DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 *oću da se ŽALIM !!!!!

Ići dole 
+10
Najda M.
bosankaa
Lily
doctorr67
Sanjalica
Storm_z
Oci-ANDJELA
Smiljan
Danubius
Astra
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyUto Nov 18, 2008 9:58 pm

First topic message reminder :

E ako imate neku zalbu,muku,bilo sta sto nema kome da kazete,izjadajte se nama,ja cu poceti da vidite kako to izgleda:

Naime,cijelu godinu ne idem kod doktora,ne volim ih,radije i pretrpim nesto neg da me onu uzmu u svoje sake.Sad,redovna kontrola je obavezna i odem naravno ginekoloski pregled,sve u redu...i sad pricam dalje kao roman.
Ali znate Frau Astra,trebali bi ipak otici za tu vasu kicmu kod kucnog doktora.
Mislim,ajde,trpim ju vec mjesec i po,pa da odem.
Kucni doktor:Pa znate Frau Astra,trebalo bi snimiti i neke preglede napraviti,ali evo vam tablete da se umire bolovi pa cemo onda,naravno dobijem TERMIN.
U medjuvremenu,vidim da ne vidim....odem ocnom doktoru:Auuuuuuuuu,Frau Astra,pa vama se dioptrija drasticno pogorsala,nove naocale.Vec je vrijeme da ponovo odem doci kucnome:Ah,Frau Astra,pa kicma i moze da posluzi jos ali tu ima neka kost koja je dotrajala,pa ako zelite da ne trpite sve vece bolove u buduce,savjetovao bih operaciju,to je tako jednostavno,izvadi se taj komad,stavi plasticni i opet super,bar necete pasti u kolica.Tu malo zapnem,on kaze,a kakvi smo sa plucima i toooooooo.Ajde da napravimo jedan TERMIN da i to pogldamo.U medjuvremenu dajte da pokusamo sa odvikavanjem od pusenja,tu mi da neke tablete s kojima se doktorira jer sve po danima treba da pratis i da pusis uz to odredjeni broj cigareta.Ajd,pristanem na to,i zdravlje u pitanju i smrad u kuci,u garderobi....finansijski,ok,nije lose.Al kad ste vec tu,da ne pravimo poseban TERMIN,evo i tablete protiv bolova u zglobovima,znate artroza zna biti zafrknuta,pa kad bili,vi krknite jednu onako da mozete da ustanete iz kreveta.Vidim poslije toga da ne opet ne vidim sa novim cvikama.mislim,pa dadoh za njih 900 Eura,da idem da reklmiram.Opticar kaze,ma dobro smo napravili po receptu,ajde kod Okuliste.On pogleda,kaze pa vi ste prije mjesec dana Frau Astra vidjeli 80%,a sad samo 40%,nego dodjite u cetvrtak da uradimo neke testove.U medjuvremenu mi kucni doktor posalje formulare da se prijavim na fizioterapiju,dva puta sedmicno.
Kad sve skontam,do tog redovnog ginekoloskog pregleda bila zdrava.....ajd da odem sto se mora i uspostavi se da sam jedino tu zdrava.naravno preventivno jer je bilo prije 3 godine nekih budalastina dobijem i TERMIN za mamografiju.
nego poceh svu pricu da vam kazem da imam zakazanih TERMINA kao da sam ja doktor a ne pacijent.

Na sve te termine zove me sestra da joj sijem zavjese,jedna zena sutra dolazi da joj isto napravim nesto za djecu,kcerka me ceka da i njoj nesto uradim u stanu......
Zalim se...ne stizem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2008 12:44 pm

Aha,ako ce ti biti lakse,zali se slobodno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2008 1:04 pm

Moram da vam se ozalim:((((
Uzasno sam spavala, nikako da se namestim pa se prevrtala, okretala, i taman zaspala ja moram na posao.. :lol: :lol:
Sada me boli glava, kao da me neko cekicem zakucava bom :lol:
Skuvah kafu da tako ublazim bol, izbegavam lek ali na kraju cu morati el netjem izdrazati...*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 686218

Eto cherry
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z




Datum upisa : 07.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2008 1:05 pm

Dodji kod ja da se grudvamo,oma ce ti bude bolje ;)
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2008 2:03 pm

Ja otjem da se sankam :confused: :santa:
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z




Datum upisa : 07.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2008 2:08 pm

el vako :scratch: [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z




Datum upisa : 07.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Dec 06, 2008 2:57 pm

Zamislite dragi moji sta mi uradi EUNET.Prebace mi sa flat_a na surf.Udjem jutros da ispisem nalog za placanje racuna,kad videh cifru za malo me kap ne strefi affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Dec 06, 2008 7:29 pm

zove danas ex žena-treba li mi oraha, sad će praznici , zna da moja keva peče kolače itd...Očišćeno,zdravi, povoljna cena ... uzmem, 3 kile, a ona se raspriča...kako je šta rodilo u voćnjaku , koliko je čega dobila , kako je napravljena ograda na terasi vikendice...bla, bla,bla...A tekst ide ovako-moj voćnjak, moja vikendica...što bi bilo tako, da ista ta stabla oraha nisam JA kupio, zasadio i godinama ih orezivao ...kao i sva druga stabla , kao i sve drugo..šta plaćao, šta radio .....Kao i što je isto to sve pomenuto ,vikendica i voćnjak , crno na belo napisano na mog klinju...tako smo "preklopili "prilikom razvoda, jer sam ja toliko ulozio, da se nije uopste bunila kad smo to sudski rešili.....čak je i sama predlozila , da to bude lično detetovo....Eto..., tako kupujem svoje vlastite orahe, i jos imam povlascenu cenu :348949:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits



Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Dec 06, 2008 7:31 pm

Divim ti se Dany! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Dec 06, 2008 11:00 pm

E pa ja bih Dany radije skuplje platila orahe,a ona "svoje" nek prodaje kome hoce......
Inace,fala Bogu,nije lose,ne zalim se!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 10, 2008 9:27 pm

Ne zelim da idem na poslu, hocu kuciiiiiiiiiiiiiiii..... *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 686218
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 10, 2008 9:41 pm

nezalim se nikad nizasta...jbg takav set-up :329340: rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 10, 2008 11:05 pm

:b_shake9.: otvara, otvara, otvara, SATIMA!!! :lol: :razb55:
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 7:41 pm

Tresni gaaa :1994: *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 550414 :wwwwww:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyČet Dec 11, 2008 11:17 pm

zalim se ,ne znam kome,ali imam pravo na to sto Stormi cuti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Dec 12, 2008 9:29 am

danubius ::
zove danas ex žena-treba li mi oraha, sad će praznici , zna da moja keva peče kolače itd...Očišćeno,zdravi, povoljna cena ... uzmem, 3 kile, a ona se raspriča...kako je šta rodilo u voćnjaku , koliko je čega dobila , kako je napravljena ograda na terasi vikendice...bla, bla,bla...A tekst ide ovako-moj voćnjak, moja vikendica...što bi bilo tako, da ista ta stabla oraha nisam JA kupio, zasadio i godinama ih orezivao ...kao i sva druga stabla , kao i sve drugo..šta plaćao, šta radio .....Kao i što je isto to sve pomenuto ,vikendica i voćnjak , crno na belo napisano na mog klinju...tako smo "preklopili "prilikom razvoda, jer sam ja toliko ulozio, da se nije uopste bunila kad smo to sudski rešili.....čak je i sama predlozila , da to bude lično detetovo....Eto..., tako kupujem svoje vlastite orahe, i jos imam povlascenu cenu :348949:

.. ta strasno... zar njen sin nece jesti kod bake te kolace... mislim sta reci...
.. uhh.. ja bih joj jos i poslala kolaca od bake.. da vidi da nisu svi tako sitnicavi kao sto je ona..
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 17, 2008 12:47 pm

Cita li me koooo :plac99: Necem opet u Racu :girl_mad:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 17, 2008 12:51 pm

ma cita bre ali ti niko ne moze pomoci...........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 17, 2008 10:43 pm

..........jer mi ne rade zvucnjakeeeeeeeeeeee *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 686218
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 17, 2008 10:44 pm

Sanjalica ::
..........jer mi ne rade zvucnjakeeeeeeeeeeee *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 686218

ma ni mikrofon kolko ja znam! :padapk8: :padapk8: :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 17, 2008 10:47 pm

........pa onda treba da se zalim na Telekom Astrice - za mikrofon :girl_mad:
Net im radi ko traktor :girl_mad:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Dec 17, 2008 10:51 pm

da nije sabotaza???????????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyČet Dec 18, 2008 2:42 pm

...da sam trapava :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyČet Dec 18, 2008 4:01 pm

.........na život!
Ni danas, kad mi je kućna slava, ne mogu da podjem kući, jer nekome je do zaradu!
Bem ti takve ljude koji ne znaju živeti!
......a ja involvirana u toj trci koja me ama baš UOPŠTE ne zanima!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Jan 24, 2009 6:56 pm

..ups... zalutah...

.. odoK.. *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 669322
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Jan 31, 2009 1:05 pm

:svadja: :svadja: :svadja: :svadja: :svadja:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Jan 31, 2009 3:06 pm

Sanjalica ::
:svadja: :svadja: :svadja: :svadja: :svadja:

..nije baš najkonkretnije jasno na čega ili koga se žališ-ali si ljuta k*o leptir :padapk8: :HJHJHJ:










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio danubius dana Sub Jan 31, 2009 8:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Jan 31, 2009 4:43 pm

Sanjalica ::
:svadja: :svadja: :svadja: :svadja: :svadja:
:790114: :sunny: :790114: *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 363104 *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 363104 *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 363104
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Jan 31, 2009 4:50 pm

ja se ne zalim,ja zapovjedim i rijesim stvar.... :padapk8: :padapk8: :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Feb 07, 2009 3:52 pm

:36216:

Pa nisam leprozna...nek se pojavi neko...

:36216:

;) ;) ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 13, 2009 5:41 pm

Sanjalica ::
:36216:

Pa nisam leprozna...nek se pojavi neko...

:36216:

;) ;) ;)

hahahahahahaha.......
Mora da sam bila ocajna...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyUto Mar 15, 2011 5:41 pm

Ju bre ako pocnem da se zalim,necu prestati do sutra...
Hajde cu se zalim na ove sto mi odbise od plate(prepolovise je)...uz obrazlozenje da su mi NEKAD,tacnije u maju 2008. platili vise( a nisu) i takoC...sad su rijesili da mi to jednostavno umanje od plate,bez ikakvog predhodnog pisma,poziva i sl.

I obzirom da ja nisam sacuvala platnu listu za taj maj 2008,sad ne mogu nikom da se zalim,osim VAMA zubbb











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyUto Mar 15, 2011 10:46 pm

Naravno da hoću da se žalim ! PREMALO SE PIŠE !
Ne razumem...poseta se kreće svaki dan oko 40-50 REGISTROVANIH , samo juče se regnulo 8 novih članova (a i sad vidim nova imena ) no imam osećaj da se piše nešto malo ? Kad vidim da se neke teme vrte od "juče ", zlo mi odmah .
A nije da ne pratimo sve što se u svetu dogadja , nismo neaktuelni, dao bog gostiju uvek ima po bar 50 i više.....
Molim da se moja žalba uvaži !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyUto Mar 15, 2011 10:55 pm

E ja uvažavam žalbu i piiiiiiiišeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm...
prosto ne dišem....










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 10:50 am

'ocem da se zalim!!!

Kukala sam za Bingo.. jadikovala i et' resila konacno da gi uplatim.. i???
.. sad mislite NISTA.. jest vraga.. nije.. dobih, nema da nema!!!

.. al zamenu!!! smehsmeh :rlol: smehsmeh

.. ode sto dinara, ni zvaku ne dobih.. ehhhh pravdo!!! *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 12:14 pm



Jooooooooooj!!

Šor mi k'o Libija od ovi' JKP-ovaca!
rant :pucanje:
Dođe mi da popi*kavim!
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 5:30 pm

Evo mene opet da vam se zalim...
Vec dvije subote (za redom) moram da radim...Pa mislim dokle tako?Pa nema smisla breJJJJ...

Ta ne razumiju me da kad radim nemam vremena za net zubbb











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 6:10 pm

ccccc...grozni su vala baš.....










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:24 pm

strelica ::
ccccc...grozni su vala baš.....
Briga tebe ,,,,tebe Krkobabić finansira .... spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:30 pm

Loše mi je,zima mi je,pa onda opali temp..,pa se naježim.Boli me svaka koska..
Lajati mogu.... lol!
Ali ne prolazi...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lane

lane


Datum upisa : 15.03.2011

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:32 pm

ja tužna tesim te
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:34 pm

Kijara-brm ::
Loše mi je,zima mi je,pa onda opali temp..,pa se naježim.Boli me svaka koska..
Lajati mogu.... lol!
Ali ne prolazi...

...cujjjj...zenska se najeziiiiii...aaaa...ti se i dlaka digla?!?! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:34 pm

Kijara-brm ::
Loše mi je,zima mi je,pa onda opali temp..,pa se naježim.Boli me svaka koska..
Lajati mogu.... lol!
Ali ne prolazi...
Šta ćeš ti ovde ? Mlada, zdrava , bogata , imaš stan i kola , šta se žališ ? Opalila te temperatura ?
Da te ja opalim ,za promenu ? Ostaće ti koske (manje više ) na mestu ,a naježićeš se svaki sledeći put ...lajati možeš ? Dakle, dogy stile ? Ma sve može, samo reci , da se ne žališ stalno kao Jeremija iz "Alan Forda" spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:36 pm

lane ::
ja tužna tesim te

što bre.?ja bolesna,pa pokušavam da se malo opustim,a raspadam se..ne daj se:)))))))

hahhahhaha kom@,do lustera.. :ironic:

Vidi Dr..Terapija na mestu... :rlol:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lane

lane


Datum upisa : 15.03.2011

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:45 pm

brm, do sutra će nas proći ova kijavica grip
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:52 pm

lane ::
brm, do sutra će nas proći ova kijavica grip

hoće li..?već me smorila...
To Danubius ostavio svoje viruse ovde... bom










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lane

lane


Datum upisa : 15.03.2011

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:54 pm

on ostavlja, a mi treba da kašljemo migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptyPet Mar 18, 2011 9:55 pm

ne brini,kašljem ja... :heat:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Maj 14, 2011 6:49 pm

Ja bih da se zalim,ali nemam kome nego vama.

Naradih se bre juce...danas...bolesna sam...umorna kao pseto...Treba sve pospremiti,pa onda peglanje...ma toliko posla imam,a volje nemam...vala ni snage...

Dajte bre saljite mi kakvog ROBOTA,ovako se vise ne mozeeeee *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Maj 14, 2011 7:13 pm

bosankaa ::
Ja bih da se zalim,ali nemam kome nego vama.

Naradih se bre juce...danas...bolesna sam ...umorna kao pseto...Treba sve pospremiti,pa onda peglanje...ma toliko posla imam,a volje nemam...vala ni snage...

Dajte bre saljite mi kakvog ROBOTA,ovako se vise ne mozeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]
Razmotrili smo Vašu žalbu i predlažemo sledeće rešenje :
1 .bolesna sam -zdravlje je najpreče ,poseti lekara -idi u krevet
2 .umorna kao pseto - ne razumemo ,psi ne rade ništa ,od čega da se umore , od lajanja ?? Psi zu živahna i vesela bića [You must be registered and logged in to see this image.]
3 treba sve pospremiti -ko kaže ?
4.pa onda peglanje -ispeglaj samo neophodno ,i brzo si gotova
5.ma toliko posla imam-ignoriši....nemaš rokove kad treba da to uradiš a ni predrdanika da te tera
6.volje nemam - postoje stimulansi [You must be registered and logged in to see this image.]
7. vala ni snage -vidi pod 1,poslednja reč

Evo ROBOTA ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Prema tome, sve rešeno ...nema zašto da se žališ ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 EmptySub Maj 14, 2011 7:30 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Ma forum je lijek za sve...kazem ja :))

1.Rado bih u krevet,ali zvrk ne dozvoljava...
2.Sto se umora tice...hahha kako ne znas kako izgleda umorno pseto?? Pa jezik mu se "oconji" do zemlje cat
3.Pa treba pospremiti,ako ne danas...opet me ceka sutra,a sutra je nedjelja i djeca ocekuju da taj dan provedemo negdje (gdje im padne na pamet)...Tacno mi fali jos jedan dan vikenda cccc
4.Za peglanje-Ne volEm kad mi se neispeglan ves ugnijezdi negdje ccc
5.Ne umijem da ignorisem posao rabbit
6. Dakle stimulansi kazes... zubbb
7.Ne mogu u krevet (vidi pod 1) ,a i moram biti uz Dinu kolo

A za robota ti veliko HVALA! ruza

Kazem ja da se vrijedi zaliti...Ma znate da vratite osmijeh na lice ocene











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: *oću da se ŽALIM !!!!!    *oću da se ŽALIM !!!!!  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
*oću da se ŽALIM !!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: