DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?

Ići dole 
+20
Black Wizard
savo
sanjalica.ns
Nut
Svemimir
Bokssha
kutijica
bosankaa
sunrise
Astra
Kijara-brm
dusicaa
boban111
Blebetalo
pesma
srculence
Kica/Praja
Ladyintheblack
Gothic
Lakota
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Mar 09, 2015 8:22 am

First topic message reminder :

24 učesnika će biti 24 h pred kamerama TV Hepi ,što je gotovo pa klasika rijaliti programa .
Klasika je ,bar za Srbiju ,da su učesnici obavezno delom i isluženi pevači, delom anonimci u "usponu" ,delom "veterani" raznih rijalitija koji su x puta  viđeni ,"starlete", poneki nesumnjivo klinički slučaj ,ali se nikada nije desilo da ima toliko osoba koje se dovode u vezu sa profesionalnom prostitucijom (pa i privođene i osuđivane ?) Doveli su čak i jednog "vođu navijača" ?
Sudeći po sastavu ,sem sexa ,ovoga puta neće izostati ni nasilje ,a prostakluk je obezbeđen -jer su tu potvrđeni likovi koje smo već imali prilike videti  u takvim izdanjima .
Evo učesnika :

UČESNICI PAROVA link

A ovako je "ušla" Jelena Golubović ,bivša pobednica "Farme"

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Parovi-jelena-golubovic-ivona-cuca-negovanovic-foto-damir-dervisagic-1425852629-623645










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Jun 28, 2015 11:50 pm

Kijara-brm ::
ahahah ne da Zmaj nikome prvo mesto.  smehsmeh  pacov
Sva podrška Baba Sere su -mama , tri babe i jedan pederko ? To je jadno ,i ako je to ta "masovna podrška" ,onda ...
I dalje ne mogu da verujem da će na kraju da ispadne da je Srbija glasala za "to" ???? 
Jer to nije normalno .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Jun 28, 2015 11:53 pm

ALOOOOOO, I JA SAM PODRŠKA ZA JG -MALO LI JE??????  čačka nos  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh

JG je OK, i plasirala se ovako visoko upravo zbog onih koji govore ružne reči kad je vide i čuju. Zato treba da se zahvali svima onima koji joj govore''čupava, dlakava, luda, baba sera...'' i tako to... I svojim glasačima, naravno.

Neće JG histerisati ako ne pobedi - ne verujem. Zmaj će odlepiti, ali šta da se radi, njemu to neće teško pasti. Nenad M. da nije ženomrzac, bio bi jedan od mojih favorita.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Jun 28, 2015 11:55 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
ahahah ne da Zmaj nikome prvo mesto.  smehsmeh  pacov
Sva podrška Baba Sere su -mama , tri babe i jedan pederko ? To je jadno ,i ako je to ta "masovna podrška" ,onda ...
I dalje ne mogu da verujem da će na kraju da ispadne da je Srbija glasala za "to" ???? 
Jer to nije normalno .
Ne znam ni ja.Mama ima isti pogleda kao i Jelena.  affraid
Ona ni ne poznaje one ljude napolju,sem Srećka.
Očito je nešto organizovano čim je toliko ostala,a ako pobedi ,hebeš rialiti i ko je glasao.


Ti iznad što mi utrča..ovo je tvoje maslo..  smehsmeh bom
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Jun 28, 2015 11:57 pm

Stvarno preterujete ''nešto je organizovano''. Jeste, mi što navijamo za JG smo se organizovali i glasamo za nju. Alo Požega...

xaxaxaxaxaxa tava... Ode Maca, i red je.


Poslednji put izmenio pesma dana Pon Jun 29, 2015 12:02 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Jun 28, 2015 11:59 pm

halooooo,jebes rijaliti i bez glasanja...ne mogu vjerovati ....stvarno sam duboko razocarana...Kijara je mlada,gleda takve gluposti,Dany mi djelovao vrlo inteligentno ,pesma takodjer....zaista nisam ocekivala da ce da pruze toliku paznju izbacivanju i navijanju....boze ...boze,pa nije se cuditi neukom gladnom stanovnistvu Srbije a i sire.

Al sta se ja petljam tu....ne znam vjerovatno koji je to kik gledati ih kako ispadaju a ogolili sve sto se moglo ogoliti za pobjedu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:01 am

pesma ::
Stvarno preterujete ''nešto je organizovano''. Jeste, mi što navijamo za JG smo se organizovali i glasamo za nju. Alo Požega...

xaxaxaxaxaxa tava... Ode Maca, i red je.
Bemti čudo.Ostaše ono dvoje manijaka i Gastoz. 
hahaha..ako Jeca pobedi ne gine ti tava..   pacov
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:03 am

xaxaxaxaxa, pardon, tri manijaka je ostalo u vili.

Spremi tavu brmmm brmmm xaxaxaxaxaxaxaxa smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:05 am

Astra ::
halooooo,jebes rijaliti i bez glasanja...ne mogu vjerovati ....stvarno sam duboko razocarana...Kijara je mlada,gleda takve gluposti,Dany mi djelovao vrlo inteligentno ,pesma takodjer....zaista nisam ocekivala da ce da pruze toliku paznju izbacivanju i navijanju....boze ...boze,pa nije se cuditi neukom gladnom stanovnistvu Srbije a i sire.

Al sta se ja petljam tu....ne znam vjerovatno koji je to kik gledati ih kako ispadaju a ogolili sve sto se moglo ogoliti za pobjedu.
.

Ljudi..preterujete..PRETERUJETE..JEL'OVO FORUM SPODOBA,PROSTITUTKI,BOLESNIH UMOVA,..ZASTO NAS OSTALE CLANOVE ZLOSTAVLJATE..FORSIRANJEM OVAKVIH TEMA.. zlz zlz zlz
MOLIM ADMINISTRACIJU DA ME ZASTITI OD OVAKVIH POSTOVA.... SRAMOTA ..SRAMOTA..STA JE OVO.???? zlz  zlz  zlz  zlz  zlz  zlz

.
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:08 am

zlz smehsmeh smehsmeh smehsmeh

:kisic1:

Ko ne voli, nek' sa teme izvoli i ovo ne prati, mi se malo šalimo ovde.... Nut, ne nerviraj se bolan dušo... kafa


Jbg, ne gledam serije , ni filmove, upao mi ovaj rijaliti ko kec na jedanaest, Dani je kriv i Kijara, zarazili me. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:10 am

Nut,admin je zauzet pracenjem glasanja....cek kad ostane Zmaj zadnji,mozes ocekivati pomoc....ahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:11 am

pesma ::
zlz smehsmeh smehsmeh smehsmeh

:kisic1:

Ko ne voli, nek' sa teme izvoli i ovo ne prati, mi se malo šalimo ovde.... Nut, ne nerviraj se bolan dušo... kafa

Ne nerviram se ja ...ali s e osecam ''jadno i nistavno''..Vi s e uopste ne salite..vi ovde cinite jako ''ruzne stvari''...a glavni admin kao glavni ucesnik,ovog rijalitija, to tolerise,a ja pitam.......... ZASTO..///?????????????










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:15 am

Zaebite vi.Mene pesma zarazila  smehsmeh.
Ajde Nut šta šiziš.Ne gledam 24 h.
I da gledam -moj probem. 
Koliko se sećam i ti si ove likve opisivala a,sad kao šiziš.
Od 4 meseca odgledah sve ukupno par sati.
Samo mi nije jasno kako vi koji ne gledate znate sve.
Odgovor:Čitate ovde.
Pa mene što ne zanima,zaobiđem. 

Nismo samo nas troje koji gledamo.Vrnite stranice unazat.


Gazda će se oglasiti kasnije ,ako se ne šokira . hahaha.
Astra nadzire situaciju. :)

Ovo je naša stvarnost,kakva je da je.
Očito to nekima nije jasno.
Jbg vile i lavande,eto mene..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:21 am

Kijara-brm ::
Zaebite vi.Mene pesma zarazila  smehsmeh.
Ajde Nut šta šiziš.Ne gledam 24 h.
I da gledam -moj probem. 
Koliko se sećam i ti si ove likve opisivala a,sad kao šiziš.
od 4 meseca odgledah sve ukupno par sati.
Samo mi nije jasno kako vi koji ne gledate znate sve.
Odgovor:Čitate ovde.
Pa mene što ne zanima,zaobiđem. 

Nismo samo nas troje koji gledamo.Vrnite stranice unazat.
.

Slusaj me KIjara..mene ,vidis ovakve stvari najvise vredjaju,i ujedaju za srce..jer me duboko podsete da pripadam rodu..koji je onaj (Lotario..)jako lepo opisao..iako je on bio los covek..Ne moze me uvrediti nesto sto ce neko nesto ruzno reci z a mene,ogovarati me ..pisati svasta..ali ovakvi postovi vredjaju ono njadublje ljudsko i sustinsko sto bi svako od nas trebao da nosi u sebi, negde duboko...zbog toga se protivim..

Hajmo sada oponasati rijaliti medju ''majmunima''..ili zmijama..sigurna sam da bi s e neka od njih pobunila..

TVRDIM ODGOVORNO..DA SU OVAKVI POSTOVI STETNIJI..nego postovi o politici..koje ste zatvorili..zatvarajte i ovakve ''gadosti''
Smuci mi se sto sam covek.
...










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:22 am

Nut ::



Ne nerviram se ja ...ali s e osecam ''jadno  i nistavno''..Vi s e uopste ne salite..vi ovde cinite jako ''ruzne stvari''...a glavni admin kao glavni ucesnik,ovog rijalitija, to tolerise,a ja pitam.......... ZASTO..///?????????????
Nutela ....nemoj da mi se ponašaš k*o Golubovićka .  smehsmeh
Zezamo se breeee ,a mislimo isto što i ti -i o "rijalitiju" i o "učesnicima" . 
Ne smem ti ni reći -ova žgadija nastavlja već u ponedeljak u novom rijalitiju,ma šta mi mislili o njima .
Činjenica ,doduše ružna je da ima na desetine hiljada onih što "žive" za to i ne žale pare na ove . 
Gastozz ,Zmaj , Baba Sera -na kraju . Dvoje psihopata i jedno seljače . 
Ko će pobediti ?










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:25 am

Alo bre,pa zaobiđi temu ako te smara.
Koliko se sećam i ti si pisala ovde.
Šta nas napadaš bezveze.
Da zatvorimo oči?Neću,i ne upoređujem sebe sa ukućanima.Toliko.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:26 am

Kijarita, tavu u ruke, pa čisti temu xaxaxaxaxaxaxax

Kreni od mene... Pa kosi redom... :rlol:

Nut, ljudi su grešna bića koja robuju svojim navikama, imaju svoje gospodare, dal' na Zemlji, ili nebu, nebitno. Razumi nas, moramo malo da si damo oduška, igre bez granica, gladijatorstvo, to je ova naša nama civilizacija iznjedrila, - ne ja , Kijara i Dani.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:27 am

Nut nas voli i spašava nas.
Volim i ja tebe Nut,samo dok vidim kraj.  jakog










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:31 am

Da ne zaboravim - na kraju tavom samu sebe dotuci Kijarita, da se više nikada zlz  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh ne ponovi ovakva tema.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:33 am

Baba Sera i Buranzengija na kraju . 
Začudo ,Zmaj izašao bez sranja -bar u ovom studiju ? Mora da su mu deblju lovu obećali .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:33 am

pesma ::
Da ne zaboravim - na kraju tavom samu sebe dotuci Kijarita, da se više nikada zlz  smehsmeh  smehsmeh  smehsmeh ne ponovi ovakva tema.
Klepaj onog ko je otvorio temu.  smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:35 am

xaxa xaxaxa SMEJE SE ZMAJ, sad će ispasti...

Ne počinji tavanisanje dok ga ne iznesu xa xa xa xa smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:37 am

Kijaro,ako se javim na ovoj temi,ne znaci da pratim ni parove ni desavanja,pratim vas....pa ne mogu doci sebi....ja kad gledam cak izuzetno dobar film,cim vidim nasilje,gasim...ne mogu,a vi se zgrazate a uporno gledate....to komentarisem,a ko ce gledati i koliko,nije moj problem i ne zanima me....ali poenta je da su svi smece,dno dna a i oni fanovi...gdje sebe vide oni koji gutaju to na TV.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:44 am

Ja se ne zgražam, to u rijalitiju je samo turbo verzija onoga što se dešava oko nas, ništa čudno. Čovek je čudna biljka, rijaliti programi su zanimljivi, tu se vidi koliko su ljudi opičen soj. Nema dalje, ko voli da o sebi misli da je bolji od toga, neka mu...

ZMAJ ODLEPIO, ZEZNULI GA, NIJE NI ČUDNO... PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 09a6051f562acbee6cd704993279163c
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:45 am

Astra ::
Kijaro,ako se javim na ovoj temi,ne znaci da pratim ni parove ni desavanja,pratim vas....pa ne mogu doci sebi....ja kad gledam cak izuzetno dobar film,cim vidim nasilje,gasim...ne mogu,a vi se zgrazate a uporno gledate....to komentarisem,a ko ce gledati i koliko,nije moj problem i ne zanima me....ali poenta je da su svi smece,dno dna a i oni fanovi...gdje sebe vide oni koji gutaju to na TV.

aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee ...










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:49 am

Astra je rekla u šali to Nut,i ja se ne ljutim !!!

Ne šizi bezveze šta komentarišemo :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:50 am

KVARITE MI VELIKO FINALE... suicid dm5 zlz cincin :991395553:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:51 am

pesma ::
KVARITE MI VELIKO FINALE... suicid dm5 zlz cincin :991395553:
Šta šiziš:D

Bacam tv van ako pobedi Jelena  ;)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:54 am

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa smehsmeh smehsmeh smehsmeh


Možda ostaneš bez tv-a, ako ona pobedi, dolazim lično da ti ga bacim kroz zatvoren prozor. Open tre window bejbi. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:55 am

Nut ::
Astra ::
Kijaro,ako se javim na ovoj temi,ne znaci da pratim ni parove ni desavanja,pratim vas....pa ne mogu doci sebi....ja kad gledam cak izuzetno dobar film,cim vidim nasilje,gasim...ne mogu,a vi se zgrazate a uporno gledate....to komentarisem,a ko ce gledati i koliko,nije moj problem i ne zanima me....ali poenta je da su svi smece,dno dna a i oni fanovi...gdje sebe vide oni koji gutaju to na TV.

aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee ...

aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee :aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:56 am

Nut, ponavljaš postove kao JG kad lupa u čašu kašikom. Moj si favorit. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:58 am

Pesmo,jesu ljudi opicen soj....cak i kad gledam one vratolomije recimo pod sportom,a izlomise se,na motorima,skijama...nebitno,svaka oblast ima svoje cudake,ali nije cijelo covjecanstvo palo na te grane....ja prva sebe ne vidim tu pa nikako,ni kao slucajnog posmatraca i imam daleko bolje misljenje o sebi,priznajem....biram da ako gledam,da je to nesto normalno,nesto humoristicko,nesto o dostignucima...mozda su i ti tamo cudni,ali bar pozitivno cudni.
To mi je isto kao porediti onog polupismonog mjesanca sto bi da je Amer...sto pjeva Poso kuca...zaboravim mu ime,ili onog sto je zapeo na Raci sa na primjer jednim Morrisonom ili Kemalom Montenom,Balasevicem.
Sou i ovamo i onamo,samo je razlika u akterima....po pisanju ovdje,javni sex,psovanje,prostacenje i vrijedjanje je jedina odlika takvog rijalitija....po cemu je vrijedan uopste pomena ...ne znam zaista.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 12:59 am

pesma ::
Nut, ponavljaš postove kao JG kad lupa u čašu kašikom. Moj si favorit. smehsmeh

Oprosti....da se vratite strane i strane unazad...zar nisu sve ponavljani vasi postovi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:07 am

Nisu- njen je ponovljen od reči do reči.

Po ničemu nije vredan pomena - u pravu si.

Ali, vidi, ja ne gledam TV, ne pratim sport, ovo mi bila zanimacija, kao ono kad grickaš semenke i posmatraš okolinu, opušteno, boli me uvo... Red je da i ja malo grešim, ovo mi nekako bio baš blesav način da potvrdim sebi da sam i ja čovek - jesam , aha...


Zmaj odlepioo... Gadskroz pobedio - e to je već to, Kijarita, zadrži TV. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:08 am

Prvo mesto Gastoz.

Sutra nastavak Maldivi/Zemun.Uglavnom ista ekipa. 
Znači sve se opet ponavlja.  mahmah










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:10 am

Kao što sam i predvideo : 
Zmaj je ostao stoka nekulturna i manijak do kraja .Nije to nikakva "gluma" -lik nije normalan . 
Jelena je ostala lažnjak  i lažovčina do kraja ,i do kraja je glumatala -sve sa onom cvetnom krunom i "kadrom" 
Pare je ipak dobila -što joj je i bilo najvažnije . 
Gastoz je pobednik -što je i zaslužio -realno . 
Burazengija jeste bio  najorginalniji ,najzabavniji i najaktivniji -realno . 
Pravda je pobedila -ipak. 
Whoopppp ....toliko od mene na ovoj temi . 

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Gastoz










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:10 am

Isto je to ponavljanje,drugim redoslijedom rijeci kazete isto cijelo vrijeme.
@sad nam je gazda zadovoljan ,mislim zbog tog pobjednika.....hahahha daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:13 am

JG dostojanstvena, ne vidim da je vode u LL... Dakle, sve što je pisano i pričano o njoj je nameštaljka, kao što sam i mislila, presing gomile nad onim kojega ne razumeju, ljudska osobina od koje se ježim. Ljudi vole da pljuju kad je pljuvanje deset na jednog - to je srpski specijalitet - to se nažalost ovde potvrdilo. Toliko.


Poslednji izmenio pesma dana Pon Jun 29, 2015 1:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:13 am

Astra ::
Isto je to ponavljanje,drugim redoslijedom rijeci kazete isto cijelo vrijeme.
@sad nam je gazda zadovoljan ,mislim zbog tog pobjednika.....hahahha daj pivo
Danubius u kući -jer ja znam Miru Škorić .
Sutra nova tema -Maldiwi Zemun  :rlol: :rlol: :rlol:

Što  kaže pesma -nešto moramo trtljati ,kad se nešto baš i ne vrte ozbiljne teme .  uči










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:15 am

xaxaxaxa, e Maldivi će da me zaobiđu. Idem na more. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:18 am

Zahvaljujuci burazengiji(iako sam prizeljkivala da bude izbacen prije svojih djevojcica) , dobih opkladu. .. tako daaaa. .. BRAVO GaDskrozzz! !!

Prvooo mestooo, prvooo mestooo. ...

DedEr otvarajte temu Maldivi :rlol: :rlol: :rlol:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:19 am

Danubius ::
Astra ::
Isto je to ponavljanje,drugim redoslijedom rijeci kazete isto cijelo vrijeme.
@sad nam je gazda zadovoljan ,mislim zbog tog pobjednika.....hahahha daj pivo
Danubius u kući -jer ja znam Miru Škorić .
Sutra nova tema -Maldiwi Zemun  :rlol: :rlol: :rlol:

Što  kaže pesma -nešto moramo trtljati ,kad se nešto baš i ne vrte ozbiljne teme .  uči
Šefe ti otvori temu.  smehsmeh ,mada se može nastaviti ovde.
Sad će ovo da se vrti danima u svim medijima ,emisijama.

Upoznah još nekoliko ljudskih neKVALITETA.


AHAHAHA Ati si Boske imala favorita...:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:25 am

Kijara-brm ::


Šefe ti otvori temu.  smehsmeh ,mada se može nastaviti ovde.
Sad će ovo da se vrti danima u svim medijima ,emisijama.

Upoznah još nekoliko ljudskih neKVALITETA.


AHAHAHA Ati si Boske imala favorita...:D
Pa kako smo već radili -dodamo u naslov ono ...:"i šta je bilo posle " . 
A Maldiwe ćemo otvoriti sutra kad bude više podataka (ili neka neko otvori ) 
Sačuvaj Bože ,po novinama,  se od ponedeljka opet gledaju skoro sva ista lica -sve sa Jelenom Golubović ?  jbt
A i mene  sexx "PArovi" ,radim ujutru!"










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:30 am

Si šefe.
Mislim da Jelena neće više ulaziti.
Većina i plus more novih.
Idi spavaj bre ako si prva.  jbt
Gotova je još jedna psihološka prva.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:41 am

Kraj????? Konacno, ko je pobedio? Nema vise?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:45 am

sunrise ::
Kraj????? Konacno, ko je pobedio? Nema vise?
Gastoz.
Sutra počinje novi rialiti.Uglavnom ista ekipa.  :948208144:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:46 am

Danubius ::

Pravda je pobedila -ipak. 
xaxaxaxaxaxaxa e ovome se moram nasmejati. Pravda, čija pravda? Nema tu ni p od pravde, sve je to marketing, i lažni sjaj, ne primaj se Dani boy na sve što pročitaš, moj ti je savet za ubuduće. Za ''Maldive'', jer će da te potope xaxaxax.:948208144:

Idem sada... Laku noćce Kijarita... :guma:
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:47 am

Kijara-brm ::
sunrise ::
Kraj????? Konacno, ko je pobedio? Nema vise?
Gastoz.
Sutra počinje novi rialiti.Uglavnom ista ekipa.  :948208144:


Nemojjjj molim te opettt..... pa tek se zavrsilo, nece valjda opet....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:49 am

sunrise ::
Kijara-brm ::
sunrise ::
Kraj????? Konacno, ko je pobedio? Nema vise?
Gastoz.
Sutra počinje novi rialiti.Uglavnom ista ekipa.  :948208144:


Nemojjjj molim te opettt..... pa tek se zavrsilo, nece valjda opet....

Kijara vec skuplja biljeske za novu temu....da preduhitri i Danija dok je u prvoj smjeni zlz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:51 am

pesma ::
Danubius ::

Pravda je pobedila -ipak. 
xaxaxaxaxaxaxa e ovome se moram nasmejati. Pravda, čija pravda? Nema tu ni p od pravde, sve je to marketing, i lažni sjaj, ne primaj se Dani boy na sve što pročitaš, moj ti je savet za ubuduće. Za ''Maldive'', jer će da te potope xaxaxax.:948208144:

Idem sada... Laku noćce Kijarita... :guma:
To što si nabrojala to je pobedilo.
I sutra se samo nastavlja.
Noć pesmo:)  :gliser:

sun..a da.
Sutra već počinje i pisaće se već o tom.Naravno Happy tv.  dm2










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:52 am

Uzas, bila sam prinudjena da gledam svaki put kada odem kod svekrve Happy i parove.... preterali su realno!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPon Jun 29, 2015 1:55 am

Gleda se .Lova dolazi,pa idu još da uvate koliko mogu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyUto Sep 01, 2015 10:02 pm

"Parovi" su zaista nadmašili sve što smo ikada videli ,tj televizija "Hepi" i novinar Milomir Marić . 
Dovesti Vojislava Šešelja u studio ,i silom dovesti učesnike rijalitija ( ljude iz Hrvatske i Bosne ,i to muslimane ) sa temama koje se tamo pričaju ,nije neukus ,nego je nečuveno . 

( Doduše ....saznasmo da su Zmaj od Šipova ,Era Ojdanić,i Vesna Rivas  "odani članovi stranke " i veliki poštovaoci lika i dela "vojvode" ) 

To je ta "zabava" koja se nudi ovom narodu ? Ovo je nečuvena politizacija jednog medijskog formata ,što je na kraju -zakonom zabranjeno . 

Samo treba pogledati lica učesnika koji su gosti u našoj zemlji ,koji su došli da učestvuju u jednom zabavnom programu ? 


Baš me zanima , hipotetički , kako bi mi reagovali ,da neke naše građane ,koji recimo učestvuju u hrvatskoj verziji "Velikog Brata" dovuku u studio gde je gost Ante Gotovina ,recimo  ?
Baš me vrlo zanima ? 










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptySub Sep 12, 2015 10:00 am

Mora se priznati da je "produkcija" nadmašila sama sebe ,iako je cela priča predstavljena kao "stvarna" .Kakogod ,nacija će sutra "svedočiti" venčanju pevačice Vesne Rivas i Zmaja od  Šipova ,i sigurno će se oboriti  svi rekordi gledanosti . 
Znajući biografije "mladenaca" ,mogu misliti kako će svadba i sve ostalo izgledati  (muzika ,posebno ) Baš me zanima hoće li "Zmaj" opet jesti rukama kao životinja  i na vlastitom venčanju ? 

 
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Vesna-rivas-tetovaza-farma-1365291478-292767

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Hqdefault










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPet Nov 06, 2015 3:25 pm

http://www.ekskluziva.ba/Gotovo-je-sa-Farmom-Javni-tuzilac-zvanicno-zatrazio-zabranu-prikazivanja-rijalitija-/80129.html

fala qurcu na udarcu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyPet Nov 06, 2015 8:47 pm

Astra ::
http://www.ekskluziva.ba/Gotovo-je-sa-Farmom-Javni-tuzilac-zvanicno-zatrazio-zabranu-prikazivanja-rijalitija-/80129.html

fala qurcu na udarcu!
Ma ništa od toga .To je javni tužilac iz Mladenovca ,neki pošteni čovek koji više ne može da gleda ovu sprdačinu sa zakonima (promovisanje nasilja ,kriminalaca ,prostitucije ,itd ) 
Ministar pravde i policije će tek da "razmatraju" a za sada se "jako čude" ,RRA ,NUNS ,Ministrastvo kulture i svi ostali nadležni ćute -tako da ništa od toga .Dva kriminalca (Mitrović i Peconi ) su "jača" od države ,tj -oni su medijski eksponenti države ,i iza svega stoji država koja na ovaj način zaglupljuje narod i odvlači pažnju od stvarnog života u Srbiji . 
Ne samo da neće zabraniti -nego dovode sve više "kontraverznih" lica ,a apsolutno štite ove koji su "unutra" čak i kada javno krše zakon .Sve dok neko nekoga ne ubije,jer ima dosta nasilnih psihopata tamo sa "istorijom" pokušaja ubistva i nanošenja teških telesnih povreda  -od čega nije daleko (bez preterivanja )










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptySub Jan 16, 2016 7:28 pm

Ako ste mislili da je Srbija dodirnula dno dna likovima  koji se nalaze u "Parovima" ,opet ste pogrešili . Nikada zabeleženo u istoriji televizija ,da se jedan kriminalac ismeva pravosuđu i zdravom razumu jednog naroda .Umesto da je u zatvoru -ortak gostuje po televizijama ,a večeras ,ekskulziva : 
Kristijan Golubović u "Parovima " (20.55,Hepi TV  ). 
Nebitno što je pravosnažno osuđen na 8 godina zbog dilovanja heroina ,nebitno i što je ,umesto u zatvoru ,mimo svih važećih zakonskih propisa na slobodi ,trebalo bi da bude bitno što je dokazano ,da je za vreme poplava u Srbiji ,dok je izigravao "spasioca" ,dotični noću krao oluke i pljačkao napuštene i poplavljenje kuće i vikendice ,a "plen" prodavao preko svoje "prijateljice" Biljane Lukan 
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Stars-magazin-stars-kurir-dodatak-poklon-1452613481-822617

I taj i takav skot je "uvaženi gost" na jednoj televiziji sa nacionalnom frekivencijom ? 
Diler ,nasilnik i kokošar ,lažov i gnjida -to je uzor srpskoj omladini ? 
E jesmo  shit3 ....a "rijaliti" su naše ogledalo . I ne zaslužujemo bolje .  pljuc










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Jan 17, 2016 9:22 pm

Šefe, počelo izbacivanje!!! :ajdeeeea5: Idi da gledaš, pa nam javi ko je ostao! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyNed Maj 01, 2016 7:36 pm

sanjalica.ns ::
Šefe, počelo izbacivanje!!! :ajdeeeea5:  Idi da gledaš, pa nam javi ko je ostao! smehsmeh
Iako se čuvam ove teme ,ne mogu da ne iskomentarišem ovo ? 
Ako već "Parovi" nisu ni trepnuli na vest o smrti majke učesnice Vesne Rivas (pre nekoliko dana ) ,mogli su bar danas pokazati malo ljudskosti ."Zmaju od Šipova" je danas poginuo rođeni brat u saobraćajnoj nesreći ,i čovek je smesta napustio "kuću" (što je normalno) ,a ostali učesnici su nastavili da pevaju i igraju u najboljem raspoloženju ,satima dalje ???
Čak ni vajna "produkcija" nije pokazala ni trun saosećanja za porodičnu tragediju svog pulena koji ne izlazi iz njihovih rijalitija već godinu dana ??? 

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Parovi-foto-printskrin-1462119419-897449

Koji ljudski šljam ,nemam reči .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 EmptyČet Maj 05, 2016 8:46 pm

Dno dna može  i do kloake .
Jedan od učesnika ,Ilija Grahovac alias "Zmaj od Šipova" je izgubio rođenog brata u saobraćajnoj nesreći (survali su se automobilom u provaliju ) 
I večeras ,u udarnom terminu ,tv "Hepi" će prikazati kompletan snimak sa sahrane ,gde "Zmaj" drži oproštajni govor nad grobom ? 



Možda i ne bi bilo toliko ogavno ,da se već godinama korisnici interneta ne podsmevaju snimku sahrane oca "Zmaja od Šipova" gde on drži "govor" satima . 
Neverovatno na čega su spremni ,i "učesnici" i "produkcija" ,nečuveno .
Drugoj učesnici ,Vesni Rivas je umrla majka ,i ona se vratila u rijaliti posle nekih 7 dana ??? 
Majka je majka ,100 000 eu je izgleda važnije od svega .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» LJUBAV JE NA SIJELU (rijaliti program)
» Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA
» Ima li gore od "Parova "? Ima ! MALDIWI,FARMA I JOS PO NEKI (rijaliti )
» TRENUTAK ISTINE (rialti program)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: