DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
CELEBRITY persone   ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
CELEBRITY persone   ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 CELEBRITY persone ?

Ići dole 
+4
Danubius
fantom®
Tattoo
AstrinaKomsinica
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Apr 13, 2011 12:26 pm

First topic message reminder :

Ne postoji neka definicija za ove osobe -ali je činjenica da su stalno na tv , na stranicama (žute i druge ) štampe , da se pozivaju na koktele , zabave , modne revije .....a pri tome im ne znamo ni osnovno zanimanje ,niti možemo da kažemo šta su to "uradili " -pa da je to osnova za takvu "slavu "?


Šta mi mislimo o ovome , ko bi bili celebriti*s u našim državama * ? Umemo li da objasnimo -zašto ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Apr 16, 2011 10:26 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Okt 11, 2013 11:07 pm

sonia ::
oro ironic3
Ona  je tek selebrity u usponu .
Ali Stanija ,Soraja ,Stejsi, Blondi i cela plejada drugih -bez njih se ne može zamisliti nijedan VIP događaj u Srbiji .
Dobro kaže Nenad Čanak ,kad ga pitaše šta je definicija starlete :
Prostitutka je predugačko ,a kurva suviše prosto ,pa eto "starleta" .
Nekog naučnika ,akademika ,profesora niti zovu tamo ,niti ih iko prepoznaje ,ali ove "celebrity" ...

Srpske starlete i njihovi poslovi

link
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Okt 12, 2013 10:41 am

Stanija opet okačila tuđu seksi fotku! (FOTO)link

Starleta "Oro" u ponudi na sajtu poslovne pratnje! (FOTO)link

Ma što li me to uopšte ne iznenađuje ? jbt 


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Okt 23, 2013 1:54 pm

PORUKE PODRŠKE NA FACEBOOKU:
'Dolores, drži se, jaka si. Znam da ćeš pobijediti'
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon što su čuli da je Dolores Lambaša teško ozlijeđena u prometnoj nesreći, prijatelji i kolege glumice ostavili su joj brojne poruke podrške na Facebooku
no na odjelu reanimacije Dr. Josip Benčević u Slavonskom Brodu i u tijeku je operacija.

Nakon što je vijest o teškoj prometnoj nesreći proširila, brojni Doloresini prijatelji i kolege ostavili su joj poruke podrške na njezinom profilu na Facebooku. Vijest da se glumica bori za život sve je šokirala, a svi joj poručuju neka se bori i što brže oporavi.

'Draga Dolores, strašne vijesti... Šaljem pozitivne misli, lavica si ti. Da što prije ovo pročitaš', poručila joj je Nataša Janjić Lokas.

'Nitko ne zaslužuje da mu se to dogodi', napisala je Maja Paola Sestrić, bivša natjecateljica 'Big Brothera'.

'Draga Dolores, drži se i vrati nam se, bori se i budi jaka. Svi smo uz tebe!!!', poručila joj je Sonja Dominis iz grupe Kiss. 
'Dolores, drži se. Jaka si ti žena. Znam da ćeš pobijediti', jedna je od poruka. 

'Mila Dolores, želim da operacija uspije i da ne ostanu posljedice, ljepotice draga. Srećo, zašto ta nesreća? Ljubim te, dat će Bog, bit će sve ok', napisala joj je prijateljica. 

'Lipa naša mala... Dolores, drži se', još je jedna u nizu poruka. 

Vijest je čuo maneken Filip Kleva u New Yorku te je napisao: 'Draga Dolores… drži se i budi jaka! Želim ti brz brz oporavak… eto, molim se za tebe. Šaljem ti puno pozitivnih želja i misli iz New Yorka xoxo.'

'Draga moja, nadam se da će biti sve u redu... Budi jaka kao što si uvijek bila, molim se za tebe... Dragi Bog je uz tebe', poručila joj je prijateljica. 

'Draga, vjerujem da će sve biti dobro, ti si lavica naša. Budi jaka, mi smo svi uz tebe', još je jedna u nizu poruka.

'Strašna tragedija, možemo se samo moliti dragom Bogu da sve bude dobro. Dolores je uvijek živjela 300 na sat. Iako se nismo se čuli neko vrijeme, kada sam saznao za ovu vijest osjećao sam se kao da se to dogodilo nekome iz moje obitelji, rekao je Vedran Mlikota koji je s Lambašom tumačio glavnu ulogu u filmu 'Vjerujem u anđele' zaJutarnji list

Glumica je svoj zadnji status na ovoj društvenoj mreži napisala 17. listopada, citirajući pisca Mešu Selimovića: 'Teško je vjerovati, ali je istina, bio sam duboko ganut. Zato što me se jedan čovjek sjetio. Ni zbog čega, ni zbog kakve koristi, iz čista srca.'
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyNed Okt 27, 2013 11:36 am

ŠOKANTNO PRIZNANJE:
Nina Morić:Otac me kao djevojčicu seksualno zlostavljao

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nina Morić za talijansku je televiziju progovorila o traumama iz djetinjstva zbog kojih je otišla iz Hrvatske
'Dok sam bila djevojčica, fizički i seksualno zlostavljao me moj otac', izjavila je danas Nina Morić u intervjuu za talijansku TV postaju Canale 5, a prenosi Jutarnji list.

'Zbog očeva nasilja često sam kao dijete završavala u bolnici. Da bih pobjegla od fizičkog i seksualnog nasilja, odlučila sam otići iz Hrvatske čim sam dobila priliku. To je ostavilo trag na meni. Cijeli sam život zbog toga imala problema s muškarcima. Te je odnose obilježilo upravo ružno i nasilno djetinjstvo s mojim ocem. Kao djevojčicu me opetovano silovao', rekla je slavna manekenka i nastavila u jednako strašnom tonu.

Kao dvogodišnja djevojčica bila sam oteta i zatočena u jednoj garaži. Sa 12 godina imala sam problema sa samoozljeđivanjem jer sam za očeva silovanja krivila sebe...'

Oca nije vidjela pet godina, iako je on navodno pokušavao s njom stupiti u kontakt kako bi vidio unuka. Nina ima namjeru napisati knjigu o traumama koje je proživjela kako bi ohrabrila sve djevojčice koje su žrtve nasilja u obitelji. Istaknula je i da njena majka upoznata s traumama koje je proživljavala zbog oca, piše Jutarnji list.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPon Nov 04, 2013 10:43 am

BEZ DLAKE NA JEZIKU
Nina Morić: 'Postoji li još uvijek Sljeme?'
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nina Morić nasmijala je, ali i šokirala novinare upitavši ih postoji li još uvijek Sljeme u Zagrebu
'Postoji li još uvijek Sljeme?', upitala je Nina Morić na početku intervjua za RTL-ov 'Extra!Magazin', a potom otkrila da nije baš bila redovita u školi. Pitanje o nestanku planine objasnila je time da je bila nezainteresirana za školu.

'Istina je da sam inteligentna, ali i lijena. Cijelo vrijeme nisam radila ništa i do kraja godine sam uzela sve te knjige, a kako je moj tata bio genij, onda bi ti on mene zatvorio u kuću na dva dana da ne izlazim i nisu mi čak dali da jedem', otkriva Nina. 

Nina je otkrila i u kakvom je odnosu s dvjema sestrama. 'Nisam baš u dobrim - ja sam dosta iskrena i ne pričam stvari koje nisu istinite. S mamom sam dosta povezana jer mi pomaže oko Carlosa, ali došao je i taj moment da budemo sami', kaže manekenka čiji je novi brak podigao prašinu jednako kao i razvod od problematičnog Fabrizija Corone. 

'Udala sam se u Kambodži prije nego što sam dobila razvod, tako da se u ovom trenutku osjećam malo kao šeik koji ima dva muža', šali se Nina, no u posljednje vrijeme nije joj nimalo lako. Osim navodnog obiteljskog skandala, tu je i njezin porezni dug od čak 800.000 eura


Nadmašila je i Simonu Gotovac... krsti se 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Nov 15, 2013 7:39 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova je drugarica od ''oro'' zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Nov 15, 2013 7:48 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova je drugarica od ''oro'' zlz
Ova je bar poštena .
A "oro" još može da postane i narodna poslanica ,ne bi bila prva u Srbiji .

____________

Starleta Kortni Stoden: Da znam da čitam i pišem, napisala bih autobiografiju!

Ludi svet 17:53, 15.11.2013.


Autor: Super žena


Gostujući u šouu Beteni Frankel Kortni je izjavila kako neće napisati autobiografiju jer ne ume da čita i piše
[You must be registered and logged in to see this image.]


Devetnaestogodišnja Kortni se proslavila kada je ušla u brak sa pedesettrogodišnjim glumcem Dagom Hačisonom, poznatom po ulozi u filmu Zelena milja. Brak je trajao dve i po godine, a za to vreme Dagu je njegova porodica okrenula leđa budući da je njihov brak bio pravi skandal za Holivud
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Nov 15, 2013 7:59 pm


Nije bre to ta smehsmeh ova nasa, domaca...smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Nov 21, 2013 10:55 pm

ĐIJA!FOTO: Šuputica u vrućim hlačicama i s kaubojskim šeširom, to je to
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ekipi mjuzikla Footloose u trećoj sezoni pridružila se Maja Šuput koja je već na konferenciji za medije pozirala kao prava glumačka diva.


I dok je u promo fotografijama za mjuzikl Maja Šuput u vrućim hlačicama i s kaubojskim šeširom na glavi na konferenciji za medije u Zagrebu pjevačica je pozirala fotografima u uskim hlačicama uz koje je kombinirala štiklice. 

'Oduvijek sam imala želju okušati se u glumi, to je bio moj dugogodišnji san koji se sada ostvario. Ovo je za mene prekrasan božićni poklon zato ću se potruditi da opravdam sva očekivanja i stanem bok uz bok talentiranoj glumačkoj postavi sa kojom sam dobila priliku glumiti.', izjavila je Maja koja će u Footlooseu zaigrati pored Marija ValentićaBojana Jambrošića i mnogih drugih. 

Premijerna izvedba treće sezone najavljena je za 18. prosinca u KC Dražen Petrović.

I.P.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Nov 21, 2013 11:06 pm

Najnovije od Mimi Oro (najnovija starleta ) Žena radi punom parom .

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ako bi je iko (vidi gornju sliku ) razlikovao od Soraje ....klonirana !

Soraja je -ova dole .


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Dec 24, 2013 7:42 pm

SEKSI BAKA MRAZ
Ovako Stanija čestita novu godinu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Stanija Dobrojević odlučila je čestitati novu godinu svojim fanovima na svoj način – seksi fotkom
Kako je i red, Stanija ovaj put nije odbacila sve krpice, već je navukla na sebe opravicu Djeda Mraza istaknuvši svoje glavne adute. 

Da bi priča bila seksipilnija, crveno-bijeli kostimić je proziran tako da jasno otkriva crvene gaćice.

Budući da Stanija momentalno nije u vezi, vjerujemo da će si mnogi ove godine zaželjeti nju umjesto dara.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Jan 09, 2014 2:16 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

ZBOG LJUBAVI
Marko Grubnić se vratio u Hrvatsku
Stilist Marko Grubnić se nakon osam mjeseci života u Londonu vratio u Zagreb, u kojem su mu najviše nedostajali obitelj i prijatelji
Marko Grubnić vratio se u Zagreb na dulje vrijeme. Nakon osam mjeseci života u Londonu spakirao je kofere i došao kući do daljnjega.

U britansku prijestolnicu planira i dalje odlaziti, ali samo da bi odradio ugovorene poslove. Povratkom u Zagreb pohvalio se i na svom profilu na Instagramu, na kojem je poput svakog pravog trendsetera vrlo aktivan, a ispod fotografije je napisao: 'I have to follow my heart.' 

 Time je  dao naslutiti da jlog iznenadnoe razg povrata u Zagreb upravo ljubav. Marko je trenutno na skijanju u društvu svoje bliske prijateljice, pjevačice Maje Šuput.
vidi Modnog Mačka..  CELEBRITY persone   ?  - Page 2 460727 ..je to..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Feb 12, 2014 9:11 am

KRAJ LJUBAVI
Razvode se Snježana Mehun i Mihael Galeković
[You must be registered and logged in to see this image.]
Poduzetnici Snježana Mehun i Mihael Galeković više ne žive zajedno, Mihael se navodno iselio iz njihova zajedničkog doma, prije mjesec i pol dana
Story je saznao da je do prekida došlo prije mjesec i pol dana, kad se Mihael iselio iz zajedničkog doma, a uzrok prekida nisu bile svađe ili upletanje neke treće osobe. Tijekom posljednjih mjeseci 2013. par se sve više udaljavao, imao sve manje zajedničkih interesa pa je njihov odnos iz onog ljubavnog s vremenom prerastao u prijateljski.

'Istina je i nema se tu što puno komentirati. Dogodi se i najboljima. Kad sam ulazila u vezu, mislila sam da je to zauvijek, ali, nažalost, to nije tako' potvrdila je za Story vijest o razvodu 42.godišja poduzetnica.



očito razlika u godinama je bila presudna...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Feb 20, 2014 3:00 am

PRAVA BITKA
Tko će iznajmiti stan Milanu Popoviću?


Iz redakcije 24 sata tvrde da su zatrpani ponudama za iznajmljivanje stana Milanu Popoviću, a sve u interesu malenog Aleksandra
Bivši Severinin partner s kojim vodi pravnu bitku, 48-godišnji Milan Popović već neko vrijeme traži stan u Zagrebu kako bi u njemu provodio vikende s dvogodišnjim sinom Aleksandrom dok majstori ne završe renoviranje vile koju je unajmio na zagrebačkom Horvatovcu, prenosi 24 sata

Stoga su se agenti za nekretnine potrudili naći raskošne kuće s dvorištem i bazenom te višeetažne stanove koji su potpuno namješteni i u koje se odmah može useliti.

Ponude pljušte, a sve u interesu dobrobiti malenog Aleksandra, podrazumijeva se. 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 11:41 am

Operisan glumac Nikola Simić!
| 24. 02. 2014. - 12:45h | blic

Poznati glumac Nikola Simić ovih dana proživljava istinsku životnu dramu jer je pre petnaestak dana operisan na Institutu za urologiju i nefrologiju u Beogradu.

Kako piše magazin Story, zbog glumčevog zdravstvenog stanja u Pozorištu na Terazijama odloženo je izvođenje mjuzikla "Producenti", gde legenda domaće kinematografije i pozorišta tumači jednu od glavnih uloga.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vest o iznenadnoj Simićevoj operaciji iznenadila je mnogo njegove prijatelje koji su uvereni da će se on veoma brzo oporaviti jer je oduvek bio optimističan i nadaju se da će im se uskoro pridružiti na sceni...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 11:55 am

Nikola Simić je fenomenalana glumac...Baš ga gotivim..
Ozdravi majstore što pre...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 11:35 pm

Zbog ovog izazova Nives Celzijus ima tremu kao nikada dosad!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Povodom sudjelovanja u Celebrity Masterchefu, Nives Celzijus je otkrila koje su joj prednosti, a koje mane u kuhinji. Između ostalog, navela je i čime planira impresionirati žiri i gledatelje.[/size]

Među brojnim našim slavnim osobama koje će kuhati u showu Celebrity Masterchef bit će i Nives Celzijus

U intervjuu koji je dala za jutarnji.hr, Nives je otkrila čime planira impresionirati žiri i gledatelje: 'Osim kuhanjem, svojim vedrim duhom, naravno. Nema toga što jedan iskren osmijeh ne može popraviti'. 

Na pitanje ima li koji trik u rukavu s kojim misli da će imati prednost pred ostalim kandidatima, Nives je odgovorila: 'Teško je planirati trikove pošto nismo upoznati kakvi su zadaci i čime uopće raspolažemo. Jedno je kuhati kod kuće gdje su ti sve namirnice raspoložive, kao i vrijeme i internet. Moram priznati da imam tremu kao nikada dosad.' 

Kuha svaki dan, osim kad putuje

Dobitnica Kiklopa rekla je i da kuha svaki dan, osim kad je na putu te da se u njenoj kući, zahvaljujući suprugu, jede isključivo piletina pa je nastoji pripremati na što više različitih načina. 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nives je najviše od mame naučila kuhati, ali i od njenog najboljeg frenda Vlatka s kojim često kuha i koji ju je naučio praviti štrukle i štrudle. Pohvalila se i da je prvo jelo koje je sama pripremila još kao klinka bilo knedle s čokoladom. 


U intervjuu je prepričala i katastrofu koja joj se dogodila u kuhinji: 'Evo neki dan sam radila umak od zelenog papra. Išla sam ga flambirati, ali nitko u kući nije očekivao toliki plamen. Malo sam vrisnula na prvu jer mi se učinilo da mi gori kosa. Leone, koji je to sve promatrao, uzeo je ringlu s vodom koju sam taman stavila za kuhanje krumpira i polio je moj umak i mene i sve okolo. Srećom pa voda nije bila vruća. Umak sam bacila i krenula ispočetka'. 

Istaknula je da joj je puno važnije da u showu dobro zakuha jelo nego atmosferu te da se ne plaši kritike sudaca: 'Nemam probleme s kritikama. Činjenica jest da sam amaterka i da su kritike profesionalaca dobrodošle, jer volim napredovati u svim sferama'. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 01, 2014 1:07 am

MINEA UZVRAĆA
Nitko ne brani Nikiti da pronađe svoj trio

[You must be registered and logged in to see this image.]
Renatu Končić Mineu iznenadila je riječka pjevačica Nikita uvredama da joj nije mjesto u dance triju jer uopće ne pjeva tu vrstu glazbe
Minei nije jasno zašto se Nikita ne udruži s nekim ako joj je to tolika želja, i poručuje da jopj nitko ne brani da si nađe svoj trio, pišu24sata
Na Nikitine objede da se udružene Minea, I Bee i Ella vraćaju na estradu kako bi pritisnute krizom zaradile novac, Minea uzvraća da je ideja o okupljanju došla iznenadno i spontano, i to ne od njih već od obožavatelja iz Solina, gdje su i održale prvi povratnički koncert. Reakcije publike natjerale su ih da krenu na veliku povratničku turneju koja za Dan žena stiže u Dubrovnik, a oko Uskrsa i u Zagreb










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 01, 2014 7:02 pm

Lepa Brena najglamuroznija osoba Balkana
[You must be registered and logged in to see this image.]
Cijela redakcija, uredništvo i brojni čitatelji hrvatskog Glamoura bez puno razmišljanja odlučili su Lepoj Breni dodijeliti specijalno vanserijsko priznanje: Lepa Brena proglašava se najglamuroznijom i najuspješnijom glazbenom divom Balkana svih vremena
Odluka je donešena na temelju njezinih uspjeha nedostižnih bilo kome drugome, načina života, uspješne karijere poslovne žene, a ne samo pjevačice. Također, euforija 'Brenomanija' koja zadnjih dana vlada Hrvatskom i hrvatskim eterom, nedvosmisleno je dokazala da Lepa Brena ima karizmu i zvjezdani status dosad nezabilježen na ovim prostorima.

godine trajanja i uspeha sve govore.  peva










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 2:35 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pjevačica se centrom metropole prošetala u izazovnom izdanju, vrućim hlačicama od kože te budni od umjetnog krzna
Pjevačica Maja Šuput voli koketirati s raznim stilovima, a bunde od umjetnog krzna također su se našle na njezinom ‘modnom meniju’.
S obzirom na to kako su odjevni komadi od krzna iznimno popularni ove zime koja polako napušta naše krajeve, plavokosa je pjevačica svoj model kombinirala s kožnim hlačicama te čizmicama koje su stilski odgovarale ostatku njezina stylinga[You must be registered and logged in to see this image.]Pomno skrivena iza tamnih naočalama, Maja je pokazala koliko se voli igrati modom, ali da joj aktualni trendovi sa svjetskih pista nisu nimalo strani.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 1:35 am

SASVIM ISKRENO
Poznata voditeljica otkrila što je nervira
[You must be registered and logged in to see this image.]
Od pametnih telefona, aplikacija i novih čuda tehnologije ne zazire lijepa voditeljica Nevena Rendeli. Osim što na svom telefonu ima većinu dnevnih novina i portala, obožava i karte
'Služim se aplikacijama, imam WhatsApp, Nokia Karte, Facebook. Osim toga, ima i jednu žensku aplikaciju zbog koje o nekim stvarima više ne treba razmišljati. 
[size=14][u">korisna i super jer ne moraš razmišljati i samo te upozori', otkrila nam je Nevena. Osim toga ne može zamisliti život ni bez Skypea, Facebooka, Vibera te WhatsAppa.

'To mi je super za održavati kontakte s prijateljima iz inozemstva. No nisam luda za igricama. Možda Angry Birds, ali ni to baš ne igram', kaže zgodna voditeljica. 

Priznala je i da nema nikakvu aplikaciju za vježbanje, ali zato ima sve portale i novine. Njoj su pak najdraže aplikacije Instagram, WhatsApp i Menstrual Calendar. 

No moderne tehnologije imaju i svoje nedostatke. 

'Ponekad poželim da nisam dostupna na svim tim stvarima. Zna mi se dogoditi da mi stižu poruke istovremeno na Viber, WhatsApp i sms. Zapravo sam 24 sata dostupna i to me iznervira. No kada si u tramvaju ili nešto čekaš u čekaonici, ne znam što bih radila da nemam tih aplikacija', priznaje Rendeli.



 :zubi3:  pr*seravanje..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 7:55 pm

FOTO: Maja Šuput u izdanju koje nećete moći izbiti iz glave
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pjevačicu Maju Šuput imali smo prilike vidjeti u raznim izdanjima, ali ovaj seksipilni editorijal, snimljen povodom promocije njene nove pjesme, zaslužio je posebnu pažnju.
Novi singl Maje ŠuputNeprilika, doživio je u utorak navečer premijeru u 'Glazbenom showu Dalibora Petka'. 

Tekst pjesme potpisuje Antonija Šola, glazbu Branimir Mihaljević, a aranžman Shaun Tien

Inspiraciju i ideju za prekrasne fotografije Maje, mladi fotograf Srećko Rundić, pronašao je upravo u samoj pjesmi slušajući je na njegovo inzistiranje tijekom cijelog snimanja.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 08, 2014 2:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sinoć je prepuni zagrebački Club Roko gorio od užarene atmosfere jer je ondje nastupila kraljica vrhunske zabave i odličnog provoda - Maja Šuput
Čim je stala na binu, uvijek odlično raspoložena vrckava Maja digla je na noge sve koji su došli uživati uz njene stare i nove hitove, kao i one drugih izvođača.



'Djevojačko veče', 'Čista petica', 'Jedna noć', 'Nevaljala', 'Nek ti bude krivo' samo su neki od singlova koji su sinoć odjekivali Rokom i publiku držali na nogama do ranih jutarnjih sati.

Posljednjih nekoliko godina Maja je najtraženiji izvođač za nastupe na brojnim događajima, svadbenim svečanostima, kao i jedna od najtraženijih izvođačica za nastupe na trgovima, u šatorima i u disko klubovima, a ovoga tjedna predstavila je i svoj novi singl 'Neprilika'.



'Ovog mjeseca snimam dva spota. Najprije za prošli singl 'Djevojačko veče'. Bit će to pravi ženski mamurluk i završit će kobno', rekla je Maja otkrivši da će video za pjesmu 'Neprilika' biti rađen po receptu: noćni klub, ruke gore, dobar komad frajera i ona koja izgleda najboljemoguće.



Djelić atmosfere iz Roka od sinoć pogledajte u fotogaleriji, a već idućeg petka u tom klubu će odličnu feštu napraviti Marijan Ban i Diktatori.



ni glasa ni stasa...:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyNed Mar 09, 2014 8:35 pm

Ava Karabatić snimila svoju prvu pjesmu 
[You must be registered and logged in to see this image.] Zvijezda reality  showova, uvijek 'zanimljiva' Ava, ovih dana u Tuzli je snimila glazbeni spot za svoju prvu pjesmu 'Tajna veza'Redatelj spota je Jasmin Jatićproducent i direktor fotografije jeDario Matić uz asistenciju stručnog saradnika Azura Jahića
Spot je sniman u Tuzli, u novootvorenom Wellness centru Ahmedić na jezeru Modraci. 



[You must be registered and logged in to see this image.]



Premijera se očekuje krajem mjeseca, a sam videospot najavljen je kao 'zabavan i seksi'.  u njemu nastupa s DJ Ninnom DJ Bakyjem




pacov










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 9:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Iako su nedavno medije preplavile vijesti kako se Ana Rucner i Vlado Kalember razvode, čini se kako se njih dvoje slažu bolje no ikad. To potvrđuju i zajedničkim angažmanom u HTV-ovom showu 'Zvijezde pjevaju', a gdje će ih svake subote bodriti njihov sin Darijan
Zajednički nastup u televizijskoj emisiji ujedno je i dodatna potvrda kako je u njihovom braku sve i dalje sjajno. Medijska nagađanja o razvodu oboje su prokomentirali za Studio.

Osjećam gađenje prema medijskom čačkanju po privatnim životima. Meni su ljudi oduvijek bili zanimljivi isključivo po svom umijeću, a njihovi privatni životi me ne interesiraju, jer su oni izvan svog posla samo obični ljudi. Nekakav Ronaldo ili Modrić su u privatnom životu obični frajeri, manje ili više simpatični, ali su na nogometnom terenu čarobnjaci. Pa zašto da ih onda umjesto na nogometnom terenu gledam u njihovoj kuhinji, na ulici ili čak, ne daj Bože, u spavaćoj sobi. Mene tuđe privatnosti ne interesiraju jer uživam u vlastitoj. Ne živim tuđe živote niti ih komentiram, živim svoj vlastiti život i u njemu nastojim maksimalno uživati', rekao je Vlado, a Ana je dodala: 'Mislim da je Vlado rekao sve. Nas dvoje smo najdublja intima i neka ona i ostane takva.


-------------------------
predivni su oboje:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 15, 2014 4:39 pm

Maja Šuput u teretani ima društvo.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Maja Šuput (Foto: Facebook)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pjevačica Maja Šuput krenula je u teretanu i time razveselila obožavatelje, ne zbog toga što je njeno tijelo izgledalo loše, već zbog znojih fotografija koje dijeli na Facebooku i Instagramu.
Marko Grubnić odgovoran je za najnoviju fotku. Maja se toliko oznojila pa su se kroz njenu majicu počele nazirati bradavice. Nedavno je snimila pjesmu 'Neprilika' i najavila ju seksi fotografijama.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 15, 2014 8:37 pm

Stanija: Soraja, ovo je tvoja sahrana! Soraja: Stanija, ipak si samu sebe sahranila! link

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rat starleta preko novina traje već nekoliko dana -a suština priče je :

-da li je Stanija popušila (pardon ,oralno zadovoljila) nekom Matiji -kako Soraja kaže ?
Očekujemo da sad Stanija navede sve kojima je Soraja popušila  .  spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 15, 2014 10:23 pm

Nek se napuše obe više..
Za ove individue nemam više reči..  dm5 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 3:21 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Čini se da život Marijane Čvrljak na relaciji Zagreb - Beograd više nije idiličan. Iako tvrdi da je ljubav s Nemešom ostala ista, nadodaje da su emocije i dalje jake, ali da su sad stvarnije.
'Imali smo vremena upoznati se u stvarnom svijetu', izjavila je Marijana Čvrljak u intervjuu za Exkluziv Tabloid

'Žao mi je što nismo imali priliku da se sve to normalno odvije', nadodala je. 

Požalila se da je veza na daljinu katastrofa i da to ne bi nikome poželjela. 'Dosta je žrtvi, malo smo se trebali razdvojiti, nismo to uspjeli nikako iskombinirati, recimo da smo sada na nekom stand-byu. On ima jako puno obaveza, studira, snima album, to mu je velika želja. Uzeo je još par projekata, tako da je jako zauzet. Sad smo uzeli pauzu', objasnila je Marijana te nadodala da se manje viđaju. 

'Ne možemo se uklopiti, nažalost', rekla je. 

Na pitanje je li joj to smeta, Marijana je rekla: 'Tko me pita.' 

Istaknula je da se vole, ali da se trenutno ne mogu uklopiti. Ne nalazimo zajedničke točke. Potrebno mu je da se ostvari, on je jedna jako kvalitetna osoba, ima smisla za pisanje muzike, za pisanje tekstova, samo treba naći neki ventil. Ja sam odlučila da mu ne smetam neko vrijeme, pa ćemo vidjeti.' 

Tvrdi da su do toga zajednički došli, a onda je nadodala: 'Rekao mi je svoje potrebe'. 

Iako su mediji pisali o zarukama Marijane i Nemeša, Marijana na ruci ne nosi zaručnički prsten. 'Polako, ima vremena za sve', rekla je. 

Na pitanje je li uopće bilo zaruka, Marijana je rekla: 'A što prsten znači, što znače zaruke, znaš što se dogodili prošli put kad sam se udala?!' 

S bivšim suprugom je u prijateljskim odnosima zbog njihove kćerkice: 'O njemu ću uvijek imatilijepu riječ jer je on otac mog djeteta.' 

Između ostalog, otkrila je i da se počela baviti tetoviranjem jer joj je to oduvijek bila želja. Voli tetovaže, a ima smisla i za crtanje te voli crtati. 'Nadam se da će biti uspješno, otvorila sam malu firmicu i počinjemo polako.'

Su.B.|Exkluziv Tabloid










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 29, 2014 10:47 am

A HUMANITARNOJ VEČERI
BRUKA: Starlete se tukle zbog biznismena!


Autor: A. Radojević | 28.03.2014 - 19:00:00h |



Starlete Anastasija Buđić i Kristina Spremo izazvale su skandal u jednom beogradskom klubu na humanitarnoj večeri za malu Anđelu Janković, koja se bori sa tumorom na mozgu. One su se naočigled brojnih gostiju potukle zbog modelsicinog dečka Dejana Popovića Tigra! Kako saznajemo, nakon verbalnog sukoba, Kristina je prišla Anastasiji i počupala je za kosu, a na kraju te tuče njih dve su ostale bez nekoliko pramenova nadograđenih vlasi!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kristina  Spremo

[You must be registered and logged in to see this image.]

Anastasija Buđić i "Tigar"

-----
A nisu one jedine koje su se našle na "humanitarnoj večeri "  kush 

Seksi Sandra: Jedva sam ih razdvojila!


Pevačica Seksi Sandra, koja se te večeri bila u klubu, tvrdi da je Kristina prva napala Anastasiju i da ih je ona jedva razdvojila.
- Ta devojka je prošla pored našeg separea i nešto dobacila Anastasiji, koja joj je uzvratila. Onda je ona nasrnula na Anastasiju i počela da je čupa. Počela sam da ih razdvajam, ali je to bilo veoma teško. Odmah se umešalo i obezbeđenje, koje je očigledno tu devojku izvelo iz kluba, jer je više nisam videla. Imam ogrebotinu na ruci, ali ne znam koja mi je od njih dve napravila

[You must be registered and logged in to see this image.]

-----
E ,jadna li su bolesna deca u Srbiji ,ako im zdravlje i život zavisi od "angažmana" ovakvih persona i "biznismena "  femdance  jbt
Primećujete još nešto kod sve tri ?
Kao "klonirane " !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Mar 29, 2014 10:59 am

Klošarke nevaspitane.. nesvest 
Naš je njima do bolesne dece stalo.
Obične sponzoruše...Samo nek su viđene ,po cenu..  catfight .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 01, 2014 11:06 pm

A kad će pozvati Staniju ,Soraju ,Mimi Oro ,itd? 
Pa nije ni trebalo puno razmišljati oko ove -čim joj "drug" Kristijan Golubović .
No ,ni ostale nemaju bolje društvo ...sve sam "kontraverzni biznismen" ,"žestoki momak ..."

------
Kraljica silikona osuđena danas zbog prostitucije!
Autor: Blic | 01.04.2014 - 22:26:00h |


Silikonska kraljica Tijana Đuričić osuđena je danas pred Prekršajnim sudom zbog bavljenja prostitucijom.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tijana Đurić

 Kako "Blic" saznaje iz izvora bliskih istrazi, Tijana se sama odazvala pozivu policije i danas u kasnima popodnevnim satima došla u PU u Bulevaru despota Stefana gde ja sa njom obavljen informativni razgovor u svojstvu građanina radi utvrđivanja činjenica za bavljenje prostitucijom.
Nakon izjave svedoka i utvrđivanja činjenica, Tijana je osuđena u prvom stepenu na novčanu kaznu u iznosu od 40.000 dinara.
Prekršajni sud dodatno je kaznio silikonsku kraljicu sa 10.000 dinara zbog fiktivne adrese. Ona je iz Policijske stanice izašla oko 21 sat. Tijana ima pravo žalbe u roku od 8 dana.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 01, 2014 11:15 pm

jbt ko  sve svrstava u celebrity...  nesvest 

EVO GA I MODNI MAČAK..  spite  

MALO JE PRETJERAO
Možete li vjerovati što je Marko Grubnić napravio od sebe?


Fotografije s njegovih društvenih mreža izgledaju kao s profila nekog bodybuildera, a ne modnog stilista
Svi već znaju da je Marko Grubnić svoje tijelo doveo u vrhunsku formu. Trenira pet dana u tjednu uz osobnog trenera. Pazi što jede, a prehrana mu se bazira na voću, povrću, piletini i ribi. Marku je važno da u vrhunskoj formi bude cijele godine, a ne samo ljeti.
Kako mu je teretana prioritet, govore njegove slike iz teretane koje svakodnevno stavlja na Instagram.

'Svaki dan treniram i to mi valjda luči hormon sreće. Kad izađem iz teretane, budem još sretniji. I Maju Šuput sam natjerao da ide u teretanu. Postala je ovisna o tome. Stalno vježbam, nema to veze s godišnjim dobima. Želim izgledati odlično i usred zime', rekao nam je Marko koji je nedavno napravio čistku ljudi iz života koji mu nisu odgovarali.

'Družim se s ljudima koji me vesele. Davno prije nisam toliko slušao svoje srce i sebe i onda su u mom životu bili svakojaki ljudi. Bila je drama, ali nakon toga je uslijedila velika čistka', dodao je Marko

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Apr 03, 2014 10:37 pm

O UKUSU SE NE RASPRAVLJA
Evo što o Severini misli Nikolina Pišek

'Seve je spoj Darth Vadera i neke kornjače', rekla je Nikolina Pišek kad je vidjela Severinin kostim koji je dizajnirao Marko Mitanovski, piše 24 sata.
Usporedba joj je zanimljiva. Pogodila je da me za kolekciju nadahnuo životinjski svijet, ali to ipak nije bila kornjača. Upoznao sam Nikolinu i jako me se dojmila. Bila je duhovita, baš kao i u ovom slučaju sa Severinom ', rekao je dizajner Marko Mitanovski.
[You must be registered and logged in to see this image.]
kičerica:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Apr 10, 2014 12:26 am

JAVILA SE SILIKONSKA LEPOTICA: Živa sam i zdrava!
Tijanin prijatelj juče je na njenom Fejsbuk profilu ostavio poruku da je silikonska kraljica imala tešku saobraćajnu nesreću, međutim, ona kaže da je živa i zdrava i da to nije istina
Na profilu Tijane Đuričić, poznatije kao silikonska kraljica, juče se pojavila vest da je imala saobraćajnu nesreću, međutim, ona se danas oglasila na Fejsbuku i saopštila da je dobro.

Naime, Tijanin prijatelj juče je na njenom Fejsbuk profilu ostavio poruku da je silikonska kraljica imala tešku saobraćajnu nesreću, međutim, ona kaže da je živa i zdrava i da to nije istina.

"Poštovani prijatelji, kao što znate juče je objavljeno da sam doživela tešku saobraćajnu nesreću, ali to nije istina. Živa sam i zdrava. Juče mi je telefon ukraden i sa mog broja su slate poruke mojim prijateljima, pa je neko iskoristio priliku i napravio mi po ko zna koji put opšti haos i u novinama i privatno", napisala je Tijana.

[You must be registered and logged in to see this image.]

-----------------------------------------
 Lukasa su već pokpali bar 20 puta...Cena slave:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2014 12:31 am

Maja Nikolić: Nemam kolege, svi su homoseksualci

Keleginice su se rodile uplašene, a kolege više ne postoje, sve je to prešlo u homoseksualizam, rekla je Maja
Pevačica Maja Nikolić poznata je da nema dlake na jeziku, pa je tako opet, po ko zna koji put, prozvala svoje kolege.

Naime, kako je u toku Svetsko prvenstvo u hokeju, pevačica je rešila da podrži naše momke, a i da pogleda ima li nešto za nju zanimljivo.

"Volim da vidim jake momke na terenu koji se zdravo bore", rekla je Maja. Ona je obilša i svlačionicu naših momaka, a pored veša koji je tamo videla, Maja je našla i štap koji, kako kaže, ne može da upotrebi, jer je se svi plaše.

"Keleginice su se rodile uplašene, a kolege više ne postoje, sve je to prešlo u homoseksualizam", rekla je Maja u emisiji "Exkluziv":



btw-Željko Joksimović dobio sina-KOSTA










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 15, 2014 6:00 pm

SILIKONSKA KRALJICA MENJA ŽIVOT: Stavlja još veće grudi i uči da hvata kriminalce!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Tijana Đuričić sprema se da stavi nove, još veće silikone u grudi, duplo veće nego što ima do sada
Tijana Đuričić, poznata kao silikonska kraljica, odlučila je da promeni život iz korena. Naime, ona je na svojoj Fejsbuk stranici napisala da se sprema da stavi nove, još veće silikone u grudi, duplo veće nego što ima do sada. Iako je nedavno izvadila implante iz usana, izgleda da će ponovo da ih vrati jer će duple silikone ugraditi i u usne.

Nedavno je silikonska kraljica otkrila da u njenim grudima imaju 1.200 kubika.

"U grudima imam 600 kubika u jednoj, a 600 kubika u drugoj dojci", rekla je u Amidži šou, a izgleda da joj je to malo, pa planira da ugradi još toliko. Zabrinuti fanovi su se zapitali kako će to njena kičma da izdrži i da bi mogla da ugradi šipku u kičmu, a Đuričićeva im je odgovorila da se niko ne brine jer će sve biti kako treba.

Pored toga, Tijana je izgleda upisala Višu kriminalističku školu u Zemunu, pa će uskoro da hvata kriminalce. Kriminalistika joj je izgleda veoma bliska grana budući da se silikonskoj kraljici prvo dopao Kristijan Golubović, a pre nekoliko dana je otkrila da je njen fatalan muškarac Milorad Ulemek Legija.

A DA?SUPER SI MOMKE IZABRALA...FATALNI I POGUBNI...  booored










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 15, 2014 6:14 pm

Citat :
Nedavno je silikonska kraljica otkrila da u njenim grudima imaju 1.200 kubika.

jel zna ta krava koliko je 1200 kubika










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 15, 2014 6:32 pm

podbarac ::
Citat :
Nedavno je silikonska kraljica otkrila da u njenim grudima imaju 1.200 kubika.

jel zna ta krava koliko je 1200 kubika
očito ne zna..jer i 600 je previše.
ma nek eksplodira kad je opičena.... booored 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 10:48 pm

KRAH SLAVNOG BRAKA
Razvode se Vlado Kalember i Ana Rucner
Jedan od najpoznatijih hrvatkih parova, pjevač Vlado Kalember i violončelistica Ana Rucner se, navodno, razvode.
Supružnici su sporazumno zatražili razvod braka, a dogovorili su se da će njihov sin, osmogodišnji Darian nastaviti živjet s majkom, piše Jutarnji List.

'Nemam nikakvih komentara. Ne pada mi na pamet lamentirati o svom privatnom životu', rekao je Kalember za Jutarnji.

Prema pisanju Jutarnjeg Lista, Ana i Vlado službeno su pokrenuli brakorazvodnu parnicu na zagrebačkom Općinskom građanskom sudu te bi ovaj tjedan trebalo biti održano drugo, vjerojatno i posljednje ročište.


[You must be registered and logged in to see this image.] 55555










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPet Apr 25, 2014 2:13 pm

MARKO GRUBNIĆ
Nakon boravka u Londonu odlučio je promijeniti svoj život
U zadnjih nekoliko godina Marko Grubnić odlučno je promijenio prioritete u životu te se nedavno posvetio i svom obrazovanju

Marko Grubnić ponovno uživa u studentskom životu. Kako doznajemo, upisao je MA (stručni magisterij) na Vernu u trajanju od dvije godine, a radi se o upravljanju poslovnim komunikacijama.

Kako doznajemo, Marko uživa u predavanjima i druženju s novim kolegama.

Svojim nedavnim odlaskom u London, ali i povratkom, rekao je da je odlučio okrenuti novu stranicu u životu i ulagati u sebe.

'Inače sam jako sretna i vesela osoba. Stalno se smijem. Sam sam sebi učinio život sretnim, razmazio sam se, živim po nekim svojim pravilima. Ne robujem nikakvim normama. Uspijeva mi, radim stvari koje me vesele, družim se s ljudima koji me vesele. Davno prije nisam toliko slušao svoje srce i onda su u mom životu bili svakojaki ljudi. Bila je drama, ali nakon toga je uslijedila velika čistka', rekao nam je nedavno Marko, često ističući da se divi Amerikancima koji u životu promijene po tri karijere, a to želi i sebi.

Marko je u zadnjih nekoliko godina stvarno napravio nekoliko rezova. Najprije se odrekao Modnog Mačka te je totalno promijenio stil. Osim toga, napravio je čistku ljudi koje više ne želi u životu, a sada se posvetio svom obrazovanju.       :zubi3:



[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 29, 2014 6:58 pm

Nazovimo ih "prvim damama beogradskih fensi klubova "
Niko ne zna tačno ko su ,niti čime se bave ,ali ćete ih zateći uvek po separeima ,skockane ,uz šampanjac . Ne mogu se nazvati čak ni starletama ,jer ih nigde sem klubova nije ni bilo -ali su tamo svojevrsan " celebrity" .
Ili ,možemo da nagađamo "čime se bave" ?  femdance 

Ne možete da ih promašite: One su "prve dame" beogradskih fensi klubova (FOTKE)  link










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Apr 29, 2014 7:03 pm

Sigurno nisu konobarice..  dm2 .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Apr 30, 2014 5:09 am

U moje vreme se to nazivalo dežurna kurva.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Maj 01, 2014 1:30 am

SAMO DA NE EKSPLODIRA: Tijana dodatno uvećala grudi zbog neuzvraćene ljubavi!
Da li zbog toga što je Kristijan nedavno izjaio da ne voli "plastične" devojke ili iz nekih drugih razloga, ali Tijana je dodatno uvećala svoje grudi
Tijana Đuričić poznatija kao Silikonska kraljica, očigledno razočarana u ljubav, rešila je da dodatno uveća svoje grudi.

Naime, Da li zbog toga što je Kristijan nedavno u emisiji "Amidži šou" izjaio da ne voli "plastične" devojke ili iz nekih drugih razloga, ali Tijana je dodatno uvećala svoje grudi.

"Ja sam joj rekao da mi se ne sviđa i da ne volim veštakluk. U redu je kad devojka koriguje grudi, zadnjicu, nokte, zube, kad koriguje... Ali kada joj roditelji poklone za 17. rođendan to što je ona dobila i izgleda kao da je progutala teglu punu vode. Meni se to ne sviđa", izjavio je tada Kristijan.

Verovatno mislite da je to nemoguće, jer su njene grude već dovoljno velike, ali varate se... Plašimo se samo da Tijani poprsje ne eksploira u nekom trenutku.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Maj 07, 2014 11:37 pm

OSIM ŠTO SU JAKO SEKSI...
Vlatka Pokos i Renata Sopek imaju nešto zajedničko


Voditeljica Vlatka Pokos postala je brucošica u 42. godini, kada je upisala studij turističkog menadžmenta na VERN-u. Fakultet joj je promijenio život, a u učenju uživa. Vidi se to i po njezinim ocjenama.

'Prava sam štreberica i nižem same petice. Mogu reći da me jako okupirao fakultet. Život mi je maksimalno ispunjen. Kako sam više interaktivni tip, volim biti na predavanjima i komunicirati. To je prekrasan način učenja. Jako puno tako zapamtim jer me memorija još uvijek super služi', rekla nam je Vlatka nedavno. Sada je za 24 sata ispričala kako je nakon srednje škole upisala Pravni fakultet, no tada nije bila zadovoljna.

'Profesori su bili jako arogantni i distancirani u tom starom sistemu i nisam bila zadovoljna načinom rada', kaže Vlatka Pokos.
Renata Sopek studira na Visokoj školi za komunikacijski menadžment i među najboljim je studentima.

'Prava sam štreberica. Nedostaje mi slobodnog vremena, ali kad se nečeg primim, moram to dovesti do perfekcionizma. Stresno mi je i naporno jer uz studij i radim. Puno puta sam se ustala u pet ili šest sati kako bih sve stigla naučiti jer tada odlično funkcioniram', rekla je Renata za 24 sata. Dodaje kako ne traži protekcije zbog činjenice da je poznato TV lice.

Kada smo je nedavno pitali je li bolja studentica od Vlatke, rekla nam je: 'Ne znam kakve ocjene ona ima, ali ja imam sve petice. U prvom semestru imala sam 11 ispita i sve sam položila s pet. Fakultet mi je super odmak od okruženja u kojem sam i na taj način se punim dodatnom pozitivnom energijom. Jako mi je zanimljivo. Taman ću biti pravi pupoljak kad završim fakultet.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

---------------
Pokosica je obična sponzoruša...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyPon Maj 12, 2014 1:02 am

OD NJE UČILA PUĆENJE: Stanija i Paris Hilton u provodu!

Na Stanijinom Tviter profilu osvanula je fotografija sa jednom od najpoznatijih starleta, Paris Hilton
Kao što i vrapci na grani znaju, Stanija Dobrojević je u Americi gde radi na svojoj karijeri.

Međutim, ono što takođe svi znaju, to je da Dobrojevićeva obožava da se provodi. Otkad je otišla u Ameriku, ona se retko oglašavala na društvenim mrežama, ili je to umesto nje radio njen PR tim.

Ipak, Stanija nije mogla dugo da izdrži i krenulo je sa naslovnim stranama i misterijama ko je njen dečko, a ko verenik, koliko para zarađuje u kasinu, itd..

Na njenom Tviter profilu osvanula je fotografija sa jednom od najpoznatijih starleta, Paris Hilton. Da li je Stanija od Paris učila da se pući, ne znamo, a vi procenite da li se dobro zabavljaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Maj 13, 2014 12:47 am

Ana Nikolić i Vladimir Stojković u šemi?!
Njih dvoje je upoznao zajednički prijatelj, nakon čega su počeli intenzivno da se dopisuju, a zatim i viđaju
Pop pevačica Ana Nikolić očigledno je slaba na sportiste, pa je nedavno započla ljubavnu romansu sa golmanom Vladimirom Stojkovićem.

Naime, njih dvoje je upoznao zajednički prijatelj, nakon čega su počeli intenzivno da se dopisuju, a zatim i viđaju. U četvrtak uveče, pevačica i sportista su se prvi put pojavili zajedno na večeri u jednom beogradskom restoranu.

"Ana i Stojke su se nedavno našli u istom društvu sa zajedničkim prijateljem, gde su se zvanično i upoznali. Dugo su ćaskali, a onda su razmenili i brojeve kako bi ostali u kontaktu. Već sutradan, počeli su da razmenjuju poruke i da se dopisuju, a ubrzo su se i videli i shvatili da među njima ima hemije i nešto više od prijateljstva. Trenutno im ne odgovara da javno eksponiraju vezu jer su se oboje opekli što su medijima priznali prethodne partnere", priča izvor blizak pevačici.

(Alo)
[You must be registered and logged in to see this image.]
A Miša Banana?....Ana ih samo menja...;D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Maj 13, 2014 10:38 pm

OBRAT U KARIJERI
Što se to događa s Mineom?

Dance pjevačice Minea, Ella i I Bee na svoj su način komentirale pobjednicu Eurosonga Conchitu Wrust, pa je Minea pokazala kako bi joj stajala brada

Atmosfera na svakom koncertu je kao da nam je prvi put. Baš u publici vidiš taj sjaj u očima. A i mi se sve bolje i bolje zabavljamo. Već i spavamo zajedno', rekle su kraljice dancea 90-ih, Minea, Ella i I Bee, koje od početka godine obilaze hrvatske disko klubove.

Njihova turneja sjećanja na devedesete nastavlja se sredinom lipnja koncertima u Splitu, Rijeci, Novigradu, Čapljini i Vrbovcu, a od jeseni kreći i u osvajanje Slovenije. Do tada ih čeka i gomila nastupa po obali, stoga je ovaj trio napravio prigodnu pjesmu 'Na Jadran', koju su premijerno predstavile na Narodnom radiju, gostujući u 'Glazbenom showu Dalibora Petka'.
'Na svom albumu surađujem s Andrejom Babićem, koji je rekao da ima za mene pjesmu, smiješnu k'o 'Šumica'. Shvatila sam da je to pjesma koja je baš za nas tri, pa sam je poslala curama', rekla je I Bee, priznavši da se sve odigralo jako brzo. 'Bilo je to iskustvo par excellence. Ne može se ni sa čime mjeriti. Zanimljivo, duhovito i puno duha', izjavio je višestruki autor na Eurosongu, koji bi veseli trio rado poslao na ovu glazbenu manifestaciju, ali kaže da su mu ipak malo previše golobrade.

Stoga je voditelj Petko izvukao brade i cure pripremio za Euroviziju, što je izazvalo opći smijeh u studiju. Ella, I Bee i Minea komentirale su eurovizijsku pobjednicu Conchite Wurst. 'Ima lijepu boju glasa, super je pjesma i on odlično pjeva', izjavila je Ella, a Ivana dobacila. 'To je showbusinnes. I nekad, prije Facebooka i Youtubea, u cirkusu su bile žene s bradom i gutači vatre. To se samo nastavlja', kazala je pjevačica, a Ella završila da je to dokaz da se sve u cirkus pretvara.

Očito su dance pjevačice shvatile kako dodatno privući pažnju, pa nije isključeno da će na sljedećoj gaži nastupati uz prigodne brade.







i ove odlepile...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Maj 14, 2014 5:06 pm

BEZ CENZURE
Maja Šuput baš je nestašna u jacuzziju


Pjevačica Maja Šuput pustila je novu snimku koja je osvojila njene obožavatelje, jer svoj život prikazuje bez cenzure

Nakon što je nedavno objavila video pod nazivom 'Vikend bez cenzure 1', Maja nam je omogućila da ponovo zavirimo u backstage u 'Vikendu bez cenzure 2'.
Nije tajna da Maja tjedno ima i po tri nastupa, kao protekli vikend kada ju je kamera pratila 24 sata, na nastupima koji su započeli u četvrtak koncertom u Vodicama, zatim je u petak uslijedio koncert u klubu u Splitu, a radni vikend završio u subotu nastupom na svadbenoj svečanosti u Dubrovniku.

Video prikazuje život izvan scene, putovanja, nespavanje, sve ono što nikada niste imali priliku vidjeti.
Snimka pokazuje i rijetke trenutke kada Maja crpi energiju i odmara se u jacuzziju.

Pozornica je Majin život, gdje bez kompromisa daje cijelu sebe!



ovo sam gledala na tv-u..
Maja kraljica....  :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Maj 17, 2014 1:48 pm

Evo Srbijo ,pa  gledaj ,imaš i šta .  povraćka 
Koliko onda "zarade" Stanija ,Soraja i one "poznatije" ?

------

[You must be registered and logged in to see this image.]


Sigurni smo da Nada Đukić Blondi (poznatija kao medijski eksponirana osoba bez zanimanja) novac sa kojim se slikala nije zaradila tako što je svako jutro ustajala u sedam i kući se sa posla vraćala u pet. Možda ih je Nada zaradila na pijaci prodavajući sir i kajmak? Ko će ga znati...

Bez blama, ona se fotografisala na krevetu koji je prekriven evrima, a njeni "fanovi" sa društvene mreže "Fejsbuk" podržali su ovaj njen gest rečima: "Neka crknu dušmani".
Spekuliše se da se Nada slikala sa 30.000 evra.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Maj 17, 2014 4:34 pm

Danubius ::
Evo Srbijo ,pa gledaj ,imaš i šta .
Koliko onda "zarade" Stanija ,Soraja i one "poznatije" ?
kurve napiši slobodno , nije to neka tajna










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Maj 17, 2014 4:37 pm

I ko sve sebe danas naziva celebrity..  nesvest .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Maj 29, 2014 11:03 pm

Nataša Bekvalac: Trebalo bi manje da kuckamo po Fejsbuku, a više da pomažemo!


Pevačica je i sama donirala nekoliko tona pomoći ugroženima od poplava, ali kaže da ne treba o tome puno pričati
Pevačica Nataša Bekvalac, kao i mnogobrojne poznate ličnosti, uključila se u humanitarne akcije kako bi pomogla ugroženima od poplava.

Naime, pevačica je i sama donirala nekoliko tona pomoći ugroženima od poplava, ali kaže da ne treba o tome puno pričati.

"Jako je nezahvalno da pričamo o tome. Treba manje da kuckamo po Fejsbuku i manje da kačimo slike, već konkretno da pomognemo ljudima", rekla je Bekvalčeva i dodala da će ona koliko god može apelovati na sve ljude...
"Dajem i više od svoje moći, ali ipak nisam neko ko je enormno uticajan ili imućan da mogu nešto značajno da promenim

 top88 












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySub Maj 31, 2014 2:23 am

Nives u sijenu: Vruće fotografije ljubavnog zanosa


Spisateljica i pjevačica Nives Celzijus već je podigla medijsku prašinu svojom novom pjesmom 'Karanfili' i prije nego se pojavila na ovogodišnjem CMC festivalu

Senzualna Nives početkom ovoga tjedna snimila je i atraktivni video spot za 'Karanfile'. Osim tamburaša, u radnju spota uključila je i mnoge seljane Starog Duda, seoskog imanja 50-ak kilometara od Zagreba.
'Željeli smo napraviti jednu slatku seosku priču u kojoj ja glumim udavaču, a tamburaši me žele oteti mom strogom ocu koji odbija sve prosce koji dolaze tražiti moju ruku. Na kraju ja bježim od kuće s konjušarom, a cijelo selo Stari Dud kreće u potjeru za nama. Redatelj Dario Radusin uspio je od mene izvući maksimum, kao i od cijele ekipe i ne mogu dočekati dan kad ćemo vam prirediti premijeru spota. Očekujte neočekivano', istaknula je Nives sa smiješkom.
Njezin prvi veseli bećarac u životu svojim nastupom začinili su Dražen, Buco, Floki, Kiki i Tomo iz tamburaškog sastava Petica koji su ovu suradnju shvatili kao vrhunsku zabavu, ali i ozbiljan posao. Njihova zajednička pjesma već je tjedan dana od premijere zaživjela u domaćem, ali i u regionalnom eteru, no Nives i tamburaši neće stati samo na tome.

'Želja mi je da i ovaj spot koji smo snimili izazove iste simpatične reakcije kao i pjesma u eteru. Upravo zato publici ćemo pokazati jednu novu Nives. Bit će tu puno smijeha, ali i pravih vestern scena.'

Nives je u spotu potpuno gola snimila atraktivne ljubavne kadrove na sijenu sa zagrebačkim fitnes modelom Filipom Ratkovićem.

'Jedno vrlo zanimljivo iskustvo, nikad ne bih rekla da sijeno može biti toliko erotično. Gledala sam ponekad takve scene u filmovima, ali tek kad sam to osobno i probala, shvatila sam kako ljubav na sijenu može biti uzbudljiva', kazala je iskreno senzacionalna Nives.

Premijera ovog atraktivnog video spota predviđena je uoči CMC festivala u Vodicama.


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyUto Jun 03, 2014 7:40 pm

Nives Celzijus bi da je neko vodi u Brazil
Autor: mondo.rs
Hrvatska starleta, pevačica i spisateljice Nives Celzijus snimila pesmu pred Mundijal u Brazilu. Poslušajte (ako baš želite).


Take me to Brazil" (Odvedi me u Brazil) naslov je njene, kako ju je nazvala, nove navijačke himne.

A himna je posvećena svim ženama fudbalera i za one koje će to tek postati.

"Za sve wanna be wagsice i fudbose koji ih velikodušno udomljavaju. Ovo je pesma podrške na Svetskom fudbalskom prvenstvu. Spot stiže za nekoliko dana", napisala je ona na svom Facebook profilu.

A evo i pesme





 pacov










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Jun 04, 2014 12:41 am

PRIŠLA MU DOK JE BIO SA ŽENOM: Seksi Sandru ošamario dečko usred kafića!
Iznerviran što mu je prišla dok je u klubu bio sa ženom, pevačicu je njen dečko ošamario pred svima

Pevačica Sandra Valterović, koja je u narodu poznatija po nadimku Seksi Sandra, prošle nedelje našla se u centru skandala u jednom prestoničkom kafiću.

Sandru je, naime, pred prepunim kafićem ošamario dečko, a prisutna je bila i njegova supruga.

Sandra je u društvu drugarice svratila u pomenuti kafić, gde je zatekla i svog dečka sa svojom suprugom. Nije se libila da im priđe, nakon čega je on ustao i izašao napolje.

"Sandra je ostala sama na splavu sa plavušom, a nekoliko trenutaka kasnije se vratio i muškarac koji ju je ošamario toliko jako da je pala sa stolice", rekao je izvor, koji je dodao da je Sandra znala da je njen dečko oženjen.

Pevačica je potvrdila ova saznanja, te poručila svim devojkama da poštuju sebe i da to zahtevaju od svojih muškaraca.

(Naše novine)

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptySre Jun 04, 2014 12:39 pm

NOVI LOOK
Ma što to Nives ima na glavi?


Nives Celzijus odlučila je malo promijeniti look

U jednom je zagrebačkom salonu isprobala ekstravagantnu frizuru koja joj, složit će se svi, odlično pristaje.

Nives ne krije da uživa mijenjati frizure, a svoju kosu je tako nedavno ošišala i obojala u svijetlosmeđu nijansu.

Ekscentrična pundža na vrhu glave hrabar je odabir za atraktivnu Nives koju smo nedavno mogli vidjeti i u TV showu MasterChef gdje pokazala i svoje kulinarske vještine.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 EmptyČet Jun 05, 2014 10:48 pm

VRUĆE FOTKE: Anastasija Buđić mis mokre majice!

Zgodna brineta snimljena je na jednom bazenu kako uživa u kupanju, nakon čega je rešila da se istušira i to beloj majici ispod koje nije imala ništa

LINK  link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CELEBRITY persone ?    CELEBRITY persone   ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CELEBRITY persone ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: