DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muskarac koji zeli zensko dete

Ići dole 
+20
kekec
Milojica
slatkicass
Zana
tvrtko
PJER
bosankaa
montoya
Uther Pendragon
sanjalica.ns
Blebetalo
Sibila_
ZezaM
doctorr67
Lily
AstrinaKomsinica
Danubius
Kijara-brm
Astra
Djoka20
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyPon Maj 14, 2012 3:54 pm

First topic message reminder :

Da li ovde ima muskaraca koji zele da imaju zensko dete, ja sam jedan od njih?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyPet Jul 06, 2012 4:51 pm

Astra ::
Pazi Djoko da ju ne uhvati za dupe,Kekec,ipak su blizak rod...a krv nije voda,mozda popusti i eto ti belaja.

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyPet Jul 06, 2012 6:49 pm

Ma samo se vi segacite sa monom, nece vam se isplati. Muska deca su balava mnogo, i samo placu kad im se nesto ne svidja. Zenska deca su pametna od samog rodjenja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyPet Jul 06, 2012 7:17 pm

Djoka20 ::
Ma samo se vi segacite sa monom, nece vam se isplati. Muska deca su balava mnogo, i samo placu kad im se nesto ne svidja. Zenska deca su pametna od samog rodjenja.

Daj Boze da budne tvoja kcerka pametnija od tebe,ako se ubaci na tebe, tesko nama. :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyPet Jul 06, 2012 7:21 pm

Ima da bude sva na mene. Ima i da lici na mene, da ima karakter ko ja, da ima narav ko ja. Sve na mene, moja mezimica. Lepotica tatina mala, srce tatino.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyPet Jul 06, 2012 7:37 pm

Pa dabome da ce bit sva na tebe,ti ces ju roditi....a mozda nesto bude i na tatu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:04 pm

Desi se jednom ja i moja cerka odemo u jedno selo, u okolini kod coveka da mu prodam neki televizor sto sam uzeo u naturi za neki dug. I taj dan u to selo su litije, i taj domacin i domacica ponude nas da sednemo sa ostali gosti za sto, a sto su stavili u dvoriste. Medjutim, sin tog domacina je kao sin Dragan iz seriju selo gori a baba se ceslja, izadje on napolje i odma ugleda moju cerku. A, moja cerka lepa ima 20 godina, nasminkana, namazani nokti, kratka haljinica. On sa ostali gosti se i ne pozdravi, odma na moju cerku ja sam Milutin, a ona ja sam Teodora, a on Teodora? Lepo ime. Oni mu govore sine Milutine odi do cica Vitomira da uzmes radio, da cuju oni kako sin na cica Vitomira tvoj brat Dragomir lepo peva. Ma on ih i ne slusa, gleda u moju cerku Teodoru. Ide on kod cicu ripa li ripa od srecu, sto je vido lepotu. Posle neko vreme on sazna, da je Teodora iz Jelasnice. Doso on u Jelasnicu i pitao nekog gde je kuca Djoke ludaka sto ima cerku Teodoru i on mu reko. Stojao ispred kucu svo vreme i gledao u kucu. Moja cerka otisla do prodavnicu nesto i vidla ga. On joj reko ja te poznajem, ti si za litije bila s tatu kod mene. Ona ga pogledala, setila se ko je a on joj reko ja sam se u tebe zaljubio, pa sam doso kod tvog tate da trazim tvoju ruku.
Ona mu rekla ma ajde bre bezi, kakva ruka, kakva udaja. Dosla kuci i kaze ona to meni. Ja izadjem ispred kapiju vidim ga i pitam ga sta oce? A on meni, pa doso sam da zaprosim tvoju cerku. Ja ga pogledam i pitam ga jesi li ti normalan? Oces li da te sravnjam sa zemljom? Tebi idiote jedan cerku da dam? Nikada bre, ajde odlazi odavde. On se meni suprostavi, kaze a ti sto si neki gazda ovde, mislis da si mnogo pametan. Ja mu opalim jedan samar, i uhvatim ga za uvo i kazem mu, jos jednom li te vidim u Jelasnicu da si doso, letis u Moravu. Uplasi se on i ode, i vise nikad mojoj cerki priso nije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:08 pm

Djoka20 ::
Desi se jednom ja i moja cerka odemo u jedno selo, u okolini kod coveka da mu prodam neki televizor sto sam uzeo u naturi za neki dug. I taj dan u to selo su litije, i taj domacin i domacica ponude nas da sednemo sa ostali gosti za sto, a sto su stavili u dvoriste. Medjutim, sin tog domacina je kao sin Dragan iz seriju selo gori a baba se ceslja, izadje on napolje i odma ugleda moju cerku. A, moja cerka lepa ima 20 godina, nasminkana, namazani nokti, kratka haljinica. On sa ostali gosti se i ne pozdravi, odma na moju cerku ja sam Milutin, a ona ja sam Teodora, a on Teodora? Lepo ime. Oni mu govore sine Milutine odi do cica Vitomira da uzmes radio, da cuju oni kako sin na cica Vitomira tvoj brat Dragomir lepo peva. Ma on ih i ne slusa, gleda u moju cerku Teodoru. Ide on kod cicu ripa li ripa od srecu, sto je vido lepotu. Posle neko vreme on sazna, da je Teodora iz Jelasnice. Doso on u Jelasnicu i pitao nekog gde je kuca Djoke ludaka sto ima cerku Teodoru i on mu reko. Stojao ispred kucu svo vreme i gledao u kucu. Moja cerka otisla do prodavnicu nesto i vidla ga. On joj reko ja te poznajem, ti si za litije bila s tatu kod mene. Ona ga pogledala, setila se ko je a on joj reko ja sam se u tebe zaljubio, pa sam doso kod tvog tate da trazim tvoju ruku.
Ona mu rekla ma ajde bre bezi, kakva ruka, kakva udaja. Dosla kuci i kaze ona to meni. Ja izadjem ispred kapiju vidim ga i pitam ga sta oce? A on meni, pa doso sam da zaprosim tvoju cerku. Ja ga pogledam i pitam ga jesi li ti normalan? Oces li da te sravnjam sa zemljom? Tebi idiote jedan cerku da dam? Nikada bre, ajde odlazi odavde. On se meni suprostavi, kaze a ti sto si neki gazda ovde, mislis da si mnogo pametan. Ja mu opalim jedan samar, i uhvatim ga za uvo i kazem mu, jos jednom li te vidim u Jelasnicu da si doso, letis u Moravu. Uplasi se on i ode, i vise nikad mojoj cerki priso nije.


Djoka moj ti si Bosanac cisti smehsmeh Ja i moja kcerka...to samo Bosanac tako pise :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:13 pm

Jel si pismen, reko sam ja i moja cerka a ne kcerka, ma ti izgleda ne vidis dobro. Ovaj tekst li tebi lici na bosanski govor? Izem ti znanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:18 pm

Djoka20 ::
Jel si pismen, reko sam ja i moja cerka a ne kcerka, ma ti izgleda ne vidis dobro. Ovaj tekst li tebi lici na bosanski govor? Izem ti znanje.

Pa tu si pazio cerka / kcerka, mentalitet ti je cisti Bosanskog porijekla, ponasanje , razmisljanje i postupak.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:19 pm

Kojo bre razmisljanje, daj nemoj da lupas bezveze bosanski govor. Slusaj, ja niti imam veze sa bosnu niti sa tvoju lepu, ja sam iz Srbije sa Morave. Tako rade i Moravci.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:28 pm

Djoka20 ::
Kojo bre razmisljanje, daj nemoj da lupas bezveze bosanski govor. Slusaj, ja niti imam veze sa bosnu niti sa tvoju lepu, ja sam iz Srbije sa Morave. Tako rade i Moravci.


Bosanac, sto se ljutis odmah, e jebiga. :srrrr: Aj popij, aj ako neces, plati barem. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptySub Jul 07, 2012 3:45 pm

Ne zovi me bre bosanac, alo bre. Kakav si ti luzer.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 12:21 am

Djoka20 ::
Kakav si ti luzer.

Da nije ovo Kijara pobenavila, pa uzela drugi nik?! hahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 12:46 am

Djoka20 ::
Ne zovi me bre bosanac, alo bre. Kakav si ti luzer.

Hej bree, ne luzer nego Luzifer Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 153448
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 11:28 am

Koja bre Kijara baba, ja sam od babe ukrao taj fazon. Ja nisam bosanac, ja sam Srbin sa Morave. Bosna me ne zanima.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 11:38 am

AstrinaKomsinica ::
Djoka20 ::
Kakav si ti luzer.

Da nije ovo Kijara pobenavila, pa uzela drugi nik?! hahahahahahahaha

još me pamet nije toliko napustila...
da nisi ti? [You must be registered and logged in to see this image.]
Djole...baba ti glavu nosi...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji izmenio Kijara-brm dana Ned Jul 08, 2012 11:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 11:39 am

AstrinaKomsinica ::


Da nije ovo Kijara pobenavila, pa uzela drugi nik?! hahahahahahahaha
Nije ...ne bi sebe vređala ("baba" ) Vidiš da se ovaj Đole uopšte ne pali na ono "mlada, lepa ,slobodna ,"bebach" [You must be registered and logged in to see this image.]
Pobenavio neko sigurno jeste -ali evo jednog razumnog predloga ?
Đole traži udavaču i prvorotkinju ,i to Srpkinju .
Kijara je udavača i prvorotkinja ,i Srpkinja de luxe ( koreni sa Banije )
Idealno rešenje ?
Za forum super.Imamo "drugu mladu foruma" ,imaćemo "treću bebu foruma" ..i još punoooo lepih tema . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 11:41 am

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::


Da nije ovo Kijara pobenavila, pa uzela drugi nik?! hahahahahahahaha
Nije ...ne bi sebe vređala ("baba" ) Vidiš da se ovaj Đole uopšte ne pali na ono "mlada, lepa ,slobodna ,"bebach" [You must be registered and logged in to see this image.]
Pobenavio neko sigurno jeste -ali evo jednog razumnog predloga ?
Đole traži udavaču i prvorotkinju ,i to Srpkinju .
Kijara je udavača i prvorotkinja ,i Srpkinja de luxe ( koreni sa Banije )
Idealno rešenje ?
Za forum super.Imamo "drugu mladu foruma" ,imaćemo "treću bebu foruma" ..i još punoooo lepih tema . [You must be registered and logged in to see this image.]

hahahahah ženiš se? [You must be registered and logged in to see this image.]
Montenegro/Vojvodina/Banija..koji mix.. [You must be registered and logged in to see this image.]..:)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 11:53 am

Kijara-brm ::

Montenegro/Vojvodina/Banija..koji mix.. [You must be registered and logged in to see this image.]..:)))
Zaboravila si dodati Montenegro/Vojvodina/Banija mix +croatian citizen ,što znači -evropski kulturni šmek plus .
Đole ,odgovara ovaj etničko -genetski mix za tvoje rasplodne planove ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 11:55 am

Danubius ::
Kijara-brm ::

Montenegro/Vojvodina/Banija..koji mix.. [You must be registered and logged in to see this image.]..:)))
Zaboravila si dodati Montenegro/Vojvodina/Banija mix +croatian citizen ,što znači -evropski kulturni šmek plus .
Đole ,odgovara ovaj etničko -genetski mix za tvoje rasplodne planove ? [You must be registered and logged in to see this image.]
taMANI ga/ju više...
kad će da odleprša odavde..jbt život...

vodi ju doma... [You must be registered and logged in to see this image.]:)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 1:13 pm

A di mi je Djole da ga malo priupitam,,,, muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 1:36 pm

E necu, ne odgovara mi. Ja ocu Srpkinju iz Centralnu Srbiju, ciji je cukun deda solunac nosilac albanske spomenice, a ne neku drugu. Svaka koja se uda za mene, da moli boga da ima cerku, inace zivot ce joj postati pakao.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 1:37 pm

Djole a da ja mijenjam vjeru?! Ja se zaljubila u tebe, tako si,,,mmmmmm
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 1:39 pm

E ne moj da menjas veru, nemoj se ti zaljubljujes u mene. Ima koja ce, da bude moja zena, ti sigurno neces jer nisi moj tip.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 1:40 pm

Ah! Rani me sad Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 686218 Povlacim se sa net-a, da tugujem u neuzvracenoj ljubavi:((((((((
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 2:01 pm

Placi mala, placi ostao sam na Raci ne daju mi proci ne mogu ti doci. Udaj se za nekog Franju.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 2:23 pm

Djoka20 ::
Placi mala, placi ostao sam na Raci ne daju mi proci ne mogu ti doci. Udaj se za nekog Franju.
Ti još lepršaš ovuda TETKA? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 2:52 pm

Baba, ajde gledaj malo svoja posla. Nemoj da mi dosadjujes vise, molim te odleprsaj negde i nemoj se vise vracas.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 2:53 pm

a djokice,djokice kolke su ti ushice :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 2:56 pm

Djoka20 ::
Baba, ajde gledaj malo svoja posla. Nemoj da mi dosadjujes vise, molim te odleprsaj negde i nemoj se vise vracas.
Ebala te baba... [You must be registered and logged in to see this image.] ..
Ma otiću,ali znaš kad-NIKAD.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 3:22 pm

Djoka20 ::
Ja ocu Srpkinju iz Centralnu Srbiju, ciji je cukun deda solunac nosilac albanske spomenice, a ne neku drugu. Svaka koja se uda za mene, da moli boga da ima cerku, inace zivot ce joj postati pakao.
Ccc....I svetski rat - 1914-1918
Српски сроднички односи

1
Деда, баба
2
Прадеда, прабабаРодитељи деда и баба
3
Чукундеда, чукунбабаРодитељи прадеда и прабаба
4
Наврдеда, наврбабаСледећа, старија генерација родитеља
5
Курђел, курђелаСледећа, старија генерација родитеља
6
Аскурђел, аскурђелаСледећа, старија генерација родитеља
7
Курђун, курђуна

Dakle ,ako je 1914(1915 tačnije ) bio vojno sposoban -pa čak i trećepozivac , to ne može nikako da bude čukun -deda ,najviše -pradeda .
Moj deda je bio "pozvan" u I svetski -a rođen je 1898
Dakle ,mom sinu koji ima 16 (a tvoja "izabranica" će valjda imati bar 18? )je on bio -pradeda.

A sem toga ,čemu je "spomenica " pa toliko značajna za neki porodični pedigre ?

U novijoj istoriji dodeljivana je Albanska spomenica, kojoj je
odlikovano 142.148 pripadnika srpskih i stranih vojnika, sveštenika koji
su se povlačili preko Albanije u Prvom svetskom ratu.

To meni više liči na ono -dobio je svaki preživeli koji je uspeo živ stići do Krfa ili Bizerte .(na Krf je došlo 135 000,u Bizertu 12 000 ljudi . 240 000 stradalih tokom povlačenja nije dobilo ništa -sem pokoje kosturnice i spomenika )

Biće Đole da ne znaš (srpsku ) istoriju ni matematiku ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 4:52 pm

Djoka20 ::
Baba, ajde gledaj malo svoja posla. Nemoj da mi dosadjujes vise, molim te odleprsaj negde i nemoj se vise vracas.


Tatice ,da Resava nosi gačice i da mama nije bila pijana ti nikada ne bi videl p...u. Zadnju rupičko što si videl bil je Francov šupak, kad si tel uletit, pimpek ti se smanjil.Tak da ga je tebi Francek zgural,zato sada na forumu mucaš.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:09 pm

Pa meni svaki solunac moze da bude cukun deda, kako pradeda? Mojoj generaciji cukun dede su bili vojno sposobni 1914. godine. Tebi ok, ali ja i ti nismo isto, kolko ti imas godine, a kolko ja? Ti si stariji od mene dosta, i logicno je da tvoj pradeda bude rodjen 1898. godine, ali to za moju generaciju i generacije mladjih od mene ne moze. Ja znam dve devojke, jedna moje godiste, druga dve godine mladja njihov cukun deda je bio solunac i kazu da je imao vise od 20 godina kad je mobilisan u prvi svetski rat. Pradede mojih generacija mogli su da budu ucesnici u drugom svetskom ratu, nikako u prvom jer su u prvom bili tek rodjeni. Moj pradeda je rodjen 1907. godine da li je on mogu, da bude ucesnik prvog svetskog rata? NAravno da ne, tako da si Danubius pomesao finte i to mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:15 pm

Bosanac, puno ti treba vremena da odgovoris jedan post. Znam bolan trebas se mnogo koncentrirati kad pises na ekavicom.

No nebrini, imam ja strpljenja :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:18 pm

Sta se pa ti ubacujes, kad ne znas o cemu pricam. Ajde pusti i ne ubacuj se.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:25 pm

Naviko sam se na tebe, tesko je a de ne bacim koje oko natebe jarane. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:29 pm

Zaobilji ovu temu, ti si bre sebican egoista a jok ja. Ti kazes za mene da sam egoista, ali to si ti.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:31 pm

Djoka20 ::
Pa meni svaki solunac moze da bude cukun deda, kako pradeda?Moj pradeda je rodjen 1907. godine ...

Jedino ako si mlađi od mog sina -a on ima 16 . Razmisli malo -to je račun ,kakav si bre ti trgovac ,što isto tvrdiš ?
Tebi pradeda rođen 1907 .....znači deda je mogao biti rođen recimo 1927....pa je tvog oca mogao dobiti recimo 1947 ,a on tebe ,(ako smo uzeli prosek "dobijanja deteta" oko 20 godina) -1967 .

Pet godina razlike između mog dede i tvog pradede daju isti ovaj zbir -zar ne ,oko godine tvog rođenja ,neovisno u kom svojstvu su mogli biti tokom prvog svetskog rata moj deda i tvoj čukundeda ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Račun bre ! Šta tu ne štima -ili u stvari sve štima ,"Đole20 " ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:34 pm

Djoka20 ::
Zaobilji ovu temu, ti si bre sebican egoista a jok ja. Ti kazes za mene da sam egoista, ali to si ti.



..a jok ja se nepise i nekaze, slobodno tu pisi.. a ja jok Nema veze sto si Bosanac, samo ti guraj i teraj svoje.
Necu ti program menjati. :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:49 pm

Danubius ja sam stariji od tvog sina. Medjutim taj pradeda koga pominjem, mi je pradeda po majci, a moj deda je rodjen 1948. godine a majka 1970. godine. Otac mog pradede je bio rodjen 1888. godine a poginuo 1912. u prvi balkanski rat. Pa tvoj deda ako je rodjen 1898. godine, a prosek je 20 godina njegov sin a tvoj otac bi trebao da bude rodjen 1918. godine, znas sta ipak je to velika razlika. Ne znam koje si godiste, ali tvoj sin je onda dosta mladji od njegovog dede i pradede.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:53 pm

ish bre djokice :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:54 pm

Ajde ti ne ubacuj se u razgovor, ne znas ni ti o cemu ja ovde pricam. Ovo su bre ozbiljne teme.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:56 pm

pis :zubi3: djokice
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 6:58 pm

Nemoj da svi popijete ban zbog Djokice,taman mu se razradio mozak pa presao i na druge teme....nemoj da ga zbunite sad.

Djoko,ne dam ja da te iko dira....samo ti de,digitron i pokazi gazdi sta ej trgovac(moz malo i slazes na vagu,to je profi deformacija)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:01 pm

nesto mu vaga nestima :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:02 pm

Nemo se ti segacis sa monom, ovo pricam jer znam. Medjutim, moguce je da solunac bude pradeda nekome koje mladji nego sin na Danubius. Sve to zavisi od raznih faktora, ko se sa koliko godina ozenio, dobio dete. Mada u vecini slucajeva solunci su cukun deda ovim generacijama oko mene. Tako da je sve to individualno, pa Danubius prica pricu o sebi, a ja pricam o sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:02 pm

Dolinac ::
nesto mu vaga nestima :srrrr:
otpao mu teg lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:07 pm

Ma samo se segacite sa monom kad ne znate istinu. Moj cukun deda je bio Radojica, on je rodjen 1885. godine. Bio je ucesnik u oba balkanska i prvi svetski rat, nosilac albanske spomenice, medalje za hrabrost Milos Obilic, ima Karadjordjevu zvezdu sa macevima treceg reda. Pogledajte iz kakvu sam ja familiju. Jelasnica je cela ratovala u ti ratovi od 1912-1918. godine.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:43 pm

Ovo čudo još oda ovuda... [You must be registered and logged in to see this image.]..

Biće da mu/joj se neko dopada...
Djole..Možda ja? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:46 pm

Baba reko sam ti, nemoj to da joj se dopada, ja sam musko ukapiraj to vec jednom zeno bozja. Toliko li ne shvatas da sam musko.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 7:57 pm

Djoka20 ::
Baba reko sam ti, nemoj to da joj se dopada, ja sam musko ukapiraj to vec jednom zeno bozja. Toliko li ne shvatas da sam musko.
Tetka moja dokaži.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 8:05 pm

Oces sliku? Da stavim ovde pa da svi gledate ko sam? Ako oces kazi, ja cu u toku veceri da postavim, samo mi kazi kako se to radi.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 8:07 pm

Djoka20 ::
Oces sliku? Da stavim ovde pa da svi gledate ko sam? Ako oces kazi, ja cu u toku veceri da postavim, samo mi kazi kako se to radi.
Oću...A šta ako se zaljubim? [You must be registered and logged in to see this image.]
Moja slika ima na forumu.Oću da te vidim..

[You must be registered and logged in to see this link.]
eto možeš tako....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyNed Jul 08, 2012 8:08 pm

.. nemoj samo od Sabana staviti fotku, Boga ti dragoga :srrrr:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyUto Jul 10, 2012 7:03 am

Djoka20 ::
Kojo bre razmisljanje, daj nemoj da lupas bezveze bosanski govor. Slusaj, ja niti imam veze sa bosnu niti sa tvoju lepu, ja sam iz Srbije sa Morave. Tako rade i Moravci.

Sreco, nisi ti Moravac! Mozda bi voleo da jesi, ali.. tesim te
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyUto Jul 10, 2012 12:35 pm

Kuj bre nije Moravac? Kome bre ti to? Mozda ti patis sto nisi sa Morave. Na osnovu cega to zakljucujes?
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyČet Jul 12, 2012 9:16 am

Postavih ti prosli put- tipicno moravsko pitanje i nisi znao odgovor, tacnije eskivirao si ga.. pa je jasno kao dan da nisi to za sta se predstavljas.

Svaki Moravac veoma dobro zna na koja tri nacina se bije riba, jer su TO oni osmislili!! A s obzirom da ne znas.. to mi SVE govori! [You must be registered and logged in to see this image.]

Inace, jos jedna tvoja greska.. ali nisi dugo sa nama ( moze biti, ali nemora da znaci [You must be registered and logged in to see this image.] ) pa mozda ne znas ali ja se dicim sto sam Sremica, a muz mi je Moravac.. tako daaaa.. na to tek nemam daljni komentar! [You must be registered and logged in to see this image.]

Stoga neke stvari o Moravcima znam, a ti sreco se nikako ne uklapas u tu sliku! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyČet Jul 12, 2012 11:47 am

Ma on je jos mlad Moravac Lily, nije imao kad da nauci sve, radio je na otkrivanju proksija hahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 EmptyČet Jul 12, 2012 1:29 pm

AstrinaKomsinica ::
Ma on je jos mlad Moravac Lily, nije imao kad da nauci sve, radio je na otkrivanju proksija hahahahahahahahaha
ahahhahha,sad mogu da idem i da radim neshto,kona me raspoloz wsmile ila
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muskarac koji zeli zensko dete
Nazad na vrh 
Strana 12 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» saznaj jesi li musko ili zensko
» Ljuti ste na dete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: TINEJDŽER /ADOLESCENT KLUB-
Skoči na: