DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?

Ići dole 
+14
brdjanin
Kica/Praja
sonia
bosankaa
montoya
Lena*
AstrinaKomsinica
Lakota
rouzvel
Okano
Kijara-brm
Gothic
Astra
Danubius
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySre Okt 26, 2011 9:28 pm

First topic message reminder :

Malo o zimovanju ...ko planira , ko ne , ko je gde bio ili ćeli ići ,ko voli i koje zimske sportove ,predložite destinacije , iznesite svoja iskustva .......










ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Okt 24, 2015 7:21 pm

Imala sam mnogo prilika da naučim da skijam, ali nekako nikad nisam prelomila. A išla i besplatno na Kopaonik i...eto...Sad mi jeste malo žao, ali...prođe me, k`o babu ječanje :D
Možda jednog dana... ;)
Nazad na vrh Ići dole
lollypop




Datum upisa : 02.12.2010

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Okt 24, 2015 8:02 pm

Razmišljam.....kako bih se rado zatvorila u četiri zida i prespavala zimu k'o mečka, a onda nastavila istim tempom i na isti način do sledeće zime. E, tek tada bih opušteno mogla da porazmislim o konkretnim zimskim vratolomijama.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2021 11:15 am

Dame-eto ponude . zubic

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 144007745_3640880162696001_8146430084831329374_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=gCdiglO1maAAX-J0DiG&_nc_ht=scontent.fiev1-1
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2021 9:05 pm

Ovu zimu smo konacno imali i previse snijega, tako da je bilo i sankanja i pravljenja snjeska....dosta, ako se mene pita.....ne volim zimu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptyNed Jan 31, 2021 5:17 pm

Mrrzim zimu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptyNed Jan 31, 2021 9:25 pm

Kao klinac sam naučio da se kližem a sredinom osnovne škole sam dve godine trenirao hokej na ledu. Kasnije sam nastavio sa koturaljkama a pojavom rolera sam odustao od zimskih sportova. Jednom sam probao skije i rek'o, nikad više. popneš se na brdo i spuštaš, jaka yaya.
Jedrio sam na zaleđenom Paliću. Skleptana jedrilica a i dasku za surf sa klizaljkama. E, to je ludo.... Kreneš da miliš, podpomažeš se odgurivanjem nogom a onda te "uhvati" vetar. Imaš osećaj kao da te neko ispalio iz topa. Od obale do obale, dok si rek'o šišarka. Zaustavljanje je malo teže sa kontra jedrom ali se i to savlada. Ostale gluposti sa pahuljicama, mrzim iz dna duše. Pre neki dan sam nabacio rukavice za -30° a temperature skočile iznad 0. Ujutro, sedim na rukavicama u autu i lepo greju bulju. Sva zimovanja ovog sveta bih menjao za proleća i leta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptyPon Feb 01, 2021 8:55 am

Jebeni sneg je opet napad'o.
Nazad na vrh Ići dole
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Feb 06, 2021 3:42 pm

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 20210210
kucica iz bajke
ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 20210211
malo sam zakasnila sneg se vec otopio...

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Feb 13, 2021 9:05 pm

Nikada nisam bio fan planina i "zimovanja" ,a posebno mi se ogadilo poslednje decenije ,kada je to "dostupno" jedino raznim estradnim kurvetinama i "kontraverznim biznismenima" .
Možda još neko pamti onu Čolinu "Jedna zima sa Kristinom " ?
E takvu "vojvođansku zimu" sam i ja doživeo ,i to je neponovljivo (i verovatno nerazumljivo većini)
Može da bude jako lepo ,ako je napolju sneg i mraz ,zaleđena reka ,a unutra ,u "čardi" greje "paorska peć" i svira se neka muzika za prijatelje .Ne treba ništa više (ako se ja pitam) nikada to ne bih menjao za "Kop" i Jahorinu (mada sam na oba mesta bio )
No, razumem "mlad svet" .
Evo moje nećake danas na Zlatiboru.Ma, neka uživa .Položila je sve ispite iz zimskog semestra ,a i cena je smešna -nekih 4000 za vikend (verovatno "korona cene" ) .To mogu da shvatim ,i drago mi je zbog dece .

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Viber_29

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySre Dec 01, 2021 9:58 pm

Ravna Gora (naša brvnara- kuća ) .Sneg je već pao .Par dana odmor za mozak ,dušu :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySre Dec 01, 2021 10:56 pm

Kijara-brm ::
Ravna Gora (naša brvnara- kuća ) .Sneg je već pao .Par dana odmor za mozak ,dušu :)

Ravna Gora

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Hqdefault

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Ravna-gora-cetnici-1336931340-161424

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Cetnici


(autentičini snimci ) zubic zubic










ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySre Dec 01, 2021 11:04 pm

hahahahah samo ne ta .Gorski kotar-Primorsko goranska županija .Od Zg do kuće ima 114 km :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptyPon Jan 10, 2022 8:50 pm

ZA ŠOLJU ČAJA 330 DINARA, ZA KISELU 590! Ovo su šokantne cene u kafićima na Zlatiboru i Kopaoniku!

Kakav Garmišpartenkirten i GŠtadt.
To je za siromahe . 

Prava "elita" (ima se -može se ) ide ovde.










ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Jan 10, 2022 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptyPon Jan 10, 2022 11:01 pm

Ne jede burek ko ima vec ko je navikao, kao i za more, ljudi otplacuju kredite godinu dana zbog 10 dana mora.....jbga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptyPon Jan 10, 2022 11:19 pm

Astra ::
Ne jede burek ko ima vec ko je navikao, kao i za more, ljudi otplacuju kredite godinu dana zbog 10 dana mora.....jbga.
Ako mene pitaš -budale .
Pokušavam preračunati u eu ...recimo da je normalno "kod vas" da jedan čaj (2 dl tople vode + kesica ) košta 2-3 eu . Ok..ali "kod nas "(i pored idiotskih cena ) cela kutija čaja (recimo ,50 kesica ) košta isto toliko ?
Pa pri zdravom razumu...neka je 100 % skuplje ,ali da ti neko uzima 500 % ,samo zato da si "bio tamo" kada i estradni ološ ,pa se "pohvališ time" ? Ovde ja skijam -a pored mene skija "Cecina ćerka" ?
U pravu si -moroni dižu kredite i "grcaju" 2-3 godine,recimo 1/3 plate , za tih par dana ?
Po ceni ,za koju mogu da "skijaju" u Švici ili AT ?
Budale ,malograđanski moroni .










ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 EmptySub Jan 15, 2022 3:08 pm

Ako uzmemo u obzir dve "najposećenije " planine (Kopaonik ,Zlatibor ) cene su ove zime više nego nenormalne ? A tek sredina januara -dakle ,ima još najmanje 2 "aktivna meseca" .

Čaj -400 dinara, kuvano vino od 390, flaša vode od 210, 100 grama kačamaka za 460 dinara, te klot prebranac za 850 dinara, 300 grama ćevapa za 1.160 dinara, ili pilećeg filea za 1.080

----
A gde je ski -pass ,smeštaj ?
Na Himalajima da to serviraju (što je "ništa" -čaj ,pasulj , palenta ???) ne bi toliko koštalo .
Izgleda da je "zimovanje" dostupno samo "srpskoj eliti" Ili budalama koje dižu kredit -da bi rekli da su "bili" .










ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?    ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZIMOVANJE - razmišljamo li o tome ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Razmislite o tome
» Mislicu o tome sutra

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: