DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Putovanje AUTOSTOPOM ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Putovanje AUTOSTOPOM ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Putovanje AUTOSTOPOM ?

Ići dole 
+3
sonia
determinanta
Danubius
7 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptySub Apr 24, 2010 3:13 pm

Da li ste se nekada usudili, putovali , ako da-dokle , a ne -zašto ne ....
Uglavnom-šta mislite o putovanju autostopom ?



Putovanje AUTOSTOPOM ? Stopiranje0406










Putovanje AUTOSTOPOM ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptySub Apr 24, 2010 3:16 pm

70-ih, sigurnih, godina par puta sam stopirala, ali ne dalje od Palića, a to je 8 km od Subotice. Na duži put se nisam usuđivala, a nisam ni imala preku potrebu, jer je za putovanja uvek bilo para.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptySub Apr 24, 2010 3:20 pm

Za moju generaciju je to bilo "in"
Recimo -po Evropi , pa do Indije ....
Ali nekako se to ipak završavalo na vozu . Kad bolje razmislim -ko bi stao "kosijanerima" koje ne poznaje ???
Sad mislim da je to čak i veoma opasno . Ni ja ne stajem autostoperima -ako ne poznajem , i ako nisu deca.
Ali sve to je lepo zvučalo........... Putovanje AUTOSTOPOM ? 184357










Putovanje AUTOSTOPOM ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyPet Jun 25, 2010 11:27 pm

Nis- Cuprija i nazad. Putovanje AUTOSTOPOM ? 539287 Studenti na Visoj. Super dozivljaj. Nismo stalno, ali kad okasnimo, pa treba dugo da se ceka bus ili voz, idemo na stop.
Dogodovstine za pamcenje!
Pouke:
- Ako izgubite ( za zene) samopouzdanje, stanite na autoput! Vozaci kamiona ce vam ga dici ( ili vi njima) Putovanje AUTOSTOPOM ? 539287
- Ako stojite na autoputu rano ujutru, spremite licnu kartu, eto vam policije! Putovanje AUTOSTOPOM ? 983188
- Ako se vozite sa Turcinom, samo grupno, i spremno da odslusate Karleusu na Turskom, i da dobijete paket coca-cole za poneti! Putovanje AUTOSTOPOM ? 746505

-Ako vas policija zaustavi ne dajte lazne podatke ( ko moj drug) je l oni na licu mesta proveravaju, pa vam tako proadne dozivljaj voznje stopom, posto vas oni povezu! Putovanje AUTOSTOPOM ? 279207
- Znajte da ce te sve to i mnogo vise pamtiti kao najlepsi deo skolovanja! Putovanje AUTOSTOPOM ? 156806










Putovanje AUTOSTOPOM ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyNed Jul 04, 2010 5:46 pm

kod nas u Zenici taxista ima masa....svi voze na odredjenu relaciju i po istoj cijeni.....bilo da je jedna stanica ili deset....kriza u gradu pa su se rasporedili......i kada sam nekad morala uzeti taxi do posla.....kod nas ne moras da ih zaustavljas sami stanu .....za par minuta prodje ih deset....ali ja cekam da mi onako lik ne izgleda opasan pa da sjednem....nekako kada vidim ko sve danas vozi.....sa ponekim bih smjela voziti se jedino kada bih imala security kraj sebe.....a da stopiram.....nema sanse..... :790114:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyNed Jul 04, 2010 6:01 pm

Nikad ne stopiram..ako nemam za taxi..pretezno idem peske......

od hale pionir do bloka 62..ili iz centra Zarkova do blokova..najduze relacije..bilo je i kracih... Putovanje AUTOSTOPOM ? 492702


na moru sam jednom isao..20 km..po plazi...mozda i vise..nisam merio..od Nei Poria(pored Platamona) pa do Leptokarie..


ali zato sam uvek stopirao na moru...Kupari - Dubrovnik ... Putovanje AUTOSTOPOM ? 492702

nekad bilo..sada imamo auto....samo sam jednom stao...stoperki...ne volim da stajem...
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyNed Jul 04, 2010 8:09 pm

Nisam nikad stopirao ,već dugo vozim auto . Ali sam primao ,i stopere i stoperke .Često sam na putu pa je doživljaja dosta .Evo jedne zgode :
Rano jutro na naplatnoj kućici Popovača krećem prema Beogradu .Stopira mlada žena . Stajem ,a ona pita idete li prema Slavonskom Brodu . Odgovaram da idem i ona skida ruksak ,stavlja ga na zadnje sedište i sjeda na mjesto suvozača .Na radiju sa DVDa pjeva Haris Džinović.. . Ostarit ću neću znati...... Hoće te li to smeće ugasiti ,i pustit nešto pametnije reče ONA načinom naređenja . Hoću rekoh skrećući u zaustavnu traku . Zaustavim auto ustanem sa sedišta otvorim vrata kažem dami izvolte pokazujući joj da izađe ,dohvatim i ruksak dam joj ga i kažem za vas je ono smeće ugašeno .....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyPon Jul 05, 2010 11:45 pm

Nikad i ne preporučujem nikome...Čak ni na kratke relacije.Sad zašto.
Može svako,sve do jednom..
U današnje vreme,kad nisi siguran u svojoj kući,a ne u tuđem autu.
Čak bi alepovala da se ne stopira..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyPon Jul 05, 2010 11:51 pm

Naša deca idu u medicinsku i ekonomsku u Sombor i naravno, imaju mesecne karte za bus, ali naravno i zakasne . E onda stopiraju .

Dok sam radio u Somboru , redovno sam ih vozio , no....prosle godine jedan moj poznanik tako zimi pokupio dvoje momaka u Somboru, skolarci . Inace je covek direktor Panonske banke, i ima audia, mislim.
Sutradan vidi....klinci mu izrezali ziletom valjda zadnje sediste gde su sedeli.
Sta je zahvalnost.....










Putovanje AUTOSTOPOM ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptyPon Jul 05, 2010 11:58 pm

Auto nije vredniji od ljudskog života.Ovo je samo jedan od primera..


Da hrvatskoj
obijesti prema Hercegovini nema kraja pokazao je i večerašnji prilog na
RTL-u, u kojem stanovnica Trilja, komentirajući brutalno ubojstvo
nesretne Kristine Šušnjara, govori kako je skandalozno da djeca u Trilju
stopiraju uz cestu kojom voze i Hercegovci...






Ta
izjava i ne bi toliko zgrozila da nije došla u ovakvoj crnoj konotaciji
i iz kraja koji je u mnogočemu mentalno vrlo sličan Hercegovini i koji
se od Hercegovine razlikuje, ako ništa, onda po tome što se u toj istoj
Hercegovini ovakvi brutalni slučajevi ubojstava maloljetnih djevojaka ne
pamte dok je u sinjskoj krajini ovo već treći takav. Vjerojatno
Cetinjanima percepciju njih samih kvari činjenica što Ivan i Pavle Bulj
nisu Hercegovci pa se onda u nedorečenim situacijama kakva je ova krivac
opet traži negdje drugo. Jer "nisu naši takvi". Hercegovaca ima dakako
svakavih. "Ta svugdje na svijetu ima govana" kazao je jedan pjesnik, no
kada su u pitanju serijska ubojstva tu smo za Hrvatsku Europa.


Da
stvar bude gora Triljskom cestom prolaze i svi drugi od Dubrovčana,
Makarana, Imoćana, Bosanaca, Albanaca i Crnogoraca i koga sve ne, ali
dotičnoj Triljanki u oko su upali baš Hercegovci. Kojeg li krasnog
komšiluka!


Putovanje AUTOSTOPOM ? Kristina_susnjara24 sata večeras su objavili da je
mladi Luka P. (23) iz okolice Sinja navodno priznao da je sudjelovao u
ubojstvu 21-godišnje Kristine Šušnjare. Neslužbeno se doznaje kako je
rekao inspektorima da će ih odvesti na mjesto zločina. Iz njegovog
iskaza, proizlazi da je bilo više napadača, no nije poznato koliko.


Kristinu
su na silu ukrcali u automobil, te je na zabačenom predjelu ubili
udarcima tupim predmetom u glavu. Iako se nagađalo da je motiv ubojstva
bilo silovanje, istražni sudac Stanko Grbavac potvrdio je da je nalaz
obdukcije pokazao kako Kristina nije silovana, čak štoviše bila je
nevina.


Policija
za sada nije pronašla odjeću donjeg dijela tijela, kao ni torbicu i
mobitel, koji je ubojica izbacio već u vožnji na putu od Trilja prema
Donjem Docu. Kristinu Šušnjaru pronašli su smrskane glave. Tijelo su
pokušali identificirati članovi rodbine, ali zbog teških ozlijeda glave
nisu mogli sa sigurnošću potvrditi da je riječ upravo o njoj.
Definitivna potvrda obavljena je tek provjerom otisaka prstiju.


Ako
je Sinj u Hercegovini gospođa je onda u pravu. Inače kada drugi put
budete htjeli popiti kavu u Trilju, produžite. Jer iako njihovi ubijaju
Vas smatraju ubojicama. Hvala hrvatskim medijima.


poskok.info










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? EmptySre Feb 02, 2011 5:58 pm

sonia ::
Nis- Cuprija i nazad. Putovanje AUTOSTOPOM ? 539287 Studenti na Visoj. Super dozivljaj. Nismo stalno, ali kad okasnimo, pa treba dugo da se ceka bus ili voz, idemo na stop.
Dogodovstine za pamcenje!
Pouke:
- Ako izgubite ( za zene) samopouzdanje, stanite na autoput! Vozaci kamiona ce vam ga dici ( ili vi njima) Putovanje AUTOSTOPOM ? 539287
- Ako stojite na autoputu rano ujutru, spremite licnu kartu, eto vam policije! Putovanje AUTOSTOPOM ? 983188
- Ako se vozite sa Turcinom, samo grupno, i spremno da odslusate Karleusu na Turskom, i da dobijete paket coca-cole za poneti! Putovanje AUTOSTOPOM ? 746505

-Ako vas policija zaustavi ne dajte lazne podatke ( ko moj drug) je l oni na licu mesta proveravaju, pa vam tako proadne dozivljaj voznje stopom, posto vas oni povezu! Putovanje AUTOSTOPOM ? 279207
- Znajte da ce te sve to i mnogo vise pamtiti kao najlepsi deo skolovanja! Putovanje AUTOSTOPOM ? 156806


Da dopunim pricu Putovanje AUTOSTOPOM ? 944472
Podjemo na ispit, nas nekoliko devojaka. Obicno smo se menjale redom koja ce kad da vozi. Ovog puta bila Olja. Negde na pola puta pukne guma. Ispitivac je iz Beograda, jako stroga, nema kasnjenja.. Znamo da je zabranjeno stopiranje na autoputu, ali... Ispit je, ucile smo Putovanje AUTOSTOPOM ? 539287 hocemo da stignemo... Stopiramo, staje neki beli kombi. Ulazimo nazad, sedamo, sofer, jos dva momak pozadi + nas pet. Pitaju oni da li znamo d aje zabranjeno stopiranje? Znamo. Paa? - Da se presdtavimo, ispektori policije!
affraid Da ste videli samo- Pravdamo se nas pet sve u jedan glas! Putovanje AUTOSTOPOM ? 944472 Oni nas gledaju prvo cuteci, pa pocinju da se smeju!
Elim, isli oni negde do Raznja, a mi moramo dalje.. Opet stopiramo. Kaze drugarica - Mercedes cemo! Staje '' mecka'' , posedamo...a unutra Ciga vozio prasice, sta li, to smrdi, nedao ti Bog! Putovanje AUTOSTOPOM ? 746505
Kaze ova- Idemo do Paracina! Mi je pogledasmo, pa sve cutimo, samo da sto pre izadjemo, to bilo prvo sledece mesto! Putovanje AUTOSTOPOM ? 944472
Opet stopiraj. Neki dedica, fin covek odveze nas do ulaza u skolu...
Stigosmo i na taj ispit! Nekad bilo, sad se pripoveda! Putovanje AUTOSTOPOM ? 279207 ( I dan danas se salimo- 'Oces u mercedes, je l' ? ) Putovanje AUTOSTOPOM ? 539287










Putovanje AUTOSTOPOM ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje AUTOSTOPOM ?   Putovanje AUTOSTOPOM ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Putovanje AUTOSTOPOM ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PUTOVANJE U SVETU ZEMLJU
» Putovanje kroz vreme ?
» Putovanje kroz Srbiju
» Proza-citati

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: