DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Azilanti i ostali MIGRANTI....

Ići dole 
+33
rouzvel
Okano
podbarac
Kijara-brm
promaja
el_vibrador
savo
Kica/Praja
Diplomirani Duduk
Gothic
Danubius
bosankaa
pesma
daljinski
brunolino
Astra
MadamX
ZoxZoja
Sibila_
Nut
debilko
brdjanin
dusicaa
slatkicass
Lakota
cojle
sonia
Tattoo
montoya
Lily
Smiljan01
AstrinaKomsinica
Milojica
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPon Nov 07, 2011 8:31 am

First topic message reminder :

POVOD ZA SKUP „KO JE SLEDEĆI“ SILOVANJE BRITANKE

AZILANTI, VRATITE SE ODAKLE STE DOŠLI!




Ponedeljak, 7. Novembar, 2011.|


Oko dve hiljade građana Banje Koviljače protestovalo u centru grada zahtevajući da se imigranti odsele iz njihovog mesta






Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 112140


BANJA KOVILJAČA - Idite kući!
Ovo je juče skandiralo oko dve hiljade građana Banje Koviljače koji su
na protestu u centru grada tražili da se azilanti, kojih prema procenama
policije ima oko 2.500, odsele iz njihovog mesta.

Skup simboličnog naziva „Ko je sledeći“ počeo je u minut do 12 i tom prilikom je zatraženo i izmeštanje Centra za azil.
- U ovoj ustanovi ima mesta za 100 imigranata, a njih je više od 2.500,
mahom iz Afrike i Azije. U Banji ima ukupno 6.000 stanovnika - ogorčeno
je izjavio jedan od učesnika protesta.

Podsetimo, povod za protest je to što su petorica imigranata iz
Avganistana osumnjičeni da su pre nekoliko dana silovali britansku
državljanku.

Lokalne vlasti su se nekoliko puta obraćale premijeru Mirku Cvetkoviću
za pomoć, a ministar Ivica Dačić rekao je pre nekoliko dana da će
policija učiniti sve da obezbedi javni red i mir u banji.
----------
Ima ovde dosta istine -turističko mesto svakako nije mesto za smeštaj azilanata ,a i ovo silovanje se desilo , no.....ovaj slučaj će vrlo rado da iskoriste razni desničari i neonacisti za "pogrom" nad ipak velikom većinom nesrećnika koji su pobegli iz svojih zemalja ispred nekog progona ,ili u nadi za bolji život .
To se nikako ne sme dozvoliti . Hiljade naših ljudi su azilanti po svetu ,i u istoj su situaciji kao i ovi .
Ima i veća glupost -smestili su ih i u neko selo u Banatu ,tek tamo je stanovništvo u strahu od ljudi koji govore stranim jezikom, i većinom su i druge rase .


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Okt 12, 2020 3:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Kica/Praja
El virtuoso



Datum upisa : 04.12.2009

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPon Jan 03, 2022 12:14 pm

Vala baš Zoxy. Sve polako izlazi na videlo. Migrantska kriza je smišljeno napravljena, kao i korona i kao što ćemo uskoro imati rat velikih sila. (Nadam se da smo mi odslužili svoje, da će nas nekako zaobići ovog puta)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Mar 27, 2022 9:21 pm

Pratite li situaciju sa izbjeglicama iz Ukrajine....bolje da ne pocinjem pisati, koje sve povlastice imaju.....pod tim uslovima bih ja i bez ispaljenog metka kenula u EU i Svicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPon Mar 28, 2022 1:25 pm

Astra ::
Pratite li situaciju sa izbjeglicama iz Ukrajine....bolje da ne pocinjem pisati, koje sve povlastice imaju.....pod tim uslovima bih ja i bez ispaljenog metka kenula u EU i Svicu.

Naravno da pratim. Ja sam homopolitikus što je ovde poznato. Takođe pratim i iz sebičnih razloga jer Ukrajinci i ja konkurišemo za ista radna mesta. Kako ih znam (i nemam baš lepo mišljenje o njima) nije mi sve jedno. Ali o tom potom.

Što se tiče ovih povlastica o kojima pričaš ja sam još pre dve nedelje, povodom toga, rekla da će se EU češati i gde je ne svrbi. Ukrajinci su složni i snalažljivi. I vrlo spremni da i silom izboksuku svoja prava. Naravno da je trebalo pomoći ljudima koji beže od rata ali ono nekritično davanje povlastica neće na dobro izaći. To će vlade EU shvatiti kad im se krene buniti domicilno stanovnštvo. Ali sami pali sami se ubili.

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySub Maj 21, 2022 11:44 pm

Juce me zove prijatelj, treba pomoc za ukrajinskog izbjeglicu, da pita gdje je najbolje da kupi ulje za auto......koji, kakav....tip vozi bjesnog audija.....meni zacrnilo, kad sam ja bila izbjeglica, kaze trazi posao, a ne smijes imati telefon.....kartu autobusku naravno neplacenu.....ovo sad javno vozi, ima ponudu za posao.
Na bazenu stavili Ukrajinku da prodaje karte, ja nisam toliki red vidjela ni za kafu dok je bila nestasica.....ja sa djecom prva, 20 minuta izdangubi dok se ona isoetljala da mi naplati kartu.....pa voli ih, hocu qurac.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Maj 22, 2022 12:04 am

Astra ::
Juce me zove prijatelj, treba pomoc za ukrajinskog izbjeglicu, da pita gdje je najbolje da kupi ulje za auto......koji, kakav....tip vozi bjesnog audija.....meni zacrnilo, kad sam ja bila izbjeglica, kaze trazi posao, a ne smijes imati telefon.....kartu autobusku naravno neplacenu.....ovo sad javno vozi, ima ponudu za posao.
Na bazenu stavili Ukrajinku da prodaje karte, ja nisam toliki red vidjela ni za kafu dok je bila nestasica.....ja sa djecom prva, 20 minuta izdangubi dok se ona isoetljala da mi naplati kartu.....pa voli ih, hocu qurac.


Ukrajinaca u Srbiji ima dosta slabo -ali zato Rusa ...to zakupljuje i kupuje stanove po BG i NS (i zahvaljujući njima ,stanodavci su digli cene kirija i "kvadrata" -do neba ).Spasiba ,braćo Rusi u ime naše dece ,đaka i studenata ,i mladih parova koji su se nadali doći do "krova nad glavom" Od koga ste vi "izbegli" ?
Kad imate tolike pare -što ne ostaste u "majci Rusiji" ,očigledno vam super bilo tamo ?
Tako da je ovo bacilo u zasenak one "ISIS izbeglice " (kao Sirija ,itd )
Sombor je okupiran -ima ih par hiljada (postoji "sabirni centar" )ali ono što upada u oči -90 % vojno sposobni mladi muškarci ,nekoliko stotina ima para da plaća (nimalo jeftin) hotel (ortaci žive tamo) ,najbolje patike ,mobilni...
Idete centrom Sombora -i samo čujete arapski ,sa svih strana ?
Kakve su to "izbeglice" ???
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Maj 22, 2022 12:14 am

Danubius ::


Ukrajinaca u Srbiji ima dosta slabo -ali zato Rusa ...to zakupljuje i kupuje stanove po BG i NS  (i zahvaljujući njima ,stanodavci su digli cene kirija i "kvadrata" -do neba ).Spasiba ,braćo Rusi u ime naše dece ,đaka i studenata ,i mladih parova koji su se nadali doći do "krova nad glavom" Od koga ste vi "izbegli" ?
Kad imate tolike pare -što ne ostaste u "majci Rusiji" ,očigledno vam super bilo tamo ?
Tako da je ovo bacilo u zasenak one "ISIS izbeglice " (kao Sirija ,itd )
Sombor je okupiran -ima ih par hiljada (postoji "sabirni centar" )ali ono što upada u oči -90 % vojno sposobni mladi muškarci ,nekoliko stotina ima para da plaća (nimalo jeftin) hotel (ortaci žive tamo)  ,najbolje patike ,mobilni...
Idete centrom Sombora -i samo čujete arapski ,sa svih strana ?
Kakve su to "izbeglice" ???
One koje si ti hteo da braniš .Oni zbrisali -em mladi em u lovi a ti ostao na biciklu .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Gost
Gost




Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Maj 22, 2022 12:11 pm

Arapski nije bogougodan kao ukrajinski. Inače, deluješ kao da si se posvađao sam sa sobom, presobljem a posebno sa kupatilom. Konsoliduj svoje redove i osudi fašiza i nacizam. To ne sme da postoji. Da, nastaje zaplet u glavi: Ako sjebavaš naciste i fašiste, sam postaješ nacista i fašista jer težiš ka brisanju jedne vrste ljudi... paradox. Isto je i sa azilantima druge boje kože. Odluči se.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyČet Jun 23, 2022 11:05 pm

Eugen Grafvajer ::
Arapski nije bogougodan kao ukrajinski. Inače, deluješ kao da si se posvađao sam sa sobom, presobljem a posebno sa kupatilom. Konsoliduj svoje redove i osudi fašiza i nacizam. To ne sme da postoji. Da, nastaje zaplet u glavi: Ako sjebavaš naciste i fašiste, sam postaješ nacista i fašista jer težiš ka brisanju jedne vrste ljudi... paradox. Isto je i sa azilantima druge boje kože. Odluči se.
Kao i obično -menjaš teze ,pokušavaš sa jeftinim provokacijama , te neću odgovarati (da ne pokvarimo dobre odnose )
No usput..danas je u Somboru došlo do opšte tuče više desetina migranata u prihvatnom centru.
Ovoga puta je ,pored hladnog -upotrebljeno i vatreno oružje ,jedna osoba je teže ranjena .
Toliko o rasizmu ,fašizmu ,i nacizmu ...kada se grupe Arapa međusobno kolju -jer su jedni iz jedne ,a drugi iz druge zemlje .
Mi ničim nismo zaslužili da se obračunavaju na "našem tlu" ,koje se usput ,zove Vojvodina ,i ipak (i posle toliko trovanja ) je još uvek primer multietničke i multikonfesionalne tolerancije .
A kako izgleda "arapski Sombor" -pitaj Astru ,bila je živi svedok. I to nema veze sa bojom kože -nego sa postupcima .
U Somboru je nemoguće utvrditi broj migranata .U prihvatnom centru ih ima 1000 ...u okolnim hotelima i motelima ,još toliko ...a po okolnim šumama i atarima ,računa se dvostruk broj . Pri tome ,provaljuju na salaše ,vikendice ,pale i uništavaju ista ona mesta na kojima su do juče boravili ,Napadaju žene -čak i u centru grada .
Sombor ima oko 37 000 stanovnika .Ne misliš da 6-7000 migranata menja i "etničku sliku" ?
A šta misliš da ti u Lopare dođe jedno 500 "arapskih migranata" ?
Ne bi bilo baš tako lako "davati ocene" ,zar ne ?
Lako je "trnje lupati tuđim...muškim polnim organom" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost




Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Jun 24, 2022 10:33 am

Nema tu zamene teza. Ili-ili, nema sredine ili danas ovako, sutra onako. Treba jako mnogo materjala da se promeni mišljenje. Svi su oni isti. Znam da traže mesto pod suncem ali svoje sunce ste imali tamo gde ste bili i to sunce nama ne treba. Probaj mi uvaliti to svoje sunce i najebaću ti se do 12og kolena. Samo to je ispravan stav a milosrđe, empatije i ostale liberalno-demokratske gluposti ne očekujte od mene. Ta vrsta demokratije i liberalizma koju propagiraju, nije demokratija. Što se tiče Lopara i RS, jasno im je stavljeno do znanja da nisu poželjni i tačka. To se tiče obojenih. Ove druge nisam primetio a i ne verujem da su posebno zainteresovani za ovo naše sunce. No, za to se i onako pita "vođa nacije" al mene boli kurac za sva moguća i buduća dešavanja. U svakom slučaju bih više volio Ukrajinca kao komšiju, nego Sirijca. Znaš, funkcionišem na taj način da nikome ne gledam u buđelar, niti razmošljam o tome na koji je način to stekao, dok ne ugrozi lično i direktno moje interese. Još 5 godina do penzije a onda stvaranje ličnog mikrokosmosa. Sa 7,62 ću braniti svoj integritet. Držite se podalje ili ću nekoga povući za sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Jun 24, 2022 2:46 pm

Eugen Grafvajer ::
Nema tu zamene teza. Ili-ili, nema sredine ili danas ovako, sutra  onako. Treba jako mnogo materjala da se promeni mišljenje. Svi su oni isti. Znam da traže mesto pod suncem ali svoje sunce ste imali tamo gde ste bili i to sunce nama ne treba. Probaj mi uvaliti to svoje sunce i najebaću ti se do 12og kolena. Samo to je ispravan stav a milosrđe, empatije i ostale  liberalno-demokratske gluposti ne očekujte od mene. Ta vrsta demokratije i liberalizma koju propagiraju, nije demokratija. Što se tiče Lopara i RS, jasno im je stavljeno do znanja da nisu poželjni i tačka. To se tiče obojenih. Ove druge nisam primetio a i ne verujem da su posebno zainteresovani za ovo naše sunce. No, za to se i onako pita "vođa nacije" al mene boli kurac za sva moguća i buduća dešavanja. U svakom slučaju bih više volio Ukrajinca kao komšiju, nego Sirijca. Znaš, funkcionišem na taj način da nikome ne gledam u buđelar, niti razmošljam o tome na koji je način to stekao, dok ne ugrozi lično i direktno  moje interese. Još 5 godina do penzije a onda stvaranje ličnog mikrokosmosa. Sa 7,62 ću braniti svoj integritet. Držite se podalje ili ću nekoga povući za sobom.
Ima sredine.
Žene i deca moraju biti zaštićeni od rata ,isto kao i oni koji se tom ratu protive (dakle -oni kojima je dokazano da im je život ugrožen zbog protivljenja "režimu" ili "okupatoru ")Recimo ;Avganistancima koji su bili prevodioci ,medicinsko osoblje ,medijski radnici -pa im je povratkom "talibana" život ugrožen .
Isto važi i za Ukrajinske žene i decu ,stare i nemoćne .
Nema veze da li su "obojeni " ili ne ...ali da Evropu preplavi samo jedna kategorija -vojno sposobni mlađi muškarci ,koji pri tome ,očigledno imaju i para -onda je teško govoriti o "sirotim ratnim izbeglicama" .
A što se "ekonomskih migranata" tiče ...ako za nas ,i našu decu važi da moramo da imamo uredne dokumente (od putnih do "diploma" ) ,moramo položiti jezik i "priznanje diplome" ,podneti uverenje o nekažnjavanju -onda to mora da važi i za sve druge ,ma odakle došli.










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Jun 29, 2022 10:26 am

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Scree316

Tacno mi zao jadnih Ukrajinaca....samo neki kupuju apartmane uz more, ne mogu svi......fuj Evropo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Jul 20, 2022 10:11 am

Припадници Министарства унутрашњих послова, Жандармерије и Полицијске управе Сомбор, у оквиру континуиране акције контроле кретања и боравка илегалних мигранта у рејону границе са Мађарском, претресом просторија у објекту који се налази у близини Сомбора, пронашли су 74 илегална мигранта.

Мигранти су доведени у просторије Полицијске управе у Сомбору, а дванаест лица задржано је ради даљег опаративног рада, док су остали, у пратњи полиције, спроведени у Прихватни центар „Прициповац“.

“Kако би била очувана безбедност и сигурност грађана Републике Србије, али и миграната који се тренутно налазе на територији наше земље, Министарство унутрашњих послова континуирано ради на проналажењу особа које се баве кријумчарењем, као и лица која поседују оружје. Овакве акције ће бити један од приоритета наше полиције и у наредном периоду”, стоји у допису МУП-а.










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyČet Jul 21, 2022 9:29 pm

Danubius ::
Припадници Министарства унутрашњих послова, Жандармерије и Полицијске управе Сомбор, у оквиру континуиране акције контроле кретања и боравка илегалних мигранта у рејону границе са Мађарском, претресом просторија у објекту који се налази у близини Сомбора, пронашли су 74 илегална мигранта.

Мигранти су доведени у просторије Полицијске управе у Сомбору, а дванаест лица задржано је ради даљег опаративног рада, док су остали, у пратњи полиције, спроведени у Прихватни центар „Прициповац“.

“Kако би била очувана безбедност и сигурност грађана Републике Србије, али и миграната који се тренутно налазе на територији наше земље, Министарство унутрашњих послова континуирано ради на проналажењу особа које се баве кријумчарењем, као и лица која поседују оружје. Овакве акције ће бити један од приоритета наше полиције и у наредном периоду”, стоји у допису МУП-а.

Smatram da vrhuška vlasti ima dogovor sa EU o migrantima. Niko me ne može ubediti da neko iz pizdematerine nabasa na Mirka ili Zoltana pa ih on prebacuje do mađarske ili neke druge granice.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Jul 22, 2022 12:11 pm

To se Eugen i ne krije, dabome da je sve organizovano od Eu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPon Jul 25, 2022 5:33 pm

U rodnoj Subotici, treći put se organizuju protesti protiv migranata. Bio Vulin sa svojim komandosima, našao migrante sa raznim oružjem, hvalio se na sve strane i vratio u NS da. mlati one koji su protiv NS H2O. Jebeš mi sve. Kada se okupe u skupštini sa celim rukovodstvom i glavnima, spičiti par Tomohavka i sravniti sa zemljom. Ostale porokati i totalno okrenuti novi list, ma, kakav list, knjigu. Ovo je gore od devedesetih.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Sep 23, 2022 5:18 pm

Eugen Grafvajer ::
U rodnoj Subotici, treći put se organizuju protesti protiv migranata. Bio Vulin sa svojim komandosima, našao migrante sa raznim oružjem, hvalio se na sve strane i vratio u NS da. mlati one koji su protiv NS H2O. Jebeš mi sve. Kada se okupe u skupštini sa celim rukovodstvom i glavnima, spičiti par Tomohavka i sravniti sa zemljom. Ostale porokati i totalno okrenuti novi list, ma, kakav list, knjigu. Ovo je gore od devedesetih.

Samo juče je somborska policija privela 585 migranta po raznim lokacijama u gradu .Malo puno za tako mali grad (u prihvatnom centru ih ima par hiljada )










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Sep 23, 2022 6:50 pm

Danubius ::

Samo juče je somborska policija privela 585 migranta po raznim lokacijama u gradu .Malo puno za tako mali grad (u prihvatnom centru ih ima par hiljada )

Vidiš , to sad svi o tome pričamo u sebi "gunđamo" a zahvaljujući madam Merkel i celokupnoj EU to smo dobili kao poklon posle 1999 godine.
Samo da mi neko pametan objasni zašto je Evropa, a pogotovu mi na Balkanu "paralisani" sa "Migrantima" ? Čijom zalugom beže iz Sirije, Avganistana?  Da li ćemo da o tome ćutimo i da pljujemo po Rusiji što atakuje  neduzne Ukrajince, a još nemamo u toj meri izbeglice iz Ukrajine i Rusije dm5










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Sep 25, 2022 8:55 pm

Zato danas odem na Termalbad, ne cujem vise njemacki jezik, samo jadni Ukrajinci, a da provucem, muz i ja platimo 70 fr 2 sata tamo.....da ne pricam da kao izbjeglica nisam pomisljala ni da se primaknem tamo.
Dalje, postoji tu jedna pecina, vjestacko mrtvo more, lezis na  vodi a pod vodom slusas predivnu opustajucu muziku.....e pa danas se ne cuje muzika jer se jadni Ukrajinci raspricali iako i pise da razgovor nije dozvoljen....do juce su opominjali ako ko progovori, danas nema nikoga da kaze nesto tim jadnicima.
Putine, ljubavi, rokaj!

montoya and Kijara-brm like this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Dec 30, 2022 12:41 pm

Konačno je i "država " reagovala .
Zajedničkom akcijom MUP i SBPOK su okolini Subotice uhapšeni -ni manje ni više ,jedan avganistanski (talibanski ) general ,i jedan visoki oficir (inače ,snajperista ) ,pored još 100 "ilegalnih migranta " ,od kojih su ,pored ove dvojice ,25 "bezbednosno interesantna lica" koje potražuje više zemalja -zbog ratnih i drugih zločina ?
"Kamp" su čuvali "dugim cevima" ?
Sad bi bilo zanimljivo saznati kako su "ušli" i odakle im "duge cevi" ?

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 3301090_avaganistanac_ls

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 3301094_avgan-2_ff

Toliko o "jadnim migrantima " koje mi izdržavamo i hranimo .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Dec 30, 2022 3:53 pm

Danubius ::


Toliko o "jadnim migrantima " koje mi izdržavamo i hranimo .

E vidiš to je posledica dobre saradnje sa EU i Mdm Merkel.. koja je to zahtevala od svih zemalja Balkana da im se omogući "boravak" na teritoriji zemalja  gde su zatečeni a prilog tome je "donacija" novca za prihvatne centre. Oni jesu bili stacionirani  po domovima za izbeglice gde  im je pružen smeštaj a to nije kazamat već otvorenog  tipa , tako da smo od EU dobili dodatni problem. Šta god se dešava sa tim migrantima to je posledica dogovora ili slušanja  lidera EU. Gospodin Orban, Mađarski predsednik je prepoznao mogući problem i  jednostavno se ogradio od migranata. Od njega mogu mnogi da nauče elementarne kodekse ponašanja .










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Divide10

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Dec 30, 2022 8:40 pm

[quote="montoya"]
Danubius ::


Gospodin Orban, Mađarski predsednik je prepoznao mogući problem i  jednostavno se ogradio od migranata. Od njega mogu mnogi da nauče elementarne kodekse ponašanja .


Ne samo Orban ,nego i Poljski predsednik .Šta bre "ljudska prava" ?
Nemaš uredne dokumente (bar pasoš iz zemlje koje dolaziš ) -nema da "uđeš".
NIJEDAN nije ušao u Poljsku .
Što je i normalno . Svakako -zaštiti žene ,decu ,porodice iz "ratnih zona" -naravno da im treba dati "utočište" .
Ali ovih ortaka ima na desetine hiljada -sve "vojno sposobni" muškarci ?
Pa zar to nekako ne "smrdi" ?
Ja zaista nisam "naci" ali....što je mnogo-mnogo je . Pa čitali ste šta sam "preneo" ?
Sad mi treba da tetošimo radikalne islamiste iz ISIS (a upravo to se  dešava ?)
Da ortaci sad već imaju "duge cevi" ?
More marš odakle ste došli !
Zbog ovakvog smeća ,one prave "izbeglice " (žene,deca ) ne mogu da dođu na "red" ?
Selekcija -pa proterivanje .Pa se lepo vratite u Siriju ,Avganistan -gde ste "Allahu ekabarisali" i vršili zločine (mamu vam j...em ...izvinite na psovci )
ps .Astra mi je živi svedok .Sedimo mi u kafiću usred Sombora ....pored nas sede "neki" ,pored nas prolaze na desetine "nekih" ?
Ne čuješ drugi jezik -sem arapski ,dok  oni "komuniciraju" sa ne znam kim ,na drugoj strani sveta ?
Aloooo ?  Malo logike ? "Roming" ?
Pa mi sa najbližima gledamo da se svede na manje od 3 minuta ,pa je preskupo  ?
Ovi na arapskom....20, 30 minuta ? *ladno ?
Smrdi do neba .










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyPet Dec 30, 2022 9:45 pm

Danubius ::
montoya ::
Danubius ::


Gospodin Orban, Mađarski predsednik je prepoznao mogući problem i  jednostavno se ogradio od migranata. Od njega mogu mnogi da nauče elementarne kodekse ponašanja .


...
ps .Astra mi je živi svedok .Sedimo mi u kafiću usred Sombora ....pored nas sede "neki" ,pored nas prolaze na desetine "nekih" ?
Ne čuješ drugi jezik -sem arapski ,dok  oni "komuniciraju" sa ne znam kim ,na drugoj strani sveta ?
Aloooo ?  Malo logike ? "Roming" ?
Pa mi sa najbližima gledamo da se svede na manje od 3 minuta ,pa je preskupo  ?
Ovi na arapskom....20, 30 minuta ? *ladno ?
Smrdi do neba .

Nije roming nego naša kartica. Pričaju preko vibera ili neke druge aplikacije. Kod nas se SIM kartice kupuju lakše nego cigarete. I baš zbog toga u Mađarskoj rodiš mečku dok kupiš broj. Odnosno možeš da ga kupiš ali za aktivaciju ti treba lična karta tj njen broj za aktivaciju. Meni je kolega na svoju aktivirao broj. A i to su ograničili pa na svoje ime možeš da imaš 5 brojeva. I aktivacija se godišnje potvrđuje inače ti ladno ugase broj. U Slovačkoj je lakše. Broj možeš da kupiš uz prikazivanje pasoša (upišu broj, ime i prezime uz broj prodate kartice).

Što se tiče izbegličkih kampova videla sam jedan u Mađarskoj (Pečuj). Visoka ograda, stražar na kapiji. Bilo je leto pa su se videle sobe kroz otvorene prozore (rešetke na njima). Veliko dvorište, polupark, klupe i stolovi. Ali nema šetnje gradom dok ne dobiješ papire. I mađarska je zbog napada na policiju od strane migranata donela zakon da se napad na policiju tretira kao terorizam i sudi se po ubrzanom postupku.

Iako su prilično zatvoreno društvo nije ništa čudno vide"pokrivene" žene. Pečuj je pun stranih studenata (slično kao Novi Sad svojevremeno). Dok se ponašaš u skladu sa zakonom niko te ne zarezuje ali ...










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySub Feb 25, 2023 9:06 am

Sad su mi jos mrskiji Ukrajinci.....a zasto.....
Svaka opstina je dobila naredbu da mora da primi Ukrajince, onda se desi sljedece, porodici koja godinama zivi i placa stan, daju otkaz, istjeeraju iz stana i smjeste jadne Ukrajince.....jebem im sve po spisku i njima i drzavi.
Sutra mi u goste dolazi tip koji radi u azil centru, orijatelji smo vec 27 godina, bojim se bice to kraj prijateljstva ako me bude masirao po ganglijama kako su jadni.

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySub Feb 25, 2023 9:29 am

Srbija je jš uvek prolazna zemlja za migrante, dobro je dok ostane tako. Ima stranih radnika ali imam dojam da nije veliki broj. Turci i Indijci su na građevinama, Kubanci po restoranima i kafićima, sreo sam jednog napalca u milošević selidbe, diže teške ormare, liči mi na šerpasa, onako mali a snažan. Ne viđam najavljene vozače iz Šrilanke, nema ih u fabrikama. Kada krenu tamo da rade to će biti znak da smo postali zemlja uvoznik radne snage. Za sada nas zaobilaze. Ne verujem da će arapi ostati oni su se navukli na socijalnu pomoć. Što se tiče Ukrajinaca izbeglica ja sam uveren da će kada stane rat većina da se vrati. Biće tamo dosta zapadnog novca, gradiće se i razvijati.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 7:16 pm

savo ::
Srbija je jš uvek prolazna zemlja za migrante, dobro je dok ostane tako. Ima stranih radnika ali imam dojam da nije veliki broj. Turci i Indijci su na građevinama, Kubanci po restoranima i kafićima, sreo sam jednog napalca u milošević selidbe, diže teške ormare, liči mi na šerpasa, onako mali a snažan. Ne viđam najavljene vozače iz Šrilanke, nema ih u fabrikama. Kada krenu tamo da rade to će biti znak da smo postali zemlja uvoznik radne snage. Za sada nas zaobilaze. Ne verujem da će arapi ostati oni su se navukli na socijalnu pomoć. Što se tiče Ukrajinaca izbeglica ja sam uveren da će kada stane rat većina da se vrati. Biće tamo dosta zapadnog novca, gradiće se i razvijati.

Itekako ima stranaca koji rade...pomenuo si "Kubance" ima ih u dostavi hrane bukvalno većina su oni u odnosu na domaće dostavljače.U razgovoru sa nekoliko njih..kažu da su došli ovde zbog "Boljeg života" i da su zadovoljni. E sad da procenimo kako se živi tamo a kako ovde i gde je tu realnost..
Što se tiče Ukrajinaca..voleo bih da sa vrate u matičnu zemlju i počnu život ispočetka ali izgledi da se većina vrati je mala.Što se tiče građevine u Srbiji ima dosta Indijaca, Marokanaca, Turaka..pa i Libijaca. Naši ljudi koji se time bave radije idu u inostranstvo "Zapadnu Evropu" pak i u Rusiju jer su bolje plaćeni nego u Srbiji.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Divide10

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 9:33 pm

Astra ::
Sad su mi jos mrskiji Ukrajinci.....a zasto......
Svaka opstina je dobila naredbu da mora da primi Ukrajince, onda se desi sljedece, porodici koja godinama zivi i placa stan, daju otkaz, istjeeraju iz stana i smjeste jadne Ukrajince.....jebem im sve po spisku i njima i drzavi.
Sutra mi u goste dolazi tip koji radi u azil centru, orijatelji smo vec 27 godina, bojim se bice to kraj prijateljstva ako me bude masirao po ganglijama kako su jadni.

1991. godine u februaru sam kao student otišla u Švicu sa namjerom da radim na tri mjeseca uz tzv. "A" vizu. Dođem na razgovorr, gazda zadovoljan, kaže sutra dođi sa dokumentima da odemo do opštine i da vidimo za vizu. Odemo mi sutradan, kad ono prtz! Albanci imaju prednost u odnosu na sve druge. Meni predlože da se javim kao azilant. Kontam ludi jbte, kakav azilant, kod nas sve ok. Pitam šta to znači, kaže ideš u prihvatni centar itd.itd...Odbijem i nikada više nisam ni pokušala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 9:47 pm

justicija ::


1991. godine u februaru sam kao student otišla u Švicu sa namjerom da radim na tri mjeseca uz tzv. "A" vizu. Dođem na razgovorr, gazda zadovoljan, kaže sutra dođi sa dokumentima da odemo do opštine i da vidimo za vizu. Odemo mi sutradan, kad ono prtz! Albanci imaju prednost u odnosu na sve druge. Meni predlože da se javim kao azilant. Kontam ludi jbte, kakav azilant, kod nas sve ok. Pitam šta to znači, kaže ideš u prihvatni centar itd.itd...Odbijem i nikada više nisam ni pokušala.
U BG imaš 180 000 Rusa.Pobegli od "mobilizacije"
"Dobrovoljaca" je manje od 30 000 Onda ti cifre sve kažu?










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 9:53 pm

Danubius ::
justicija ::


1991. godine u februaru sam kao student otišla u Švicu sa namjerom da radim na tri mjeseca uz tzv. "A" vizu. Dođem na razgovorr, gazda zadovoljan, kaže sutra dođi sa dokumentima da odemo do opštine i da vidimo za vizu. Odemo mi sutradan, kad ono prtz! Albanci imaju prednost u odnosu na sve druge. Meni predlože da se javim kao azilant. Kontam ludi jbte, kakav azilant, kod nas sve ok. Pitam šta to znači, kaže ideš u prihvatni centar itd.itd...Odbijem i nikada više nisam ni pokušala.
U BG imaš 180 000 Rusa.Pobegli  od "mobilizacije"
"Dobrovoljaca" je manje od 30 000 Onda ti cifre sve kažu?

Da prostiš ko čovjek i prijatelj - ne lupaj!
Rusi bježe od mobilizacije, a Ukrajinci od rata?
To njih niko ne mobiliše, a?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:01 pm

justicija ::


Da prostiš ko čovjek i prijatelj - ne lupaj!
Rusi bježe od mobilizacije, a Ukrajinci od rata?
To njih niko ne mobiliše, a?
Budi realna .I jedni i drugi "beže" -zar ne ?
Beže i Rusi i Ukrajanci .Ali je statiska-180 000 Rusa ,6000 Ukrajinca ,BG .

ps,Ja nikada,ne "lupam" uvek stavim linkove koje potvđuju "šta ja pričam"










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Feb 26, 2023 10:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:04 pm

Danubius ::
justicija ::


Da prostiš ko čovjek i prijatelj - ne lupaj!
Rusi bježe od mobilizacije, a Ukrajinci od rata?
To njih niko ne mobiliše, a?
Budi realna .I jedni i drugi "beže" -zar ne ?
Beže i Rusi i Ukrajnci .Ali je statiska-180 000 Rusa ,600 Ukrajinca ,BG .


Uvijek su ljudi bježali i od rata i od mobiliizacije. Jedina je razlika što Rusi nisu dobrodošli na Zapad, a Ukrajinci imaju prednost u odnosu na sve ostale i zato nisu budale da idu u Beograd i Srbiju, a Rusi nemaju gdje. Jbg Dani, nisi realan, niti iskren.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:04 pm

Koliko Rusija ima stanovnika, a koliko Ukrajina🤔

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:05 pm

justicija ::
Danubius ::
justicija ::


Da prostiš ko čovjek i prijatelj - ne lupaj!
Rusi bježe od mobilizacije, a Ukrajinci od rata?
To njih niko ne mobiliše, a?
Budi realna .I jedni i drugi "beže" -zar ne ?
Beže i Rusi i Ukrajnci .Ali je statiska-180 000 Rusa ,600 Ukrajinca ,BG .


Uvijek su ljudi bježali i od rata i od mobiliizacije. Jedina je razlika što Rusi nisu dobrodošli na Zapad, a Ukrajinci imaju prednost u odnosu na sve ostale i zato nisu budale da idu u Beograd i Srbiju, a Rusi nemaju gdje. Jbg Dani, nisi realan, niti iskren.


Zato su Ukrajinci zauzeli Evropu.
Jbte, postace ukrajinski oficijelni jezik u EU......otvaraju u selu njima skolu......hallooooooo, njihova cijela skola.....je li to zbog 3 ucenika mislis.
I nadji podatke koliko ih se razmililo po Evropi pa da se dalje prica ili tems ide pod kljuc zbog ostrascenosti..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:15 pm

Uvijek su ljudi bježali i od rata i od mobiliizacije. Jedina je razlika što Rusi nisu dobrodošli na Zapad, a Ukrajinci imaju prednost u odnosu na sve ostale i zato nisu budale da idu u Beograd i Srbiju, a Rusi nemaju gdje. Jbg Dani, nisi realan, niti iskren.[/quote]

Velo\"Astra" ::
Koliko Rusija ima stanovnika, a koliko Ukrajina🤔
Vrlo sam realan .Samo iznosim zvanične državne podatke .
Rusija ima 143,4   miliona stanovnika (popis iz 2011 ) Ukrajina ima 43 ,79 miliona stanovnika .

Znači .Rusi su duplo "nadmoćniji" Ali se Ukrajinci hrabro brane  Slava Ukrajini !










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Feb 26, 2023 10:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:16 pm

Astra ::

Zato su Ukrajinci zauzeli Evropu.
Jbte, postace ukrajinski oficijelni jezik u EU......otvaraju u selu njima skolu......hallooooooo, njihova cijela skola.....je li to zbog 3 ucenika mislis.
I nadji podatke koliko ih se razmililo po Evropi pa da se dalje prica ili tems ide pod kljuc zbog ostrascenosti..

Čuj školu? Ludilo! Samo polako, sve će to gospođi Evropi na nos izaći. Samo polako.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:19 pm

Danubius ::
Uvijek su ljudi bježali i od rata i od mobiliizacije. Jedina je razlika što Rusi nisu dobrodošli na Zapad, a Ukrajinci imaju prednost u odnosu na sve ostale i zato nisu budale da idu u Beograd i Srbiju, a Rusi nemaju gdje. Jbg Dani, nisi realan, niti iskren.

Velo\"Astra" ::
Koliko Rusija ima stanovnika, a koliko Ukrajina🤔
Vrlo sam  realan .Samo iznosim zvanične državne podatke .
Rusija ima 143,4   miliona stanovnika (popis iz 2011 ) Ukrajina ima 43 ,79 miliona stanovnika .

Znači .Rusi su duplo "nadmoćniji" Ali se Ukrajinci hrabro brane  Slava Ukrajini ![/quote]

Simpatičan mi je tvoj patriotizam. Jako je ljupko to što doživljavaš Srbiju (samo me čudi za Beograd, jer znam da nisi baš obožavatelj), kao čitav svijet. U prilog tome ide činjenica da se pozivaš na državne podatke smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:21 pm

justicija ::
Astra ::

Zato su Ukrajinci zauzeli Evropu.
Jbte, postace ukrajinski oficijelni jezik u EU......otvaraju u selu njima skolu......hallooooooo, njihova cijela skola.....je li to zbog 3 ucenika mislis.
I nadji podatke koliko ih se razmililo po Evropi pa da se dalje prica ili tems ide pod kljuc zbog ostrascenosti..

Čuj školu? Ludilo! Samo polako, sve će to gospođi Evropi na nos izaći. Samo polako.
Neću da se svađam sa tobom I nisam "ostrašćen" Rusi su napali Ukrajinu -tuku uglavnom "civilne objekte" . Lažem ja šta? Ma slava Ukrajini ! Oni brane svoju državu ,kuće ,porodicu .....










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:21 pm

Astra ::

I nadji podatke koliko ih se razmililo po Evropi pa da se dalje prica ili tems ide pod kljuc zbog ostrascenosti..

Pod ključ sestro, ovaj put ja tražim jer se vidi pravac u kom će ići.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:24 pm

Danubius ::

Neću da se svađam sa tobom I nisam "ostrašćen" Rusi su napali Ukrajinu -tuku  uglavnom "civilne objekte" . Lažem ja šta? Ma slava Ukrajini ! Oni brane svoju državu ,kuće ,porodicu .....

Ja se uopšte ne svađam sa tobom, samo iznosim stavove koji su suprotni tvojima i iznosim svoje argumente. Ako nisi u stanju to tako da shvatiš, onda prekidam bilo kakvu debatu na bilo kojoj temi sa tobom. Ni Rusija, ni Ukrajina nisu vrijedne toga da bih se ja svađala sa bilo kime, a ponajmanje sa prijateljima.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:27 pm

Slava onome ko rokne licno zelenka, cigani mu nisu ravni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:28 pm

Ozbiljna sam, tema ide pod kljuc......izvlacimo ono lose iz sebe ovom pricom, vrijedi li.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 26, 2023 10:31 pm

justicija ::
Ni Rusija, ni Ukrajina nisu vrijedne toga da bih se ja svađala sa bilo kime, a ponajmanje sa prijateljima.
Tako je Justi Taman si me "zakočila na vreme " iloveyou










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Mar 01, 2023 1:46 pm

Prošli vikend sam bio u Minhenu (GER). Sve vrvi od Ukrajinskih izbeglica. Zvanično svuda su bilbordi vlasti za pomoć Ukrajincima i zastave Ukrajine, ...ali narod Nemci su ogorčeni i drže mnoge antiratne skupove koji su veoma posećeni..da se ne isporučuje oružje na tu stranu i da se ne uvlači nemačka u ratni sukob. Inače..vlast izbacuje iz prihvatnih centara beskućnike i na ta mesta popunjavauju sa Ukrajinskim izbeglicama. Narod to negoduje i pitanje je kad će doći do trenutka ključanja.
Inače..na samim ulicama Minhena ne može se videti neki znak da bilo šta fali..ali život je drastično poskupeo i neizvesnost je očigledna. Narod tamo kaže da je Nemačka okupirana zemlja od SAD i UK i da vlast je potčinjena tim silama . Vreme će pokazati da li se istorija ponavlja ili smo nešto naučili...










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Divide10

ZoxZoja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Mar 01, 2023 5:27 pm

Tacno Monty, napisah u Ch se daju otkazi ljudima da se isprazni stan za Ukrajince, pri zaposljavanju, prednost imaju......pa to li je humanost.....ne, to je politika.

montoya and Đole like this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Mar 01, 2023 6:32 pm

Moram da vam ispričam jednu pričicu iz Mađarske. Kad su Mađari otvorili svoja vrata ekonomskim migrantima (zahvaljujući slobodnom protoku ljudi i roba imali su manjak radne snage) rečeno nam je otprilike ovo "Sva radna mesta pripadaju Mađarima. Vi ste tu dok neko od Mađara ne pokaže interesovanje za ista". Ovo se odnosilo na nas sa srpskim i kolege sa ukrajinskim pasošima. Lično sam takav stav smatrala poštenim. Štititi svoje stanovništvo, štititi svoju ekonomiju jer koliko god mi tamo trošili većina para je išla van Mađarske tj našim kućama.

Kad sam prošlo proleće (počeo već rat u Ukrajini) otišla u Pečuj kolege Mađari su nam na naše zgražanje da rade za platu za koju rade(mi smo u severozapadnoj Mađarskoj imali i do 40% veću godinu dana pre toga) rekli nešto što je zvučalo suludo. Direktor im je otvoreno rekao da neće da podiže plate jer im tako štiiti radna mesta. Jer EU direktiva je da sva radna mesta pripadaju Ukrajincima ukoliko su zainteresovani za njih. Dakle domicilno stanovništvo se stavlja u podrađen položaj u odnosu na "izbeglice". Izbeglice pod navodnicima jer Ukrajinaca, ekonomskih migranata, je već bilo u milionskim brojevima u EU još pre izbijanja sukoba. I većina njih je zloupotrebila rat da dobije status koji im garantuje slobodno kretanje kroz EU (i zapošljavanje u istoj) što im je do tad bilo onemogućeno tj radili su kao i mi gde dobiješ radnu dozvolu. A vrlo dobro su upoznati sa platama i neće da rade ispod nekih sebi zacrtanih plata. Mada moram da im priznam u stanju su da rade kao konji bez dana odmora, po 12 sati dnevno, samo noćnu smenu ...

Poznanik iz Kikinde se na kruzeru upoznao sa Ukrajinkom, spetljali se, venčali, ona je u Srbiji više od dve godine. U procesu su dobijanja iseljeničke vize za Kanadu jer ona je "izbeglica" iz Ukrajine. Sličnu priču mi je ispričao brat o trojici kolega koji sa njim rade u Slovačkoj. Došli su pre njega (njemu ovih dana pet godina legalno tamo). Aplicirali za Kanadu par puta, odbijeni. Sad se sa porodicama spremaju za put. Jer su "izbeglice". I većina od njih otvoreno kaže da im se jebe za Ukrajinu i da nemaju nameru da se vraćaju ili da se na bilo koji način žrtvuju za svoju zemlju. I da će iskoristiti priliku koja im se pruža.

Ko nije radio i živeo sa Ukrajincima može da ih idealizuje ali nek to ne radi meni. Za to malo što sam radila sa njima upoznala sam ih kao zlu paru.

Niko nije zaslužio ono što se u Ukrajini dešava ali ni narodi Evrope nisu zaslužili da budu građani drugog reda u svojim državama zato što su političari nekritički favorizuju Ukrajince iz sebi znanih razloga.

Na neki način mi je žao Rusa koji su pobegli iz Rusije. Nazad ne mogu jer ih čeka robija a u Evropi (i ostatku Zapada) ih neće jer su Rusi.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz

montoya, Astra and Đole like this post

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyČet Mar 02, 2023 1:21 pm

Ydanasnja vijest:
Iz opstine Windisch, CH iseljavaju 28 porodica da bi njihove stanove ustupilli Ukrajincima.
Na zalbe, odgovoreno im je da ce sacekati dok ne nadju novi stan.
Koga zaliti?
Jadni mali Ukrajici.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyČet Mar 02, 2023 1:33 pm

Astra ::
Ydanasnja vijest:
Iz opstine Windisch, CH iseljavaju 28 porodica da bi njihove stanove ustupilli Ukrajincima.
Na zalbe, odgovoreno im je da ce sacekati dok ne nadju novi stan.
Koga zaliti?
Jadni mali Ukrajici.

Da, jadni siromasi sa džipovima od 100.000 hilj. €
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyUto Avg 01, 2023 11:19 am

Akcija pretrage terena za iregularnim migrantima u šumskom pojasu prema granici sa Mađarskom na teritoriji grada Subotice počela je jutros u četiri sata.

U akciji učestvuju više od 800 pripadnika MUP i to SAJ-a, Žandarmerije, IJP, ATG, Policijske brigade, UKP, UGP, Uprave za tehnike i PU Subotica.

Akciju prati i ministar Bratislav Gašić koji je celu noć na terenu sa pripadnicima MUP-a.

Pretragom su obuhvaćene sledeće lokacije: Makova Sedmica, Jasenovačka suma, Tresetište i naselje Hajdukovo.
.....
Konačno će napraviti reda .Ljudi se više ne usuđuju izaći iz kuće










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Avg 02, 2023 7:31 am

Rezultat  jučerašnje akcije -300 uhapšenih ilegalnih migranata ,oduzeto 19  automata ,1 snajper ,8 pištolja i više stotina komada municije .
E pa tako se to radi (konačno )










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Avg 02, 2023 8:56 pm

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 362665456_605894785024219_8023346908636549229_n.jpg?_nc_cat=104&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=JwyGVhKW2iUAX9Q23e_&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 365049758_605894821690882_8123930944250332520_n.jpg?_nc_cat=102&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GbLz6DVBMcwAX9d61-m&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 362289027_605894858357545_4627060188050758767_n.jpg?_nc_cat=103&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MjUsg2k60OcAX_WI1tm&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 362295828_605894888357542_1892439974653172820_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=oKZdzQqAEpkAX_3uyqu&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 362288383_605895081690856_1431126627046703066_n.jpg?_nc_cat=106&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Y6Txec9kIpYAX_w7qCu&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 364044600_605895111690853_7196201363034825814_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7eQMvf_NEscAX8Q0yxl&_nc_ht=scontent-vie1-1


Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 364644679_605894998357531_441668367012216687_n.jpg?_nc_cat=103&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vaaD4wN3SFsAX_wAhSl&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 362284805_605895028357528_6642118209280945176_n.jpg?_nc_cat=108&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZdKiV1RmLZgAX_WWwi9&_nc_oc=AQnFBag-Pjz64enzkveeQc8Xw3gx8s5YHKs_R6Ah_-kcY1MB-yJyOXpq89s6NwHv9nM&_nc_ht=scontent-vie1-1

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 365108597_605895051690859_2067175371018340343_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lO82-6ZgV78AX8yvmIW&_nc_ht=scontent-vie1-1


------
Jučerašnja zaplena










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyUto Feb 20, 2024 3:56 pm

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 147258809_1847319782083070_2054227355626556827_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=dd63ad&_nc_ohc=HZl82gUY8FQAX8fie-G&_nc_ht=scontent-vie1-1

Aко приметите овог мигранта одмах позовите полицију. Избо је дечка у Сомбору и није сав свој!

Делите у што већем броју како би што пре био приведен да не би још неко настрадао!
......
Još sam ja jako dobro prošao (iako "primio metak" ) iz iste "firme .
(Ni kriv ni dužan -običan prolaznik )










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyUto Feb 20, 2024 7:33 pm

Danubius ::
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 147258809_1847319782083070_2054227355626556827_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=dd63ad&_nc_ohc=HZl82gUY8FQAX8fie-G&_nc_ht=scontent-vie1-1

Aко приметите овог мигранта одмах позовите полицију. Избо је дечка у Сомбору и није сав свој!

Делите у што већем броју како би што пре био приведен да не би још неко настрадао!
......
Još sam ja jako dobro prošao (iako "primio metak" ) iz iste "firme .
(Ni kriv ni dužan -običan prolaznik )


Još vas uvek jebavaju?
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyUto Feb 20, 2024 10:51 pm

Eugen Grafvajer ::



Još vas uvek jebavaju?
zubic zubic zubic
Sombor ,Subotica ,Kanjiža....kao Kabul .
Astra i ja sedeli u SO ,u "Gradskoj Kafani" ,kad ona kaže -Jbt....ovde službeni jezik arapski?
I zaista ,kad sam pogedao....pun centar "tamnoputih " koji alalahu besimalihu na mobilnima ?
U SU (na "Makovoj Sedmici") imaju i oružane formacije .
Dođu jake snage policije ,odvezu ih negde -sutra su opet tu.










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Feb 21, 2024 8:14 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::



Još vas uvek jebavaju?
zubic zubic zubic
Sombor ,Subotica ,Kanjiža....kao Kabul .
Astra i ja sedeli u SO ,u "Gradskoj Kafani" ,kad ona kaže -Jbt....ovde službeni jezik arapski?
I zaista ,kad sam pogedao....pun centar "tamnoputih " koji alalahu besimalihu na mobilnima ?
U SU (na "Makovoj Sedmici") imaju i oružane formacije .
Dođu jake snage policije ,odvezu ih negde -sutra su opet tu.


Tjah, kod nas je mirno. Ne znam situaciju u Federaciji, gde su njihovi po vJeri. Tamo je bilo nekog pičvajza ali u poslednje vreme, niko ne priča o tome. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
justicija

justicija


Datum upisa : 24.12.2023

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptySre Feb 21, 2024 9:27 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::



Još vas uvek jebavaju?
zubic zubic zubic
Sombor ,Subotica ,Kanjiža....kao Kabul .
Astra i ja sedeli u SO ,u "Gradskoj Kafani" ,kad ona kaže -Jbt....ovde službeni jezik arapski?
I zaista ,kad sam pogedao....pun centar "tamnoputih " koji alalahu besimalihu na mobilnima ?
U SU (na "Makovoj Sedmici") imaju i oružane formacije .
Dođu jake snage policije ,odvezu ih negde -sutra su opet tu.

Mi kad idemo u Suboticu, uglavnom spavamo na Makovoj Sedmici. Ima ih, to je tačno. Tačno je i da mi je npr. Eugenova kćerka pričala kada su veće akcije da ih kupe građanima naređeno da ne izlaze iz kuća dok ne završe i to baš zbog oružja koje imaju neki od njih, a za koje su saznali na osnovu njihovog MEĐUSOBNOG obračuna. Nikakve oružane formacije niko od građana Makove Sedmice nije spomenuo. Osim toga, pored policije Srbije tamo je i čini mi se španska ili italijanska policija koja radi skupa sa srpskom policijom. Uopšte nije ni čudo da su najviše skoncentrisani na Makovoj Sedmici jer su bukvalno tik uz granicu sa Mađarskom, tu je šuma i uporno pokušavaju ući u EU.

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyČet Feb 22, 2024 10:21 pm

Azilanti su produkt Angele Merkel.. koja se založila da se migranti propuštaju  ka EU...radi nekih EU ciljeva. Jedino Orban je  pametno odreagovao i koliko toliko zaštitio Mađarsku od tog zla.Eto baš lepo EU je zatrpana sa Migrantima a imaju  još i Ukrajince..sve lepše od lepšeg a Putin je najveći krivac za sve....verovatno što Evropa nema gasa i drugih energenata...










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Divide10

Eugen Grafvajer likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 EmptyNed Feb 25, 2024 2:00 pm

montoya ::
Azilanti su produkt Angele Merkel.. koja se založila da se migranti propuštaju  ka EU...radi nekih EU ciljeva.
Cilj je bio "jeftina radna snaga"
Ko je mislio da ovi neće da rade ,niti uče jezik? I da će da prave sranja sa "Allahu ekbar" u zemlji koja ih primila?










Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sponsored content





Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azilanti i ostali MIGRANTI....   Azilanti i ostali MIGRANTI.... - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Azilanti i ostali MIGRANTI....
Nazad na vrh 
Strana 14 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» OSTALI OBLICI BILIJARA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DIJASPORA-
Skoči na: