DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::

Ići dole 
+26
Okano
sanjalica.ns
Kica/Praja
Kijara-brm
MadamX
ZoxZoja
Oci-ANDJELA
Black Wizard
Gothic
Danubius
sonia
Astra
dusicaa
podbarac
Lakota
bosankaa
Jasna_
Krupljanka
AstrinaKomsinica
Samouka
determinanta
popovac
montoya
Lily
doctorr67
cojle
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Jul 19, 2009 4:31 pm

First topic message reminder :

Milisav Igić povezao potomke Apatinca koga su ubili fašisti

Otkrivena tajna šumskog groba

Autor: Slobodan Mirić| 19.07.2009. - 00:02

Kada je otišao u zasluženu mirovinu, Milisav Igić, šumski policajac i nadzornik specijalnog rezervata prirode Gornje podunavlje, shvatio je da je još nešto trebao da uradi, to ga je kopkalo. Ali, u redu, rekao je sebi, sad imam više vremena da se posvetim tajni groba u „dubokom jendeku“ na sredokraći šumskih puteva i u dubini podunavskih šuma. Grob se nalazi nekih 18 kilometara nizvodno od Apatina.

Zašto je baš na tom usamljenom mestu neko izabrao mesto za večni počinak i ko je on, pitao se Igić, a onda je rekao sebi da je moguće danas reštiti svaku zagonetku ako čovek to hoće. Ljudi su pronašli i odgonetnuli prastare civilizacije, zar da se ja predam na početku, mislio je on.
Najpre je dobio odobrenje direktorke Marte Takač u „Vojvodinašumama“ da može da ulazi u rezervat, a posle je otišao sa Apatincima Ernestom Njarijem, koji je imao terensko vozilo, i kamenorescem Josipom Đerijem, do grobnog mesta. Isplanirali su kako da ga urede i to su učinili u narednih nekoliko dana. „Nešto me je gonilo da to uradim i bilo mi je odmah lakše“, priča danas Milisav.
To što je uradio bio je samo početak uzbudljive priče čije kockice su počele uskoro da se sklapaju. Obilazio je starije ljude koji bi mogli nešto da kažu o grobu u šumi, pričao sa ornitologom i prirodnjakom Lakatošem Janošem i profesorom Srđanom Šererom. Prelistao je priče Apatinca Miodraga Borisavljevića u kojima se zaista pominje neki grob, ali nije bilo sigurno da je to ona humka „iz dubokog jendeka“. Slučaj mu je bio dobar drug kada je došao do Eve Dulić, Apatinke, koja je rođena na salašu u blizini šume.
Ona je ispričala da misli da je reč o grobu izvesnog Đure Špoljarića koji je za vreme prve Jugoslavije bio ložač na pumpi za melioraciju. Iskopao je i podatak da je Đura bio oženjen Jelom Grcinić iz Sonte i da su ga ubili fašisti.
Ova priča je potvrđena, ali onda je počelo traganje za potomcima i dugo prelistavanje telefonskih imenika. U Gakovu pronalazi jednog Špoljarića, Stevana (57) koji mu je rekao da se njegov deda zvao Đura i da je radio u rezervatu Gornje podunavlje. Stevan mu je ispričao da ga je otac napustio kad je imao dva meseca, a deda je umro deset godina pre njegovog rođenja, znači 1942. godine. Znao je da ima starijeg brata od strica u Bankovcima, kod Našica u Hrvatskoj, koji bi mogao više da zna o porodici i njenoj sudbini.
Zatim Stevan dolazi kao gost u kuću Milisava Igića. Pomoću telefonskog imenika pronalaze tih desetak znakova o bratu, adresu, broj... Ruke se tresu, uskoro čuje glas. Suze s obe strane žice. I brat se po dedi zove Đuro.
Uskoro će se, kako je dogovoreno, u Apatinu dogoditi susret dva Špoljarića koje je povezao Milisav Igić i otkrio im korene u šumi kod Apatina, gde je njihov deda bio radnik i gde je večno usnio nedaleko od svog salaša. Milisav je već mnogo srećan, tim više što je reč o njegovom kolegi i časnom čoveku, antifašisti, koji je možda i streljan u šumi koju je čuvao. Srećna su i braća Špoljarići, dogodilo im se nešto važno što će uneti zračke važne svetlosti u njihove živote.

-----


Sve bi to bilo lepo ...da je tačno. Istina da taj grob postoji , ali je oduvek bio bez ikakve oznake , natpisa, ili slično , i mnogo je stariji nego što se u ovom članku tvrdi , jer se toponim "kod groba" na kartama, pominje mnogo godina ranije , skoro 50 god od datiranja ovog "mudraca"
Ima još nelogičnosti....sahranjivanje je strogo regulisano u ovim krajevima , i isto tako se primenjivalo, tako da su u grobljima sahranjeni svi-od lokalnih plemića posednika-do zadnjeg Roma koritara . Niko i ni pod kojim uslovima nije sahranjivan u šumi , ni pod jednim režimom.
Simptomatično je da se sva zla još uvek pripisuju "okupatoru" , kojih isto nije bilo -za sve vreme rata, do 1945 , kada je izvršena masovna deportacija gradjana Apatina nemačke nacionalnosti , nije niko ubijen , a čak ni onda nije niko ubijen na ulici ili u šumi .
Ovaj gotovo isti članak je objavljen-pre nego u "Blicu" u lokalnim novinama , iz pera drugog autora-i tamo ni reči nema o tome ko je u tajanstvenom grobu niti kako je tamo dospeo , samo i tamo postoji nagadjanje na osnovu "priča" -ali se ne pominje nikakvo ubistvo, a još manje , fašisti . Ovo sam proverio kod autora primarnog članka,a imam i primerak novina u kome se nalazi .  
Neverovatno je kako je u mom gradu želja za senzacijom toliko velika da onda izmišljanje nelogičnih gluposti uopšte ne predstavlja prepreku . I ovo nije prvi ni najgori primer , ispričaću još nekoliko.
Pošto poznajem "lik i delo" dotičnog "dobrotvora" i "istoričara" , a u članku stoji da mu je "bilo lakše" kada je to uradio-ako je vezano za savest (lik je "čistio" šumu od drva , divljači,ribe -naročito jelenskih rogova) da mauzolej podigne,ne bi bio miran kush










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Jan 23, 2016 8:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 1:50 pm

Astra ::
Baba je mrtva, nego ne znamo jos ko je ubica.....narod zna, Dany zna, samo policija tapka.

Nađen je DNK...tako da ne bi trebalo još dugo da traje .
A što se vi sprdačite ....ovo je miran grad .Tako nešto se desi jednom u 20 godina .I to prema tako "nemoćnoj" osobi?
Nije za zezanje ,dragi moji prijatelji .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 2:20 pm

Nije zeza konkretno baba nego ti......izvini, izvlacis samo mrtve, jebene, sjebane, opsjednut si samo negativom......pa ima li ista lijepoga da primjetis u tom svom gradu ili sire.
Iskreno, vidimo svi da si u losem psihickom stanju, zelimo ti pomoci, pa i tom zajebancijom, al ti ne zelis priznati svoj problem niti nase prijateljske ruke koje ti pokusavaju dati snage da se dignes.
Lijekovi ti ne pomazu, moras sam sebi pomoci, uz nasu podrsku, ali ti ne zelis ni da vidis nas trud a kamoli da se pokrenes i prihvatis nesto......najlakse je reci, meni ne pomaze nista.....meni sve ide naopako, ja ne mogu drugacije......bla bla....ili mislis da nama svima tece samo med sa zlatnih kasika.
Ja vjerujem da mozes samo ako zelis, mi smo tu za tebe, u to nikad nemoj sumnjati, ponekad malo grubi, cinicni......kakvi god, ali ovolike godine zajednistva valjda nesto govore za sebe.
Ne mogu dalje, nek drugi nastave.......idiote, shvati da nam je stalo do tebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 4:01 pm

Astra ::
......idiote, shvati da nam je stalo do tebe.
Shvatio .

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 4:41 pm

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 5:28 pm

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Lora_p10
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 6:03 pm

Astra ::
Baba je mrtva, nego ne znamo jos ko je ubica.....narod zna, Dany zna, samo policija tapka.

У Апатину је данас ухапшен П.Б. (1995. годиште), који је осумњичен за убиство осамдесеттрогодишње Б.М.

Како радио “Дунав” сазнаје, постоји основана сумња да је овај двадесетосмогодишњи Апатинац у понедељак усмртио своју суграђанку, а потом напустио место злочина.

Према информацијама до којих смо дошли, П.Б. станује недалеко од места где је живела и несрећна старица.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 6:09 pm

Božemeoprosti niti znam babu, niti osumnjičenog, niti znam šta bih sa tom informacijom?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 08, 2023 6:17 pm

justicija ::
Božemeoprosti niti znam babu, niti osumnjičenog, niti znam šta bih sa tom informacijom?
Pa ništa "Dobošar "završio sa "slučajem" i "epilogom"
------------


Policija je uhapsila P.B. (28) iz Apatina osumnjičenog za surovo ubistvo starice Bosiljke Miljanović (83) u njenoj porodičnoj u Apatinu, a najnoviji detalji su jezivi.

Kod uhapšenog u kući navodno su nađeni krvava dukserica i farmerke, ali i obuća koje je koristio prilikom zločina. Nož kojim je ubio staricu nađen je takođe na mestu zločina. Na nožu je navodno satanistički znak, pentagram, a prema nezvaničnim saznanjima osumnjičeni na telu ima istetoviran isti takav znak.

Zločin je brzo rešen zahvaljujući brzoj i efikasnoj reakciji, radu i predanosti somborske policije.

Mladić iz Apatina, podsetimo, uhapšen je danas i sumnjiči se da je u ponedeljak ujutro svirepo ubio staricu Bosiljku Miljanović (83) u njenoj porodičnoj kući u Apatinu. Osumnjičeni živi nedaleko od dela grada u kom je živela i nesrećna starica i relativno dobro je poznavao prilike u toj porodici jer je navodno bio školska generacija sa bakinom unukom.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Mar 09, 2023 11:25 am

justicija ::
Božemeoprosti niti znam babu, niti osumnjičenog, niti znam šta bih sa tom informacijom?
Ubica je sin mog najboljeg druga .Dete koje se igralo sa mojim svakodnevno (stariji je godinu dana )
Inače je dečko dipl .hemičar ,master sa 10  ,asistent na Hemijskom fakultetu BG .Spremao doktorat.
Sad me zvao njegov otac -doći će popodne kod mene (kao i milion puta pre -svakodnevno smo se družili )
Motiv -nepoznat .
Ja sebi ne mogu doći ? Petar je bio blag kao devojčica ?
Dobiće 40 godina ili doživotnu .
Ja sebi ne mogu doći ???


OVO JE SVIREPI UBICA ŽENE U APATINU: Iživljavao se nad žrtvom, jezivi detalji brutalnog zločina, NOVAC IPAK NIJE MOTIV?!


Poslednji put izmenio Danubius dana Čet Mar 09, 2023 3:28 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Mar 09, 2023 12:28 pm

Zao mi je Micka, iskreno, ko zna u sta je upao mali, spominje se i pripadnost satanistima......strasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Mar 09, 2023 3:47 pm

Astra ::
Zao mi je Micka, iskreno, ko zna u sta je upao mali, spominje se i pripadnost satanistima......strasno.
Ja sebi ne mogu doći .To dete ,i takvo dobro dete ????  
Ne daj Bože nikome . A ja se uvek njemu žalim na "moga" ?
Kad me je nazvao danas -to je prvo pomenuo . 
Eto ti "moga" .










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySub Mar 11, 2023 8:05 am

Jesu l' sa'ranili babu?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 8:23 pm

TRAGEDIJA U APATINU: Vlasnica kuće i podstanarka pronađene mrtve DANIMA SE NISU JAVLJALE NA TELEFON (FOTO)
CRNA HRONIKA


Milka T. (89) i njena podstanarka Dragica Z. (67) pronađene su danas mrtve u kući u Apatinu.

Nesrećne žene su se najverovatnije ugušile od dima jer se u prostoriji gde su pronađene prema nezvaničnim informacijama vide tragovi požara, koji se nije raširio na ostatak kuće, a šta ga je izazvalo utvrdiće istraga.

Pošto se ni juče, ni danas nisu javljale na telefon, Milkin rođak je uz pomoć policije i vatrogasaca ušao u kuću i zatekao jeziv prizor. Obe žene su bile u kuhinji bez znakova života.

Crni zidovi i nagoreo nameštaj ukazuju da je, najverovatnije, uzrok smrti gušenje od dima.

Tela tragično nastradalih žena biće sutra prebačena na obdukciju u Zavod za sudsku medicinu u Novom Sadu.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 9:09 pm

Ovu temu treba preimenoovati u 
CRNA HRONIKA APATINA
ili
APATINSKI INFORMER.
Vise ne ulazim ni ovdje.....bice za mene forum mali zeleni sa tridesetak tema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 9:17 pm

Astra ::
Ovu temu treba preimenoovati u 
CRNA HRONIKA APATINA
ili
APATINSKI IN
Vise ne ulazim ni ovdje.....bice za mene forum mali zeleni sa tridesetak tema.


Da ne poveruješ?.
Ni manjeg nI mirnijeg grada ?















DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 10:08 pm

Opet  babe???


Ima li u Apatinu išta lijepo?

bemti više ovu temu .zato i padaš u bedak jer očito je  tebi sve  crno.


Podigni se aman više.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 10:11 pm

Kijara-brm ::
Opet  babe???
Nacugale se, pripalile pljugu i zaspale......aupickumaterunu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 10:18 pm

Astra ::
Kijara-brm ::
Opet  babe???
Nacugale se, pripalile pljugu i zaspale......aupickumaterunu.
bem ti više babe i crnu kroniku Apatina .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Mar 15, 2023 10:25 pm

U poslednje vreme na tragičan način stradaju starije žene. Pre par meseci, u Beogradu, na Zvezdari, ubijene dve babe, 80+, nađen je ubica..

A ovo u Apatinu mi je malo čudno

" vide tragovi požara, koji se nije raširio na ostatak kuće "...











https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyPet Mar 17, 2023 8:56 pm

Криминалистичка полиција и форензичари из Београда пре непун сат су завршили претрес куће Петра Б., осумњиченог за убиство старице Босиљке Миљановић.

Кућа, која се налази у улици Жарка Зрењанина, је од касних поподневних сати, све док претрес није завршен, била ограђена полицијском траком, а саобраћај у том делу улице блокиран. Испред куће били су паркирани ватрогасно и возило хитне помоћи, чије екипе су биле у приправности у случају да је била потребна њихова интервенција.


Незванично сазнајемо да је у соби Петра Б. пронађена извесна количина хемијских супстанци.

У низу учесталних, ружних дешавања у нашем граду, данашњи претрес куће осумњиченог за свирепо убиство баке Босиљке додатно је узнемирио бројне Апатинце, посебно комшије који су све време били на улици и забринуто посматрали шта се дешава у кући Петра Б.


DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 3900

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Pretres1

----
Sad me zvao tata -moj drug Mićko .
Slučaj je jasan ?Čemu je trebao taj šou?










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Mar 19, 2023 7:20 pm

Još uvek o mrtvoj babi? Četr'es' dana prošlo, uveliko.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Mar 19, 2023 8:24 pm

Eugen Grafvajer ::
Još uvek o mrtvoj babi? Četr'es' dana prošlo, uveliko.
Lako tebi da pričaš.To je dete koje se igralo sa mojim -bar 25 godina ? Doktorant hemije -I ?
Jbg -meni strašno .A razumem da vas to nimalo ne zanima .










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Mar 23, 2023 11:13 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Još uvek o mrtvoj babi? Četr'es' dana prošlo, uveliko.
Lako tebi da pričaš.To je dete koje se igralo sa mojim -bar 25 godina ? Doktorant hemije -I ?
Jbg -meni strašno .A razumem da vas to nimalo ne zanima .

Iskreno, zabole me. Malo me čudi da niko od "odraslih" nije primeto promene u ponašanju tog "deteta". Zato, mani se moj ovaj, moj onaj, počeću da sumnjam u tvoja rasuđivanja.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Maj 03, 2023 11:05 am

Ucenik 7. razreda pucao u portira, nastavnicu i drugare
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Maj 03, 2023 11:46 am

Astra ::
Ucenik 7. razreda pucao u portira, nastavnicu i drugare


Nastavnica - baba
Portir - deda
Drudari - kolateralna šteta
Da niije opet Apatin u pitanju???
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyUto Jun 06, 2023 5:23 pm

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Nestali-djecaci-apatin

Dečaci od 9 i 10 godina su nestala na Dunavu (jako blizu mene ) Na obali su nađeni njihovi bicikli i patike .Bili su ronioci ,policija,pecaroši sa čamcima ,nas bar 40 građana dobrovoljaca u vodi(tamo je brza i ledena )...Nema im traga.Sad je prošlo već 7 dana ,stručne službe su otišle ,na obali samo roditelji i nešto građana.Izgleda da nema nade -bili su neplivači .
Strašno....očajni roditelji misle da ih je ipak neko "oteo" ,nude nagradu od 100 000 eu ko ih pronađe .
Mislim da nema više nade .Dunav je i ove godine uzeo svoj danak.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Jun 07, 2023 1:55 pm

Тело А. М. (10), једног од два дечака из Апатина који су 29. маја нестали, прођено је у Дунаву неких 45 километара низводно од места где су последњи пут виђени. Утопљеника су пронашли хрватски риболовци, још у понедељак, 05. јуна, када су га ватрогасци ДВД Даљ извукли из Дунава. Вест о пронађем телу су истог дана сазнали многи у Хрватској и Србији, али нико од званичника није могао да потврди идентитет страдалог. Обдукција која је урађена у КБЦ “Осијек”, показала је да је у питању дечак А. М. из Апатина.

За другим несталим дечаком се и даље трага.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyPet Jun 30, 2023 9:56 am

Pronađeno je i drugo telo dečaka ,na nekoliko kilometara od Apatina ,u tkzv "Lovrinom Limanu " .
Iz nekih razloga DNK analiza tela se prilično otegla -iako su roditelji odavno dali svoj DNK uzorak?
Biće da je ovim tragedija dovedena do epiloga .










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Jul 13, 2023 12:44 pm

Neka budala je ostavila ručnu granatu "kašikaru" isped tkzv "Ribarske centrale" 100 m od gradskog šetališta ? A moglo se predati do pre par dana MUP-u ,da niko ne pita za poreklo ?
Koja budala ..tamo se deca šetaju i igraju ?
MUP je blokirao i ogradio teren ,i sada  se čekaju AT jedinice iz BG -da je unište ?

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 3528080_20230712-193041_ff

Koji idiot ????

-----

У Дунаву код Вуковара (Хрватска) прекјуче поподне пронађено је тело жене. Идентификацијом од стране чланова њене породице, утврђено је да се ради о М.О. (64) из Апатина.

Тело је, након увиђаја, превезено у вуковарску болницу где је обављена обдукција, у чијем налазу стоји да нису утврђени елементи кривичног дела.

-Несрећна жена је, највероватније, извршила самоубиство скоком у Дунав, два дана раније, када је и пријављен њен нестанак. Код Шумске управе, на обали, су пронађене њене папуче, а препознавањем је утврђено да је реч о нашој суграђанки, наводи наш извор близак истрази.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyPet Jul 14, 2023 5:47 pm

Grad pun ludaka.Mada i svuda ima.
Daj neke ljepote .Nie tamo sve crno . ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
szyrowsky

szyrowsky


Datum upisa : 08.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySub Jul 15, 2023 11:09 am

Kijara-brm ::
Grad pun ludaka.Mada i svuda ima.
Daj neke ljepote .Nie tamo sve crno . ne znam

U svetu postoji toliko boja, ne razumem mračenje.
Povezao bih to sa lošim drogama ili sposobnošću da se čovek razvija u pozitivnom smislu.
Zabavljao sam se sa jednom curom koja je bila psiholg. Ne mogu tačno reći njene reči ali je smisao ovaj:
"Kuda su ti usmerene misli, to i privlačiš"
Imala je još bisera ali mi je išao na živce horoskop i feng šui. Mantrala mi je insensima, bolna mesta i uskraćivla me za oralni sex. Kada povratim svoj stari nick, zaposliću "Amarkord" sa pričama iz nepričave i začiniti sa sexualnim bahanalijama.
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Jul 16, 2023 7:29 am

Alarmantno! zubic zubic zubic

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Zakir10
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Jul 16, 2023 11:29 pm

El to u Apatinu ?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyPon Jul 17, 2023 12:45 pm

Ovo je odgovor koji ne mogu poslati. Izvini što je javno.
Među nama, niti me zanima,niti bih da komentarišem. Nije u redu da mi šalješ bilo čije fotografije.  Svaku fotografiju čije je nečije lice na njoj, prvo pitm vlesnika fotografije da li smem da pošaljem nekome ili objavim. Što se tiče cura iz inozemstva, video sam neke poruke neprimerenog sadržaja i to je bio razlog što sam pisao negativnosti o tebi. Iskočio sam iz voza u pokretu po pitanju mnogih i stavio tačku na sve. Ne želim da znam a još manje me zanima, bilo šta po pitanju toga. Nisam ni sudija, ni porotnik a uvaljeno mi je da budem dželat. To sam platio i dobio po tamburi. Živim sa kartama koje su mi podeljene i ne želim povišavati ulog a još manje, licitirati. Pratim partiju, (kao treći u preferansu) i postavio sebe po pravilima igre. Svaka moja greška mi se naplaćuje.   Opusti se i piči dalje.
Swich off.

Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyUto Jul 18, 2023 8:51 am

Kako ne možeš poslati pp-


Može slati privattne poruke :










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyUto Jul 18, 2023 3:09 pm

Kijara-brm ::
Kako ne možeš poslati pp-

Lepo, NE MERREEE

Citat :
Može slati privattne poruke :

Mogu poslati, nakon 7 (slovima, sedam) dana.
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Jul 19, 2023 10:48 pm

Lushymyr Szyrowszky ::
Ovo je odgovor koji ne mogu poslati. Izvini što je javno.
Među nama, niti me zanima,niti bih da komentarišem. Nije u redu da mi šalješ bilo čije fotografije.  Svaku fotografiju čije je nečije lice na njoj, prvo pitm vlesnika fotografije da li smem da pošaljem nekome ili objavim. Što se tiče cura iz inozemstva, video sam neke poruke neprimerenog sadržaja i to je bio razlog što sam pisao negativnosti o tebi. Iskočio sam iz voza u pokretu po pitanju mnogih i stavio tačku na sve. Ne želim da znam a još manje me zanima, bilo šta po pitanju toga. Nisam ni sudija, ni porotnik a uvaljeno mi je da budem dželat. To sam platio i dobio po tamburi.  Živim sa kartama koje su mi podeljene i ne želim povišavati ulog a još manje, licitirati. Pratim partiju, (kao treći u preferansu) i postavio sebe po pravilima igre. Svaka moja greška mi se naplaćuje.   Opusti se i piči dalje.
Swich off.

Private stvari i slične gluposti koje su dovele do raspada sistema riješite tamo negdje odakle su i potekle .Niti želim da slušam niti da se piše ovdje nečija intima.
Samo ću reći-šokirana sam ali baš dokle su neke stvari otišle.

Imate druge platorme gdje se to može riješiti.
I na kraju  balade žao mi je što ljudi više nisu ljudi.
Ovdje se čovjek ne može pošteno i*hebati a da cijeli forum nije upućen.Najbolje je nekome uništiti život.

Jbg ne smijem ti više ni srce poslati jer ode sve u drugom smijeru.
Samo više ne spominjite nikoga-ti ljudi su bili dio ove kuće
Možda se i vrate .

Ne vidim nikaka ograničenja poruka ali neka Dany još jednom pogleda.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Jul 20, 2023 7:29 pm

Kijara-brm ::
Lushymyr Szyrowszky ::
Ovo je odgovor koji ne mogu poslati. Izvini što je javno.
Među nama, niti me zanima,niti bih da komentarišem. Nije u redu da mi šalješ bilo čije fotografije.  Svaku fotografiju čije je nečije lice na njoj, prvo pitm vlesnika fotografije da li smem da pošaljem nekome ili objavim. Što se tiče cura iz inozemstva, video sam neke poruke neprimerenog sadržaja i to je bio razlog što sam pisao negativnosti o tebi. Iskočio sam iz voza u pokretu po pitanju mnogih i stavio tačku na sve. Ne želim da znam a još manje me zanima, bilo šta po pitanju toga. Nisam ni sudija, ni porotnik a uvaljeno mi je da budem dželat. To sam platio i dobio po tamburi.  Živim sa kartama koje su mi podeljene i ne želim povišavati ulog a još manje, licitirati. Pratim partiju, (kao treći u preferansu) i postavio sebe po pravilima igre. Svaka moja greška mi se naplaćuje.   Opusti se i piči dalje.
Swich off.

Private stvari i slične gluposti koje su dovele do raspada sistema riješite tamo negdje odakle su i potekle .Niti želim da slušam niti da se piše ovdje nečija intima.
Samo ću reći-šokirana sam ali baš dokle su neke stvari otišle.

Imate druge platorme gdje se to može riješiti.
I na kraju  balade žao mi je što ljudi više nisu ljudi.
Ovdje se čovjek ne može pošteno i*hebati a da cijeli forum nije upućen.Najbolje je nekome uništiti život.

Jbg ne smijem ti više ni srce poslati jer ode sve u drugom smijeru.
Samo više ne spominjite nikoga-ti ljudi su bili dio ove kuće
Možda se i vrate .

Ne vidim nikaka ograničenja poruka ali neka Dany još jednom pogleda.

Takođe, opusti se. Nema uvredljivih reči, samo me ič zanimaju bilo čija i bilo kakava dešavanja. Svima se zahvaljujem na sahrani empatije. Da si odradila posao po pitanju poruka, do ovoga se ne bi desilo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Jul 20, 2023 10:11 pm

Lushymyr Szyrowszky ::


Takođe, opusti se. Nema uvredljivih reči, samo me ič zanimaju bilo čija i bilo kakava dešavanja. Svima se zahvaljujem na sahrani empatije. Da si odradila posao po pitanju poruka, do ovoga se ne bi desilo.
Ograničenja nema .Pokušaj promjeniti mail.Još ću pogledati .I da vidim na svoj drugi nik Angeo sa greškom-koji ne koristim olala.

Imaš limit kao svi.E sad -nisam mogla sebi promjeniti avatar na Angeo -nemam opcija ma ni za potpis.Morala sam sa Kijare-ali sam svaki put morala upisati pass  sa nika Angeo.

jedino da daš svoj pass pa da se pokuša i poslje promjeniš.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyPet Jul 21, 2023 12:18 am

Kijara-brm ::
Lushymyr Szyrowszky ::


Takođe, opusti se. Nema uvredljivih reči, samo me ič zanimaju bilo čija i bilo kakava dešavanja. Svima se zahvaljujem na sahrani empatije. Da si odradila posao po pitanju poruka, do ovoga se ne bi desilo.
Ograničenja nema .Pokušaj promjeniti mail.Još ću pogledati .I da vidim na svoj drugi nik Angeo sa greškom-koji ne koristim olala.

Imaš limit kao svi.E sad -nisam mogla sebi promjeniti avatar na Angeo -nemam opcija ma ni za potpis.Morala sam sa Kijare-ali sam svaki put morala upisati pass  sa nika Angeo.

jedino da daš svoj pass pa da se pokuša i poslje promjeniš.


Znaš li o čemu pišeš?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyPet Jul 21, 2023 8:14 pm

Yes.Neda mi se objašnjavati .Eto ti foundera .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Jul 26, 2023 10:16 pm

TUGA U APATINU! Sahranjen jedan od dvojice dečaka koji su nestali u Dunavu: Više stotina ljudi došlo da oda počast mališanu



DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 3545192_363276218-672413768074521-121690226657631366-n_ls


Agonija porodice drugog nestalog dečaka, A.M. (11) i dalje traje. Čekaju se rezultati DNK analize koji će utvrditi da li je utopljenik, pronađen 7. juna u Dunavu kod Dalja u Hrvatskoj, njihov A.M.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Jul 27, 2023 12:13 pm

Pokoj duši, idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Avg 02, 2023 1:01 am

SNIMAK BATINA HIT NA JUTJUBU: Mladić upao na ničije ostrvo između Srbije i Hrvatske, ali policija nije imala MNOGO STRPLJENJA
HRVATSKA
[size=11]01.08.2023. 17:18h

[/size]







Video britanskog jutjubera Nika Omilana na kome se vidi kako kradom pokušava da se dočepa fiktivne države Liberland na ničijem ostrvu između Srbije i Hrvatske postao je hit na društvenim mrežama!
Snimak pod naslovom "Ušunjao sam se u zabranjenu zemlju" pregledan je više od pet miliona puta za nekoliko dana i završio je na trending listi. Jedan od razloga popularnosti snimka jesu scene u kojima Britanca i njegovog prijatelja lovi i udara hrvatska policija.

Video prikazuje kako hrvatska policija patrolnim brodom na Dunavu juri mladiće koji skuterima za vodu pokušavaju da se domognu obale malog dunavskog ostrva veličine četiri kvadratna kilometra. Policija ih sustiže na obali, a potom im hrvatski policajac naređuje da sednu na tlo i da spuste kamere.

- Sedi dole dečko! Stavi ruke iza leđa - viče policajac.
- J*bem ti mater - čuje se nešto kasnije jedna policajac.
Hrvatska je inače postavila rečne patrole duž Dunava kako bi sprečila dolazak na dunavsko ostrvo iako ga ne smatra svojom teritorijom, a ne svojata ga ni Srbija.
Omilan (25), koji je najpoznatiji po prankovima, navodno je hteo da dokaže da policija ne bi smela da zaustavi namernike da dođu do Liberlanda.
- Koji sam zakon prekršio - iznenađeno pita hrvatskog policajca.
- Lezi dole - ponavlja policajac i potom ga nekoliko puta udara nogom.
Britanci su na kraju oterani sa ostrva dok se hrvatska policija oglasila povodom incidenta.
- Državljaninu Velike Britanije je 15. aprila na graničnom prelazu odbijen ulazak u Republiku Hrvatsku s obzirom na to da nije opravdao uslove i svrhu ulaska. Detalje iz video zapisa svakako će proveriti nadležne službe i ukoliko se utvrdi da se radi o autentičnom snimku i propustima navodnog policijskog službenika biće preduzete mere - navodi se u saopštenju.
Liberland je inače pokušaj ustpostavljanja "anarholiberalne utopije" na Dunavu između Bačkog Monoštora i Zmajevca. Pre osam godina prostor je jednostavno zauzeo evroskeptični češki političar i libertarijanac Vit Jedlička proglasivši tamo fiktivnu državu Liberland.
Hrvatska policija navodi da od 2015. godine "traju provokacije određenih osoba" u vezi s formiranjem navodne države na toj lokaciji i da Jedlička za te aktivnosti ima podršku iz Srbije.
- Bez obzira na to što državna granica u području reke Dunava nije ugovorno određena ne postoji ničija zemlja. Republika Hrvatska do konačnog utvrđivanja državne granice ima obavezu nadzora spoljne granice EU odnosno šengenske granice. Aktivisti takozvanog Liberlanda svojim provokacijama nastoje da taj deo granice učine što poroznijom za razne oblike prekograničnog kriminala - navode iz MUP-a.
Navode i da aktivisti Liberlanda vrbuju mlade da za određeni novčani iznos borave na ostrvu i da celu priču treba posmatrati u kontekstu utvrđivanju državne granice sa Srbijom. Tvrde i da su u više navrata aktiviste morali da vade iz Dunava.
Jedlička navodi da je Liberland nastao potpuno saglasno s međunarodnim pravom jer je osnovan na ničijoj zemlji koju u sklopu razgraničenja nisu tražile ni Srbija, a ni Hrvatska nakon raspada Jugoslavije.
Liberland prema njegovim rečima ima 6.000 stanovnika koji imaju prijavljeno boravište na ostrvu dok još 700.000 ima državljanstvo ili je u postupku dobijanja državljanstva.
Jedlička tvrdi da je snimak autentičan i da ništa nije lažirano.
- Video je snimljen u aprilu, ali tek je sada objavljen. Učinio je mnogo za Liberland jer je hrvatska policija napokon shvatila da prekoračuje svoja ovlašćenja na tom delu. Moram reći da se situacija sada smirila i da smo otvorili putovanje kroz Dunav - ispričao je Jedlička.
Dodaje da poslednja dva meseca putovanja Dunavom do Liberlanda funkcionišu bez problema i da nema nikakvog neprijateljstva od strane hrvatske policije. Uskoro počinje proslava koja bi trebalo da traje nedelju dana sa brojim govornicima i koncertima.
- Pozvali smo i 30 hrvatskih graničnih policajaca i uveren sam da će se odazvati - govori Čeh
Jedlička se pre desetak dana sastao u Zagrebu sa hrvatskim predsednikom Zoranom Milanovićem. Na stranicama Liberlanda taj susret su nazvali bilateralnim dijalogom, a Milanovića opisali kao jedinstvenu figuru evropske politike koja deli vrednosti koje Liberland neguje.
Jedlička navodi da je cilj da se stvori društvo poštenih ljudi kojima država neće zagorčavati život nepotrebnim zabranama i porezima. Donet je i ustav Liberlanda, a celu državnu birokratiju vode preko blokčejna.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Avg 02, 2023 10:23 am

Danubius ::
SNIMAK BATINA HIT NA JUTJUBU: Mladić upao na ničije ostrvo između Srbije i Hrvatske, ali policija nije imala MNOGO STRPLJENJA
HRVATSKA
01.08.2023. 17:18h









Video britanskog jutjubera Nika Omilana na kome se vidi kako kradom pokušava da se dočepa fiktivne države Liberland na ničijem ostrvu između Srbije i Hrvatske postao je hit na društvenim mrežama!
Snimak pod naslovom "Ušunjao sam se u zabranjenu zemlju" pregledan je više od pet miliona puta za nekoliko dana i završio je na trending listi. Jedan od razloga popularnosti snimka jesu scene u kojima Britanca i njegovog prijatelja lovi i udara hrvatska policija.

Video prikazuje kako hrvatska policija patrolnim brodom na Dunavu juri mladiće koji skuterima za vodu pokušavaju da se domognu obale malog dunavskog ostrva veličine četiri kvadratna kilometra. Policija ih sustiže na obali, a potom im hrvatski policajac naređuje da sednu na tlo i da spuste kamere.

- Sedi dole dečko! Stavi ruke iza leđa - viče policajac.
- J*bem ti mater - čuje se nešto kasnije jedna policajac.
Hrvatska je inače postavila rečne patrole duž Dunava kako bi sprečila dolazak na dunavsko ostrvo iako ga ne smatra svojom teritorijom, a ne svojata ga ni Srbija.
Omilan (25), koji je najpoznatiji po prankovima, navodno je hteo da dokaže da policija ne bi smela da zaustavi namernike da dođu do Liberlanda.
- Koji sam zakon prekršio - iznenađeno pita hrvatskog policajca.
- Lezi dole - ponavlja policajac i potom ga nekoliko puta udara nogom.
Britanci su na kraju oterani sa ostrva dok se hrvatska policija oglasila povodom incidenta.
- Državljaninu Velike Britanije je 15. aprila na graničnom prelazu odbijen ulazak u Republiku Hrvatsku s obzirom na to da nije opravdao uslove i svrhu ulaska. Detalje iz video zapisa svakako će proveriti nadležne službe i ukoliko se utvrdi da se radi o autentičnom snimku i propustima navodnog policijskog službenika biće preduzete mere - navodi se u saopštenju.
Liberland je inače pokušaj ustpostavljanja "anarholiberalne utopije" na Dunavu između Bačkog Monoštora i Zmajevca. Pre osam godina prostor je jednostavno zauzeo evroskeptični češki političar i libertarijanac Vit Jedlička proglasivši tamo fiktivnu državu Liberland.
Hrvatska policija navodi da od 2015. godine "traju provokacije određenih osoba" u vezi s formiranjem navodne države na toj lokaciji i da Jedlička za te aktivnosti ima podršku iz Srbije.
- Bez obzira na to što državna granica u području reke Dunava nije ugovorno određena ne postoji ničija zemlja. Republika Hrvatska do konačnog utvrđivanja državne granice ima obavezu nadzora spoljne granice EU odnosno šengenske granice. Aktivisti takozvanog Liberlanda svojim provokacijama nastoje da taj deo granice učine što poroznijom za razne oblike prekograničnog kriminala - navode iz MUP-a.
Navode i da aktivisti Liberlanda vrbuju mlade da za određeni novčani iznos borave na ostrvu i da celu priču treba posmatrati u kontekstu utvrđivanju državne granice sa Srbijom. Tvrde i da su u više navrata aktiviste morali da vade iz Dunava.
Jedlička navodi da je Liberland nastao potpuno saglasno s međunarodnim pravom jer je osnovan na ničijoj zemlji koju u sklopu razgraničenja nisu tražile ni Srbija, a ni Hrvatska nakon raspada Jugoslavije.
Liberland prema njegovim rečima ima 6.000 stanovnika koji imaju prijavljeno boravište na ostrvu dok još 700.000 ima državljanstvo ili je u postupku dobijanja državljanstva.
Jedlička tvrdi da je snimak autentičan i da ništa nije lažirano.
- Video je snimljen u aprilu, ali tek je sada objavljen. Učinio je mnogo za Liberland jer je hrvatska policija napokon shvatila da prekoračuje svoja ovlašćenja na tom delu. Moram reći da se situacija sada smirila i da smo otvorili putovanje kroz Dunav - ispričao je Jedlička.
Dodaje da poslednja dva meseca putovanja Dunavom do Liberlanda funkcionišu bez problema i da nema nikakvog neprijateljstva od strane hrvatske policije. Uskoro počinje proslava koja bi trebalo da traje nedelju dana sa brojim govornicima i koncertima.
- Pozvali smo i 30 hrvatskih graničnih policajaca i uveren sam da će se odazvati - govori Čeh
Jedlička se pre desetak dana sastao u Zagrebu sa hrvatskim predsednikom Zoranom Milanovićem. Na stranicama Liberlanda taj susret su nazvali bilateralnim dijalogom, a Milanovića opisali kao jedinstvenu figuru evropske politike koja deli vrednosti koje Liberland neguje.
Jedlička navodi da je cilj da se stvori društvo poštenih ljudi kojima država neće zagorčavati život nepotrebnim zabranama i porezima. Donet je i ustav Liberlanda, a celu državnu birokratiju vode preko blokčejna.

Pročitao sam naslov i dalje me ne zanima radnja.
Zaista ne razumem tvoj poriv da čitaš takve vesti a još manje da ih objavljuješ. Ima nas sve zajedno petoro koji se pojavljuju i pišu. Nama si našao da serviraš usrane događaje iz regiona? Ubeđen sam da nas sve boli qratz za objave ovakve vrste. Lične frustracije hraniš novinarskim budalaštinama i pokušavaš da nas uvučeš u priču o tome. Ne verujem ti ni reč o svim tvojim "tragedijama". Sve ono što sam napisao pre banovanja i dalje stojim iza toga. Mene ne smatraj kao prijatelja, niti kao nekoga ko ćete razumeti. Tvoja crna hronika je samo tvoja i ničija više. Uživaj u njoj i nađi nove žrtve svoje patetike.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Avg 02, 2023 1:53 pm

Lushymyr Szyrowszky ::



Pročitao sam naslov i dalje me ne zanima radnja.
"Liberland" je "nezavisna republika" par kilometara od mene .
Kao zamisao je odlična i funkcioniše Nikakva "patetika" -puna podrška . 
700 000 građana ima "pasoš" Liberlanda (ili je u postupku za dobijanje)
Time iskazujemo otpor ovim naci banana republikama  -nastalih iz bratoubilačkih ratova 
Kao i onom Subotičanu koji je osnovao "Novu Jugoslaviju" na 4 km "placa" 
U ex Yu ima osam "Jugoslavija " a na FB ima nas 1.500 000 "Jugoslovena" 
E to je i "Liberland" -gde su svi građani sveta dobrodošli 


Hvala vam što ste i do FloatingMan - Liberland Summer Festivala stigli na naš koncert!DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 1f64fDAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 2764 Uživale smo da vam sviramo i pevamo, i da slušamo kako vi pevate naše pesme! DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 1f3b8DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 1f973 Vaše Frajle.DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 2764
#thefrajle #frajle #frajletour #liberland #floatingmanfestival


Mini Jugoslavija po 17. put ugostila jugonostalgičare

02.05.2019. u 13:11h > 15:40
Izvor:Subotica.com

Preko hiljadu jugonostalgičara okupilo se danas u četvrtoj Mini Jugoslaviji (Jugolend) i uz pesmu i igru iz krajeva cele naše bivše države proslavio Međunarodni praznik rada. Uz prigodan kulturno-umetnički program brojni gosti uživali su u prelepom danu, a domaćin se potrudio da ničega ne fali.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 34928-suboticacom-02maj2019-minijugoslavija-1302381
Ovo je 17. put da su se jugonostalgičari, ne samo iz Subotice, nego i iz Lajkovca, Plandišta, Zrenjanina i drugih vojvođanskih gradova, okupili na imanju Blaška Gabrića, jedinom prostoru koji čuva uspomenu na zajedničku državu.
Grupa građana se nije složila da se izgubi ime Jugoslavije i osnovali smo Mini Jugoslaviju koja živi i živeće dok je familije Gabrić – podseća Blaško Gabrić (77), osnivač Mini Jugoslavije, koji je danas objavio da predsedavanje Mini Jugoslavijom prepušta svom dugogodišnjem saradniku i bliskom rođaku, Goranu Gabriću.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 34928-suboticacom-02maj2019-minijugoslavija-1302310
Održavanje proslave pomogao je i Grad Subotica sa 60.000 dinara.
Za brojne naše članove pripremili smo crvene pasoše, koji bude divne uspomene ljudima, a želimo da se okrenemo i stranim turistima, uz sve to drago nam je da imamo podršku i na lokalu – ističe Goran Gabrić, novi predsednik Mini Jugoslavije. - Planovi su, sa jedne strane da očuvamo tradiciju, a sa druge da pokrenemo nove delatnosti i da se povežemo sa drugim turističkim delatnicima u Srbiji i regionu. Ideja nam je da ovde napravimo jedan mali spomen park, gde će se okupljati mladi i organizovati razne manifestacije i koncerte. U staroj Jugoslaviji bile su popularne radne akcije, a mi ovde sada organizujemo volonterske kampove za mlade iz svih krajeva sveta.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 34928-suboticacom-02maj2019-minijugoslavija-1302291
Veliki broj gostiju stigao je iz Lajkovca, koji kažu da su rado u Subotici, ali rado i dočekuju Subotičane. Ovom prilikom, njihov predstavnik je uručio zahvalnice Subotičanima koji su pomogli u razvoju njihovog lokalnog udruženja.
Subotičani su gosti povodom Dana oslobođenja Lajkovca, želim da nastavimo tu tradiciju i da ono što mi stariji sada radimo, prenesemo na mlađe. Ideja Jugoslovenstva se ne sme ugasiti, ona nije nastala 1945., već mnogo ranije i mi ćemo da je čuvamo verujući da će jednog dana doći do integracije naše zajedničke države – poručuje Vlajko iz Udruženja Jugoslovena iz Lajkovca.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 34928-suboticacom-02maj2019-minijugoslavija-1302349
Blaško Gabrić dodao je da za sada na teritoriji nekadašnje zajedničke države ima čak osam mini Jugoslavija, koje po uzoru na subotičku organizuju razna druženja i obeležavaju značajne datume koji su vezani za taj period, a kojeg se i dan danas mnogi sa setom sećaju.
Od ove godine jugonostalgičari su bili u prilici da se registruju u knjigu državljana IV Jugoslavije, na licu mesta se fotografišu i dobiju crveni pasoš koji, kako kažu domaćini, iz godine u godinu pružaće veće benifite. Pasoši su svakako deo kampanje izgradnje, odnosno jačanja brenda Mini Jugoslavije.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 34928-suboticacom-02maj2019-minijugoslavija-1302283
Knjiga državljana IV Jugoslavije za sada broji oko 4.200 imena građana koji su se sa svojim podacima evidentirali i koji su danas mogli i da uzmu svoj pasoš. Tokom prepodneva njih dvadesetak je tu priliku i iskoristilo. - kažu iz organizacije
Lep, prijatan i dobrim raspoloženjem prošaran dan na parceli Mini Jugolsavije upotpunili su gosti i učesnici koji su nastupali u okviru kulturno-umetničkog programa, a tu su tradicionalno bile i sportske igre, ali i šah turnir koji je i ove godine okupio veliki broj šahista, među kojima i nekoliko žena.
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 34928-suboticacom-02maj2019-minijugoslavija-1302305
Prostrane šumske parcele na porodičnom gazdinstvu u Aleksandrovu neki su iskoristili za roštiljanje, dok ni ove godine nije izostao bogat pasulj, pravljen za široke mase. Ove godine nije bilo fudbalskog turnira, ali sporta i rekreacije nije nedostajalo.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Avg 03, 2023 9:43 am

Odavno znam za "Liberland" a u "Minijugoslaviji" u okviru štamparije "Globus" sam bio na otvaranju. Ja se i danas izjašnjavam kao Jugosloven pa mi je iluzorno predstavljati sve van okvira sopstvenog kosmosa.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Avg 06, 2023 10:00 pm

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 28166810
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyUto Feb 06, 2024 3:49 pm

ЕПИЛОГ ТУЧЕ У ЦЕНТРУ АПАТИНА: ТЕШКЕ ТЕЛЕСНЕ ПОВРЕДЕ И ОДГРИЖЕН ДЕО УВЕТА

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Uhogriz

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Uhodeo
.....


jbt novine










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Feb 07, 2024 8:41 am

Jebote, čime ti ispunjavaš dane u penziji. Crna hronika, vreme je da posetiš stručnjaka! zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySre Feb 07, 2024 2:06 pm

Apatin nije mesto gde su ljudi sigurni zubic.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyČet Feb 08, 2024 4:49 pm

Eugen Grafvajer ::
Jebote, čime ti ispunjavaš dane u penziji. Crna hronika, vreme je da posetiš stručnjaka! zubic zubic zubic

Pa izađe mi na FB -"Apatinske novine","Dunav radio"  ,vidim, jbg .Ne mogu da "ne vidim" . booored

Kijara-brm ::
Apatin nije mesto gde su ljudi sigurni zubic.
Prvi komentari-pošto daju samo inicijale "opet neki Prigrevčani" zubic
Ali nije ....neke budale narkomanske .
Inače ,sem lokalnih tuča među balavurdijom ,je grad siguran .Retko ima neka teža provalna krađa ,ili ne daj Bože ,ranjavanje ili ubistvo.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptySub Feb 10, 2024 4:24 pm

Aha. Čitaj malo pa ćeš videti šta si postavio.
Toliko, koliko  je grad miran.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Feb 11, 2024 10:44 am

Vidim da se apatinski trougao proširio od Sombora do Bačke Palanke a obuhvata i Vrbas i Kljajićevo. Jebote, gde li mu je kraj? zubic zubic zubic

Kica/Praja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Feb 11, 2024 10:42 pm

Eugen Grafvajer ::
Vidim da se apatinski trougao proširio od Sombora do Bačke Palanke a obuhvata i Vrbas i Kljajićevo. Jebote, gde li mu je kraj? zubic zubic zubic
To Dany širi granice zubic . Ko da je predsednik zubic  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Kica/Praja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Feb 25, 2024 12:22 am

Sin mog  najboljeg druga -moj klinac se xy puta igrao sa njim ? Docent na faxy,magistar hemije?

UBADAO JE 15 PUTA, BOSILJKA TRPELA JEZIVE BOLOVE Naložena posebna veštačenja za ubicu iz Apatina: Pobegao, a KLJUČNI DOKAZ ga odao










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Feb 25, 2024 8:52 am

Danubius ::
Sin mog  najboljeg druga -moj klinac se xy puta igrao sa njim ? Docent na faxy,magistar hemije?

UBADAO JE 15 PUTA, BOSILJKA TRPELA JEZIVE BOLOVE Naložena posebna veštačenja za ubicu iz Apatina: Pobegao, a KLJUČNI DOKAZ ga odao

To što je docent i magistar ama baš ništa ne znači.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Feb 25, 2024 12:48 pm

justicija ::
Danubius ::
Sin mog  najboljeg druga -moj klinac se xy puta igrao sa njim ? Docent na faxy,magistar hemije?

UBADAO JE 15 PUTA, BOSILJKA TRPELA JEZIVE BOLOVE Naložena posebna veštačenja za ubicu iz Apatina: Pobegao, a KLJUČNI DOKAZ ga odao

To što je docent i magistar ama baš ništa ne znači.

U prevodu, tip ke kulov i gamad. Takvi ne treba da postoje u fizičkm smislu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 EmptyNed Feb 25, 2024 1:19 pm

Eugen Grafvajer ::


U prevodu, tip ke kulov i gamad. Takvi ne treba da postoje u fizičkm smislu.
To dete je bilo divno ...za svaki primer .
Ja sam čak i mislio da je "feminizan" -igra se sa devojčicama?
Dve nedelje pre "čina" bio nam u stolici .Ispala plomba .
Još ga ja pitam...Pero ,radi li se doktorat?
RAdi...polako ima kada .
I onda ovo ? Nikom nije jasno ...bez motiva ,bez ičega što bi moglo"ukazivati" ????
Pa ja mu doneo Bunsen plamenik..rođen za hemiju .
Šta se desilo -nikom nije jasno.










DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::   DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA :::: - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DAJE SE NA ZNANJE-DOBOŠAR JAVLJA ::::
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Javlja mi se da ....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: REGIONI I POKRAJINE :: VOJVODINA-
Skoči na: