DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Politička dešavanja- Republika Srpska

Ići dole 
+11
el_vibrador
Gothic
debilko
Astra
Kica/Praja
Danubius
bosankaa
popovac
cojle
Smiljan01
sonia
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyPet Okt 15, 2010 10:18 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptySre Apr 26, 2023 2:26 pm

justicija ::
Danubius ::


ps .i nemoj da mi neko kaže da nisam u pravu ! Pa mamu mu j....profitersku !


Ko si ti pa da se tebi nešto ne kaže, a istovremeno govoriš i radiš šta hoćeš???
Ti u svojoj glavi možeš biti i Če Ge Vara i Napoleon, ali to je samo u tvojoj glavi!

Btw, nešto ne vidim da svog predsjednika pljuješ, a nije da ti ne fali materijala, ali jbga prpa guzici!

Elem, i to što je "otišlo u etar" trebao si staviti jer u emisiji kod Papića je sasvim normalno i mema ništa neprimjerno. Što bi ono ti naglasio kod "mog prijatelja" Papića !

Obećao sam da neću biše nikada "političti"Naravno da pljujem "predsednika" (vidi temu "Vučič i srptska napredna sekta" Ali džaba govorim...imaš pravo  PA ću umukniti
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 11:50 am

Danas je Dan Republike Srpske .
Ja tu ne vidim nikakav problem (ukoliko se ne slavi sa nekim vojnim paradama ,četničkim okupljanjima i sl)
Pa pobogu....i mi našim prijateljima čestitamo Ramazan i sl.
Svako normalan to radi -bio iz "Srpske" ili Srbije, Papue (Nove Gvineje )
Komšijski i ljudski .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija




Datum upisa : 24.12.2023

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 1:10 pm

Danubius ::
Danas je Dan Republike Srpske .
Ja tu ne vidim nikakav problem (ukoliko se ne slavi sa nekim vojnim paradama ,četničkim okupljanjima i sl)
Pa pobogu....i mi našim prijateljima čestitamo Ramazan i sl.
Svako normalan to radi -bio iz "Srpske" ili Srbije, Papue (Nove Gvineje )
Komšijski i ljudski .

Republika Srpska nema vojsku, tako da nema vojne parade
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 1:25 pm

justicija ::


Republika Srpska nema vojsku, tako da nema vojne parade
Nemam pojma ...kao da se sećam da je bio defile policije ,pre koje godine ?
Svejedno ,,,poenta je da ima puno pravo da proslavi ,dostojanstveno .Varam li se ja ,,,,sad dolaze razne "slave" itd ?
Ceo januar je "praznični" ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija




Datum upisa : 24.12.2023

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 2:01 pm

Da, biće parada policije i ostalih republičkih službi, studenata i slično. Vojska je u BIH zajednička i njih nema.
9. januara je Sveti Stefan, ali nije li svakog dana neki svetac. Osim toga Republika Srpska i jeste nastala 09. januara 1992. godine, bilo bi van pameti slaviti npr. 4. aprila?!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 3:32 pm

justicija ::

9. januara je Sveti Stefan, ali nije li svakog dana neki svetac.
Bogami -ima dosta .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Moja ex žena slavi "Svete Verige" (što ja uredno čestitam.Slava njenog muža iz "Srpske" )
Poenta -ma šta mislili ,možemo ukazati poštovanje jedni drugima .
Bili iste nacije i vere ili ne . Stvar ljudskosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija




Datum upisa : 24.12.2023

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 6:07 pm

Bome, mi proslavismo! Juče su letili borbeni američki avioni iznad nas, visoki predstavnik prijeti kaznama, ali mi proslavili. E još u 20:00 h je vatromet i akobogda i do godine opet! kolo
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyUto Jan 09, 2024 11:02 pm

Srećan rođendan kolo

 [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Đole




Datum upisa : 07.10.2011

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptySre Jan 10, 2024 12:19 pm

Sretno! xxx2 uuu55

justicija likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptySre Jan 10, 2024 12:36 pm

justicija ::
Bome, mi proslavismo! Juče su letili borbeni američki avioni iznad nas, visoki predstavnik prijeti kaznama, ali mi proslavili. E još u 20:00 h je vatromet i akobogda i do godine opet! kolo
Da ,mora se priznati -bilo je impresivno .
Posebno me dirnulo "Pukni zoro" (što naravno da znamo da je komponovao Robert Pešut ,"Manjifiko" ,Slovenac -koga briga ?) ,bilo je prikladno .
Moja primedba je uvek ista -goveđa glava Dodik ,"Mile Kent" ,ratni profiter ,seljober i Vučićeva ulizica .
"Srpska" zaslužuje jednog premijera kojim će se ponositi ,(neukaljanog ,poliglotu,obrazovanog,demokratu  ) a ne ovog....
No stvar ukusa -naravno da ne želim da namećem moje mišljenje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptySre Jan 10, 2024 2:55 pm

Danubius ::
justicija ::
Bome, mi proslavismo! Juče su letili borbeni američki avioni iznad nas, visoki predstavnik prijeti kaznama, ali mi proslavili. E još u 20:00 h je vatromet i akobogda i do godine opet! kolo
Da ,mora se priznati -bilo je impresivno .
Posebno me dirnulo "Pukni zoro" (što naravno da znamo da je komponovao Robert Pešut ,"Manjifiko" ,Slovenac -koga briga ?) ,bilo je prikladno .
Moja primedba je uvek ista -goveđa glava Dodik ,"Mile Kent" ,ratni profiter ,seljober i Vučićeva ulizica .
"Srpska" zaslužuje jednog premijera kojim će se ponositi ,(neukaljanog ,poliglotu,obrazovanog,demokratu  ) a ne ovog....
No stvar ukusa -naravno da ne želim da namećem moje mišljenje .

Ipak, važno je spomeniti, majka Pešuta je iz Bele Krajine a otac Srbin. Deda Solunski borac kome je poklonio pjesmu Pukni zoro.

Dobro mi poznato, davno sam putovao u školu, na vicionalnom kolosjeku je bio Ćiro koga smo zvali „Kranjac“ išao je prema Bijeloj krajini. Ozalj, Mahično, Metlika, itd. Često smo se peglali, tukli na želj stanici, pa bi se čulo: „ne mene ja sam pravoslavac“ jer u Beloj krajini žive pravoslavci i Grko-katolici, normalno, većinsko je katoličko stanovništvoivo.

justicija likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyČet Jan 11, 2024 2:37 am

Đole ::


Ipak, važno je spomeniti, majka Pešuta je iz Bele Krajine a otac Srbin. Deda Solunski borac kome je poklonio pjesmu Pukni zoro.

Dobro mi poznato, davno sam putovao u školu, na vicionalnom kolosjeku je bio Ćiro koga smo zvali „Kranjac“ išao je prema Bijeloj krajini. Ozalj, Mahično, Metlika, itd. Često smo se peglali, tukli na želj stanici, pa bi se čulo: „ne mene ja sam pravoslavac“ jer u Beloj krajini žive pravoslavci i Grko-katolici, normalno, većinsko je katoličko stanovništvoivo.
Naravno .Đole .
Pa "Bože pravde" je komponovao Davorin Jenko (Slovenac...možda i Hrvat ?)Koga briga ?
Ja volim"Pukni zoro" ,taman da je komponovao neki Bantu crnac zubic
Koga briga ?
---
Ovo je već gadnije
Među zvanicama našao se i bivši direktor BIA i odnedavno senator Republike Srpske Aleksandar Vulin. U masi je primećen i Vučićev sin Danilo, a jedino novo lice bio je dr Branimir Nestorović, koga ćemo izgleda od sada viđati na svim “patriotskim skupovima” ovog tipa

Vulin???Znači..nemam reči.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyČet Jan 11, 2024 9:47 am

Izgleda da sam pogrešno shvatio, ne, reagovao sam, čemu potencirati da je tekstopisac Slovenac.
PS: sve himne su plagijati, ukradeno od Poljaka. Lično, Bože pravde mi se ne sviđa, da ne elaboriram.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyČet Jan 11, 2024 12:50 pm

Đole ::
Izgleda da sam pogrešno shvatio, ne, reagovao sam, čemu potencirati da je tekstopisac Slovenac.
PS: sve himne su plagijati, ukradeno od Poljaka. Lično, Bože pravde mi se ne sviđa, da ne elaboriram.

Ni meni ...moja himna je "Hej Sloveni" brdski
Nisi pogrešno shvatio-ja sam malo više inzistirao na "apsurdu" brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyČet Jan 11, 2024 4:05 pm

Danubius ::
Đole ::


Ipak, važno je spomeniti, majka Pešuta je iz Bele Krajine a otac Srbin. Deda Solunski borac kome je poklonio pjesmu Pukni zoro.

Dobro mi poznato, davno sam putovao u školu, na vicionalnom kolosjeku je bio Ćiro koga smo zvali „Kranjac“ išao je prema Bijeloj krajini. Ozalj, Mahično, Metlika, itd. Često smo se peglali, tukli na želj stanici, pa bi se čulo: „ne mene ja sam pravoslavac“ jer u Beloj krajini žive pravoslavci i Grko-katolici, normalno, većinsko je katoličko stanovništvoivo.
Naravno .Đole .
Pa "Bože pravde" je komponovao Davorin Jenko (Slovenac...možda i Hrvat ?)Koga briga ?
Ja volim"Pukni zoro" ,taman da je komponovao neki Bantu crnac zubic
Koga briga ?
---
Ovo je već gadnije
Među zvanicama našao se i bivši direktor BIA i odnedavno senator Republike Srpske Aleksandar Vulin. U masi je primećen i Vučićev sin Danilo, a jedino novo lice bio je dr Branimir Nestorović, koga ćemo izgleda od sada viđati na svim “patriotskim skupovima” ovog tipa

Vulin???Znači..nemam reči.

Eto ti đavla, a ja baš kontala zvaće Čanka ili Đilasa smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyČet Jan 11, 2024 11:20 pm

justicija ::


Eto ti đavla, a ja baš kontala zvaće Čanka ili Đilasa smehsmeh

Ista su to shit3 shit3 shit3
Ali je Vulin baš licemerni gad .

shit3 ...na kvadrat










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2024 3:34 pm

Danubius ::
justicija ::


Eto ti đavla, a ja baš kontala zvaće Čanka ili Đilasa smehsmeh

Ista su to shit3 shit3 shit3
Ali  je Vulin baš licemerni gad .

shit3 ...na kvadrat

Vidi, pre par mjeseci sam upoznao novosađana koji dobro poznaje Vulina i familiju. Sin od pomenutog je studirao s njim.
Dakle, Vulinov otac je bio direktor ciglane, dobro situiran, apropo tetka poslala novac, navodno ne pije vodu. Jbg. Istina, svi kraduckaju.
Jedno mogu reći, s kim da ga uporedimo iz opozicije, pa i iz vlasti, s kim, sve njojo do nepismenjakovića, ponavljača, mašiskih mozgova, kokošarki-učiteljica, fakultetlija sa 47. godina itd. Malo se zaletio oko onog „sveta“. Po meni, nije glup, elokventan, riječit, drčan itd. Sve karakteristike koje bi trebao da ima jedan političar.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Politička dešavanja- Republika Srpska   Politička dešavanja- Republika Srpska - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Politička dešavanja- Republika Srpska
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Turizam- Republika Srpska
» Srpska posla :)
» Srpska poslovnost
» SRPSKA KUHINJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: REGIONI I POKRAJINE :: REPUBLIKA SRPSKA-
Skoči na: