DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa

Ići dole 
+27
Mima65
sanjalica.ns
doctorr67
Oci-ANDJELA
podbarac
daljinski
el_vibrador
dusicaa
bosankaa
Astra
Sibila_
Lakota
CaC1
Danubius
Kijara-brm
tvrtko
AstrinaKomsinica
slatkicass
Samhain
determinanta
Samouka
debilko
Zvončić
Andjelika
Storm_z
Crna_ovca
Sanjalica
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Nov 25, 2008 12:05 pm

First topic message reminder :

Pošto na forumu imamo većinu pripadnica lepšeg pola, da imamo i ovakvu temu. Dakle, ovde možete pisati o parfemima, bojama za kosu , kremama, šminki i koječemu šta već damama treba, (a ja verovatno nemam ni predstavu o tome) a može se naći u jednoj parfimeriji . Naravno, i same možete preporučiti neki proizvod koji vam se dopao , posavetovati i sami, pitati....naravno, ni muški svet se ne isključuje iz ove teme ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 05, 2011 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Jun 27, 2017 10:50 pm

:12738879: ne znam ne nazalost
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Dec 02, 2017 11:02 pm

bosankaa ::
I kao sto sam vec pisala, jedini parfem koji uvijek moram da imam i kome se uvijek rado vracam jeste Trezor.
Juce se pocastih novom "dozom". wsmile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Par dana poslije ove objave odem da ga potrazim....nije mi se nesto svidio...odustanem.Danas (kad sam potrosila jedan) pomislim,ajde da vidim jos jednom,a i Atrolog je sa mnom pa nek i on onjusi i danas mi imao sasvim drugi miris....malo vockast ali kad se manje nanese ili par minuta kasnije,zaista je lijep.Nisam ga kupila,samo sam znacajno pogledala Astrologa i naglasila da je trenutno u Mülleru De akcion....hihihi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Dec 03, 2017 12:35 am

De vidi, ako "slucajno"  nadjes pod jelkom...a ne svidi ti se, znas kome mozes poslati...cisto da ti ne stoji.
migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Dec 03, 2017 1:04 am

Astra ::



Par dana poslije ove objave odem da ga potrazim....nije mi se nesto svidio...odustanem.Danas (kad sam potrosila jedan) pomislim,ajde da vidim jos jednom,a i Atrolog je sa mnom pa nek i on onjusi i danas mi imao sasvim drugi miris....malo vockast ali kad se manje nanese ili par minuta kasnije,zaista je lijep.Nisam ga kupila,samo sam znacajno pogledala Astrologa i naglasila da je trenutno u Mülleru De akcion....hihihi
Ni meni se nije dopao  .Drugarica ga koristi ,osetim prijatam miris.Možda zato što ne volim da menjam parfeme pa se teško odlučujem .
Moj Angel je top 1.Trešnjin cvet iz Loksitana mi prija -jer je baš nežan.
Baš sam teška na parfemima.
Ne prija mi svaki miris.Čim osetim neki jak miris meni muka.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Dec 03, 2017 1:12 pm

Prolece-Leto-Jesen...ARMANI ACQUA DI GIO  :948208144:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zima - BVLGARI SOIR  :948208144:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Jun 15, 2019 9:38 pm

Trenutno mi odgovara :
Paco Rabanne Olympea

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Apr 28, 2021 4:22 pm

Bosno, da te pitam......da nisi slucajno probala ovaj nocni trezor....ja ga vidjeh u reklami, a nisam ga jos onjusila.....tebi vjerujem kad su ove stvari u pitanju.[You must be registered and logged in to see this image.]

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Apr 28, 2021 4:27 pm

Naknadno citam.....jojjjjjj.....crna ruza,divlja vanilija i orhideja sa Tahitija......djeluje afrodizijatski
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Elektra




Datum upisa : 16.04.2021

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Apr 30, 2021 4:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Maj 02, 2021 10:10 pm

Astra ::
Bosno, da te pitam......da nisi slucajno probala ovaj nocni trezor....ja ga vidjeh u reklami, a nisam ga jos onjusila.....tebi vjerujem kad su ove stvari u pitanju.[You must be registered and logged in to see this image.]

Prvi put sam ga dobila na poklon...i na prvu mi se nije svidio. Dosta je intenzivniji od "mog" trezora (koji se tebi nije dopao).
Kasnije sam ga probala, potrosila i kupila ponovo...sto bi reklo...da mi se dopao parfem
Koristim ga povremeno i cesce zimi.

[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Maj 02, 2021 11:08 pm

Znala sam ja koga cu pitati....a to intenzivniji, da li je nametljiv ili samo ima tu jacu notu......mada cu sutra bas pogledati imaju li tester.....mislis da nije za toplo vrijeme.....zaista cijenim tvoje misljenje.

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPon Maj 03, 2021 8:28 pm

Astra ::
Znala sam ja koga cu pitati....a to intenzivniji, da li je nametljiv ili samo ima tu jacu notu......mada cu sutra bas pogledati imaju li tester.....mislis da nije za toplo vrijeme.....zaista cijenim tvoje misljenje.

Jesi uspjela da nadjes tester?
Ima neku jacu notu.Ja kad ga stavljam,  gledam da to ne bude neposredno pred izlazak iz stana...ipak je bolje nanijeti ga malo ranije kako ne bi bio previse intezivan.
On jeste malo "tezi" parfem i mogu ti reci da od svih parfema koje koristim,  ovaj najduze mirise.
Kao sto rekoh,  cesce ga koristim zimi, a ako ga koristim kad je toplije, onda samo navece. Za dan sam  ipak za nesto lakse parfeme.
E da!
Meni, a bome i drugima ovaj parfem je onako "seksi" ...cisto da znas parfem











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Maj 04, 2021 12:40 am

U opisu stoji kljucna rijec afrodizijak....i ponekad volim da je miris tezi, keprsavi su mi za ljeto....a ovi tezi se nekako uvuku i podsjecaju na sebe.Nije mi se dalo danas ici, vjerovatno cu sutra....sad me bas iritira....jer mislim da je i trezor, bez nocnog prefiksa takodjer onako malo sexy.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Maj 04, 2021 12:26 pm

Elem, nema testera, istresoh 120 eura, valjda ce opravdat cijenu......javljam poslije podne.

Svidja mi se, dugotrajan je.....udjem u sobu gdje sam malo spricnula samo na ruku, sva miruse....nobicno je cvjetan....ne leprsavo, bas nekako nesvakidasnje....kao da si pomjesao ruzu sa cokoladom......vrijedi.

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Maj 05, 2021 7:09 pm

A ženo što mi je laknulo.Rekoh da ne bude "bacih pare zbog bosanke" smehsmeh

E sad  vodi racuna kad i koliko cesto spricas...jer afrodizijak... migg lu6777











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Maj 05, 2021 9:33 pm

Pa iskreno, treba neki muski poznavaoc da da konacni sud......
Bosno moja, ne smijem ga koristit u Srbiji.......ko zna kakva sve dejstva ima.

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPon Jun 07, 2021 8:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovatno ima u više  "mirisnih nota" -prilagođeno balkanskom tržištu? 
Blaga nota tvora ...svinjac u proleće , poljski  WC ,GSP BG u julu na +40 C ,slapovi kanalizacije , oznojene noge u kineskim cipelama ,Le odore  Yama Septic.... zubic

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPon Jun 07, 2021 9:06 pm

Ne kvari miomirisnu temu sefe 😕
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Jun 08, 2021 12:15 am

Astra ::
Ne kvari miomirisnu temu sefe 😕
Samo sam  u trendu borbe protiv Covida . zubic
Pravilo nr 1 -distanca .
Pa zar ne bi ove "mirisne note" obezbedile dovoljnu distancu ?
Umesto da me za Nobela predložite ,kao borca za inovatiovne mere zaštite od Covid 19-vi tako ? 

A taman sam osmislio još jedan "miris" koji bi doprineo merama "distance ". 
Da se izrazim anglosaksonski (svetski) The Fart (prdež ) of Army Been (od vojničkog pasulja ) 
Nema teorije da bilo ko ne "održi distancu" na taj "Eau de Smrad"  zubic
Ja to iz medicinskih razloga -lako ćemo lepo mirisati posle ove pošasti . zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Jun 08, 2021 12:17 am

Sefe, bices banovan, svetenejeblo....mici se teme u mene i Bosanke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Jun 08, 2021 11:28 pm

Astra ::
Sefe, bices banovan, svetenejeblo....mici se teme u mene i Bosanke.
Ma nemoj ? Obe ste na "Trezoru" (dnevnom i  noćnom )
Čitam ja Forum .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ono šta ja ne mogu znati ,da li je "La nuit Woman" ,ili "Midghniht Rose" ili....? zubic NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 98966

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Jul 07, 2021 11:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odlučih se za nešto novo ...
Prvi utisak... nenapadan,  blag, lagan,  prijatan, "lepršavo" ženstven...
Vidjecu da li ce i ostati tako...da mi prija "nosu" lu6777  i koliko je "postojan" .











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyČet Jul 08, 2021 12:01 am

bosankaa ::


Odlučih se za nešto novo ...
Prvi utisak... nenapadan,  blag, lagan,  prijatan, "lepršavo" ženstven...
Vidjecu da li ce i ostati tako...da mi prija "nosu" lu6777  i koliko je "postojan" .

Idôle je novi miris od brenda Lancôme, namenjen novoj generaciji žena. Zaštitno lice mirisa je glumica, pevačica i modni autoritet Zendaya. Miris su kreirale Shyamala Maisondieu, Adriana Medina and Nadège Le Garlantezec. Latice ruže iz Isparte uzgojene u „gradu ruža“ Isparti, u Turskoj, ova esencija je napravljena ekskluzivno za Lancôme—dobija se od ručno ubranih ruža i obogaćene koncentrovane ružine vodice. To pojačava osvežavajuće aspekte cveća doprinoseći blistavosti novog mirisa Idôle. Lancôme podržava porodičnu tradiciju uzgoja cveća i trudi se da poboljša uslove uzgoja i poljoprivrede. Projekat pomaže ženama u proizvodnji, da budu priznate i nagrađene za svoj doprinos i rad.

Gornje note: citrusi
Srednje note: ruža, jasmin
Donje note: beli mošus, vanila
Mirisna porodica
Cvetni
....
Namenjen "novoj generaciji žena" To je "to" zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyČet Jul 08, 2021 1:04 am

Joj, muke moje, ima nekih 3, 4 koje nisam pribala i kopka me, bas.....bas....definitivno je Lancome nesto najbolje , sto meni odgovara....jos uvijek primat druözi trezor, kao dnevni miris.....ja ne mogu zamislit sta radi muskom rodu, kad mene ovako raspameti.
U pravilu ne volim imati vise mirisa istovremeno, pa sad dok ne potrosim ova dva nova, ne smijem ni krociti u parfumeriju....ali da mi mravi rade.....rade.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Jul 05, 2022 10:51 pm

Navodno -tri mirisa su fatalna za muškarce :
Klasika -Chanel 5
Black Opium - Yves Saint Laurenta
Good Girl-Carolina Herrera

-----
Mora da sam prestar ,zaostao ili glup (ili sve troje ?)
Ja volim kada žena "miriše na sebe" .
Primer -žena koju sam samo "virtuelno" poznavao ,a imao sreće da mi bude "u blizini" ,live ..da je mirisala na retke vrste orhideja iz Amazonskih prašuma-ne bih osetio .
Ali sam "vizuelisao" miris bele košulje na njoj .To se ne može "analizirati" niti odrediti "nota" .
I ne treba .
Svakako je bila "dezodorisana " i "namirisana" -briga mene .
Meni je je mirisala "na nju" .
Možda i glupo ,i ne razumete,i možda je moja "imaginacija" ...ali ko zna -shvatiće .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Jul 05, 2022 11:01 pm

Bolje da  ti "miriše na nju " (  zubic ) nego po ovoj vrućini na te teške parfeme.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Jul 06, 2022 7:19 am

Našao sam Felče azura dezodorans sa talkom a za pregibe koristim uljni pačuli. Na mene mi se diže. zubic zubic zubic zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySre Jul 06, 2022 5:17 pm

Eugen Grafvajer ::
....uljni pačuli.
Naša vremena .Ako ne mirišeš na "Pačuli" i ne slušaš "Pink Floyd" ..onda si derpe. ludismeh

Ajde...može i "Mošus" Ali "Flojdi" -svakako . ludismeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Sep 11, 2022 10:31 pm

Imam sve iz ove kolekcije .Fantazija koja miriše ceo dan .
Xerjoff

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Sep 11, 2022 10:42 pm

Meni sestra kupila ovaj


[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovatno nije neki skup ....ali se mojim kolegenicama više dopada nego (originalni)Tabac ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyNed Sep 11, 2022 11:21 pm

321,85 €/ 100 ml




[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: KOZMETIKA & ŠMINKA-
Skoči na: