DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze

Ići dole 
+21
sonia
brdjanin
Blebetalo
podbarac
ZoxZoja
slatkicass
MonteGirl
AstrinaKomsinica
Danubius
Nut
debilko
Okano
smile^^
neiskusan
Faith
bosankaa
Sibila_
Kijara-brm
Crna_ovca
Samhain
Lily
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: DJ.. na radiju...maltretiraju forumase..   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 2:28 pm

First topic message reminder :

Ne znam sta je Kijaru,naljutilo,pa je htela otici..ali znam sta se meni dogodilo...

Da..bas tako..Ni drugi nisu bolji..ali forumas nikom,neiskusan(to mu je nik mislim..)pronalazi pesme sa uvredljivim tekstom...i objavljuje ,
kojem forumasu su namenjene..dok ostali..uzivaju i nasladjuju se..

Nisam mogla da verujem..osecala sam se uzasno..a,jos tuznije..jer niko od prisutnih,nije nasao za shodno da ''nesto kaze''...(poneki su me jako razocarali..)
Sramota za forum .i za sve ono sto on namerava biti..

Nikada vise radio-Danubius...

O ovome bi trebalo gazda da razmislja...
''Sad cu ja biti Dij..i prozivati ljude po nikovima,pustajuci im pesme ,koje ih omalavazavaju...
,dajuci im dijagnoze...

Mozda sam ja ovde nebitna..ali dogodice se to nekom drugom.novom forumasu..pa ce pricati..okolo...

Forum me sasvim razocarao..malkice se uzdam u ''gazdinu prvdu''...

Forumas neiskusan..bi trebalo da razmislja vise o sebi...da ne kazem neke teze stvari...i da 'pronalazi druge nacine ''da doskoci zenama''..a ne,da manipulise muzikom i radiom...da bi ''svoju senku ''..zadovoljio...a, drugi, da se nauce, malo saosecanju...
O empatiji nema smisla govoriti...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:25 pm

Od rodjenja do smrti,objasnjava Lotario,ljudi su jednostavno ''odvratni''...Zaceti u ''smradu pozude'' i nastali od ''najprljavije sperme'',svetovne dane provodimo u nesreci,mukotronom radu i degradaciji.Iskidani zaviscu i pohlepom,muceni tastinom i gnevom,unisteni prozdrljivoscu,lenoscu i pozudom,zauvek smo zarobljeni u mrezi sedam smrtnih greha,uhvaceni u zamku sopstvene iskvarenosti.Uzalud pokusavamo da pobegnemo.''Ko je ikada proveo jedan jedini dan u radosti i uzivanju?''pita Lotario.Krivica ,ljutnja ili pohota uvek su nadohvat ruke da upropaste trenutak.''Nenadana zalost uvek prati svetovnu radost,i sto pocne veseljem zavrsi sa tugom.''

Kako s prozdrljivoscu tako i sa ishodom svih nasih zelja:''Sto udje na odvratan nacin,izlazi na odvratan nacin,ispustajuci gadne gasove gore i dole,i proizvodeci grozan zvuk.''Rezultat ljudskog apetita je,recju,prljavstina!!.

Ovo su covekovi nusproizvodi.''Dok je ziv,u njemu se kote vasi i gliste...kad umre,u njemu se mnoze crvi i muve...dok je ziv,stvara izmet i povracku...kad je mrtav,stvara trulez i smrad.''
Mi smo uzavrela ,smrdljiva masa greha koja pati na ovom svetu.I svi oni koji ne budu spaseni nastavice da pate u sledecem,raspadajuci se u uzasnoj pomracini pakla i prolazeci kroz ''neiscrpnu kolicinu muka''...S razlogom,izgleda Lotario nudi novi blagoslov:''Blago onima koji umru pre nego sto se rode,koji upoznaju smrt pre nego sto dozive zivot.''S razlogom bebe placu kad se rode.'
Nazad na vrh Ići dole
ZezaM
Prisutan Duhom



Datum upisa : 18.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:27 pm

Deja vu

Aj neću više :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:28 pm

ZezaM ::
Deja vu

Aj neću više :zlz:
..

Skloni se od mene.sta je tvoj problem...''Boze svasta''...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:34 pm

Dokazni materijal je "okacen" na spomenaru radija...koga zanima desavanje na radio cetu,neka pomno procita,prateci ko je kad i sta rekao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:36 pm

Astra ::
Dokazni materijal je "okacen" na spomenaru radija...koga zanima desavanje na radio cetu,neka pomno procita,prateci ko je kad i sta rekao.
..
A,na tom..kako si rekla...nema ono glavno..to ne postoji..a .desilo se...nije vazno..poznajemo se..mi odavno svi odavde,veoma dobro...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:38 pm

Upravo tako,poznajemo se vrlo dobro i djaba tupimo zube...mislim tastaturu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:40 pm

Astra ::
Upravo tako,poznajemo se vrlo dobro i djaba tupimo zube...mislim tastaturu.
..

ok..Astra..sve je u redu...

leptir ...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:43 pm

Naravno da je u redu...nisam usla da navijam za nikoga ni protiv nikoga,samo radi obavjesti...a odlicno si rekla,poznajemo se i znamo i bez radija i sa sta ko govori a sta ko misli.
Nemam namjeru vise ovdje da ista komentarisem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyČet Dec 22, 2011 11:43 pm

Nut ::
Astra ::
Dokazni materijal je "okacen" na spomenaru radija...koga zanima desavanje na radio cetu,neka pomno procita,prateci ko je kad i sta rekao.
..
A,na tom..kako si rekla...nema ono glavno..to ne postoji..a .desilo se...nije vazno..poznajemo se..mi odavno svi odavde,veoma dobro...
relax..veče je blo posvećeo veteraima.za mene je bilo ok.do ponoći...ostalo no coment...tako da Nut..
čet je ništa.nikakvo merilo ,jer nije bilo po dogovoru.A neskusni te nije uvredio.pitaj ga...:))
ljubac i uživaj:)))
Sad znam koga ću tražii Dj tražiti za rođendan...ALI DJ...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 1:36 pm

Kad je rodjendan!? :eee:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 5:03 pm

Nisam u toku desavanja...te ne mogu komentarisati,ali privuce me veoma "zanimljiv" naziv teme i zato sam tu.
Nasmijah se posteno. Bice Weltuntergang kazem ja... cola











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 8:39 pm

Doći ću kasnije da me maltretirate na radiju, kao sinoć ako može...bila bih vam zahvalna :eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 8:45 pm

I ja..na mala leđa... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM


Datum upisa : 18.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 8:48 pm

Opet ideš?

:zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 8:59 pm

AstrinaKomsinica ::
Kad je rodjendan!? [You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 10:40 pm

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Kad je rodjendan!? [You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.. [You must be registered and logged in to see this image.]

To je Valentine, zar ne?! Cool:) Ima da se festa!! leptir
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 10:46 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Kad je rodjendan!? [You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.. [You must be registered and logged in to see this image.]

To je Valentine, zar ne?! Cool:) Ima da se festa!! [You must be registered and logged in to see this image.]
yesssss.. [You must be registered and logged in to see this image.]Mogla sam biti i Valentina...Tina...Ali nisam..
Neplanski sam došla,posle 10 godina... lol!..
Tad se to nije ni slavilo.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 10:54 pm

Eh nadam se da cemo do tad "bukirat" Aferima, pa da se srdasca poklanjaju;))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 10:55 pm

AstrinaKomsinica ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Kad je rodjendan!? [You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.. [You must be registered and logged in to see this image.]

To je Valentine, zar ne?! Cool:) Ima da se festa!! leptir


E nemore, samo ona i ja festamo za rodjendan ziveli1
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2011 10:58 pm

E Doli, pravi si Bosanac; ne trci pred rudu sto'no kazli:))) Kak znas da nisi ti njen Aferim!? zid
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Datum upisa : 22.08.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptySub Dec 24, 2011 12:02 am

ja sam cula da ovde imaju neke brkate cike cola
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptySub Dec 24, 2011 12:07 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jesu jesu opasne su smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptySub Dec 24, 2011 12:22 am

Faith ::
ja sam cula da ovde imaju neke brkate cike cola

sve saS sexy glas:))))
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Datum upisa : 22.08.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptySub Dec 24, 2011 12:23 am

AstrinaKomsinica ::
Faith ::
ja sam cula da ovde imaju neke brkate cike cola

sve saS sexy glas:))))

kad bude taj ....javi moram da cujem i da procenim :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptySub Dec 24, 2011 12:24 am

Faith ::
AstrinaKomsinica ::
Faith ::
ja sam cula da ovde imaju neke brkate cike cola

sve saS sexy glas:))))

kad bude taj ....javi moram da cujem i da procenim :smile santa :

Trznucemo te ili ja ili Astra migg
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 9:43 pm

Mogu samo da kažem da prisutni znaju o čemu se radilo, a ja nemam komentar na nebuloze napisane u početnom postu teme. Uvek sam tvrdio da frustracije treba lečiti na nekim drugim mestima - forum nije mesto za to ....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 9:57 pm

neiskusan ::
Mogu samo da kažem da prisutni znaju o čemu se radilo, a ja nemam komentar na nebuloze napisane u početnom postu teme. Uvek sam tvrdio da frustracije treba lečiti na nekim drugim mestima - forum nije mesto za to ....
Da znaš da sam se ozbiljno zabrinuo .
Ja na radio idem vrlo često ,bez razlike da li je Dj Astra,Bosanka, Samhain ,Blebi ,Istok ili ti . I to rado i dobrovoljno, dam se tako maltretirati?
Mora da nešto nije u redu samnom .
Biće da bolujem od psihičkog poremećaja -jer se desi da se i smejem ,a bogami neka pesma dovede skoro i do suza,u nekim trenucima ....
Mazohizam čisti ....treba to priznati . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 10:39 pm

neiskusan ::
Mogu samo da kažem da prisutni znaju o čemu se radilo, a ja nemam komentar na nebuloze napisane u početnom postu teme. Uvek sam tvrdio da frustracije treba lečiti na nekim drugim mestima - forum nije mesto za to ....
..

Stvarno......
Mene ,je tebe zaista jako zao....a,jos mi je zalije, sto nema, ko da te ovde obuzda....jer ovo nije prvi put da se opterecujes sa mnom..sto je sasvim cudno..!!!
Sta sam ja napisala?..ono sto i i ucinio..Najavio si pesmu,spomenuo moje ime..onako''kako ti to znas''..i to je to..sta je tu nejasno..???
Ja mogu sa tobom da se igram, ovako, ako zelis..samo se bojim da se mogu desiti veoma neprijatne stvari...a,to ne zelim...
O tvojoj licnosti necu govoriti..mada bih mogla..bilo bi jako neprijatno da citas..a ,ne zelim u vreme praznika da provociram neprijatnu situaciju..
Bilo bi dobro da 'me proteras '' iz domena tvoga razmisljanja..Koliko se secam,nisam ti nista lose ucinila...
E ,sada,ako ti kroz mene skeniras sve cure i zene..to je lose...
Eto i gazda je na tvojoj strani,sto treba da ti imponuje..
Prvo oboje ste '''muskarci''(''valjda jeste..")..drugo..Ja nisam u kategoriji onih cura koje Deni ''obozava''...(iako se on trudi da nas ubedi da smo svi jednaki..sto je netacno..)
Savetujem ti..a evo i zamoljavam..da me u buducnosti preskaces...izmedju ostalog i zbog toga sto ''zaista ,ne znam zasto sam ja na ovom forumu,kada sam cesto u zustroj virtuelnoj prepirci'' sa pojedinim ljudima'..odavde...to je samo jedan od razloga..

Naravno.receno je da ima mnogo foruma..da niko nikoga ne tera i td..

Ali moj problem je sto ja jos uvek ne znam,sta je to sto mene privlaci,da ovde dolazim..(na oko, ne vidim posebnog krivca za tu nedoumicu...ali)pokusavam da otkrijem .......

Ti si ucinio, na oko ''jednu bezazlenu glupost''..ali, nije bas tako..Nut nikada,ali nikada ne pise nista bezveze...uvek se na kraju pokaze da je bila u pravu...I Nut je naucila da bude uvazavana..pa i na ovaj nacin,virtuelno(vecini ljudi,danas,na zalost, uopste nije stalo .ni do cega.. ..ljudi,...''gutaju sve i svasta..i tako guraju kroz zivot)..''...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 10:44 pm

Nut ::


Ali moj problem je sto ja jos uvek ne znam,sta je to sto mene privlaci,da ovde dolazim..

Nije to draga problem; znam da sam neodoljiva migg
Ljubim te Nut, i zelim ti da uzivas u praznicima, od srca leptir
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 10:53 pm

Nut i ja...:)))
Znaš da sam neodoljiva.Mene samo kona voli... [You must be registered and logged in to see this image.]
I još po neko...
Uživaj sa nama... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 10:59 pm

[quote="Kijara-brm"]Nut i ja...:)))
Znaš da sam neodoljiva.Mene samo kona voli... [You must be registered and logged in to see this image.]
I još po neko...
Uživaj sa nama... [You must be registered and logged in to see this image.]


I još po neko... 55555
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 11:03 pm

Kijara,Astrina komsinica i Nut...

[You must be registered and logged in to see this image.].

[You must be registered and logged in to see this image.]

srce










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 11:07 pm

Vidiš da vredi ostati... [You must be registered and logged in to see this image.] Kona voli za pola Amerike... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyNed Dec 25, 2011 11:29 pm

Kijara-brm ::
Vidiš da vredi ostati... [You must be registered and logged in to see this image.] Kona voli za pola Amerike... [You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
smile^^

smile^^


Datum upisa : 03.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 1:26 am

Danubius ::

KOME SE NE DOPADA -NE MORA DA SLUŠA ,širok je net ,ima i foruma i radio stanica -pa neka nadje mesto gde mu društvo i sve drugo više odgovara .
aplauseee aplauseee aplauseee

Baš tako, uvek slušam ono što mi odgovara. Ako muzika ili Dj nije po mom ukusu, jednostavno se isključim.
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 5:47 pm

Svi ste vi u pravu, uključujući i NUT (u pojedinim segmentima svog izlaganja), ali ako mi neko naruči pesmu koja u određenom trenutku, na bilo koji način, narušava "ambijent", ili se meni ne sviđa, neću je pustiti, ali ni na koji način neću uvrediti (bar svesno) naručioca. Svi mi smo svedoci različitih dešavanja na forumu, a ona se ogledavaju, što u tome da neko nema "kapacitet" da primi zezanje, ili je baš u tom trenutku "down", do toga da nas ima toliko "pametnih", literarno nadarenih, prostim (kako je neko okarakterisao određene napise) rečima kazano "nenad*ebivih, pa uzimamo sebi za pravo da sve ono što "nama" nije po volji, bez obzira na forum, mesto ili vreme, kritikujemo. Sve je to sastavni deo našeg življenja, kako u virtualnom, tako i u realnom svetu.
Ali kako se kaže: Ili jesi, ili nisi ..... LAV.... Idemo dalje!
Živa i zdrava ti meni bila - NUT.... Ende....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:04 pm

Deco,deco MIR BOŽJI,HRISTOS SE RODI!


svi smo ovde da se druzimo i ulepshamo vreme,jedni drugima..ne idem na radio,nemam pojma ko je u pravu,ko nije ali lepo nam je zajedno,ajmo nek tako i ostane..Nut je ovde dugo,neiskusan tkdj.,nije ok da se svadjaju..ajmo zatvorite ovu temu,popijmo svi po jedno pitje i idemo dalje :ššššš:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:06 pm

Ne zatvaraj! Ovdje mogu spamovat:)))))
Hocu da se zalim: sinoc su me Astra i Sareni izmaltretirali, napili me, pa me muzikom rasplakali, mor'o me coJek tjesit!
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:09 pm

@ Zana
Hahahaha, ja se ne svadjam i nije mi to u prirodi, ja samo KONSTANTUJEM ....
:smile santa : ruza PIS BRADRS.... moli
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:10 pm

Evo i danas maltretiraju ........samo se smenjuju ....jedan DJ ode ,drugi DJ dodje ...pa sa rocka na starogradske....ma čisto maltretiranje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:11 pm

..kono vala spamujemo mi svuda po malo :eee: a ovo jeste muka i treba da se zalish..nego jel te bar uteshio,nako propisno?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:12 pm

Iskusni ,Nut relax... [You must be registered and logged in to see this image.].
Idu praznici.Vidimo što jeste i što nije.Bar u net svetu budimo ljudi...:))

Srećni vam praznici... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:17 pm

Zana ::
..kono vala spamujemo mi svuda po malo :eee: a ovo jeste muka i treba da se zalish..nego jel te bar uteshio,nako propisno?

:)))))))))))))) :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:18 pm

Hahahaha, mene recimo maltretira šef, kad god čitam njegov post on mi nabija goozico na nos, i još mrducka affraid
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:23 pm

Danubius ::
Evo i danas maltretiraju ........samo se smenjuju ....jedan DJ ode ,drugi DJ dodje ...pa sa rocka na starogradske....ma čisto maltretiranje [You must be registered and logged in to see this image.]

cepaj vene :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:25 pm

Samhain ::
Danubius ::
Evo i danas maltretiraju ........samo se smenjuju ....jedan DJ ode ,drugi DJ dodje ...pa sa rocka na starogradske....ma čisto maltretiranje [You must be registered and logged in to see this image.]

cepaj vene :smile santa :
Ih kud me ne zameni V za M, duša me zabole .... :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:32 pm

neiskusan ::
Samhain ::
Danubius ::
Evo i danas maltretiraju ........samo se smenjuju ....jedan DJ ode ,drugi DJ dodje ...pa sa rocka na starogradske....ma čisto maltretiranje [You must be registered and logged in to see this image.]

cepaj vene :smile santa :
Ih kud me ne zameni V za M, duša me zabole .... :srrrr:

:sad1:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:35 pm

Cek..dosao mi jaran..pa moram na min..al'eto me nazad..da vas ''maltretiram''... :smile santa :










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:45 pm

Hahahaha, kud ne zameni J za Š :) ..... :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:49 pm

neiskusan ::

Ih kud me ne zameni V za M, duša me zabole .... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma da je bar Ž stavila...ako ne već M .... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:52 pm

Kijara-brm ::
Bar u net svetu budimo ljudi...:))

[You must be registered and logged in to see this image.]

...kad smo već nikovi...ili što čuh od jednog: kad već nismo čoveci... :eee: migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 6:57 pm

Kako me šefov avatar podseća na film VUK SMOTNJAK, kada je Slavko Štimac pominjao ticu "mičiguzu" :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:14 pm

nije bre michiguza nego"jatiserka"ptica...msm ne tebi,nego se tako zvala :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:19 pm

Zavisi koji si "prevod" gledala, ja se dobro sećam da je rekao mičiguza, kao juče da je bilo :) !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:22 pm

ajd neka bude Dan=michiguza shacke
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:24 pm

neiskusan ::
Hahahaha, kud ne zameni J za Š :) ..... :smile santa :
..

Ti neiskusni..bas ..trazis Djavola..tj.secubu... :eee: :smile santa : :smile santa :










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:24 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:29 pm

Nut ::
neiskusan ::
Hahahaha, kud ne zameni J za Š :) ..... :smile santa :
..

Ti neiskusni..bas ..trazis Djavola..tj.secubu... :eee: :smile santa : :smile santa :
Kad ti vidim avatar, dođe mi da se prevarim i potražim svašta nešto, ali ipak se na vreme prisetim da je to "Nut", te bi moglo da mi se obije oglavu, i onda bistre glave krenem u nove forumske poduhvate leptir
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik
neiskusan


Location : Negde daleko
Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 EmptyPon Dec 26, 2011 7:39 pm

Zana ::
ajd neka bude Dan=michiguza shacke
Hahahahaha, čuj, neka bude..... pa već jeste, bojim se samo da ne navuče neko zlo na sebe, zna se da su "mičiguze" popularne u EU....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze   Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Cyberov EX YU radio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: