DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Snima se „Montevideo 2” BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Snima se „Montevideo 2” BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Snima se „Montevideo 2”

Ići dole 
+4
dusicaa
Lakota
Lily
Zana
8 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Jun 18, 2012 7:51 pm

Ekipa filma Dragana Bjelogrlića danas putuje na Tenerife gde će snimati scene nastavka melodrame koju je videlo pola miliona gledalaca.[You must be registered and logged in to see this image.]
Posle obimnih produkcijskih priprema,ekipa drugog filma o učešću reprezentacije Kraljevine Jugoslavije na Prvom svetskom prvenstvu 1930. godine, nastavlja da snima na Tenerifama sredinom juna meseca. Ekipa drugog dela filma „Montevideo, bog te video” danas putuje na lokacije gde će provesti oko četiri snimajuće nedelje.

Dok prvi film, koji je u domaćim bioskopima videlo više od pola miliona gledalaca, govori o formiranju državne reprezentacije pred Prvo svetsko prvenstvo u Urugvaju, radnja drugog film prati fudbalere na njihovom prekookeanskom putovanju od marsejske luke do Montevidea, kao i učešće naših reprezentativaca na prvom Mondijalu na kojem su osvojili treće mesto.

Ambijent na Tenerifama, veoma nalik južnoameričkom, poslužiće za snimanje scena koje se događaju u Montevideu. Nakon prvobitnog obilaska terena, u sklopu pretprodukcijskih priprema, određeno je da se snima u dva grada na ostrvu –San Kristobal de Laguna i Santa Kruz de Tenerife, na nekoliko različitih lokacija.

Po povratku sa Tenerifa snimanje će biti nastavljeno u Beogradu, a planirano je da se deo scena snima i u Montevideu, što će ekipa tek isplanirati i odrediti tačan period snimanja u Urugvaju.

Inače, scene dvonedeljnog putovanja fudbalera do glavnog grada Urugvaja već su snimljene krajem prošle godine u scenografiji posebno konstruisanog broda u Barandi. Prema nacrtima arhitekte Nemanje Petrovića, za te scene izgrađen je brod površine od oko 1.000 kvadratnih metara, koji će u filmu predstavljati prekookeanski poštanski brod „Florida”. Za većinu reprezentativaca tada je počelo prvo putovanje morem i velika avantura koja se kasnije decenijama prepričavala.

–To je za Tirketa bilo jedinstveno iskustvo jer tada ljudi nisu mogli da putuju na druge kontinente. Iz siromaštva, sa beogradske Čubure, on odlazi na brod gde postoji prva klasa, ide u hotele u Urugvaju i susreće se sa novim svetom što je za njega predstavljalo širenje vidika – kaže glumac Miloš Biković koji tumači glavnu ulogu, lik fudbalera Aleksandra Tirnanića Tirketa.

I drugi deo filma realizuje se u produkciji kuće „Intermedija netvork”, a režija je kao i u prvom delu poverena glumcu Draganu Bjelogrliću.

Na snimanju nastavka učestvovaće isti glumci koji su tumačili uloge fudbalera u prvom filmu: Miloš Biković (Tirke) i Petar Strugar koji tumači lik Blagoja Moše Marjanovića, kao i Viktor Savić, Andrija Kuzmanović, Aleksandar Radojičić, Uroš Jovčić, Nenad Heraković, Rade Ćosić, Milan Nikitović, Bojan Krivokapić.

Njima se u drugom delu filmu pridružuje i mladi glumac Ivan Zekić u ulozi poznatog fudbalera Ivice Beka. Tu su i trinaestogodišnji dečak Predrag Vasić u ulozi malog Stanoja kao i starije kolege Vojin Ćetković, Nebojša Ilić, Nikola Đuričko, Srđan Todorović i Srđan Timarov.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Jun 18, 2012 7:52 pm

"Montevideo" u Španiji

Snimanje drugog dela filmske sage „Montevideo, Bog te video”, o našoj fudbalskoj reprezentaciji iz 1930. godine, počelo je na egzotičnim lokacijama Tenerifa. Ekipa će boraviti na Tenerifama četiri nedelje, a snimanje će se odvijati na dve lokacije.[You must be registered and logged in to see this image.]
Odmah po dolasku svih članova ekipe filma, 15. juna, bio je prvi dan snimanja na izabranoj lokaciji. Ekipa je tu provela devet sati i snimila prve scene drugog filma.

Odgovarajući ambijent na Tenerifama veoma je nalik na južnoamerički, odlično služi za snimanje scena koje se događaju u Montevideu. Prvi dan je protekao na jednom trgu grada Santa Kruz de Tenerife, čija je arhitektura slična kao u glavnom gradu Urugvaja.

- Ovde smo već dva dana i zaista imamo mnogo posla. Santa Kruz de Tenerife je predivan gradić na obali. Imamo sve idealne uslove da dočaramo atmosferu Južne Amerike, a ekipa je izuzetno vredna i radna - rekla nam je PR „Intermedia Network” produkcije Nevena Povrenović.

Već uigrana filmska ekipa, pod rediteljskom palicom Dragana Bjelogrlića, vredno je radila prvi dan i stigla da snimi sve što je bilo planirano. Snimane su scene dolaska naših reprezentativaca u Montevideo i njihov susret s drugačijim svetom i novim ljudima. Na filmskom setu su, pored naših glumaca, i lokalni glumci, kojima su dodeljene sporedne uloge u filmu.

Na snimanju nastavka učestvuju isti glumci koji su tumačili uloge fudbalera u prvom filmu: Miloš Biković (Tirke), Petar Strugar (Moša), Viktor Savić (Milutinac), Andrija Kuzmanović (Jakšić), Aleksandar Radojičić, Uroš Jovčić, Nenad Heraković, Rade Ćosić, Milan Nikitović, Bojan Krivokapić. Njima se u drugom filmu pridružuje i mladi glimac Ivan Zekić, u ulozi poznatog fudbalera Ivice Beka. Tu je i trinaestogodišnji dečak Predrag Vasić, u ulozi malog Stanoja, kao i starije kolege Vojin Ćetković, Nebojša Ilić, Nikola Đuričko, Srđan Todorović i Srđan Timarov.

Reditelj Dragan Bjelogrlić je u jednom od svojih intevjua povodom filma naglasio da mu je režija projekta „Montevideo, Bog te video” došla u pravom tenutku.

- Kad sam čuo ovu priču, odmah mi je bila primamljiva jer, pre svega, volim fudbal. Volim i tridesete godine prošlog veka. Privuklo me je to što ona nije priča o velikim ratovima malih naroda. To je jedan mali događaj o ljudima koji hoće da idu na svetsko prvenstvo u fudbalu. Shvatio sam da se kroz tako jedan mali događaj može ispričati priča i o jednom vremenu, o ljudskom podvigu i o ostvarenju jednog sna. Shvatio sam da od te priče može da se napravi jedan lep, poetski film. Naime, kada sam počeo da pripremam scenario o odlasku u Montevideo i učešću na Svetskom prvenstvu u fudbalu, onda smo shvatili da je to previše, te da treba da napravimo dve priče, dva filma i dve sezone TV serije - rekao je Bjelogrlić.

Bioskopi

Prvi deo filmske sage „Montevideo, Bog te video”, s podnaslovom „Kad je fudbal bio mlad”, do sada videlo je oko 600.000 gledalaca. U drugom delu filma biće opisana neobična sudbina većinom srpskih fudbalera koji su brodom putovali u Urugvaj 1930. godine na prvo svetsko prvenstvo u fudbalu i tamo osvojili fantastično treće mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Jun 18, 2012 7:53 pm

..pogledacu i drugi deo,samo,praksa je pokazala da retko drugi deo bude dobar kao prvi..ajd videcemo migg
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 12:19 pm

Konačno!!!!!

Kad je pesma da se "smrzneš" onda tako zvuči...
Inače Luz Casal...je mlada pevačka, poznata zvezda u Španiji...

Oćem se raspadnem....











Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 2:06 pm

Sve me je odusevilo, muzika posebno!







A vrh mi je ovo.. inace mom suprugu tako zvoni telefon.. wsmile 

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 2:08 pm

.. samo malo, malo bi' te tak'o,
malo, necu jako,
malo bih te.. samo 'nako..

EXTRA! wsmile 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 3:16 pm

..a ja sam ovu zavolela Snima se „Montevideo 2” 460727 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 3:19 pm

Lakota..."Pukini zoro"....sad ide na španskom u mom postu gore...zato mi je "za raspad"...










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 3:23 pm

..strava je brdski..da se najezis,uz njenu boju glasa..Snima se „Montevideo 2” 460727 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 3:25 pm

Luz Casal je inače poznata mlada pevačica u Španiji.
Zna Bjelogrlić šta radi...a i Manjifiko!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Nov 11, 2013 3:29 pm

Ovu sam seriju gledala bez daha. Sve mi je divno, a muzika ? ....da bas da se smrznes!
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Dec 17, 2013 5:03 pm

Stiže......  uzuz9 











Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyNed Dec 22, 2013 10:35 pm











Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Dec 23, 2013 10:39 pm

Uživala u prvom delu.
Sa nestrpljenjem očekujem nastavak.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Dec 24, 2013 7:07 pm

Videla sam danas najavu,od 15 januara u bioskopima ...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Dec 24, 2013 8:55 pm

Prvi deo je bio sasvim simpatičan .Priča je završena , ne znam šta mogu da "nastave" ,jer se radi o autentičnoj priči ,no ....verovatno će malo romansirati "dalju sudbinu "protagonista .
Jedna od retkih naših serija (filmova ) gde nema nasilja i sličnih "tradicionalnih vrednosti"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Dec 24, 2013 9:03 pm

Koliko naslućujem iz trejlera....nešto od činjenica, plus bajkovita nadogradnja priče...
Ali meni je to saaaaaaaaaaaaaaaaaaaasvim ok...i tako nam svima lepo leže na napaćene duše svakodnevnim životom i sivilom vesti...










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Dec 24, 2013 10:42 pm

brdjanin ::
Koliko naslućujem iz trejlera....nešto od činjenica, plus bajkovita nadogradnja priče...
Ali meni je to saaaaaaaaaaaaaaaaaaaasvim ok...i tako nam svima lepo leže na napaćene duše svakodnevnim životom i sivilom vesti...
Meni se dopada i kod "Montevidea 1 " što će deca da shvate zašto se igra fudbal -a ne samo da sanjaju o parama .
Igrao sam i ja kao momčić -pa mi bili srećni kao mali majmuni da te uzmu u prvi tim ,da igraš pred 500 gledalaca ,dresove smo imali stare od "seniora" ,nismo znali šta je "kostobran" ili "štucne" a o nekim Nike kopačkama ...samo se moglo sanjati.Pa nije toga bilo ni da se kupi .
Ali smo ginuli na terenu i za klub .Ne zalažeš se -marš iz kluba .Mangupiras se ...marš iz kluba .Trener bio Bog lično . Ćaleta možeš da lažeš -trenera nikada .Njemu đačku knjižicu na uvid,imaš keca -marš sa treninga ,da si Kristijano Ronaldo .
E to sam nekako doživljavao kada sam gledao "Montevideo" ,ono lepo i vredno u sportu. I treba da se snimi nastavak ,za ove balavce koji misle da je vrhunac imati Audi sa 20 godina ,separe i silikonku u njemu ,možda shvate ,ko su i kakvi bili pravi fudbaleri i kako je jedna mala zemlja tako došla do vrha sveta ,za razliku od ovih danasnjih kraljeva splavova i balerina na terenu.
A navijalo se bubnjevima ,zastavama ,pesmom -a ne kao čopor besnih zveri .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Dec 24, 2013 11:17 pm

Čuveni "Montevideo, bog te video" sada je dobio i svoj nastavak, a premijera filma "Montevideo: Vidimo se!" zakazana je za 15. januar u Sava centru.


U nastavku filma, naša fudbalska ekipa stiže u Urugvaj i igra sada već legendarne utakmice. Upravo utakmica sa Urugvajom, prema rečima reditelja Dragana Bjelogrlića, biće poput filma u filmu.

"Posle uspeha prvog dela filma, pred celom ekipom, a posebno predamnom, bio je jako težak zadatak da dostignemo isti nivo. Ja sam se našao u jako teškom položaju, ali sam dao sve od sebe, i juče, kada sam pogledao konačnu verziju filma, mislim da sam uspeo da čak i prevaziđem prvi deo ", rekao je Dragan Bjelogrlić.

Uloge i u ovom delu, između ostalih imaju Miloš Biković, Petar Strugar, Viktor Savić, a kao specijalni gost pojavljuje se Armand Asante.

:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptySre Jan 15, 2014 10:21 pm

HIT IZ SRBIJE
Nastavak 'Montevideo, Bog te video' stiže u kina

Drugi dio hita Dragana Bjelogrlića zove se 'Montevideo, vidimo se'

Film će doživjeti premijeru danas, 15. siječnja u beogradskom Sava centru, pišu Novosti.rs, a riječ je o nastavku priče o trijumfu srpskereprezentacije na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Urugvaju, 1930. godine.Prvi dio bio je golemi regionalni hit i u kritičara hvaljeni uradak, a u nastavku glume Miloš Biković, Petar Strugar, Viktor Savić, Predrag Vasić, Nebojša Ilić, Srđan Timarov, Aleksandar Radojičić, Ivan Zekić, Andrija Kuzmanović, Nenad Heraković, Uroš Jovčić, Milan Nikitović, Rade Ćosić, Bojan Krivokapić, kao i španjolska glumica Elena Martinez te nezaboravna B-zvijezdaArmand Asante.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyČet Jan 16, 2014 12:41 pm

Danubius ::
Prvi deo je bio sasvim simpatičan .Priča je završena , ne znam šta mogu da "nastave" ,jer se radi o autentičnoj priči ,no ....verovatno će malo romansirati "dalju sudbinu "protagonista .
Jedna od retkih naših serija (filmova ) gde nema nasilja i sličnih "tradicionalnih vrednosti"

Tajo, kako nema.. sledi put za Urugvaj I utakmice.. potom brzinski povratak I grande finale.. ispratili ih samo najblizi.. porodica I prijatelji a na doceku.. slavlje! I nije mala stvar biti drugi u svetu. Prvo I najvece dostignuce u fudbalu dugi niz godina.

Tirke je inace mom suprugu rod s mamine strane, tacnije on je bakin sestric tj. babine sestre sin. Rodom je iz Krnjeva kod Velike Plane. Tirnanici su nam sira familija. Nekada se spominjao samo kao proslavljeni fudbaler, a otkako je krenula prica sa Montevideom cela familija se pocela podsecati poznatih detalja u vezi s njim.
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyPon Feb 10, 2014 11:09 pm

Konačno ga odgledah.
Lepši mi prvi deo...
Ali i ovaj je lep za gledanje. Fali nama ovakvih filmova.
Djura je u filmu sjajan kao i uvek.
Izlazi se sa osmehom iz bioskopa! zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Feb 11, 2014 8:59 am

To su i moji sinovi rekli, posle odgledanog filma- Izasli smo sa osmehom.
-Pecat drugom delu je dao Djura, kao sto je Mima prvom-rece stariji sin.
Nazalost ja ga jos nisam pogledala :(
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Jun 24, 2014 9:34 pm

Ako se ne varam ,"drugi deo" u formatu serije (mislim da se zove "Montevideo -vidimo se " ) se trenutno emituje i na RTS i na RTL (hrvatski )
Pogledao sam koji nastavak -i nimalo me nije oduševio . Prežvakavanje iste priče koja polako nema ama baš ništa više sa istinom ,red kao "kriminala" ,javne kuće ,ovoga -onoga ,verovatno da se dobije holivudski šmek ,suština da smo "mi" veliki mangupi ,idealni ,pošteni,izuzetni ,  hrabri a eto ...veliki svet i moćne sile nas "ometaju u razvoju ".....
Meni lično -razvodnjeno ,neubedljivo i na kraju -nezanimljivo .
Bolje da je ostalo na prvoj priči (koja je ,manje -više ipak ,autentična) 
Ovako se razvlači kao "Rocky" gde je isto  valjao samo prvi nastavak koji je imao "priču" ,ostalo je bilo "na silu" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptyUto Jun 24, 2014 9:43 pm

Pogledala prve tri :Montevideo, vidimo se! i odustala.Ništa posebno.( RTL)
Totalno razvodnjeno...  mahmah .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptySre Jun 25, 2014 8:15 am

Ne slažem se sa prethodna dva diskutanta zlz
(Mada mislim da bi mogli zajedno da gledaju epizode, verujem da tek onda ne bi imali pojma šta se dešava u seriji! zlz)
A drugo...BAŠ mi me ČUDILO da Kijara postuje posle Danija, a da ima različito mišljenje!  :rlol: 

I ovu seriju treba gledati u gušćem rasporedu, dan za dan, a ne jedna nedeljno.
Meni se svidja kako je uradjeno, izmaštano i dočarano vreme.
To i ne treba da bude dokumentarni film.
I neka je napravljen da bude pomalo "holivudski".
Dosta mi je "realnih serija i filmova" o našoj stvarnosti.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” EmptySre Sep 03, 2014 4:16 pm

Na ideji "Montevidea" snima se novi film i serija po istinitom događaju "Bićemo prvaci sveta" .

Ovaj istorijski, sportski i biografski film prikazaće kako su četvorica vizionara - Nebojša Popović, Bora Stanković, Radomir Šaper i Aleksandar Nikolić od košarke napravili najbolji kolektivni proizvod sa Balkana.

Kako sam ovlaš pročitao -režiser Radoš Bajić ?! 
Prva misao mi bila -pa neće valjda.....
No nije .....radi se o Darku Bajiću ,koji je odličan režiser ,a za koga je prezimnjak običan dunster .
Srećom po nas -gledaoce .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Snima se „Montevideo 2” Empty
PočaljiNaslov: Re: Snima se „Montevideo 2”   Snima se „Montevideo 2” Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Snima se „Montevideo 2”
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» (tajno?) SNIMANJE-mob,web,nadzorna kamera ...i zloupotreba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: FILM & VIDEO &FILMSKE NOVOSTI-
Skoči na: