DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄

Ići dole 
+77
Đole
Tom Peti-Pero
Elektra
wrdoljak
Samouka
Lily
bakica
Sikret
Kajtaz
Ne_boj_se_ja_sam
Ibro Bosanac
Crna Pantera
Black Wizard
Okano
tamoneki
MadamX
Marinela
VeraT
Tessaa
Thabit
Sunce ljubavi
Bebiron
aldo raine
Gothic
Mima65
Hestija
Kica/Praja
nepogoda
Time
sanjalica.ns
povetarac
Enesa
letecadusha
Danubius
brunolino
Svemimir
Ime ;p
The Kum
sonia
Oci-ANDJELA
montoya
Blebetalo
sunrise
Lenna
Diplomirani Duduk
promaja
zoran1970
Quadeisha
Astra
Zejak Maja
ZoxZoja
bosankaa
Sibila_
iggy
funeral
Lujkaa
Yvonne76
dusicaa
Rodman1
carpathia
Lakota
Vladimir79
Nut
Kijara-brm
Cipelica
debilko
filipb
lollypop
Šmizla
dsl
AstrinaKomsinica
podbarac
Borko Vukota
Auror@
slatkicass
brdjanin
daljinski
81 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyČet Jun 19, 2014 12:15 am

First topic message reminder :

padobranac62 dobro došao na Danubius forum.  mahmah










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
povetarac




Datum upisa : 23.09.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Sep 24, 2016 12:10 am

John Doe ::
Astra ::
Povetarac zorom dodje,i vec ako se ne varam,tri teme obidje i ostavi trag....odlican start.

Sergej Bubka... pazi kada uleti "onaj" sa ocilima i razjebe bandu.


rasta

E, a šta sad na ovo reći?
Pošto sam pomenuta ovde,moram i ovaj neprimereni komentar (koji je usledio posle vrlo lepe i uljudne dobrodošlice) da prokomentarišem.
Spadam li i ja u tu bandu koju će neko da r*****e,(zvezdice su tu da ne kršim pravila, a i inače mi domaće vaspitanje ne dozvoljava da bilo gde, pa ni ovde, koristim takav rečnik.
Čime sam izazvala ovakav vaš komentar u kojem ste citirali baš Astrin komentar u vezi mog dolaska na sajt?
Znači li to da po vama i nisam baš dobrodošla? Ako nisam, zašto nisam, ako grešim, izvinjavam se na pogrešno protumačenom komentaru.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Sep 24, 2016 12:49 am

povetarac ::


 Znači li to da po vama i nisam baš dobrodošla? Ako nisam, zašto nisam, ako grešim, izvinjavam se na pogrešno protumačenom komentaru.

Ma pusti ti JD-a, on je poznati forumski šaljivdžija rasta smehsmeh

Nego, tek si pristigla na forum, a već pobegla 'iza zavese' ......, opušteno samo, ne ujedamo mi :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
povetarac




Datum upisa : 23.09.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Sep 24, 2016 1:05 am

sanjalica.ns ::
povetarac ::


 Znači li to da po vama i nisam baš dobrodošla? Ako nisam, zašto nisam, ako grešim, izvinjavam se na pogrešno protumačenom komentaru.

Ma pusti ti JD-a, on je poznati forumski šaljivdžija rasta smehsmeh

Nego, tek si pristigla na forum, a već pobegla 'iza zavese' ......, opušteno samo, ne ujedamo mi :brdski2:

Evo, izašla sam iza zavese, nije nikakav problem, ostala mi navika sa nekih drugih sajtova, pa sam tako podesila i ovde..
Nisam ni mislila da ujedate, "ujeo" je on, ali, nema veze, idemo dalje..
Auuu, tek što sam pristigla, odmah "pod lupu"...55555
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Sep 24, 2016 1:21 am

povetarac DOBRODOSLA!!! brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Sep 24, 2016 8:03 pm

povetarac, dobro nam dosla ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949 tooo
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Sep 25, 2016 8:01 am

Dobro dosla na [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 3:53 pm

Dobro nam dosla NEPOGODnA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Hestija




Datum upisa : 21.01.2012

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 3:55 pm

Imamo promaju, povetarac i sad nepogodu smehsmeh Vrhčina smehsmeh Dobrodošla lady
Nazad na vrh Ići dole
Time




Datum upisa : 01.10.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 3:56 pm

Да не кажем лолчина :)))
Nazad na vrh Ići dole
nepogoda

nepogoda


Datum upisa : 12.10.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 4:20 pm

da se zahvalim i ovde na dobrodošlici :) gotovo sam sigurna da će uz ovoliko prirodnih vremenskih pojava da nam bude super wsmile
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 4:34 pm

nepogoda, dobro ti nama dosla ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
nepogoda

nepogoda


Datum upisa : 12.10.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 4:35 pm

Hvala :)
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySre Okt 12, 2016 5:05 pm

Dobrodošli novi, ja sad već polako postajem "stara kuka" !
Malo zvuči smešno dobrodošla Nepogodo, ali smo u Srbiji pa to dođe normalno, i dobrodošao Padobranac 62.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
povetarac

povetarac


Datum upisa : 23.09.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyUto Nov 01, 2016 6:18 pm

Gothic, bosankaa i promaja, hvala najlepše na dobrodošlici.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyUto Nov 01, 2016 7:46 pm

ахаМ...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyČet Nov 17, 2016 10:14 pm

povetarac ::
John Doe ::
Astra ::
Povetarac zorom dodje,i vec ako se ne varam,tri teme obidje i ostavi trag....odlican start.

Sergej Bubka... pazi kada uleti "onaj" sa ocilima i razjebe bandu.


rasta

E, a šta sad na ovo reći?
Pošto sam pomenuta ovde,moram i ovaj neprimereni komentar (koji je usledio posle vrlo lepe i uljudne dobrodošlice) da prokomentarišem.
Spadam li i ja u tu bandu koju će neko da r*****e,(zvezdice su tu da ne kršim pravila, a i inače mi domaće vaspitanje ne dozvoljava da bilo gde, pa ni ovde, koristim takav rečnik.
Čime sam izazvala ovakav vaš komentar u kojem ste citirali baš Astrin komentar u vezi mog dolaska na sajt?
 Znači li to da po vama i nisam baš dobrodošla? Ako nisam, zašto nisam, ako grešim, izvinjavam se na pogrešno protumačenom komentaru.

Došla sa Haosa i našla mesto gde će da sere..
Ako ne znaš čitati, kreni sa "Vlak u snijegu". Da, ja sam HH.
Elem, tamo jebete svima i sve po spisku ali sa zvezdicama. Joj, kako ste fini.
Džaba koristiš Givenchi, kada prirodno smrdiš.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyČet Nov 17, 2016 10:24 pm

Hajde malo da se lažemo i foliramo. Joj kako ste mi svi slatki xxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxx xxxx xx xxxxx xxxx xxxxxxx xxxxx ruza :gril : :jesenji: jakog Od pedeset postova, ni pok. Milka Canić ne bi uspela da sastavi jedan. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPet Nov 18, 2016 12:00 am

Ja volim bas onima koje volim i oni znaju da ih volim napisati....ne kenjaj,spusti loptu,nisi nesto danas.....jer oni znaju da ih volim i da ne serem sa tim pubim,cokim,dusa i srce moje....lijepa rijec stoji,dobro je dosla,ali ako se ponavlja onda je to sirov navika a to onda nije to.
I novima cu napisati dobro ste dosli,ali tek ,uvijek se sjetim promaje i njegovog,kad se prvi ofiraju....da primjetim volju da se jave a ne da gledaju sta se moze iskopirati od nas.Ok je to,ali nema onda dobrodoslice....i nema ljutis.
Kad si metuzalem forumski,onda si vec naucio kome i kad....necemo se baliti i zvaliti za javnost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPet Nov 18, 2016 7:09 am

Astra ::
Ja volim bas onima koje volim i oni znaju da ih volim napisati....ne kenjaj,spusti loptu,nisi nesto danas.....jer oni znaju da ih volim i da ne serem sa tim pubim,cokim,dusa i srce moje....lijepa rijec stoji,dobro je dosla,ali ako se ponavlja  onda je to sirov navika a to onda nije to.
I novima cu napisati dobro ste dosli,ali tek ,uvijek se sjetim promaje i njegovog,kad se prvi ofiraju....da primjetim volju da se jave a ne da gledaju sta se moze iskopirati od nas.Ok je to,ali nema onda dobrodoslice....i nema ljutis.
Kad si metuzalem forumski,onda si vec naucio kome i kad....necemo se baliti i zvaliti za javnost.
..................................................................................................................E bas to JD.....svako od nas treba da zna da se sukobimo u misljenjima oko necega ili nekoga,a to ne znaci da mi se ne svidjaju tvoje oci,ili auto koji vozis,grad u kojem zivis....a znalo je i u sitna crevca da se zalazi.Licno sam se cuvala uvijek takvih diskusija koje zadiru u privatnost....najociti je primjer debilko,malo je reci da mrzim neke njegove stavove....dobro vecinu stavova....a jebo ga konj,ovako ga volim,jer znam da covjek ima dusu,sakrivenu iza gluposti,ali ima ju.Nikada nisam pomijesala ta dva svijeta,kao ni dobar stav sa licnim afinitetima....eto ljubomorna sam na neku zenu tu,pa cu joj minirati pisanije....jok,ako valja,onda valja i gotovo.
Mislim da to i jeste formula za odrzanje dobrih odnosa i onda kad se vatre rasplamsaju,a boze moj,nisam svemoguca ni bezgresna,sigurno da nisam uvijek uspjela da ne odreagujem racionalno,ali i tad kad se provuce nesto ,to je kap u moru....

Mea culpa, pomenuo sam neki drugi forum jer sam pepoznao nečije pisanje i odnos prema forumu. Ja sam lajavac koji i ujeda pa sam zbog toga reagovao. Dobili smo epitete "oni" tamo, "ti" onamo ili odande, a sve časte sa zvezdicama i umesto izvorne reči, upotrebe H i kao mi smo fini pa ne psujemo a Vi se ološ sa "onog" foruma.
Ološ se ne folira da su akademici iz neizostavne wikipedije. U par meseci, naiđe po jedan post, pisan svojom rukom a ostalo su prazne reči sa mnoštvom lajkovanja i top lista sa brojem postova i lajkova. Kada se zameriš pitanjem "zbog čega?", dobiješ odgovor da ćeš biti udaljen zbog neprimerenosti.
Jedna reč, nije post!
Zvezdice te ne amnstiraju od prostakluka!

Hebem li vam sve po spisku, do trećeg kolena

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPet Nov 18, 2016 7:01 pm

Baš dobrodošlice! 😂😂

Kako li izgleda kad nisu, al interesantno za  pratiti. 👍🏼😬😜
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 03, 2016 11:49 am

John Doe ::


Mea culpa, pomenuo sam neki drugi forum jer sam prepoznao nečije pisanje i odnos prema forumu. Ja sam lajavac koji i ujeda pa sam zbog toga reagovao. Dobili smo epitete "oni" tamo, "ti" onamo ili odande, a sve časte sa zvezdicama i umesto izvorne reči, upotrebe H i kao mi smo fini pa ne psujemo a Vi se ološ sa "onog" foruma.
Ološ se ne folira da su akademici iz neizostavne wikipedije. U par meseci, naiđe po jedan post, pisan svojom rukom a ostalo su prazne reči sa mnoštvom lajkovanja i top lista sa brojem postova i lajkova. Kada se zameriš pitanjem "zbog čega?", dobiješ odgovor da ćeš biti udaljen zbog neprimerenosti.
Jedna reč, nije post!
Zvezdice te ne amnstiraju od prostakluka!

Hebem li vam sve po spisku, do trećeg kolena

rasta

Politika ovog foruma je da se ne pominju drugi forumi ,ali si ovo toliko verno opisao ,da nije teško pogoditi o kom forumu se radi .
Još veći apsurd je da ta što "hebe" je radila to i ovde ,a potpuno isti obrazac ponašanja je prenet i "tamo" (sve sa samim vrhom "top liste",svitom "obožavatelja" koji se nazivaju "moja ekipa" ,pretnjama "administraciji" ukoliko ne daju "čin" ,itd  ) smehsmeh
U malom broju novoregistrovanih primetih jedno ime koje mi je poznato iz "forumskog sveta" (i ne samo meni ,još ponekom "odavde" ) To može da znači svašta ,ali se nadam da ne znači da je još jedan veliki forum nestao .
Pejn , dobro nam došao , i Povetarac -dobro nam došla ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Dec 04, 2016 1:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 03, 2016 12:16 pm

Dobro došao Pejn ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 04, 2016 5:29 pm

Danubius ::

Politika ovog foruma je da se ne pominju drugi forumi ,ali si ovo toliko verno opisao ,da nije teško pogoditi o kom forumu se radi .
Još veći apsurd je da ta što "hebe" je radila to i ovde ,a potpuno isti obrazac ponašanja je prenet i "tamo" (sve sa samim vrhom "top liste",svitom "obožavatelja" koji se nazivaju "moja ekipa" ,pretnjama "administraciji" ukoliko ne daju "čin" ,itd  ) smehsmeh
U malom broju novoregistrovanih primetih jedno ime koje mi je poznato iz "forumskog sveta" (i ne samo meni ,još ponekom "odavde" ) To može da znači svašta ,ali se nadam da ne znači da je još jedan veliki forum nestao .
Pejn , dobro nam došao , i Povetarac -dobro nam došla  ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949

Dobrodošli su mi svi koji žele da učestviju u diskusijama al' ako neko ostavi 0,0003% postova u mesec dana, siguran si da l' je slučajno zalut'o il' doš'o da ispipa teren. Forumaš je onaj koji ulazi u diskusije i rasprave a ne onaj koji lepi sličice i za minut postavi deset pesama sa jutuba. To nije forumaš, nego TROL. Žgadija koju samo vredi gaziti. Pune ti brojno stanje a ne vrede ni po pišljiva boba.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 04, 2016 6:33 pm

Eto, da se i ja umjesam....da ne biste igrali gluvih telefona,ja znam o kojim osobama prica i JD i sef....ne pricaju o istoj osobi....nesto je otislo u krivom pravcu....no,nije ni bitno o kome je rijec....ovo svakako nije za ovu temu,dobrodoslice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 04, 2016 6:44 pm

Astra ::
Eto, da se i ja umjesam....da ne biste igrali gluvih telefona,ja znam o kojim osobama prica i JD i sef....ne pricaju o istoj osobi....nesto je otislo u krivom pravcu....no,nije ni bitno o kome je rijec....ovo svakako nije za ovu temu,dobrodoslice.

Možda i jeste. ovo je forum gde se ne igra u rukavicama i gde se otvoreno priča o ljubavi, sexu, analnom i ostalim vrstama sexa a ne prodaju se šarene laže o tome kako smo svi, al' baš svi, super i bez mana i bez mrlja na svojim prošlostima. Kako smo experti za sve sveCke jezike, prirodne i neprirodne nauke... rasta
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 8:45 am

Dobro dosli svi novi clanovi ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949

Kijara, dobro dosla kuci

[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 8:47 am

Malesna, dobro dosla kuci ♥
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 12:36 pm

justicija ::
Malesna, dobro dosla kuci ♥
Srce moje ,ja nigde bez tebe.  :heart1: .Hvala ti.
Hvala i tebi bosankaa  :heart1:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 2:22 pm

Došla Kijara jbt.


:ritam:










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 2:29 pm

Kica/Praja ::
Došla Kijara jbt.


:ritam:
El mi se raduješ?  55555










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 2:31 pm

Kijara-brm ::
Kica/Praja ::
Došla Kijara jbt.


:ritam:
El mi se raduješ?  55555

Zgužvaću te ruza










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 2:36 pm

Kica/Praja ::
Kijara-brm ::
Kica/Praja ::
Došla Kijara jbt.


:ritam:
El mi se raduješ?  55555

Zgužvaću te ruza
Znam.  ruza .Samo nemoj očerupati,vidiš da je perje letelo  ironic3 .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 2:40 pm

Ne otkrivaj pred decom










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 2:52 pm

Kica/Praja ::
Ne otkrivaj pred decom
hahaha moraću da se obučem kao sav svet . ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 3:21 pm

Dobrodosla  kijara!  brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 3:30 pm

Gothic ::
Dobrodosla  kijara!  brdski

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hvala momče.  gib5










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptySub Dec 17, 2016 3:56 pm

Sada samo jos Dolinac da se vrati i cela ekipa ponovo na okupu. :brdski2:
Dobro sto za njega ne treba nikakvo glasanje,rekose da je dobrovoljno otisao.
Tu je on negde do veceras dolazi. :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 10:22 pm

aldo raine dobro došao na Danubius forum.  girlvrc










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 10:48 pm

hvala na brzoj dobrodošlici

odmah je nestala debitantska trema :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 10:52 pm

aldo raine ::
hvala na brzoj dobrodošlici

odmah je nestala debitantska trema :brdski2:
Po postu osveživačica atmosfere sam skontala da je neko poznat.

ahaha ti i trema kao nebo i zemlja.


Napiši godine ,možda te i oženimo.Ja ih znam.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 11:04 pm

Dobrodošlica novopristiglim i od mene.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 11:20 pm

Kijara-brm ::
aldo raine ::
hvala na brzoj dobrodošlici

odmah je nestala debitantska trema :brdski2:
Po postu osveživačica atmosfere sam skontala da je neko poznat.

ahaha ti i trema kao nebo i zemlja.


Napiši godine ,možda te i oženimo.Ja ih znam.  smehsmeh

napisah :brdski2:

aj sad nađi neku lepu, zgodnu, pametnu, obrazovanu, da je dobar čovek i da puno ne brblja :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 11:28 pm

Božeee,pa ti si mene opisao. ahahaha

Samo ...pročitah negde da si opasan švaler (kad si spominjao neku poslednju,ko zna koliko ih je bilo affraid -a mnogo tražiš bre) ja se ježim oMa.. bom  

Sad ozbiljno.Upoznaće te naše dame kroz pisanje.Nisam te ni ja upoznala najbolje,ali da si opasan za zezanje ,i dobro kuvaš men*se čini da sam i to pročitala..Eto,ti si dobra prilika:)))

Mislim gde blejiš Zox ti je poželela dobrodošlicu..:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 11:36 pm

snimio sam Zox ali ona me krstila Novopristigli, pa sam odlužio da se ne pronađem u njenoj zbirnoj dobrodošlici :brdski2:
jbg, narcis :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyNed Dec 25, 2016 11:44 pm

aldo raine ::
snimio sam Zox ali ona me krstila Novopristigli, pa sam odlužio da se ne pronađem u njenoj zbirnoj dobrodošlici :brdski2:
jbg, narcis :brdski2:
Pa sad si stigo.Nisi jučer.

Ovde smo inače svi jednaki .To ćeš videti.
Čerupamo se kao veliki.Čekaj dok te Astra tek dohvati,a Zox..ishaa....


Znala sam da si zaheban.  ironic3










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPon Dec 26, 2016 12:29 am

Ja sad prosto ne znam kako da pozdravim Alda...moze samo ovako

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPon Dec 26, 2016 9:38 am

aldo raine, dobro došao na DF ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPon Dec 26, 2016 1:26 pm

hvala Astra hugi5
hvala bosankaa hugi5
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPon Dec 26, 2016 6:34 pm

Aldo, dobrodošao! ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949
Nazad na vrh Ići dole
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPon Dec 26, 2016 7:41 pm

justicija ::
Aldo, dobrodošao! ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 527949

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPon Dec 26, 2016 9:55 pm

Aldo, dobro nam ti došao :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyUto Dec 27, 2016 12:14 pm

Dobrodošao Aldo ! vrti
Dobrodošao Mile66 ! (a đe je Mile?Uči mukica uči )
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyUto Dec 27, 2016 7:43 pm

Cekaj bre da cestitim coveku dolazak. :brdski2:

Dobrodosao Aldo Raine. :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyUto Dec 27, 2016 8:31 pm

Dusici nasoj,Smucalici,zelim dobrodoslicu u inboxe i da ju pozovem da nam se pridruzi i na forumu....necemo te otkriti koja si....mi nismo kao drugi,i takvi su dobrodosli,dok su dobronamjerni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyČet Dec 29, 2016 9:57 pm

Hestija, Mima, Gothic, hvala vam
ovde baš ima ljubaznog sveta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyČet Dec 29, 2016 10:03 pm

Nisi još naleteo na forumsku Vešticu ... dobrodošao Aldo










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyČet Dec 29, 2016 10:04 pm

aldo raine ::
Hestija, Mima, Gothic, hvala vam
ovde baš ima ljubaznog sveta
haj vamo medju nas
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
aldo raine

aldo raine


Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.12.2016

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPet Dec 30, 2016 2:53 am

ZoxZoja ::
Nisi još naleteo na forumsku Vešticu ... dobrodošao Aldo

a ti si ta Veca? :brdski2:
hvala lepo, bolje te našao
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 EmptyPet Dec 30, 2016 2:43 pm

aldo raine ::

aj sad nađi neku lepu, zgodnu, pametnu, obrazovanu, da je dobar čovek i da puno ne brblja :brdski2:

Ja našla- Kika-brrm! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄
Nazad na vrh 
Strana 10 od 18Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» DESERTI ◄
»  ► RUKOMET

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: