DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vakcinacija- da ili ne?

Ići dole 
+22
Đole
bosankaa
podbarac
Black Wizard
el_vibrador
sanjalica.ns
Diplomirani Duduk
daljinski
Lily
rouzvel
Kica/Praja
Gothic
MadamX
carpathia
Danubius
Kijara-brm
Auror@
Šmizla
dusicaa
ZoxZoja
AstrinaKomsinica
Lakota
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Dec 13, 2013 5:07 pm

First topic message reminder :

Pripadnik sam generacije koja je vakcinisana i ciji roditelji nisu postavljali pitanje oko toga.Takodje sam vakcinisala i svoju decu,po planu i programu koje su mi nalagale nadlezne zdravstvene ustanove.Znam da je kod nas i zakonom obavezna vakcinacija.I ja to smatram dobrom praksom i preventivom.
Zato sam upala u raspravu sa par mladih majki i ispadoh totalno neodgovorna,neobavestena.
Elem,uglavnom su bile dve grupe,jedne koje su tvrdile da je to smisljena pljacka farmaceutskog lobija,da se na taj nacin truju buduce generacije,da se od mmr vakcine dobija autizam,da nam proturaju zivu i ostale otrove ,da Amerikanci nikad nisu vakcinisali svoju decu i da nisu prihvatili tu obavezu koju je nalagala Svetska zdravstvena organizacija.
Druga,umerenija grupa,imala je selektivne stavove,smatrajuci da treba izbeci vakcinisanje dece protiv bolesti koje su u okolini iscezle,da treba uzeti samo uvozne vakcine,nase su nikakve i da tu uglavnom nasi lekari stite interese nekih kompanija koje ih placaju.
Posto na nasem forumu ima clanica,roditelja,sa svih strana,volela bih da cujem kako je kod njih to regulisano?I uopste,vas stav i misljenje o vakcinaciji?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 05, 2021 3:55 pm

Astra ::
Posto su ove dvije pokazale neuspjeh, sta ocekuju od trece.
Mislim, ne jebem to ko je, ko nije, ali me ispizde lazni izbjestaji....ko puni bolnice u Izraelu, a kazu pune su, sa skoro 100% vakcinisanih.
Ja sam skontala bome da vi nama i sirite taj virus 🤣🤣🤣🖤🤣
Tako ti nama -koji smo "primili dve doze" i dobićemo i "buster" ,treću ? zubic
Pa ne širimo "mi" -nego "vi" ,nevakcinisani . zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 05, 2021 4:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Svemimir




Datum upisa : 21.02.2015

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyUto Sep 07, 2021 8:49 pm

Na žalost ovo suvremeno vreme sa suvremenim načinima lečenja neće nam doneti ništa dobro,pogotovo vakcine ,koje nemaju veze sa sa humanošću. Lekari su odavno zaboravili Hipokratovu zakletvu i zakleli su se novom idolu koji se zove novac. Ne samo da su dobili amneziju ,na sve one godine provedene u klupama fakulteta,već su odjednom postali fenomenalne spužve ,upijajući sve pare i instrukcije, koje dobijaju od farmaceutskog lobija. Zar nije žalosno da su izgubili i dušu i identitet ,postajući produžene ruke ponašajući se poput gejša ,koje su umjetnost u rukama svoga gospodara. A njihovi gospodari su sakriveni stoljećima iza kulisa Vatikana i famoune kraljice koja će nadživeti vlastitu praunučad, a svake godine izgleda sve mlađe i mlađe.

Prava medicina je nestala početkom 19 stoljeća, kada je Rockefeller zaigrao rock and roll sa lokalnim lekarima, koji su ljude lečili prirodnim preparatima ,olitiga travama i prirodnim načinom.

Jedan potpis čuda stvara,ko u današnje vreme i sve dobro krene u suprotnom smeru.

Sve dosadašnje vakcine ,bile su koliko toliko, na neki normalan način sa elementom dotičnog virusa u sebi ,koji bi trebao stvarati antitela i tako sprečavati zarazu. Na žalost ovo u vezi korone je čista idiotarija, koja dugoročno , treba od svih nas napraviti bolesnike i sterilne. Ovaj plan živi dugo u glavama bolesnika koji su enormno bogati i igraju šah sa nama. Lekari su popustili parama i bojeći se za vlastitu egzinsteciju postaju glavni dželati u svetu.

Nadam se da će većina ljudi ostati jaka na sav ovaj presing ,koji je gori od metka i sačuvati sebe i svoju djecu od smrti upakiranu u vakcinu koja ima nekoliko imena.

Naš DNK je Božansko djelo , složeno do savršenstva gdje nijedoj umjetnoj tvorevini nije mjesto i koja može samo napraviti u njemu raspad sistema. A ako i treba u njemu nešto menjati, onda je to samo u slučaju teško bolesne osobe i to je za svaku osobu posebno , a ne ovako generalno kako su ti slaboumnici naumili, u namjeri da od zdravog čoveka učine bolesnog.

Jedino dobro u svemu ovome je da se ljudi počinju polako buditi i postajati svesni zla ,koje im se servira u belim kutama i od samozvanih autoriteta koji sede u skupštinama i parlamentima.

Što pre počmemo verovati sebi i tražiti istinu u blagoglagoljivim rečima dobrobiti koje su naša smrt,biće nam život bolji i lakši.

Nije lako ali neka vam vaša deca, ako niste dovoljni sami sebi, budu razlog za to osveštenje i borbu za njihov život i njihovih naraštaja.

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Đole




Datum upisa : 07.10.2011

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySre Sep 08, 2021 11:15 pm

Ja razmišljam o trećoj... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir




Datum upisa : 21.02.2015

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyČet Sep 09, 2021 1:27 pm

i ja bi da sam u prve dve podbacila gib5
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyČet Sep 09, 2021 10:33 pm

Не могу да верујем колико људи придају пажњу глупостима. Вакцина ме не интересује, али могу да их примим 12 у једном дану. Рокајте, по три од сваке. Примио сам кинеску, као да сам сишао у пекару и појео погачицу. После пар минута заборавио да сам се вакцинисао. Ма не треба придавати значају, само игнор. То је лек свему-
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 10:29 am

[You must be registered and logged in to see this link.]com/i/status/1435327083949985793


Nemojte se vakcinisati, pogledajte video.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 12:52 pm

Bio bi to lak nacin da gamad nije uvela certifikate bez kojih nikuda ne mozes.Glupi Svicarac ce jos sam doveszi bebe da ih izbockaju......ako to nije diskriminacija, ne znam sta je.Jeste li culi za Nürnberski kodeks?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 3:24 pm

Za sada se može reći samo to -da vakcinisani ne umiru -ali jeste malo čudno (bar u mom gradu) da imamo 10-20 % inficiranih koji su dobili obe doze vakcine (većinom "kineza" ,a ima i "fajzera" ) 
Pa ,sad budi pametan ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 3:38 pm

A ti bas znas da vakcinisani ne umiru?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 4:50 pm

Astra ::
A ti bas znas da vakcinisani ne umiru?
Ne znam -jer zvanični podatak nigde ne postoji (za Srbiju ) 
Za očekivati je da ima umrlih -vezano za godine ,pridružene bolesti itd -šta tu pomaže vakcina ? 
Ali znam za xy slučajeva mladih i nevakcinisanih (koji sada čine 80 % hospitalizovanih ,starost od 20 -40 godina ) 
Ima devojka u kovid bolnici ,Batajnica,20 godina ,pluća su joj "zacementirana" ,"diše" uz respirator samo vrhom levog plućnog krila ,i prognoza je više nego loša .Nevakcinisana .
Ali znam tačne podatke za Apatin i Sombor . Ima inficiranih među vakcinisanima ,ali sve lakša klinička slika ,hospitalizovanih 5 % (stariji ) i za sada -niko na respiratoru ,nijedan smrtni slučaj . 
To mogu da tvrdim -jer je tačno .E ,sad za šire ....verujem da ima .Naročito sam mišljenja da Fajzer i neke druge vakcine direktno izazivaju trombove koji se završe letalno ,kod mladih i zdravih .Suviše ima tih "slučajnosti" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Thabit

Thabit


Datum upisa : 13.02.2017

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 8:17 pm

Ako je ko posle ovoliko vremena koliko je imao od 'postanka' korone ostao neupućen u celokupnu materiju i imao vremena da se obavesti,molim da se uputi na Njene misaone tj.stavovske misli (ukoliko razazna distinkciju)koje su dakako,jer kakve bi bile drugačije,do upućene..ako ne bude ona znala,znaće njen dečko.. nema dalje ne znam
Po temi,bratičina radi u bolnici u Tel Avivu,kaže strikanu :'Striko,8/10 na intenzivnoj,sa veoma lošim parametrima tenzije i oksenigacije su vakcinisani..'
I dodaje,u Izraelu su koristili Pfizer i to samo od i do serijskog broja proizvodnje....
Pošto kupio,poto prod'o.. ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 8:26 pm

Thabit ::
Ako je ko posle ovoliko vremena koliko je imao od 'postanka' korone ostao neupućen u celokupnu materiju i imao vremena da se obavesti,molim da se uputi na Njene misaone tj.stavovske misli (ukoliko razazna distinkciju)koje su dakako,jer kakve bi bile drugačije,do upućene..ako ne bude ona znala,znaće njen dečko.. nema dalje  ne znam
Po temi,bratičina radi u bolnici u Tel Avivu,kaže strikanu :'Striko,8/10 na intenzivnoj,sa veoma lošim parametrima tenzije i oksenigacije su vakcinisani..'
I dodaje,u Izraelu su koristili Pfizer i to samo od i do serijskog broja proizvodnje....
Pošto kupio,poto prod'o.. ne znam
Da,tako mu dođe -i svi smo dodatno sluđeni . 
Ispočetka je bilo -znamo li ikoga ko je zaražen ,ili da je ne daj Bože ,umro ? 
Nikoga nismo znali . A onda su nam se porodice zarazile (cela moja uža ) ,sa teškim kliničkim slikama .
Pa poznanici ,prijatelji ,kolege ....
Pa su počeli smrtni slučajevi (u mom slučaju ,od najbližih -dvojica kolega (medicinari ) ,drug iz klupe iz medicinske (dr specijalista ,izuzetan stručnjak ,maksilofacijalni hirurg ) i na kraju -prijatelj sa kojim se znam od detinjstva ,godinama svirao sa njim (ni prehladu nije imao -fizički ,mrcina od čoveka )Onda se zamisliš -pa se vakcinišeš .
Kao što kaže ovaj sa FB :

[You must be registered and logged in to see this image.]

A bilo bi glupo da ne priznam ,da smo i sa vakcinom ,pomalo "džaba i krečili" ?
Sluđeni -i ne znamo zaista više da ili ne se vakcinisati ?
Moj sin (takođe medicinar ) radi u staračkom domu u Hannoveru ,neće da se vakciniše -kao i 99% njegovih kolega ,i tvrdi da nijedan pacijent kod njih nije umro od korone ? (doduše -svi starci su vakcinisani -komplet osoblje nije ? )
Pa ,budi pametan?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Thabit

Thabit


Datum upisa : 13.02.2017

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 8:37 pm

Ma ne sporim veoma loše ishode pozitivnog na virus,niti sporim samu bolest koja je očigledno mlati po sirotinji ali nikako da i Bedu malo zakači..bolest za koju se još uvek ne zna tačno,bar mi sirotinja ne zna,šta je i koji protokol terapijski odgovara..ne..
Sporim dobronamernost sistema koji je gle čuda sav zdrav i koji se odjednom brine za moje sirotinjsko zdravlje,a pre toga je zemlju utucao u predmiloševsko vreme..
doduše sporim i struku unutar štaba koji su veoma loši ljudi u još lošije vreme..
Rastuži me dokle kolaboracionizam može da ode jer nisam imao prilike pre to videti..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 10, 2021 9:10 pm

Kako se sada kriju posljedice vakcine tako su do sad svi eto poumirali od korone.......djaba, ne vjerujem u brojke nikako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Sep 11, 2021 1:27 am

Thabit ::
Ma ne sporim veoma loše ishode pozitivnog na virus,niti sporim samu bolest koja je očigledno mlati po sirotinji ali nikako da i Bedu malo zakači..bolest za koju se još uvek ne zna tačno,bar mi sirotinja ne zna,šta je i koji protokol terapijski odgovara..ne..
Sporim dobronamernost sistema koji je gle čuda sav zdrav i koji se odjednom brine za moje sirotinjsko zdravlje,a pre toga je zemlju utucao u predmiloševsko vreme..
doduše sporim i struku unutar štaba koji su veoma loši ljudi u još lošije vreme..
Rastuži me dokle kolaboracionizam može da ode jer nisam imao prilike pre to videti..

Sada  je procurilo da postoje neki "udarni lekovi" ,koje dobiju "izvesni" ,tipa Milomira Marića (režimska gnjida )

[You must be registered and logged in to see this image.]

,,,koji navodno "razaraju" svaku mogućnost ubitačnog širenja virusa po organizmu .
Pa ,biće da za "spasonosni lek" "elita" zna daleko pre "nacije" -jer je zaista više nego čudno da se korona nije završila letalno po nijednu individiu "iz vlasti" (ni kod nas -ni u svetu ) makar bile matore drtine ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Sep 11, 2021 8:11 am

Vakcinisana i revakcinisana u februaru .Nekih 7 mj Fajer "kao drži" . Znači sad je vreme  za treću. Iskreno-razmišljam još  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Sep 11, 2021 9:58 am

na žalost kod nas je svijest ljudi toliko mala da je zaista zadnje vrijeme da se osvijestimo, a ako nam sve ovo ne ubrza to onda nece biti dobro po nas. od davnina postoje ljudi koji imaju taj moćnoegovski ken u sebi i to povijest pokazuje i dokazuje. razni kraljevi i kraljice,kao i vlasnici robovlasnika što u današnje vrijeme su vlasnici trgovina i korporacija. a mi mali obični smrtnici smo povodljivi i zavodljivi što dokazuju svi prijašnji i sadašnji ratovi, kao i grupice na poslu koje su željne moći pa maltretiraju ostatak zaposlenih ,nebi li dobili neke benificije u odnosu na druge. i za to su spremne prodati dušu i izgubiti imalo čovječnosti što ima u sebi. onaj tko nije zatrovan egom i materijom vjeruje da akoon želi dobro svima ,da njemu nitko ne želi loše. tako vjerujemo političarima da nam žele dobro, doktorima da su humanisti i čine dobro ljudima, majstoru koji nam dođe nešto popraviti da će pošteno uraditi posao i pošteno reći vijenu toga. ali danas vidimo da političari rade samo za sebe, doktori nemaju veze sa etikom a majstori su hoštapleri i prevaranti.

žao mi je kada vidim i čujem da se neko cijepio vjerujući nekom stožeru koji sa sastoji od par ratardiranih budala koje su neobrazovane, nehumane i ubice svoga naroda.

imala sam prilike vidjeti da su ljudi koji su išli da se testiraju, došli u bolnicu i popunili formular za testiranje, ali zbog dugog čekanja nisu se testirali i otišli su na posao jer rade, pa su drugi dan došli da im se uzme uzorak za test, a sa čuđenjem su tada dobili rezultat testa da su pozitivni. kao mogu dobiti rezultat testa ako se nisu testirali nego samo popunili formular ali su zbog posla morali otići prije uzimanja uzorka.

ono što je sada najvažnije za sve je da se ne dijelimo na vakcinisane i antivaksere. ovi majmuni na vlasti koji su produžena ruka vatikana i engleske kraljice, kao i nekoliko bankarskih frankeštajna samo to i očekuju od nas. puno je lakše nekoga zarobiti kada im se baci kost pa da se sami glođu i izgube razum i snagu, tada svaki šintar zarobi bilo koga psa bez problema.

i ja sam vjerovala da je medicina humana znanost i svatko ko je u njoj da je stručan i empatičan.
moj kolega doktor mi je priznao da dobijaju pare prepisujući određene ljekove i tako testiraju njih na ljudima.

gripa postoji toliko godine i nema vakcine protiv nje. kako je moguće da naprave vakcine protiv nečega što još ne postoji i to sa genetskim modifikatorom. jedna što se cijepila vidjela na bočici datum proizvodnje 2018 god a korona je krenula 2019.

postoji korona oduvijek u životinjama i činjenica je da je ovaj virus veštački stvoren u laboratoriju. sjetite se svih onih filmova od ebole i virusa i svašta nešto. zar vam taj filmski scenario nije isti kao ovaj sada što nam rade, zar nismo svjesni da su oko nas samo glumci i da ne znamo da igramo glavne uloge u tom filmu, uvučeni smo u to bez pitanja.

protiv njega postoji lek koji košta 5 eura ali koja je zarada farmaceutskim ubicama na tome kada je vakcina unosnija i steriliziraće čovečanstvo kao i od zdravih ljudi napraviti bolesne. odjednom će doći do autoimunih bolesti, na žalost. postoje trenutačni otrovi koji odmah ubiju i oni koji imaju polako ali sigurno dejstvo. ova vakcina je ovo drugo, isto kao i hrana zatrovana G molom.

nije lako odupreti se svemu ovome ali barem jedno svi možemo a to je da se ne dijelimo na vakcinisane i nevakcinisane, da se ne dijelimo po vjeri i boji kože jer samo tako možemo normalno živeti i suprotstaviti se ovome vlako koji nas vodi u koncentracioni logor u kojem sada ne postoji jedan MENGELE nego puno puno više.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Sep 11, 2021 3:57 pm

Astra ::
A ti bas znas da vakcinisani ne umiru?
Poslednje nedelje u Železniku umrlo od korone 4 osobe što ja znam. Od njih, jedan nevakcinisan i troje vakcinisano. Još jedan moj drug jedva živ, od posledica vakcinisanja.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Sep 11, 2021 6:34 pm

debilko ::
Astra ::
A ti bas znas da vakcinisani ne umiru?
Poslednje nedelje u Železniku umrlo od korone 4 osobe što ja znam. Od njih, jedan nevakcinisan i troje vakcinisano. Još jedan moj drug jedva živ, od posledica vakcinisanja.

Ne zelim niti imam zivaca da se svadjam, ipak ove ljude tu smatram prijateljima, ali bih na ovo tvoje dodala, valjda igrom slucaja, ne znam bas nikoga ko je podlegao od korone, a znam ko jeste od vakcine.
Kcer mi radi u zdravstvu i imam info iz prve ruke i o brooju zarazenih i o preopterecenosti na intenzivnoj i na sate rada zbog covida.....kad bih iznosila te cinjenice, mislim da bih morala napustit forum.

Neovisno o tome, testiram se za svako putovanje, bez negativa ne mogu ni uci u avion, BAG mi posalje, ponovo test, imali smo zarazene u avionu......odakle, pa logicno, vakcinisani ne rade test, samo oni mogu da nas zaraze.

Drugi slucaj, licno dozivjela.....komsinica, radi u zdravstvu, vakcinisana, hoda sama u kuci sa rukavicama, distanca bez rizika, min 2m......mati joj padne u kupatilu, ja mahinalno uletim u kupatilo, izvucem szaricu, smjestim u krevet, navece dodje hitna, odveze ju, cujem, baka ima koronu.
Epilog, baka ozdravila, ja nikakve simptome, kcer vakcinisana dobila od nje koronu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 9:52 am

120 000 Francuza je izašlo na protest zbog "kovid propusnica" (dobijaju samo vakcinisani )

Na protestima je bilo dosta zdravstvenih radnika, koji će od srede biti suspendovani sa posla ako se ne vakcinišu?

Skoro 100 ljudi je uhapšeno .
Pa sad budi pametan ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 11:45 am

Slika iz Francuske, bacanja bijelih mantila na ulicu od sstraane zdravstvenih radnika mi natjera suze.....ipak je ostallo ljudskosti u tim ljudima.....moj naklon.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 12:59 pm

tako i treba da su se digli ali tamo rat traje već jako dugo samo nitko neće da piše o tome ili da na javno prikaže na tv da vide svi oni ljudi koji su zaludeli od dezinformacija koje im se plasiraju. tako treba svi da se dignemo , svatko na svoj način i konačno maknemo bezdušnike od doktora do politačara
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 5:54 pm

Svemimir ::
maknemo bezdušnike od doktora do politačara
Moram da reagujem -antiprotivno .
Doktori i sestre (laboranti ,RTG tehničari .pa i ovakvi kao ja "uzorkivači" ) daju sve od sebe .
U jednom trenutku (pričam za moj grad ) je kompletna "laboratorija" bila "zaražena "?
Mi (zubari ,babice ,pedrijatrijske sestre )smo "pokrili" ?
Moj drug ,lekar (spec) je na moje oči bukvalno trčao između "crvene zone" i svoje ordinacije .
Možda su "doktori"  na višem nivou (farmakološke mafije )  korumpirani i sl...
Ali,90% nas "zdravstvenih radnika " daje sve od sebe .
Muž moje nećake je od prvog dana (a sada je već to 2 godine ) u "skafanderu" .Kad nisu imali "skafandere" onda su improvizovali .Kupovali kod Kineza one "molerske" skafandere ,a na cipele navukli kese iz samoposluge (pa zalepili "izolir trakom" )
Pa ipak je moja nećaka (med.sestra sa fakultetom ,i "masterom" ) bila "zaražena" Obostrana upala pluća .
Tako da "beli mantili" zaista daju sve od sebe (po cenu sopstvenog života) -što  danas nije uopšte "floskula" .
Dvoje mojih kolega je umrlo "od korone" . A nismo ni "bolnica" -nego običan "Dom zdravlja" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 6:52 pm

Svaka cast medicinarima, oni su i ucili skolu bas za to.....jbga, ne treba sad ordenje davati za nesto sto su izabrali da rade.I oficiri dobijaju platu do penzije da cesu muda, al da zarati, jbga, to mu je posao da ne spava, da brani zemlju....ne bih ja ni tu ordenje davala.
S druge strane, kod vas je zdravstveni sistem u qurcu i bez covida, tako da shvatam napore koje ulazu....ovamo su bili na prinudnim odmorima ( moja kcer prva) jer nisu imali redovnih pacijenata, a evo godinu i po je prijavljena da ju pozovu na ispomoc u covid bolnice, bome ju ni jednom nisu zvali.....toliko o cesto laznim info o pretpanosti.
Evo proslu sedmicu, jaucu kako su ljudi sa odmora donijeli virus, pretrpana intenzivna njega....licno je istupila i rekla, 20 kreveta je slobodni, 10 covid pacijenata je smjesteno, znaci pola kapaciteta, a operacije se otkazuju......halo, koga lazu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 10:11 pm

kada sam rekla da treba maknuti doktore bezdušnike tako zaista i mislim,a jako se dobro zna da oni koji se ne skidaju sa javnih televizija su zatrovani parama i da namerno rade to što rade.
gledano logiku bilo bi sve jednostavno ali na žalost ovde sva logika pada u vodu.
logično bi bilo da se na stvaraju umetni virusi, ali namerno se stvaraju. logično bi bilo da se pitaju naučnici što i kao a ne neki stožeri u kojima su doktori sa kupljenim diplomama kao i političari.
logično bi bilo da ljude leče od bolesti a ne da ih kupljeni doktori namerno truju i tako rade za farmaceute.
moj nećak je imao 3 godine kada mu je doktor u Novom Sadu prepisao lek koji je pio neprekidno 3 godine i to 3 puta dnevno . svakih 6 meseci su išli kod tog korumpiranog doktora na kontrolu i čak je povećavao doze istog leka jer kao to je za dobrobit nećaka. nakon 3 godine kada su došli na kontrolu nije bio taj lekar nego neki drugi i kada su napravili kontrolu na njemu ovaj lekar ostao je u šoku jer vidjevši prijašnje nalaze nije mu bilo jasno zašto je dete uopće pilo taj lek. a dotični korumpirani lekar je pobegao negde u Maroko ili tamo negde.
ispostavilo se da su ljudi bez obzira na vrstu oboljenja ili bili zdravi pili isti lek, a dotični je dobivao pare od proizvođača tog leka.

meni je lekar u Novom Sadu hteo rezati stopalo a u hrvatskoj ga je doktor namestio bez ijednog reza.

svaka čast svakom čoveku koji savesno i humano radi svoj posao ali na žalost većina je korumpirana,a ako i nisu, malo njih želi dići glas za nepravdu jer se boji za egzistenciju i tako se uglavnom vrtimo u spiralu da postanemo robovi
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 10:31 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovo je nešto najluđe što sam čuo. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 10:53 pm

Debi, tvoji sadrzaji se ne mogu otvoriti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 11:02 pm

Maske pomazu i stite, ali brojke rastu.
Lockdowns pomaze i stiti, ali brojke rastu.
Vakcina pomaze i stiti, brojke i dalje rastu.
Testiranja pomazu, brojke jos uvijek rastu.
Na kraju, sjede vakcinisani, testirani sa maskama u llockdownu ali brojke rastu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Sep 12, 2021 11:11 pm

naravno da brojke rastu jer to vode računovođe koji još kojih godinu daraju moraju biti u plusu suicid
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPon Sep 13, 2021 8:08 pm

Evo jos jedan info iz prve ruke, staracki dom Rüti u Ch je proveo vakcinaciju svih sticenika i zaposlenih.....zalosno, svi do zadnjeg u tom domu zakljucno sa zaposlenicima imaju koronu.
Toliko o zastitnom faktoru vakcine.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 17, 2021 12:05 am

Astra ::
Evo jos jedan info iz prve ruke, staracki dom Rüti u Ch je proveo vakcinaciju svih sticenika i zaposlenih.....zalosno, svi do zadnjeg u tom domu zakljucno sa zaposlenicima imaju koronu.
Toliko o zastitnom faktoru vakcine.
Kod mog balavca ,Hannover ,starački dom -niko vakcinisan (sem jednog "helfera" ,Kineza ) Nijedan slučaj korone ?  Inače je "pokrajina" nr 1 po stepenu zaraze ??A ima ih onih što sa onim "elektronskim kolicima" špartaju svaki dan po kafanama? Da ne pominjem "moga" koji 3 puta nedeljno ide u teretanu (rasadnik kovida ?) Juče me zove koleginica iz NS ,i kaže mi za dvoje "naših" (dobili dve doze ) da su u bolnici ? Pa sad budi pametan ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 17, 2021 12:14 am

Da ti kazem, teretane su najcistija mjesta, svako je i prije korone bio obavezan ocistiti iza sebe spravu na kojoj je radio.....tako da to nije nikakvo zariste virusa.
Procitah odlican status
Zasto vi vakcinisani ocekujete da se i mi vakcinisemo, pod parolom da vas trebamo zastiti.....pa zar vas ne stite vase vakcine.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyPet Sep 17, 2021 12:27 am

Astra ::

Zasto  vi vakcinisani ocekujete da se i mi vakcinisemo, pod parolom da vas trebamo zastiti.....pa zar vas ne stite vase vakcine.
Pa vidiš kako "štite" ? I mi se zarazimo ,i mogućno "delimo okolo" .
Bila svadba u subotu kod nas .140 "zvanica" Šta "vakcinisanih" -šta ne .
Imali smo danas njih 40 u "crvenoj zoni" Od "pozitivnih" -17 vakcinisanih i 11 "nevakvinisanih" 
Samo iz te svadbe? Ogroman procenat zaraženih.
Pa budi pametan?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyUto Dec 07, 2021 8:25 pm

Ovoga puta ne o kovidu -nego o raku grlića materice .Srbija spada u zemlje gde najviše žena oboljeva od ovoga -tačnije ,3 žene dnevno umru od raka grlića materice . 
Inače ,rano otkrivanje garantuje izlečenje u 90 % slučajeva ,a ima i bolje -vakcina .
HPV virus (Human Papiloma Virus ) je najčešći izazivač raka grlića materice ,i postoji efikasna vakcina protiv njega .U normalnim zemljama se daje deci od 12 -14 godina (dakle ,pre nego stupe u seksualne odnose ) 
Ali mi nismo normalna zemlja -ginekolog je "sramota" a vakcine su "zlo" .
Tako svake godine u Srbiji umre više od 600 žena .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyUto Dec 07, 2021 8:39 pm

Već sam i ranije pisala o vakcini protiv raka grlica materice.
Ovdje djecu vakcinisu od 9. do 12. godine.
Za starije dijete nisam mogla da odlucim...mnogi su mi govorili da sam luda ako dozvolim da dijete primi vakcinu...drugi pak da je bolje...
Na kraju sam poslusala pedijatra i dan pred 12. rodjendan otišla sam sa njom kod pedijatra i primila je vakcinu.
Mladja kcerka je vakcinisana u 4om razredu i to su, uz saglasnost roditelja, vakcinisani u skoli.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySre Dec 08, 2021 11:54 am

Opa, sezonski grip, baj-baj. U iščekivanju sam Fajzera za buster. Ubadaj sestro, piči.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Maj 21, 2022 10:00 pm

Svinsjki grip ,ptičiji grip -mislim da za oba postoje "vakcine" (ne znam za "kravlje ludilo" )
Korona...*ajde,poprimasmo i po tri .
Sad je fora "majmunske boginje" ?
E vala me neće vakcinisati(jer majmun još nisam )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Maj 21, 2022 10:08 pm

Danubius ::
Svinsjki grip ,ptičiji grip -mislim da za oba postoje "vakcine" (ne znam za "kravlje ludilo" )
Korona...*ajde,poprimasmo i po tri .
Sad je fora "majmunske boginje" ?
E vala me neće vakcinisati(jer majmun još nisam )
Diskutabilno dragi moj  , diskutabilno zubic  .

Ko nas pita :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Maj 21, 2022 10:40 pm

Ne mogu tvrditi, ali.....imam prijateljicu koja je planinarila, setala svaki ddan po nkoliko kkilometara, hranila se po receptu nekih znalaca za krvne grrupe.....zdava....i danas je jos uvijek sve zdravo, a poslije treceg fajzera, bukvlno preko noci deemntna......ni cula nisam za tako galopirajucu demenciju......opet ponavljam, moozda nema veze sa vakcinom, ali meni neukoj sve upucuje na to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Maj 21, 2022 10:50 pm

Astra ::
Ne mogu tvrditi, ali.....imam prijateljicu koja je planinarila, setala svaki ddan po nkoliko kkilometara, hranila se po receptu nekih znalaca za krvne grrupe.....zdava....i danas je jos uvijek sve zdravo, a poslije treceg fajzera, bukvlno preko noci deemntna......ni cula nisam za tako galopirajucu demenciju......opet ponavljam, moozda nema veze sa vakcinom, ali meni neukoj sve upucuje na to.
Niko više i ne demantuje da posle "Fajzera" ostaju trajne posledice (na više organa -najviše ,trombovi )
Moje kolege ,koje su primile x 3 Fajzera -su se opet zarazile koronom ?
A opet...ostao sam bez trojice dobrih prijatelja -koji su uporno odbijali vakcinaciju ?
Svo troje -puna snaga ,nikada bolesni.
Pa budi pametan ?
Baš me zanima ovo poslednje testiranje (masovno ,medicinari ) da li posle 3 Sinofarma -imam uopšte koje antitelo ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptySub Maj 21, 2022 11:01 pm

Meni se posle druge vakcinacije shebao tlak .  Od Perineve 2 mg stigoh   do  4mg/1, 25 .neko pojačanje indapamid .
 Ta od 4 mi sruši tlak .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Maj 22, 2022 12:16 pm

Vakcinisao se ili ne, smrt je neminovna.Rođenjem smo bili osuđeni na smrt!
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Maj 22, 2022 12:17 pm

Stižu nove boslesti, spremte mišice za nove ekperimente










Jedan poziv menja sve !

Astra and justicija like this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 EmptyNed Feb 25, 2024 2:06 pm

EKSPLOZIJA ZARAZNIH BOLESTI U SRBIJI: Dvoje dece bilo na RESPIRATORU, pedijatrijske ustanove PUNE!


U ovom trenutku grip, respiratorne infekcije, veliki kašalj, male boginje pune pedijatrijske ordinacije. Zamenik direktora Instituta za majku i dete Vladislav Vukomanović, navodi da se u toj ustanovi na odeljenju za lečenje plućnih bolesti nalaze dva deteta obolela od velikog kašlja i prema njegovim rečima u dobrom su stanju.

Vladislav Vukomanović navodi da su deca prošla dosta težak period, te da su bila na ventilaciji.
------
A toga ne bi bilo...da su deca vakcinisana










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vakcinacija- da ili ne?   Vakcinacija- da ili ne? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vakcinacija- da ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: BEBIRON KLUB-
Skoči na: