DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI

Ići dole 
+14
Samouka
Kijara-brm
Okano
Kica/Praja
ZoxZoja
debilko
doctorr67
montoya
Danubius
cojle
Gothic
Lakota
MadamX
Astra
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Dec 06, 2013 10:26 pm

First topic message reminder :

15.12.2013.godine, u beogradskoj opštini Voždovac održaće se lokalni izbori. Ovi izbori se održavaju mimo ostalih izbora, jer je i Voždovac kasnije od drugih opština formirao opštinsku vlast.

Neregularnosti ima od samog početka izbornog procesa. Dan nakon objavljivanja datuma za izbore, izborna komisija je imala odštampane materijale potrebne za prijavljivanje liste ( što je urađeno po zakonu, da ne grešim dušu ) i samo dan kasnije posle toga SNS je predala listu. Prva.

Kako je moguće organizovati sudskog overivača potpisa, kako je moguće da svi kandidati pribave uverenje o državljanstvu, uverenje o prebivalištu i potvrdu o izbornom pravu, u roku od jednog dana?
I u roku od jednog dana da prikupe hiljadu i nešto više potpisa?

Da sam Supermen, ne bih uspela u tome.

Na dan predaje liste SNS u opštinu su dolazili predstavnici Dveri koji su tražili matetijal za kandidovanje. Rečeno im je da materijal još nije gotov i da dođu u ponedeljak!

Liste su zatim predavane, štampan je reklamni materijal i dođe poslednji dan za predaju lista.

Lista "Ne volim političare" tog momenta odustaje od kandidature, izjavljuje da podržava DS.

Dolaze predstavnici DS-a na čelu sa Draganom Đilasom, predsednikom stranke i predaju preko hiljadu i više potpisa.
Lista im se sutradan vraća jer je 550 potpisa neregularno!  Ljudi imaju više od potrebnog broja potpisa za kandidaturu, ali lista im se vraća.

Sledi potvrđivanje liste "Nova stranka" i liste "Beogradska inicijativa".

Na sajtu opštine NEMA danas, nedelju i dva dana pre izbora, ZBIRNE IZBORNE LISTE!

Nije objavljeno ni da li je usvojena izmenjena lista potpisnika liste DS, niti su objavljeni njihovi kandidati.

Pošto je lista pod rednim brojem 2 " Ne volimo političare" odustala od kandidature, nastao je haos sa rednim brojevima ostalih stranaka.

Niko sem SNS članova i simpatizera ne zna pod kojim je rednim brojem stranka za koju će glasati.

Zove me pre neki dan žena iz stranke Rasima Ljajića i ja pitam, pod kojim su rednim brojem, kaže -ne znam. Ukoliko želite da glasate za nas, tražite na listiću ime Rasima Ljajića!

Jedino je SNS imao novca za TV reklamu. Reklamiraju se na RTS-u i na TV Prvoj. Za ostale televizije ne znam.

Haos sa ovim rednim brojevima je SRAMOTA!  Dešava se tako da su urađeni bilbordi
DSS-a, SDP-a i Beogradske inicijative i svi imaju broj 4.

Da li je to sve legalno, ma da li je normalno?

Zna li SNS koliko košta jedan bilbord, jedan plakat, flajeri, koliko košta reklamni materijal u celini?

Dobrodošli u devedesete...i glasaj narode, glasaj, jer "sve ispod 40 posto je poraz"...

****

Ogorčena sam, vidi se to. I ne mogu da ćutim. Ne dam broju 1 glas..i iskreno mislim da neće imati 40 posto. Nadam se.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Jan 17, 2022 8:05 pm

Eugen Grafvajer ::
Opet će se popušiti ista priča bez ikakvog efekta pa se "očajnici" nadaju izborima u aprilu. Sa takvim stavovima ni kurac neće da se digne. Neće se dići zbog nedeostatka muda.
Videćemo .
Narod ispred RIK-a ,upravo sada .


[You must be registered and logged in to see this image.]

Prenose samo nezavisni mediji-u režimskima -ni reči .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost




IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Jan 18, 2022 10:06 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Opet će se popušiti ista priča bez ikakvog efekta pa se "očajnici" nadaju izborima u aprilu. Sa takvim stavovima ni kurac neće da se digne. Neće se dići zbog nedeostatka muda.
Videćemo .
Narod ispred RIK-a ,upravo sada .


[You must be registered and logged in to see this image.]

Prenose samo nezavisni mediji-u  režimskima -ni reči .

Galamom, transparentima i šetnjom protiv laži i nasilja?
Teško!
Da li se očekuje "kritična masa"?
Neće biti te kritične mase!
Pola naroda je glupo a pola podkupljeno.
Nije u pitanju 30 srebrnjaka. Prodaju se za litar ulja 100g kafe, kilu brašna, hemijsku, notes, kalendar i bedž. Pa jebem ti takav narod.
Vidim da Savo Manojlović opet okuplja ekipu. Opet će ih ispaliti.
Non-stop se nabacuje Rio tinto kao glavni problem dok se u pozadini dešavaju sve veća sranja. Havarije na termoelektranama, spalili su kineski centar, IMT, sačekaj koji dan pa ćeš videti još paljevina.
Transparenti, mirni protesti, sve u nadi da će kao, Evropa, Amerika, Rusija, Kina nešto da urade po pitanju naroda.
Oće kurac!
Njima AV sasvim odgovara da vlada neobrazovanom stokom a usput će svu svoju prljavu tehnologiju da uvale na jedno mesto.
Džaba što se AV ponekad izlane pa kaže istinu kako Kinezi čuvaju svoju zemlju pa zato grade na drugom mestu i da su žrtve prilikom toga ukalkulisane....
Ma....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Jan 18, 2022 10:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Feb 14, 2022 8:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Feb 21, 2022 7:57 pm

...ili "kako Vučić uvek ima "većinu" uuu55

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Feb 22, 2022 12:52 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Feb 22, 2022 10:36 am

Astra ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
Apsolutno .
Problem je i u tome što se svuda "zna red" ,ipak postoji vladavina prava ,i ljudi nisu osuđeni da za koru hleba prodaju dušu .
Mediji su slobodni ,a ljudi većinom ekonomski zbrinuti ,pa sa punim pravom,slobodno , biraju "činovnike" koji će da vode državne poslove .Može da se živi od svog rada -a to ljudima daje nezavisnost i slobodnu volju.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost




IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Feb 22, 2022 7:29 pm

Mene zanima da li general Ponoš ima jak uticaj na ostatak vojske i da li ima iza sebe neku vrstu oružane sile? Da budem jasanObzirom da AV ima policiju, navijače i ostali plaćeni ološ, koja snaga stoji iza generala?
Da budem jasan:
Ova vlast se ne može smeniti pošteno. Svaki sukob bi doveo do građanskog rata. Samo pokazivanje moći i neke vrste sile bi možda i moglo da uplaši drugu stranu?






Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Feb 24, 2022 3:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kolone autobusa sa sendvičarima ,opet .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Feb 25, 2022 4:08 pm

Upravo sam otpratila "anketare". Mislim da mi skoro neće doći na vrata. I verovatno prestala da divanim sa jednom daljnom snajkom čerez stava da joj je predsednik fekalna izlučevina. Otišli su pre nego sam završila tiradu koju sam započela.

Pre neko veče sam napizdila neku Jelenu iz "izbornog ptaba priJedsednika ..."

Zoxy the ratoborna










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Feb 25, 2022 7:37 pm

ZoxZoja ::
Upravo sam otpratila "anketare". Mislim da mi skoro neće doći na vrata. I verovatno prestala da divanim sa jednom daljnom snajkom čerez stava da joj je predsednik fekalna izlučevina. Otišli su pre nego sam završila tiradu koju sam započela.

Pre neko veče sam napizdila neku Jelenu iz "izbornog ptaba priJedsednika ..."

Zoxy the ratoborna
"Crne trojke" već sada maltretiraju građane ,idući od vrata do vrata ,tražeći "sigurne glasove" ,pomalo kao "preteći "penzionerima(jer im" država dala")  ,a bogami , Danajci i "darove nose" ?
Tako da i ja čekam kada će da mi "naiđu" .
Mada sam ogrešio dušu prošli put ...napušio sam društvo ,dok mi kroz suze mlada žena nije rekla ,"ja sam pripremala Vašeg sina za takmičenje iz istorije ,kada je pobedio u Opštini" Verujem da je još uvek nezaposlena ,onda je bila "na određeno" Tako ekipa ucenjuje mlade i obrazovane ljude . "Poslom" -gde ih stalno drže "na udici" ,ugovorima od 3-6 meseci .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Feb 25, 2022 7:54 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Upravo sam otpratila "anketare". Mislim da mi skoro neće doći na vrata. I verovatno prestala da divanim sa jednom daljnom snajkom čerez stava da joj je predsednik fekalna izlučevina. Otišli su pre nego sam završila tiradu koju sam započela.

Pre neko veče sam napizdila neku Jelenu iz "izbornog ptaba priJedsednika ..."

Zoxy the ratoborna
"Crne trojke" već sada maltretiraju građane ,idući od vrata do vrata ,tražeći "sigurne glasove" ,pomalo kao "preteći "penzionerima(jer im" država dala")  ,a bogami , Danajci i "darove nose" ?
Tako da i ja čekam kada će da mi "naiđu" .
Mada sam ogrešio dušu prošli put ...napušio sam društvo ,dok mi kroz suze mlada žena nije rekla ,"ja sam pripremala Vašeg sina za takmičenje iz istorije ,kada je pobedio u Opštini" Verujem da je još uvek nezaposlena ,onda je bila "na određeno" Tako ekipa ucenjuje mlade i obrazovane ljude . "Poslom" -gde ih stalno drže "na udici" ,ugovorima od 3-6 meseci .

Šest godina sam radila pod ugovorom na tri meseca. Nisam ni pomislila da pristupim sekti. To "morali zbog posla" kod mene ne prolazi. Ne moraju HOĆE da budu to što su.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Feb 26, 2022 10:55 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Mar 03, 2022 9:19 pm

Verovali ili ne -ove spodobe su kandidati za predsednika Srbije ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Neko je izostavio "vojvodu Šešelja" (koji će takođe biti kandidat) ,pa da ova bizarna slika bude potpuna ?
Tragično .
Tomo Grobaru -vrati se . jbt










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Mar 03, 2022 9:30 pm

Stranka Slobode i pradvde se dobro kotira na twitteru ali se preko twittera ne dobijaju izbori. Srbijanci ne koriste Twitter nego Pink pa su se usrali od Krkobabića, zbog ukidanja penzija ako AV ne pobedi na izborima.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Mar 04, 2022 9:48 pm

Eugen Grafvajer ::
Stranka Slobode i pradvde se dobro kotira na twitteru ali se preko twittera ne dobijaju izbori. Srbijanci ne koriste Twitter nego Pink pa su se usrali od Krkobabića, zbog ukidanja penzija ako AV ne pobedi na izborima.
Pobornik "Stranke slobode i pravde " .
Ali ...svakodnevno se satanizuje u srpskim medijima (Đilas -Šolak -Marinika Tepić) To je već "mantra" .No to je istovremeno "recept" koji pali kod "srpskog birača" .
Čeda Jovanović je narkoman ,Čanak je "separatista" ,Đilas "tajkun" itd .
"Laž koja se dovoljno dugo ponavlja -postaje istina" -Jozef Gebels .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Mar 04, 2022 10:02 pm

Nova situacija, nove okolnosti. Ne znam za koga da glasam. Naravno da bih za Duleta Vujoševića. Ali ovog puta, i za crnog đavola, ako podrži Rusiju. Zato sam celom dušom bio za demokrate i iz revolta ušao u drugu stranku. Dosta više sa evrointegracijama ako boga znate.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Mar 05, 2022 3:26 pm

debilko ::
Nova situacija, nove okolnosti. Ne znam za koga da glasam. Naravno da bih za Duleta Vujoševića. Ali ovog puta, i za crnog đavola, ako podrži Rusiju. Zato sam celom dušom bio za demokrate i iz revolta ušao u drugu stranku. Dosta više sa evrointegracijama ako boga znate.
Dobar si čovek ,užuvam u našim "duelima "na forumu ,ali...?
Niko živ ne može da podrži "Putinovu Rusiju" u ovom varvarskom činu?
Šta se to razlikuje ,od napada NATO na Srbiju ?
Uopšte se ne razlikuje -još je gore ,zar ne ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyNed Mar 20, 2022 11:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Mar 21, 2022 7:30 am

Tjah, tjah... džaba se ložimo na pravdu i poštenje, biće kako odluči neko sa strane. Da glasa "karikiranih" 200 puta više glasača, narod se ne pita. Biće kako odluče oni sa lovom.
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Mar 22, 2022 12:32 am

Danubius ::

Čeda Jovanović je narkoman ,Čanak je "separatista" ,Đilas "tajkun" itd .
"Laž koja se dovoljno dugo ponavlja -postaje istina" -Jozef  Gebels .

Овде уопште нема лажи. Чеда је стварно наркоман и то регистровани, Чанак отворено агитује за Војводину државу а Ђилас је Вучићев кум и лопов (додуше мало мањи него жвалави али ипак лопов), да је хтео да га осуди одавно би био у затвору а не да за њега скупља потписе. Да, и то се овде дешава, и то не само за њега. Али зато ако му је неко стварно претња као на пример Несторовић, њега напада из свих оружја и не дозвољава да овери потписе јер су узурпирали све нотаре - врло једноставно ljuta 2










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Mar 22, 2022 9:32 am

Danubius ::

Čeda Jovanović je narkoman!!!!

Čeda je gnjida nad gnjidama!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySre Mar 23, 2022 7:28 pm

rouzvel ::

Čeda Jovanović je narkoman!!!!

Eugen Grafvajler ::

Čeda je gnjida nad gnjidama!!!


Svakako-kao i Vuk Drašković ,i Čanak...sve sami narkosi (kako kažu režimski mediji u satanizaciji već decenijama )
Ali, malo realnosti ...kad ste videli narkomana od 150 kg ,ili narkomana koji je sav u mišićima ,i penje se na Akonkagvu ?
Što se tiče Đilasa i 650 miliona eu,a i onog Šolaka (za koga pola države ne zna ko je ) što ih onda ne pohapsite ,gospodo?
Pa tu su ,u zemlji ? Trt ,Milojka ?
Što ne uhapsite Mariniku ,kada je ovakva i onakva ?

Bolje je pitanje -što ne postupate po stotinama krivičnih prijava za vrh SNS -za koje su priloženi dokazi ?


Nestorović je odličan pulmonolog -ali je ispao budala sa  "najsmešnijim virusom" i "idite u šoping u Italju" ,baška sa urnebesnim smehom sa Vučićem ,zar ne ? Lekarska komora traži da mu oduzmu licencu ,valjda su oni nezavisni i nadležni da procene ?

Što se tiče "potpisa" i" donacija" -SNS radi isto što i uvek .Finasira i protežira "Zavetnike " ,Mišu Vacića ,Dveri ,Radikale,NADU ,POKS  i mnoge druge gnjide ,kao lažnu opoziciju koja im treba da opet obezbedi "Skupštinu bez opozicije" ,pa da lepo vladaju sami .

Nažalost -mislim da će se to i desiti .
Narod koji se "ne seća" uloge SPS i SRS ,i zla koja su doneli-i ne zaslužuje bolje.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Mar 24, 2022 6:12 am

Danubius ::
rouzvel ::

Čeda Jovanović je narkoman!!!!

Eugen Grafvajler ::

Čeda je gnjida nad gnjidama!!!


Svakako-kao i Vuk Drašković ,i Čanak...sve sami narkosi (kako kažu režimski mediji u satanizaciji već decenijama )
Ali, malo realnosti ...kad ste videli narkomana od 150 kg ,ili narkomana koji je sav u mišićima ,i penje se na Akonkagvu ?
Što se tiče Đilasa i 650 miliona eu,a i onog Šolaka (za koga pola države ne zna ko je ) što ih onda ne pohapsite ,gospodo?
Pa tu su ,u zemlji ? Trt ,Milojka ?
Što ne uhapsite Mariniku ,kada je ovakva i onakva ?

Bolje je pitanje -što ne postupate po stotinama krivičnih prijava za vrh SNS -za koje su priloženi dokazi ?


Nestorović je odličan pulmonolog -ali je ispao budala sa  "najsmešnijim virusom" i "idite u šoping u Italju" ,baška sa urnebesnim smehom sa Vučićem ,zar ne ? Lekarska komora traži da mu oduzmu licencu ,valjda su oni nezavisni i nadležni da procene ?

Što se tiče "potpisa" i" donacija" -SNS radi isto što i uvek .Finasira i protežira "Zavetnike " ,Mišu Vacića ,Dveri ,Radikale,NADU ,POKS  i mnoge druge gnjide ,kao lažnu opoziciju koja im treba da opet obezbedi "Skupštinu bez opozicije" ,pa da lepo vladaju sami .

Nažalost -mislim da će se to i desiti .
Narod koji se "ne seća" uloge SPS i SRS ,i zla koja su doneli-i ne zaslužuje bolje.

[b]Dizvineš, Čeda je političar prekratkog daha. 2000. je doprineo svrgavanju miloševića, ogrebao se za neku sitnu funkciju gde je maznuo neki kombinat i sanim tim, postao profiter revolucije. Bolio ga je kurčić za ostala dešavanja. Na osnovu imidža se kasnije uvaljivao u partije CG, savetnik za ovo i ono, savetnik ovome i onome. Definisan isključivo za lične potrebe. Gnjida![

Ostale nisam komentarisao, isključivo čedu. Kao neka vrsta autonomaša, Čanak mi u neku ruku odgovara. Yaista bih volio da se Vojvodina isključi iz sastava Srbije i da prestane biti krava muzara BG-u. /b]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Mar 24, 2022 8:17 pm

Eugen Grafvajer ::
Dizvineš, Čeda je političar prekratkog daha. 2000. je doprineo svrgavanju miloševića, ogrebao se za neku sitnu funkciju gde je maznuo neki kombinat i sanim tim, postao profiter revolucije. Bolio ga je kurčić za ostala dešavanja. Na osnovu imidža se kasnije uvaljivao u partije CG, savetnik za ovo i ono, savetnik ovome i onome. Definisan isključivo za lične potrebe. Gnjida![
Čeda je bio jedan od najbližih saradnika Zorana Đinđića,a imao je mooda da ode i kod "Legije" u Kulu" ,i kod "zemunaca" u Šilerovu .
(što je naravno "služba" iskrivila ,i maltene ga satanizovala kao "saradnika" tih likova ?)
Stari i oproban recept . Ako pogledaš privredni registar firmi -nigde nema podatka da je onu fabriku testa kupila Čedina žena ?
Slobodno proveri (ja jesam ,"Fidelinka " )
Inače ,Čedina žena čeka peto dete . Inače je već Čeda već 25 godina satanizovan na dnevnom nivou u svim režimskim medijima (od Miloševićevog "ministra informisanja " (Vučića ) do dana današnjeg . )
I inače ...kampanju LDP su podržali lično Vlada Divljan i mnogi (nerežimski )intelektualci i umetnici ("od imena" -onomad)
No medijska satanizacija je bila jača .Za primitivan svet (kakva je većina Srbije -nikakvo čudo )
Jer su "bolji" Palma ,Dačić,Rističević ,Šešelj i njima slični .
Čeda ili ne -ja smatram da bi Srbiji bila potrebna "Liberalno Demokratska Partija" ,ali se izgleda još mnogo godina neće izvaditi iz "radikalskog" (pardon -"srpskonaprednog" )gliba .
Kao da je ljudima ispran mozak -pa se ne sećaju "dobra" koje su Srbiji doneli Toma Nikolić ,Šešelj ,Vučić ,Maja Gojković ,Jorgovanka Tabaković ,Krkobabići,Vulin , sl ?
Sem što su debelo napljačkali (na očigled ) ,izgleda da većini birača i dalje nije jasno da glasaju za one koji su direktni paraziti društva ,bez dana radnog staža -sem u "politici" ?
Nenormalno -ali ,ako smo takvi -bolje i ne zaslužujemo .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Mar 24, 2022 9:59 pm

Ne znam ko mi se više gadi, da l' AV, Čeda ili Šešelj, mrtva trka.
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Mar 25, 2022 12:30 am

Danubius ::
Čanak mi u neku ruku odgovara. Yaista bih volio da se Vojvodina isključi iz sastava Srbije i da prestane biti krava muzara BG-u. /b]

Пре него што наставиш са том мантром да је Београд крава музара можда би било добро да погледаш статистичке податке па да видиш да то није баш тачно. Не заборави да ја радим у статистици и да су ми подаци (и то они прави) врло познати. Једно време сам и ја веровала да нас Војводина храни, а онда сам отишла у наше одељење пољопривреде и видела да Централна Србија производи само мало мање од пола пољопривредних производа тако да не стоји да нас Војводина храни.

О осталим подацима нећу ни да дискутујем јер сте у већини случајева само статистичка грешка (што би рекли испод 10%). Конкретно ја лично радим туризам и Београд годишње има промет туриста више него све планине и бање заједно са све Војводином, па се поставља питање ко од кога узима паре? Да не причам да моментално скоро све фирме које зарађују раде у Београду и Централној Србији. Пар мојих пријатеља програмера у Београду откидају колике плате имају, у Гуглу на Новом Београду нема нико мање од 2000 евра. Чик погоди коме све иде порез од тога?[/quote]










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Mar 25, 2022 6:56 am

rouzvel ::
Danubius ::
Čanak mi u neku ruku odgovara. Yaista bih volio da se Vojvodina isključi iz sastava Srbije i da prestane biti krava muzara BG-u. /b]

Пре него што наставиш са том мантром да је Београд крава музара можда би било добро да погледаш статистичке податке па да видиш да то није баш тачно. Не заборави да ја радим у статистици и да су ми подаци (и то они прави) врло познати. Једно време сам и ја веровала да нас Војводина храни, а онда сам отишла у наше одељење пољопривреде и видела да Централна Србија производи само мало мање од пола пољопривредних производа тако да не стоји да нас Војводина храни.

О осталим подацима нећу ни да дискутујем јер сте у већини случајева само статистичка грешка (што би рекли испод 10%). Конкретно ја лично радим туризам и Београд годишње има промет туриста више него све планине и бање заједно са све Војводином, па се поставља питање ко од кога узима паре? Да не причам да моментално скоро све фирме које зарађују раде у Београду и Централној Србији. Пар мојих пријатеља програмера у Београду откидају колике плате имају, у Гуглу на Новом Београду нема нико мање од 2000 евра. Чик погоди коме све иде порез од тога?
[/quote]

Od kako sam se prvi put zaposlio, Vojvodina i Slovenija su najviše pridonosili nerazvijenim krajevima. Ti krajevi su do današnjeg dana ostali nerazvijeni i nikada se neće razviti. Ta mantra nije od juče, nego još iz vremena SFRJ, pre Titove smrti. Što se tiče statistike, ne bih da ti rušim sneška jer vrlo dobro znam na koji način funkcioniše statistika.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Mar 25, 2022 5:04 pm

Eugen Grafvajer ::
Što se tiče statistike, ne bih da ti rušim sneška jer vrlo dobro znam na koji način funkcioniše statistika.[/b]
Ne znam odakle Rouz ta "statistika" ?
Slažem se da je Vojvodina rapidno "osimorašila" -a zna se i zašto .
Do juče je Vojvodina davala 66 % novca ukupnog Budžeta Srbije .
Zauzvrat je trebala da dobije 6 % nazad -što se ne dešava sada već 2 decenije .
Srbija Vojvodini duguje na stotine miliona eura (i zabole ih )
Samo im "proširuju" nadležnosti -ali ne u duhu autonomije ,nego nameće da se "sami" brinu o prosveti ,zdravstvu i drugim stvarima koje ne donose novac -nego "koštaju" .
Do sada ,od predizbornih "floskula" ima i jedna "Neka mi Vojvođani odlučujemo sami o svojoj Vojvodini" (mislim da se grupa stranaka zove "Vojvođanski front" br 12 na listi .
E pa ja sigurno glasam za njih (a na moje iznenađenje -pomenule su to i moje koleginice ,do juče "teške Srpkinje" )
Nadam se da će nas biti dosta da Vojvođani uđu u "srpski Parlament" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Mar 25, 2022 5:37 pm

Obeshrabrujući podaci desetak dana pred parlamentarne, lokalne i predsedničke izbore, koji još jednom potvrđuju da se izborne malverzacije ne dešavaju samo na izborni dan, već da se na volju birača utiče i van predizbornog perioda, a posebno tokom predizborne kampanje.

Kakve pritiske su trpeli i šta se od njih tražilo za Crtu su govorili zaposleni u gradskim upravama, školama, bolnicama…

“Traženo je od mene da odem na miting SNS-a. Nema neke konkretne pretnje ili naredbe, pitaju te – možeš ili ne možeš. Ja ne bih lično trpeo, ali bi supruga trpela neke konsekvence. Niko ti tu direktno ne preti, ali kažu – ‘Hajde, trebalo bi’.” (prosvetni radnik)

– “Znači postoji spisak, samo se uđe u kancelariju i kaže – ‘Ti ideš sutra u 5.00 na autobuskoj stanici tamo i tamo, idemo tamo i tamo’. I hajde reci – ne.” (radnica gradske uprave)

– “Kada smo svi ušli u autobus, ulazio je jedan gospodin i slikao nas je sve, ušao i slikao, udario fotografiju u svakom autobusu da se vidi ko je u autobusu. Ima to sve svoj sistem, nije uopšte naivno.” (radnik gradske uprave)

– “A onda dobijete poziv od šefa koji kaže – ‘Slušaj, moraš da mi skupiš 20 kapilarnih glasova’. (…) Zato što to rade da bi zadržali svoje pozicije, mi za njih, a onda oni kao za gore i tako to sve ide kao lančano.” (radnica gradske uprave)

– “Ja dolazim tu na parking i čekam kolegu da krenemo kući i prilazi mi jedan mlađi i kaže: ‘Evo čekam da dođu da me pokupe da idem da skupljam glasove za stranku, ucenjuju me, neće da mi produže ugovor ako ne radim za stranku, svaki dan moram da idem u SNS itd’. I kaže – ‘ja ću to da radim dok ne dobijem za stalno, a tada neću ići baš na te sastanke. Ipak su oni meni pomogli, ko bi mi dao posao ako ne stranka’.” (zdravstveni radnik)
......
I ovo je tačno ."Glas" za SNS košta 2-3000 ,ili ucena za "posao koji je stranka dala" ,ili jednostavno zastrašivanje penzionera kojima dolaze "crne trojke "na vrata sa pričom -neće biti penzija ,ako Vučić ne dobije izbore .
Pa "paketi" sa osnovnim životnim namirnicama (brašno ,ulje ,šećer ,1-2 kg) u onda "kada "pomažu" ,kako da ne glasam za njih ?
Već viđeno -i uopšte nisam optimista .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyNed Mar 27, 2022 12:55 am

Eugen Grafvajer ::
Što se tiče statistike, ne bih da ti rušim sneška jer vrlo dobro znam na koji način funkcioniše statistika.

42 године радим у статистици и тешко да ти можеш било шта да ми причаш о томе.
Тачно знам који се подаци штимају који не, али исто тако знам ко у овој земљи највише зарађује а ко не.
Ми се барем трудимо да нешто променимо, митингујемо, демонстрирамо, за неке ствари смо успели и да се изборимо, али Војводина колико сам видела себе не брани, јер да је то радила неби могли арапи да им одузму силну земљу. Да су изашли са тркторима и комбајнима и засули владу са изметом била би другачија ситуација.
Да ли знаш уопште колико је овде глава разбијено, људи побијено и избачено на улицу који су се борили?
Очигледно је лакше агитовати да се изађе из земље него да се бори за своја права  ererere

ПС  А тај излазак ништа не значи, само је за њих лакши посао за поробљавање у томе и јесте поента. Југославију неби никада могли да поробе, али мале државице које су направили могу без проблема. Тужно је што још увек постоје људи у овој земњи који то не схватају 55555










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyNed Mar 27, 2022 10:50 am

rouzvel ::
.. али Војводина колико сам видела себе не брани, јер да је то радила неби могли арапи да им одузму силну земљу. Да су изашли са тркторима и комбајнима и засули владу са изметом била би другачија ситуација.
Да ли знаш уопште колико је овде глава разбијено, људи побијено и избачено на улицу који су се борили?
Очигледно је лакше агитовати да се изађе из земље него да се бори за своја права  ererere

ПС  А тај излазак ништа не значи, само је за њих лакши посао за поробљавање у томе и јесте поента. Југославију неби никада могли да поробе, али мале државице које су направили могу без проблема. Тужно је што још увек постоје људи у овој земњи који то не схватају 55555
Bravo,bravo,Rouz.
To je suština -jako si lepo i jednostavno "pojasnila"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Mar 28, 2022 6:53 am

rouzvel ::

Ми се барем трудимо да нешто променимо, митингујемо, демонстрирамо, за неке ствари смо успели и да се изборимо, али Војводина колико сам видела себе не брани, јер да је то радила неби могли арапи да им одузму силну земљу. Да су изашли са тркторима и комбајнима и засули владу са изметом била би другачија ситуација.
Да ли знаш уопште колико је овде глава разбијено, људи побијено и избачено на улицу који су се борили?
Очигледно је лакше агитовати да се изађе из земље него да се бори за своја права  ererere

ПС  А тај излазак ништа не значи, само је за њих лакши посао за поробљавање у томе и јесте поента. Југославију неби никада могли да поробе, али мале државице које су направили могу без проблема. Тужно је што још увек постоје људи у овој земњи који то не схватају 55555

Od 90-e, kada je ludilo zvanično ozakonjeno, više od pola Vojvođana je "moralo ispariti" da bi se Vojvodina popunila. Nije se popunila sa ljudima koji su bili "vojvođanskog" načina shvatanja pojmova, nego su nametnuli svoja. Vojvođani su uvek na druge ljude gledali "pitomo" i nisu bili "ratnički" raspoloženi. Uvek su se držali parole: "Pametniji popušta". trenutno se dopunjava stanovništvom nekog drugog kontinenta i totalno drugog mentaliteta a sve to zahvaljujući vlastima iz BG-a. Predsedništvo je i javno podržala popunjavanjem Vojvodine migrantima. Sistematsko uništavanje teritorije i ljudi je dovelo do mog stava.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySre Mar 30, 2022 2:22 am

Ne trebaju "satelitski snimci" da bi se videlo kako izgleda "izborna kampanja" SNS .
Horde SNS "sendvičara" ,kolone autobusa ...2000 din" po glavi" za "izlet" .
Tako nastaju "spontani skupove podrške" (kao danas u Subotici, po režimskim izvorima -5000 ljudi ?)
Subotica je dobar primer -teško da bi "manjine" koje i danas čine bar 50 % građana Subotice -potrčale da "podrže Vučića"?
Pa ,ovako se to radi.
Dovedeš "vikare" (oni što se dernjaju) pa "bajraktare " (oni što mašu zastavama )...verovali ili ne -to su "plaćene kategorije" u formaciji SNS -a ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

A vi ,glupi narode -sve to plaćate ?
Neverovatno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySre Mar 30, 2022 2:34 pm

Ova dva šljama (narkomanska ,alkoholičarska ,kockarska ) su "podržali listu" 
Mene bi bila sramota ,da sam Vučić -da me  takvi ološi "podržavaju" .
Ali njega nije ništa sramota .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Apr 01, 2022 2:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Apr 01, 2022 9:29 pm

Upravo dobio na Viber .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Što se mene tiče...

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Apr 02, 2022 11:24 am

Od kad sam rekla "jeleni iz izbornog štaba ..." da prestane da me smara i od kad sam vrlo agresivno "iz avlije u avliju" snajki sručila na glavu zašto neću da glasam za njenog precednika više nit zovu nit dolaze. Inače očekujem da mi sutra zvrcka telefon da me podsete da izađem i glasam za ... A fiksni ću ja da se javljam da im milu majku što me nedeljom na blag dan uznemiravaju.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Apr 04, 2022 10:44 am

Užas!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Apr 04, 2022 8:19 pm

Nema tu šta da se kaže .Pokradeno,opet .
U Apatinu je snimljen lik (imenom i prezimenom )koji neće da glasa jer je dobio samo 3000 ,a komšija (imenuje ) 5000 din.
I sto takvih primera .Fantomski glasači ,pritisak na zaposlene ,potplaćivanje ,i na kraju -pretnje .
Tako da...narod koji i posle 25 godina glasa za očigledne parazite ,a dodatno i za "ultranacionalno/rusofobno /lažno "rojalističke" / desničarske" sestre -stranke ,i ne zaslužuje bolje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Apr 08, 2022 2:56 pm

Poslanica Evropskog parlamenta i izvestilac za Kosovo Viola fon Kramon izjavila je danas da izbori u Srbiji nisu bili ni sloboni, ni pošteni.


Direktni pritisci na birače koji rade u javnoj upravi, zloupotreba medija i državnih resursa, fizički napad na opozicionog lidera Pavla Grbovića i izborne kontrolore koalicije Moramo, kao i povlačenje Republičke izborne komisije u izbornoj noći, neobjavljivanje ni preliminarnih rezultata ni izlaznosti, u celini ukazuju na nemogućnost slobodnog i poštenog izbora, navela je.

.....
To govorimo i mi.Evropi se ne mogu prodavati "muda za bubrege"
Ali koga briga?
"Vožd" i kompanija su "reizabrani "
Opet mogu šta hoće .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySre Apr 13, 2022 12:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li je moguće da "prigradska naselja" imaju više glasova nego centralne gradske opštine ?
Šta god bilo na kraju "izborne matematike " (čitaj ,krađe ) ipak je činjenica je BG "rekao svoje" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Dec 12, 2023 6:31 pm



Džabe sve ...i ProGlas ,i mitinzi,i glasanje ....već su pokrali .
Ucene, lažni glasovi,nasilje ,"bugarski voz" ,sendvičari ,botovi,režimski mediji ...vojska ,BIA ,policija ...sve u "službi" .
Pomoglo bi samo "ognjem i mačem" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySre Dec 13, 2023 12:12 pm

Danubius ::
...

Džabe sve ...i ProGlas ,i mitinzi,i glasanje ....već su pokrali .
Ucene, lažni glasovi,nasilje ,"bugarski voz" ,sendvičari ,botovi,režimski mediji ...vojska ,BIA ,policija ...sve u "službi" .
Pomoglo bi samo "ognjem i mačem" .

Jesi li siguran da je Koštunjavi onomad pobedio? Postojala je želja za promenama. Postajla je i podrška spolja za te iste promene. Sad tu podršku nemamo. Moraćemo sami a oni će morati da priznaju stanje na terenu.

P.S. Javit Đuri da blokira aerodumove.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Dec 15, 2023 10:27 pm

ZoxZoja ::
Moraćemo sami a oni će morati da priznaju stanje na terenu.
.
Dok god oni ucenjuju ,kupuju glas za 2000 ,"njihov" je RIK ,mediji i sve ostalo ..nisam optimista .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako Beograd ne "prelomi" -Vojvodina nema čemu da se nada .


A svi znamo da skotovi imaju milion fantomskih glasača .


Usput -opet nas neko "utužio" po ovom pitanju
-a baš ništa ne komentarišem kako bih hteo več par meseci ? Mafijaška hobotnica preko plaćenih botova stiže i do sirotog DF ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 16, 2023 9:30 am

Svi novci i institucije su u rukama SNS-a pa nemojte mnogo očekivati od naroda koji se prodaje za 100g kafe. Narod koji se divi starletama i kriminalcima nije za bolje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 16, 2023 2:25 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Moraćemo sami a oni će morati da priznaju stanje na terenu.
.
Dok god oni ucenjuju ,kupuju glas za 2000 ,"njihov" je RIK ,mediji i sve ostalo ..nisam optimista .

...


Šefe pod "oni" nisam podrazuvala ove šro im se ime ne pominje u pristojnom društvu već EU i USA koje "ne vide" stanje u Srbiji.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyNed Dec 17, 2023 6:17 pm

ZoxZoja ::


Šefe pod "oni" nisam podrazumevala ove što im se ime ne pominje u pristojnom društvu već EU i USA koje "ne vide" stanje u Srbiji.
Ne samo u Srbiji .Ostaviće Ukrajince da ih pobiju .
Ali da ne idem dalje od teme -imaju "dve Srbije" .Mi normalni ,i oni nasilnici koji kradu svakodnevno ,koji se sile nad građanima ,itd ...
Nisam optimista -zbog realnog dokle idu njihove manipulacije ,laži ,ucene ,sila ...
Ako bi se dobio BG ,i recimo nešto oko 50% u Skupštini ...možda.
A za Vojvodinu sam tek pesimista (nažalost) Daj Bože da grešim.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPon Dec 18, 2023 7:52 am

Usrali vam izbore naši iz Republike Srpske. Kako sam ponosan što pripadam tom entitetu. Vučiću, živeo nam još 1000 godina.
E, moje prodate jajare.
zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyUto Dec 19, 2023 3:00 pm

Eugen Grafvajer ::
Usrali vam izbore naši iz Republike Srpske. Kako sam ponosan što pripadam tom entitetu. Vučiću, živeo nam još 1000 godina.
E, moje prodate jajare.
zubic zubic zubic

Ovoliko vredi čast i obraz glasača SNS .

[You must be registered and logged in to see this image.]

A bude i "šuške" ,pa sendvič, pa piće fraj...hemijska, upaljač ,čokoladica...


Tako mlad pa prodana duša??? asskis


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyČet Dec 21, 2023 10:12 am

... jede2  smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyPet Dec 22, 2023 11:08 am

i opet ste mrak izglasovali... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 23, 2023 10:29 am

Da se razumeno, Republika Srpska ima 1,259,000 birača koji imaju pravo glasa u Republici Srpskoj. Nemam evidenciju onih koji imaju dvojno državljanstvo ali ne verujem da ih ima pola. Sam Beograd ima 1,600,000 glasača. Zači da bi Beograd oduvao glasače iz Srpske. Dosta mi je od sindroma Kalimera. Opozicija je popušila KURČINU!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 23, 2023 2:54 pm

Eugen Grafvajer ::
Da se razumeno, Republika Srpska ima 1,259,000 birača koji imaju pravo glasa u Republici Srpskoj. Nemam evidenciju onih koji imaju dvojno državljanstvo ali ne verujem da ih ima pola. Sam Beograd ima 1,600,000 glasača. Zači da bi Beograd oduvao glasače iz Srpske. Dosta mi je od sindroma Kalimera. Opozicija je popušila KURČINU!

Pa nije baš ....opozicija je dobila znatno više nego prošli put .I ja takođe krivim BG .I u jednoj Erdogananovoj Turskoj ,pored svega ,opozicija je dobila glavni grad .Koliko se sećam ,i u BL je gradnačelnik onaj mladi čovek,Stanivuković  -koji nije Dodikov? A sada je "jezičak na vagi " onaj "Treće Oko" ,rusofil Nestorović ?
BG nije dosta da im prvi čovek bude "pozornik Vesić" ili "Gangula"  Šapić ???
Da pogledamo iz drugog ugla -dobro je što su ono što kažeš popušili hard nacionalosti -Dveri ,Zavetnica , Radikali i ini .
Ali nije dobro da Vojvođani, Liga socijaldemokrata Vojvodine , i sve građanske opcije ne pređu cenzus ?
Kako je to moguće ,da neka "Ruska lista" -pređe ? Koliko imamo Rusa u Srbiji ?
Naravno da su "prešli" -kada im je predsednica članica SNS .Pa gde to ima ?
Ko glasa za čoveka koji je slao žene "da slobodno idu u šoping u Italiju" -kada su na hiljade ljudi i njegovih kolega medicinara -umirali tamo ? Duplo sprdanje -ko od prosečne žene u Srbiji može sebi da dozvoli modni šoping u inostranstvu ???
Žao mi je omladine ,što se svako veče skuplja ispred RIK ,i onih žena koje su stupile u štrajk glađu -jer ove zabole ,taj fazon su već zloupotrebili isti ti SNS (lakrdija sa Nikolićem )
Jedino i pravo rešenje je -ažuriranje i javna dostupnost biračkih spisaka.(po Zakonu RS ,da ne tražim član )
Ovako -dok "glasaju" mrtvi ,raseljeni ,dijaspora ,potplaćeni ,zaplašeni ,silna omladina u inostranstvu (kojima to ne pada na pamet -ali se uredno vode na biračkom spisku ) ,ljudi sa Kosova itd-ništa od poštenih izbora .
I još nešto -starijima od 65 ,treba zabranati da glasaju o budućnosti dece .
Lično sam čuo -pa Vučić mi "da* 20 000 na pemziju"-kako da ne glasam za njega ?
I lično sam tražio da mi brišu dete sa biračkog spiska -jer već peta godina nije  tu niti će  biti .
Ne može .
Koleginica je pronašla da su njeno dvoje dece "glasali" ovde -iako su bili u NS ,gde i godinama žive?
I kod nje se "ne može brisati" niti "ažurirati" .
Izbori su unapred pokradeni .Opozicija ih nije "dobila" -ali vala nisu ni ovi "nadmoćno".
Kako su  najavili nedelju dana ranije ,zar ne ? Nostradamusi ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 23, 2023 6:55 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Da se razumeno, Republika Srpska ima 1,259,000 birača koji imaju pravo glasa u Republici Srpskoj. Nemam evidenciju onih koji imaju dvojno državljanstvo ali ne verujem da ih ima pola. Sam Beograd ima 1,600,000 glasača. Zači da bi Beograd oduvao glasače iz Srpske. Dosta mi je od sindroma Kalimera. Opozicija je popušila KURČINU!

Pa nije baš ....opozicija je dobila znatno više nego prošli put .I ja takođe krivim BG .I u jednoj Erdogananovoj Turskoj ,pored svega ,opozicija je dobila glavni grad .Koliko se sećam ,i u BL je gradnačelnik onaj mladi čovek,Stanivuković  -koji nije Dodikov? A sada je "jezičak na vagi " onaj "Treće Oko" ,rusofil Nestorović ?
BG nije dosta da im prvi čovek bude "pozornik Vesić" ili "Gangula"  Šapić ???
Da pogledamo iz drugog ugla -dobro je što su ono što kažeš popušili hard nacionalosti -Dveri ,Zavetnica , Radikali i ini .
Ali nije dobro da Vojvođani, Liga socijaldemokrata Vojvodine , i sve građanske opcije ne pređu cenzus ?
Kako je to moguće ,da neka "Ruska lista" -pređe ? Koliko imamo Rusa u Srbiji ?
Naravno da su "prešli" -kada im je predsednica članica SNS .Pa gde to ima ?
Ko glasa za čoveka koji je slao žene "da slobodno idu u šoping u Italiju" -kada su na hiljade ljudi i njegovih kolega medicinara -umirali tamo ? Duplo sprdanje -ko od prosečne žene u Srbiji može sebi da dozvoli modni šoping u inostranstvu ???
Žao mi je omladine ,što se svako veče skuplja ispred RIK ,i onih žena koje su stupile u štrajk glađu -jer ove zabole ,taj fazon su već zloupotrebili isti ti SNS (lakrdija sa Nikolićem )
Jedino i pravo rešenje je -ažuriranje i javna dostupnost biračkih spisaka.(po Zakonu RS ,da ne tražim član )
Ovako -dok "glasaju" mrtvi ,raseljeni ,dijaspora ,potplaćeni ,zaplašeni ,silna omladina u inostranstvu (kojima to ne pada na pamet -ali se uredno vode na biračkom spisku ) ,ljudi sa Kosova itd-ništa od poštenih izbora .
I još nešto -starijima od 65 ,treba zabranati da glasaju o budućnosti dece .
Lično sam čuo -pa Vučić mi "da* 20 000 na pemziju"-kako da ne glasam za njega ?
I lično sam tražio da mi brišu dete sa biračkog spiska -jer već peta godina nije  tu niti će  biti .
Ne može .
Koleginica je pronašla da su njeno dvoje dece "glasali" ovde -iako su bili u NS ,gde i godinama žive?
I kod nje se "ne može brisati" niti "ažurirati" .
Izbori su unapred pokradeni .Opozicija ih nije "dobila" -ali vala nisu ni ovi "nadmoćno".
Kako su  najavili  nedelju dana ranije ,zar ne ? Nostradamusi ?

Men'se čini da su baš iz Srpske glasali za Nestorovića. Šoumene voli svaki narod. Farma i Parovi su uradili deo tog posla.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 23, 2023 9:36 pm

Čitam vas i pitam se kako vam do sad nije jasno..Svi smo tu sličnih godina plus minus do 5., Stoga kažem prođe nam pola života i diskusije oko Miloševića i sad Vučića.
Postavljam lično sebi pitanje šta zapravo mi želimo i kakve su nam mogućnosti iz priloženih okvira.
Srbija je okupirana zemlja kao  Republika Srpska i Crna gora. U kabinetima vlasti (vlade ili pojedinih ministara)  sede strani službenici koji bitno utiču  na njihovo delovanje. Tako je ista stvar i sa sprovođenjem izbora. Takođe pro zapadna opozicija oko Đilasa  tesno rade i slušaju direktive od svojih gazda.  Što se tiče glasača iz Republike Srpske koji su glasali na izborima u Srbiji ne vidim problem ali nemam informacije da li su trebali da glasaju  za gradsku vladu Beograda. Ukoliko imaju prebivalište na teritoriji grada  trebali bi da imaju pravo. Broj glasača je medijski "prenaduvan" i realan broj glasača koji  je glasao iz RS ništa bitno ne menja. Svakako su bile mahinacije i manipulacije na onim mestima gde su posmatrači bili podobni za to. Postoje izborna mesta gde jednostavno deo opozicije nije mogao da pokrije sa posmatračima i  obično na tim mestima je bilo malverzacije.
Zaista imam protiv što nam na ovim prostorima stranci kreiraju politiku i guraju spletke da dolazi do svađe i nasilja. Ja nemam drugu rezervnu domovinu da bih bio imun na to. Vučića nikad nisam birao niti bi mi u kom  mogućem izboru bio kandidat. 10 godina je bio tvrd radikal opozicionar i učio od mentora kako da se dočepa vlasti. Mnogi to ispuštaju iz vida i čude se kako ima toliko glasača.
Sve njih grupno iz vlasti i opozicije možemo da pljujemo ali oni su odraz naroda gde živimo...nažalost










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 23, 2023 10:31 pm

montoya ::

Sve njih grupno iz vlasti i opozicije možemo da pljujemo ali oni su odraz naroda gde živimo...nažalost
I realno -to je to .
Ali ovo -crno na belo?
„Jó napot! Ne razumem, ja sam iz Paraćina“: U ovim gradovima Mađari su dobili 4 puta više glasova nego što ih je na spisku

To je ipak perverzija .
Ali su to "koalicioni partneri" . 
Nadalje -ovaj Nestorović danas otvoreno kaže da su "njegovima" ponuđene šestocifrene uplate (ne u dinarima) Ali čak ni on ne kaže da da je to ponuđeno od "tajkuna Đilasa" ? 
To govori ono što svi znamo .Da li je zabeležen ijedan slučaj potplaćivanja ili zastrašivanja birača-a da nije iz SNS ? 
Nije .
Sve je na studentima i BG .Studenti su izneli i Miloševićevu izbornu krađu.
Studenti iz Novog Sada su najavili podršku kolegama.


Novosadski studenti najavili su danas da će se u ponedeljak 25. decembra, u 9.00, okupiti kod Spomenika Njegošu u svom Kampusu, odakle će u mirnom maršu do Železničke stanice u Novom Sadu, a zatim vozom za Beograd.

[You must be registered and logged in to see this image.]
ps .već 7 poslanika štrajkuje glađu -al njima neće doći ni dr Bojić (koji je dokazano pokrao KBC "Dedinje" ) ni Patrijarh (koji su požurili da se "nađu" prilikom one lakrdije sa Tomom Nikolićem ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptySub Dec 23, 2023 10:52 pm

Danubius ::

Nadalje -ovaj Nestorović danas otvoreno kaže da su "njegovima" ponuđene šestocifrene uplate (ne u dinarima) Ali čak ni on ne kaže da da je to ponuđeno od "tajkuna Đilasa" ? 
To govori ono što svi znamo .Da li je zabeležen ijedan slučaj potplaćivanja ili zastrašivanja birača-a da nije iz SNS ? 
Nije .

Eto ja verujem da grupa koja je okupljenja oko dr Nestorovića neće pokleknuti i prodati se...Pratio sam njihovo delovanje zadnjih skoro godinu dana oko svih dešavanja u regionu i šire.Njih 7 su ljudi preko 50..60 godina i svi su ostvareni..i nevidim potrebu da sebi to dozvole..Svakako će vreme pokazati da li je tako... 99i










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 EmptyNed Dec 24, 2023 10:09 am

Nedovoljan broj opozicionih kontrolora, posmatrača?
Ko je ovde lud?
OPOZICIJA NE POSTOJI!
Kosovo, promene, patriotizam i ostala sranja kojim misle da će pridobiti narod je sranje na kub.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Sponsored content





IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
»  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
» IZBORI ZA MIS
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI MONTENEGRO
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: