DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Muskarac koji zeli zensko dete

Ići dole 
+20
kekec
Milojica
slatkicass
Zana
tvrtko
PJER
bosankaa
montoya
Uther Pendragon
sanjalica.ns
Blebetalo
Sibila_
ZezaM
doctorr67
Lily
AstrinaKomsinica
Danubius
Kijara-brm
Astra
Djoka20
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPon Maj 14, 2012 3:54 pm

First topic message reminder :

Da li ovde ima muskaraca koji zele da imaju zensko dete, ja sam jedan od njih?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 3:27 pm

Djoka20 ::
Ja ne pecam ribe, ja uzivam bre. Ja sam bogat ko ujka Zivota i meni ostalo ne treba. Meni treba samo cerka i nista drugo. Astra a gde ti kakis i piskis u Unu? Ili gde vec? Koja je tvoja najbliza reka? Kijara baba, ne usvajam babe.

ja sam bebach..a ti nisi ni ...bač.... [You must be registered and logged in to see this image.]

baba si baš...uvek jedno te isto... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 3:28 pm

Djoka20 ::
Ja ne pecam ribe, ja uzivam bre. Ja sam bogat ko ujka Zivota i meni ostalo ne treba. Meni treba samo cerka i nista drugo. Astra a gde ti kakis i piskis u Unu? Ili gde vec? Koja je tvoja najbliza reka? Kijara baba, ne usvajam babe.

Sad si me razocarao.. nisi ti Moravac, inace bi kao iz topa odgovorio na moje pitanje, a ne vrdao- vamo-tamo!

Sto se onda kitis tudjim perjem, je li derane?! tongue Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 111827
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 3:31 pm

Sta da ti odgovorim? Ja ne pecam ribe, to drugi seljaci rade. JA bre sto da pecam ribe, kad ih ne jedem te recne, jer su pune s koske. Ja jesam Moravac, zivim u selo Jelasnica pored Leskovca, na obali Juzna Morave.
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 5:51 pm

djokice ,shto si bre ostavio sina kekeca :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 7:04 pm

Djoka20 ::
Ja jesam Moravac, zivim u selo Jelasnica pored Leskovca, na obali Juzna Morave.

У насељу Јелашница живи 250 пунолетних становника, а просечна старост становништва износи 49,6 година (48,5 код мушкараца и 50,8 код жена). У насељу има 91 домаћинство, а просечан број чланова по домаћинству је 3,18.У последња три пописа, примећен је пад у броју становника.

------
A ovaj poslednji podatak je iz popisa iz 2002 . [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako se uzme u obzir prosečna starost.........
Ti mu dođeš kao poželjni /mlađi mladoženja u Jelašnicu ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali imaš šanse ,ne kažem :



Становништво старо 15 и више година према брачном стању и полу
Пол
Укупно Неожењен/Неудата Ожењен/Удата


Мушки
136 27 95 13 1-
Женски122 7 94 20 1-
Удовац/Удовица Разведен/Разведенa


Женски
Мушки
20 1
1
13
7 neudatih ,20 udovica , 1 raspuštenica ...će se nađe ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]


Nego ,promače mi čime se ono baviš ?
Jer po ovome skoro svi se bave sa poljoprivredom ,no ima jedan policajac , 2 zidara ,jedan trgovac i jedan kafedžija u selo .
To je ozbiljna konkurencija .
Nego...izvadiste li stari most što se stropoštao lane u Moravu ?
Ako niste ,tu će somovi da se zapate ,vole ...[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sre Jul 04, 2012 7:13 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
kekec




Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 7:07 pm

Očka,samo nas sramotiš tu,pa reci im da su te u Ibru našli,samo bili pijani pa mislil da je Morava.Budem ja tebe vrnul u Kranj,da opet svom Franceku jednorupičku zasviraš.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20




Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 10:57 pm

E bas ti fala za podatak, ja kao za ovo da nisam znao. To je popis jos od pre 10 godine, cekaj da izadje novi pa da vidis. Ja se bavim trgovinom, moj tatko je trgovac, a ta sto je raspustenica nije vise raspustenica udala se. Most su izvadili, pa su napravili novi most i Jelasnica je jako lepo selo. Mozete samo da mi zaviditi kako zivim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 10:59 pm

Hej bree prijatelju Moravac, kako je? jel napredujes sa tvojom zeljom, nisam u toku, da nisam sto propustio?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:02 pm

Djoka20 ::
E bas ti fala za podatak, ja kao za ovo da nisam znao. To je popis jos od pre 10 godine, cekaj da izadje novi pa da vidis. Ja se bavim trgovinom, moj tatko je trgovac, a ta sto je raspustenica nije vise raspustenica udala se. Most su izvadili, pa su napravili novi most i Jelasnica je jako lepo selo. Mozete samo da mi zaviditi kako zivim.

da znaš...pocrkašmo od zavisti tetka.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:02 pm

Ce bude Zagorac, nemoj da se brines nego ovaj Danubius mi dira selo, sto bas i ne volim. Selo moje Jelasnica lepsa od Pariza. Ja cu imam cerku i zvace se Teodora.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:04 pm

Djoka20 ::
Ce bude Zagorac, nemoj da se brines nego ovaj Danubius mi dira selo, sto bas i ne volim. Selo moje Jelasnica lepsa od Pariza. Ja cu imam cerku i zvace se Teodora.
Ja sam princeza od Sabe [You must be registered and logged in to see this image.]..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:17 pm

Ne obracaj mi se baba.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:19 pm

Sta dira u selo a ne volis...suva statistika(to je onopo popisu sto se ubiljezi),da i mi saznamo nesto,a znas li trgovacku familiju iz Lebane?
Tamo sam bila,vrlo bogata familija,samo sto imaju dva sina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:21 pm

Djoka20 ::
Ne obracaj mi se baba.

I love you... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:22 pm

E sve mi rece, otkud gi znam Lebane je daleko od moje selo, skroz na drugi kraj. Moj tatko se vodi ko trgovac, a radnju smo izdali ma imam ja 2 lokala, 2 stana u Leskovac 3 kuce u Jelasnicu. Imam i zemlju 20 hektara, al to sam izdao.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:24 pm

Djoka20 ::
E sve mi rece, otkud gi znam Lebane je daleko od moje selo, skroz na drugi kraj. Moj tatko se vodi ko trgovac, a radnju smo izdali ma imam ja 2 lokala, 2 stana u Leskovac 3 kuce u Jelasnicu. Imam i zemlju 20 hektara, al to sam izdao.

imaš ti tu dobru podlogu da ti neka rodi ćerku.... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:27 pm

Pa imam, kazem sve imam samo cerku nemam. Ma sta ce mi brate, sve ovo ako nemam naslednicu? Naslednika necu, ne priznajem musku decu a bez cerke ognjiste mi se ugasi.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:29 pm

kod mene kažu: ako si u mladosti bio veliki švaler onda dobiješ ćerku kao zasluženi maler.Imajući to kao nauk, slobodno saleći tetke jer to nije bauk.... :rock:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:36 pm

Vidim izdao si ti mnogo sta....blago si ga na tebe...paz da tebe ne izda snaga kad poslije onog gledanja u nebo pa u Moravu krenes da guslas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySre Jul 04, 2012 11:45 pm

hahahahahahaha....njemu su ostale samo gusle..
za drugo i nije...






[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:00 am

Dobar sam ja svaler, ali to ne mora da znaci. U nase selo jedan covek, kazu za njega jedva se ozenio nula svaler bio, al posle dobio 2 cerke. Jedna od te cerke mu je ta raspustenica, sto je Danubius pominje, ali sad se i ona opet udala. Tako da se sve to ne mora znaci. Takodje kazu da fizicki slabi muskarci dobijaju zensku decu, a ja sam fizicki slab tako da me ta vest hrabri.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:08 am

Čudna je to veza između očeva i ćerki. Ljubav puna poverenja koje se stiče osmehom. Nežnost koja se može narušiti pogledom.
Kako god, muškarac koji želi žensko dete nezna šta ga čeka. Da se jednostavno izrazim: ta će ti doći glave!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:12 am

Djoka20 ::
Dobar sam ja svaler, ali to ne mora da znaci. U nase selo jedan covek, kazu za njega jedva se ozenio nula svaler bio, al posle dobio 2 cerke. Jedna od te cerke mu je ta raspustenica, sto je Danubius pominje, ali sad se i ona opet udala. Tako da se sve to ne mora znaci. Takodje kazu da fizicki slabi muskarci dobijaju zensku decu, a ja sam fizicki slab tako da me ta vest hrabri.

kažem ja.treba tebe dobro nadraufati .al ga daviš...
još i smotan...
slabić...

ti nisi ni za [You must be registered and logged in to see this image.] ............ženidbu... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:16 am

Ivana 258 sta je tu cudno? To je nesto lepo, koji bre muskarac zeli da dobije cerku, samo ja i niko vise. Zasto si maler ako dobijes zensko dete? Ne, taj muskarac i sam nije svestan sta je dobio i kakvu srecu. Meni moja cerka nikad glave nece doci, to vam svima unapred kazem. Mene kad snaga izda, o meni ce cerka da brine, kad svi odu i svi coveka napusti ostaje mu cerka.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:25 am

Ma, Gospodine Druže, ništa tu nije čudno. To je posebna vrsta ljubavi i naravno da su za nju uskraćeni oni koji nemaju ćerku.
Moj ćale je za mene još uvek najpametniji, najplemenitiji, pravi muškarac.
Moj muž obožava našu ćerku kao što sam malopre opisala. Mnogo je popustljiviji od mene. Naš sin mora stoički da snosi odgovornost ali ćerka ...''ma neka pusti je...''
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:33 am

Svaka cast tvome muzu. To volim da cujem, sinovi treba da snose odgovornost za sve, zenska deca se treba cuvaju. JA sam jako pristrasan kad su u pitanju zenska deca. Ko nema cerku, nema nista dzabe mu sve. Ja sina uopste nebi voleo da imam, musku decu mrzim ako vec moram tako da se izrazim. Samo cerka, samo cerka i samo cerka.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 12:40 am

I aj volim curice....obozavam,ali ne pilam po zivcima nikome zato....reko si i aj sad nesto drugo....pa nismo nepismeni...procitali smo.
Eto,svi znaju da se radujem sto ce i moja kcer da dobije kcerku,ali voljela bih jednako i djecaka,kao sto volim i svoga jedinoga sina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 10:32 am

Astra ::
I aj volim curice....obozavam,ali ne pilam po zivcima nikome zato....reko si i aj sad nesto drugo....pa nismo nepismeni...procitali smo.
Eto,svi znaju da se radujem sto ce i moja kcer da dobije kcerku,ali voljela bih jednako i djecaka,kao sto volim i svoga jedinoga sina.
..bash si me nasmejala,obracash joj se ko normalnom forumashu :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 11:24 am

Zana ::
Astra ::
I aj volim curice....obozavam,ali ne pilam po zivcima nikome zato....reko si i aj sad nesto drugo....pa nismo nepismeni...procitali smo.
Eto,svi znaju da se radujem sto ce i moja kcer da dobije kcerku,ali voljela bih jednako i djecaka,kao sto volim i svoga jedinoga sina.
..bash si me nasmejala,obracash joj se ko normalnom forumashu :eee:


ma ko velim da probam,ne kosta smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:29 pm

Samo se vi segacite sa monom, ja si ga reko a vi kako ocete.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:30 pm

E neka si im reko...pa tako jedno 69 puta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:38 pm

Astra ::
E neka si im reko...pa tako jedno 69 puta.
moyda ona voli 69 pozu lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:40 pm

Zana snajke ne obracaj mi se, dodji u moje selo da prodavas maglu za jeftinu cenu, seljaci ima da kupujev redovno.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:41 pm

Djoka20 ::
Zana snajke ne obracaj mi se, dodji u moje selo da prodavas maglu za jeftinu cenu, seljaci ima da kupujev redovno.
ajde ti kod Nut na seansu,dace ti popust garant :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:45 pm

Aj ti se prizetis kod mene,a ne pravis li cerke,ima te utepujemo dok zivis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:46 pm

hahahahahah..šta će ti tetka? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:47 pm

Da gi utepujem,za nista drugo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:48 pm

Astra ::
Da gi utepujem,za nista drugo
da gu utepujesh lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:49 pm

vala baš...
nije ni za q... [You must be registered and logged in to see this image.]..treba to handriti do iznemoglosti... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 1:59 pm

Ja se necu prizecujem jer imam golemu imovinu i kuce, i ne prizecujem se. Moja zena mora da dodje kod mene da zivi, i da mi rodi cerku, inace tepanje do iznemoglosti.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 3:31 pm

Aj ti odluci prvo,cera treba da se prizeti,ti jok,snaja treba da rinata a tvoja cera jok...ma da mi tebi nacrtamo jednu kcer,pa ju urami i tako si dobio sve sto zelis....skines sa civiluka pa procupkas na krilu,ljubnes i opet objesis nek miruje da se ne znoji .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 4:17 pm

Djoka20 ::
E bas ti fala za podatak, ja kao za ovo da nisam znao. To je popis jos od pre 10 godine, cekaj da izadje novi pa da vidis. Ja se bavim trgovinom, moj tatko je trgovac, a ta sto je raspustenica nije vise raspustenica udala se. Most su izvadili, pa su napravili novi most i Jelasnica je jako lepo selo. Mozete samo da mi zaviditi kako zivim.
Aha ...znači ti mu dođeš onaj trgovaca 1 ?
E pa onda ne kažem ,glavni mangup u selo . Popis kaže da je prosečna starost preko 50 godina ,a da broj stanovnika rapidno pada . Čak je i odnos muško /žensko debelo na strani "muško" a prosečne godine ženskog stanovništva koje bi moglo da rađa ,*ajd da uzmemo i do 35 godina -na prste da prebrojiš . Oskudacija teška . [You must be registered and logged in to see this image.]
Znači da si se "zabavljao " sa svakom punoletnom u selo -a snajke ,jok.
Onda neko ovde "feleričan" ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
kekec

avatar


Datum upisa : 03.07.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 5:13 pm

Djoka20 ::
Ja se necu prizecujem jer imam golemu imovinu i kuce, i ne prizecujem se. Moja zena mora da dodje kod mene da zivi, i da mi rodi cerku, inace tepanje do iznemoglosti.

Očka moj ,ma nemaš ti nič sem mene.Ja ti opraštam i što si me ostavio i što si peder postao i pimpeka sklonio,pa sad si u suknjci i hulahopkama.Meni to ne smeta.I Francu si sad lepši,ako nič, morti za periku da uhvati dok se igrate vaših igarjo. Ti imaš samo mene i nikoga viš.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyČet Jul 05, 2012 5:50 pm

Danubius ima devojke za mene, zar nisi dole pogledao koliko ima zenske dece od 0-4 godine, od 5-9 godine, one su sad starije i taman za mene, jer je ovaj popis iz 2002. Tako da ima devojke za mene u selo, ako ne ima okolna sela tako da cu nadjem dok trepnes. Nego bolje ti vidi sta ce radis sa oni sto me vredjaju, molio sam te vec i zahtevao od tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 3:29 pm

Moja cerka ce se zvati Teodora. Ima ona 12 godine i ide u 5.razred osnovne. Jedan decko iz njenog odeljenja se zaljubio u nju, i uhvati je za zadnjicu. Ona mu se okrene, opali mu samar i noktima ga zakaci, ali nenamerno. On pocne da place, svi muski mu se smeju, a krv pocne da tece. Dodje razredna njena i oboje ih odvede kod direktora. Isprica ona svoju pricu, kako je uhvatio za zadnjicu, a isprica i on njegovu pricu kako mu se ona svidja. I onda direktor kazni i njega i nju, sa pojedan neopravdani. Ona se rasplace, dodje kuci i pravo meni u zagrljaj uplakana. Ja, sta je bilo cero moja, zlato moje, luce moje? A ona meni, tata direktor me kaznio sta sam udarila Stefana. Ona meni sve isprica, ja odem sutra u skolu kod direktora, direktor i ja odemo u njenom odeljenju i svi djaci se pobune zasto je Teodora kaznjena. I jos traze, da direktor Stefana kazni ukorom. Direktor uvazi predlog djaka, i moja Teodora vise nije kaznjena. A, Stefan nije mogo na kraju godine da bude ni vrlo dobar. Inace, svi decaci u tom odeljenju su zaljubljeni u moju Teodoru.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 3:38 pm

Šta ti bulazniš?Nije rođena ,a ide u školu...
Koji san...Šta bilo kad si se probudila/o? Upiškio se..

koji si ti luzer... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 3:59 pm

Ti si pa luzerka. Ja mastam o tome, moja cerkica Teodorica zlato moje, sunce moje, sreca moja, pile moje, luce moje... slatkis tatin volim je mnogo.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 3:59 pm

Djoka20 ::
Ti si pa luzerka. Ja mastam o tome, moja cerkica Teodorica zlato moje, sunce moje, sreca moja, pile moje, luce moje... slatkis tatin volim je mnogo.
Aj nazat na drvo... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 4:09 pm

Djoka20 ::
Moja cerka ce se zvati Teodora. Ima ona 12 godine i ide u 5.razred osnovne. Jedan decko iz njenog odeljenja se zaljubio u nju, i uhvati je za zadnjicu.
Jesi lično istražio,sve sa vernom rekonstrukcijom događaja ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Mislim ...nije zabranjeno ovde pisati koješta -ali su ovo već budalaštine i postaje baš dosadno -na svakoj temi isto uguraš .
Ili piši kao i svi normalni i punoletni -ima 6000 tema ,ili da ti napravim forum "Đole i njegova ćera" pa brate tamo piši šta hoćeš .
Ozbiljno ...pretera ga više ,nastaviš li sa provokacijama , staviću na referendum svrhu tvojih postova ,pa neka forumaši kažu ,žele li to da trpe ili ne .
Shvatam ja tvoju fiks ideju -ali zaista nismo prinuđeni da trpimo ,nisi malouman pa da ne umeš ni o čemu drugom više ,čoveče .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 4:33 pm

Pazi Djoko da ju ne uhvati za dupe,Kekec,ipak su blizak rod...a krv nije voda,mozda popusti i eto ti belaja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 4:51 pm

Astra ::
Pazi Djoko da ju ne uhvati za dupe,Kekec,ipak su blizak rod...a krv nije voda,mozda popusti i eto ti belaja.

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 6:49 pm

Ma samo se vi segacite sa monom, nece vam se isplati. Muska deca su balava mnogo, i samo placu kad im se nesto ne svidja. Zenska deca su pametna od samog rodjenja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 7:17 pm

Djoka20 ::
Ma samo se vi segacite sa monom, nece vam se isplati. Muska deca su balava mnogo, i samo placu kad im se nesto ne svidja. Zenska deca su pametna od samog rodjenja.

Daj Boze da budne tvoja kcerka pametnija od tebe,ako se ubaci na tebe, tesko nama. :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 7:21 pm

Ima da bude sva na mene. Ima i da lici na mene, da ima karakter ko ja, da ima narav ko ja. Sve na mene, moja mezimica. Lepotica tatina mala, srce tatino.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptyPet Jul 06, 2012 7:37 pm

Pa dabome da ce bit sva na tebe,ti ces ju roditi....a mozda nesto bude i na tatu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySub Jul 07, 2012 3:04 pm

Desi se jednom ja i moja cerka odemo u jedno selo, u okolini kod coveka da mu prodam neki televizor sto sam uzeo u naturi za neki dug. I taj dan u to selo su litije, i taj domacin i domacica ponude nas da sednemo sa ostali gosti za sto, a sto su stavili u dvoriste. Medjutim, sin tog domacina je kao sin Dragan iz seriju selo gori a baba se ceslja, izadje on napolje i odma ugleda moju cerku. A, moja cerka lepa ima 20 godina, nasminkana, namazani nokti, kratka haljinica. On sa ostali gosti se i ne pozdravi, odma na moju cerku ja sam Milutin, a ona ja sam Teodora, a on Teodora? Lepo ime. Oni mu govore sine Milutine odi do cica Vitomira da uzmes radio, da cuju oni kako sin na cica Vitomira tvoj brat Dragomir lepo peva. Ma on ih i ne slusa, gleda u moju cerku Teodoru. Ide on kod cicu ripa li ripa od srecu, sto je vido lepotu. Posle neko vreme on sazna, da je Teodora iz Jelasnice. Doso on u Jelasnicu i pitao nekog gde je kuca Djoke ludaka sto ima cerku Teodoru i on mu reko. Stojao ispred kucu svo vreme i gledao u kucu. Moja cerka otisla do prodavnicu nesto i vidla ga. On joj reko ja te poznajem, ti si za litije bila s tatu kod mene. Ona ga pogledala, setila se ko je a on joj reko ja sam se u tebe zaljubio, pa sam doso kod tvog tate da trazim tvoju ruku.
Ona mu rekla ma ajde bre bezi, kakva ruka, kakva udaja. Dosla kuci i kaze ona to meni. Ja izadjem ispred kapiju vidim ga i pitam ga sta oce? A on meni, pa doso sam da zaprosim tvoju cerku. Ja ga pogledam i pitam ga jesi li ti normalan? Oces li da te sravnjam sa zemljom? Tebi idiote jedan cerku da dam? Nikada bre, ajde odlazi odavde. On se meni suprostavi, kaze a ti sto si neki gazda ovde, mislis da si mnogo pametan. Ja mu opalim jedan samar, i uhvatim ga za uvo i kazem mu, jos jednom li te vidim u Jelasnicu da si doso, letis u Moravu. Uplasi se on i ode, i vise nikad mojoj cerki priso nije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySub Jul 07, 2012 3:08 pm

Djoka20 ::
Desi se jednom ja i moja cerka odemo u jedno selo, u okolini kod coveka da mu prodam neki televizor sto sam uzeo u naturi za neki dug. I taj dan u to selo su litije, i taj domacin i domacica ponude nas da sednemo sa ostali gosti za sto, a sto su stavili u dvoriste. Medjutim, sin tog domacina je kao sin Dragan iz seriju selo gori a baba se ceslja, izadje on napolje i odma ugleda moju cerku. A, moja cerka lepa ima 20 godina, nasminkana, namazani nokti, kratka haljinica. On sa ostali gosti se i ne pozdravi, odma na moju cerku ja sam Milutin, a ona ja sam Teodora, a on Teodora? Lepo ime. Oni mu govore sine Milutine odi do cica Vitomira da uzmes radio, da cuju oni kako sin na cica Vitomira tvoj brat Dragomir lepo peva. Ma on ih i ne slusa, gleda u moju cerku Teodoru. Ide on kod cicu ripa li ripa od srecu, sto je vido lepotu. Posle neko vreme on sazna, da je Teodora iz Jelasnice. Doso on u Jelasnicu i pitao nekog gde je kuca Djoke ludaka sto ima cerku Teodoru i on mu reko. Stojao ispred kucu svo vreme i gledao u kucu. Moja cerka otisla do prodavnicu nesto i vidla ga. On joj reko ja te poznajem, ti si za litije bila s tatu kod mene. Ona ga pogledala, setila se ko je a on joj reko ja sam se u tebe zaljubio, pa sam doso kod tvog tate da trazim tvoju ruku.
Ona mu rekla ma ajde bre bezi, kakva ruka, kakva udaja. Dosla kuci i kaze ona to meni. Ja izadjem ispred kapiju vidim ga i pitam ga sta oce? A on meni, pa doso sam da zaprosim tvoju cerku. Ja ga pogledam i pitam ga jesi li ti normalan? Oces li da te sravnjam sa zemljom? Tebi idiote jedan cerku da dam? Nikada bre, ajde odlazi odavde. On se meni suprostavi, kaze a ti sto si neki gazda ovde, mislis da si mnogo pametan. Ja mu opalim jedan samar, i uhvatim ga za uvo i kazem mu, jos jednom li te vidim u Jelasnicu da si doso, letis u Moravu. Uplasi se on i ode, i vise nikad mojoj cerki priso nije.


Djoka moj ti si Bosanac cisti smehsmeh Ja i moja kcerka...to samo Bosanac tako pise :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

Djoka20


Datum upisa : 14.05.2012

Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySub Jul 07, 2012 3:13 pm

Jel si pismen, reko sam ja i moja cerka a ne kcerka, ma ti izgleda ne vidis dobro. Ovaj tekst li tebi lici na bosanski govor? Izem ti znanje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 EmptySub Jul 07, 2012 3:18 pm

Djoka20 ::
Jel si pismen, reko sam ja i moja cerka a ne kcerka, ma ti izgleda ne vidis dobro. Ovaj tekst li tebi lici na bosanski govor? Izem ti znanje.

Pa tu si pazio cerka / kcerka, mentalitet ti je cisti Bosanskog porijekla, ponasanje , razmisljanje i postupak.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarac koji zeli zensko dete   Muskarac koji zeli zensko dete - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muskarac koji zeli zensko dete
Nazad na vrh 
Strana 11 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» saznaj jesi li musko ili zensko
» Ljuti ste na dete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: TINEJDŽER /ADOLESCENT KLUB-
Skoči na: