DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI

Ići dole 
+14
Samouka
Kijara-brm
Okano
Kica/Praja
ZoxZoja
debilko
doctorr67
montoya
Danubius
cojle
Gothic
Lakota
MadamX
Astra
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Dec 06, 2013 10:26 pm

First topic message reminder :

15.12.2013.godine, u beogradskoj opštini Voždovac održaće se lokalni izbori. Ovi izbori se održavaju mimo ostalih izbora, jer je i Voždovac kasnije od drugih opština formirao opštinsku vlast.

Neregularnosti ima od samog početka izbornog procesa. Dan nakon objavljivanja datuma za izbore, izborna komisija je imala odštampane materijale potrebne za prijavljivanje liste ( što je urađeno po zakonu, da ne grešim dušu ) i samo dan kasnije posle toga SNS je predala listu. Prva.

Kako je moguće organizovati sudskog overivača potpisa, kako je moguće da svi kandidati pribave uverenje o državljanstvu, uverenje o prebivalištu i potvrdu o izbornom pravu, u roku od jednog dana?
I u roku od jednog dana da prikupe hiljadu i nešto više potpisa?

Da sam Supermen, ne bih uspela u tome.

Na dan predaje liste SNS u opštinu su dolazili predstavnici Dveri koji su tražili matetijal za kandidovanje. Rečeno im je da materijal još nije gotov i da dođu u ponedeljak!

Liste su zatim predavane, štampan je reklamni materijal i dođe poslednji dan za predaju lista.

Lista "Ne volim političare" tog momenta odustaje od kandidature, izjavljuje da podržava DS.

Dolaze predstavnici DS-a na čelu sa Draganom Đilasom, predsednikom stranke i predaju preko hiljadu i više potpisa.
Lista im se sutradan vraća jer je 550 potpisa neregularno!  Ljudi imaju više od potrebnog broja potpisa za kandidaturu, ali lista im se vraća.

Sledi potvrđivanje liste "Nova stranka" i liste "Beogradska inicijativa".

Na sajtu opštine NEMA danas, nedelju i dva dana pre izbora, ZBIRNE IZBORNE LISTE!

Nije objavljeno ni da li je usvojena izmenjena lista potpisnika liste DS, niti su objavljeni njihovi kandidati.

Pošto je lista pod rednim brojem 2 " Ne volimo političare" odustala od kandidature, nastao je haos sa rednim brojevima ostalih stranaka.

Niko sem SNS članova i simpatizera ne zna pod kojim je rednim brojem stranka za koju će glasati.

Zove me pre neki dan žena iz stranke Rasima Ljajića i ja pitam, pod kojim su rednim brojem, kaže -ne znam. Ukoliko želite da glasate za nas, tražite na listiću ime Rasima Ljajića!

Jedino je SNS imao novca za TV reklamu. Reklamiraju se na RTS-u i na TV Prvoj. Za ostale televizije ne znam.

Haos sa ovim rednim brojevima je SRAMOTA!  Dešava se tako da su urađeni bilbordi
DSS-a, SDP-a i Beogradske inicijative i svi imaju broj 4.

Da li je to sve legalno, ma da li je normalno?

Zna li SNS koliko košta jedan bilbord, jedan plakat, flajeri, koliko košta reklamni materijal u celini?

Dobrodošli u devedesete...i glasaj narode, glasaj, jer "sve ispod 40 posto je poraz"...

****

Ogorčena sam, vidi se to. I ne mogu da ćutim. Ne dam broju 1 glas..i iskreno mislim da neće imati 40 posto. Nadam se.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Đole




Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyČet Dec 21, 2023 10:12 am

... jede2  smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Dec 22, 2023 11:08 am

i opet ste mrak izglasovali... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer




Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Dec 23, 2023 10:29 am

Da se razumeno, Republika Srpska ima 1,259,000 birača koji imaju pravo glasa u Republici Srpskoj. Nemam evidenciju onih koji imaju dvojno državljanstvo ali ne verujem da ih ima pola. Sam Beograd ima 1,600,000 glasača. Zači da bi Beograd oduvao glasače iz Srpske. Dosta mi je od sindroma Kalimera. Opozicija je popušila KURČINU!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Dec 23, 2023 2:54 pm

Eugen Grafvajer ::
Da se razumeno, Republika Srpska ima 1,259,000 birača koji imaju pravo glasa u Republici Srpskoj. Nemam evidenciju onih koji imaju dvojno državljanstvo ali ne verujem da ih ima pola. Sam Beograd ima 1,600,000 glasača. Zači da bi Beograd oduvao glasače iz Srpske. Dosta mi je od sindroma Kalimera. Opozicija je popušila KURČINU!

Pa nije baš ....opozicija je dobila znatno više nego prošli put .I ja takođe krivim BG .I u jednoj Erdogananovoj Turskoj ,pored svega ,opozicija je dobila glavni grad .Koliko se sećam ,i u BL je gradnačelnik onaj mladi čovek,Stanivuković  -koji nije Dodikov? A sada je "jezičak na vagi " onaj "Treće Oko" ,rusofil Nestorović ?
BG nije dosta da im prvi čovek bude "pozornik Vesić" ili "Gangula"  Šapić ???
Da pogledamo iz drugog ugla -dobro je što su ono što kažeš popušili hard nacionalosti -Dveri ,Zavetnica , Radikali i ini .
Ali nije dobro da Vojvođani, Liga socijaldemokrata Vojvodine , i sve građanske opcije ne pređu cenzus ?
Kako je to moguće ,da neka "Ruska lista" -pređe ? Koliko imamo Rusa u Srbiji ?
Naravno da su "prešli" -kada im je predsednica članica SNS .Pa gde to ima ?
Ko glasa za čoveka koji je slao žene "da slobodno idu u šoping u Italiju" -kada su na hiljade ljudi i njegovih kolega medicinara -umirali tamo ? Duplo sprdanje -ko od prosečne žene u Srbiji može sebi da dozvoli modni šoping u inostranstvu ???
Žao mi je omladine ,što se svako veče skuplja ispred RIK ,i onih žena koje su stupile u štrajk glađu -jer ove zabole ,taj fazon su već zloupotrebili isti ti SNS (lakrdija sa Nikolićem )
Jedino i pravo rešenje je -ažuriranje i javna dostupnost biračkih spisaka.(po Zakonu RS ,da ne tražim član )
Ovako -dok "glasaju" mrtvi ,raseljeni ,dijaspora ,potplaćeni ,zaplašeni ,silna omladina u inostranstvu (kojima to ne pada na pamet -ali se uredno vode na biračkom spisku ) ,ljudi sa Kosova itd-ništa od poštenih izbora .
I još nešto -starijima od 65 ,treba zabranati da glasaju o budućnosti dece .
Lično sam čuo -pa Vučić mi "da* 20 000 na pemziju"-kako da ne glasam za njega ?
I lično sam tražio da mi brišu dete sa biračkog spiska -jer već peta godina nije  tu niti će  biti .
Ne može .
Koleginica je pronašla da su njeno dvoje dece "glasali" ovde -iako su bili u NS ,gde i godinama žive?
I kod nje se "ne može brisati" niti "ažurirati" .
Izbori su unapred pokradeni .Opozicija ih nije "dobila" -ali vala nisu ni ovi "nadmoćno".
Kako su  najavili nedelju dana ranije ,zar ne ? Nostradamusi ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer




Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Dec 23, 2023 6:55 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Da se razumeno, Republika Srpska ima 1,259,000 birača koji imaju pravo glasa u Republici Srpskoj. Nemam evidenciju onih koji imaju dvojno državljanstvo ali ne verujem da ih ima pola. Sam Beograd ima 1,600,000 glasača. Zači da bi Beograd oduvao glasače iz Srpske. Dosta mi je od sindroma Kalimera. Opozicija je popušila KURČINU!

Pa nije baš ....opozicija je dobila znatno više nego prošli put .I ja takođe krivim BG .I u jednoj Erdogananovoj Turskoj ,pored svega ,opozicija je dobila glavni grad .Koliko se sećam ,i u BL je gradnačelnik onaj mladi čovek,Stanivuković  -koji nije Dodikov? A sada je "jezičak na vagi " onaj "Treće Oko" ,rusofil Nestorović ?
BG nije dosta da im prvi čovek bude "pozornik Vesić" ili "Gangula"  Šapić ???
Da pogledamo iz drugog ugla -dobro je što su ono što kažeš popušili hard nacionalosti -Dveri ,Zavetnica , Radikali i ini .
Ali nije dobro da Vojvođani, Liga socijaldemokrata Vojvodine , i sve građanske opcije ne pređu cenzus ?
Kako je to moguće ,da neka "Ruska lista" -pređe ? Koliko imamo Rusa u Srbiji ?
Naravno da su "prešli" -kada im je predsednica članica SNS .Pa gde to ima ?
Ko glasa za čoveka koji je slao žene "da slobodno idu u šoping u Italiju" -kada su na hiljade ljudi i njegovih kolega medicinara -umirali tamo ? Duplo sprdanje -ko od prosečne žene u Srbiji može sebi da dozvoli modni šoping u inostranstvu ???
Žao mi je omladine ,što se svako veče skuplja ispred RIK ,i onih žena koje su stupile u štrajk glađu -jer ove zabole ,taj fazon su već zloupotrebili isti ti SNS (lakrdija sa Nikolićem )
Jedino i pravo rešenje je -ažuriranje i javna dostupnost biračkih spisaka.(po Zakonu RS ,da ne tražim član )
Ovako -dok "glasaju" mrtvi ,raseljeni ,dijaspora ,potplaćeni ,zaplašeni ,silna omladina u inostranstvu (kojima to ne pada na pamet -ali se uredno vode na biračkom spisku ) ,ljudi sa Kosova itd-ništa od poštenih izbora .
I još nešto -starijima od 65 ,treba zabranati da glasaju o budućnosti dece .
Lično sam čuo -pa Vučić mi "da* 20 000 na pemziju"-kako da ne glasam za njega ?
I lično sam tražio da mi brišu dete sa biračkog spiska -jer već peta godina nije  tu niti će  biti .
Ne može .
Koleginica je pronašla da su njeno dvoje dece "glasali" ovde -iako su bili u NS ,gde i godinama žive?
I kod nje se "ne može brisati" niti "ažurirati" .
Izbori su unapred pokradeni .Opozicija ih nije "dobila" -ali vala nisu ni ovi "nadmoćno".
Kako su  najavili  nedelju dana ranije ,zar ne ? Nostradamusi ?

Men'se čini da su baš iz Srpske glasali za Nestorovića. Šoumene voli svaki narod. Farma i Parovi su uradili deo tog posla.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Dec 23, 2023 9:36 pm

Čitam vas i pitam se kako vam do sad nije jasno..Svi smo tu sličnih godina plus minus do 5., Stoga kažem prođe nam pola života i diskusije oko Miloševića i sad Vučića.
Postavljam lično sebi pitanje šta zapravo mi želimo i kakve su nam mogućnosti iz priloženih okvira.
Srbija je okupirana zemlja kao  Republika Srpska i Crna gora. U kabinetima vlasti (vlade ili pojedinih ministara)  sede strani službenici koji bitno utiču  na njihovo delovanje. Tako je ista stvar i sa sprovođenjem izbora. Takođe pro zapadna opozicija oko Đilasa  tesno rade i slušaju direktive od svojih gazda.  Što se tiče glasača iz Republike Srpske koji su glasali na izborima u Srbiji ne vidim problem ali nemam informacije da li su trebali da glasaju  za gradsku vladu Beograda. Ukoliko imaju prebivalište na teritoriji grada  trebali bi da imaju pravo. Broj glasača je medijski "prenaduvan" i realan broj glasača koji  je glasao iz RS ništa bitno ne menja. Svakako su bile mahinacije i manipulacije na onim mestima gde su posmatrači bili podobni za to. Postoje izborna mesta gde jednostavno deo opozicije nije mogao da pokrije sa posmatračima i  obično na tim mestima je bilo malverzacije.
Zaista imam protiv što nam na ovim prostorima stranci kreiraju politiku i guraju spletke da dolazi do svađe i nasilja. Ja nemam drugu rezervnu domovinu da bih bio imun na to. Vučića nikad nisam birao niti bi mi u kom  mogućem izboru bio kandidat. 10 godina je bio tvrd radikal opozicionar i učio od mentora kako da se dočepa vlasti. Mnogi to ispuštaju iz vida i čude se kako ima toliko glasača.
Sve njih grupno iz vlasti i opozicije možemo da pljujemo ali oni su odraz naroda gde živimo...nažalost
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Dec 23, 2023 10:31 pm

montoya ::

Sve njih grupno iz vlasti i opozicije možemo da pljujemo ali oni su odraz naroda gde živimo...nažalost
I realno -to je to .
Ali ovo -crno na belo?
„Jó napot! Ne razumem, ja sam iz Paraćina“: U ovim gradovima Mađari su dobili 4 puta više glasova nego što ih je na spisku

To je ipak perverzija .
Ali su to "koalicioni partneri" . 
Nadalje -ovaj Nestorović danas otvoreno kaže da su "njegovima" ponuđene šestocifrene uplate (ne u dinarima) Ali čak ni on ne kaže da da je to ponuđeno od "tajkuna Đilasa" ? 
To govori ono što svi znamo .Da li je zabeležen ijedan slučaj potplaćivanja ili zastrašivanja birača-a da nije iz SNS ? 
Nije .
Sve je na studentima i BG .Studenti su izneli i Miloševićevu izbornu krađu.
Studenti iz Novog Sada su najavili podršku kolegama.


Novosadski studenti najavili su danas da će se u ponedeljak 25. decembra, u 9.00, okupiti kod Spomenika Njegošu u svom Kampusu, odakle će u mirnom maršu do Železničke stanice u Novom Sadu, a zatim vozom za Beograd.

[You must be registered and logged in to see this image.]
ps .već 7 poslanika štrajkuje glađu -al njima neće doći ni dr Bojić (koji je dokazano pokrao KBC "Dedinje" ) ni Patrijarh (koji su požurili da se "nađu" prilikom one lakrdije sa Tomom Nikolićem ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySub Dec 23, 2023 10:52 pm

Danubius ::

Nadalje -ovaj Nestorović danas otvoreno kaže da su "njegovima" ponuđene šestocifrene uplate (ne u dinarima) Ali čak ni on ne kaže da da je to ponuđeno od "tajkuna Đilasa" ? 
To govori ono što svi znamo .Da li je zabeležen ijedan slučaj potplaćivanja ili zastrašivanja birača-a da nije iz SNS ? 
Nije .

Eto ja verujem da grupa koja je okupljenja oko dr Nestorovića neće pokleknuti i prodati se...Pratio sam njihovo delovanje zadnjih skoro godinu dana oko svih dešavanja u regionu i šire.Njih 7 su ljudi preko 50..60 godina i svi su ostvareni..i nevidim potrebu da sebi to dozvole..Svakako će vreme pokazati da li je tako... 99i
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer




Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyNed Dec 24, 2023 10:09 am

Nedovoljan broj opozicionih kontrolora, posmatrača?
Ko je ovde lud?
OPOZICIJA NE POSTOJI!
Kosovo, promene, patriotizam i ostala sranja kojim misle da će pridobiti narod je sranje na kub.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyNed Dec 24, 2023 10:23 am

Eugen Grafvajer ::
[b]Nedovoljan broj opozicionih kontrolora, posmatrača?
Ko je ovde lud?
OPOZICIJA NE POSTOJI!
Kosovo, promene, patriotizam i ostala sranja kojim misle da će pridobiti narod je sranje na kub.[
/b]

Naravno, imaš pravo na svoje mišljenje i sud...ali ti si jedan . djes daj pivo










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyNed Dec 24, 2023 10:45 am

montoya ::
Eugen Grafvajer ::
Nedovoljan broj opozicionih kontrolora, posmatrača?
Ko je ovde lud?
OPOZICIJA NE POSTOJI!
Kosovo, promene, patriotizam i ostala sranja kojim misle da će pridobiti narod je sranje na kub.[
/b]

Naravno, imaš pravo na svoje mišljenje i sud...ali ti si jedan . djes daj pivo

[b] Hoće da skinu Vučića i SNS sa vlasti al' zbog sitnih razmirica, ne mogu se dogovoriti da nastupe kao jedna stranka. Ista zajebancija kao 'nomad sa DOS-om i ZAJEDNO. Epilog je poznat. Izabran je tunjavi Koštunica a ostali su drpali. Jebote, u skupštini ima više SNS-ovaca, nego svih "opozicionara".
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyNed Dec 24, 2023 11:12 am

Eugen Grafvajer ::


Hoće da skinu Vučića i SNS sa vlasti al' zbog sitnih razmirica, ne mogu se dogovoriti da nastupe kao jedna stranka. Ista zajebancija kao 'nomad sa DOS-om i ZAJEDNO. Epilog je poznat. Izabran je tunjavi Koštunica a ostali su drpali. Jebote, u skupštini ima više SNS-ovaca, nego svih "opozicionara".[/b]

To je tačno....Opozicija je razjedinjena i većina su podložni malverzacijama...










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]

Eugen Grafvajer likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyNed Dec 24, 2023 3:34 pm

Korigovao, dodao i pivo... smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]

justicija likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyPon Jan 15, 2024 7:31 pm

... affraid smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyUto Jan 16, 2024 1:01 pm

Sorry, ukrali retrovizore, treba se pratiti i odpozadi vrebaju sa svih strana... smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
bilder kostenlos

montoya and justicija like this post

Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyČet Jan 18, 2024 2:31 pm

... smehsmeh  smehsmeh  ludismeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyČet Jan 18, 2024 6:01 pm

Đole ::
... smehsmeh  smehsmeh  ludismeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neverovatan je broj fantomskih glasača prijavljenih na raznim adresama (kuće gde niko ne živi) I to po 50 njih "po kući" ?
Razne organizacije su ušle u trag pa tako imamo lika koji je "glasao" sa 8 članova porodice -u čak 3 grada ?
Imamo baku koja živi sama -a sa njene adrese glasalo 37 ljudi .
Na hiljade primera ,krivične prijave ,sve to može "mačku o rep" -kako se izrazi ljubljeni PredCednik .
Jedino što ga svrbi je da je EU uvrstila u dnevni red da "istraži" šta se tu dešavalo .
A gde ste bili do sada ?
Protesti se nastavljaju ,a studentima svaka čast .
Pošto je AV izjavio da su se "razbežali kao zečevi" (kada je uputio svoje teško naoružane pretorijance ) -na hiljade ih se pojavilo na protestima sa maskama zečeva .
Sumnjam da "Gandi" sistem protesta može nešto da promeni -ali su onomad studenti mesecima ustrajavali...i onda je došao "OTPOR!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyČet Jan 18, 2024 6:26 pm

Nema dokaza, niko nije iznio detaljne dokaze. Kad iznesu vjerovaću, u suprodnom je sprdačina i jad od "nazovi" opozicije. Apsurd je 50.000 hiljada pa 40. hiljada, kad to nije prošlo, idemo na trafostanice, stvarno bjeda i jad. Čekali rezultate, kad su videli da su izgubili, oko tri ujutro e, sad smo pokradeni.

Istina, ima kraduckanja na lokalu, da bi gradski šerifi ostali u foteljama, ali ovo je sprdačina. Radi se o frekvenciji za tajkune Šolaka i Đikija, onog plačka, nešto mu nije pošlo za rukom da zaplače, i  da ih neko dovede na vlast bez izbora, neće da može.zubic
A kokošarka bi trbala barem dva puta umreti sa "štrajkom glađu". Baš su jadni i providni... zubic affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptyPet Jan 19, 2024 4:16 pm

Đole ::
Nema dokaza, niko nije iznio detaljne dokaze. Kad iznesu vjerovaću, u suprodnom je sprdačina i jad od "nazovi" opozicije. Apsurd je 50.000 hiljada pa 40. hiljada, kad to nije prošlo, idemo na trafostanice, stvarno bjeda i jad. Čekali rezultate, kad su videli da su izgubili, oko tri ujutro e, sad smo pokradeni.

Istina, ima kraduckanja na lokalu, da bi gradski šerifi ostali u foteljama, ali ovo je sprdačina. Radi se o frekvenciji za tajkune Šolaka i Đikija, onog plačka, nešto mu nije pošlo za rukom da zaplače, i  da ih neko dovede na vlast bez izbora, neće da može.zubic
A kokošarka bi trbala barem dva puta umreti sa "štrajkom glađu". Baš su jadni i providni... zubic affraid
Imaš xy videa na FB -nema sumnje ,pokradeno je .
Ne znam kome je palo na pamet da pomene cifru od 40 000 -ali je par hiljada svakako bilo .
Naravno da "opozicija" nije "dobila" (sem možda u BG ) ja to jako dobro znam .Prosečni glasač u mom gradu je čuo samo za Vučića i Dačića ,za Đilasa i druge -nije .Ni ne znaju ko je to .
Da nije pokradeno ,na razne načine ,opozicija bi umesto trećine ,dobila možda 40 % .
Vlast nikako ,budimo realni -to je ogroman aparat ,koji baca državne resusrse biračima -ne može im se parirati ,čime ?
SNS je sekta .
No ja lično bih radije video Marinku Tepić kao premijera -nego ovu mutavu lezbejku ,Hrvaticu (čime ne želim da kažem ništa loše ni za LGBT ,niti za nacionalnost)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 EmptySre Feb 07, 2024 9:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
»  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
» IZBORI ZA MIS
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI MONTENEGRO
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: