DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LJUDSKI KARAKTER... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LJUDSKI KARAKTER... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 LJUDSKI KARAKTER...

Ići dole 
+6
AstrinaKomsinica
montoya
anja007
Danubius
Somborka
komunikativn@
10 posters
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptySub Sep 27, 2008 3:54 pm

..( mislim da nismo diskutovali na ovakvu temu :scratch: )

Tko su po vama ljudi "od karaktera"?
Kakav ljudski karakter uopce cjenite, preferirate?
Stao ne volite u osobinama ljudi?
Uspijete li prepoznati svoje mane?
Koje su to?
Koje su vam vrline?
Sto drugi cjene kod vas? ( osim iskrenosti )
Dali mislite da ste nekad pogresno shvaceni ?


Danas sam strasno radoznala :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Somborka

Somborka


Godina : 63
Datum upisa : 30.08.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptySub Sep 27, 2008 6:30 pm

Ljudi od karaktera...sta je to????? Salim se, naravno?
Zaista mislim da ih nema mnogo ali... imam ja jednu drugu dilemu...da li sam ja jedna od njih? :?:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptySub Sep 27, 2008 8:30 pm

Karakterni ljudi veoma loše prolaze u sredinama kao što je naša , jer se to okreće na njihovu štetu. Stvara se opšta klima u drugom pravcu, pa takvi ljudi , apsurdno, ispadaju glupi i nesposobni, bele vrane ... Karakter= princip, a to znaci i nedovoljnu fleksibilnost na zatečene uslove . Ne postoji osoba koja nije nekada odstupila od svojih principa , jer onda bi funkcionisali na principu na kojem rade računari ........










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptySub Sep 27, 2008 11:15 pm

Da slazem se principi postoje da bi se krsili.
Ima ipak nekih stvari, preko kojih se ne prelazi lako a preko nekih nikako.A za ostalo se slazem, da se treba menjati, ipak zasto ispastati zbog necega sto se zove princip, ako bi se u suprotnom osecali dobro....
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptySub Sep 27, 2008 11:27 pm

karakter se zasniva na postovanju principa :69579:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyNed Sep 28, 2008 3:20 pm

Ti si doco bas neki zajebat, doktor....
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyNed Jul 22, 2012 4:12 pm

Human Nature by Einstein:)
Dedicated to the sensible person behind the scientist


It is easier to denature plutonium than to denature the evil spirit of man.
Lakse je denaturirati plutonium nego ljudski zao duh.

It is only to the individual that a soul is given.
Dusa je dana samo pojedincu.

Joy in looking and comprehending is nature's most beautiful gift.
Radost u posmatranju i raumijevanju je najljepsi prirodni dar.

Once we accept our limits, we go beyond them.
Kad prihvatimo svoj limit, tek tad ga mozemo preci.

Weakness of attitude becomes weakness of character.
Slabost u stavu postaje slabost karaktera.

Nemam sad vremena, ali cu nastaviti,,,,Vrlo, vrlo poucno:)))))

Without deep reflection one knows from daily life that one exists for other people.
The environment is everything that isn't me.
The value of a man should be seen in what he gives and not in what he is able to receive.
People love chopping wood. In this activity one immediately sees results.
We should take care not to make the intellect our god; it has, of course, powerful muscles, but no personality.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
Solitude is painful when one is young, but delightful when one is more mature.
Small is the number of people who see with their eyes and think with their minds.
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits.
The fear of death is the most unjustified of all fears, for there's no risk of accident for someone who's dead.
We shall require a substantially new manner of thinking if mankind is to survive.
We cannot despair of humanity, since we ourselves are human beings.
Too many of us look upon Americans as dollar chasers. This is a cruel libel, even if it is reiterated thoughtlessly by the Americans themselves.
The high destiny of the individual is to serve rather than to rule.
If people are good only because they fear punishment, and hope for reward, then we are a sorry lot indeed.
All these primary impulses, not easily described in words, are the springs of man's actions.
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyNed Jul 22, 2012 7:23 pm

pa polazi od sebe,koliko postujes sebe pa onda to ustelas na druge i dobijes dobitnu kombinaciju tvog karaktera,,,,,jedan vid a ima ih puno ,covek je slozeno bice
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyNed Jul 22, 2012 7:58 pm

Karakter je nesto sto netko ima a netko nema. Mislim da se karakter moze nauciti, nije samo doslo. Sa principom nebi usporedio karakter, princip imati je okay. Ali se vecinom krsi taj princip, nije stabilan hocu reci. Pod karakterom je teze ga krsiti ili unistiti. Ili imas ili ga nemas, karakter.

Usporedio bi karakter sa vjerom (crkvenom), tj. na jednoj ljestvi bi stavio ta dva pojma, nevidim veliku razliku izmedju njih dvoje. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyNed Jul 22, 2012 8:04 pm

AstrinaKomsinica ::
Human Nature by Einstein:)
Dedicated to the sensible person behind the scientist


It is easier to denature plutonium than to denature the evil spirit of man.
Lakse je denaturirati plutonium nego ljudski zao duh.

It is only to the individual that a soul is given.
Dusa je dana samo pojedincu.

Joy in looking and comprehending is nature's most beautiful gift.
Radost u posmatranju i raumijevanju je najljepsi prirodni dar.

Once we accept our limits, we go beyond them.
Kad prihvatimo svoj limit, tek tad ga mozemo preci.

Weakness of attitude becomes weakness of character.
Slabost u stavu postaje slabost karaktera.

Nemam sad vremena, ali cu nastaviti,,,,Vrlo, vrlo poucno:)))))

Without deep reflection one knows from daily life that one exists for other people.
The environment is everything that isn't me.
The value of a man should be seen in what he gives and not in what he is able to receive.
People love chopping wood. In this activity one immediately sees results.
We should take care not to make the intellect our god; it has, of course, powerful muscles, but no personality.
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Our task must be to free ourselves by widening our circle of compassion to embrace all living creatures and the whole of nature and its beauty.
Solitude is painful when one is young, but delightful when one is more mature.
Small is the number of people who see with their eyes and think with their minds.
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits.
The fear of death is the most unjustified of all fears, for there's no risk of accident for someone who's dead.
We shall require a substantially new manner of thinking if mankind is to survive.
We cannot despair of humanity, since we ourselves are human beings.
Too many of us look upon Americans as dollar chasers. This is a cruel libel, even if it is reiterated thoughtlessly by the Americans themselves.
The high destiny of the individual is to serve rather than to rule.
If people are good only because they fear punishment, and hope for reward, then we are a sorry lot indeed.
All these primary impulses, not easily described in words, are the springs of man's actions.

ma komotno nisi morala da nastavljas...sve sam razumjela iz pocetka....bem ti ,da ne kazem karakter :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 2:26 am

Pa sta hoces, posla sam prevodit hahahahahahaha Hani bona, ne mRem sve odjednom, valja svukud stic ahahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 4:00 am

komunikativn@ ::



Danas sam strasno radoznala :twisted:

Nedostajes:)

E ovako, po temi:

Svakoga dana u svakom pogledu smradovi sve vise nazaduju:)
Odlike slabokarakterasa su bas te: slabost, podloznost stadu, opiranje svim mogucim vulgarnim sredstvima icem sto imalo ima smisla, i naraFski protivi se njegovom/ njenom vidjenju svijeta - ne daj boze da je zemlja okrugla, pa popadali bi svi;PPPP
Oh da, i svemir je limit, bem ti svemir hahahaahahahah

Ne prezati ni od cega, a ponajvise od pakosti - misao dana, svakog dana hahahaahhaha

So, idemo dalje, mozda kojones narastu gdje nikad nisu :eee:

p.s. Nije nista licno, so ko ti je kriv sto se prepozna :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 5:56 am

Na nasem forumu definitivno imamo primjerke najlosijeg karaktera,mogli bi uzeti za pokus,da vidimo kakvo ih to zlo pokrece.
A odlika slabog karaktera je da se jave pod tudjim imenom,sa tudjeg maila(izmisljenog),jer nemaju obraz da ga pokazu,jer se valjda i sami stide onoga sto su napisali.

Iskreno se nadam da ce se osobe prepoznati,pa bar staviti prst na celo,al paziti dobro da ne pogodite u one sline rupe sto su napravili vasi srodnici,stakori u vasim lobanjama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:02 pm

Ma ja bih voljela da se prepozna, pa skupi hrabrosti i kaze "Ebi ga ja sam". To ce biti prvi korak ka terapiji.
Vjeruj mi duso, ima spasa, samo moras htjeti da ti se pomogne.

Slobodno se obrati teta Koni za pomoc, ima da te sredim, ma bices cakum pakum :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:07 pm

Doco, ne zakuhavaj:))))))
Ovo je ozbiljan business,,,Robin mogao bi malo obratit paznju na raznorazne nedoraste koji najnevinijm clanovima foruma salju shit.

Cisto da se zna, medju nama ima par assholes, pa ja bih eto da im pomognem :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:12 pm

Astra ::
Na nasem forumu definitivno imamo primjerke najlosijeg karaktera,mogli bi uzeti za pokus,da vidimo kakvo ih to zlo pokrece.
A odlika slabog karaktera je da se jave pod tudjim imenom,sa tudjeg maila(izmisljenog),jer nemaju obraz da ga pokazu,jer se valjda i sami stide onoga sto su napisali.

Iskreno se nadam da ce se osobe prepoznati,pa bar staviti prst na celo,al paziti dobro da ne pogodite u one sline rupe sto su napravili vasi srodnici,stakori u vasim lobanjama.
I do mene je ovo došlo. Neko izgleda zaista vređa i maltretira pojedine forumašice po svim osnovama -i to mučki ,na pp i mail ,na najgori mogući način . To je dovelo do odlaska jedne forumašice ,a još jedna se javila sa istom namerom .
Ne znam šta je direktna namera -rušenje foruma , nerešeni međusobni odnosi "emotivnog" karaktera , ljubomora , neispunjena (umišljena ) očekivanja ...ali je šteta tu ,i taj štakor (ili pacovka,ne znam) ,jer nema mooda da se predstavi onome koga vređa ,nego to radi skriveno ,time samo pokazuje sve osobine lošeg karaktera ,pre svega kukavičluk ,zlobu ,mržnju,podlost ....Neka bude spremna da će pre ili kasnije biti otkrivena -a onda i javno osramoćena ,bez pardona . Nema poštovanja prema takvima ,ovoga puta .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:13 pm

AstrinaKomsinica ::

Cisto da se zna, medju nama ima par assholes, pa ja bih eto da im pomognem :joint:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:14 pm

Danubius ::
Astra ::
Na nasem forumu definitivno imamo primjerke najlosijeg karaktera,mogli bi uzeti za pokus,da vidimo kakvo ih to zlo pokrece.
A odlika slabog karaktera je da se jave pod tudjim imenom,sa tudjeg maila(izmisljenog),jer nemaju obraz da ga pokazu,jer se valjda i sami stide onoga sto su napisali.

Iskreno se nadam da ce se osobe prepoznati,pa bar staviti prst na celo,al paziti dobro da ne pogodite u one sline rupe sto su napravili vasi srodnici,stakori u vasim lobanjama.
I do mene je ovo došlo. Neko izgleda zaista vređa i maltretira pojedine forumašice po svim osnovama -i to mučki ,na pp i mail ,na najgori mogući način . To je dovelo do odlaska jedne forumašice ,a još jedna se javila sa istom namerom .
Ne znam šta je direktna namera -rušenje foruma , nerešeni međusobni odnosi "emotivnog" karaktera , ljubomora , neispunjena (umišljena ) očekivanja ...ali je šteta tu ,i taj štakor (ili pacovka,ne znam) ,jer nema mooda da se predstavi onome koga vređa ,nego to radi skriveno ,time samo pokazuje sve osobine lošeg karaktera ,pre svega kukavičluk ,zlobu ,mržnju,podlost ....Neka bude spremna da će pre ili kasnije biti otkrivena -a onda i javno osramoćena ,bez pardona . Nema poštovanja prema takvima ,ovoga puta .

na koji način stupi u kontakt ? ...????
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:15 pm

doctorr67 ::
AstrinaKomsinica ::

Cisto da se zna, medju nama ima par assholes, pa ja bih eto da im pomognem :joint:

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahahahahahah Jok bolan, ovo vise lici na damu koja salje te poruke hahahahahahahahahahahahahahaha E sad moram po pelenu hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:17 pm

Danubius ::
Neka bude spremna da će pre ili kasnije biti otkrivena -a onda i javno osramoćena ,bez pardona . Nema poštovanja prema takvima ,ovoga puta .

I nemoj da bude ujeo vuk magarca. Ta seljancura koja to radi, a prilicno sam sigurna ko je, treba malo da gurne surlu u svoj ass.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:19 pm

Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 1:26 pm

komunikativn@ ::
Tko su po vama ljudi "od karaktera"?

Oni koji u zrelim godinama imaju izgrađenu ličnost, individualnost, znaju šta hoće i žele, ne libe se da to javno prezentuju i čvrsto stoje iza svojih životnih principa. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Jul 23, 2012 4:50 pm

Nekontam zasto princip i karakter mjesate, oba pojma nemaju sjednim sa drugim veze. Po mojoj ideologiji barem. 55555
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... EmptyPon Nov 19, 2012 5:01 pm

Astra ::
Na nasem forumu definitivno imamo primjerke najlosijeg karaktera,mogli bi uzeti za pokus,da vidimo kakvo ih to zlo pokrece.
A odlika slabog karaktera je da se jave pod tudjim imenom,sa tudjeg maila(izmisljenog),jer nemaju obraz da ga pokazu,jer se valjda i sami stide onoga sto su napisali.

Iskreno se nadam da ce se osobe prepoznati,pa bar staviti prst na celo,al paziti dobro da ne pogodite u one sline rupe sto su napravili vasi srodnici,stakori u vasim lobanjama.

Izgleda da je ovo opet aktualno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





LJUDSKI KARAKTER... Empty
PočaljiNaslov: Re: LJUDSKI KARAKTER...   LJUDSKI KARAKTER... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
LJUDSKI KARAKTER...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Astro-karakter dama:
» TEST - Proverite Kakav Vam Je Karakter
» Boje odece otkrivaju karakter ljudi
» Prvo slovo u imenu otkriva karakter

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: