DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SILIKONI (i druga "plastika" )

Ići dole 
+38
savo
Black Wizard
el_vibrador
Gothic
Danubius
Svemimir
Kijara-brm
Lakota
brdjanin
AstrinaKomsinica
dusicaa
Šmizla
podbarac
Samhain
brunolino
bokki78
EAGLE
Najda M.
Aurora Borealis
Klosarka
bosankaa
determinanta
sonia
Orhideja
Xenia
Crna_ovca
Kica/Praja
njushkalo_
doctorr67
Oci-ANDJELA
Lily
Sanjalica
anja007
Astra
PJER
montoya
Luckasta
Storm_z
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyNed Jun 15, 2008 2:38 pm

First topic message reminder :

Po nekim procenama, u svetu je oko dva miliona zena oblikovalo svoje grudi uz pomoc silikonskih proteza. Neke su ih povecale, smanjile, ucvrstile, podigle... Ono što je bilo rezervisano za estradne zvezde, sada je već i široko rasprostanjena pojava...
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Sil_im10


Sta mislite o silikonima?
Da li podrzavate estetske operacije, usta, grudi..?


SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 9k=



Da li mislite da su devojke(žene)  koje ugrade silikone srecnije, zadovoljnije, pozeljnije... ?










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pet Apr 25, 2014 7:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
savo




Datum upisa : 21.03.2014

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPet Dec 25, 2020 1:41 pm

MOžda će ovaj tekst da razuveri one koje pošto poto hoće silikone

https://www.nanoklinika.rs/saveti/
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySub Dec 26, 2020 7:18 pm

savo ::
MOžda će ovaj tekst da razuveri one koje pošto poto hoće silikone

https://www.nanoklinika.rs/saveti/
Pročitaš i zaboraviš.Eeee , dečko dragi kad žena nešto hoće ona će uraditi pa taman joj Dr. kazao da će da liči na Majkl Dž  zubic  .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyNed Dec 27, 2020 3:07 am

ja bi stavila da imam para ali ako Bog da biceeeee
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyNed Dec 27, 2020 9:01 am

Šta ostane posle kremacije? zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyNed Dec 27, 2020 9:27 am

Eugen Grafvajer ::
Šta ostane posle kremacije? zubic zubic zubic
Silikonke ne kremiraju -njih recikliraju .  zubic
A vremenom se može desiti i ovo :

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 133060992_1339358716422102_7323693226884166336_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=E7t5oPbY7Y4AX9CXSlL&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyNed Dec 27, 2020 11:59 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Šta ostane posle kremacije? zubic zubic zubic
Silikonke ne kremiraju -njih recikliraju .  zubic
A vremenom se može desiti i ovo :

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 133060992_1339358716422102_7323693226884166336_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=E7t5oPbY7Y4AX9CXSlL&_nc_ht=scontent.fiev1-1

U fazonu: "Prodajem sise, podesive, malo vožene, jedno leto na Maldivima." i tako to.

Zubne proteze: "Će se razgaze."
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPon Nov 15, 2021 8:10 pm

U Srbiji više i nema nijedne "javne ličnosti " koja nije "siliKlonjara" .
U suludim vremenima trpanja plastike u sebe ,dotične siliKlonjare nalaze za shodno da se i hvale "koliko si para dale " za "korekcije .
Ubedljivo vode "starlete" ,ali ne zaostaju ni "pevačice" ,"voditeljke" ,"glumice "-pa i "obične devojke" kojima su te "uzor" .To se zove "ulagati u sebe" .
E vala se "uložilo" .Izvesna "niko i ništa "iz Ivanjice ,najvećeg dometa "rijaliti učesnik" ,Ana Korać ,je "u sebe uložila"" plastike za 28 000 eu .
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Ana-korac
Nije Photoshop -dala si "izvaditi" i 4 rebra .
To je joj je donelo "bogatog dečka " ,auto od 50 000 eu, stan i vikende u Dubaiu .
Pre toga je brala maline "na nadnicu" .

A ovo je najnoviji monstrum : izvesna Maja Marinković (takođe "učesnica Zadruge "po zanimanju ) ,poznata po kresanju sa svakim drugim "zadrugarom" ,koju ne "izdržava "momak -nego poznati beogradski kriminalac "Taki" (otac joj) ,koji plaća svu plastikariju.

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 2285867_screenshot-39_ls

Da ne nabrajam i sve ostale mnogobrojne .Nego se pitam ...što tzi muškarci ,ako im je do kresanja tih vreća plastike ,jednostavno ne kupe lutku,ili sex robota ?

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQeOMVp8hQuG8dEfjd8qXS2O5-ZKgeas4RxSfCDrq4jR8_GTgbOoVlO-jaxXEE0XzOGAPU&usqp=CAU
Ista stvar -a 20 x jeftinije ,i "trajnije" . zubic



Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Sep 06, 2022 12:24 pm

Koliko bolestan treba biti za ovo ?
A u Srbiji ih ima sada na stotine(ovo su samo "najpoznatije ",tkzv."starlete")

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 3107019_869745132_ls

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 3078493_screenshot-10_ff

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 3156711_screenshot-3_ff

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 3107967_sorajaa_ff

Kome je ovo lepo ,pobogu ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Sep 06, 2022 2:27 pm

Svaka roba ima svoga kupca .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPet Feb 16, 2024 12:56 am

Milica Milošević bila je prva snaja Slobodana Miloševića, a poznato je i da je za vreme devedesetih, velike nemaštine i vremena kada je narod jedva preživljavao, upravo ona prva ugradila silikone u grudi.

Sredila je usne, nos, ali i jagodice. Uvek je bila sređena, obučena u luksuznu garderobu i uglavnom na visokim štiklama paradirala je na javnim događajima.

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 245989_marija-m_ls

A evo je danas .

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 299105_milica-milosevic5-news1-dragana-udovicic_ff

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 299097_milica-milosevic3-news1-zorana-jevtic_ff

Verovatno danas ni najbolji"plastičar" ne bi napravio "normalnu ženu" od nje .
Ali ,nema problema .
Već joj je sin "narodni poslanik"
Dinastija se nastavlja.....










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPet Feb 16, 2024 9:29 am

Kaže se

6. Koja to pogrešna predstava o uvećanju grudi silikonskim implantatima preovlađuje u javnosti?

U javnom mnjenju preovlađuje uverenje da povećanje grudi znači da od grudi normalne veličine – stvaramo upadljivo povećane grudi, popularno rečeno – “seks bombe”. Zato što su medijiski najčešće promovisani takvi slučajevi i to na jedan senzacionalistički ne retko prizeman način. Činjenica je da se to ciljano radi u nekim medijima. Istina je međutim upravo ono što je već napomenuto u tekstu, da su velika većina naših pacijentkinja devojke i žene sa veoma malim grudima, pa pomoću operacije pokušavamo da im napravimo dojke normalne veličine, koje su primerene njihovim telesnim proporcijama. Te su žene – duboko opterećene svojim nedostatkom i sa bitno poljuljanim samopouzdanjem, pogotovo u sadašnjem vremenu kada se putem – svojevrsnog medijskog “terora” prisutnog i na globalnom nivou – nameće “savršen, erotski izazovan i mladolik” izgled kao jedini – poželjan izgled. Hteli mi to da prihvatimo ili ne, ali uticaj medija je i u tom domenu ogroman.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySub Feb 17, 2024 11:57 pm

savo ::


U javnom mnjenju preovlađuje uverenje da povećanje grudi znači da od grudi normalne veličine – stvaramo upadljivo povećane grudi, popularno rečeno – “seks bombe”. Zato što su medijiski najčešće promovisani takvi slučajevi i to na jedan senzacionalistički ne retko prizeman način. Činjenica je da se to ciljano radi u nekim medijima. Istina je međutim upravo ono što je već napomenuto u tekstu, da su velika većina naših pacijentkinja devojke i žene sa veoma malim grudima, pa pomoću operacije pokušavamo da im napravimo dojke normalne veličine, koje su primerene njihovim telesnim proporcijama. Te su žene – duboko opterećene svojim nedostatkom i sa bitno poljuljanim samopouzdanjem, pogotovo u sadašnjem vremenu kada se putem – svojevrsnog medijskog “terora” prisutnog i na globalnom nivou – nameće “savršen, erotski izazovan i mladolik” izgled kao jedini – poželjan izgled. Hteli mi to da prihvatimo ili ne, ali uticaj medija je i u tom domenu ogroman.
Tu se slažem-do 3,4 ...(stare mere )
Ali većina naših "sunarodnjikinja" pumpa na 5,6 ...i više .










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyNed Feb 18, 2024 8:32 am

Kritikuju se žene, koje nisu zadovoljne svojim telom ali zato bi 99% muškaraca, povećalo kitu. Džaba se pumpaju mišići, od njih se kita samo smanjuje. Uvek je u pitanju telo a um u tom slučaju, ostaje zapostavljen zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPon Feb 19, 2024 8:24 pm

Eugen Grafvajer ::
Kritikuju se žene, koje nisu zadovoljne svojim telom ali zato bi 99% muškaraca, povećalo kitu. Džaba se pumpaju mišići, od njih se kita samo smanjuje. Uvek je u pitanju telo a um u tom slučaju, ostaje zapostavljen zubic zubic zubic
I za "muške" postoje "implantati" Ali se nisam bavio time-da mogu da kažem konkretno šta i kako .Mislim da je kombinacija "teranja krvi u stvar" -u kojoj postoji silikonski implantat .










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 8:18 pm

Danubius ::

I za "muške" postoje "implantati" Ali se nisam bavio time-da mogu da kažem konkretno šta i kako .Mislim da je kombinacija "teranja krvi u stvar" -u kojoj postoji silikonski implantat .

To je glupost...jer kako god..svaka "poderotina" nađe sebi zakrpu...ali ima smisla da se obezbedi tvrdoća komada i da brzo ne pada..Odavno postoje preparati tipa "Kamagra" ..i to zna manguparija i ostala Bagra... ludismeh ludismeh ludismeh smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:17 pm

montoya ::
Danubius ::

I za "muške" postoje "implantati" Ali se nisam bavio time-da mogu da kažem konkretno šta i kako .Mislim da je kombinacija "teranja krvi u stvar" -u kojoj postoji silikonski implantat .

To je glupost...jer kako god..svaka "poderotina" nađe sebi zakrpu...ali ima smisla da se obezbedi tvrdoća komada i da brzo ne pada..Odavno postoje preparati tipa "Kamagra" ..i to zna manguparija i ostala Bagra... ludismeh ludismeh ludismeh smehsmeh

Pa ima, nije da nema. Distributeri istih mi bili stranke na poslu smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Mnogi korisnici nisu, jer hoće srčka da opuca. Šta 'š puno htjeli - puno započeli....pokoj im duši SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 599
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:20 pm

justicija ::

Pa ima, nije da nema. Distributeri istih mi bili stranke na poslu smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Mnogi korisnici nisu, jer hoće srčka da opuca. Šta 'š puno htjeli - puno započeli....pokoj im duši SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 599

za srčane pacijente nije preporučljivo...a takođe i sama doza...ali ima smisla ... ludismeh ludismeh ludismeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:34 pm

montoya ::
justicija ::

Pa ima, nije da nema. Distributeri istih mi bili stranke na poslu smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Mnogi korisnici nisu, jer hoće srčka da opuca. Šta 'š puno htjeli - puno započeli....pokoj im duši SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 599

za srčane pacijente nije preporučljivo...a takođe i sama doza...ali ima smisla ... ludismeh ludismeh ludismeh

Pa da, nađe koku od 23, a njemu 65 i jbga ona nekako svari što je mator jer ima para, al čuna izdajica, e zato matori mazne kamagru, pa još jednu jer ima da vidi šta je stari frajer, kad on hop miokard ga izda kad mu najviše treba. Zaebano druže, zaebanooo!

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Feb 20, 2024 9:53 pm

justicija ::


Pa da, nađe koku od 23, a njemu 65 i jbga ona nekako svari što je mator jer ima para, al čuna izdajica, e zato matori mazne kamagru, pa još jednu jer ima da vidi šta je stari frajer, kad on hop miokard ga izda kad mu najviše treba. Zaebano druže, zaebanooo!

to je zaebano....i od 30 leta..može biti velika šteta.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
crvenkapica_011

crvenkapica_011


Datum upisa : 05.05.2020

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Mar 05, 2024 1:04 pm

Nemam ništa protiv, naročito kad su u pitanju žene koje su imale mastektomiju, pa im znači da opet imaju šta da stave u brushalter. Lično mi ne treba, imam sasvim dovoljno, a i u godinama sam, pa mi je sve manje važno. Imam nekoliko prijateljica koje su išle na nanokliniku na povećanje, a imam i dve koje su smanjivale svoje prirodne.
U principu, važno je da se žena sa onim što ima oseća dobro, a da li su prirodne ili veštačke, manje je važno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyUto Mar 05, 2024 3:34 pm

crvenkapica_011 ::
Nemam ništa protiv, naročito kad su u pitanju žene koje su imale mastektomiju, pa im znači da opet imaju šta da stave u brushalter. Lično mi ne treba, imam sasvim dovoljno, a i u godinama sam, pa mi je sve manje važno. Imam nekoliko prijateljica koje su išle na nanokliniku na povećanje, a imam i dve koje su smanjivale svoje prirodne.
U principu, važno je da se žena sa onim što ima oseća dobro, a da li su prirodne ili veštačke, manje je važno.
Masektomija-tu se slažem .Moja baba ju je imala "u ono vreme" i nije bilo silikonskih implantata .Nije imala ni 30 god -doživela je 76 .
"Silikonke" (starlete ) ne volim .....imam par koleginica koje ozbiljno razmišljaju o "smanjenju" (jer im Bog dao  (.)(.) a opterećenje su za kičmu .
No muške svinje (u koje i sam spadam ) nemaju baš puno razumevanja .... zubic
Ali da roditelji "poklanjaju" ćeri za 18 rođendan ....da bi bila u egalu sa "starletama" -e to ne razumem .










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10

crvenkapica_011 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 8:48 am

Naše žene su prirodne lepe, nema potrebe da rade sve te estetske zahvate posebno ne botkse i silikonizaciju svog tela. Deuje mi kao da se više radi o psihičkom problemu a ne estetskom.
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 4:02 pm

Danubius ::

No muške svinje (u koje i sam spadam ) nemaju baš puno razumevanja .... zubic
Ali da roditelji "poklanjaju" ćeri za 18 rođendan ....da bi bila u egalu sa "starletama" -e to ne razumem .

A to ti je tako, mama kokoška, tata kreten, muške svinje vole i eto buduće starleteeee!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 7:07 pm

justicija ::



A to ti je tako, mama kokoška, tata kreten, muške svinje vole i eto buduće starleteeee!
Još ako je uspeju ubaciti u "rijalti" ...eto para za se novu i novu "plastiku" (silikone , hijalurone..itd)  zubic
Za zaista ne razumem te likove što se pale na takve .Pobogu-sve iste ,kao "klonirane" ?










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 7:14 pm

Danubius ::
justicija ::



A to ti je tako, mama kokoška, tata kreten, muške svinje vole i eto buduće starleteeee!
Još ako je uspeju ubaciti u "rijalti" ...eto para za se novu i novu "plastiku" (silikone , hijalurone..itd)  zubic
Za zaista ne razumem te likove što se pale na takve .Pobogu-sve iste ,kao "klonirane" ?

Ček, ček! Kako ne razumiješ?! Nisi li baš ti što voliš: "guzate, sisate, lomne u struku"? Barem se gore u postu izjasni da i ti pripadaš muškim svinjama ili sam ja nešto pogrešno shvatila? 🤔
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 9:01 pm

justicija ::



Ček, ček! Kako ne razumiješ?! Nisi li baš ti što voliš: "guzate, sisate, lomne u struku"? Barem se gore u postu izjasni da i ti pripadaš muškim svinjama ili sam ja nešto pogrešno shvatila? 🤔
Dobro si shvatila .Kao i svaka muška svinja . 
Ali...."natural" .
Nisam do sada imao prilike opštiti sa goreopisanima -a da je "silikon" .
Kad nisam "žestoki momak sa asfalta" ili "kontraverzni biznismen"  ludismeh










SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 9:28 pm

Danubius ::

Nisam do sada imao prilike opštiti sa goreopisanima -a da je "silikon" .
Kad nisam "žestoki momak sa asfalta" ili "kontraverzni biznismen"  ludismeh

ništa nisi propustio.... ludismeh ludismeh ludismeh smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Divide10

justicija likes this post

Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptySre Mar 06, 2024 9:36 pm

montoya ::
Danubius ::

Nisam do sada imao prilike opštiti sa goreopisanima -a da je "silikon" .
Kad nisam "žestoki momak sa asfalta" ili "kontraverzni biznismen"  ludismeh

ništa nisi propustio.... ludismeh ludismeh ludismeh smehsmeh

smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh ludismeh ludismeh

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyČet Mar 07, 2024 8:34 am

Kod silikonski' sisa se ne primećuje neka razlika od pravih. Možda nisam bio preterano zainteresovan.

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyČet Mar 07, 2024 7:58 pm

Eugen Grafvajer ::
Kod silikonski' sisa se ne primećuje neka razlika od pravih. Možda nisam bio preterano zainteresovan.

Jedno je izgled (upakovano u korset ili već kako drugačije) a drugo na dodir...neprirodno tvrdo za veličinu i naravno...vidi se rez ispod balona, što umanjuje opšti dojam kad se zna da su ugrađeni "implatanti"...ko voli neka izvoli.... 99i smehsmeh ludismeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPet Mar 08, 2024 3:13 pm

montoya ::
Eugen Grafvajer ::
Kod silikonski' sisa se ne primećuje neka razlika od pravih. Možda nisam bio preterano zainteresovan.

Jedno je izgled (upakovano u korset ili već  kako drugačije) a drugo na dodir...neprirodno tvrdo za veličinu i naravno...vidi se rez ispod balona, što umanjuje opšti dojam kad se zna da su ugrađeni "implatanti"...ko voli neka izvoli.... 99i smehsmeh ludismeh



Jebiga, ima i' razni' vrsta silikona il' me je ložila. Sve u svemu, il' je Dr. dobro uradio il' mayka priroda. zubic zubic zubic

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 EmptyPon Mar 11, 2024 9:32 am

MIslim da sam već ovo kačio, ali nije na odmet potsetiti se


"2. Koje su psihofizičke koristi uvećanja grudi sa implantatima?

Koristi su pre svega psihičke. Ženama s malim dojkama ili sa dojkama neskladnog izgleda – ovi grudni implantati suštinski menjaju sliku o sebi, one se osećaju potpunije, ženstvenije, podignutog samopouzdanja i drugačije slike o sopstvnom telu. Žene koje su izgubile dojku zbog kancera pomoću ovih implantata pobeđuju osećaj invaliditeta i bolesti. Na sličan način pozitivan rezultat postižemo i kod izrazito malih dojki, koje su kod nas česte. Zatim kod mladih mama sa opuštenim, palim grudima koje su u velikoj meri izgubile svoj volumen, a koje ponovo žele dojke slične onima koje su imale pre porođaja. Postoji i fizički benefit koji se ogleda u većem zadovoljstvu u intimnom životu žene, obzirom da zbog povećanog samopouzdanja postaju opuštenije i otvorenije u intimnim trenucima, što je za svako ženu važno! Tokom dugih razgovora sa našim pacijentkinjama, ne mali broj otkrio nam je određenu anksioznost, nesigurnost, stegnutost i postiđenost u intimnim trenucima upravo zbog duboke frustracije malim, opuštenim ili izrazito neskladnim grudima. "

Sami hirurzi to kažu (izvor )

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   SILIKONI (i druga "plastika" ) - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SILIKONI (i druga "plastika" )
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: