000 1926~ #634,400 1927~ #672,000 1928~
#678,000



1929~ #684,800
_______________

Nisam poznavalac ,dosta zavisi od stanja ,modela ,serije ,svakako neka proceni ekspert -i to ne jedno stručno mišljenje .(Antikvari su naravno lažljivci,ali se može saslušati ponuda )Postoje i katalozi , verovatno se može pronaći i neki podatak na netu ,a postoji još i firma (mislim ,za restauiraciju postoji Lexow sigurno ) pa se i tamo možeš informisati .Najlakše ,uzmi imenik,"žute strane" ,pregledaj antikvare muzičkih instrumenata ,restauratore ,gde toga ima više nego u Beču ,baška za klavire ?

Nije isključeno da dobiješ na kraju cenu koja je bliže četiri nule ,ako ne i preko ,ali ovo 1-3000.....nikako .




Jürgen Lexow







company
Jürgen Lexow


tel.
0221/319782



address

Am Weidenbach 39
50676
Köln
Germany


Možda i ovde:

Jordan Kitt's Music
2748 Gallows Road
Vienna, VA 22180-7133
Phone: (703) 573-5191

Business Types: Piano & Organ Dealers










NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptySre Apr 10, 2013 11:50 pm

ja ga ne bi prodavala.verujem da tebi ne znači pod Hitno ta lova..
a uvek možeš naći kupca.
od kud znaš da sutra možda nećeš imati kuću(i više mesta).i uživati u tom lepom antikvitetu...
no..ti najbolje znaš..
ali šteta...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyČet Apr 11, 2013 12:34 am

Eeee šefe,svaka ti čast al' si se potrudio! top88
Javljam šta se dešava i kakve su ponude :)

Kijara,pa ostavila bih ja,samo da ga imam gdje čuvati.
Trenutno smo ga lagerovali kod jednog poznanika,ali ni tamo ne može da stoji ne znam koliko.U stan ne mogu da ga stavim....do duše i ne bi ušao na vrata,sve i da imam prostora cat
Nego...zamalo je on završio na smeću jbt












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 EmptyČet Apr 11, 2013 12:35 pm

Boske, preslepaj ti to u Bosnu;))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)   NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠA PIJACA (prodajem, kupujem, menjam ,iznajmljujem, poklanjam)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: OGLASNO I REKLAMNO ODELJENJE-
Skoči na: