DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta Vas nervira na forumu?

Ići dole 
+54
Danubius
debilko
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
dusicaa
pesma
PJER
sunrise
Marea
Ladyintheblack
ZoxZoja
sonia
Blebetalo
cojle
Gothic
Lakota
brdjanin
Lena **
zoran1970
Amadeus
Andjela97
sunasce
Tattoo
Zana
MonteGirl
emanuella
Noisette
Kum
doctorr67
Okano
Divljakuša
NeObicnA
montoya
Sikret
tvrtko
Uther Pendragon
smile^^
Samhain
komunikativn@
drdoktor
LINDA
slatkicass
Firestorm
Lily
determinanta
sanjalica.ns
nada.nada
Najda M.
Samouka
bosankaa
Crna_ovca
Nut
brunolino
dejan
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Jun 10, 2011 11:36 pm

First topic message reminder :

Nut ::
Kijara-Brm@
Citat :
NUT DA PRATIŠ OGLASNU I ŠTA JE NOVO NA FORUMU ZNALA BI DA NA SVAKOM FORUMU I PODFORUMU IMAŠ IME UREDNIKA..UOPŠTE NIJE TAJNA..OD KUD TI TO?
..

Zao mi je ..ne postoji na svakom...(psihologija ..psihijatrija..recimo...Reci mi ovako javno...Biti urednik,podrazumeva i odredjena znanja iz nekih oblasti zivota'...zar ne?..ne samo brisanje postova,i kontrola svega sto je napisano...
Taj neki urednik bi trebao da oblasti koje uredjuje poznaje bolje od vecine... ..Sta kazes na to...?....recimo... podforum ljubav..podrazumeva i poznavanje mnogih aspekata emocionalnog zivota i jos mnogo toga....

Dogovr je bio urednik na svom delu foruma je taj koji briše spam,smajliće,i postavi neku temu,a može je i naravno drugi postaviti.Eto toliko.Mali zadatak ,da se rastereti forum.A na kojim delovima nema urednika.Nije se prijavio za uredništvo..
A posebno je ako neko želi da vodi neke teme,oblasti.Dobije svoj deo na podforumu.KAO TETA NUT:)))

Eto sad neka se oglasi gazda kuće..:)

hahahhah Astra... ruza










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyČet Nov 20, 2014 1:06 pm

Nista! Sve mi potaman lu6777
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptySub Nov 22, 2014 6:19 pm

Nista :D Ma ni Vila ni lavanda hahahahahahahahahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptySub Dec 06, 2014 10:58 pm

Bogami ima dosta stvari koje mi nekad idu na živce al bože moj ,nebi baš bilo zanimljivo kad bi sve bilo potaman.
Nervira me kad jedno te isto čitam od pojedinaca a znam da ustvari ne misle tako .
Nervira me sto se svi navodno prave baje i mačke a niko u stvari nema muda da kaže ono šta misli ,već više se hrane tom podlom igrom ,kao ,ma opusteno a vamo gledaju da te ismeju i ponize .
Nervira me što se svi prave fini ,što se pravi neka elita ,neki  viši obrazovani sloj forumaša,što se piše sve i svašta i traži da se diskutuje o tome ,a kad se iznese mišljenje suprotno ,kad se počne to rušiti ,idemo ,zatvaraj temu in na ladjenje.Nervira me bre ,ako vode dijalog njih dvoje ,pusti ih nek završe ,pa svako od njih misli svojom glavom ,to je njihova slava il sramota,svako od nas će da formira o njima utisak na osnovu toga...šta imate od toga što ih prekidate i ostavljate da to tinja ,pa da bukne na drugoj temi posle ...nek reše izmedju sebe i nek preskoče posle jedno drugo i to je to .I ja sam imao takve slučajeve ,nediram te ,ne diraj me i tačka,pišeš i gledaš da mu nedaš povod da te prozove a ni da te povredi kroz pisanje .
Nervira me i to spajanje tema ,pa ispada da teme nemaju vezte sa vezom al su spojene .
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptySub Dec 06, 2014 11:03 pm

Mnogo se bre nerviraš.. 
Rekla sam da više neću.. I bome neću..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptySub Dec 06, 2014 11:07 pm

Ne odnosi se na tebe ništa ovde u mom postu ,krivo mi je što ne mogu da nadjem temu ,znam da je ima ,al isto znam da je ubačena negde ,a i ovaj pretrazivač ko da je sa marsa,jebo njegovo pretraživanje.
Da sam mislio na tebe ne boj se ,imenovao bih te ,budi sigurna...bar ja nemam tu blokadu prema nikome
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptySub Dec 06, 2014 11:12 pm

promaja ::
Ne odnosi se na tebe ništa ovde u mom postu ,krivo mi je što ne mogu da nadjem temu ,znam da je ima ,al isto znam da je ubačena negde ,a i ovaj pretrazivač ko da je sa marsa,jebo njegovo pretraživanje.
Da sam mislio na tebe ne boj se ,imenovao bih te ,budi sigurna...bar ja nemam tu blokadu prema nikome
Znam promaja.

Pretraživač ne radi .Čak ni temu po pravom nazivu ne uzbaci..
Zato ima ona tema pomoć-pa ko nađe okači...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 07, 2014 7:00 pm

zelena boja.. booored i sto uvek moram da idem na pocetak foruma...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 07, 2014 7:04 pm

PJER ::
zelena boja.. booored i sto uvek moram da idem na pocetak foruma...

Oci moje...cesce da dolazis da vidis kako zeleno godi...a drugi dio ...tacno,ne vraca na temu neg treba da se klika nazad pa na novu temu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 07, 2014 7:12 pm

voleo bi ja da je sada 3 sata..ali nije ,vec je 19.12
mozda je ovo danubius vremeplov... zlz
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 07, 2014 7:18 pm

PJER ::
voleo bi ja da je sada 3 sata..ali nije ,vec je 19.12

Ma tek je 1:19 ahahahahahahahhahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 1:46 pm

Neaktivnost.Kiji li je sad izgovor-pa idu slave,praznici ,početak nedelje itd... smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 3:08 pm

Dežurni portiri iz staračkog doma. Ustvari, smešni su mi, ako ćemo iskreno. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 3:17 pm

Nerviraju me zakasnele pubertetlije i i osobe koje laju samo ako su sakrivene...portiri i starci to nisu imali potrebu nikad da rade  cyclops :12738879: :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 3:19 pm

Jel' se to neko našao očepljen? Pardoniram. trtrr
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 3:23 pm

Ne ,samo si slučajno umislila da si naišla na nekog portira penzosa ...pardoniram i ja za zakesnele i skrivene ,jer mislim da si isuviše providna iako si sakrivena  dm2
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 3:38 pm

E u inat i dalje me nista ne nervira.Bas mi sve pase! :c925:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 4:29 pm

promaja ::
Nerviraju me zakasnele pubertetlije i i osobe koje laju samo ako su sakrivene...portiri i starci to nisu imali potrebu nikad da rade  cyclops :12738879: :948208144:

Moram biti sakriven jer čim me cure ugledaju, zatrpaju mi inbox. Da, drma me i pubertet. Brate, što mi u lice ne kažeš da ti idem na živaC.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 5:13 pm

Gde se ti nadje ovde ,nit luk jeo ,nit luk mirisao .Ako misliš da ti odgovorim ,e pa vidiš ,uopšte mi ne ideš na živac ,nit si mi kad i išao ,a da si mi išao ,pa budi siguran da bi ti odgovorio ,i to istim tim tvoijim humorom.Nit sam se sklanjao od tebe nit sam te prozivao ,a to što si se pronašao u gornjem postu -pa jedino ako nisi cica sa više lica...a da li te saleću ili ne ,to nema veze sa vidljivim ili ne bar ja tako funkcionišem...a da te i priupitam ,pošto si stariji i iskusniji ,a eto i lepša ti je polovina ovde ...koji se qurac kriješ onda??
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 6:39 pm

Ljudi moji,zasto se uopste fatate za vidljivo i nevidljivo,svako ima svoj razlog.ja sam ga jedno vrijeme imala,davno bi...imala sma jak razlog,a nisam zeljela da ga vi svi znate.Prosto....pa tako razumijem i druge koji su sakriveni.
To ne bi trebalo da utice na druzenje i pisanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
zoran1970
Mejac
Mejac
zoran1970


Godina : 53
Datum upisa : 03.09.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 6:58 pm

promaja ::
Nerviraju me zakasnele pubertetlije i i osobe koje laju samo ako su sakrivene...portiri i starci to nisu imali potrebu nikad da rade  cyclops :12738879: :948208144:
--------------------------------------------------------------------------
Skoro otkrivena bolest u kojoj osobe koje su zašle u pozne godine, a ponašaju se kao tinejdžeri. Te osobe se nisu dovoljno tinejdžerisale dok im je bilo vreme, već im se to ponovo dogadja nakon nekog perioda u poznim godinama.

Unuk: "Opa baba, pa gde ćeš ti to sa tom mini suknjicom?"
Baba: "Hehe... sine odoh ja malo u diskoteku na provod!"
Unuk: "Pa idi baba, vidim prikladno si obučena za svoje godine, samo ti fale još neke tangice!" smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:15 pm

Astra ::
Ljudi moji,zasto se uopste fatate za vidljivo i nevidljivo,svako ima svoj razlog.ja sam ga jedno vrijeme imala,davno bi...imala sma jak razlog,a nisam zeljela da ga vi svi znate.Prosto....pa tako razumijem i druge koji su sakriveni.
To ne bi trebalo da utice na druzenje i pisanje.

Astra,kao prvo i prvo ,nisam imao dijalog sa njim,kao drugo odgovorio sam osobi koja je prozvala mene (procitaj post)i odgovorio sam joj onako kako se takvima i treba odgovoriti a trece ,pa eto jednostavno to mene nervira i bas mi je eto pun qurac takvih sto se kriju.Price za malu decu,a ja sam ipak iz predskolskog pa me shvati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:35 pm

Da l' je mogooče da ste me ozbiljno sVatili?
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:36 pm

..ma jok,znali smo da se salis smehsmeh mi to odmah prepoznamo,ali se pravimo,zbog broja poruka.. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:41 pm

Pa sa tobom se nikad ne zna,eto ,ja sam se upecao ,mada sam odgovorio osobi sto se druzi sa portirima i penzionerima ovde...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:43 pm

Oj Lakota druže vajni
Ne odaji naših tajni

Al pamtim tog Ćopića i lektiru iz šestog osnovne. Samo vi meni davajte materijala za pisanje ono zlo (neka od Urednica-Adminki) mi iz čiste virtuelne ljubomore pobrisala oko 1% postova što baš i nije zanemarljivo na ovu skupoću :lonac:










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:46 pm

ZoxZoja ::
Oj Lakota druže vajni
Ne odaji naših tajni

Al pamtim tog Ćopića i lektiru iz šestog osnovne. Samo vi meni davajte materijala za pisanje ono zlo (neka od Urednica-Adminki) mi iz čiste virtuelne ljubomore pobrisala oko 1% postova što baš i nije zanemarljivo na ovu skupoću :lonac:
Ispunjena tema sa igricama je obrisana..
Mislim da se ne treba tako nešto ni pisati,a ni gde su nestale slike.  :lonac:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:50 pm

promaja ::
Pa sa tobom se nikad ne zna,eto ,ja sam se upecao ,mada sam odgovorio osobi sto se druzi sa portirima i penzionerima ovde...

Š'o s' mene tiče, nemo' s' Heppo.

(nabijam broj postova)
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:52 pm

Sad se nervirm jer će i ova tema a ode u kantu za smeće a imam lep broj poruka tu deponovan :991395553:










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:55 pm

ZoxZoja ::
Sad se nervirm jer će i ova tema a ode u kantu za smeće a imam lep broj poruka tu deponovan :991395553:
Dala sam ti jučer smernice..  smehsmeh .
Usput -prošetaj malo blogovima..  ironic3 (malo navrati u vile i lavande)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 8:56 pm

Kijaro....ne navodi na grijeh...slike nas i koce,a ona jos preporucuje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 9:03 pm

Nervira me sto pojedinci beru li beru postove.Brojcanik se vrti kao blesav!
Molim da se zakljuca ova tema  i ona jos jedna gdje isti beru postove.

Plus jedan vise :qqq4:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 9:06 pm

Astra ::
Kijaro....ne navodi na grijeh...slike nas i koce,a ona jos preporucuje
Jok ja.Znaš kako ide..Jednu okačiš..Ja otvorim temu-50 ode  .
To je samo poticaj za rad...(kao jučer da se sudarimo na istoj temi od 7000.  ironic3)
Ono je bilo strava..:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 9:09 pm

bosankaa ::
Nervira me sto pojedinci beru li beru postove.Brojcanik se vrti kao blesav!
Molim da se zakljuca ova tema  i ona jos jedna gdje isti beru postove.

Plus jedan vise :qqq4:

Ma turicemo brojac sa moba...ima da budes u vr` :rock:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 9:16 pm

Jooooj tooooo! :991395553::991395553::991395553:

E onda ne morate da ih zakljucavate!

Nista me ne nervira! Svi ste mi Cool cincin











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 10:32 pm

promaja ::
Astra ::
Ljudi moji,zasto se uopste fatate za vidljivo i nevidljivo,svako ima svoj razlog.ja sam ga jedno vrijeme imala,davno bi...imala sma jak razlog,a nisam zeljela da ga vi svi znate.Prosto....pa tako razumijem i druge koji su sakriveni.
To ne bi trebalo da utice na druzenje i pisanje.

Astra,kao prvo i prvo ,nisam imao dijalog sa njim,kao drugo odgovorio sam osobi koja je prozvala mene (procitaj post)i odgovorio sam joj onako kako se takvima i treba odgovoriti a trece ,pa eto jednostavno to mene nervira i bas mi je eto pun qurac takvih sto se kriju.Price za malu decu,a ja sam ipak iz predskolskog pa me shvati.
Sa kim si ti imao dijalog, ko te šta pitao, sam što si se sam prepoznao u onom ''portir u staračkom domu'' - to ti nazivaš prozivanjem? Pročitaj se. smehsmeh

Ajde sredi se maaaaalko čiko.... ide ide
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 08, 2014 10:44 pm

Kao prvo ,ja se pronasao i odgovorio ,a ti kad si tako hrabra i inteligentna,imenuj tog ili te  portire iz starackog doma i zipa,moze da ti se taj starac i uci smesnim ,al moze i da te malo prizemlji cika,jer nemoj da se duvas ,neko moze pomisliti svasta.A sad i ubuduce,obidji u sirokom luku ovaj nik ,bice da nisam voljan da sa tobom vise polemisem ,jer ja sam ipak ciko a vi sa cikama i penzosima ne polemisete.Toliko ,i zamolio bih te da me ne spominjes ni u zajebanciji   booored
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyUto Dec 09, 2014 1:56 pm

smehsmeh Skloni se ti dragi pobro sa te promaje, škodi ti očigledno, sa tobom se uopšte ne svađam, niti kačim, niti išta.... Tako da, ''dijalog'' koji vodiš sam sa sobom mešajući me u njega mož' da prestane  ovog trena ako ti je volja, a i ne mora.... Tvoja stvar.

Da nabrojim sve ''portiiiiiiire'' odavde..smo26 . Khm, khm, ček da se uhvatim spiska članova foruma i krenem ....., xaxaxa, ne nadaj se, nisi na listi čiko, to ti tvrdi teta pesma, neću sa tobom da se kačim ni u najavi, mLogo si napet i opasan(dinamitom ili te mori nešto drugo, ne mešam se). mahmah

Teško da neko odavde može da me iznervira. kada77
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyUto Dec 09, 2014 2:21 pm

Auuu, leš te dedin, taman sam pomislio da ću se nervirati a ono zabava u jeku.

Boske, nemoj da te nervira brojčanik, nekima je to jedini dokaz da su živi.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 15, 2014 1:57 pm

Ne mogu da nadjem lavandu iz prve! muncat smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 15, 2014 2:29 pm

AstrinaKomsinica ::
Ne mogu da nadjem lavandu iz prve! muncat smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Šteta. smehsmeh
Ti odi onda na...u.... VILE ironic3

Više mi ne smeta ništa..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 15, 2014 2:31 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Ne mogu da nadjem lavandu iz prve! muncat smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Šteta. smehsmeh
Ti odi onda na...u.... VILE ironic3

Više mi ne smeta ništa..

I miss you babyyyyyyy :D jakog žval
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 1:28 am

E ovo me nervira u pm.
Taman kad hoću da napišem nešto, proradi masonsko-komunističko-vatikansko-ustaški lobi i zaključa temu.
E jbt, a baš sam malo hteo da se svađam. :rlol:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 1:29 am

Ma zezam se, jebeš Vojvodinu rasta










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 1:30 am

Zakljucah samo da prebacim postove,pa ces moci reci sta imas
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 3:11 pm

..lenjost.. booored
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 4:09 pm

Sto me ponekad izbaci, tek onako zlz










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 4:12 pm

sonia ::
Sto me ponekad izbaci, tek onako zlz

Maločas tako Laki i mene caknuo s chata. Ne da poštenom žeMskom čeljadetu ni protračariti malo.

Ljub ljub ljub Sone i sve najbolje ti.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Dec 21, 2014 4:22 pm

ZoxZoja ::
sonia ::
Sto me ponekad izbaci, tek onako zlz

Maločas tako Laki i mene caknuo s chata. Ne da poštenom žeMskom čeljadetu ni protračariti malo.

Ljub ljub ljub Sone i sve najbolje ti.


srce Hvala Zox  ( nece ga kudimo vise danas zlz , ajd', evo proradio zlz )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPon Dec 22, 2014 9:40 am

Mnogo što šta a najviše licemerje ,a ovde ga bogme ima al se vešto upakuje  dm2
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Feb 27, 2015 9:12 pm

Glupo je dozvoljavati i toleristi duple nickove.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Feb 27, 2015 9:32 pm

debilko ::
Glupo je dozvoljavati i toleristi duple nickove.

koji dodju s vrata da okarekterisu neciji avatar i nik....bice sranja...men s cini...sto bi reko Stulic.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Feb 27, 2015 9:35 pm

debilko ::
Glupo je dozvoljavati i toleristi duple nickove.

Astra ::


koji dodju s vrata da okarekterisu neciji avatar i nik....bice sranja...men s cini...sto bi reko Stulic.
Sređeno .
A to "poznavanje" i "osvrt" samo govori da se "znamo" i od ranije -pod nekim drugim imenom .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Feb 27, 2015 9:39 pm

banovan je nik a ne i IP...tako da moze da procita nase misljenje....jadno je ako vam treba pojacanje kroz duple nikove da bi se borili ovdje...e necete napraviti arenu na ovom forumu...za to trazite drugo bojno polje....jesmo budale ali ne i retardi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Feb 27, 2015 11:01 pm

rukuju se










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Jun 28, 2015 1:05 am

Kad se nikad ne vidi moj post ni jedan i onda ispada da nisam ni pisala nikad nista suicid
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyNed Jun 28, 2015 1:15 am

Okano ::
Kad se nikad ne vidi moj post ni jedan i onda ispada da nisam ni pisala nikad nista suicid
Moraš češće da pišeš
A koga zanima šta je ko pisao ode na members vidi ko je bio i izslistaš ga.Ako mu je nešto zanimljivo citira ga,ako ne traži šta  mu je zanimljivo.Prosto.  :948208144:

 
Ako si na to mislila..  smehsmeh

Odavno me ništa ne nervira,ne dodiruje .Postalo mi je svejedno za sve.  ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyČet Jul 02, 2015 9:23 am

Imbecilni citati fotografija, postova a vrhunac imbecilnosti je komentar u smislu: "Jao što je ovo lepo."
Time se zatrpava postavljen izvorni komentar ali mi je potpuno jasan razlog toga. Dotični/a želi po svaku cenu da mu/joj slika bude na svim mogućim temama. No, protiv idiotluka se ne možeš na normalan način boriti al' mu zato na svakom koraku ukazati na njegovu imbecilnost.

Ništa, furamo dalje.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyČet Jul 02, 2015 11:48 am

E, sad... ne mogu reći da me nervira al' mi je pod

a) - smešno, što neko kači tuđe fotografije i kurči se da su njegove ili on/a lično
b) - jadno, što neko kači tuđe fotografije i kurči se da su njegove ili on/a lično
c) - bolesno, što neko kači tuđe fotografije i kurči se da su njegove ili on/a lično
d) - ostaviti bez komtara i smatrati tu osobu smešnu, jadnu i bolesnu, što kači tuđe fotografije i kurči se da su njegove ili on/a lično

Zaokruži tačan odgovor.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 EmptyPet Jul 03, 2015 10:57 pm

cola
 (Makar se i ovo racunalo kao vrhunac imbecilnosti, ali  ironic3  dva zadnja posta ovde , hahahaha, mnogo mocno! ) 

Mene nervira sto ne mogu ( i da hocu ) da ispratim sta se sve ovde pise  predaja










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta Vas nervira na forumu?
Nazad na vrh 
Strana 13 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: