DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FARMA IV (i šta je bilo posle )

Ići dole 
+18
tok tuk tok
Danubius
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
Tattoo
dusicaa
zoran1970
rouzvel
Samouka
Nut
Đole
MadamX
Gagica78
promaja
surčinac
podbarac
sonia
Lena **
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPet Feb 15, 2013 8:32 pm

First topic message reminder :

Počinje Farma: Ko su VIP seljaci?




Kurir -

15. 02. 2013.11:04h

Komentari (53) FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 601923926

U martu na Pinku počinje „VIP ol-stars Farma“, a u
rijalitiju će učestvovati najuspešniji i najprovokativniji takmičari iz
prethodne tri sezone „Farme"

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 4674_ekrem_ahl




Kako Kurir ekskluzivno saznaje, u toku marta na televiziji Pink počinje
da se emituje „Farma“, najgledaniji od svih rijaliti-programa u Srbiji.
Sve se drži u najstrožoj tajnosti, kako sam izbor učesnika tako i
lokacija, ali i nova pravila igre, koja će uneti dodatnu tenziju među
farmere - i time „ružičastoj televiziji“ umnogome povećati gledanost.

- Svakodnevno se na Pinku mogu sresti najveće zvezde, ne samo iz zemlje
već i iz regiona. Da ne bude zabune, ne dolaze u emisije, već idu na
razgovore sa čelnim ljudima ove imperije. Priča se da će šou biti
najspektakularniji, jer Mitrovići svima žele da pokažu da su dani krize
daleko iza njih - kaže naš dobro upućen izvor koji insistira na
anonimnosti.


- Biće pokrenuta „VIP ol-stars Farma“, a u njoj će učestvovati
najuspešniji, najinteresantniji, najprovokativniji učesnici svih
dosadašnjih „Farmi“!
Dok je na Pinku sve obavijeno velom tajne, a svi nadležni izbegavaju da
daju komentar, verujemo da bi se pod istim krovom mogli naći Đus,
Katarina Živković, Miloš Bojanić, Milan Topalović Topalko, Ekrem Jevrić,
Vendi, Maja Nikolić, Zlata Petrović, Marina Perazić, Firči, Cakana,
Milena Ćeranić i Nemanja Stevanović.
________
Da li ste gledali dosadašnje "Farme " ,šta mislite o ovom rijalitiju ? FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 3761340770










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Avg 04, 2013 6:46 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 1:44 pm

Samouka ::
Kjaro, jel' ono noćas Ana Bekuta pevala na farmi, ili sam ja onako sanjiva, šetajći kanalima, utripovala?
Jesta Ana je pevala...I još mnogo mladih koje ne poznajem.Ali bili su odlični...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 3:22 pm

Intervju, bodi-bilderka nije ni svesna šta ju je sve snašlo
LJUBA: Skupljam dokaze da mi je dečko zaveo maloletnu ćerku!

Borba tek sledi

Moj život nije bio lak, preživela sam mnogo toga i nikad se ne predajem. Svaki problem rešavam, kad budem saznala šta se sve dešavalo, ponovo će da radi analitika
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Ljuba-pantovic-farma-aleksandar-cabarkapa-zavodenje-cerka-dokazi-1373063254-335351
Ljuba Pantović doživela je šok čim je izašla s Farme.
Dočekala ju je informacija o porodičnom skandalu - da je njen bivši dever Srba Subotić javno optužio njenog dečka Aleksandra Čabarkapu kako je zaveo njenu stariju ćerku Aleksandru, s kojom čeka dete. Danima je ova priča punila novinske stupce, da bi Aleksandra i Aleksandar na kraju priznali da su sve to izmislili. Ipak, i posle toga zajedno su se pojavili na novosadskom splavu „Dva galeba“, kad ih je uslikao naš paparaco. S njima u društvu bila je i Čabarkapina trudna žena, koja će mu roditi četvrto dete.

♦ Ljuba je po napuštanju imanja ostala zatečena i nije znala šta da kaže.
- Nisam imala vremena da pročitam sve novine i zato vas molim da mi date nekoliko dana da se informišem o onome što se dogodilo dok sam bila na Farmi. Za tri i po meseca mogli ste da vidite ko sam, da sam osoba koja stoji iza svojih reči, koja ne optužuje nikoga bez dokaza i ne veruje ni u šta što svojim očima nije videla.

Porodica je svetinja i tu greške ne smeju da se događaju. Prva informacija koju sam dobila po izlasku s Farme je da me je na imanju posetila socijalna služba, što je laž.

Da li si se videla ili čula sa ćerkom?
- O temama koje se tiču moje porodice sada ne želim da govorim javno.

A sa Čabarkapom?
- Ni o deveru ni o tom Čabarkapi, ćerkama, mami i tati ne želim sada da pričam.

Ako dođeš do dokaza i oni ti u lice kažu da su zajedno, šta ćeš da uradiš?
- Ne bavim se pretpostavkama, bavim se isključivo činjenicama, dokazima i onim što sam videla, a ne onim što sam čula. Ćutaću dok ne saznam sve. Trebaće mi vremena i hvala vama iz Kurira na materijalu koji ste mi dali da pogledam. Vidim da me poštujete i ja vas poštujem još više.

Čabarkapa je rekao da je bio sa Stanijom i da ima slike na kojima ga ona oralno zadovoljava.
- (Smeh) Pa taj Aleksandar je neki žešći šmeker, je l‘?

Poznato je da je on oženjen i da čeka četvrto dete. Otkud to da si se upustila u vezu sa zauzetim muškarcem?
- Možda sam se šalila.

Znači li to da je on nebitan?
- Mnogo njih je nebitno. Umem da preživim sve, što sam i dokazala. Moj život nije bio lak, preživela sam mnogo toga i nikad se ne predajem. Svaki problem rešavam, pa će tako biti i sada. Živi smo ljudi, kad budem videla šta i kako, opet će da radi analitika.
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Ljuba-pantovic-farma-aleksandar-cabarkapa-zavodenje-cerka-dokazi-1373063254-335353 [b class="figcaption"]Ljubav ili farsa... Aleksandar i Aleksandra [/b]
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Ljuba-pantovic-farma-aleksandar-cabarkapa-zavodenje-cerka-dokazi-1373063254-335349
Prekidali intervju

Usred razgovora s Ljubom, posle pitanja kako se slaže sa starijom ćerkom, jer ona kaže da znaju da ne razgovaraju po dva meseca, ubacili su se Ljubin drug i majka.
- Ovo pitanje koje ste joj postavili, da li možete dokazati da je to istina, pa da ona na njega odgovori? Vi ste sve žene, možda i majke, a postavljate ovde suvišna pitanja osobi koja tri i po meseca nije bila kod kuće. Molim vas, imajte profesionalnog morala.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 3:27 pm

ANKETA: Koja dva farmera večeras ispadaju?
Za super finale i glasove publike bore se Ekrem Jevrić, Filip Panajotović, Sulejman Haljevac Memo, Stanija Dobrojević, Andrija Marković Aki, Radojka Bogdanović, Nenad Aleksić Sha, Goca Božinovska
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Farma-vip-seljaci-takmilenje-rijaliti-lisovic-1363738647-285261
Rijaliti šou Farma, koja više od 100 dana, stigao je do samog kraja. Još jedan dan je ostao do proglašenja pobednika, koji će odneti nagradu od 50.000 evra, a večeras u polufinalonoj emisiji ispašće dva farmera.
U finale je ušlo 13 finalista, a do danas je ispalo petoro farmera. Sinoć u vanrednom izbacivanju imanje je napustio Danijel Alibabić, a pre njih su imanje u Lisovićima napustili Ljuba Pantović, Vesna Rivas, Jovana Nikolić i Saška Karan, koja je bila prvi finalista, ali je i prva napustila Farmu.
Za super finale i glasove publike bore se Ekrem Jevrić, Filip Panajotović, Sulejman Haljevac Memo, Stanija Dobrojević, Andrija Marković Aki, Radojka Bogdanović, Nenad Aleksić Sha, Goca Božinovska.
Sutra je superfinale Farme, a kako stvari trenutno stoje, s imanja u Lisoviću kao pobednik će izaći Filip Panajotović. On po broju glasova zasad drži prvo mesto. Kako Kurir saznaje od izvora bliskom produkciji televizije Pink, maneken koji je izbačen pa vraćen na imanje dobija najveći broj glasova publike, ali mu za vratom diše Sulejman Memo Haljevac.
Prema anketi portala Kurira, ubedljivo vodi Goca Božinovska, a za njom su Radojka i Ša.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 3:29 pm

Uzbudljivo žene bez šansi za trijumf
SUPERFINALE: Filip favorit, Memo ga prati

Panajotović zasad ima najviše glasova za pobedu na Farmi, drugi je Haljevac, dok Stanija Dobrojević drži treće mesto
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Filip-panajotovic-stanija-dobrojevic-1373063752-335355
Stanija Dobrojević i Filip Panajotović

Maneken vodi u borbi za 50.000 evra.
Sutra je superfinale Farme, a kako stvari trenutno stoje, s imanja u Lisoviću kao pobednik će izaći Filip Panajotović. On po broju glasova zasad drži prvo mesto. Kako Kurir saznaje od izvora bliskom produkciji televizije Pink, maneken koji je izbačen pa vraćen na imanje dobija najveći broj glasova publike, ali mu za vratom diše Sulejman Memo Haljevac.

- Publika proteklih nedelju dana najviše glasa za Filipa i Memu. Stanija drži treće mesto, a ostali ne mogu ni da im priđu po glasovima - kaže naš izvor.

Filip se drži već oprobanog recepta i taktike koja se u rijalitiju pokazala kao delotvorna. Panajotović se na Farmu vratio nakon baraža, kao i Katarina Živković, koja je trijumfovala u trećem serijalu. Pevačica „Granda“ gledaoce je intrigirala ljubavnom vezom s manekenom Banetom Jankovićem. Filip je primenio isti recept kad je zaveo Staniju Dobrojević, s kojom je u turbulentnoj vezi.

(Lj. R.)

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Vicesampion-memo-haljevac-1373063780-335357 [b class="figcaption"]Vicešampion... Memo Haljevac [/b]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 10:00 pm

Farmu je napustioooooooooo oooooooo,konačno.
EKREM JEVRIĆ...:mahhh:  spite ironic3 

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine



Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 10:13 pm

ooo,neeeeee
oo
o,ne!
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine



Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 10:14 pm

...a za ovo, "konačno" si najbala.:zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 10:16 pm

tok tuk tok ::
ooo,neeeeee
oo
o,ne!
da zovemo hitnu?smehsmeh 
još jedan/jedna ispada..
maybe FIFI ILI FUFI? ironic3

ma neka sam i nehebala..ali ode Ekrem....:mahhh: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine



Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 10:18 pm

oooo, samo ne fufi. to be bilo previše za moj tanani sentiment.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 10:20 pm

tok tuk tok ::
oooo, samo ne fufi. to be bilo previše za moj tanani sentiment.
FUFI za dlaku..ostala da stoji ona i Ekrem....
A biju srca junačka...:zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:17 pm

farmu napušta FIFI-Filip Panajotević..:mahhh: 

SUPEFINALISTI SU:GOCA BOŽINOVSKA,STANIJA,AKI,MEMO,RADOJKA I SHHHHHHHHHHHAAAAAAAAA










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:22 pm

Fifika je izleteo-i time "ugasio" kod Fufi .

Fufi čak ni ne može da odglumi "žalost" . Još uvek može da uzme 50 000 evrića -a onda joj ne treba onaj moron što "ljubomoriše" ,zar ne ? I sama mu je to više puta nagovestila . Ako i ona ostane bez kinte -onda će još neko vreme šlepati tutleta uz sebe radi "priče",ali u suštini -Fifika je delete .

Sad će biti zanimljivo šta će Ekrem da izjavi....da li će da izlaje šta se dogovorio sa "gazdom" .
Ostaju Memo ,Sha ,Goca ,Radojka i Aki .
Biće da se približavamo ,o ,čudu ....da pobedi Goca ili Aki ,tj da lovu u stvari odnese -"kuća" ,tj Grand koji ovu prevaru već četvrti put uspešno plasira .










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:30 pm

Danubius ::
Fifika je izleteo-i time "ugasio" kod Fufi .

Fufi čak ni ne može da odglumi "žalost" . Još uvek može da uzme 50 000 evrića -a onda joj ne treba onaj moron što "ljubomoriše" ,zar ne ? I sama mu je to više puta nagovestila . Ako i ona ostane bez kinte -onda će još neko vreme šlepati tutleta uz sebe radi "priče",ali u suštini -Fifika je delete .

Sad će biti zanimljivo šta će Ekrem da izjavi....da li će da izlaje šta se dogovorio sa "gazdom" .
Ostaju Memo ,Sha ,Goca ,Radojka i Aki .
Biće da se približavamo ,o ,čudu ....da pobedi Goca ili Aki ,tj da lovu u stvari odnese -"kuća" ,tj Grand koji ovu prevaru već četvrti put uspešno plasira .

hahaha..biće da je tako...
Ekrem je totalno izgubljen..ili je stvarno toliki blentavijus...
Izgubio se čovek u studiju..smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:34 pm

razbimo Sha...

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Stanija%20plejboj
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:40 pm

Opa..vid pazi ovog komaTa..
hahahahahahaha...odavalila sam se..od smeha Ekremu...
Ekreme da li ste bili u Veneciji..?
Šta?smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nije se svideo sam sebi na snimku...smehsmeh 
Neće više na farmu..Dva puta je bio,nije ništa osvojio...ironic3 
On se pogubio totalno...pacov 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:41 pm

tok tuk tok ::
razbimo Sha...

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Stanija%20plejboj
HULK do pobede smehsmeh 

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Hqdefault










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:45 pm

jaoooo, kad porastem biću Hulk..smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:51 pm

hahahahahaha..jedan je HULK...
a poseduje ga samo SHA...:zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptySub Jul 06, 2013 11:58 pm

Jedni su silikoni...

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 STANIJA-1
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 12:00 am

tok tuk tok ::
Jedni su silikoni...

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 STANIJA-1

neće ni FUFI DA OSVOJI PRVO MESTO...:zubi3: 
džaba joj silikoni:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 8:43 pm

Ispao Sha (i Hulk sa njim )
Očekivano .
Nema Fifija u studiju -verovatno obilazi beogradske splavove i moljaka da se  glasa ,ako već i nije našao sponzora ,koji plaća glasove i ljude koji klikaju .
Kladionica za scenario nadalje -sledeća ,Radojka ,Memo ,Aki ,i na kraju ostaju Fufi i Božinovska .
Božinovska pobeđuje ,pare ostaju "Grandu " .
Ili neko misli drugačije ?










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 8:47 pm

Danubius ::
Ispao Sha (i Hulk sa njim )
Očekivano .
Nema Fifija u studiju -verovatno obilazi beogradske splavove i moljaka da se  glasa ,ako već i nije našao sponzora ,koji plaća glasove i ljude koji klikaju .
Kladionica za scenario nadalje -sledeća ,Radojka ,Memo ,Aki ,i na kraju ostaju Fufi i Božinovska .
Božinovska pobeđuje ,pare ostaju "Grandu " .
Ili neko misli drugačije ?
Šokirala sam se .Potajno sam se nadala da neće SHA ispasti...
Namešteno 100%..

GOCA,FUFI I AKI uzimaju prva tri mesta...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:08 pm

sa silikonima u svetlu budućnost.
bolje rat nego pakt
guzata do pobede...smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:12 pm

tok tuk tok ::
sa silikonima u svetlu budućnost.
bolje rat nego pakt
guzata do pobede...smehsmeh 
avetinjo..AKI ispao.
ko bi reko čuda da se dese...:zubi3: 

ako guzata pobedi...delite pink forever...jbt ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:16 pm

tok tuk tok ::
sa silikonima u svetlu budućnost.
bolje rat nego pakt
guzata do pobede...smehsmeh 

 Ispao onaj razmažensko  K(Aki) Za mene neočekivano ,pre sam očekivao da će Radojka da izleti ,sumnjam da je za nju organizovan "seljački front" za glasanje .Kaki je ipak "Grandovac" ,pa sad valjda da zataškaju ,*ajd mali napolje .Za Memu moguće da glasa Bosna ,no Radojka ili on bi bili po logici sledeći. Fufi ima i sponzore ,to je sigurno .
No, na kraju opet sve produkcija namesta ,glasali ne glasali .










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:16 pm

Kijara-brm ::
tok tuk tok ::
sa silikonima u svetlu budućnost.
bolje rat nego pakt
guzata do pobede...smehsmeh 
avetinjo..AKI ispao.
ko bi reko čuda da se dese...:zubi3: 

ako guzata pobedi...delite pink forever...jbt ironic3

nemoj da si protiv sebe, sve guzate za predsednice država....rasta 
asskis 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:19 pm

tok tuk tok ::
Kijara-brm ::
tok tuk tok ::
sa silikonima u svetlu budućnost.
bolje rat nego pakt
guzata do pobede...smehsmeh 
avetinjo..AKI ispao.
ko bi reko čuda da se dese...:zubi3: 

ako guzata pobedi...delite pink forever...jbt ironic3

nemoj da si protiv sebe, sve guzate za predsednice država....rasta 
asskis 
guzata je kona...ironic3 
ovo je sve namešteno.neka je..ko nas tera da gledamo...ironic3 
ispao mi SHA...za mene je on ipak pobednik...peva 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:19 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Danubiuse, si ti normalan.
Ne zavisi svet od pobednika na farmi.pacov 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:29 pm

tok tuk tok ::
smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Danubiuse, si ti normalan.
Ne zavisi svet od pobednika na farmi.pacov 
Tuki ,iako si dobar poznavalac pojedinih ženskih shacke ,napravio si lapsus ,misleći na jedno (u)tongue  a pišući drugo . spite 
Ode protiv sebe ,jer najveće dupe ima Radojka  FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966
Na Farmi ,mislim .










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:32 pm

Danubius ::
tok tuk tok ::
smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Danubiuse, si ti normalan.
Ne zavisi svet od pobednika na farmi.pacov 
Tuki ,iako si dobar poznavalac pojedinih ženskih shacke ,napravio si lapsus ,misleći na jedno (u)tongue  a pišući drugo . spite 
Ode protiv sebe ,jer najveće dupe ima Radojka  FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966
Na Farmi ,mislim .
Mašala ne zaostaje ni Goca Božinovska.Zguzala se i ona....:)
Dany navija za FUFI,ali neće javnio da pokaže ...Duboko u njemu čuči ta sreća...spite










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:33 pm

Danubius ::
tok tuk tok ::
smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Danubiuse, si ti normalan.
Ne zavisi svet od pobednika na farmi.pacov 
Tuki ,iako si dobar poznavalac pojedinih ženskih shacke ,napravio si lapsus ,misleći na jedno (u)tongue  a pišući drugo . spite 
Ode protiv sebe ,jer najveće dupe ima Radojka  FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 98966
Na Farmi ,mislim .

nema greške Deny, ne meri se dupe šeširom nego načinom kako ga vlasnica nosi...smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:37 pm

tok tuk tok ::


nema greške Deny, ne meri se dupe šeširom nego načinom kako ga vlasnica nosi...smehsmeh 

 Dupe je ukras ,ali i oružje ,slažem se ,ali može biti i karakterna osobina
Tvoja Fufi ima sve ove karakteristike ,sem što owstalo nejasno da li je silikonsko ili pravo ? spite










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:41 pm

Pravo je dupe....cccc..100%...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:54 pm

Goca ispala...affraid 
RADOJKA,MEMO I FUFI ostali...smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:57 pm

Opa ,Božinovska ?
Šta su smislili? Da pobedi "žena iz naroda" ,Radojka ? Ili da Srbija pokaže da nema predrasuda ,pa,kao Memo?
Ili na kraju -važno je dupe ?
Nisam očekivao ovakav rasplet ,hm .Tuk Tok ,biće da bolje prognoziraš . FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 111827










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 9:59 pm

On je bolji nego Tarot....
ttt..na sledeću farmu ideš...smehsmeh ...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:05 pm

ma za muslimane je memina pobeda više od Farme...verovatno masovno glasaju...
pa memo i nije toliko loš ali slike su mu loše.

radojka je predstavnica ruralne srbije...za nju glasaju verovatno Erini i Irvasovi glasači..

pošto je Sha ispao jedini predstavnik urbane Srbije je Stanija...preostaje ti samo da glasaš za nju pa da se posle samoubiješ smehsmeh 
uopšte ne mislim da je ona loša koliko kreče na nju...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:08 pm

tok tuk tok ::
ma za muslimane  je memina pobeda više od Farme...verovatno masovno glasaju...
pa memo i nije toliko loš ali slike su mu loše.

radojka je predstavnica ruralne srbije...za nju glasaju verovatno Erini i Irvasovi glasači..

pošto je Sha ispao jedini predstavnik urbane Srbije je Stanija...preostaje ti samo da glasaš za nju pa da se posle samoubiješ smehsmeh 
uopšte ne mislim da je ona loša koliko kreče na nju...


kako ti sve znaš..da ti čovek pozavidi...smehsmeh 
samo što mi izbaciše SHA....,a guzara ostade...spite










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:10 pm

Kijara-brm ::
tok tuk tok ::
ma za muslimane  je memina pobeda više od Farme...verovatno masovno glasaju...
pa memo i nije toliko loš ali slike su mu loše.

radojka je predstavnica ruralne srbije...za nju glasaju verovatno Erini i Irvasovi glasači..

pošto je Sha ispao jedini predstavnik urbane Srbije je Stanija...preostaje ti samo da glasaš za nju pa da se posle samoubiješ smehsmeh 
uopšte ne mislim da je ona loša koliko kreče na nju...


kako ti sve znaš..da ti čovek pozavidi...smehsmeh 
samo što mi izbaciše SHA....,a guzara ostade...spite

beštijo, a Hulka ni jednom rečju da spomeneš.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:25 pm

Pogubila sam se kad je SHA ispao...:zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:27 pm

Kijara-brm ::
Pogubila sam se kad je SHA ispao...:zubi3: 

Zovi hitnu...smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:37 pm

tok tuk tok ::
Kijara-brm ::
Pogubila sam se kad je SHA ispao...:zubi3: 

Zovi hitnu...smehsmeh 

ako FUFI osvoji prvo mesto...,a mene nema..u hitnoj sam...smehsmeh 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:45 pm

tok tuk tok ::
ma za muslimane  je memina pobeda više od Farme...verovatno masovno glasaju...
.... jedini predstavnik urbane Srbije je Stanija...preostaje ti samo da glasaš za nju pa da se posle samoubiješ smehsmeh 

 Fufi i Memo u finalu . Biće skoro propast sveta ,ako Fufi treba da pobedi kao predstavnik "urbane Srbije" ?
Kako bre nije loša ?
Lažljiva ,proračunata ,neiskrena , pokvarena ,živi od pokazivanja sisa i guzice (i to dobro?)
Pa pola devojčica kad poraste ,želeće da bude Stanija .
Tačno je i za Memu .Na mene nije ostavio nikakav utisak "raje" ,nego ...ne znam ni sam sta . Uopšte mi nije autentični "bosanac" .
Ispalo je ...nema veze jesi radio ,družio se ,poštovao pravila i kolektiv ....šta je onda i bila suština cele igre ?
Fufi nije sve to -pa će da pobedi i uzme pare ? nesvest










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 10:55 pm

Citat :
="Lažljiva ,proračunata ,neiskrena , pokvarena "

jbt...pa nije ona političar..ako pobedi znači samo da je igračica.

Citat :
="živi od pokazivanja sisa i guzice (i to dobro?) "

Dany, jbt...ne budi konzerva...pa svet je pun fotomodela, manekenka, zečica i ostalih kućnih ljubimaca.

ja sam čuo da je htela raditi u rudniku ali joj nije dala mama...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 11:35 pm

ja sam šokirana...:zubi3: 
šta onda treba da bude da ima jedan farmer da bi pobedio?
koje kvalifikacije?koju igru da igra?
rad ne prolazi,iskrenost jok,biti svoj-ni slučajno..

Nema Stanija ništa sem guzice,silikona i jezičine...smehsmeh
(ostale karakteristike joj nisu jača strana...pogotovo RAD)


Ako to prolazi tamo...Žalosno..:zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 11:52 pm

tok tuk tok ::


jbt...pa nije ona političar..ako pobedi znači samo da je igračica.



Dany, jbt...ne budi konzerva...pa svet je pun fotomodela, manekenka, zečica i ostalih kućnih ljubimaca.

ja sam čuo da je htela raditi u rudniku ali joj nije dala mama...

 Upotrebila je i politiku -ne zaboravi .I to vrlo podlo i proraćunato .
Čak i sa namerom da otme Irvaski glasače ,direktno je igrala na taj profil (iako je državljanka Amerike )
Ma ok je za svet .Ali je ovo Srbija ,i to šalje jako lošu poruku za omladinu ,a i daje ružnu sliku o omladini .
Fifi ,Fufi, Kaki...sve sam neradnik ,spreman na sve i svašta i da svakoga uvredi i zgazi -za pare i ličnu afirmaciju .
Ma i sve to ....opet ,neke emocije ipak nisu na prodaju ,ne bi smele biti .Fifika će da završi kao upotrebljeni kurton ,samo li Fufi uzme pare ,no ne mogu reći da mi je žao ,naravno .
Kad se sve sabere ,ipak wsu trebale pobediti Radojka ili Goca ,to bi bilo realno ,i koliko -toliko ,pošteno ,ako je već igra tako zamišljena.










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyNed Jul 07, 2013 11:59 pm

Danubius ::

Fifi ,Fufi, Kaki...sve sam neradnik ,spreman na sve i svašta i da svakoga uvredi i zgazi -za pare i ličnu afirmaciju .
Ma i sve to ....opet ,neke emocije ipak nisu na prodaju ,ne bi smele biti .Fifika će da završi kao upotrebljeni kurton ,samo li Fufi uzme pare ,no ne mogu reći da mi je žao ,naravno .
Kad se sve sabere ,ipak wsu trebale pobediti Radojka ili Goca ,to bi bilo realno ,i koliko -toliko ,pošteno ,ako je već igra tako zamišljena.

:rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
došlo mo da plačem kad vidim dokle je Fufi dogurala..
ali nasmeja me ovaj deo za Fifiku...:zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 12:20 am

Pobednik je Memo,ubedljivo ,sa 61 % glasova.
Ma bilo ko -samo da nije Fufi ,ko god glasao za to .
Šteta što kamere nikako ne pokazuju Fifiku i Fufiku ,sumnjam da mogu sad da odglume osmeh .

 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 SulejmanHaljevacMemo_zps6723f5b1










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 12:26 am

Danubius ::
Pobednik je Memo,ubedljivo ,sa 61 % glasova.
Ma bilo ko -samo da nije Fufi ,ko god glasao za to .
Šteta što kamere nikako ne pokazuju Fifiku i Fufiku ,sumnjam da mogu sad da odglume osmeh .

 FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 SulejmanHaljevacMemo_zps6723f5b1


Bravo za Bosnu.(Sarajevo)..kolo .Memo nije bio pohlepan za novac kao FUFI...

Bravo za Memine drugare,koji su pohvalili SHA jer bez njega Memo ne bi izdržao toliko na farmi...:) ,sve Memine glasače i celu Srbiju na toploj dobrodošlici

Koliko sam uspela videti Fifi je ostao sam da stoji...:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 12:40 am

Ima momak Cok,pa to ti je smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 2:57 am

Ja sam odlucila da prijavim Robina Bayer za iducu Farmu :zubi3:  Pa da vidimo kako to pro radi smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 3:06 am

Aj uz njega Vucica,Cecu Jecu i par popova....leleeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 3:08 am

Astra ::
Aj uz njega Vucica,Cecu Jecu i par popova....leleeeeeeeeeeeeee

Profesionalna postava hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 7:34 am

Sad u miru može napisati knjigu na temu šta je to čok...smehsmeh 
Čestitke...
a i da Dany i Kijani malo odmore.
a fufi da smuva memu i pošteno zaradi deo njegove nagrade...
pink da pokrene humanitarne smsove kako bi skupio neki dinar da može dovući ekrema u farmu5.
i tako to...


ps. iznenadila me memina pobeda....hm..moglo bi se reći pozitivno.
pored Stanije trpeo je najveći hejt na netu a nekako mi hejtovani uvek simpatični.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 7:34 pm

tok tuk tok ::



ps. iznenadila me memina pobeda....hm..moglo bi se reći pozitivno.
pored Stanije trpeo je najveći hejt na netu a nekako mi hejtovani uvek simpatični.

 Po društvenim mrežama su svi odmah krenuli da pljušte komentari poput:

- Stanija izgubila pobedu, a Srbija zadržala ono malo preostalog dostojanstva
 - Dobro je, sada možda imamo i šanse za datum.
__________
Naravno da je bilo hejta -kako može musliman da pobedi u nečemu u Srbiji ? Kada je Ekrem počeo da lupeta ,to je izazvalo ceo talas najružnijih komentara od dežurnih branioca srpstva ,bez obzira što to izgovori retard pijan kao dupe .
To su oni isti što su slali sms-ove  "Stanija, srpkinjo ,Krajina je uz tebe "
No jedno se mora reći -(Ekrema ne treba računati ,taj bulazni uvek ) sem glupe Irvaske ,i Erinih pokušaja da nešto ućari na "ikonografiji" ,i Fufi na mrtvom ocu , ,SVI drugi farmeri su pokazali visok stepen međunacionalne i verske tolerancije ,za svaku pohvalu .
Za razliku od prošle farme sa velikim nacionalno svesnima Bojanićem i Majom Nikolić ,koji pored šovinizma dadoše i neke fašističke izjave (za Jevreje)
Ne znam da li je štamparska greška
Pobednik Farme 2013 Sulejman Haljevac Memo: Otac mi je poklonio stan od 700.000 evra, novac mi ne znači!link

(a i ne mogu da zamislim stan koji toliko vredi ???? ) no ova izjava mu baš nije trebala ,jer mnogi (i ja ) žale što novac nije dobio neko drugi (Sha ,Ljuba ,Radojka )
Mene živo zanima šta rade Fifi i Fufi u "spoljašnjem svetu" ?
Nešto ne nađoh nijedan tekst na tu temu . :zubi3:

Fifika ,kao pravo "muško" ,dao izjavu :

FILIP: Seks sa Jovanom imao sam u kupatilu, prve večeri!link

Taj veliki mužjak ,koji *ebe prvo veče ,šenio kod Fufi ,da mu "da" da je pipne za sisu -tri meseca ?

A još više me zanima kako će se oboje provesti ,kada se pojavi tip koji se pominjao pod nadimkom "Šareni" .spite
Zna se koja vrsta tipova imaju ovakve nadimke u Srbiji .:mafiav6:










FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Jul 08, 2013 7:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 7:42 pm

STANIJA PONOVO ISKRENA? Pregrizla bih jezik samoj sebi jer volim Danijela!


 
Promenila ploču
FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 41534_stanija_af
Starleta Stanije Dobrojević osvojila je drugo mesto u rijalitiju "Farma". Ona je nakon proglašenja pobednika otišla u šminkernicu gde su je sačekali novinari. Ekipa "Pulsonline" postavila je starleti veoma škakljiva pitanja, zbog kojih joj ni malo nije bilo prijatno.

 
P: Da li ti je neprijatno što si sada okružena ovolikim brojem novinara koje si nazvala debilima?
S: Ja se duboko izvinjavam jer zaista tako ne mislim - zbunjeno je rekla starleta i okrenula priču u svoju korist.
 
P: Kako si mogla da izdaš jedinog pravog prijatelja, Danijela Alibabića i nazoveš ga homoseksualcem?
S: Ja sam te informacije dobila iz spoljnog sveta, ali ne mogu da vam kažem od koga i kako. Ja Danijela jako volim, i pregrizla bih sopstveni jezik samo da mogu da vratim vreme unazad - rekla je Stanija.
 
Na konstataciju kolega iz drugih redakcija da je majka Filipa Panajotovića rekla ružne reči za starletu, ona se samo nasmejala i kratko odgovorila:
 
- Ja nju sigurno neću da osvajam. Ne znam šta je govorila za mene, i neću joj se ulagivati. Ako me Filip voli, i ako je srećan onda i ona treba da nas podrži - rekla je Stanija.

VIDEO










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 10:00 pm

aj, tutanj sa ove teme...farma je završena..wc 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 10:13 pm

tok tuk tok ::
aj, tutanj sa ove teme...farma je završena..wc 
Nije još..SAD SLEDI ŠTA JE BILO POSLE.I TO ĆE SE RAZVUĆI DO SEPTEMBRA I ONDA POČINJE FARMA 5 smehsmeh 
Upravo gledam Gocu,Memu i Staniju u studiju...
Fufi i Fifi sz zajedno-ZA SADA..:zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine
tok tuk tok


Datum upisa : 17.01.2013

FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 EmptyPon Jul 08, 2013 10:17 pm

fufi i fifi zajedno!!!
jao kako je to romantično.
hoću i ja na farmu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FARMA IV (i šta je bilo posle )    FARMA IV (i šta je bilo posle )  - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FARMA IV (i šta je bilo posle )
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Farma Pilica Panovo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: