DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?

Ići dole 
+19
cojle
Danubius
promaja
Gothic
debilko
ZoxZoja
Astra
sunrise
AstrinaKomsinica
srculence
Kijara-brm
lollypop
Zana
sonia
podbarac
rouzvel
Tattoo
slatkicass
Admin
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Admin

Admin


Datum upisa : 25.09.2007

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Dec 05, 2012 3:51 am

First topic message reminder :

Postavljen novi chat posto mnogi se nisu snalazili sa onim.
Ako zelite velicinu ili dodatno da se sta menja Obratite se. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Dec 05, 2012 11:17 pm

bosankaa ::
Pa vidiš bona da se izjašnjavamo...13 komada glasova :pušač:

Od tih 13, me 6 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Dec 05, 2012 11:18 pm

Astra ::
Kijara-brm ::
Astra ::
ma kud zape na 13.... [You must be registered and logged in to see this image.]

idem ja na drugi nik....da glasam..da odapne dalje.... [You must be registered and logged in to see this image.]

ukrade mi slovo iz tastature....sad necu,saznace se [You must be registered and logged in to see this image.]

nek ide kona..ona je najmanje sumLJIva... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 06, 2012 2:01 pm

A vi to i glasate ,samo ,šta će vam chat kad nikad niste tamo smehsmeh :rlol: vi ko Crnogorac,vozite kola samo za 13.juli smehsmeh :rlol: .
Ako ima chat,radio treba da radi ,da ima više smajlija (ko na primer kod Astre na orlu )i to je uspeh zagarantovan ... smehsmeh :rlol: i da ,mora Kijara da bude urednik i cenzor glavni smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 06, 2012 7:35 pm

AstrinaKomsinica ::
Ja bih samo dodala kraj svakog nika trenutacni broj pp smehsmeh :rlol: :rlol:


ahhahah..nevidjena si ti baraba:))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 9:44 pm

... e, ljudi... ima l' neđe chat???

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 9:58 pm

John Doe ::
... e, ljudi... ima l' neđe chat???

rasta
Imaš chat na forumu

[You must be registered and logged in to see this link.]

eto ti ga i na DFR

[You must be registered and logged in to see this link.]

a evo i na "orlu"

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako nije dosta ,neka Astra aktivira i na forumu ,od volje vam ,meni ne smeta .

Ne zakuvavaj ,nije potrebno ,ni zabavno .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 10:03 pm

Danubius ::
John Doe ::
... e, ljudi... ima l' neđe chat???

rasta
Imaš chat na forumu

[You must be registered and logged in to see this link.]

eto ti ga i na DFR

[You must be registered and logged in to see this link.]

a evo i na "orlu"

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako nije dosta ,neka Astra aktivira i na forumu ,od volje vam ,meni ne smeta .

Ne zakuvavaj ,nije potrebno ,ni zabavno .

... jebajiga, biJo al' niko neće da četuje... 'oćemo još jedan 'de će svi četovat...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 10:10 pm

ja nisam mogla na forum...cetujem sa gazdom na FB a on ni mukajet...hahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 10:11 pm

... ja odčatov'o o'de i odo' spavat'... aj, laku noć...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 10:21 pm

Licno misljenje je da treba...
Ako se chat dobro izreklamira docice dosta novih clanova... sada se forum svodi na desetak ljudi koji su stalno tu, i nekoliko njih koji udju jednom u mesec dana.... Treba ici u korak sa vremenom i tehnologijom ;)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 10:34 pm

Sun,da li bi objasnila sta podrazumijevas pod tim da se dobro izreklamira chat.Ja ,licno sam protiv,jer forum smatram mjestom za pisanje na temama,jer da hocu cat,ima takvih kanala masa na netu...to je moje obrazlozenje.
Zato me zanima sta je po tebi prednost za forum,poruke se mogu slati i u inbox,stvarno bih voljela da objasnis tu prednost.
Ako imas i pozitivna iskustva sa drugih foruma,slobodno iznesi,mozda i ja promijenim misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 11:28 pm

Jednostavnooo, danas vecina populacije trazi cam, a mi ovde to nemamo... ok nije to lose, ima drugih mogucnosti ako neko zeli da se na cam... ali ako ovde postoji video chat, zasto bi neki isli drugde negde...
Ja recimo posecujem stranice, gde je dnevna poseta od nekih 50 do 500 ljudi, zasto? Zato sto ima video chat....

Ok, ovo je forum, ali ako forum postoji da bi 10 tak ili 15 tak ljudi kuckalo ovde, pisalo na neku temu... mlatili ovde slamu, onda ok.... forum postoji mnogo godina, i nakon svih tih godina, posecenost je ista u datom momentu.... to je jedna ekipa ista, sa nekim vise ili manje ali generalno to je to...

Cupkanje u mestu...
Ok, ako je to vrhunac, onda je sve super
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Okt 15, 2014 11:35 pm

Nismo se razumjele Sunrise,ja nemam nista protiv video cata,cak i ja koristim tu opciju...ali ne vidim sta dobija forum time...vise ljudi koji ce visit na tom video catu...a ta brojka ne znaci nista ako nece da budu aktivni na forumu,u smislu debate na temama.Ako je do gledanja i pricanja,onda ima svako od nas opcije da to i radi.
Jos uvijek ne znam sta dobija forum time...mozda bi se vise zblizili,ali ko zeli bliskost,opet ponavljam ima opcija mnogo i mimo foruma.
Ja ne mislim da nam treba neko ko je cuo...uauuuuuuu,ima video cat,ajmo pogledat i mi sta ima tu da se vidi,a forum broji clanove a aktivan ko i lani u to doba...jer ja ne smatram prisustvo nikom kao aktivnost na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 12:36 am

Dajte postavite više taj famozni chat, baš me zanima šta će da se desi...?! tongue
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 1:07 am

lollypop ::
Dajte postavite više taj famozni chat, baš me zanima šta će da se desi...?! tongue

Ma daj....hahah pa da moram da se umivam svaki dan i òcesljam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 1:39 am

Ahahhahhah....a sad ozbiljno: Za koji će nam q...c sad ta inovacija...?! Mislim, ovo je forum, a forumi-zna se koja im je osnovna funkcija-pisanje. Naravno, kroz pisanje se postepeno upoznajemo, sa ponekim poželimo i pobliže da se upoznamo. E, kada do toga dođe, onda upotrebimo drugačiji vid komunikacije i zakažemo viđenje uživo....itd..itd...

Ko želi isključivo direktno poznanstvo sa nekom drugom osobom, ne treba ni da dolazi na forum, već na sajtove za to predviđene.

P.S. Baš me i ne zanima da vidim da li je neko pre dolaska na radio oprao zube... :zubi3: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 1:41 am

Lolly,nista ne znas,video znaci da si samo video,a ne i njusio...

Ozbiljno,sve vise sam protiv...citajuci vase postove i sumiranjem svega...vise je razloga protiv nego za instalaciju VC
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 1:59 am

Ja sam mislila da ste vi završili sa ovom temom.. 


 Moj glas-NE.
Razlog- *forumaš sam ,nisam čater*.
Koči mi i ovako komp.Još nas je danas sve izbacio,a vi još o istome:D  mahmah










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 2:03 am

Kijara-brm ::

Razlog- *forumaš sam ,nisam čater*.
Ubiću se s' tobom... jbt Pa gde si videla forumski radio bez chata...?! Like a Star @ heaven smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 2:05 am

lollypop ::
Kijara-brm ::

Razlog- *forumaš sam ,nisam čater*.
Ubiću se s' tobom... jbt  Pa  gde si videla forumski radio bez chata...?! Like a Star @ heaven smehsmeh
Šta se smeješ?Imaš čet gde je i radio.Ubiću se ja s tobom..  :zubi3:
Odvojeno,a ne na forumu.Idi begaj.Smaraš me namerno..  kada77










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 2:09 am

Kijara-brm ::
Smaraš me namerno..  kada77

Jok ja, ti si mene pozabunjivala.... smehsmeh , tj o čemu mi sad ovde uopšte govorimo.... rasta :rlol: :rlol: ....chat na forumu, radijski chat, video chat, Danubiusov chat, itd..., itd.... vrag

smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 2:41 am

lollypop ::
Kijara-brm ::
Smaraš me namerno..  kada77

Jok ja, ti si mene pozabunjivala.... smehsmeh , tj o čemu mi sad ovde uopšte govorimo.... rasta :rlol: :rlol: ....chat na forumu, radijski chat, video chat, Danubiusov chat, itd..., itd.... vrag

smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
vrag  dakle spamerko da te udavim.
ne znam ja ništa.ma neću da znam..  :zubi3:.a ti živi u zabludi :p










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
srculence

srculence


Godina : 44
Datum upisa : 25.06.2014

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Okt 16, 2014 6:26 am

pa ne znam sta da vam kazem, niti znam koj je stari, niti vidim gde je ovaj jer ga ne vidim da mi je svejedno pa ne znam bas, a ovo cetvrto nisam, ja sam i jedno i drugo pa sada ova opcija nema za mene
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPon Nov 10, 2014 11:50 pm

LAV:
E ,pošto se traži dobar chat ,pa dok se ne nadje mogao bi privremeno da se postavi ovaj naš forumski ko i pre što se postavljao.RTo bi bilo privremeno dok se ne reši i nadje neki bolji od onog radijskog.Forum ne bih bio zapostavljen,čak šta više više bi se pisalo jer bi i DJ mogao da čitajući pojedine teme i zainteresuje chatere tako da bi moglo uporedo da se lep zeza ,piše i sluša muzika.
Ovo bi Danubius trebao da nam odgovori što pre .

Neka se ovdje vodi polemika oko cata
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPon Nov 10, 2014 11:53 pm

Astra ::
LAV:
E ,pošto se traži dobar chat ,pa dok se ne nadje mogao bi privremeno da se postavi ovaj naš forumski ko i pre što se postavljao.RTo bi bilo privremeno dok se ne reši i nadje neki bolji od onog radijskog.Forum ne bih bio zapostavljen,čak šta više više bi se pisalo jer bi i DJ mogao da čitajući pojedine teme i zainteresuje chatere tako da bi moglo uporedo da se lep zeza ,piše i sluša muzika.
Ovo bi Danubius trebao da nam odgovori što pre .

Neka se ovdje vodi polemika oko cata
Opet?
Ja nemam ništa protiv -kako narod forumski odluči . naklon










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPon Nov 10, 2014 11:55 pm

Privremeno je dok se ne ukrade neki bolji  dm2 trtrr,platićem kiriju ,nemo se brineš  :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPon Nov 10, 2014 11:58 pm

Pricamo tamo na catu....prvo,nema registrovanih...ne vise de,drugo,ne mozes automatski poslati poruku,a ako si kojim slucajem refres,onda se izgubi i nik,pa ponovo....a sve to je bar odlicno rijeseno na forumskom.
Sljedece....mi smo tamo...znaci ne i na forumu....a da je cat tu,tamo play,a sve ostalo tu ,pa s ei teme mogu ispratit i catovati.Ja mislim da bi to pomoglo za sad da bude bolje....jer bice sad i vise slusaoca na DFR.
To sto koci....jebem ga meni ozbiljno koce i smajlici a da ne pricam za slike....odem napravim kafu dok se izvrti ,da mi otvori,tako da reklamacija KOCI,nema bas osnove.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyUto Nov 11, 2014 2:45 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyUto Nov 11, 2014 1:04 pm

promaja ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

hihihihihihihihihihi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyUto Nov 11, 2014 9:09 pm

... chat ponovo radi a muzika je na DF radiju...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 9:14 am

Juce je postavljen chat koji som tradicionalno koristili u vreme praznika, zar ne? Pomislila sam kako ste malo pozurili, ali ok...Danas stoji chat van foruma ( ?! ) u sasvim nekom drugacijem obliku..
Po temi ( niisam citala sta ste pisali) chat nam treba, druzenja radi u vreme praznika, i ako se onda manje pise, da. I mislim da smo o tome razgovarali godinama unazad, u cemu je sad fora? 55555










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 9:46 am

Kako mislis van foruma?
Onaj nas tradicionalni,koji jeste malo ljepsi(za oko) je juce posandrcao,pa smo se sjetili da imamo i ovaj iz chat sobice i prebacili ga na startnu.
Preksinoc i sinoc je bilo vise slusaoca na radiju,pa smo ga stavili u te svrhe,vidjet cemo kako ce da funkcionise.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 9:51 am

Astra ::
Kako mislis van foruma?
Vidi se i pre ulaska na forum.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 9:55 am

Kako?
Mislis kao gost se vidi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 10:07 am

da

( i cuje se zlz )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 11:42 am

za ton,ima zvucnik na samom catu...nekako desno u donjem cosku,pa se smanji zvuk

ko zna mozda gosti dodju kad vide kako smo "zanimljivi" na catu...ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySre Nov 12, 2014 9:24 pm

Astra ::
za ton,ima zvucnik na samom catu...nekako desno u donjem cosku,pa se smanji zvuk

ko zna mozda gosti dodju kad vide kako smo "zanimljivi" na catu...ahahahah

... još kad bi nam Dančo sredio one kamere pa da se gledamo i uživo galamimo...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2015 9:35 pm

Narode forumski kakva je ovo tišina??? Imamo chat na samom Forumu a vi nit' ga koristite kako valja nit' se bunite šta će nam. Hajde brzo jedna polemika za i protiv ... mada se zna MI pobeđujemo u istoj smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2015 9:47 pm

Ja sam za, uvek!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2015 9:49 pm

sunrise ::
Ja sam za, uvek!

Pa sto ne uletis bar kad vidis da ima nekoga od nas tamo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2015 9:51 pm

Pa ja kad god uletim, nema nikoga :(
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2015 9:53 pm

sunrise ::
Pa ja kad god uletim, nema nikoga :(

Vidi se ko je logovan na catu i bez konekcije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyČet Dec 17, 2015 9:55 pm

sunrise ::
Pa ja kad god uletim, nema nikoga :(

Pa neko mora prvi da bude tamo. Šta misliš otkud društva sad. Ja ušla, malo pospremila kafanu i tako to ... sad kao ovo ne mogu da ti objasnim i na chatu ... moramo malo da piskaramo da nam Gazda ne zatvoriu kafanu zbog neaktivnosti na forumu smehsmeh :rlol: smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2015 1:27 pm

Treba nam neki gde je dozvoljeno pušenje, odnosno napušavanje










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2015 2:50 pm

Ja juce bio i malo se zadrzao lepo funkcionise jos malo da se zavrti pa ima da bude odlican.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2015 8:06 pm

jA DODJIIO  jbt
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 7:56 pm

Ja i dalje mislim da treba... Evo dole cu postaviti sliku, to je chat sa raznih nekih foruma, tacnije kompletnijih sajtova... Chat je prisutan uvek na strani, vide ga svi koji su ulogovani, obicno stoji na mestu iznad poslednjih tema. Takodje, svi koji su ulogovani, online su i na chatu, i samim tim ne moraju da klikcu da udju na chat, ima li koga ili ne, ovako svi mi koji smo na forumu, ujedno smo i na chatu, pa kome je dosadno i nece da se ganja sa temama, mozemo da caskamo neobavezno na chatu, a ne da razmiljamo da li cemo spamovati, biti izbrisani, banovani i sl...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 8:45 pm

sunrise ::
Ja i dalje mislim da treba... Evo dole cu postaviti sliku, to je chat sa raznih nekih foruma, tacnije kompletnijih sajtova... Chat je prisutan uvek na strani, vide ga svi koji su ulogovani, obicno stoji na mestu iznad poslednjih tema. Takodje, svi koji su ulogovani, online su i na chatu, i samim tim ne moraju da klikcu da udju na chat, ima li koga ili ne, ovako svi mi koji smo na forumu, ujedno smo i na chatu, pa kome je dosadno i nece da se ganja sa temama, mozemo da caskamo neobavezno na chatu, a ne da razmiljamo da li cemo spamovati, biti izbrisani, banovani i sl...

[You must be registered and logged in to see this image.]

A koji je nedostatak postojećeg chata?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 9:59 pm

Cat je postavljen mjesec dana,u prosjeku su ulazila 3 clana dnevno ,cesto i da se ne jave,pa sam skinula isti,da ne zauzima prostor,kad vec nema svoju funkciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 10:01 pm

Ja na forumu ne vidim chat, na radio chat-u takodje, malo pre sam usla, nigde nikoga...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 10:05 pm

Na forumu je biuo,kazem cijeli mjesec,niko ,ili skoro niko nije pisao,pa sam ga maknula,rekoh iznad,a na baner radijskog cata klikni i ima ljudi na catu,trenutno,bar 6
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 10:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na starnoj strani zeleno polje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 10:58 pm

Na taj radio chat, odnosno Xchat, oni koji su preko telefona ne mogu ni da udju.
Ja zaista ne kapiram cemu toliko protivljenje chatu koji ce uzimati mnogo manje prostora, nego 30% tema ovde koje su za veliko nista.
Govorim sve ovo iz iskustva, jer ja na svom sajtu-forumu koji sam zapostavila zbog nekih stvari, kad udjem na svakih par meseci vidim po desetak njih registrovanih i svi su se javili i kuckali na chatu, jako malo njih je nesto komentarisao na forumu. Ok, mozda ovde i ne treba chat, ako se vecina vas slaze da bude nas desetak, petnaest koji vec godinama ovde mlatimo slamu, vrtimo teme u krug i pritom kad se neko malo opusti, vec spamuje....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 11:20 pm

Treci put pisem,bio je od 20.12.-10.1. pa niko nije koristio njegove mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 11:23 pm

Ako ja razumem Sun ona hoće chat koji je potpuno otvoren, gde svako ko uđe na Forum bilo logovan ili gost vidi šta se piše.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 11:39 pm

ZoxZoja ::
Ako ja razumem Sun ona hoće chat koji je potpuno otvoren, gde svako ko uđe na Forum bilo logovan ili gost vidi šta se piše.

Otprilike, s' time sto se moze podesiti da vide gosti ili ne, i ako gosti vide, ne mogu da kuckaju ako se ne registruju.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 11:44 pm

Mene takav chat ne interesuje. Nemam ništa protiv da ga admini instaliraju (ako ga skripta podržava). Zašto ne pokušati i to.

Mene ćete naći na chatu DFR-a. Sasvim zadovoljava moje chaterske zahteve.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 11:44 pm

sunrise ::
ZoxZoja ::
Ako ja razumem Sun ona hoće chat koji je potpuno otvoren, gde svako ko uđe na Forum bilo logovan ili gost vidi šta se piše.

Otprilike, s' time sto se moze podesiti da vide gosti ili ne, i ako gosti vide, ne mogu da kuckaju ako se ne registruju.


A zašto je taj chat bolji od postojećeg?
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 EmptySub Jan 30, 2016 11:50 pm

Ok, postujem!
Vi vodite forum i vi odlucujete...
Ovo je samo bio savet i predlog, alo posto tako demonstrativno odbijate to, onda obrisite i ovu temu, jer cemu ona? Zauzima prostor... Zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» POVERENJE-treba li ga imati u bilo koga ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )
» Novi Sad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: