DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?

Ići dole 
+31
Kijara-brm
Danubius
podbarac
sanjalica.ns
promaja
tamoneki
daljinski
lollypop
ZoxZoja
brdjanin
Kica/Praja
Nut
sunrise
dusicaa
Lujkaa
sonia
MadamX
Marea
pesma
Astra
Lakota
Gagica78
Samhain
Sibila_
AstrinaKomsinica
brunolino
Lily
zirafa
Ivana_258
Gowinda
determinanta
35 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPet Mar 12, 2010 7:40 pm

First topic message reminder :

...evo jednog foruma u vezi toga :

http://allaboutbigbrother.forumotion.com/

Tu se prate ne samo Veliki Brat , nego i Survivor, American Idol, Ples sa zvezdama ....svašta , na svetskom nivou.

Na to sam naišao u obaveštenjima na Admin Panelu koja dolaze od Forumotiona , i to u vezi sa intervjusianjem najuspešnijih foruma ?
Taj forum ima  
We have 2416 registered users
Our users have posted a total of 309788
messages

Možeš misliti , nismo ni mi gori, a grafika im je bljak.

Ali vidite ovo,  njihova konekcija u poslednja 24 h????

Members connected during last 24 hours : 20py10,
(sledi spisak 200 imena -izbrisano zbog dužine posta )


Izgeda da rialiti šou programi imaju itekako puno fanova.  KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 99267










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 23, 2015 9:47 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Gost
Gost




KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Sep 17, 2015 3:43 pm

Danubius ::
Astra ::
Ja to Dany kapiram a nisam minute jedne pogledala sta tamo ima....los ti izgovor.
Zato što imaš još 200 drugih programa . 
Shvataš da prosečan gledalac u Srbiji ,koji nema kablovsku televiziju (a i ako ima ) nema drugi izbor ? 
Od stanica sa nacionalnom frekvencijom ,rijalitije emituje -Prva ,Pink ,Hepy i B 92 .
Samo na  RTS i tv Vojvodina ,od "nacionalnih" nema (za sada ) rijalitija ,jer nemaju para . 
Dakle ,kompletan srpski medijski prostor sa nacionalnom frekvencijom je zatrovan rijalitijima koji se emituju satima . 
Ako imaš kablovsku ,onda možeš da pogledaš i nešto drugo ,ako znaš engleski ili nemački . 
Većina stanovništva ne zna jezik ,nema para ni za *leba a kamoli za "kablovsku" i jedva su kupili digitalne risivere da bi uopšte imali koji tv kanal .Država je delila najsiromašnijima ,penzionerima -i to je ta milionska publika koja se "primila" na to ,tj prisiljeni su da gledaju ,ili da gledaju reprize domaćih serija na RTS po dvadeseti put . 
Na takvu drogu se onda lako navuče .

U Srbiji je digitalizacija završena, tako da postoji minimum 50 i kusur kanala.
Ni ovo nije izgovor.
Ajde lepo priznaj da te rijalitiji pale a Đuro će ti oprostiti što te je tukao.
Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Sep 17, 2015 4:42 pm

John Doe ::


U Srbiji je digitalizacija završena, tako da postoji minimum 50 i kusur kanala.
Ni ovo nije izgovor.
Ajde lepo priznaj da te rijalitiji pale a Đuro će ti oprostiti što te je tukao.
Poyy
rasta
Svakako ...prosečan tv gledalac ,baška penzioner uživa u Dizni Chanel ,MTV ,Viva ,Cartoon Network i sl . 
Tjuner košta oko 50 eu ,i to mnogi sebi ne mogu da priušte . 
A i kada kupe ,gledaju ovo : 

Koje kanale mogu da pratim preko DVB T2 Set top Boksa?

Sve TV kanale sa nacionalnom frekvencijom: RTS1, RTS2, RTS Digital, RTS HD, TV Pink, TV Prva, Happy TV, B92. Do kraja godine se očekuje proširenje liste kanala sa nacionalnom frekvencijom, a u planu su i lokalni kanali: Bella Amie, TV Vranje, TV Pirot, TV Best, TV Kruševac i drugi. link


Ako gledaju HTV ,tj hrvatski RTL -i tamo ih sačeka "Farma /Hrvatska" i "Veliki brat" (slobodno proveriti sve navode ) 
Tako da Astra i Džoni ....pošto živite u drugim zemljama ,te ne pratite ovo o čemu se priča (a pretpostavljam da imate i drugačije kablovske pakete ) -nije li malo bez veze da "učite" mene i nas , kojima su nabrojani kanali (a samim tim i rijalitiji ) na listi kanala koje inače gledamo (B92 recimo ) ?


Čak i tvoj lokalni BN koji sigurno gledaš ,ili OBN -prenose rijalitije iz Srbije u određenom terminu (znam jer imam i te kanale ,pa naletim kada vrtim da pobegnem od "rijalitija" ) 


Ako se na temama priča o sociološkom ,vaspitnom , demagoškom i drugim aspektima kakve imaju rijaliti programi ,onda zaista nema mesta postovima tipa "a što gledaš" i "mora da voliš" . 
Pošto ne gledate ,da vas počastim prizorom iz VB -sedamdestogodišnjak se skida da zabavlja publiku i dvadesetogodišnje devojke ,pri tome su svi mrtvi pijani ...Ako se buniš protiv nečega ,ili komentarišeš nešto onda valjda trebaš da imaš i uvid o čemu se radi ? 
Srpska RRA je dala mišljenje da ovakvi prizori "ne utiču štetno na decu i omladinu " .Kasnije se moglo videti kako neki učesnici povraćaju po sobi ,a neki su se ,onako pijani i seksali pred kamerama . 
Ako se ja išćuđavam i pitam kakvi su i ko su ljudi koji "glasaju" za ovo ,što je pitanje ove teme ,zaista ne vidim potrebu za lakonskim i malicioznim postovima -odgovorima -baška od onih koji se izjašnjavaju da ne prate i ne znaju o čemu se radi . 
To je isto kao na nekim drugim temama ,da neko ko ne živi ovde ,bolje zna kako se živi ili kakva je "vlast" u Srbiji ,i "podučava" nas koji živimo tu i svakog dana to gledamo ,šta i kako "treba" . 


KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Anton-kopajtic-zorica-markovic-veliki-brat-striptiz-1442443332-742551KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Anton-kopajtic-zorica-markovic-veliki-brat-striptiz-1442443332-742547
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost




KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Sep 17, 2015 4:56 pm

BN i OBN u našoj kući je zabranjen, tako da si fulao.
RTS, RTRS,HTV, Alternativna, Aldžazira, Pinkovi filmski kanali, Foxovi, Eurosport, B92 i da ne nabrajam.
Ima gomila kanala koji se mogu gledati i ne možeš mi uvaliti tu jadnu priču, kako nemate šta da gledate a pominjane penzionera mi je posebno zanimljivo. Je l' se zbog siroamaštva kanala i ti ubroj'o u penzionere?
... mis'iiim...

Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY



Datum upisa : 15.04.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Sep 17, 2015 5:21 pm

Pa sta reci...
Kada je krenulo sve to pre nekoliko godina, mogu reci da je bilo i zanimljivo, nesto novo pa primamljivo, medjutim, sada mi vec idu na ku...!
Tacno, na 4 kanala rialiti, i prosto nemas sta drugo da gledas, da je to bar par sati, nego skoro pa 24h celih. Jos mi je crnje to sto desetak ljudi se vrti po svim rialitijima, ubace po nekog novog i sve u krug.
Odgledam sada ponekad farmu, iskljucivo zbog Kristijana i to je to. Sva sreca pa mi se mali navukao na crtace, pa mi i neda da gledam TV, xaxaxa :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Sep 17, 2015 5:22 pm

Da ti kazem,ne vadi se na sirotinju,jer vidim kad odem kako su tehnoloski svi siromasni,a drugo...ne gledam nista osim humoristickih serija na njemackim kanalima....jer kao sto ne mogu te bratove i farme zbog gluposti,ne mogu cak ni dobre filmove da odgledam zbog nenormalne preosjetljivosti....cim vidim cak i naznaku nasilja,ja ne gledam dalje.Znaci,ako ja mogu da kontrolisem sebe,onda moze svako....sto mi steti,to ne gledam....a na kraju svega,mora li se uopste gledati TV ako nemas nego par kanala sa sranjem....odi na YT i nadji sta ti godi....tamo nije samo muzika.
Vidis,minut nisam odvojila na parove i farme,a znam sta se desava,mada su mi akteri nepoznati,sto me i ne brine niti uzrujava....dovoljno mi je da vidim par statusa ili postova ovdje,da shvatim o cemu se tu radi i da ne pozelim da ikako imam bilo sta s tim.
I dalje smatram da niza bica uzivaju u tome....samo moj stav...mozda sam nekome ja nizi stvor sto gledam recimo Dva i po covjeka.Svako ima svoj stav i ukus a i trosi slobodno vrijeme na sta zeli....ali ne volim onda citati opravdanja koja nemaju osnovu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Sep 17, 2015 5:26 pm

Da te konkretno pitam Dany:
Da svi kanali pustaju gusle,da li bi i tada ukljucio TV i slusao ih?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2015 9:55 pm

Astra ::
Da te konkretno pitam Dany:
Da svi kanali pustaju gusle,da li bi i tada ukljucio TV i slusao ih?
Ne radi se uopšte o televizijama .Ja svaki dan "prelistam" bar 4 dnevna lista ,čisto da uporedim tekstove (a dobijem i materijala za forum ) i verovala ili ne - ne možeš ni tamo pobeći od "rijalitija" ? 
Žao mi je što se više nas ne uključi u analizu ko u stvari i zašto stoji iza ove "zabave" . 
Shvataš da je to stvarnost u Srbiji ,"udarni" naslovi ? 
Samo par naslova od danas : 
Pala krv na Farmi -Kristijan napao Tijanu 
Šaviji tajkun poklonio auto 
Otkriveno ko ostavlja uloške za sobom ! 
Tijana -gde god krenem ,nosim potvrdu da nisam prostitutka ! 
Radašin je nepismen -otkriva Maja Nikolić 
Jelena napala viljuškom Slađu ! 
Ne možeš da ne vidiš ,a i da ne zaključiš -nasilje uzima maha . 
Pošto nema sexa ,duhovitosti ,beskrajno su dosadni ,verbalne bljuvotine su već uobičajene , pravi Felinijevski likovi izgleda više ne izazivaju početni "efekat" ,narod se navikao na kriminalce i kurvetine ,pa ne reaguje očekivano -sada "narod" hoće krv -i to im se pruža. 
Muškarci tuku žene ,žene se tuku sa muškarcima ,žene se tuku međusobno , "grupe" napadaju pojedinca i nigde se ne poštuju "propozicije " (izbacivanje zbog fizičkog kontakta ) ,puši se i pije javno (unatoč zakonu ) ,sve   je izgleda dozvoljeno ,samo da narod gleda i pažnja mu bude usmerena na "rijalitije" . 
Ne moraš da gledaš -rijaliti ti iskače od svuda (a gledati se zaista ne može ,bude ti dosta za 5 minuta ,gledajući taj ološ ,što bi normalno trebalo da izazove bes ,jer su odlično plaćeni da pokazuju najniže ljudske porive i ne rade ništa ) ali se to ne dešava . 
Nacija "žali" što Kristijan "mora u zatvor" (dilovanje heroina ) ,mogli su baš da sačekaju i finale rijalitija ,gde bi "Kiki" pobedio,žene (tamo prisutne ) i one koje gledaju -ridaju  ?  krsti se KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 900975 
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Tijana%20novo_1000x0
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2015 10:20 pm

Svi ti naslovi izlijecu i meni na Fb,u novinama koje otvorim i to je sve....cak ne procitam ni naslov do kraja,a tek mi ne pada na pamet da otvorim stranicu da vidim sta se to radilo i pored bombasticnih naslova.
To je meni skoro pa kao sado-mazo.....jbte samoranjavanje mozga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2015 10:50 pm

Danubius ::

Žao mi je što se više nas ne uključi u analizu ko u stvari i zašto stoji iza ove "zabave" . 
Iskreno, ja nemam šta reći o tome što već nisam rekla. Ono malo što moram registrovati dok "listam" štampu i tv kanale mi je dovoljno da ne želim niti da vidim niti da čujem o tome ništa, mada...odakle ja uopšte na ovoj temi??? affraid
Meni su to sve nebuloze, zamlaćivanje, sve ličnost do ličnosti a ako ćemo pravo nisu ni mediji bolji (a bome ni novinari), kad im je senzacija otkrivanje ko baca uloške. Stvarno, svaki komentar je suvišan.
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2015 10:56 pm

Danubius ::


Žao mi je što se više nas ne uključi u analizu ko u stvari i zašto stoji iza ove "zabave" . 

Rijaliti programi su kupljeni, uvezeni iz inostranstva. Da li je to neka evropska zemlja ili SAD, nije ni važno.

Nisu naš izum.

Ja uvek prelazim na drugi kanal kada na TLC-u vidim "devojčice i dijademe"...rijaliti u kojoj učestvuju devojčice od 2 do čini mi se 10 godina. "Bore" se za titulu MISS...U svakoj državi SAD organizuje se po jedno takvo takmičenje.

Strašno je šta rade toj deci, zbog para.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2015 11:05 pm

Astra ::
Svi ti naslovi izlijecu i meni na Fb,u novinama koje otvorim i to je sve....cak ne procitam ni naslov do kraja,a tek mi ne pada na pamet da otvorim stranicu da vidim sta se to radilo i pored bombasticnih naslova.
To je meni skoro pa kao sado-mazo.....jbte samoranjavanje mozga.

justicija ::


Iskreno, ja nemam šta reći o tome što već nisam rekla. Ono malo što moram registrovati dok "listam" štampu i tv kanale mi je dovoljno da ne želim niti da vidim niti da čujem o tome ništa, mada...odakle ja uopšte na ovoj temi??? affraid
Meni su to sve nebuloze, zamlaćivanje, sve ličnost do ličnosti a ako ćemo pravo nisu ni mediji bolji (a bome ni novinari), kad im je senzacija otkrivanje ko baca uloške. Stvarno, svaki komentar je suvišan.
Voleo bih da odvojite samo par minuta pa pogledate ovu scenu -što je udarna vest dana . 
Nasilje i nasilje nad ženama ,rečnik i protagonisti -to deca gledaju u Srbiji,i na ove se ugledaju  . 
Pravi "muškarčina " i prave "dame" , i niko da se pobuni ,pa da kaže -alo bre ,pa ovakvi ipak nismo ,mi osuđujemo ološ i one koji nam to nameću ? 


Kristijan VS Tijana - ZESTOKA SVADJA - Dan 41... by balkan-videos










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Okt 07, 2015 11:18 pm

Eto...odgledala sam...rijecnik ulice....da to nije preporuka,uletio bi neko iz redakcije...ili sta znam ko im je najblizi i izbacio bar tog Kristijana da se ne sili nad zenom.....sto znaci sve je iscenirano...da se navija,kuckaju sms poruke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2015 12:21 am

Ovde..,u pripovedanju o rijalitima  je uglavnom sve receno..mozemo sada ponavljati neke stvari..Pogledala sam  ovaj video..i zaista  ostala zapanjena ovim sta se javno dogadja u programima..Mogu odgovorno da tvrdim da je malo koji pacijent  (onaj govorljiviji)slabo sklon da se ovako ''tesko'' izrazava..Pa kakvi su to onda ''pacijenti'' unutra..???

Nije mi samo jasno ..da nekima u vlasti, ipak ne pada na pamet ovo uzlazno  hodanje po previse tankoj ivici haosa i anarhije 'toliko primitivne ,zlurade retorike''...agresija poprima razmere cunamija  ne samo spolja i u dusama ljudi sigurno..i to je nesto meni zaista neobjasnjivo..
Sada neki ove programe nazivaju vec i konc.logore..jer  ovako sa psiholoske tacke gledista''covek(pacijent) kada puca'' dozvoljeno mu je da izadje iz prostorije ..u nekim rijalitima ..se citavih 24 h mora pregovarati o tome ..o napustanju .Dakle,..ljudi moji ovo je klasicno zlostavljanje vec ionako ''debelo'' nacetih ljudi..


A,onda ,u  većini civilizovanih drustava rijaliti programi su ukinuti ,ili su tu  s'merom nekom, jer je intima ucesnika bila ogoljena do granice estetskih i etickih nacela, a mi smo oberucke prigrlili ono sto svet odbacuje.... Ali,izgleda, da su  rijaliti programi postali svakodnevnica mnogih ljudi ,ali mi ipak na  kraju nije jasno o zašto se u takve price ubacuju ljudi koji su problematični sa stanovišta razuma i normalnog ponašanja....????????


Nista ne moze da bude zabavno,ako nije ogavno,odvratno,ljigavo,ruzno,mracno,vulgarno,prosto,primitivno...a i mediji zadnjih godina promovisu jedinu vrednost planetarno..a to je profit Sta je s a univerzalnim humanistickim vrednostima..????

Kuda se krecemo..,ko nas vodi i gde..u cijem je interesu...producenti razmisljaju o ljudima ''kao o robi''...u kakva s e vremena mi to vracamo..

Ima i ovo jos.. Kakvi su to ''pacijenti'' koje umesto imena imaju nadimke, a umesto prezimena koriste marku poznatog telefona..(a  postale su ozbiljna konkurencija politicarima).... Zbog toga ne cude pitanja  psiholozima i psihijatrima '' kako vreline uticu na ljudsku psihu, a narednog dana  se trazi tumacenje,   zasto Aleksandar Vucic drzi sklopljene prste i da li Atina Ferari ima krizu identiteta, pa se lazno predstavlja kao unuka pokojne velike srpske glumice Rahele Ferari koja, uzgred, nema naslednike.............??????????????

I jos..'na izvolte'' droge,alkohol,cigarete....pijani,drogirani,histericni,preagresivni..

trtrr 55555










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2015 12:48 am

Ja obožavam rijalitije sve do jednog ali su mi ovi mnogo dosadni pa ih ne gledam duže od 30 sekundi.
Čak mi je i dnevnik rts-a zanimljiviji










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2015 10:55 am

Kica/Praja ::
Ja obožavam rijalitije sve do jednog ali su mi ovi mnogo dosadni pa ih ne gledam duže od 30 sekundi.
Čak mi je i dnevnik rts-a zanimljiviji
Moj slučaj je isti. Sem ovog dela sa dnevnikom - koga ne gledam odavno.

Čini mi se da bih rađe čitala čitulje nego gledala srpske rijalitije. Neka čitulja me možda iznenadi.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2015 2:58 pm

pesma ::


Moj slučaj je isti. Sem ovog dela sa dnevnikom - koga ne gledam odavno.

Čini mi se da bih rađe čitala čitulje nego gledala srpske rijalitije. Neka čitulja me možda iznenadi.
Psihopatama koje imaju sudsku istoriju nasilničkog ponašanja,nanošenja telesne povrede ,pokušaja ubistva ,  ne bi smelo biti mesta u programima koje prati nacija posebno deca .
Onaj "Zmaj od Šipova" je za ustanovu zatvorenog tipa ,i samo je bilo pitanje dana kada će nekoga napasti .
Kukavica ,naravno,tuče  -ženu . 

https://www.facebook.com/100009932860918/videos/170625336611894/

Trebamo li zaista gledati nasilje nad ženama i na televiziji ? 
A nije on jedini -samo je pitanje dana kada će Kristijan Golubović nekoga unakaziti ili ona Miljana nekoga ubosti nožem .
"Rijalti" se vodi pod "zabavni program" ,ovo ne znam kako da nazovem ,ovo je sramota za naciju koja sve to mirno  gleda .
Ona silikonska nakaza je uvela u "Farmu " psa ,i to je neka od onih mrcina -krvoslednika ,treba da gledamo kako zver nekoga raskida ,kada mu napadnu "gospodaricu" ? 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Kristijan-golubovic-foto-printscreen-1444289216-757413










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2015 3:46 pm

Dobro je ovo sa Zmajem, mislim diže gledanost. Šta li je sledeće ? Mislim da nema granica, svaki naredni put će se ići dalje, biće grupnog silovanja, povređivanja i na kraju ubistvo. Gledanost će probiti broj stanovnika.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Okt 13, 2015 8:43 am

Kica/Praja ::
Dobro je ovo sa Zmajem, mislim diže gledanost. Šta li je sledeće ? Mislim da nema granica, svaki naredni put će se ići dalje, biće grupnog silovanja, povređivanja i na kraju ubistvo. Gledanost će probiti broj stanovnika.
Sledeće se desilo ,koliko čitam danas -i to u oba "vodeća" rijalitija u Srbiji . 
Zbog "fizičkog nasilja" su izbačeni Slađa Petrušić ,Gastozz i Zorica Dukić (iz Parova ) odnosno Tijana Đuričić (sa Farme ) 
Prvo troje su reagovali na najogavnije uvrede (čak i u vezi mrtvih roditelja ) a Đurićka (silikonska kraljica i ex devojka Kristijana Golubovića) je morala biti "uklonjena" jer je krenula da raskrinkava "anđeoski lik" kakav je "produkcija" namenila za ovog ološa . 
Dakle ,umesto da se ukloni razlog svih gadosti (a to su Jelena Golubović i Ružica Veljković u slučaju "Parova" ,deklarisani lažovi , licemeri i osobe bez trunke morala ) kažnjeni su oni koji su reagovali na nešto što niko ,ali niko ne  bi otrpeo ,ni u "rijalitiju" ni bilo gde drugo . 
Ono što ja sve vreme pričam ,sada je ogoljeno do kraja -narodu se servira da gleda reakcije osoba iz psihijatrijskih ustanova ,kriminalaca i kurvi (izraz nije prejak ,radi se o dokazanim prostitutkama ) kao i najgoreg estradnog šljama koji je spreman na sve .
 
Upravo što si primetio -sa ovakvima "gledanost" će se podići do neba ,a  izgleda da su  ciljna grupa oni koji "seire" nad najprizemnijim ,gotovo životinjskim reakcijama ,otvoreno se "podržava" čisto zlo . 


Tako "zabavljen" narod (koji i "glasa" za to ,tu više nema sumnje ) živi rijaliti ,i ne pita ni za platu ,ni za izbore ,ni za EU ni za Kosovo -a to je i bio cilj .
I ne manje važno -dovođenjem Šešelja u oba rijalitija , a i forsiranjem dokazanih "nacionalista" (Kristijan Golubović ,Lepi Mića ,Era Ojdanić, Vesna Rivas ,Maja Nikolić ) prelazi se okvir svake "zabave" i "igre" ,te se mogu čuti četničke pesme ,i ovakve izjave : 
 Da  li je moguće da podržavamo da neko iz Hrvatske tuče nas Srbe u Srbiji? - reagovala je Ružica Veljković, koja je branila Golubovićevu.


(Dotična Slađa je dobijala ogroman procenat glasova iz Srbije ,kao niko od ostalih ,radi se o ženi koja je iz mešovito srpsko -hrvatskog braka ,izbeglici iz BiH ,a dotična Ružica je nosila nož sa sobom ,i zato kažnjena sa samo 500 eu ???? ) 


Ja ne mogu da shvatim da smo zaista toliko glupi ? 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 678433_zab-tamara-gola_ffKO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 77782_image-10122136ch224_af
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Kiki_1000x0










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Nov 01, 2015 10:23 am

Koliko ja "pratim" domaće "rijalitije" više nije u pitanju ni prostakluk ,ni praznoverje  (učesnici veruju u "bacanje čini" ,crnu magiju i slično -i to oni koji se inače deklarišu kao "veliki vernici" ) ni sex ,ni javno alkoholisanje ,ni potpuno opskurni likovi ,razni "estradni "ološ i psihopate sa dijagnozama - sada se izgleda radi o promociji nasilja ? 
Sve češće su tuče i to veoma ružne ,a nasilje ,bez obzira na "propozicije" ostaje nekažnjeno ,ukoliko siledžija "podiže rejting" ? 
Kako inače objasniti da robijaš Kristijan  Golubović ,iako ima pravosnažnu presudu ,još uvek sedi na "Farmi" -iako je slomio nos jednoj učesnici ,a to nije prvi put da fizički nasrne na žene ? 


KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Balerina-nos

Ili u paralelnom rijalitiju ,Jelena Golubović može da radi šta hoće ,vređa ljudima decu i porodicu ,bode viljuškom , čupala je ,grebala,tukla ljude u "live " programu -i nikom ništa ,sedi i dalje u "Parovima" ?

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Jelena%20miljana_1000x0

Izgleda da "produkcije" otvoreno promovišu nasilje i štite pojedince ,dok se prema drugima odnose maćehinski (jer su bez pardona "izleteli" oni koji "smetaju" zvezdama rijalitija poput Kristijana i njegove prezimenjakinje ,za mnogo blaži "kontakt" )

Bilo je samo pitanje dana kada će onaj psihopata "Zmaj od Šipova" (koji je već suđen za pokušaj ubistva ) nasrnuti na nekoga ,a ono što je pretio (da će ,citiram -zaklati ) se gotovo i desilo . Ortak je razbio flašu i krenuo na kaskadera Uroša Ćertića . 
I njega su kaznili sa 1000 eu i izbacili zbog "provokacije" ? "Zmaj" je dobio 24 h izolacije i 500 eu kazne  ????? 

A RRA ,NUNS , država ,ministarstvo kulture ,crkva -svi ćute i prave se dane vide ove gadosti ,koje se ne bi smele videti ni na jednoj televiziji u normalnoj zemlji ,zbog dece ,ako već ne zbog nas ?










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Nov 04, 2015 10:38 pm

Danubius ::

A RRA ,NUNS , država ,ministarstvo kulture ,crkva -svi ćute i prave se dane vide ove gadosti ,koje se ne bi smele videti ni na jednoj televiziji u normalnoj zemlji ,zbog dece ,ako već ne zbog nas ?

Normalno je da se ovakve stvari dešavaju u nenormalnoj zemlji kao što je Srbija. I šta je tu sporno?! dm2
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Nov 10, 2015 8:57 pm

lollypop ::



Normalno je da se ovakve stvari dešavaju u nenormalnoj zemlji kao što je Srbija. I šta je tu sporno?! dm2
Ma ,sve mi je jasno ,oko "pozadine" ,načina izbora "takmičara" i svega drugog .
Slažem se da namerno biraju ospkurni likovi ,i mogu da se složim i sa razlogom .  
Ali mi nije jasna jedna stvar -da li je naš narod toliko glup ? 
Od "nastanka" rijaliti programa u Srbiji (jedno 6 sezona "Farme" i možda jedne manje "Parova" ) tu se vrte stalno ,ali svake godine ,istih 20 tak likova ? 
Nije to tri dana -pa ne dosadi ,ovde se radi o mesecima .
Kako tom narodu ne dosadi ,da uvek i nanovo gledaju ,svake godine -Jelenu Golubović ,Ekrema Jevrića ,Vendi ,Maju Nikolić ,Zoricu Marković ,Eru Ojdanića ,Staniju ,  Lepu Lukić , Boru Drljaču ,Avu Karabatić ,"Željka Francuza" ,Bebi Dol ,Mikija iz Kupinova ,Milića Vukašinovića , Vesnu Rivas ,Brendona , nekog od familije "Đogani" , Sašku Karan, itd ? 
Pri tome ti likovi ama baš ništa novo ili zanimljivo ne pokažu ,nego su beskrajno dosadni i još više ofucani nego prethodnih godina? 
Pa pobogu ...menjaju se lica u fudbalu ,pojavljuju se novi glumci ,pevači ,a ovde -uvek isti? 
Pa da je Pamela Anderson i Madona ,dosadili bi ,a ne ove islužene drtine i ološi.










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Nov 10, 2015 9:35 pm

Radoznao, odgledao sam prvog VB od početka do kraja. Posle mi je bilo "sve vidjeno".
I sve nekako odgledam po jednom, prvi put.
Pinkove zvezdice nisam propuštao prvu sezonu, sad ni pogledao nisam.

Čak i kada zakačim negde neki link sa nekom bombastičnom vešću o seksu ili tuči, ako ono ljudsko radoznalo proradi u meni, lupim se po prstima i ne kliknem.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Nov 11, 2015 2:37 pm

brdjanin ::
Radoznao, odgledao sam prvog VB od početka do kraja. Posle mi je bilo "sve vidjeno".
I sve nekako odgledam po jednom, prvi put.
Pinkove zvezdice nisam propuštao prvu sezonu, sad ni pogledao nisam.

Čak i kada zakačim negde neki link sa nekom bombastičnom vešću o seksu ili tuči, ako ono ljudsko radoznalo proradi u meni, lupim se po prstima i ne kliknem.
Ako si nekada i gledao "Velikog Brata" ,to se još moglo gledati . 
Ova sezona ....ne znam kako da nazovem ? Takve face ni Felini ne bi pronašao ,pravi jedan skup nakaza (ne preterujem ) a cela stvar izgleda kao direktni prenos iz kakve ludare . I to ne u pozitivnom smislu ,nego onako ....pogledajte bedu maloumnih . 
I da želiš da pogledaš, ne možeš duže od par minuta . Čak se ni ne razume šta oni u stvari pričaju ,jer je većina iz Hrvatske i Bosne pa govore "dijalektom" koji ne razumeju ni njihovi sunarodnici . 
"Pinkove zvezdice" grešiš što ne gledaš -fenomenalni talenti (ali to i nije rijaliti ) 
"Farma" i "Parovi" ...
Ja zaista nisam "ograničen" i mogu da shvatim i javni sex ,i tuču ,ali....toliki prostakluk, i toliko stupidnih likova na jednom mestu ,to zaista nikada nije viđeno čak  ni u predhodim sezonama . Apsolutno besmisleno ,dozlaboga dosadno ,naprosto ,ogavno ,i to sa facama koje su ruine same sebe ? 
Uvek pogledam da bih video "dokle će" . 
Ne mogu da verujem da je narod toliko apatičan i malouman da se daje "uhvatiti" na tako nešto ,što je previše ,previše je .
Podsmevanje zdravom razumu .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySub Nov 14, 2015 8:29 pm

A nije imao na raspolaganju današnju tehnologiju.

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 120038551220993684594565










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySub Nov 14, 2015 8:48 pm

ZoxZoja ::
A nije imao na raspolaganju današnju tehnologiju.

Da ne nabrajam ko su ti likovi i rijalitijima i šta rade ,jer i znate ,a i uvek mi nešto povuče živac ,pa napišem . 
I zaista ne spadam u osobe koje smatraju da tamo treba da se ponašaju kao u manastiru .
Ali da učesnica "Velikog Brata",izvesna Stefani ,  najavi sex pred vlastitom majkom ,u istoj sobi i krevetu (jer je i ona "ušla" ) ,e to je  već malo previše bolesno . A uradiće to -jer već jeste .

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Seks%201_400x0










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Nov 17, 2015 9:19 pm

Kica/Praja ::
Dobro je ovo sa Zmajem, mislim diže gledanost. Šta li je sledeće ? Mislim da nema granica, svaki naredni put će se ići dalje, biće grupnog silovanja, povređivanja i na kraju ubistvo. Gledanost će probiti broj stanovnika.
A ko i zašto stoji iza "Farme" ,"Parova" i "Velikog Brata" -sada je valjda ,sasvim jasno ? 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Naslovna-18112015-1447790669-786467










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Nov 19, 2015 7:42 pm

Rijaliti programi u Srbiji su zabranjeni za emitovanje pre 23 h -odluka je REM ,objavljena u današnjim dnevnim listovima . 
Za vašu informaciju ,idu oni redovno -upravo sam provrteo kanale ,svi su "live" u toku ???  

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Farma-rijaliti-parovi-veliki-brat-kviz-foto-kurir-1440588430-727039


Verovatno će se ova odluka i sprovoditi i ispoštovati negde u vreme kada se i poslednja epizoda serijala -završi .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySub Nov 21, 2015 6:22 pm

Danubius ::

Ali mi nije jasna jedna stvar -da li je naš narod toliko glup ? 

Da ti pojasnim-jeste glup, bar većina, čim se poistovećuju sa likovima za koje tako zdušno navijaju.

I da ironija bude još veća, sami rezultati glasanja ne predstavljaju suštinski volju naroda, jer pojedini učesnici imaju dobro organizovanu glasačku mašineriju, ulažući sopstveni novac kako bi se što duže zadržali u realitiju i eventualno došli do finala.

A tek sistem po kom se često glasa- ako na listi nema mog kandidata glasaću za nekog bzv jer je on dobar sa njim, ili glasam protiv onog koji nije dobar sa mojim kandidatom, ili opet za tamo nekog kome dajem šansu da izbaci onog koga ne volim. Svašta!- kao na političkim izborima. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySub Nov 21, 2015 6:55 pm

lollypop ::



Da ti pojasnim-jeste glup, bar većina, čim se poistovećuju sa likovima za koje tako zdušno navijaju.

To je i ono što ne razumem ? 
Kako neko želi da bude kao robijaš , deklarisana kurva , ludak sa potvrđenom dijagnozom ,fizička (i moralna ) nakaza (sve ,množina) ? 
Jer to je profil najvećeg broja "učesnika" . 
Razumem da izvestan broj "očekuje" od "starleta" (tj "elitnih i manje elitnih prostitutki" ) da vidi nešto od "veština" .
Razumem i da mnoge devojke ,nažalost u njima vide "uzor" .
Razumem i da ocvale "zvezde" imaju određen broj "fanova" . 
Razumem i da podržavaju one "zvezde Granda" u "usponu" . 
Ali ne razumem kako mogu da se poistovećuju sa osuđivanim kriminalcima ,i teškim kliničkim slučajevima psihopatije ,i na kraju "nakazama" ,kakve su Ekrem ,Radašin,ona romska porodica u "Velikom Bratu" ,Miljana Kuljić  i sl ? 
Pa kome pobogu to može biti "lepo" i težiti da bude "to" ?










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySub Nov 21, 2015 7:17 pm

Danubius ::

Ali ne razumem kako mogu da se poistovećuju sa osuđivanim kriminalcima ,i teškim kliničkim slučajevima psihopatije ,i na kraju "nakazama" ,kakve su Ekrem ,Radašin,ona romska porodica u "Velikom Bratu" ,Miljana Kuljić  i sl ? 
Pa kome pobogu to može biti "lepo" i težiti da bude "to" ?

Možda se i ne poistovećuju sa ovakvim 'slučajevima', ali, upravo su to likovi od kojih se najviše očekuje da prikažu nešto spektakularno. Jer, narod želi da vidi 'SHOW', što ekstremniji-to bolji. To je ono što se traži od realitija-vrhunac zabave, ma šta to bilo. Evo, baš pre neko veče onaj Miki iz Kupinova je javno izjavio da ni on sam ne ceni ljude koji prate realiti i koji glasaju, jer, to su, kako on kaže, ljudi koji vole da gledaju svađe i skandale.
Znači-što luđe, ekstremnije, besmislenije-to bolje. Žalosno, ali istinito!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPon Nov 23, 2015 10:06 pm

Oglasi li se REM zabranom emitovanja rijaliti programa pre 23 h ,(počevši od ponedeljka ,a to je danas )   koliko juče ? 
E pa upravo sada ,tv "Pink" mirno emituje "Farmu"(21.45 )  ,i to "sažetak" raznih nasilja koja su se desila ,valjda predhodnog dana . Tako možemo da gledamo kako muškarci guraju ,polivaju ,udaraju i čupaju žene ,a Kristijan Golubovič ,citiram ,kaže "Rascopaću Staniji lobanju sekirom" 

Tv "Hepi " zaista ne emituje trenutno "Parove" ,ide "Ćirilica" ,ali je to emisija koja se redovno emituje od 20 -22 h, dakle ,uskoro ćemo videti . I evo ...kreću "Parovi" tačno u minut ??? 
Na RTL takođe mirno emituju Velikog Brata . 
Znači ....dotične televizije su *ladno pokazali srednji prst "Republičkoj Radiodifuznoj Agenciji" ,ili ? 

A evo i poslednje vesti (pre 7 sati) : 

REM daje "rijaliti programe" na javnu raspravu ,tj zabranu koju su izdali ....rasprava traje najmanje 15 dana ,pa onda rezulatati idu na "mišljenje "u Ministarstvo kulture ,i ako se oni slože ....e onda će zabrana biti stroga i obavezujuća ". 
Pa ovo je da povratiš  -do tada će svi serijali biti završeni ,i ove gnjide iz REM to dobro znaju . 

Dakle ,stvarno se ovaj narod ,tj gledaoci tretiraju kao maloumni ,bio u pitanju bilo koji od "nacionalnih emitera " ,a to ne može bez blagoslova "države" ,jer je  ,kao REM "nezavisno telo" .
E sad NUNS podnosi krivičnu prijavu protiv tv Pink ....kojom će opet "državno sudstvo" da obriše dupe ,ili baci u neku fijoku ,dok rijalitiji "ne prođu" .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Dec 01, 2015 9:12 am

Ako ste mislili da ste videli "dno dna" -niste . 
Jelena Golubović ,"režiser i glumica" (kojoj niko nije nikada video nijednu "predstavu" ,ali je zato šokirala javnost nečuvenim izjavama i postupcima ,učesnik svih postojećih "rijalitija" ) ušla je noćas u "Farmu" . 
Žena je neverovatan dokazani prevarant i  lažov (za koju izgleda ne postoji sud ?) ,iz rijalitija "Parovi" je puštena na lekarski pregled (što joj je uobičajeni štos od koga se svakome povraća ,pati od "alergija" koje joj  uopšte ne smetaju u štali?) sa kojeg je pobegla .Kazna za napuštanje bez dozvole je 20 000 eu (koliko duguje i banci ,i niko joj ne pleni imovinu ?) 
Uglavnom ......ta se juče pojavila u rijalitiju "Farma" ,na opšte zaprepašćenje i učesnika i publike ,i to sa ortopedskom kragnom (posledica "izolacije" u predhodnom rijalitiju ?) 
Ovako nešto nečuveno se nije desilo čak ni u Srbiji ,gde je sve moguće . 
"Dno dna "je sve dublje ,ovo je zaista već -bezumlje ,kloaka zdravog razuma ,da se ne priča o bezakonju koje se najbolje ogleda u "učesnicima" raznih rijalitija -kriminalci ,prostitutke ,makroi ,kockari ,vračare ,pedofili -i svi otvoreno pričaju o svojim "podvizima" ? 
Izgleda da su Željko Mitrović i Peconi istovremeno ministri kulture i pravde -jer se ovi prave izgleda da ništa ne vide od onoga što im je posao .

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Jelena-golubovic-ponovo-na-farmi-721x409










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 6:48 pm

Ne gledam farmu i ta 'sranja' ali citam novine. Kad tamo , glavna vest : Semir Dzankovic bio ljut sto Maja Nikolic peva Boze Pravde ili tamo daleko i poceo da uzvikuje alahu ekbar itd... na kraju se na snimku vidi da je udario neku devojku, muslim tu Tamaru, koja je posle , takodje se vidi na snimku psovala majku kriminalcima i muslimanima ! Pa da vam ja neuka deco nesto malo objasnim, sta i kad pevate, vicete i psujete ! Dzankovici su familija iz Novog Pazara, nekad se prezivali Jankovici, znaci poreklom Srbi. Nekad je neko od njih primio islam i oni su vremenom poceli da se poistovecuju sa Turcima, pa posto nikad nisu naucili taj jezik i posto su zadrzali mnoge srpske obicaje, nikad i nisu postali Turci ali su se udaljili od svog srpskog roda. To udaljavanje je imalo i bolnih posledica. Kad god su se Srbi pravoslavni borili protiv Turaka, Srbi muslimani su bili na strani Turaka i onda su medjusobno , jedni drugima nanosili velike gubitke i stvarali medjusobnu mrznju, koja je u mirnodopskim uslovima pretvarana u suzivot sa podozrenjem. I tako to traje vekovima, zivimo jedni pored drugih, cesto se i rodbinski vezujemo, a onda kad dodje smutno vreme, povlacimo se svaki u svoj sanac i gledamo se kao neprijatelji, iako to ne bismo trebali da budemo. Taj mali Dzankovic je pod jedan, kao i vecina mladih ljudi koji svoju karijeru vide na estradi zabrinjavajuce neobrazovan i neobavesten. Njemu je dakle smetalo sto je neko zapevao srpsku himnu " Boze Pravde " ili pesmu " Tamo Daleko" i on je tu cuo da se spominje neka srpska vojska, za koju je verovatno u svojoj kuci cuo, da je to koljacka, cetnicka , zlocinacka vojska, koja ubija muslimane ! u isto vreme, taj neobrazovani mladi covek je , ucestvujuci u pinkovim zvezdama pevao pesmu " Pukni Zoro " koja je napisana u slavu srpskih boraca i vojnika koji su oslobodili od turskog zavojevaca Kosovo i Metohiju i Makedoniju u prvom balkanskom ratu! To sto je on uzviknuo alahu ekber, nije nista strasno, to znaci ; alah je velik, i to muslimani cesto govore, kao sto i mi kazemo " Pomozi boze " i on je to izgovorio u afektu, misleci da ga neko vredja i preti njegovom narodu i veri. E pa dragi moj Semire Dzankovicu Srbine islamske vere ! Ne preti tebi opasnost od Srba pravoslavnih, nego od onih koji te uce da su to tvoji neprijatelji i koljaci ! To je dete moje kurva politika, koja manipulise vama mladima i uci vas pogresnim stvarima. Ti neobrazovani moj Semire takodje ne znas da su muslimani iz Novog Pazara i okoline u redovima srpske vojske junacki branili Beograd u I svetskom ratu, rame uz rame sa majorom Gavrilovicem ! Prema tome, deco moja, obrazujte se malo, tako cete shvatiti da smo mi mnogo bliskiji nego sto vam se cini gledajuci kroz tu vasu prizmu neznanja !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 8:01 pm

Astra ::
Ne gledam farmu i ta 'sranja' ali citam novine. Kad tamo , glavna vest : Semir Dzankovic bio ljut sto Maja Nikolic peva Boze Pravde ili tamo daleko i poceo da uzvikuje alahu ekbar itd... na kraju se na snimku vidi da je udario ....
Jeste se dogodilo i pljuvanje i udaranje ,i psovanje ,i "ekber" ,ali nigde se ne vidi neki nož? Bar ja nisam video ,a par puta sam gledao snimak .To je bio udarni naslov u tabloidima . 
Niko nije obratio pažnju na ono što je predhodilo ? Baš Maji nešto došlo da peva državnu himnu u smrdljivoj kuhinji ?
Čista provokacija na koju se majmunčina primio . 
Ne branim ja tog Semira ,budala je to kao i svi drugi ,ali jeste činjenica da su Lepi Mića , Maja Nikolić  ,Vendi ,i još neki osvedočeni ekstremni nacionalisti i provokatori i toliko poganih usta ,da to ne možete ni zamisliti ,kamoli izgovoriti . 
"Produkcija" nije džabe izbacila i onu raspalu droljetinu Tamaru, kao i Semira ,i to jedini pravi potez , no time problem nije rešen . 
U "Farmi " su Era Ojdanić i Vesna Rivas ,"radikali " i osvedočeni četnici ,od kojih takođe "izleti" povremeno šta zaista misle o drugim verama i nacijama . 
Mnogi seru i u "velikoverničkom" maniru,pa i tu dolazi do svačega . 
Zamisao produkcije je verovatno i "pomirenje u regionu" jer već par godina pozivaju učesnike iz ex republika Jugoslavije ,ali....
Kako očekuju kulturu i toleranciju od ekstremista ,kriminalaca ,prostitutki ,klerikalaca ,vračara ,mentalno zaostalih i poremećenih ljudi ?
Čak i pobede Ave Karabatić i onog Meme iz Sarajeva je pod priličnim upitnikom ,kao da se time htelo pokazati kako smo mi u Srbiji  mondijalisti (jer je malo teže zamisliti da je Srbija većinski glasala za ove ) 
Ako već rijaliti programi treba da budu "regionalni" ,onda moraju da odaberu sasvim drugačiji profil ljudi ,od ovih monstruoznih spodoba koje dovode .
Nemaju šta da pokažu ,nisu duhoviti ni talentovani ,pa ajd*...hvataj se za naciju i veru ,to donosi puno glasova od isto takvih primitivaca "napolju" . 
Ali je najveći monstrum ona Jelena Golubović . Već pravi budalama celu naciju ,već se vuče okolo raščupana i lenja kao pseto ,cinično se smeje svima u facu ,laže -tek će biti "izbacivanja " kada opet neko pukne pa je zvekne . 
Samo maloumne osobe mogu "to" da obožavaju ,ali nažalost ......nije ih malo .
Ne bi me iznenadilo da opet izvadi sise za stolom ,ili se kresne u štali ,ili podlački vređa nečiju decu ili roditelje ...ništa još niste videli ,ovo je dečija igra na šta je ona spremna .Po istom šablonu kako je već jednom "uzela" 50 000 eu . 
Ti bi rođenu babu tukli ,kresali se sa komšijom, pljuvali najbolje prijatelje -sve za pare ,i sve javno ,nemaju problem sa tim .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 8:08 pm

Joj Bože, kako možete gledati te ludake? Sad pročitah par zadnjih postova i stvarno se pitam (bez trunke sarkazma i bilo čega sličnog): stvarno kako ih možete gledati?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 8:44 pm

justicija ::
Joj Bože, kako možete gledati te ludake? Sad pročitah par zadnjih postova i stvarno se pitam (bez trunke sarkazma i bilo čega sličnog): stvarno kako ih možete gledati?
Pa ne moraš da gledaš -otvoriš bilo koje dnevne novine ,ne možeš živeti od članaka , slika ,video spotova . 
I da hoćeš -ne možeš da ne vidiš. 
Dođe vreme da je i "Zmaj od Šipova" pravi gospodin i "dobrica" u odnosu na ove novopridošle monstrume .
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 11206942_1009601399106536_4901574694609503052_n










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySub Dec 05, 2015 9:07 am

Nasilje i međunacionalna /verska mržnja su očigledno dobile zeleno svetlo ,jer je "Tv Hepi" jedno po jedno "vratila" sve one koji su zbog tuče izbačeni ,a isto namerava da uradi i "Tv Pink" već u ponedeljak (da se ne priča o "zaštićenima" kojima se sve toleriše ,recimo "Zmaju od Šipova" koji sa razbijenom flašom kreće da kolje po studiju ) 
"Zabrane" koje su tražene od države i "regulatornih tela" se ili ne donose ,ili ne primenjuju ,i bljuvotine se i dalje mirno emituju u udarnim terminima . 
Onda narodu koji ipak želi da ostane normalan ,preostaje  samo ovo . 
Duhovito ,inteligentno ....očigledno da nisu baš svima "isprali mozak"  :brdski2:

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Blokator%20rijaliti%20kanala_1000x0










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Dec 15, 2015 9:02 pm

DOTAKLI SMO DNO: Osnovci se u školama igraju Farme, Parova i Sulejmana!  link



- Jednom sam zatekla dve devojčice kako se svađaju u učionici dok ostale stoje oko njih. Bile su vrlo agresivne. Za oko mi je zapala ona tipična gestikulacija trzanja ramenima uz pitanja „šta je, šta hoćeš, pi..o“. Kad su đaci videli da stojim i zapanjeno gledam, objasnili su mi da je sve u redu i da je to samo igra jer devojčice glume starlete iz rijalitija - priča ova učiteljica.


---------
Alo ,državo ,prosveto ,roditelji ?
Svi mirno ovo gledate ? 
Umesto da masovno ustanete protiv medijskih i političkih gnjida koje vam truju decu ?










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Dec 27, 2015 10:13 am

Čak ni kriminalac kao Kristijan Golubović,koji je pola života proveo po zatvorima ,  nije mogao da izdrži količinu podlosti na koju je spremna Jelena Golubović .Izvela je ceo repertoar od predhodnih "Farmi" ,od  shit3 koja ostavlja po imanju ,umesto u WC ,do pokazivanja  sssss,nekupanja , smrada,licemerne patološke lenjosti ,zlobe ,spletki .... .Fali samo još kresanje u štali pa da "pobedi" . 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Kristijan-i-jelena

Velika je sreća što noćas nije pala krv ,jer ...."Kiki" već danima preti "useravanjem u život" koji će obaviti "njegovi ljudi napolju" ,"razvlačenjem creva" i drugim stvarima ,da bi se "oprostio" ,citiram : Pišaću vam po grobovima! Rokaću vas kao devedesetih! Ime ćete mi zapamtiti! Pi*ke obične! Nema cene za moju porodicu! Vi se borite za pišljivih 50.000 evra! Sve ste kurve i narkomani .
Itd ,itd ......
Nije poznato kako je kriminalac prošao "obezbeđenje" ,ali je noćas "napustio imanje" ,povredivši pri tome Jelenu Krunić ,uz razbacivanje i lomljenje "inventara" .  
Ako je ovo "zabavni program" ,gledanje osobe koja je javno rekla da je ubila najmanje 20 ljudi ,da zarađuje 100 000 eu od prodaje narkotika , ili više drugih u maničnim fazama šizofrenije ,uz nasilje koje prati takve ispade ,i "to" se ne zabranjuje ,nego se takvi "vraćaju" unatoč jasnim pravilima koja važe i za "rijaliti programe" ,onda nema o čemu da pričamo .
"Hleba i igara" ,sve uz krv u areni i zveri .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Dec 29, 2015 8:12 pm

Nije dosta bilo "Farme"(završava se za novu godinu )  "Parova"(protura se vest da će biti produžen do marta )  "Velikog brata" (završen ) ,kreatori rijaliti ludila u Srbiji su došli na genijalnu ideju da ponude "miks" ,tj "novi rijaliti" ? 



Po dobro poznatom receptu ,poturanju dobro poznatog ološa (rijaliti veterana ,možda da se usvoji termin "stalni učesnik rijalitija" ,kao zanimanje ?)  svih boja da bi ih OPET gledali ,po ko zna koji put u poslednjoj deceniji ? 
Neka neko baci bombu i poštedi nas još i ovoga . 
Ali ,što da ne ? Kada ovaj narod gleda 20 puta reprizu neke serije na nacionalnoj televiziji -što ne i ovo ? I u ludnici sa zanimanjem gledaju ma šta bilo na tv ,dovoljno je da se uključi .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyUto Dec 29, 2015 11:23 pm

Danubius ::
 
Neka neko baci bombu i poštedi nas još i ovoga . 

Aj' ti prvi, mi ćemo za tobom?! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Dec 30, 2015 10:27 am

Ja bacila....ne saltam nikako na nase kanale TV.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptySre Dec 30, 2015 10:33 am

Mislim da Šef samo nije hteo da potraži pomoć s najvišeg mesta. Ova njegova rečenica je parafraza onog što se odavno vrti na fejsu - Bože baci ciglu i budi precizan.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Dec 31, 2015 2:43 pm

ZoxZoja ::
Mislim da Šef samo nije hteo da potraži pomoć s najvišeg mesta. Ova njegova rečenica je parafraza onog što se odavno vrti na fejsu - Bože baci ciglu i budi precizan.
Ovde bi sad već novi državni tužilac trebao da "baci" neku tužbu i protiv Pink Tv i protiv učesnika ,jer izjava Kristijana Golubovića par sati pred "superfinale" -Stanija će pobediti ,ili Pinka neće biti ,te da se to i "slučajno desi" (iako sve ankete nisu to pokazivale ) je više nego indikativna  .
Pri tome ,taj isti robijaš ,koji je "samovoljno napustio "projekat (a za to su  predviđene drakonske novčane kazne ,koju ,u njegovom slučaju uopšte i ne pominju ?) se hladno pojavi u studiju ,sve sa zavojima (jer je "operisao mozak" ,kako reče ,i zatraži treće odlaganje robije -iako je očigledno da se radi  o korekciji klempavih ušiju ) i otvoreno "naređuje" glasanje za Staniju ,a na kraju ,posle pobede njegove kandidatkinje ,na nacionalnoj televiziji ,u živom prenosu , pokazuje penis i dupe gledaocima i drugim učesnicima ,to bi valjda trebalo da bude previše ,i neko bi morao da reaguje ,ako zbog ničeg drugog ,onda zbog "narušavanja javnog reda i mira" ? 
Da li je igde ikada zabeleženo da pobednik javno  kaže da će novčanu nagradu prepustiti (ili podeliti ) ,a nije mala para ,50 000 eu sa dotičnim ,eto ,tako ,a ne iz straha od dotičnog ? 
Ako sve ovo ne čini celu stvar sprdačinom ,i ako je sve to "regularno" ,onda je zaista moron ko u to veruje (bez namere da se izvinjavam "obožavaocima" i "glasačima" ,a još manje "gledaocima" ) 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Stanija%20i%20kristijan_1000x0










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Dec 31, 2015 3:01 pm

Danubius ::
...

-Stanija će pobediti ,ili Pinka neće biti ,te da se to i "slučajno desi" (iako sve ankete nisu to pokazivale ) je više nego indikativna  .
...

Pa što ne izglasaste nekog drugog??? Jednim glasanjem više muva ubijeno.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Dec 31, 2015 4:33 pm

Kresnuše li se njih dvoje? smehsmeh
Mislim...ne pratim...ali deljenje para može samo ljubav da opravda! :rlol:










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyČet Dec 31, 2015 4:51 pm

Molio bi doticne koji "ovo" vole da nam vise ne naturaju isto.
Pa zar mora bas svugde da se razvlaci. kad im se ne bi davala nikakva paznja prestali bi s tim i ne bi vise zaglupljivali ovaj narod.
MOzda bi se tada vecina probudila i videla sta se radilo dok su oni blejali u ekran
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPet Jan 08, 2016 9:14 am

daljinski ::
Molio bi doticne koji "ovo" vole da nam vise ne naturaju isto.
Pa zar mora bas svugde da se razvlaci. kad im se ne bi davala nikakva paznja prestali bi s tim i ne bi  vise zaglupljivali ovaj narod.
MOzda bi se tada vecina probudila i videla sta se radilo dok su oni blejali u ekran
Nemoguće je "ne pratiti" jer u celoj zaveri učestvuju 4 "najčitanija dnevna lista" (Kurir ,Blic ,Alo ,Informer ) i 2 "najgledanije televizije "(Pink, Hepi) Dakle ,gde god se pogleda -tu su "Farmeri" ili "Parovi" .Logističku podršku daju još najmanje 2-3 "tabloida" (Stars ,Skandal itd ) koji "mame" narod niskom cenom i bombastičnim naslovima . 
Narod želi na svaki način da zaboravi stvarnost ,i zato ,što god je apsurdnije ,to bolje ,gutaju tu "zabavu" kašikom .
Kako inače objasniti da "podržavaju" robijaša kao što je Kristijan Golubović koji vrlo nevešto (ali izgleda ipak dovoljno uspešno ) izvrgava ruglu sudstvo,i četvrti put ne odlazi na robiju - i to na način "ala Toma Nikolić ,"stiropor štrajk "  ? 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Thumb460_83585_1kristijan-bolnica
Ili da je "najgledanije" kada "Parovi" metanišu za Badnje Veče i Božić (a "verski performans" predvode Vesna Rivas ,gatara ,Zmaj od Šipova ,(maloumnik koji kao zver raskida česnicu i noktima čupa novčić iz nje ,uz životinjsko urlanje )  ,Era Ojdanić ,lažov i pedofil ?) te se u tom "zanosu ,za božićnom trpezom mogu čuti dijalozi "napušite mi se k*rca" "kurvetino" i gledati ovakve scene ? 
"Dame" se tuku sa muškarcima ,tačnije -šamaraju muškarce i "vare "ih pesnicom u glavu ?

https://www.facebook.com/branislav.radonic.brendon/videos/1032594513445463/

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Matora1_1000x0

"Produkcija" pri tome sve to podržava -jer ,unatoč jasnim propozicijama ,nikoga ne "izbacuje" ,nego kažnjava ,kao "izolacijom" i "novčanom kaznom" ? 
Ovde se radi o opasnoj Gebelsovskoj metodi zaluđivanja naroda ,uz upotrebu najgoreg ološa koji su plaćeni da rade što rade ,i to ne bi moglo da se radi bez "dozvole" nadležnih državnih organa ,jer se svakodnevno javno  krše i zakoni koji važe u Republici Srbiji .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPet Jan 08, 2016 9:24 am

Ja bih voljela da se ovdje oglasi neko ko to prati,voli,ko vidi nesto u tome svemu...sta je to sto privlaci,sta je to da se trosi novac za slanje sms poruka...jer ponekad na FB izleti neka poruka obozavanja one plave reziserke(nazovi tako) i ovog krimosa....lome se koplja i hvale na sva usta...mislim,ne ulazim na FB u takve rasprave,ne daj boze da neko pomisli da imam nesto s tim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Jan 10, 2016 10:26 pm

Astra ::
Ja bih voljela da se ovdje oglasi neko ko to prati,voli,ko vidi nesto u tome svemu...sta je to sto privlaci,sta je to da se trosi novac za slanje sms poruka...jer ponekad na FB izleti neka poruka obozavanja one plave reziserke(nazovi tako) i ovog krimosa....lome se koplja i hvale na sva usta...mislim,ne ulazim na FB u takve rasprave,ne daj boze da neko pomisli da imam nesto s tim.
Ma ne možeš da ne "pratiš" ,jer su dnevne novine pune ,a takva neviđena mimikrija nije nigde viđena u svetu .
Ima li negde ,da "učesnik" Farme (robijaš Kristijan Golubović) javno kaže da je "namestio glasanje" ,tj utrošio 12 000 eu za sms poruke da bi Stanija (starleta ,elitna prostitutka ) pobedila ,i da mu je "obećala" 50 000 eu nagrade ,a on eto,vitez ....uzeće joj samo pola + 12 000 eu "troškova" ? 
Pa ortak kao "operiše mozak" ,leži u bolnici da ga ne bi poslali na robiju (koju je odlagao tri puta ) a onda ga snime u Novom Sadu sa "ekipom" kod te Stanije ,kako "štiti investiciju" ? 
A onda obrt iz španske serije : Stanija navodno poklanja svih 50 000 u dobrotvorne svrhe .  KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 111827
"Kikiju" naglo pozli u bolnici ! Umire čovek !  :rlol:
Ma neviđeno ...to se nigde u svetu nije desilo . 

A što se tiče tekućeg rijalitija "Parovi" tamo se samo tuku ."Propozicije" apsolutno ne važe (zabrana nasilja )?
I da stvar bude bolja -uglavnom žene tuku muškarce ???  smehsmeh


KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Ruzica-veljkovic-cupo-kalac-foto-printskrin-dailymotion-1452457605-821317
Neviđeno .  krsti se










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Jan 10, 2016 10:32 pm

Ma šta kažeš? Kikiju pozlilo? Kukuuuu meni, nikad bez sekiracije eeeeeee8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Jan 10, 2016 10:35 pm

To je isto kao...na FB izleti

Severinin novi porno samo par dana nakon udaje....ne otvaram,jer me ne zanima,a i ocekujem virus....pa da te ne zanima,ni ti ne bi otvarao....samo kazem kako mozes da izbjegnes ako zelis,ali ti si isto vrsta sadiste,mazohiste,sam sebe silujes tim stvarima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPon Jan 11, 2016 8:59 am

Astra ::
To je isto kao...na FB izleti

Severinin novi porno samo par dana nakon udaje....ne otvaram,jer me ne zanima,a i ocekujem virus....pa da te ne zanima,ni ti ne bi otvarao....samo kazem kako mozes da izbjegnes ako zelis,ali ti si isto vrsta sadiste,mazohiste,sam sebe silujes tim stvarima.

To je za ove što vole da budu u toku, informacija iz prve ruke pa zakače informer, kurir i ostale budalaštine, sve sa hejtovima...
Ne žalim ih.
Želim da budu informisani o svim mogućim virusima, pogotovo na ličnom računaru a još bolje, službenom...
Klikači su posebna sorta ljudi i klikanje smatram za karakternom osobinom.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPon Jan 11, 2016 11:57 am

justicija ::
Ma šta kažeš? Kikiju pozlilo? Kukuuuu meni, nikad bez sekiracije eeeeeee8
Zanemeo čovek ....izgubio moć govora (stvarno tako pišu novine ,videla si i sama -dnevni listovi ,da se razumemo )  smehsmeh

Staniji je bolje da što pre beži za Ameriku ,da je ne bi ocrtali na asfaltu za ovu nečuvenu drskost prema liku i delu Don Kristijana Časnog od Robije  smehsmeh
Nego....uočite sličnost na  ove dve slike ?  smehsmeh

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Kristijan-golubovic-bolnica-foto-printskrin-fb-1452462657-821379

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 17518077504dad7832c1504830878457_v4%20big

Da nisu možda "bolovali" na istoj "klinici" ,kod Bojovića ,gde im jedva "život spasiše" ?  smehsmeh
Rijaliti Srbija ,nema kraja .










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Feb 14, 2016 6:46 pm

Poslušao sam savet jedne pametne žene -jednostavno obriši "Hepi" i "Pink" sa liste kanala ,i zaista ...kad ih nema ,nema ni opasnosti da se na njima zadrži (a ako se zadržiš , nema teorije da se  ne iznerviraš za tri minuta ) Stvarno funkcioniše .  hvala
No ,otvoriš novine (bilo koje ) i tamo su . Rekoh da reči neću više na ovu temu ,ali jednostavno ne mogu da shvatim toliki stepen gluposti našeg naroda (koji ih očigledno prati ) i toliku drskost televizija (na čelu sa "Pinkom" i "Hepi" ) koji očigledno ne da podcenjuju zdrav razum nacije -nego nam  se izruguju ? 
Kako inače tumačiti najavu "Farme 7 " od ponedeljka ,i "spisak učesnika" ,gde se (ponovo) poturaju svi oni ISTI ološi ,estradni šljam ,kriminalci i kurve ,Jelena Golubović i ostali šizofreničari ,koji su smarali istu tu naciju nekoliko puta ,šetajući iz jednog u drugi "rijaliti" ? 
Čak se ni ne trude da pronađu nekog originalnog ,talentovanog ili zanimljivog ? 
Neverovatno.










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyNed Mar 13, 2016 11:09 am

Moja teorija o umešanosti "države " i "saradnji" iste sa medijima (pre svega sa lancem tabloida i dve televizije (Pink ,Hepi ) ) dobija sve više dokaza . 
Kako je najavljena izborna kampanja ,dobili smo "rijaliti u rijalitiju" ,tj u "Parovima" je uvedeno čak nekih 20 "novih ljudi" (koji nisu uopšte "novi" ,radi se o reprezentacije potvrđenih kurvetina i ljudi sa  "estradnog" dna ,dakle ,polusvet i šljam ) što se totalno kosi sa svakom logikom međusobne konkurencije .Imamo slučaj "razmene" ovih likova između dve televizije -koji su bili u jednom ,sada "ulaze" u drugi rijaliti .Totalno ospkurna galerija jeftinih felinijevskih likova ,više njih "poznatih policiji" , što je pravo televizija -ali  je očigledno da se nikakva "pravila" više ne poštuju ,nego produkcije ne da žmure ,nego forsiraju javno nasilje ,prostituciju i sex ,čak i protiv važećih zakona o javnom emitovanju i drugih zakona ove zemlje ,bez reakcije nadležnih institucija . 
Suviše nemoguće da bi bilo moguće ,definitivno je sve to jedan veliki demagoški projekat zaglupljivanja naroda ,kakav ni  Gebels lično ne bi smislio . 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 97089_324431821_324430310

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Parovi-hrana-mondo-25
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Filip-goga-seks-1457099370-856769
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 87542_324303525_324300548










KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPet Apr 01, 2016 3:26 pm

Ja zaista ne znam objektivno ko su ljudi koji čine "milionsko gledalište" domaćih rijalitija ,jer ni žene koje su gledale neke ranije sezone ,jednodušne su da se to ne može gledati ,izaziva im iskreno gađenje (što mene ni malo ne čudi ) 
Novine su svaki dan pune "izveštaja" ,a očigledno je da dominiraju već poznati klinički slučajevi  (nije figurativno ,nego ozbiljni i "lečeni "psihijatrijatrijski bolesnici sa dosijeom ,tipa Jelene Golubović ,Lepog Miće ,Miljane Kulić ) i da su glavni "događaji" stalno javno nasilje (koje ostaje bez ikakvih kazni ,kao da je izdata dozvola za ubijanje ) Ne radi se više o psovkama ,gurkanju i čupanju ,ovo su ozbiljni napadi sa vidljivim povredama .Tuku se žene sa muškarcima ,žene sa ženama ,muškarci sa muškarcima ,i nije preostalo više ništa što nije viđeno -sem "mrtve glave" . 
I niko ne reaguje ,čak ni kada produkcije "vraćaju" upravo one koji su "po pravilima" izbačeni zbog nasilja i nanošenja povreda drugima ? 
"Dno dna" je slab izraz .Kako nazvati prizor na televiziji sa nacionalnom frekvencijom kada "poznati" sipaju jedni drugima na glavu govna ? (nema drugog izraza ,možda "fekalije" ,ali to ne menja suštinu ) 
Teturaju pijane spodobe vasceli dan i noć ,ludaci dobijaju "nastupe" , gađaju se hranom i fekalijama ,kao majmuni u kavezu ,a tako se i krešu međusobno , a sve se to  naziva "zabavno -humorističkim programom" ??? 
I za Neronovo vreme bi bilo bizarno . 












KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pet Apr 01, 2016 7:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPet Apr 01, 2016 6:43 pm

Ako su i novine pune izvestaja o toj bljuvotini onda to, po meni, samo znaci da je gledanost minimalna pa da se makar tako zainteresiraju mase da gledaju i da se dive.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 EmptyPet Apr 01, 2016 7:58 pm

daljinski ::
Ako su i novine pune izvestaja o toj bljuvotini onda to, po meni, samo znaci da je gledanost minimalna pa da se makar tako zainteresiraju mase da gledaju i da se dive.

A sama činjenica da se i u novinama obraća pažnja na članke u kojima se piše o njima govori da su dobili upravo to što i traže. To dođe kao ona filozofija: 'ajd i da se svađa, samo nek' se nešto dešva!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura)  "RIALITI PROGRAME"  ?  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» I OVO JE NEKO NAPISAO (tekstovi koji su nam se svideli )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: